Zonnestraaltje Schaatsenfabrikanten. lil I. C. HAAN, Damstraat 15. Kruisstraat 18. Staljongen P.G., Loopjongen. Strijksters, Naaischool. Protestantenbond, Te Huur, Overname. Bodeschap Grossiers gevraagd. Het Roode Kruis. C. J. M.J.Machen, Duvenvoordestraat Barteljorisstraat Kantoor. Aanbesteding. TREKKING Dinsdag e.k. (22 Jannari.) D. G. MINKEMA, te Oosterlittens, H. J. GORTER, te Zwolle. 5o. een. adres van den Kerkeraad dev Ned. Herv. Gemeente alhier, terzake de afschaffing der kermis. Dat is ingekomen: lo. een schrijven van dr. J. I-Iuizinga, leeraar aan de II. B. S., dank betuigen de voor de verhooging zijner jaarwedde. 2o. een schrijven van de wed. J. van den Berg, dank betuigende voor de haar verleende gratificatie. 3o. Negen processen-verbaal wegens afkeuring van voor de comsumptie on geschikt vleesch. 4o. een adres van F. J. L. Peltenburg, houdende verzoek om bij aanneming van zijne aanbieding betreffende grond voor straat bestemd aan den Kleinen Houtweg, den over te nemen weg te rangschikken onder de uitzonderin gen. en daarvoor een bedrag te willen uittrekken, berekend tegen klinkerbe strating. (Dit adres te behandelen bij het desbetreffend voorstel, punt 9 dei- agenda.) 5o. een adres van de Binnenlandsclie Exploitatie-maatschappij van onroe rende goederen, met verzoek om toe te staan dat voor de straten op haai- ter rein aan den Schoterweg klinkerbestra ting zal w-orden gebezigd. (Dit adres te behandelen bij punt 10 der agenda. 60. een adres van II. L. Rompel, verzoekend hem vergunning te verlee- nen, het bestaande dakraam van per ceel Frans Halsplein 4 te mogen ver anderen in een kapel. Dat door den Commissaris der Ko ningin is benoemd tot buitengewoon gemeente-veldwachter C. Hoogland, agent der 3e klasse. Een schrijven van Ged. Staten van Noord-Holland, ten gelelide van het door hen goedgekeurde besluit van 19 Dec. jl. no. 13, betreffende de verhuring van verschillende gronden. Een schrijven van dezelfden houden de bericht van ontvangst van de vast gestelde verordening inzake de tapijt- kin pp eri jen. Een schrijven van dezelfden, daarbij goedgekeurd terugzendende het besluit van 19 Dec. jl. no. 14, inzake de verhu ring van grond aan P. J. Severijnse. Een schrijven van dezelfden, ten ge leide van het door hen goedgekeurde besluit van 19 Dec. jl. no. 30, betreffen de den aankoop van grond aan het Vuilrak en den Spaarndammerweg. Een schrijven van dezelfden ten ge leide van het door hen goedgekeurde besluit van 19 Dec, j.I.110. 11 in zake verhuring van grond in den Haarlem merhout aan Mevr. Wed. A. C. J. de FavaugeBarnaart. De VOORZ. stelt, naar aanleiding van een daartoe strekkend verzoek van J. P. Maas en H. de Jongh, namens B. en W voor, de huur van grond gele gen vóór het perceel Koninginneweg 2 over te schrijven op naam van II. de Jongh. Dat, van den Minister'van \V.., II. en Nijverheid een schrijven bij B. en W. is ingekomen, betreffende een plan voor een verhoogd station alhier. PUNT 2. G. K. ter Heege. onderwijzer 3e klasse aan de Derde Tusschenschool at aagt eervol ontslag, wegens zijne be noeming tot hoofd te Nieuw-Vennep. Wordt verleend. PUNT 3. C. A. Hiet, onderwijzer le klasse aan de Derde Tusschenschool vraagt wegens gezondheidsredenen met in gang van 1 Maart eervol ontslag, met toekenning van pensioen. Wordt verleend. PUNT 4. Vervolgens komt liet trekken dei' afdeelingen aan de orde. Aangenomen. PUNT 5. Burg. en Weth. stellen voor aan den heer