te Parijs, beeft een omvang van 10 rondietn op de Eng. m. (1609 m.) Tay lorPro tinMomo. De wiele.rwedsbri j dieri op die Zu- remiboa'g-baan be Antwerpen. Zater dag 11.. waaraan dJe neger Major Taylor zo-u deelnemen, zijn in den waren zin dies waards door d'en re gen in 't water gevallen Do rijders, ondier wie Protin, Grogna Momo en d/e neger, verko zen niet op de glibberige baan hun lichaam te wagen en staakten den wedstrijd, zeer tegen den zin van het publiek, dat veel rumoer maak te en zijn geld terug verlangde, waaraan gedeeltelijk gevolg werd gegeven. Dei eerste afdeeling van de ont moeting Major Taylor, Prolan en Momo werd door dien. neger met 1| lengte voor Protin gewonnen1. Heden rijdt hij in Berlijn. INGEZONDEN. Voor rlen inhoud dezer rubliek stelt de redactie zich niet aansprakelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopy niet aan den inzender teruggegeven M. de R. Vergun ook ondergeteiekendo s.v.p. een klein plaatsje in uw veel gelezen blad', betreffende de zco veel besproken demping Bakenies- sergracht." Ik vindl het royaal dat personen namen willen noemen; dat getuigt van onpartijdigheid en Eerlijk optreden, doch iemand dlie tegen demping is en zijn naam. be lieft te noemen, zie laatste gedeelte bespreking demping Bakenesser- gracht Haarlem's Dagblad! van Dins dag 4 Juni 1901, laadt den schijn op zich er belang bij te hebben de genoemde gracht of liever openlig gend riool n i e t te dempen. Ik noo- dig diezen persoon beleefd uit zijn naam te noemen. Wat betreft de onkosten van f 65.000 geloof ik dlat dit cijfer zeer hoog genomen is en zal m. i. z. wel door een bevoegde zijn uitgerekend; maar, één persoon kan wei eens eene fout begaan. Volgens ingewon nen. advies z-oude een welbekende aannemer met zeer soliede borgen d'e gracht voor pl. m. 40.000 dem pen. wat nog al verschil aanbrengt. Dit is zeker, dab 7/8 van de bewo ners na een gunstigen uitslag tot demping, met vreugde de vlag zou den uitsteken ter eere van B. en W. en de leden van dien raad, omdat zij' dan zeer zeker blijken gaven van mensohlievendbeid en onpartijdig heid en, eene voor hunne medebur gers en belastingbetalcnden grief uit dien weg hadden geruimd. Ik ben overtuigd, dat na rijp beraad) en goedi overleg de meerderheid der leden van het college van den raad tot dl© slotsom' zuillen komen, dat demping het eenig afdoend middel is. Wat nu betreft de gezondheids toestand1, ik voor mij houd het, er voor, dat wel degelijk diergelijke vuile grachten mede werken tot cholera of andere epidemieën, getui ge de epidemie te Hamburg. Daar is ook de put gedempt nadat het kalf veadronken is. Moeten er dan per sé eerst ongelukken gebeuren', eer dat de schillen viam de oogen zullen vallen en men vriendjes zal ontzien? Mijnheer de Redacteur ik do© bier een beroep op ons recht, die -evenals de bewoners van parken belastiug moeten betalen en vraag beleefd ..kunnen wij, "dan1 ook niets gedaan krijgen?" Is het dan alleen maar te doen om onze penningen te offeren in d'e kas. ten bate van zoo vele minder goede uitgaven-? Burgers van- Haarlem kom zie en help voor ons die lans bereken, Bchaarfc u en beweegt de autoritei ten te stemmen voor demping. Zoo er dan' -een goed werk is geschied, is het dit. Hoewel ik verwacht dat geen niamiem genoemd zullen wor den, verzoek ik beleefd doch open haar, dat die Raadsleden welke per