J. Hoogcarspel, KANTOOR. ley's Stoffwasche ADfElTEiTIEN. Flink Dagmeisje W erkjtïieid. Rijwielhersteller en een flinke Jongen. Boek- of Sigarenwinkel. GELD. Haarlemsche Bachvereeniging. G&NOERT, Café DE KIKKERT. Aanbesteding. Aanbesteding. Bril of Pince-Nez Graskaasjes, H. Molkeiiboer .Ir., ttldeuzaai. Voor f3.75 in plaats f37.50. De Werken van J. DE VRIES met Groote Platen. bod van alle kloosterorden in de Ka mer behandeld worden. Sport en Si'edsïa'ijdlesa. Amsterdamsche Wielerbaan. De races Zondagmiddag op de wielerbaan gehouden, waren niet zoo druk bezocht als de vorige maal. In bet eerste nummer, internationalen wedstrijd van meet voor amateurs, 2000 M., kwamen in de eerste serie uitGreve, Trelb en Rohling. Huls man startte uiet, daar hy zijn rijbewijs nog niet bad ontvangeu. Er werd een goedan gang gereden. Om beurten leidden Greve en Rohling. Bij bet luiden der bel is de volgorde Greve, Trelb, Rohling. Yoor de tribune loopt de tweede rijder uit en wint in 3 min 24-/s, Rohling was tweede. In de tweede serie reden A. v. d. Berg, G. Christiani en J. Stein, welke laatste twee banen de leiding heeft. Toen ging v. d. Berg voor. Bij het ingaan der eerste bocht loopt Chris tiani uit en wint met 40 M. voorsprong op Stein in 3 min. lO'/s* De derde serie bracbt G. Humel, H. de Jong en Smout aan den start. Eerst leidt Smout dan Humel. Bij het ingaan der derde ronde gaat Smout weer voor. Toen de bel luidde was de volgorde Humel, De Jong, Smout. Deze laatste loopt voor de restauratie uit en wint met 30 M. voorsprong op De Jong in 2 min. 584/5. In de finale startten Trelb, Christi ani, Smout en De Jong. De derde rijder neemt de leiding daarna Trelb. In do laatste ronde is de volgorde De Jong, Christiani, Smout, Trelb. De laatste spurt en wint in 4 min. 37.3 5 met wiellengte ver schil met Smout. Christiani was derde. In de Course Poursnite over 5 K.M. startten Smout eu Trelb. De laatste loopt in tot de halve afstand is inge haald. Toen loopt Smout uit en wint inet 3 M. verscbil in 7 min 46'2/g. In de Course Pcnrsuite tusschen Greve en Christiani liep de eerste langzaam uit en won met eenige meters in 5 min. 22/g sec. Het laatste nummer was een revan che-match tusschen J. v. d. Knoop en J. M. N. Vrouwes over 50 KM. met motorgangmaking. Direct na den start loopt v. d. Knoop achter de tandem gebrs v. d. Marck 1/2 baan uit. In de 15e ronde laat hij echter zyn gangmaking los en verliest daardoor terrein. By de 20e ronde is hy '/4 baan voor. In de 25e ronde laat hij weer zijn gangmaking los eu gaat Vronwes, die een 10 M. achter hem reed, voorby. Yrouwes kon echter zyn gangmakers niet honden, zoodat v. d. Knoop weer voorby gaat en byna een ]/2 baan voor komt. In de 60 ronde is het verschil 1ii baan. In de 66e reed Vronwes vlak achter v. d. Knoop. Bij de 98e ronde gaat hy voorby, hy loopt langzaam uit en lapt v. d. Knoop in de 118e ronde. By de 120 ronde gaat hy voor de tweede maal voorby. By de 135e is hij 21/* baan voor. "Vronwes wint in 59 min. 38^5 sec. De tyden waren als volgt: HiOUJiOlNCDfflCOr KMfflOC n »q u H m es u -1 H (M (M O S lOomOioOO© m <0 3 O Zondag werden de tweede Rennen en Harddraveryen gehouden op het landgoed Cruijs-Bergen by Bussnm, door de Algemeeno Harddravery- Yereeöiging. Ook deze meeting is uitmuntend geslaagd. Het weder hoewel warm maar door de bewolkte lucht, uitste kend, had een talryk publiek, vooral in de paddock, naar deze schoone baan gf trokken. Alles was uitstekend geregeld; precies D/a our aangevan gen, werden de zeven nummers a la minui e begonnen en waren te 4s/4 uur geëindigd. Aan de vier harddraveryen namen deel 23 paarden, en aan de drie ren nen 11 paarden. De uitslag was als volgt: I. Toekomstprys. 