T. C. Woninggids voor Haarlem en Omstreken, Uitgave der Yennootschap Lourens Coster, Haarlem. Bureaux Gebouw „Het Spaarne", Kanipersingel 70. Teleplioon No. 122. Ie Jaargang. Donderdag, 8 November 1900. No. 4. van Kantoor van Vaste Goederen, Assurantiën, Hypotheken. 7. Teleplioon 269. 27. Dit blad verschijnt en wordt Kosteloos toegezonden aan alle Geabonneerden op HAARLEM'S DAGBLAD in Haarlem en Omstreken, en verder aan allen, die zich met den Heer NIEPHAUS in contact stellen tot het huren of koopen, verhuren of verkoopen van Woningen, Terreinen enz. en aan de Leestafel van belangrijke Stations in Nederland. In geval men gebruik heeft gemaakt van den Woninggids of <an de verkregen inlichtingen van genoemd kantoor, wordt beleefd ver zocht daarvan bij huur- of aankoop, den resp. Verhuurder ot Eigenaar kennis te geven, alsmede aan het Bureau Nassaulaan 27. PRIJS DER AD VER TEN TIEN: Van 15 regels 50 Cts. Elke regel meer 10 Cts. Groote letters naar plaateruimte. Bij abonnement aanzienlijk rabat. Plaatsing van opgedragen perceelen in, en toezending van den Gids gratis. Provisie Huur en Verhuur, Koop en Verkoop, volgens billijk, doch vast tarief. Voor bezichtigen en onderhandeling over Koop of Huur, wordt beleefd verzocht zich rechtstreeks tot het kantoor te wenden. T. Terstond, b.o. binnenopgaand. K. - Kamers. F. Februari 190!. M. =r Mei 190J. BIJZONDERHEDEN. Korte Begijnestraat. Warmoesstraat. Gr. Houtstraat. Gierstraat. Zijlstraat. Centrum der stad. Op goeden stand. Prima stand. Anegang. Centrum der stad. Smedestraat. Centrum der stad. ie stand. Anegang. Centrum der stad. Bar telj orisstraat Oude Groenmarkt. Smedestraat. Kleine Houtstraat. Groote Houtstraat. Volkrijke buurt. Eerste stand. Omstr. v. Haarlem. Eene der provincie-steden. Antboniestraat. Goeden stand, Zandvoort. Zandvoort. Zandvoort. Parklaan. Parklaan. Lange Heerestraat. Gedempte Oude Gracht. Leidsche Vaart. Kenaupark. Frans Halsplcin. Frederikspar.k Oranjekade. Leidsche Vaart. Bloemendaal. Aan water gelegen. Drukke stand. Kenaupark. Leidsche Vaart. Volkrijke buurt. Molenpad. Kennemerpleili. Kenaupark. Spaarne. Korte Jansstraat. Oranjekade. Centrum Stad. Raamvest. Spaarne. Kenaupark. Sandpoort. Centrum Stad. Wagenweg. Beverwijk. Haarlemmer Hout. Centrum Stad. Jansstraat. Wagenweg. Eerste Stand. Centrum Stad. Aan water gelegen. Coornhertstraat. Coornhertstraat. Heemstede. Centrum Stad. Prima Stand. Wilhelminastraat. Dreei, Parklaan. Jansweg. Raamsir gel. Baken i";-.-! gracht. Statenboiv.vrk. Goede Stand. "Wilsonsplem. Ged. Oude Gracht Bloemendaal. Centrum Stad. Nieuwe Gracht. Gr. Houtstraat. Centrum Stad. Kiesstraat. Centrum der stad. Kleine Houtstraat. Vel? bij Arnhem. Kruisweg. 