J. W. van Bilderbeek, griffier ter gemeentesecretarie een persoonlijke toelage toe te kennen van f 400 's jaars. De heer BIJVOET heeft het voorstel met genoegen gelezen. Spr. vindt het zeer aangenaam, dat clit voorstel ge daan is, en hoopt dat de heer Bilder beek nog langen tijd zijne betrekking zal mogen waarnemen. (Applaus). Het voorstel wordt zonder stemming aangenomen. PUNT 6. Tusschen de rooilijn van eenige per ceelen aan het Nauwe Geldeloozepad en den openbaren weg ligt eene strook grond welke de betrokken eigenaren bereid zijn kosteloos aan de gemeente ever te dragen. B. en W. geven den Raad in overweging dien grond voor de gemeente in eigendom te aanvaar den. Wordt goedgekeurd. PUNT 7. B. en W. bieden den Raad ter vaststelling aan een tweede suppletoire begróoting dezer gemeente voor den dienst van 1900, vergezeld van een me morie van toelichting, en aanwijzende voor ontvangsten en voor uitgaven een bedrag van f 405.303.47. De com missie van bijstand in het beheer der gemeente-financiën adviseert den Raad tot vaststelling dezer tweede supple toire begrooting. Wordt aangenomen. PUNT 8. Aangezien Gedeputeerde Staten strijd meenen te hebben ontdekt tusschen het bepaalde in het tweede lid van art. 33 van het vastgestelde Reglement van Orde voor de Raadsvergaderingen, en het bepaalde in art. 54, le lid, der ge ineentewet, stellen B. en W. eene klei ne redactiewijziging voor. Wordt aangenomen. PUNT 9. Fr. J. L. Peltenburg vraagt in een adres aan den Raad goedkeuring van een plan van bebouwing van gronden gelegen tusschen den Kleinen Houtweg en het Spaarne en tot ruiling van grond. B. en W. hebben hier geen be denkingen tegen en doen een desbetref fend voorstel. F. J. L. Peltenburg, wonende aan de Spijkermanslaan no. 7 alhier, maakt bezwaar wat betreft het aangevraagde bedrag van 5810. dal B. en W. wen-' schen beschikbaar te stellen ten be hoeve van den weg aan den Kleinen Houtweg door hem aan de Gemeente aangeboden. Volgens door hem ingewonnen in lichtingen zouden de eventueele kosten voor bestraten en rioleeren van den aan te bieden grond niet meer bedra gen dan f 3 per vierk. M., d. i. f 4350. Op aandringen van den heer De Breuk, wethouder, gaf hij toe de weg- breedte van 8 op 10 M. te brengen, het geen verschillende nadeelen en kosten meebrengt. Zijn verzoek tot. overname der gronden is ingediend voor het Raadsbesluit betreffende het bestraten met keien. Waarom adressant verzoekt den over te nemen weg te rangschik ken onder de uitzonderingen, en daar om een bedrag te willen uittrekken, berekend tegen klinkerbestrating. Na een uitvoerige discussie staakten over de hoofdzaak de stemmen (13 voor en 13 tegen) zoodat de zaak van de agenda werd afgevoerd en in de vol gende vergadering opnieuw in stem ming zal worden gebracht. PUNT 10. De Binnenlandsclie Exploitatie- Maatschappij heeft aan den Raad het verzoek gericht om goedkeu ring van een plan van bebouwing van gronden, gelegen aan den Schoterweg. B. en W. meenen dat hiertegen geen bezwaar bestaat, indien adres sante bereid is zich te onderwer pen aan de voorschriften betreffen de loon en arbeidsduur, door den Raad aan hen, die werken voor de gemeente doen uitvoeren, voor geschreven. terwijl B. en W. voorts.' nog enkele bepalingen van tech- nïschen aard voorstellen. Ingekomen is nog een adres, vevzoe-.j kende om de keibestrating in klinker bestrating te doen veranderen, en wil daarvan eene combinatie maken naai de Regu liersstraat. Zonder stemming wordt het geheele voorstel aangenomen. PUNT 11. Jhr. Ch. F. van de Poll alhier, biedt den Raad een plan van bebou wing aan van gronden gelegen tusschen den Zijlweg, de Coornhertstraat en de Brouwersvaart, en wenscht de daarop geprojecteerde straten aan de gemeente in eigendom over te dragen. 