1 „Concurent" in 3,22/g minuut. De 2e, 3e en 4e prys werden niet toege kend daar de paarden de 1650 meter in hoogstens 3,12 min. (is 2 min. per K.M. moesten afleggen2. „Cyclone" in 3 min. 15 sec. 3. „Krylatina" in 3 min. 17 sec. 4. „Attila" in 3 min. 214/s sec. II. Juli-prys. 1. „Linsca II," in 3 min. 483/5 sec. 2. „Jenny," in 3 min. 49-,/ö sec. 3. „Herman," in 3 min. 512/g sec. IH. Bussum-prys. 1. „Odin," met 1h lengte, 2 „Mal- cadjick" met vele lengten achter zich, 3 „Sultan IH." IV. Heide-prys. 1. „Juno," in 4.29 1/5 min. 2 „Sha- deland Nutjean, 4.30 2/5 min. „Batir" 4.33 1/5. V. Tribnne-prys. 1 „Frisson," met een lengte van „Eris" met twee lengten van „Brünn- hilde." VI. Cruys-Bergenprys. 1 „Leda" in 7 min. 5 sec. 2 „Ed- dellah" in 7 min. 7.1/5 sec. 3 Bell- wood" in 7 min. 11.2/5 sec. 4 „Chilo" in 7 rain. 15.1/5 sec. VII. Hilversum-prys. 1. Antelope" met één lengte van „Lady Hamilton II" met vyf lengten van „Langsee". NIEUWSTIJDINGEN De vredesconferentie. Onder voorzitterschap van mr. Asser is Zaterdag de algemeene commissie van redactie in Huis ten Bosch ver- Zjj heeft nu met betrekking tot alle tot dusver door de conferentie geno men besluiten haren arbeid volbracht en hare zittingen verdaagd tot nadat het ontwerp van verdrag omtrent de arbitrage door de conferentie zal vast- zyn. De derde afdeeling der vredescon ferentie was voornemens geweest Vrij dag 14 dezer saam te komen, maar aangezien het dan de Fransche natio nale feestdag is, gaven verschillende leden in overweging ier eere van hunne Fransche collega's dien dag geen zit ting te houden. Daarom besloot men Maandag 17 dezer te vergaderen. De heer Bourgeois, eerste gedele geerde van Frankryk ter vredescon ferentie, is voor e8n achttal dagen naar Parys vertrokken. Naar stellig verzekerd wordt, zul len de gedelegeerden van de vredes conferentie nog tot den 30en dezer iu de residentie blyven. Den28enzon de laatste bijeenkomst in het Huis ten Bosch gehouden worden. Ongeluk. Te Drutcn is een 18-jarige werk man tusschen de tandraderen geraakt van de machine der fabriek van de heerenDericks en Geldens. Zijne rechterhand zal afgezet moeten wor den. Brand. In de zijde-tentoonstelling te Milaan is brand uitgebroken. Men vreest, dat de gansche tentoonstelling ver loren is en dat ook menschenlevens te betreuren zyn. RECHTSZAKEN. De behandeling van de zaak tegen Mr. Troelstra (wegens beleediging van den officier van justitie te Leeuwar den), die heden Dinsdag voor de rechtbank in Den Haag zou dienen, is uitgesteld tot Zaterdag 15 dezer. LAATSTE BERICHTEN. Stukken van den Gemeente raad. Adres van G. Walter, eervol ont- w meentebode, om pensioen, B. en W. adviseeren tot toekenning van een pensioen van f400 'sjaars. Een toelage meenen B. en W. niet te moeten voorstellen, hoewel blijkbaar de commissie voor de pensioenen van een andere opini6 is. Onder deze omstandigheden ver trouwen wy, dat de Raad termen zal kunnen vinden den adressant nog wel een toelage te verleenen opdat hy op zyn hoogen leeftijd en na zyn lang durige diensten, niet het slachtoffer worde van onze prulpensioenverorde- ning. B. en W. stellen voor, in te trekken het raadsbesluit