soonlijk eigenbelang hebben bij het niet dempen der gracht er reke ning mede houden, dat het alge meen belang hier voorop moet fctaan. UEdl dankzeggend enz. A. HUIJKMAN. Mijnheer de Redacteur! Met de plaatsing van onderstaande regels zult u misschien menig wiel rijder verplichten. Voorloopig dank. Hoewel geen directeur of ingenieur jöj-nde, wil ik gaarne als belangstel lende en belanghebbende een ant woord trachten te geven op uw vraag gesteld onder ..Wielernieuws" in uw geëerd blad van gister-avond: ,,Wie geeft een middel aan de hand om te trachten wielerpaden te verkrijgen in onze gemeente" daar, door het toenes mend gebruik van het rijwiel, het ge baar voor voetgangers steeds vergroot wordt. Naar mijn bescheiden meening is. gedachtig aan het bekende spreek woord: waar een wil is, bestaat ook een weg" de oplossing, om wieler paden aan te leggen ook in onze ge meente. niet zoo geheel onmogeüik. In Antwerpen bijv. in 1893, toen het, rijwielverkeer nog lang zoo'n vlucht niet had genomen, had men daar reeds üitmuntende, weinig kostbare rijwiel- Wegen. Men benut daar de strook grond voor grint, asphalt, of steenverhoo- ging, tusschen buitenzijde boomen en trottoirband. (Zoo als bijv. bij ons de Ged. Oude Gracht). Een band of stee- fien rollaag te laten zakte- een lan taarnpaal verplaatsen en de zaak is gezond. Op het Kennemerplein, noordzijde, Wider de heerliike kastanje-boomen, vindt men ook een prachtig geschikt pad langs de buitenzijde der boomen. Hoewel de bestrating van hat plein daar zeer veel verbeterd is, levert het tramverkeer met de noodig rails, wis sels en het druk rijtuigver keer een ge vaarlijk terrein. Aan den Schoterwer westzijde, loopen een steen-en- en een grint voetpad naast elkaar; ook deze strook kan benut worden. Zoo zoeken de zullen er zeker meer plaatsen ge vonden worden. In de stad zelve zouden in veel stra ten wielerpaden aangelegd kunnen worden door bii eventueel-e herbestra ting een smal gedeelte der z. g. ..aroote steenen" te bestraten met kleine stee- nen in de lengteas van den weg, wat een heerlijke fietsweg geeft en een duidelijke aanwijzing verschaft. Wordien twee paden aangelegd, zou het steeds rechts rijden" bij verorde ning kunnen worden voorgeschreven. Het publiek, gebruik makende van den wielerweg zou, om wielrijders steeds ,,in het gezicht" te krijgen, links kun nen houden; het gevaar dat achter- komende rijders kunnen veroorzaken bestaat dus niet meer. Van kris en kras rijden zoo als nu, zou ^een sprake meer zijn, waardoor èn voetganger èn koetsier èn wielrijder gebaat zouden wezen. Gaarne laat ik het aan meer be voegde zijde over een beter plan in te dienen. A. J. MEIJERINK. Vervolg" Stadsnieuws. Gisterenmiddag omstreeks half zes waren twee meisjes op de Kampervest aan 't wippen. Door een harden bons vielein beiden er af. De eene M. W. viel in 't water. De ander bleef geluk kig nog op den kant liggen. Zekere J. Heilig die het ongeval gezien had, wist het meisje spoedig op het droge te brengen en bracht haar naar huis. Naar wij vernemen is door het Mi nisterie van Marine aan het Nederl. Wapenmagazijn voorh. S. de Jager, alhier opgedragen de levering van verschillende Gymnastiektoestellepi Wislerclub. Op 16 Juni a.s. wordt hier ter stede een wielerclub opgericht bestaande uit jongens van 12—18 jaar. Zij, die als lid wenschen toe te treden moeten zich