1-Iet is zijne bedoeling al de op het plan aangegeven wegen, met uitzon dering van den meest westelijken, die ongeveer loodrecht op den Zijlweg ge projecteerd is, en het stuk weg langs de Brouwersvaart, eerstgenoemden weg verbindende met den ten O. daarvan en evenwijdig daarvan loopenden, nog vóór het einde dezes jaars te doen aan leggen en ophoogen. Daarna zal hij ze, vóór 1 Januari 1902 aan de gemeente in eigendom overdragen. Hij is bereid de kosten van rioleering en bestrating, dadelijk bij de overdracht van de ge meente in bun geheel te voldoen, ter wijl alsdan de gemeente de verplichting- op zich zoude nemen de riolen, gas- en waterleidingbuizen en hulpzijstraten dadelijk te laten aanleggen voor de vol le lengte der overgedragen straten, en de wegen voor het publiek verkeer open te stellen B. en W. geven den Raad in overwe ging het plan goed te keuren met dien verstande, dat de hoeken der straten op 2 meter worden afgeschuind. Wordt aangenomen. (De zitting duurt voorl Hedenavond is het ver volg van dit verslag nog te verkrijgen aan onder staande adressen: De heeren H. N. MUL, Kruisstraat 25. D. J. v. d. WILK, Gr. Houtstraat 94. B. DE MINK, Spaarnwouderstr. 73. L. Th. SWAALF, Berckheydestr. 17. D. BIJL Jzn., Kamperstraat 19. C, VINK, A- L. Dyserinckstraat 15. J. UILENBURG. Oranjestraat 17._ Aan onze Bureaux, Kampersingel 70. liet stoomschip Spaarndam, van de HollandAmerika Lijn, arriveerde 15 Jan. van Rotterdam te Newyork. Weeroericht. VERWACHTING matige Zuidoos telijke wind, bewolkt, vorst. Familieberichten. Getrouwd: 10 Jan. J. Bakker en C. A. J. Aarts, Naarden. 15. F. Th. J. Bou- vy en E. A. F. Thijssen, Amsterdam. Bevallen: 13 Jan. R. Hogenbirk- Touw, d., Bloemendaal. 14. Th. C. van HengelBoland. z., (reeds overl.), Zut- phen. 14. C. A. HartDe Vries, z., Am sterdam, 15. J. F. de VogelVan Ei bergen Santhagens, z. Kadhipaten. Overleden: 12 Jan. Wed. S. J. Crooc- kewitHoogbruijn, 49 j.. Lochem, F.. G. VorstmanCromer, 56 j., Zutphen. M. Heijman, Gothenburg (Zweden). 13. Wed. J. R. A. KoopmansStadnitski, 75 j. Lent. Wed. M. A. van EpseBos, 76 j., Nijkerk. Wed. E. PetriBurga, 75 j., Amsterdam. Wed. W. F. Hul manVan Heijd, Amsterdam. 14. W. Uhlenbroek, jm., 2 j., Amsterdam. 15. Wed. E. H. JansenFeltzer, 77 j., Den Haag. Getrouwd 12 Jan. J. G. Bunge en E. Eggeling, Anist. W. Ruinen en C. J. Brandon, Oleh-leh. Bevallen 30 Dec. LodewijksJoos- ten, z. Brooklyn (Amerika). 10 Jan. Van SpreekensHenny z. Beekbergen. Gooszen—Bakker z. Helder. Overleden 27 Dec. Wed. D. J. Bak kerVan der Laag 74 j. Hollum (Ame land). 9 Jan. L. Wilson, jd., 82 j. Amst. 10. Wed. A. HugasVan Harten 73 j. Amst, Wed. A. RoozeboomDe Graaff '2 j. Harderwijk. E. Holkamp jd., 80 j. Amst. 11. D. Overtoom, Heilo. R. C. Ziekenoppasser—Blitz, Arnst. 365e Staatsloterij. Waarschijnlijk door een abuis bij de verzending is heden de Loterij-lijst door ons niet ontvangen. Wij zullen haar in ons volgend nummer opnemen. Telegrammen. LONDEN, 16 Jan. (R. O.) De Daily Mail" ontving gisteren uit Pretoria het bericht, dat de Boeren een convooibuit maakten van 12 wagens, onder escorte van 23 Engelschen, in de nabijheid van Rhenosterkop. Twee Engelschen wer den gedood, elf gewond, de anderen gaven zich over doch werden door de Boeren weder in vrijheid gesteld. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Ardjoeno, van Rot terdam naar Java, arriveerde 15 Jan. te Southampton. Het stoomschip Cyclops, van Am sterdam naar Batavia, vertrok 12 Jan. van Livei-pool. Het stoomschip Titan, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 13 Jan. van Port Said. Het stoomschip Flores, van Amster dam naar Batavia, passeerde 15 Jan, Dungeness. Het stoomschip Sumatra, van Am sterdam naar Batavia, arriveerde 15 Jan. te Port Said. Het. stoomschip Prins Maurits ver trok 15 jan. van Amsterdam naar Pa ramaribo. liet dubbelscbroefstoomschip Sta tendam, van de Holland-Amerika. Lijn, van Newyork naar Rotterdam, pas seerde 15 Jan. des vm. 11 uur, Wight. Het stoomschip Zingara, Holland Amerika Lijn, van Newport News naar Rotterdam, passeerde 15 Jan. des vm. 9 uur, Dover. Het dubbelschroefstoomschip Sta tendain, van de HollandAmerika Lijn, van New-York naar Rotterdam, passeerde 15 Jan. des nm, 3 uur 45 min Beachyhead. Mevrouw VISSER VANHAZERS- WOU DE op Westerhout. aan den Wagenweg, vraagt tegen 1 Febr. een die reeds als zoodanig in betrek king is geweest en niet beneden 16 jaren. Terstond gevraagd een flinke Kruisweg 47. BEKWAME kunnen direct plaatsing vinden, op het Atelier Oude Groenmarkt 20 Aanbieding in persoon. Tegen halt Februari of Maart, bij genoegzame deelneming, gele genheid tot hetleeren van Wollen- naaien en huishoudelijk linnengoed. Leertijd van 912 en 2—4 (uit sluitend eigen werk) tegen 11.— per maand. Knipcursus voor ge vorderden tegen bijbetaling hier aan verbonden. Br. tr. onder No. 4113 aan het bureau van dit blad. Faillissementen. Uitgesproken 's-Gravenhage, 11 Jan. B. H. Kerk- hoff, bouwkundige, te 's-Gravenhage. Rechter-Comm. jhr. mr. R. O. van Hol- ,the tot Echten. P. Breyer, aannemer, te 's-Gra- venhage. Rechter-comm. J. T. van dei- Lek de Clercq. A. Mellema, winkelier in manu facturen. te 's-Gravenhage. Rechter- comm. jhr. mr. W. H. de Savornin Lohman. Amsterdam, ?0 Jan. J. Th. Bosman, meubelmaker, te Amsterdam. Rechter- comm. mr. T. Henny. - 8 Januari. Levie, zich noemende Louis Menist, winkelier in boter en kaas, te Amsterdam. Rechter-comm. mr. J. Coninck Westenberg. Alkmaar. 10 Jan. P. de Vries, win kelier te Dirbshorn. Rechter-comm. jhr. mr. R. de Marees van Swinderen. Cornells .J. Mes, schilder, te Enk huizen. Rechter-comm. mr .W. H. van Nes van Moerkerk. Assen, 7 Jan. J. Padding, schilder, te Coevorden. Rechter-comm. mr. E. Pelinck. Almelo, 11 Jan. H. Chr. ter Pelle. meubelmaker, te Enschedé. Rechter commissaris: mr. W. ten Bruggen Caie. s-Gravenhage: 11 Jan. S. van Proos dij, aannemer van verhuizingen en koopman, aldaar (firma S. van Proos dij en Zonen). Rechter-commissaris jhr. mr. J. F. Schuurbeque Boeije. J. Turion, bouwondernemer, te Lei den. Rechter-commissaris jhr. mr. R. O. van Holthe tot Echten. P. J. Muns, huisvrouw van D. Koe- let. koopvrouw, aldaar. Rechter-com missaris jhr. mr. W. H. de Savornin Lohman. Utrecht, 9 Januari. De boedel van wijlen C. Koot Mzn., in leven hove nier, aldaar. Rechter-commisaris jhr. mr. II. M. J. van Asch van Wijck. Geëindigd W. S. Schmidt, modiste en winke lierster te Valkenswaard. J. Viergever Mz., landbouwer, te Haamstede. J. Dona (firma Dona Co.) te 's-Gra venhage. J. Chr. van Vreeswijk, bouwonder nemer, te Utrecht F. P. J. Gouverneur koopman, te Oudenbosch, tijdelijk te Gouda. NEDERLA.NDSCHE Afdeeling HAARLEM Dr. A. M. A. REIJNDERS, pre dikant te Alkmaar, zal Vrydag 18 Januari 1901, des avonds 8 uur, in het Brongebouw de spreekbeurt vervullen. HET BESTUUR. HAARLEMSCHE Schouwburg -Maatschappij. Telefoon 579. Zondag 22 Jan. 1901, des namiddags te 2 unr, slechts één enkele Buitengewone Opvoering van de geheeje nieuwe Kinderoperette Advertentlën. Febr. aanstaande een Huis met Tuin, 4 kamers, keuken en zolder f4.