van 15 Juni waarby W. C. Preyde te Heemstede is toegelaten tot den afkoop van een erfpacht ad. f147 gevestigd opgrond onder Haarlemmerliede en Spaarn- woude. Adressant heeft n.l. niet be richt, dat hy bereid is tot uitvoering van het besluit de noodige overeen komst aan te gaan en B. en W. hebben van ter zyde gehoord, dat het in zyn plan ligt, misschien later daartoe over te gaan. De schietclub Willem III in liquidatie heeft der gemeente de vyf medailles ten geschenke aangeboden, die door haar in wedstrijd met zuster- vereenigingen zyn behaald. B. en W. stellen voor, het geschenk onder goedkeuring van Ged. Staten te aanvaarden. B. en W. vragen den Raad be krachtiging van een koop van een perceel aan deRolhuizen no. 12, groot 172 vierk. M. voor f 5600,ter ver grooting van de kweekery. Het plan is den open grond by de kweekery te voegen en het huis voorloopig te verhuren, doch later te gebruiken voor woniDg van den plantsoenwach ter in het Kenau park. Mej. Jac. J. de Koek vraagt met 1 September eervol ontslag als 2e onderwyzeres aan de eerste tas- schenschool. De heer G. van Dorsten doet gelyk verzoek, als onderwijzer 2e kl. aan de opleidin ssehool voor jongens. B. en W. stellen voor in te trekken de vergunning bij Raadsbe sluit van 10 Mei verleend aan de Eerste Nederl. Electr. Maats, tot het leggen van electrische geleidingen in de Beeklaan en Korte Kleverlaan. Adressant heeft nl. bericht, de ver gunning niet te kunnen aanvaarden. Op den vooravond van den dag voor de verkiezing van gemeenteraads leden, achten wy het niet overbodig nog even op de candidaten in de ver schillende districten te wijzen. Voor district 1 (3 open plaatsen) zijn gecandideerd de heeren H. van deD Berg, J. Hofland, W. Küppers, J. B. Lasschuit, L. Modoo, S.Roog, W. L. Schram, J. Winkler. Voor district II (3 open plaatsen) G. J. van Dieren Bijvoet, J. Hofland, W. A. J. van de Kamp, J. Krol Kz., H. M. J. van Lennep, L. Modoo, W. L. Schram, H. F. van Thiel en B. F. Westerouwen van Meeteren. Voor district III (4 open plaatsen) H. van Blaaderen, G. Bos, Mr. J. de Clercq van Weel, J. J. Groot, J. Hofland, F. C. Hos, W. Küppers, J. A. Lodewyks, mr. A. A. van der Mersch, L. Modoo, W. L. Schram, J. J. van Schuijlenburg, Dr. H. D. Tjcenk Willink, J. H. Welsenaar. De stembureaux zyn eevestigd voor kiesdistrict I in het schoolgebouw in de Beeksteeg en het Raadhuis, voor II in de school op de Nassaulaan en aan de Friesche Varkensmarkt, voor III iD het schoolgebouw op het Mo lenpad en op het Klein Heiligland. Kegelen. Zondag heeft de kegelclub „de Vliegende Hollander" alhier haat- ouden roem weer eens gehandhaafd. Op de banen van de Amsterdamsche Sportbar in de Warmoesstraat, waar reeds gedurende een drietal Zondagen vele vereenigingen hare krachten hebben beproefd, is het bovengenoem de vereeniging gelakt tot dusverre aan bet hoofd der prijswinnende clubs te komen staan met 242 houten in 50 worpen. Tevens' komt „de Vlie gende Hollander" in aanmerking met 6 negens voor de negenprys. A.s. Zon dag zullen nog eenige vereenigingen gooien, waarna de uitslag wordt be kend gemaakt. De officier van justitie alhier is in booger beroep gekomen tegen het vonnis waarbij A. van Rooyen is vrij gesproken en J. Hangjas is veroor deeld tot gevangenisstraf van een jaar. Beiden stonden terecht wegens diefstal van verschillende goederen te Haar lemmermeer. Langs de baan van de electrische tram wordt een telefoon