vóór 15 Juni e.k. opgeven bij den jongeheer J. Walig, Lange Veerstraat 35, 's avonds van 7—8 uur. Men is van plan ook eenige onderlinge wedstrij den te houden. De Vereeniging van Postduivenlief- hebbers ,,De Luchtgids" te Haarlem, hield Zondag haar eerste wedvlucht in dit seizoen en wel van Quévy (Frank?.) Door de goede zorgen van den stationschef aldaar werden de dui ven om 6.20 in vrijheid gesteld en be reikten de hokken als volgt: le prijs J. Boon, 9 uur 33 min. 24 sec. 2e pr. J. H. van Balen, 9 uur 40 min. 59 sec. 3e pr. C. v. Meurs, 10 uur 23 min. 47 sec. 4e pr. G. Zomerdijk, 10 uur 35 min. 50 sec. 5e pr. J. Zomerdijk, 10 uur 36 min. 32 sec. 6e pr. H. Blom, 11 uur 7 min. 14 s. Prijzen voor de eerste 2 en 3 getoon- den werden uitgereikt aan J. Zomer dijk. Door den architect C. L. M. Robbers is aanbesteed de bouw van twee woon huizen aan blok, hoek Brouwerskade en Coornhertstraat. Het werk is ge gund aan den aannemer P. van Duu- ren, voor f 14.190.en het schilder en glaswerk dat buiten de besteding is gehouden, is opgedragen aan dien heer P. Kops. In onze Prentenlcatmier zijn! op 't oogewhliik tentoongesteld! onder schei diene platien betrekking heb bend!© op die ontvangst van Milner in Engelaindl, het Postoonfliofc in Turkije, het bezoek van d'e Ko ningin van Madagascar aan Frank rijk enz. enz. Gevonden voorwerpen. Drie portemonnaie's met geld. Een doublé armbandje. Een bruin lederen kinderschoentje. Een sleutel. Een witte jongensboord. Een zwarte da mesceintuur. Aan het politiebureau is gedepo neerd een valsch dubbeltje, door een bewoner van de Esschilderstraat van een onbekend persoon ontvangen. R. K. Volksbond, Maandagavond! had in de groot© zaal van den Katholieken kranig ,St. Bava" d'e gewone veertiendaagsche bijeenkomst, van de ledieai plaats. Ditmaal trad geen spreker cp, doch was de gymnastiek- ©n scheamver- •eeniiging Kracht door Oefening" dia', de heer A. J. Meajerink, zoo welwillend! .een uitvoering te gweri. Met een zeer correct uitgevoerde) so lo-lange stok door den hr. C. Meije- riink, wieirdl de uitvoering geopend daarna wierden eenige mooie sohermpartijen te- zien gegeven, waarna met de oefeningen aan het parterre-rek werd aangevangen, welke alle tan zeerste voldeden. Met een welgeslaagde groepoefe- ning aan het rek werd' de avond' be slaten. Door dien voorzitter der aid. Haarlem, werd dien schermers en gymnasten, in 't bijzonder den fcee- ren Haar en A. J. Meijerink, een woord' van diank gebracht, waarna de vergadering werd gesloten. Heden üs door d'e Anr. Rechtbank uitspraak gedaan in die onteige- niingszaak tussohen; den Staat en P. G. Cats tie Velsen. De schadeloos stelling door den Staat te betalen is vastgesteld op f 9550. De Staat is veroordeeld1 in de kos ten omdiat het vastgestelde beding hooger is dan. het door den Staat aangebodene. De bezoekers van Duin en Daal wer den Zondagavond om acht uur ver rast door de toeren van een water- looper zijnde een daar vertoevende student, die door den vijver een wan deling ging maken, het weiland op liep, een ooievaar naging, en vervol gens weder het water doorwaadde om naar zijne zitplaats terug te keeren. Natuurlijk trok dit ieders aandacht, wat nog toenam, toen de grappenma ker, geheel gekleed opnieuw te water sprong en daarin allerlei zwemtoeren ging vertoonen, zijn jas uittrekkende enz. Of de jeugdige waterrot met