— per week. Te bevr. Konin ginneweg 27. Wegens sterfgeval wordt ter ovemame aangeboden een Atelier (Dames-Confectie) met Naaima chines enz. Te bevragen Nieuwe Gracht 52, Aan hetzelfde adres te koop een nieuwe houten Loods groot 4.50 M. bij 3.00 M. "Wordt terstond gevraagd een Zich aan te melden bij den koet sier GROENENHOUT, Den Hout. TER OVERNAME GEVRAAGD, eener soliede Maatschappij van minstens 7 a 800 leden. Br. No. 4114 aan het bureau van dit blad. Een der grootste Stoomkoekfa- brieken van ons land, met goed reputatie en scherp concurreerende prijzen vraagt Grossiers, die tegen flinke provisie, genegen zijn het artikel koek aan fabrieks prijzen te verkoopen. Aanbiedingen worden franco ingewacht onder No. 4112 aan het bureau van dit blad. Gevestigd als Masseuse Mej. IdaCt.Vlenhuis die zich bij dezen be leefd aanbeveelt voor massage, op geneeskun dig advies. Zij was gedurende drie jaren Chef-As sistente aan het Zan der-Instituut te Gronin gen, de laatste drie Jaren Masseuse aan het Haarlemsehe Kander-Instituut. HAARLEM, Januari 1901. Adres: DREEF 4. Tekst en Muziek van Mevr. N. C. HOPMANKwast. Uit te voeren door 40 Kinderen. Geheel nieuwe Costumes van de Wed. LEEGER.' Prijzen der plaatsen: Balcon ƒ1.50, Stalles /1,25, le Loge ƒ1,Parterre ƒ0,75, 2e Loge ƒ0.50, Gaanderij ƒ0.30. Kinderen betalen op alle rangen half entrée. Vrijdag 18 Jan. en Zaterdag 19 Jan. 1901, des avonds te 8 uur, Twee door Madame en Chevalier VAN KIRSBERGEN, Elèves en opvolgers van ERNST BASCH. Onverklaarbare werking der Moderne Wonderen, Magische Machtsontwikkeling, De Ark van Noach, Het Reuzen-Agioscoop, Electrische verlichting, Triomf der Hollandsche BoerenGroot Mili tair Tableau en Beroemde mannen van onzen tijd. Reiizensucces Overal. Balcon f 1.25, Stalles f 1.—le Loge 10.75, Parterre f 0.60,2e Loge f0.50, Gaanderij f0.25. Zaterdagmiddag te 2 uur Brillante Kinder- en Familie voorstelling, o.a. Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Fantastisch tooversprookje in 11 Beelden. Het uitdeelen van Souvenirs voor de jeugd. Kinderen betalen bij deze voor stelling op alle rangen half geld. Plaatsen zijn dagelijks te be spreken van 103 uur. Handel in DROGERIJEN, SPECERIJEN, enz. hoek Nic. v. d. Laanstraat, HAARLEM. Eerste kwaliteit Anijszaad Bens dorps Any8- en Slemptabletten Bensdorp's Poeder Choeolade, a 15 en 20 ets.Korfls' Poeder Cho colade. Alle soorten Pastilles tegen hoest en verkoudheid. Levertraan per 7i fleseh en per maat. Levertraan Draesma en Volken- burg Kloosterbalsem (Koning der balsems) voor Winterhanden en Voeten Verbandartikelen. OPGERICHT 1833. boek Groote Markt. TELEPHOON 250. Meubelen, Tapijten en Beddenfabrieken. Meubileering van Huizen. Behangen en Stoffeeren. Iemand bekend met Kantoor-, Administratieve werkzaamheden en Moderne Talen, zoekt plaatsing op een Kantoor. Brieven onder No. 4115 aan het bureau van dit blad. Op Maandag 21 Jannari 1901, 's namiddags te 3 uur, zal in