aangelegd, waarbij meQ °P elk Pint van de lijn kan aansluiten. De voorstellingen van de biograaf op gisteren, Zondag, zyn niet door gegaan, naar medegedeeld werd omdat het toestel defect was. Zangwedstrijd Nijmegen. By de Zondag gehouden loting is uitgemaakt, dat in de eerste afdeeling het eerst zal ziDgen Roermonds Man nenkoor, daarna Zanglust van Am sterdam en ten slotte de Koninklijke Liedertafel Zang en Vriendschap van hier. Bij den eeroprys is nog gevoegd de groote medaille van H. M. de Ko ningin. Deze prijs bestond reeds uit een zilveren lauwerkrans met f 200. Teur.is Visser, die in den morgen van 14 Mei jl. C. J. Hubeek alhier verwondde, tengevolge waarvan deze den 15 Mei jl. is overleden, zal des wege voor de Arr. Rechtbank alhier terechtstaan den 20ste Juli a.s. Onze mededeeling dat het traject Koninginneweg—station van de elec trische tram heden zou worden ge opend, berust op een misverstand. Het zal nog wel eenige dagenduren. Zondagmorgen werd in het café Centrum, Damstraat, eene cursus vergadering gehouden, die door tim merlieden was bezocht. Als spreker trad op de heer P. M. Verdorst van Amsterdam, die in zijn rede eene ver gelijking maakte tusschen de loonbe- weging van voorheen en de thans bestaande wanverhoudingen in het timmervak te Haarlem. Overgangs-Examens. De overgangs-examens aan het gymnasium alhier hadden plaats op Zaterdag 8 en op Maandag 10 Jnii. Door heeren curatoren zyn bevor derd Van de le naar de 2e klasse: Elisabeth van Bork, Margaretha A. Duyvis, A. J. E. Ferf, L. L. Bierens de Haan, M. A. de Lange, B. F. A. Westeronen van Meeteren, H. J. Prins, B. Rykens, J. A. Spiering, C. Spoelder. Voorwaardelijk F. A. van der Breggen, F. H. J. Holders, J. Kuylinan, H. Mulder, W. J. Muller. Van de 2de naar de 3de klasse: J. J. Ferf, J. G. de Jongh, L. H. van Lennep, M. C. T. van Lennep, A. J. C. Rethaan Macaré, Louise J. Oosterhoff, A. P. Prins, H. J. C. van Scherpenberg, G. Vierkant. Voorwaardelijk. H. v. Trigt. Van de 3e naar de 4e klasse J. A. Bartelds, S. van den Bergb, J. J. W. Eekhout, M. P. Hulshoff Pol, H. G. de Jongh, G.J.U.Palm, J. A. Rykens, F. W. van Styrum. In ons volgend nummer deelen wy den uitslag der overgangsexamens van de 4de naar de 5de en van de 5de naar de 6de klasse mede. IJmuiden. Bij de oude steigers lagen he denmorgen 1 Hollandsche kotter en 3 stoomtrawlers hun vangst telossen om ze door de coöperatieve maat schappij te doen verkoopen, terwijl er bij de Ryksvischhal niets te doen was. Overstrooming. Bij de ellende van de overstrooming in Texas komt thans ook nog hon gersnood. Luidens een telegram uit Aastin worden duizend menscheb die voor het water zijn gevlucht op een kleine heuvel by Sealiy door hongers nood bedreigd. Zij zyn op een kleinen oppervlak samengedrongen met honderden stuks vee. Velen der ongelakkigen zyn reeds aan slangenbeten gestorvep. BRONGEBOUW. MATINEE op Dinsdag 11 Juli van 2V2—4'/2 uur, onder directie van den Heer C. W. OKEL. 1. Hohenzollern. Marsch. Erichs. 2. Ouverture Don Juan .Mozart. 3. Hochzeitsreigen Bihe. Walzer. 4. Fantasie a. d. Oper "Wilhelm Tell. .Rossini. 5. Ouverture Zampa Hérold. 6. Waldesflüstern .Czibulka. 7. Les Cambrolenrs, valse. Vaseitr. 8. Kriegsracketen. Potp. Schreiner. 9. Finale. Familieberichten, Getrouwd5 Juli. PJde Vries Lz. en M. A. C. Knymans, Groesbeek. Bevallen: 8 Juli. Reinders—Hem mes z. Amst. Overleden: 2 Juli. C. A. Smeets 51 j. Amst. 5. Wed. A. M. Tancrelle Dreux 74 j Amst. 6. J. Duys— Voorzanger 71 j. Amst. Wed. C. P. Kraay—Koert 74 j. Amsterd. H. C. Steenbergen 72 j. Amst. J. Bakker 29 j. Amst. J. A. de Lang 62 j. Am sterdam. 