Vrijdagavond 15 Februari, Heropening Banketbakkerij. Gr. Uitstraal M Gei Öiè Graelrt 73. Amsterdamsche Bears W. Th. PIELAGE, hem Major, en lieten hem van allerlei doen bagage dragen, rijwielen schoon houden, enz. Maar op een dag klom hij zelf op een dier fietsen van zijn mees ters en omdat dezen talent in hem zagen, lieten ze hem begaan, hielpen hem om zich flink te oefenen op de baan, en hij trainde zich zoo. dat hij al zijn meesters op het rij wiel de baas werd. Toen zei hij: bon jour heeren, bedankt voor 't lesje, er hij ging ervandoor met een al maar toenemende vaart, totdat hij de snelste rijder werd van zijn land. Voetbal. Met het oog op het vermoedelijk weer onbespeelbare veld van de Dordtsche F. C. is de wedstrijd voor de 3e ronde van den Iloldertbeker tusschen R. A. P. van Amsterdam en Dordtsche F. C., op H. V. V.'s terrein te 's Gravenhage Zondag a. s. aangekondigd. De vierde ronde van den Bekerwed strijd zal vermoedelijk op 10 Maart plaats hebben. Stand der Westelijke 2e klasse A. h 'h» Club. H. F. C. Swift (H.) Volharding Swift (A.) Quick A. V. V. 2 2 2 3 8 7 9 15 <4 12 4 12 1.60 1:60 1.— 1.— 0.67 0.- Rechtszaken. Paviljoen te Blaricum. Het Gerechtshof te Amsterdam be vestigde Woensdag hc# vonnis door do Rechtbank gewezen tegen de ge broeders Bans te Huizen, veroordeeld wegens vernieling van het Païlll°e" sa opruiing, met then verstande ochler tot de Taf van drie op twee jaren -werd teruggebracht. Bsleediging per telephoon. Een koopman te Berlijn, die een tiid lang te vergeefs aansluiting mer tdephoon .had gevraagd en daarop ten slotte nmlM'* Ion persoon was verbonden, werd driftig dat hii beleedigende woorden tot de telephoonbeambten richtte. Hij werd vervolgd en tot 900 mark boete veroordeeld. In hoogeT beroep ging het hem nog slechterde rechtbank verhoogde de boete tot 500 mark I Inbraak. Voor do Amsteröamsche rechtbank, vijfde kamer, stonden Woensdag te recht G. Kalter, en Chr. Lohstro, boe- renarbeiders, oud 47 en dö jaar. Te zomen hebben zij gestolen uit een boerderij onder Muiden eenige gou den sieraden, eenig linnengoed en een paar kleedingstukken. - De oudste beklaagde, Kalter, Wie een volledige bekentenis af. Hij ver telde dat hij met Lohstro, "ie destijds bij de weduwe Kluyt woonde m de Heintjeboeksteeg, alspraak gemaakt had om 's nachts eens er op uit te gaan om aan geld te komen. an deze afspraak kwam een plan- netje, dat uitgevoerd werd m den avond van den 14en Decembei. Door de Linneausstraat hadden zi] de stad verlaten en liepen naar Die- merbrug, den straatweg langs tot bij Muiden. Vóór de stad sloegen zij een laan in en kwamen bij een boerderij Deze woning leek hun een goed - werp voor hunne poeingen. Eerst werd een schuur doorsnuffeld, zonder-resul taat echter. Tegen een hooischelf stond een landhek. Dat was,volgens hun rnee- nine een uitstekende ladder. Zij plaat sten" het hek tegen een der muren van de boerderij, onder een venster. Loh stro klom er op. sneed de stopverf van de vensterruit stuk. en verwijderde het glas. Toen trokken de vrienden samen zegevierend naar binnen. Twee- kamers werden doorzocht en uit een kast ontvreemd de sieraden, het linnengoed en de kleedingstukken. Na den diefstal liepen ze weer terug naar Amsterdam, en ieder ging zijn eigen weg. Lohstro heeft bijna al het goud gehouden en aan halter uiU keerd f 4.50. Andere sieraden en het tin nongoed zijn gegeven aan de wed. Kluyt en zekere Marie Schil, om te vei- k Lohstro beweerde