het gebouw Weten en Werken» wor den aanbesteed Het bouwen van e«n Kaaspak huis op een terrein, gelegen aan de Klerksteeg, te Haar lem. Aanwijzing zal plaats hebben op Vrijdag 48 Jan. 1901, 's morgens 10 uur. Bestek en teekening ad fl.per stel en inlichtingen te bekomen, eiken werkdag van 121/, uur bij J. A. G. v. d. STEUR, Bouwk. Ingenieur. (des ochtends te elf uur) (in het openbaar in het Paleis voor Volksvlijt te Amsterdam door vijf houders van Loten op den dag der trekking te kiezen door Ij de houders van Loten in ae zaal aanwezig). Loten Nieuwe Apeldoornsche Bouwonderneming. KassiersI. KOPPEL Co. te Apeldoorn, bij wien de ontvan- j gen gelden gestort worden. De ondergeteekende bericht dat bij de Boekhandelaren te Haar lem HENRI C0EBERGH, Groote Houtstraat 3aJ. W. PIEL, Groote Houtstraat 170 b.d. Houtpoort; v. d. HEIDE (firma de HaanJ, Groot Houtstraat 137 en bij de Sigarenhandelaren A. v. REES, firma BOELE, Anegang 18 en GAST firma SCHILT, Anegang 2 verkrijgbaar zijn bovenstaande Loten a f 2.50 per Lot. In deze Verloting bevinden zich 150 uitsluitend en niet anders dan kostbare prijzen, als 1. Drie Heerenhuizen met tuinen aan De Regeutesselaau te ij Apeldoorn, tezamen groot 8 Aren en 50 Centiaren, of f 18000 in contanten. 2. Een Huis met tuin aan den Trekweg te Apeldoorn, groot 3 Aren en 90 Centiaren, öf f 3000 in contanten, en als premie op het laatstuitgekomen 32duizendste nummer nog een Huis met tuin ook aan den Trekweg te Apeldoorn, groot 3 Aren en 80 Centiaren, öf f 2500 in contanten. ®eze panden zyn gezamenlijk verhuurd a f1650 's jaars. Wanneer de gelukkige winners desverkiezende de huizen in plaats van contanten verlangen, dan worden deze vrij op naam zonder koste. 1 geleverd. Verder: Een Automobile, le klasse fabrikaat.--Een Landauer met 2 paarden, prachtig getuigd. Een rijk gebeeldhouwd Eet kamer Ameublement. - Een volledig eikenhouten Slaapkamer Ameu blement, Een volledig zilveren Theeservies, bestaande uit zilveren Trekpot met zilveren Komfoor, zilveren Melkkan, zilveren Sui kerpot en zilveren Lepelbakje. 2 Prijzen ieder van een prachtig zilveren Tafelmiddenstuk. Een prachtig zilveren Theeblad. Een Dames Schrijfbureau. Een eikenhouten Bureau Ministro met schryfstoel. Een Salon - pianino. Een Anieri- kaansch Orgel. Een zeldzaam fraaie Boekenkast. EenChat- wood Brandkast. 10 Prijzen van elk een Lot Stad Amsterdam van ƒ100. 10Pryzen van elk een Lot Gemeente Rotterdam van ƒ100. 50 Prijzen elk een Damesfiets, en 50 Prijzen elk een Heerenfiets, allen eerste merken, en met één jaar garantie. verder nog een groot aantal Prijzen waarvan de minste een waarde vertegenwoordigt van vijftig gulden. Als bewijs van de waarheid dat de prijzen fonkelnieuw zijn, wordt de kaart van den naam van den leverancier aan de prijzen gehecht eü als bewijs dat de prijzen groote waarde bezitten, wordt op genoemde kaart vermeld voor welken prijs het voorwerp bij den leverancier is gekocht. Het aantal Loten bedraagt 32000, die allen getrokken worden. Naar alle steden en dorpen van Nederland worden de prij zen den winners terstond na de trekking franco toegezonden. N.B. Trekkingslysten gratis verkrijgbaar bij den wederverkooper, bij wien het Lot gekocht is. 8W Bij elk Lot wordt eeii Prospectus gevoegd, vermeldende ai de prijzen die getrokken worden. '•O T. EIJBERS, Apeldoorn. FirmaNieuwe Apeldoornsche Bouwonderneming. Eenige agenten der firma's EN

Haarlem's Dagblad | 1901 | | pagina 3