7. E. W. H. van der Horn van den Bos 61 j. Voorschoten. A. C. van Hartrop—Olivier 84 j. Voor schoten. R. S. W. Soesman—Arnold 21 j. Klaten (Java). Jhr. de la Bas- secour Caan 72 j. den Haag. M. H. Dnymaer van TwistHermanie 62 j. den Haag. 8. M. Lekens, Maastricht. MARKTNïEÜWS. Haarlem, 10 Juli 1899. Graan- en Zaadmarkt. H.L. pry's. prys. Witte Tarwe 40 f 6.40 f 0.— Getrouwd: W. F. A. I. VAARZON MOREL en P. H. DE JONG. De Heer en Mevrouw VAARZON MORELDe Jong en familie be tuigen bij deze hun h artelij ken dank voor de belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Voor de vele bewijzen van deelnemingontvangen bij het overlijden van onzen innig gelief den Echtgenoot, Vader en Behuwd- vader, den Heer H. P. A. WIL HELM, betuigen wij bij deze onzen oprecht hartelijken dank. Uit aller naam, Wed. A. C. M. E. WILHELM— Neüman. Gevraagd Voor dadelijk eene flinke Dag- meid, niet beneden 16 jaar, van de P. G. Zich te vervoegen Park- laan 26a, des avonds tusschen 8—9 uur. Gevraagd terstond een nette DIENSTBODE, voor Meid-Alleen, goed kunnende koken en strijken. Zich te verv. tus schen 78 uur, Wagenweg 20. gevraagd, niet beneden de 16 jaar, in een werkmansgezin, P. G. Loon fl,50. Te bevragen bur. v. d. blad. GEVRAAGD EENE Stationsplein No. 3. Verlangd tegen 1 Augustus op een Bloemistenkantoor te Haarlem een Joiigmenscli van 1618-jari gen leeftijd, bekend met de mo derne talen en een goede hand schrijvende. Br. onder No. 2368 bureau van dit blad. Gcvrasigit om direct in dienst te treden, een P. v. d. GEER, Kerkstraat, Zand- voort. GEVRAAGD Een BEDIENDE, goed kunnende Scheeren en Haarsnijden bij BREEUWER, Kl. Houtstraat 46. Wordt plaatsing gevr. voor een burgerj. van 15 j., a. s. gr. vacantie de school verlatende. Salaris geen vereischte. Br. bij P. v. CITTERT Zn., onder No. 10. Te Slum-s Tegen lo. Aug. voor klein gezin eene nette Burgerwoning met Tuin, aan de Leidsche straat 39, bev. 4 Kamers, Keuken en Zolder. Huur prijs f18 p.m., plus waterleiding. Te êevr. bij J. MACH IEL SE, Klop persingel 1 en H. C. VOETELINK, Kampersingel 46zw. Iemand vraagt ƒ1000.hetzij ter leen met jaarlijksclie aflossing of als tweede hypotheek. Condi tiën worden ingewacht onder No. 2374 aan het Bureau van dit Blad. Arts, heeft zijn praktijk hervat. op Donderdag 13 Juli, 's avonds 7 uur, in de GROOTE KERK, te geven door Leden van het BERLIJNSCHE DOMKOOR, met medewerking van den Heer VV. EZERMAN, Organist der Groote Kerk. Toeegangsbewijzen voor niet- leden Heeren a f 1,en Dames a 50 Ct., uitsluitend verkrijgbaar hij MET MEYLINK's avonds aan het Kerkgebouw zijn deze niet te bekomen. Ingang Klokhuisplein. Woensdag 12 Juli 2 groote bril- lante voorstellingen door Prof. DON BOSCO, uit Milaan. Groote Kindervoorstelling ten 2 uur. Entrée 10 cent. Groote brillante Avondvoorstel ling ten 8 uur. Entrée 25 cent. Opgeluisterd door muziek De Harmonie. Zie verder aanplakbil jetten. Tot een beperkt aantal vanaf heden plaatskaarten verkrijgbaar Op Vrijdag 14 Juli 1899, des voormiddags ten 10 ure, zal, be houdens de goedkeuring van het bebouwingsplan, door den Raad der Gemeente Haarlem, in «Weten en Werken» worden aanbesteed: Hef bou-ivesi van 49 Woonhuizen buiten de Amsterdamsche poort te Haarlem, voor de Coöpera tieve Souwvereeni- gincj „Ons doel". Bestek en teekening liggen ter inzage in «Weten en Werken» en zijn ad fl,50 per stel te verkrij gen bij 'J. A. G. van DER STEUR, Bouwk.