van niets te weten en was tijdens den bedoelden nacht in de Haarlemmermeer, om een schuit te helpen lossen. Ken teekenend feit is het echter dat Lohstro vroeger al eens met Koster op een rooftocht is uitgeweest in Ab- C°Uit de getuigenverklaringen achtte het O M de schuld van beklaagden be wezen en eischte voor ieder 3 jaar ge- vangenistraf. Uitspraak 27 Februari. Rra.TiriRt cirri" g. Het Amsterdamsche gerechtshof be handelde Woensdag in hooger beroep de zaak tegen van Raam, door de rechtbank veroordeeld tot gevangenis straf voor den lijd van 10 jaren, we gens brandstichting in de tapperij van Lodder op het Damrak. Als getuigen werden nogmaals gehoord de tapper Lodder en de Waard, aan wien van Raam twee dagen na den brand eeu en ander van het misdrijf heeft ver teld. Door het O. M. werd bevestiging van het vonnis der rechtbank gevraagd INGEZONDEN. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de redact ie zich n et aansprakelijk. Van ingezonden stukkengeplaatst of niet geplaatst, wordt de kopy niet aan den inzender teruggegeven. Het paneeltje van "Verboeck- hoven. Van Daalen, de dief van het paneel tje van Verboeckhoven, in het gemeen temuseum thuis behoorend, is door de rechtbank te Amsterdam veroordeeld tot 2 jaren gevangenisstraf. Eet Gemeentelijke Centraal station voor electriscne stroomlevering en ae Nernstl&mp. In de laatste weken is door de firi*>a I-Icringa Wuttrich alhier de Ncrnst- lamp vertoond en zijn in deze courant de voordeelen er van opgesomd. In den Gemeenteraad is er door den beer Jhr. Speelman op gewezen en heeft hij in verband daarmede gevraagd toch ook do vervaardigster dezer lamp, de All- gem ei ne Elektrizitats Gesellschaft te Berlijn, tot het indienen van plannen voor een electrisch centraalstation al hier uit te noodigen, opdat onze stad toch in de allereerste plaats de voor deelen van dit nieuwe licht deelachtig moge "worden. Het koppelen van het gebruik dezer lamp nan den houw van liet Centraal station is zoo eigenaardig, dat ik met kan nalaten er de aandacht op te ves^ tigen. Doch vooraf een enkel woord over hare ontwikkeling. Door de toe passing van het gasgloeilicht is de prijsverhouding tusschen electrisch licht en gaslicht zoodanig ten nadeele van het eerstgenoemde geworden, dat men eigenlijk wel kan zeggen, dat be houdens enkele gevallen een Centraal station uitsluitend voor electrisch licht niet met een gasfabriek kan con- curreeren. Er was dus een nieuwe elec trische lamp noodig, die een hooger nuttig effect had dan de bestaande gloeilamp, een lamp waarmede men per eenheid verbruikte stroom meer licht kan produceeren. Men heeft getracht dit vraagstuk op te lossen door het gebruik van boog lampen van zeer kleine afmetingen, want zooals bekend is, is het nuttig effect van een booglamp in vergelij king tot dat van een gloeilamp zeer croot. De bezwaren echter aan de booglampen met haar betrekkelijk zeer gecompliceerd mechanisme verbonden, vooral in verband ook met het onder houd, waren van dien aard, dat zij voor huiselijk gebruik niet toe te pas sen waren. Het zoeken was dus naar een verbe terde gloeilamp, waarin de kool draad vervangen zou worden door eenige an dere stof, die zonder te verbranden door den electrischen stroom in gloei hitte gebracht kon worden. Was het wonder, dat men het oog sloeg op die metalen, die ook bij de vervaardiging der gasgloeilichtkousjes zulk een rol spelen en die aan deze haai' groote lichtkracht geven? Zoowel