zijn natte pak huiswaarts is getogen, weet onze berichtgever niet te melden Voor Vrouwen on Kinderen der Boeren. De heer F. C. Verselewel de "Witt I-Iamer schrijft ons: De tentoonstelling gehouden te Arnhem in de bovenzaal van ,,die Olde Munte" op 1 en 2 Juni j.l. be staande uit poststukken en houtsnij werk door krijgsgevangenen gemaakt, mag, als zeer goed geslaagd be schouwd worden en werd' druk be zocht, terwijl er ook vele kooplustigen waren. Er vloeide in de kas van het fonds van ds. Broekhuizen een som van f 145.95 1/2, terwijl er op de be kende prikkaarten gezonden door Mevr. Suringarde Vlugt te Rotter- terdam geprikt werd voor een som van 41.60. Door verschillende schen kingen dor Boerenvrienden enz. is de collectie post- en andere stukken zeer merkwaardig geworden en zullen er dus genoeg postzegels- en andere ver zamelaars gevonden worden die iets van hunne gading kunnen vinden en aankoopen zouden willen doen, waar voor zich de ondernemer de heer F. C. Verselewel de Witt Hamer, Spaarne 16rood, bij voorduring bij het Haar lem's publiek aanbeveelt. Kom zien en oordeelen en steun daardoor een goede zaak. Het concert dat de muziekvereeni- ging „Harmonie" Maandagavond in het Brongebouw gaf, en dat behalve door de leden, werd bijgewoond door het feestcomité van het concours van Harmonie- en Fanfarekorpsen mag uitstekend geslaagd heeten. In de pauze overhandigde de heer Munk, namens den directeur van het Bronge bouw aan den heer Bernhardt een lauweirkrans als beiwijs van hulde. Mej. L. Vos, leerares aan de hoo- gere Burgerschool met 5-jarigen cur sus voor meisjes te 's-Gravenhage, wonende alhier, is benoemd tot plaats vervangend lid voor de commissie voor de Fransche taal der in, 1901 te houden examens in de vreemde talen. In de commissie voor de Engelsche taal tot lid de heer C. Heyman, leeraar aan de hoogere burgerschool met 5 jarigen cursus alhier. Strafport. Dezer dagen is een photograaf rond gegaan bij verschillende ingezetenen, om hun photographische afbeeldingen van hun huis te koop aan te bieden. Velen maakten daarvan gebruik. Een hunner plakte die photo's op briefkaarten en verzond ze met 21/2 ct. port. Al heel gauw hoorde hij, dat men er strafport voor had moeten be talen. De kaart had met vijf cents ge frankeerd moeten zijn, omdatde afbeelding niet ingedrukt, maar opge plakt was. Wf deelen dit mede om ook anderen, die zich deze photo's hebben aange schaft te waarschuwen. Heden is het stoomgemaal te Spaarndiami een, hialf etmaal in wer king geweekt tot ververschdng van de stadlswateren. Bij, hief bataljon Infanterie alhier gehouden examen voor Vaandrig, slaagdi© d© reserve-sergeant Bijie- veld. D© jaarhjksche algemeen© verga dering van den Ned. Bond van oud- onderofficieren zal dit jaar te Haar lem worden gehouden op 20, 21 en 22 Juli a. s. Op Zaferdag 20 Jul» des middags om 2$ uur zal die plech tig© ontvangst door het eere-comilé pl'aats hiebben. 