5paa:nwuiiderstraat. Groote Houtstraat. Bakcnesscrgracht. Prinsenbolwerk. Zuider-Buitenspaarne. Hoogeweg, Zandvoort. Haagsche Str. weg, Heemst. W ouwermansstraat. Bloemendaalscbe Park. KI. Hontwqg. Kamperlaan. KI. Houtweg. Koudenhom. Esschilderstraat. KI. Houtweg. Noorder Buiten Spaarne. Koninginneweg. M. v. Heemskerkstraat. Saenredamstraat Prinsenbolwerk. WINKELHUIZEN TE KOOP. Winkel, 2 k., tuin, enz. 6 k., enz. met ruime woning. (modern) 5 k. enz. 5 k. enz., 95 M2 2 Ruime winkels pl.m. 2,5 Are. Winkelhuis. Winkelhuis (hoekhuis) met pakhuis, (modern) pakhuis en kelder. 7 kam. enz. 2 winkels, stal, paknuizen enz., pl.m. 5 Are. Winkel, 9 "kam. enz. 9 kam. enz. (hoekh.), fl. gevelbr. Ruime winkels, prachtig gelegen. Winkelhuis. Winkel, modern inger. bakkerij, pakhuis, ruime woning. Winkel, 7 k., tuin en pakhuis. Ruim Winkelhuis, enz. Ruim winkelhuis met groote tuin. ZAKEN TE KOOP. Zaak in fijne vleeschwaren Een der oudste en beste zaken met huis, tuin en pakhuis. Café met ruime zalen, groote tuin, fraaie woning. Goed beklante mantelzaak (hoekhuis), drukste stand. Zaak in koffie, thee, koek en banket. Zaak in. vergunning met huis te koop. HUIZEN TE KOOP. Huis met tuin, 8 kamers. Villa met 8 kamers, Stationstraat. Villa's met 10 kamers. Huis met tuin. Huis met tuin. Huis met tuin. - Huis met tuin, 5 kamers. Huizen met tuin. Huis met tuin, 7 kamers enz. Huis met tuin, 7 kamers. Villa, 12 kamers, enz. Huis met tuin, 9 kamers Huis met tuin, 6 kamers en*. Villa's, S kamers enz. Groot perceel. Huis, 7 kamers enz. Villa met 8 kamers enz. Huis met tuin, 8 kamers enz. Verschillende Perceelen. Huis met tuin, 7 kamers enz. Villa met tuin, 10 kamers enz. Huis met tuin, 9 kamers enz. Buite'nverbliji met prachtig uitzicht. Huis met tuin, 6 kamers enz. Huis met tuin 8 kamers enz. Groot perceel met 12 kamers enz. Huis met boven en benedenwoning. Groot perceel met pakhuis en fabriek. Villa met tuin 9 kamers enz. Villa Henriette met 7 kamers enz. Flink perceel met ruime localiteit. Onder Heemstede, Huis met tuin 7 kamers, enz. Boerderij met stalling en erve groot 3.40 A. Huis (groot en dubbel) met tuin enz. Ruim pakhuis met zolder (18 bij 7). Huis met tuin. Huis met tuin 8 kamers enz. Huis met tuin 7 kamers enz. Groot dubbel Heerenhuis met grooten tuin en achteruitgang. Terrein met gebouwen ingericht voor bleekerij, voor verschil lende doeleinden geschikt, groot 4.22 Are. Huis met tuin S kamers enz. Huis met tuin 7 kamers enz. Fraaie Villa met volledig sousterrein, 12 kamers, badkamer, eigen waterleiding enz., grooten tuin. Ruim gebouw, 560 Ms. Huis met tuin, 6 kamers, serre enz. Heerenhuis (dubbel) met tuin, 10 kamers enz. Huis (modern) met tuin, 8 kamers en serre. Heerenhuis (dubbel) met tuin, 10 kamers enz. Huis met tuin en zijuitgang, 12 kamers. Huis met grooten tuin, 12 kamers enz. Huis