prof. Nernst als dr. Au er deden zulks en wat deze beide, zoowel als een fabriek in Zwitser land thans reeds tot stand gebracht hebben, bewijst, dat men op den goe den -weg is. Wij staan hier op hetzelf de punt, waarop voor jaren ook de gasgloeilichttechnlek zich bevond: men weet de richting, iedereen zoekt naai de beste oplossing en over eenige ja ren is men verwonderd over_het feit, dat, zoo iets eenvoudigs zooveel hoofd brekens .gekost heeft. Elke nieuwe groote uitvinding is niet het gevolg van den wenscli en het zoeken van één man, maar zij ontwikkelt zich langzamerhand uit de behoefte die er bestaat, bet is niet het eene individu, dat liet vraagstuk oplost, het is de groep van individuen, die in dezelfde richting, dikwijls met elkander onbe kend werkend, op een gegeven oogen- blik het nieuwe in zijn volkomenheid te voorschijn brengt. Ook in ons land houdt liet vraag stuk de deskundigen bezig en de elec- trische lamp zijner vinding, die onze stadgenoot, de heer A. Vosrnaer, a. s. Zaterdag op de vergadering der Vak- afdeeling van het Kon. Instituut van Ingenieurs zal toonen, is er reeds een bewijs van. Overigens kan men zeker zijn, dat de Uollandsche gloeilampen fabrieken, die zulk eene groote vlucht hebben genomen en die onder zulke bekwame leiding staan, evenmin stil zitten en ook zoeken om dit vraagstuk tot een oplossing te brengen. Moet nu onder deze omstandigheden de bouw van een electrisch station af hankelijk gesteld worden van een ze kere soort gloeilamp? Richt zich het station naar de lamp, of do lamp naar het station? Zeker toch het laatste, vooral waar -er behalve dezen factor nog zooveel andere factoren als boog licht en motoren voor beweegkracht in het spel komen. Door de levering van electrischen stroom binnen de Gemeente stelt men de ingezetenen in staat de voordeelen daarvan te genieten, heizij dat zij hein gebruiken voor licht, voor beweeg kracht of voor andere doeleinden. Aan de lampenfabrikanten zij het overgela ten de meest economische lamp le pro duceeren, opdat zij het grootste debiet krijgen. Welk soort lamp men wil ge bruiken behoort niet tot de zorg dei- lichtfabrieken, tenzij de stroomleve ring op abonnement geschiedt, in welk geval de directie wel zorg zal dragen de meest economische lamp te ver strekken. Nu is het van een handelspunt van een fabriek als de Aljgemeine Elektri- ziLiits Gesellschat't te verklaren, dat zij tracht door de belofte: „bestel mij Uw electrische Centrale, dan zal ik U de Nernstlamp leveren", een belangrijke bestelling te verkrijgen. Ik kan de publieke opinie gerust stellen; de Allgemeine verklaart, dat zij haar lamp voor het algemeen op de markt zal brengen, en zoo iemand, dan weet zij zelf maar al te goed, dal zij dit zal moeten doen, omdat, al is ij op het oogenblik met haar fabri cage het verst, binnen kort niet één. maar verschillende met haar product concurreerendo lampen te verkrijgen zullen zijn. En nemen wij nu de Nernstlamp, zoo als zij op het oogenblik voor ons ligt, is zij dan reeds het ideaal, dat men wil bereiken? Verre van dien. In de eerste plaats Is het een feit, dat do lampen nog niet gereed en niet in den handel zijn, maar dat zij slechts aan enkele begunstigden verhuurd worden. De brandtijd wordt opgegeven te zijn 300400 uur; proeven hebben bewezen, dat deze slechts circa 100 uur bedraagt. Het lichtgevend staafje, dat in dien tijd verteerd is, kan niet, zooals men zou denken, door den ver bruiker zelf