's Avonds is er con cert in den fuiini van de Sociëteit Vereeniging. Zondag 2i Juli schiet wedstrijd gevolgd door prijsuitdee- liog en1 gezellig samenzijn in ge noemd'© Sociëteit. Maandag 22 Juli Excursie per ete-ctriscbe tram naar Zandvoort, aldlaar des miidldlags in' het hotel „Kurhaus" matinée. Een, meer uitgebreid programma zal later worden bekend gemaakt. Oandidaatstelliag Heden werden de lusten voor de oandidaatstelling voor lid van de Tweede Kamer en voor de Provinciale Staten, ten Raadhuize ingeleverd. Voor de Provinciale Staten (twee zetels) werden gesteld, de he eren Jhr. J. B. van Merlen (afIr.) en Mr. A. A. v. d. Mersch ,door de liberale kiesver- eenigimg „Haarlem", Beiden werden gesteld door 40 kiezers. Verder de keeren J. W. A. Beijnes en J. de Jong, door de Katholieke en Anti-revolutionnaire kiesvereeniging beiden door 47 kiezers. De heeren F. W. N. Hugenholtz en L. Modoo werden gesteld door de Ar beiderspartij; beiden door 59 kiezers. De heer H. van Blaaderen door de Christeliik-Historische partij; door 44 kiezers. Voor de Tweede Kamer werden ge steld de heeren P. W. N. Hugenholtz door de Arbeiderspartij, door 108 kie- zera. N. Oosterbaan, door de anti-revo lutionairen door 54 kiezers. Jhr. Mr. F. W. van Styrum door de liberalen, door 41 kiezers. W. A. J. v. d. Kamp, door 60 vriie kiezers; 60 leden der R. K. kiesvereeni ging; 60 neutrale arbeiders; 60 katho lieke arbeiders; 60 handelaren in ge distilleerd. De stemming zal plaats hebben Vrij dag 14 Juni. Heemstede. Maandagavond; werd alhier in hot „Wapen van Heemstede" eeno openbare vergadering gehouden, uitgaande van het plaatselijk comi té voor algemeen Kiesrecht in hel di.'strict Haarlemmermeer. De hee1* Faasen, vice-voorzitten, opende de ze vergadering en heette' allen, wel kom,, waarna hij het woord' gaf aan den heer Nolling, lid! der ÜSvecde Kamer voor Amsterdam Het onderwerp dat door spr. werd behiandeiLd was Algemeen Kies recht, hetgeen zou leiden tot lots verbetering van den arbeidenden standi. In dien geest moeten de leiders der Tweede Kamer dan ook verko zen worden. Spr. spoorde allen aan trouw ter stembus te komen,. Sprekers rede werd met applaus begroet,. Hierna werd gelegenheid gegeven tot het tieekenen van lijstern, om' mo de te gaan, met hun gestelden oanó.i- ctaat. Bij het einde eter vergadering werd verzocht deze vereeniging voi ded! ik te steunen tot dekking der vele on,kosten hieraan verbonden. Van debat werd' geen gebruik ge maakt, waarop deze vergadering met een woord' van dank aan den geachten spreker werd gesloten. Eet van Zondag op Maandagnacht ontvreemde ni,t 't bondsgebouwtie van de tennisclub in den Hout, on der deze gemeente, is niet ver van daar weder teruggevonden. Beimebroek. Daartoe in staat gesteld door een vriendelijk schenker, kon, het be stuur der H. K. gemeente alhier Za terdag een extra bedeelinig houden van vleesch aan een groot aantal be hoef bi gen. Zandvoort. Aangekomen badgasten, W. H. Warnsinck, Amsterdam. Pension Beau Rivage. 2 pers. Mevi". Hooft Visser, Haarlem. Hotel d'Orange. M. M. Ketjen, idem, idem. Fam. Stracheij, Engeland, Grand Hotel. 3 pers. Löwenthal, Hamburg, Idem. Mevr. Cool, Amst. Idem. W. Nollmann, Bremen, Idem. Munch, Idem Idem. Kinderen Lubbers, Amst. Villa Kijkduin. A. van Rossum, Oosterbeek, Idem. Jongej. I. Ebeling, Enschede, Idem. J. V. C. M. Nauta Peters, Amst. Schoolstraat No. 5. 3 pers. Fam. Lautschot Hubrecht, R'dam, Schoolstraat No. 11. 