met 5 kamers. Heerenhuis met flinken tuin, 10 kamers enz. Verschillende Perceelen voor geldbelegging. Huis met tuin, 10 kamers enz. Huis met tuin, 10 kamers enz. Twee aaneengelegen perceelen. Huis met tuin. Huizen met tuin. Ruim huis met vergunning. Heerenhuis (modern) met tuin, 8 kamers enz. (beste stand) Twee huizen met tuinen, elk 5 kamers enz. Flink gebouw m, zes ruime hooge lokalen. Een flink, diep perceel met verscheidene kamers. Groot heerenhuis, koetshuis, stalling, enz. riant gelegen. groote tuin, vruchtboomen, enz., groot 3 H.A. Huis m. fl. tuin, 3 k. ens. nog 1 k.:bov. 4k. ens., zold. en dbk. Ruim pakhuis met. vrije bovenwoning. Huis met flinke tuin, bijgebouwen en ruime woning. Werkplaats, pakhuis en ruime woning. Ruime stalling, koetshuis, groote plaats enz. Huis, bestaande uit beneden en bovenhuis. f 25000 m. goeöeiïa 8000 BOUWTERREIN TE KOOP. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. 8500 6000 17,000 16,000 9500 6500 Tod v. Aaxv. 4,000 7,500 7,500 15,000 4,000 16,500 7,OGO 8,500 Billijk 16000 6500 Duin en Daal,Bloemendaal. Binnenweg, Heemstede. Bloemend. Straatweg. Jord nsstraat. Wilhelrainapark. Bij di Pietcrkiesstraat. Haarl. Hout. Wagenweg, Heemstede. Wagenweg, Heemstede. Leidsche Vaart. Prinsenbolwerk. Ged. Oude Gracht. Schoterweg. Kenaustraat. I'aviljoenslaan. Centrum Stad. Centrum Stad. Du ven voordestraat. Wilhelminastraat. Jordensstraat. Zijlweg. Kenaupark. Kinderhuisvest. Jan v. Vlietslraat. Spaarne. Jordensstraat. Jansweg. Staten bolwerk. DuvenvoordesiraaL Zij'weg. Parklaan. Parktaan. Korte Dijk. Damstraat. Nieuwe Gracht. Statenbolwerk. Wilhclminapark. Florapark. Emmastraat. Wilhclminapark. Rippcrdastraat. Jansstraat. Zijlweg. Schotersingel. Statenbolwerk. Lcidschevaart. Picter Kiesstraat. Park laan. Kruisweg. Centrum der st2<L Schotersingel. Koninginneweg. Kleine Houtweg. Franshaisplein. Zijlweg. Parklaan, Cleverparkjie projectiestr, Gasthuissingel. Rozenstraat 59 Franshalsstraat. 60 Groote Houtstraat. 62 Parklaan. 63 Nieuwe Gracht. 64 Hasselaersplein. 65 Zijlweg 66 Pieter Kiesstraat 67 Hasselaarsplein. Zandvoort. Santpoort. Bloemendaal. Bloemendaal. Apeldoorn. Overveen. (Zijlweg). Bloemendaal. 10 Bloemendaal. Bloemendaal. Passage Zandvoort Prinra Stand (hoekhuis). Kruisstraat Groote Houtstraat Anegang. Groote Markt. Centrum Stad. Ged. Oude Gracht Groote Houtstraat Bartelj orisstraat. 13 Damstraat. 14 Groote-Houtstraat 15 Groote Houtstraat. BIJZON DERHEDEN. Bouwterrein. Bouwterrein aan stoomtram (mooiste gedeelte. Bouwterrein: groot 6.37 Are. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein. Bouwterrein (prachtig gelegen) Bouwterrein 13.50 M. breed, 23 M. diep. Bouwterrein 6.50 M. breed, 28 M. diep (vrije poort). Bouwterrein. Bouwterrein HUTZEN TE HUUR. Huis met tuin, beneden 4 kamers, keuken en kelder; boven 5 kamers, zolder met dienstbodenkamer. Huis met tuin, ben. j kam., keuk., keld., beletage 2 kam. ens.; 2e étage 2 gr. en 1 kl. kam., zolder m. dienstb. kam. Huis met tuin, souslerrain 6 kamers enz Huis met tuin, 10 kamers enz. Ruime werkplaats met modern, lraai bovenhuis. Huis met grooten tuin, versch. kamers enz. Huizen met tuin, 8 kamers, serre enz. Heerenhuis m. tuin, sousterrain, 2 kam., keuk. kelders, bergpl. Belétage 4 kam.; bov. 4 kam. zold. m. log. en dienstb. kam. Huizen met tuin, 2 kamers ensuite, serre enz.; boven 4 kam. zolder en dienstbodenkamer. Huis m. tuin,2k.,keuk.enz,;belétagc4 k. waarond. suite bov. 5 k. Villa met tuin. sousterrain. belétage 2 kamers ensuite en nog 2 kam.; ie étage 4 kam., zold. met kam. en dienstb. kam. Huis met tuin, sousterrain met eetkamer enz.; belétage 3 kam., waarv. 2 ensuite; bov. 6 kam. enz. Huis met tuin, 7 learners, waaronder suite met serre. Huis met tuin, ben. 3 kam., keuk., keld.; bov. 5 kam., badk. zold. Huis met tuin, beneden 2 kamers ensuite, keuken, kelder; boven 2 gr. cn 1 kl. kamer, zolder met dienstb. kamer. Huis met tuin, beneden 2 kamers ensuite, nog 1 kam., keuk. en keld., zijuitg.; bov. 9 k. (gr. en kl.) zold. m. dbk.. Huis m. tuin, rez de chausséc 1 gr. cn 1 kl. kam., keuk. en keld.; belétage 4 kam., ie etage4 kam., zold. m. 2 k., enz. Huis met tuin, 8 kamers, waaronder ruime suites. Huis met tuin, ben. 2 kamers, keuk. en keld., boven 3 kun. Huis m. tuin 2 k. ens. serre keuk. keld. bov. 4 k. zold. m. d.b.k. Huis m. tuin 2 kam. ens. spreek., keuk. bov. 4 k. zold. m. d.b.k. Huis m. tuin ben. 2 kam. ens. keuk. bov. 2 k. ens. en kl. k. zold. Huis m. tuin 2 kam. ens. en 1 kam. bov. 4 kam. zold. enz. Huis met tuin, beneden 2 kam. ens. keuk. enz. bov. 4 kam. 2e étage 4 kam. zold. cn dJj.k. Huis met tuin, 2 kam. ens. serre keuk. bov. 2 gr. en 2 kl. k. zold. m. 2 kam. enz. Villa's met tuin, ben. 2 kam. ens. keuken, bov. 2 kamers cn 1 kl.k. zolder met 2 kam. Huis m. tuin ben. 1 k. keuken kelder enz. bel-étage 2 groote kam. ens. nog 2 kam. ie étage 4 karn. zold. 111. k. Huis met tuin, ben. 1 kam. keuk. enz. ie étage 2 kam. en 2 kl. kam. 2e étage 4 kam. zold. m. 1 gr. en 1 kl. k. Villa's m. tuin 6 k. waaronder cns. m. serre. Huis m. tuin, ben.2 k.ens. keuk. keld. bov. 4k. zold. m. 2 k. Huis m. tuin, 2 kam. cns. alc. boven 3 k. zold. en db.k. Heerenhuis m. tuin, 8 kamers waaronGer suite, serre enz. Huis m. tuin, beneden 2 kam. ens. 2 seir. bov. 4 k. badk. enz. Huis met tuin, 2 kam. ens. nog 4 kam. enz. Huis met tuin, 6 k. enz. Huis met tuin, 6 kam. enz. Huis met tuin, 6 kam. enz. Heerenhuis m. tuin, sousterrein m. 1 k. ens. belétage 2 k. ens., nog 1 k. boven 4 k. zolder m. 1 k. enz. Gebouw m. zes ruime hooge