vernieuwd worden, maar moet de lamp daartoe naar Berlijn toegezonden worden. En eindelijk is het nuttig effect lang niet zoo hoog als men denkt; de kleinste lamp, die ver vaardigd wordt, heeft een lichtsterkte van 40 Watt, zoodat het gebruik van kleine lichtbronnen uüÜgesloten is. Deze lamp gebruikt evenveel stroom als de gewone 16-kaarslamp. Iemand, die zijn gewone lampen van 16 N. K. dus vervangt door Nernstlampen, zal wat meer licht hebben, maar zijn stroomrekening niet zien verminderen. Vergelijkt men op deze basis de kos ten van verlichting bij onze toestan den en neemt men aan een gasprijs van 7 ct. en een prijs per electrische eenheid van 30 ct. (zeker zeer laag) dan vindt men, dat een gasgloeilamp van circa 40 N. K. kost per uur 0.7 ct een Nernstlamp van 40 Watt 1.5 ct. Men denke nu niet dat wij door deze uiteenzettingen het groote werk van prof. Nernst willen verkleinen, en dat wij niet de groote voordeelen van zijn lamp erkennen.; wij wenschen alleen te waarschuwen tegen illusiën, die la ter zouden blijken overdreven te zijn. Hoewel men natuurlijk niet kan zeg gen, wat onze tijd van uitvindingen in de naaste toekomst brengen zal, zoo geloof ik er toch op te moeten wijzen, dat, wanneer onze Gemeente van het op te richten Centraalstation voor elec trische stroomlevering vruchten pluk ken wil, zij niet zoo zeer het licht- vraagstuk als wel het vraagstuk van electrische stroomlevering voor be weegkracht op den voorgrond moet stellen. Door voor dit doel tot lagen prijs stroom te leveren en kleine moto ren op billijke voorwaarden te verhu ren, kan zij een kleinindustrie schep pen, die bij zal dragen tot den bloei en de ontwikkeling der gemeente. F. C. D. Haarlem, Februari 1901. Vervolg Stadsnieuws. Voor de leden der Vereeniging van Industrieelen en Kooplieden trad Woensdagavond in de bovenzaal der sociëteit Vereeniging als spreker op de heer J. B. A. Saeijs, met het onder werp „China en de Chineezen", waar van wij indertijd een uitvoerig verslag opnamen. Zij, die dezen begaafden spreker met zijn warme, gloedvolle voordracht reeds meermalen gehoord hebben, weten welk een genot dit is. En zoo was het ook gisterenavond. In gespannen aandacht hebben de aan wezigen de boeiende voordracht aan gehoord. Met luid 'applaus werd spr. hiervoor dank gezegd. Verder zij nog vermeld dat in de plaats van den heer A. Rinkema, die periodiek moest aftreden en niet her kiesbaar was, tot secretaris werd ge kozen de heer J. A. Jonker. Brood en Koffie Zaterdag 9 Febr. heeft de com missie hare werkzaamheden ge staakt en in den tijd van 20 dagen 20807 portiën koine en brood uit gereikt. Van vele zijden mochten wij me dewerking ondervinden, de Edel achtbare heer Burgemeester stond ons weder het vrije gebruik van het Pandlokaal toe. De heer Lon don gaf ons lafels en banken in bruikleen, de WelEd. heer Joh Enschedé verschafte ons gratis drukwerk voor het feestlied, bij de feestviering der Koninginnedag de firma Corn. v. Niel versierde op zoo n kranige wijze het lokaal, waar de HH. Klees en de boekhan del Archimedes ook het hunne bij toedroegen, alles geheel kosteloos. Aan alle bekenden en onbeken den gevers en geefsters die ons zoo mildelijk steunden, onzen harte lij ken dank. In het bizonder onzen dank aan de dames helpsters, die ons met zoo veel toewijding dagelijks hunne zoo hoog gewaardeerde diensten verleenden. Was het niet voor allen toch zeker voor zeer velen een weldaad des 's morgens een kropbrood