2 pers. Mej. do Ridder, R'dam, Idem. J. van d'en Bosch, Amst. Villa Adri- ana Jacoba, 7 pers. G. J. H. van Veen, A'dam, Villa Bui tenzorg, 7 peers. Beverwijk. Het Fanfarecorps „Ari'om" teWijk a. Ze© en Duin, directeur de heer N. Gonlag. is d'oor eenige jonge da mes d'ier gemeente een vaandel -aan geboden. Mej. van der Wel reikte heb met een toepasselijk woord over, waarop die heer van der Zand', voorzitter der vereeniging, de vriendelijke geefster dank zei de. Aan de Rijkspostspaarbank alhier wend gedurende de maand Mei in gelegd 9136.56£ en terugbetaald 7181.10. Den heer Jhr. J. C. W. Strick van Linschoten is met ingang van 1 Ju ni eervol ontslag verleend! als bur gemeester van. Wijk aan Zee en Duin. De gemeente verliest in hem een zeer werkzaam burgemeester, die steeds, hoewel niet altijd geap precieerd, de belangen dier ingeze tenen behartigde. Vervolg Nieuwstijdingen. Nader seint men ons uit Zaandam: De cavalerie is met 12 man versterkt. De houtwerkers en havenwerkers leg gen den arbeid neer, tenzij de cavale rie inrukt. Waarschijnlijk begint mor gen een algemeene werkstaking. Kinderlijkjes gevonden. In Birmingham heeft men een akelige vondst gedaan van een en dertig lijkjes van pasgeboren kin deren, in de woning van een begra fenisondernemer. Men dacht we-1 eerst aan misdaad en nam een vrouw gevangen, doch bij nader onderzoeken meende men te kun nen vaststellen, dat 't allen doodge boren kinderen waren. De begrafenisondernemer bracht de kistjes naar het kerkhof, doch bewaarde de lijkjes in zeepdoozen thuis. MARKTNIEUWS Haarlem, 3 Juni 1901. Op de heden gehouden graan- en zaadmarkt waren aangevoerd 40 HL. Witte tarwe f 7.50f 7.10. 50 HL. Ha ver 3.87. 15 HL- Garst 1 5-50. Artikelen. Aangevoerd. Verkocht. Priis Boter 207 KG., 193 KG., 0.85—/ 1.10 Biggen 64 st. 64 st. 8f 14.00 Schrammen 35 st. 35 st. 1528.00 Aardappelen 21 HL. 17IIL. ƒ2.00—ƒ16.00 POSTERIJEN. Binnenland. Brieven. Lijst van brieven, en brief kaarten verzoutten, van Haar lem over die 2e helft van Mei 1901 welke niet aan hun adres konden worden uitgereikt. H. A. Baars, AlkmaarMej. M. Kok, I. Geels, P. Aalfs, Mej. G. Ot- terloh, Muller, Frans van Beers, M. ter Leeuwen alten. Amsterdam.M. Hartman, Baarn; B. Dijkstra Beete, M. v. Kraay©noord), Delft; Mej. A. E. de Vries, Catotje Schouten bei den Den HaagAnna Boonps, Haao lemi, Christlaan van Apfeld), Haar- 1 emmermeer: B. Posthuma, Leeu warden firma Reg out, Maastricht; Benier, R. Stokvisch, D. Visser', G. Mc-euwissen. Mej. M. v. Rekorn al len Rott-erdJamO. J. v. d'. Eist, ScheveniinigenH. van Baaren, WieospGZogevaart, Zandvoort W. T. Bas. J. C. Bosveld!, C. Schet- far, Wed. Roerdomp allen Briefkaarten. M. de Raad, Wed. J. Oveirberg, M»ej. MLlderls, Folmer, Mej. C. J. Madanaaz. Elly Muller, A. Hoeben, C. v. d. Velden allen Amsteirdam Wolf ere. DeventerA. Dronkers Fijn,aard', Mej. J. Hekman en F. W. Kattenbelt beiden Den Haag; C. Ja mes, Haarlem; Mej. F. de Vries, LeeuwardenP. Lagramd, Rotter dam C. v. d. Beng, Zaandam; R. Wilde boer en C. MeJteman te Buitenland. Brieven. C. M. Rasch. Beaulieu A.Turner, Cape ColonyN. Siemamons, Carr- diffE. en F. Hartsch, DusseJdorf H. W. Hoek, FreiburgWeinmann Zimmerman, Krey^nachJ. 0. Kalis Jzn., Little Rook David Wil son. Landen F. Weingut, Trir- bachGare! Engel te Waterval-On der1; J. J. de Vries, Duitschland. Briefkaarten. G. van Andel, BrachelMej. C. v. Hemert, ParisLunch Bauer, Weiggis. Burgerlijke Stand. Bevallen 2 Juni. A. Lei je,naar van AmsteJ, z. 3. M. J. Huij'boom Janus, dl. A. E. Scheurnagel—Karis, dl. P. Hooglandde Jongh, d. J. G. E. FrenaijKlein, d. 1. J. J- van BuchemNeufcourt, z. 4. M. van Beem-Bijster. z. 2. A. C. G. Schneij- derWilhelmi-, z. KERKNIEUWS. Kathedrale Kerk St. Bavo. Woensdag gelegenheid om te biech ten van 5—8 uur. Donderdag, H. Sacramentsdag, te vieren als Zondag. De H. H. Missen te half 7, 9 uur en te half 11 uur de Hoogmis. Gelegenheid om te biechten van 6—8 uur. 