-Ingenieur. Op Dinsdag den lSn Juli e.k., zal in Café »Brinkrnann" aan de Groote Markt te Haarlem, publiek worden aanbesteed Hei bouwen van twee Villa's in heft Bloe- mendaalsche Park fte BioemendlaaB. De bestekken en teekeningen liggen vanaf 11 Juli ter inzage in genoemd Café en zijn van af dien datum a f' 2.per stel verkrijg baar bij den ondergeteekende Jb. VAN DEN BAN, Architect, AJexanderstiaat 16, Haarlem Verlang steeds een met isometropische glazen. Isometropische Glazen munten uit door helderheid, zien zonder vermoeinis en inspanning. Zij overtreffen zelfs het Bergkristal. Uitsluitend bij Karei van Buren, Opticien, 82, ROKIN 82,| Amsterdam, tijdelijk in het houten gebouwtje tegenover het oude adres. Weten schappelijk Optische Inrichting. ALLERFIJNSTE Edammer vette en blanke fl,15 en fl,25 per stuk. T. A. SJhojmée, Kl. Honfsfraat 62. Voor slechts f 2,50. In plaats f5. Het verraad van Lombok, be schreven door J. P. SCHOEMAKER Kapitein der Inf. N.-I. leger, fraai werk, geïllustreerd met 100 por tretten van Officieren der Land en Zeemacht van de le en 2e expe ditie 3 al beeldingen, 3 kaarten en een naamlijst der Gedecoreer den. Prijs f5,thans f2.50. ^11*4 belangrijk werk met 3 1*" kaarten en 100 portret ten volgen wij de troepen stap voor stap, lezen na de beschrijving van het eiland Lombok, de oor zaken van den Oorlog, verder de geheele geschiedenis van het ge pleegde verraad, en daarna het lijden van onze dapperen. Verkrijgbaar bij D. BOLLE, Ba zaar van Goedkoope Boeken te Rotterdam, franco na ontvangst Postwissel van slechts f 2.50, waarop vermeldLombok met Portretten en Kaarten. uit één stuk vervaardigd, is Sterk., Goedkoop, Elegant, van echt linnen niet te onderscheiden en goedkooper dan het waschloon voor Linnengoed. Verkriigbaar te Haarlem bij Gebr. IIOLT, Anegang 33; G. J. P. VAN ZIJL, Zijlstraat 85; JAC. HAMILTON, Anegang 4 en F. P. REICHERT, Gr. Houtstraat 53, hoek Peuzelaarsteeg. STOOMWEVERIJ TAS ruwe en gebleekte Katoe nen, Linneiih, Pellen, Damast. Keper», Sa tinets, gedrukte en in kleuren geweven JTaponstolt'en Zakdoeken enz. Levering direct aan particu lieren bij iedere hoeveelheid. Fabrikaat uitmuntende door soliditeit. Alle goederen «ijn ongepapt, zoodat zij aich gemakkelijk laten verwerken en voUer wor den in de wasch. Vraagt Stalen en .Prijscourant! 4. Een Roos onder de Doornen. 2, 3. Johanna of de dochter van den Dorpssmid. 4. Tot den Bedelstaf (Marie Jean ne de vrouw uit de Volksklasse). 5. De Atheïst. 6. 7. Helena of de Gedenkschriften eener diepgevallen Vrouw. 8. Gustaaf of Het Brandmerk. 9. De Barbier van Piershil. 10. De Vinger Gods. '11. De Etd of Misdaad en Wroe ging. 12. De Wraak eener Vrouw, of de Noormannen op het eiland Walcheren. 13. Wat ten verderve leidt en an dere Verhalen. -14. Een man en eene Vrouw, of de Vruchten der Wraak. 15. Het Kasteel Erickdale of de Koopvrouw van Nieuw poort yfln'N aank0(* *s B°°it gezien, nooit gehoord, nooit gelezen. £lUU II 15 nummers, zijnde 13 groote dln., vroeger met geïl lustreerd f37.50, nu met 74 Groote Platen voor f3.75. Ta, voor f3,75. Verkrijgbaar bij D. B> )LLE, Bazar van Goedkoope Boeken, Hang b. d Vischmarkt te Rottèrdam, franco na ontvangst van Postwissel waarop vermeld: De Vries met Groote Platen".

Haarlem's Dagblad | 1899 | | pagina 3