mot een kom warme koffie Le mogen ontvangen, getuige de erkentelijk heid die wij zoo vaak mochten on dervinden, en voor dezulken heb ben wij ons doel bereikt. De commissie tot Brcod en Kof fie-verschaffing aan Be hoef tigen. Feestavo d der drabk- b strj(jcliDg. Woensdagavond werd' in het Brongebouw d'uor de afd. Haarlem der Ned. Vereen, tot afschaffing van alcoholhoudende dranken een feestavond gegeven. Het bestuur was van meening dat het organiseeren van zulk een avond, waarbij het propagan distisch karakter niet sterk op den voorgrond treedt, juist zeer in 't be lang van den drankstrijd aeu blij ken. Men was zoo gelukkig de welwil lende medewerking te verkrijgen van mej. Tilly de Vries (zang),'den heer E. Cats (viool) en den he«r A d. Velden (begeleiding), terwijl de heer Schouten lichtbeelden ver toonde. Mej. Tilly de Vries had bij uitr stek lieve liedjes gekozen, en in ademlooze stilt© werd deze zeer begaafde zangeres aangehoord. Reeds meermalen hoorden we me juffrouw dc Vries en ook op dezen avond werden we weer getroffen door haar prachtige stem en zeer fijn-gevoelde voordracht. Mej. Tilly de Vries werd1 dan ook luid en langdurig toegejuicht en ze kan er zeker van zijn dat ze de zeer talrijke aanwezigen oogenblikken van rijk kunstgenot schonk. Ook die heer E. Cats oogstte met zijn. hoogst artistiek vioolspel bij zonder veel succes. Hii gaf heer lijk spel te genieten en bracht dus in ruime mate het zijne bij tot het kunstgenot. Eveneens hulde verdient de heer van der Velden voor de voortreffe lijke begeleiding. Men weet trou wens, dat waar de heer v. d. Vel- aen de pianobegeleiding op zich neemt, deze in goede handen is. Kan dit dus gezegd zijn over het feestelijk d!eel van den avond, de propaganda kwam in een toespraak van den heer F. W. N. Hugenholtz, medle-bestuurslid, die vooral den nadruk er op legde dat wij allen kinderen van een groote gemeen schap zijn en voor elkaar verant woordelijk; dat waar een lid lijd't alle leden Inden, en dus de sterken ter wille der zwakken met al de kracht die in hen is den drank- strijd moeten aanbinden en tot de daad der geheel-onthouding over gaan. Vooral ook voor de arbeiders, die helder van hoofd móeten zijn om te kunnen oordeelen over de moei lijke vraagstukken die in de ar beidersbeweging voorkomen en die binnenkort met helder hoofd bij de verkiezingen hun stem moeten uit brengen is de geheel-onthoudine dringend1 noodig in hun zwaren strijd. Spreker werd luid toegejuicht. Vermelden wij nog dat de lichtr beelden zeer veel succes hadden, dan mag uit een en ander genoee blijken dat de avond wèl-geslaagd was. De sneeuw. Een ware sneeuwstorm woedde heden boven onze stad. Door den wind opge zweept joegen de dwarrelende vlokken den weinigen voorbijgangers in het ge laat. Om 12 uur lag de sneeuw reeds zoo hoog, dat er op sommige plaatsen bijna niet te loopen viel. En was dat nog maar alles, doch netn, onze „spes patriae" moest natuurlijk ook het noo- dige er toe bijdragen om den vreedza- men mensch het leven onaangenaam te maken. Bij honderden, neen bij dui zenden vlogen de witte projectielen door de lucht, en wee den ongelukkige, die in T bezit was van een regenscherm Duidelijk klonk het alarmsignaal „Jongens, die spuit!" en de eigenaar van dit voorwerp mocht blij zijn, zon der al te veel kleerscheuren, aan zijne belagers te ontsnappen. De trams hadden natuurlijk ook veel vertraging, niettegenstaande alle pe- kelwagens in dienst gesteld