's Avonds te 7 uur Lof en Rozenhoedje. Vrijda"- 1ste Vrijdag van de maand, bijzonder toegewijd aan de vereering van het Goddel. Hart van Jezus, tevens dag van Aanbidding voor de Ver. van het Allerh. Sacrament, te 10 uur d© H. Mis voor Vereeniging «n acte van eereboete. 's Avonds te 7 uur Lof Rozenh. en aanbidding van het H. Sacrament Het II. Sacr. blijft ter aaubidding uitgesteld 's morgens tot half 12 en na den middag van af 6 uur. Zaterdag te 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Zondag, Aanbiddingsfeest, 's avonds te 7 uur plechtig Lof en nrocessie. Parochiekerk van den H. Joseph. Woensdag-ochtend tot 10 uur en 's avonds van 6 tot 9 uur gelegenheid om te biechten. Donderda- H. Sacramentsdag, te vieren als Zondag. Te 7 en half 10 de gelezen H. H. Missen ©n te half 11 uur de plechtige Hoogdienst. Te 7 uur het Lof. Vrijdag, 1ste van de maand, toege wijd aan het goddelijk Hart van Jezus. Te 8 uur die gezongen H. Mis en te 7 uur het I-of. Zaterda" te half 9 de H. Mis voor de bekeering der zondaars. Van 5 tot 10 uur gelegenheid om te biechten en te 6 uur het Lof ter eere van da H.Maagd. In deze week de H. H. Missen en do Catechismus op de gewone uren, be halve Donderdag. Dinsdaf 3e Dinsdag der Novene, te 8 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Anthonius van Padua. 's Avonds te 7 uur Lof en Vergadering der Broeder schap van den H. Anthonius. Woensdag te half 10 de H. Mis op het kerkhof ..St. Barbara". 's Avonds van 6 tot 8 uur gelegen heid om te biechten. Donderdag, feestdag van hr" Allerh. Sacr. des Atlaars, te vieren als Zon dag. de H. II. Missen als op de Zon dagen. 's Namiddags van 5 uur tot aan het Lof, gelegenheid om te biech ten, 's avonds te 7 uur Lof en feest predikatie. Vrijdag, le Vrijdag der maand, bij zonder toegewijd aan het Allerh. Hart van Jezus, te 8 uur gezongen H. Mis. 's Avonds te 7 uur Lof en Predikatie en acte van eereboete aan het H. Hart. Parochiekerk van den H. Antonius van Padua. Woensdag-namiddag van 3 tot 9 uur gelegenheid om te biechten. Donderdag, het Hoogfeest van het H. Sacrament te vieren als Zondag, te 3 uur Vespers, te 7 uur het Lof. De H. H. Missen in deze week te 7 1/2, 8, 812 en 9 uur. De Catechismus volgens gewoonte. IN, H. Ct :sCi(ie Staatsloterij. Dinsdag 4 Juni. 5e Klasse. 14e Lijst. No. 14261 f400. No. 1206,11134 on 190G6 ieder f200. No. 1601, 2011, 2768, 4248, 4508, 4636, 4965, 7366. 8004, 8690, 11003, 13378, 13814. 14027, 15792, 16324, 17747 on 17887 ieder f 100. Prijzen van 70. 102 3318 6214 8746 11759 14757 17752 112 3452 6243 8751 11832 14784 17965 153 3570 6328 9016 11844 148S0 18154 162 3730 6399 9077 11923 14971 18196 175 3760 6407 9189 1204u 15128 18221 328 3790 6436 9253 12169 15169 ISiOO 362 3857 6619 9iOS 12327 15224 IN482 394 3914 6636 9443 12426 15359 18501 428 3935 6639 9445 12589 15601 18507 524 3982 6814 9448 12G01 15650 18668 685 409 4 6899 9596 12661 15665 18927 712 4211 6940 9606 12690 15853 19206 752 4264 6953 9627 12692 15986 19209 814 4355 6959 9795 12709 16287 19236 944 4382 7045 9844 12851 16443 19284 993 4391 7091 9999 12921 16590 19319 1178 4-418 7264 10049 12961 16607 19447 