lokalen. Huis met tuin, 5 kamers enz. Huizen met tuin, 6 kamers enz. Huis met tuin, 2 k. ens. serre; boven 4 k. zold. m. k. enz. Huis met tuin, 1 k. bel-étage, 2 k. ens. enz.; bov. 4 k. enz. Huis met tuin, 2 kamers ensuite, boven 1 gr. en 2 kl. k. Huis met grooten tuin, 3 kamers, keuk., zold. met 2 k. lluis met tuin, 2 k. ens., keuken, kelder; boven 2 k. zold. Huis met tuin, 2 kamers ensuite, serre en keuken; boven 2 kamers ensuite, nog 1 kleine kamer, zolder cn diens'bk. Huis met tuin, 2 kamers ensuite, enz.; boven 2 groote en 2 kleine kamers, keuken, zolder met dienstbodenkame: Huis m. tuin, 2 k. ens., varanda; boven 3 k.. zolder rc. 2 k. enz. Huis met groote tuin, 2 kamers ensuite, serre, keuken, bij keuken, keld; bov. 3 gr. en 1 kl. k. nog 2 k. zold. en dbk. Heerenhuis (modern) met tuin, rez de chauseé, I kanier, keu ken, kelder; bel-étage 2 kamers ensuite, serre 2 kl.k. etage3k. en badk.zold. m. log. en dbk. elec. schelgel. enz. Huis met tuin, 2 kamers eusuite. keuken, kelder, boven 2 groote en 2 kleine kamers, zolder en dienstbodenkamer. Huis ruet tuin, 2 kaniers ensuite, keuken en kelder; boven 3 kamers, zolder met logeer- cn dienstbodenkamer. Iluis met tuintje, 2 kamers ensuite, keuken, keiden boven 2 groote en 2 kleine kamers, zolder met kamer. Huis met tuin, 2 k. ens., serre, boven 3 k., zold. met dbk. Huis m. tuin, 2 k. ens., keuk, keld.; bov. 4 k. zold. en dbk. Omstreken van Haarlem enz. TE HUUR. Kl. Villa (gem. oi ongem.), 4 kamers, waaronder suite, enz. Hnis m. tuin, 2 kamers ensuite, nog 3 kam., enz. (bij tram). Huis met tuin, 2 kamers ensuite, serre, nog 4 kamers. Villa «Zonnenheuvel» 2 k. ens., serre, spreekk., nog 3 kam. Gedeelte gemeubileerde Villa. Heerenhuis met tuin, 2 kamers ensuite, serre; ie étage 3 k. en badk., nog 2 k.. elect, licht, waterleiding enz. Huis in. tuin, 2 kam. ens., waranda, bov. 4 k., nog 2 k. enz. Villa met tuin, 2 kamers ensuite, serre, nog 4 kamers enz. Villa m. tuin, 2 kam. ensuite, serre, nog 1 kam.; bov. 4k. enz. WINKELHUIZEN TE HUUR. Winkels. Winkel, 4 kamers enz., pakhuis. Winkel, 4 kamers enz. Winkelhuis (modern), 4 kamers enz. Winkel, 9 kamers enz. Flinke gevelbreedtc, boekhuis. Winkel, 5 kamers enz. Ruime winkelhuizen (prachtig gelegen). Winkel, kamer enz. Winkel, ruime woning, zijuitgang. Winkel, 4 k. enz. Winkel, kantoor, 5 kamers, bergplaats, kelder, zolder enz. Winkelhuis (modern cn ruim), 6 kamers enz. Winkelhuis (modern en ruim) 8 kamers enz. Billijk Billijk .lillijk f7 50 /400 /5°° 600 1,400 /400 1000 f Soo /800 45° /55o 800 /43o /425 55" 55"-» 3°o 5°° 900 800 650 350 j> 400 775 575 460 360 325 500 650 600 400 500 500 600 300 300 500 35° 400 1 900 1 450 375 425 325 400 250 450 r 850 1 500 r IOOO r 80O 800 800 600

Haarlem's Dagblad | 1900 | | pagina 7