waren. Het vreemde bij deze sneeuwbuien was, dat plotseling als 't ware de lucht werd! schoongevaagd eu de zon in vollen glans aan een bijna wolkeloozen lie-1 mei praalde, terwijl een oogenblik la ter, de witte vlokken weer in menigte neer zweef den. Onder leiding van den 2e luitenant Clignet behaalden de onderofficieren en korporaals van het bataillon infan terie, alhier in garnizoen Woensdag den In pr. met hun e colonne geweer op den wedstrijd, uitgeschreven door den Officiers-Schernibond te Breda. Gevonden voorwerpen. Een gouden dames remontoir-hor loge. Een geelharig hondje. Een zilve ren oorbelletje. In verband met haar verdwijnen werd in hechtenis genomen de kleedermaker Prenger met wien zij het laatst werd gezien, loopende op den Singel bij de Lijnbaan- steeg. Deze werd evenwel gisteren uit de voorloop!ge hechtenis ontslagen. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd 14 Febr. J. C. Tar dema en M. E. Kremer. Getrouwd!: 14 Febr. B. Wertr wijn en B. H. M. Sanders. Bevallen 14 Febr. A. M. v. d. Made—Hoogkamer, d. 13. C. E. HeeresZeg waart, d. 14. M. J. ftosekrans—Out, 1 z. en 1 d Overleden 13 Febr. J. P. Roo- zen, 71 j. Maerten v. Heemskerck- straat. 12. B. J. Kerkhoff, 36 j. Gr. Houtstraat. C. v. OpzeelandJans sen, 57 j. Zijlstraat. Openingskoersen. Donderdag 14 Febr. 1901 21 It pCt. Ned. Werk. 8oholdW/m Oostenrijk Zilv. J/J82 3 pCt. Portugal241/M 4 pCt. Rusland 94 6de em98 4 pOt. Spanje 5 pCt. Binnenl. Mexico871 /B 5 pCt. Brazilië PundiugLg87 li/2 pOt. Columbia16i/j 4 pCt. Venezuela Cultuur-Mij. de Vorstenlunden a and. 66 Koloniale Bank aand47 Liq. Barge ifc Moorman aand....... Ned. Ind. Handelsbk. aand.85 Aand. Deli-Maatschappij Langkat Cult Maatschappij Benembah Maatschappij K. N. M. t. Exp. Petr. br. Aand. Moeara Enim Gew. aand .\rkans. Constr. Tr. C 5 pCt. Kans. City P.G.8erie Aon L. 3 .pOt. Italië Spwl. 87/88 A. E 3 pCt. Zuid-Italië 8pwm. A. H Atchison Topeka Cert van aand.... Cert, van pref. aand. 87'J/l« Denver Rio Grande Spw. aand40s/s pret aand. Erie Spoor Gew. aand29 le pTef. aand66 Illinois Central Cert, van aand 8t. L. en San Franc. Cert gew. aand31 7/b B v. 2 pref. aand. 60i/i Miss. Kans. en Texas Aand21-1/* Louisv. Niashvill Cert. v. aand... N. Y. Ontario aand33 Norf W. Cert. van gew. aand. 47 Union Pac. Cert. van gew. aand 92s/* Southern Pacific gew. aand46i/8 6 pCt Peru Mortg. B73 Cert. van Aand. Peru4 Pret171/8 Prolongatie4 Vs 5561/Ï 681/, 651/j 57i/« 66s/, Telegrammen. MADRID, 13 Febr. (R. O.) Betoo- gers in de straat Mercera wierpen met steenen naar de politie, waar door drie agenten gekwetst werden. De gendarmerie moest aanruk ken een gendarme werd' gewond. MADRID, 13 Febr. R. O.) De staat van beleg is te Madrid afge kondigd. De militaire macht aan vaardt het bestuur. VALENCIA, 13 Febr. (R. O.) Hier kwamen heden ernstige onlusten voor, waarbij de betoos-ers in bot sing kwamen met de gendarmerie. Er moest geschoten worden, waar bij een persoon cedood en een ge wond werd. BLoeinendaal. Hedenavond te half acht vergadert de Raad. De agenda bevat de volgende punten: 1. Benoeming van een stembureau. 2. Bepaling van het bedrag dat aan de Waal Malefijt zal worden uitbe taald. 3. Verordening Reinigingsbèlasting. 4. Mededeeiingen en ingekomen stuk ken. Heden werden tot candidaat voor de a.-s. gemeenteraadsverkiezing, vacatu re wijlen den heer Jhr. A. E. Barnaart, gesteld de heeren Jhr. L. G. Boreel en Jhr. W. Ph. Barnaart, beiden te Voge lenzang. H vernist ede. Dinsdag- en Woensdagavond vierde alhier de R. K. Volksbond, Afdeeling Heemstede, zijn jaarlijksche feesten. Hierbij werd opgevoerd „De Kerkver- volger". Verschillende aardige voor drachten werden nog gegeven. Be ver wij k De raad dezer .gemeente zal op Woensdag den 20en Februari a.s., 's morgens te 9 3/4 uur, vergaderen. Op de agenda komt o. a. voor plannen tot vaart- en haveuverbetering. Laatste Berichten. Het ve *dwenpn M isje. Uit de Brouwersgracht bij den Singel te Amsterdam werd heden morgen opgehaald het in gevorder den staat van ontbinding verkee- rend lijk eener vrouw. Het lijk -werd aanvankelijk -naar den politiepost Heerenmarkt en ver volgens naar het schou-wlokaal na bij het Wilhelmina-gasLhuis ge bracht. Het is herkend1 als te zijn het lijk van Naatje Krijnen, het dienst meisje in betrekking op den Sin gel. dat sedert het laatst van het vorige jaar was verdwenen. 365e Staatsloterij. Donderdag 14 Februari 1901. 5e kl. 16e lijst. No. 8618 f 1000 met premie f 30.000. No. 762, 5414, 5483, 7105 en 13266 ieder f 1000. No 8632, 8956, 18127, 20247 en 20560 ieder 400. No. 995, 13833, 19755 en 20999 ieder f 200. No. 14, 5057, 5703, 5969, 8694, 12491, 12891, 14884, 16578 en 18103 ieder f m. PRIJZEN VAN 70. 120 3296 6410 8638 11590 14118 17247 158 3384 6455 8725 11597 14119 17254 269 3503 6471 8805 11820 14256 17270 278 3535 6513 8945 11825 14270 17318 627 3558 6524 8988 12011 14295 17449 630 3581 6533 9004 12016 1431217658 023 3669 6775 9135 12140 14376 17709 1037 3782 6816 9178 12161 14446 17817 1198 4120 6914 9192 12220 14544 17833 1324 4216 6957 9288 12322 14567 17863 1547 4217 6991 9521125u614636 18096 1570 4239 7128 9562 12541 14763 18136 1573 4275 7167 9591.12ü13 14777 18314 1714 4332 7214 9615 12g39 14970 18361 1738 4361 7250 9787 12642 15019 18464 1815 4395 7285 9878 12821 15070 18721 1875 4418 7359 9883 13000 15293 18760 1891 4601 7387 .9916 13057 15333 16863 1941 4759 74u2 1u049 13325 15334 18864 1973 4793 7566 1 0u96 13330 15540 19007 2033 4823 7572 10154 13427 15820 19016 2154 4870 7595 10163 13430 15845 19027 *2197 4889 7647 10220 13448 15917 19197 2489 4914 7806 10384 13565 15019 19412 2522 5057 7828 10419 13576 15951 19480 2009 5147 7849 10421) 13605 15978 19593 2824 5154 7915 10460 13747 16254 19903 3033 5298 7919 10585 13788 16303 19968 3036 5460 8004 icr.i:; n u. u; .ui I'iüiüi 3041 5537 8099 10661 1394416374 20238 3083 5783 8124 10717 13959 16 409 20313 3106 5868 8158 11064 13980 16684 20336 3232 6012 8181 1115 4 14017 16804 20395 3243 6015 8275 11303 14087 16931 20418 3243 6103 8337 11398 14093 17053 20563 3276 6127 8375 11453 141uu 17l15 20733 Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen. 402991 G453 9414124681507018727 0880046572 9462124791608518742 11730386000 9470125171574818790 174 30576535 9492126591582818800 19631276644 9510125651592218823 2.5052106648 96351257216937 18883 2963289 6670 9557126011596918931 314 3247 6680 9562126481597418935 317 33026691 95811126411593518961 3^833226716 9604126801602219030 35733286741 9611126821604919076 404 33446742 96291270316U6319107 419 33006756 9654127441608519124 49833706758 9655128101619619141 44O34146S00 9608128411624719220 553342-68oB 966112^531629019230 50354796924 96.7128871632419240 68336126942 96991A.0010382 j 9269 63436446943 9750130101633919328 6513647 6955 9764180471681219339 682 36186967 9773130731635419342 700 56556989 97851312716^6119358 72636587168 997613137164U519389 73336777207 998913181104.219407 7453680721010021 131901650319420 7703725 7255100271319516514 19445 794 3730 7259 lOt 69132.)61653419464 799 3768 72981012013 8916547 19475 828 382673191014613267I600U19546 876 3864 734010159132841666519566 S7'J 3886 734510290133051656919558 91438967393103061331116Ó5819566 9i 8 390174151U316133261663319597 9. 9 3945 7436 10319133611668119607 94939.0 7468103491343616691 19622 950 3975 756510356134421682019639 9693995757810377134731683719671 1046 4U237585 10381 13493 I6S60 19672 1094404575991042313531165.619730 11644067 767010466135531660319740 1171 406177571047113661 16977 J9745 1191407. 77631048813674 4699819754 12214082778110510136951701819756 1228 4167 7798 10624137331Uó9 19758 1247 4169 78341060213754IÏU7219761 12914210,85710711137611710919766 1302 4252794110736137871712119788 130842727974 10746137951712319795 1318 4342 .98910747 13814 1714419898 1329 4360 7996 10161 138201717119901 13584365 802010777139271717419919 13544882806710601 139301715019936 1385 44,-8 808210-141395617197 19943 16864597 8103 10872 139621731620066 1398 4606 8157 10906140.1 17319 20074 1404 4037 81631U935140561733120125 1437 468481831096114081 173:9 20130 1442 4685 8245109731410217380 20146 14854092830910982141681747020176 lolU 4715 832111000141691755120206 154U4720 83471101814171 17581-20210 1540 4784 83521101714183176.4211300 l.->46 48-10 83761 -10501419417622 20316 16214-6383(711137142291766920385 1633 4858 840411193142661?6.320103 16..4 4887 6428112 .5 42b917688 2O4117 17124916844111275 1431417.14 20430 1.434 43845611-,01 1432517753 20472 1775 497 2 84731135614431 17786 20195 17804976 854011369145271779620549 1517 4979 85661143214565175U6 20577 lh866U74 859211491 ,4588175-020579 19576079 862, 11557 1464217536 20597 2U195087862711560146.31754020656 2,144 5119 8654 1162514682 1788621)1183 2046 5,31 8683116 214743178.62 ,709 21635312 871511066147 017923 20723 2222 5, ,62 87731168014789 17942 >734 226b54188854116841483117964 20768 2321 54, U8S77117U51484815015 2091 0 2374 5i, 3 8911 1180314.-7 15021 >20841 242855026960 ils27 14 771897720880 2438 5510 8994 1185514896 15093 2119' 4 24 4 2 5511 9> >18118731499218162 20926 2468 5631 9027 11388 1Ö071 1821920930 24905727 9048 11959160911829420946 25335-08 9U66120U7 15131182.,7 20949 .6581,813 9111 12U21 15152 1838520971 25-558229112 120691519718399 2t>10 5 3911 2072 16257 18449 263559 7912012094 16263 18457 2702 59829121120951526218460 .27086U9, 9127 12123 16427 18463 2717 6134 91.-412160 15346 18466 2745 6253 91761215815351184 3 2779 6278 9183 12170 16370 18 88 2.3363 79.08J'222515406185 9 25 3 6342927012238 651415532 2819 6360 9274 12304 1-50251 -611 !-2ö«3759278 1-2357 15 .27 18623 833 6378 980512 6- 155961 045 2926 6390 93 2 1241515599 18647 297861469401 1-461 Iö0l01b7ll Weerbtricttt. VERWACHTING: Zaake tot matige Noordoontelijka wind. liclit bewolkt, nuclitvoret, weinig verandering in tem- peratuur. XaiH-fcoiiutu Advertentiën. Alle Worst- en Vleesch- waren van E. NOACK Groningen, zijn onge twijfeld de beste. "Verkrijgbaar bij Lange Veerstraat3. Telephooituinmer 272. OndeTjgeteekende heeft de eer to berichten, dat hij zich heef gevestigd als Coufheur. Patissier en Cuisinier, in de De zaak is naar de eischen des tijds ingericht, en voorzien vat de fijnste Chocohide en Dessertwerken van de eer ste fabrieken. SaEofl de Raf aich ssement, A. F. Schaars, Voorheeii A J. VAN IIEK 1'lUOl Telephoonnummep 33r

Haarlem's Dagblad | 1901 | | pagina 3