1226 4482 7314 10090 12973 16639 19613 1376 5037 7363 10183 12936 16659 19646 1692 5275 7364 10569 13124 16849 19649 1727 5391 7421 10579 13146 16853 19749 1823 5501 7465 10664 13179 16861 19838 1931 5547 7531 10910 13234 16926 20113 2108 5549 7622 11030 13273 16949 20194 2116 5722 7652 11095 13394 16975 26254 2132 5773 7817 11108 13453 17063 20274 2475 5828 8037 11190 13617 17170 20316 2488 5840 8038 11196 13691 17332 20763 2499 5885 8039 11279 13753 17381 20494 2591 5961 8049 11379 13864 17392 20596 2610 6058 8223 11400 13970 17468 20695 2714 6068 8237 11431 14086 17497 20699 2757 6069 8253 11492 14116 17522 20723 2960 6078 8296 11513 14321 17607 20830 2965 6109 8323 11617 14342 17619 20862 3237 0130 8427 11647 14579 17706 20976 3294 617 1 845 4 1 77 44 1 472-4 1 7733 Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen: 2931146040 89.5122931516318406 4931226077 899012338 53.3! ;840' 883150(5101 904812341154218510 12031590144 900712347154521855e 13231720182 90S1124541540818607 1663207 GloS 9084124741553718 98 10632146236 90.881247915555 -8603 20332336271 9103125131555918011 20533076282 9118125321556818642 2113344 6302 9127 12553157021864c 229 3373 6331 913312713157191867» 27634376334 9151127901572818672 2813450 6376 9 581282415730 lü#s2 287 3462 6382 9161123161576313688 322 3163 8384 91661280415771187U0 3993465 6396 9211 129891579S18701 46635156413 9267 13019158111»70& 50436186451 94011302815811.8.7» 58688016464 9!131o0 1915851 18795 54436186479 94891301 13-74 188.2 648 3750 6482 9503 i 309-1159Ü6 1SS19 66537596515 9523 1309716015lf834 678 3773 6516 955131181603718840 69637940537 9683131681610518848 72031106545 9607131711011I18895 77. 38206550 96551319916115189.2 78938306615 97431821818182lS9i4 82» 3852 6621 981513258 1614519094 84838706631 98(61326316 0019118 87639326851 9830132841617118132 960 3933 6673 983511301 1619019203 9743917 6695 9838133061619719229 102640686696 9845133181623219237 11164113 6697 9914133651611619238 12444167 67341002(1134271635019280 1245 4175 67611002 134131636918285 12634232 677110036134541637119301 127142 963(11013413 M81688919320 12834319683310157181731640819342 1288 4338 6836 10194134881- 41510357 12944335 683710289 135021646819 (33 13514348686810327135771617119178 1358436168931033713 >91 1662810 5 51 131.24113689410361136001653119558 1387 4184 6963103801365016597 9586 139945 19 69861038913669166061959. 14114527 700610109136611860919131 1418-15647032 104 5137071667519 8 1162 4574 70721050013869 1668419740 1464 4692 716510607138831671219840 14784603722810526 1 89816.7219 43 14894609 723110557139781677319861 15034621730610611110161691419379 150546267480107181401116932 9368 164446697572 10738141-18 1Ö956 .9 97 164946787725lOSiO1418316967 9J86 16534760776810818141«11697820 22 16864773 777110825142231701620 J38 17344775 77761088914245110l720J42 17674832 78151087714251 17037 20047 18424833 782010.-86142531704420068 189: 484;, 78571 l'JOO 1427217048 20098 190148678-010046142811707620110 19444863 7882109801429717079.0112 1951487u79061099914324(7130 20116 19854941 790811057143ÖJ17146 20122 19984968 7916 U071144521716120157 2020498079191108814491 1717720158 2063 5045 7952111561450117184 20168 2128509680701116714503172002 i2ló 216051148124112161451817220 20216 21815121812711219145421726520232 219051288158112211455317277 20247 22145160820711274146131732820335 2224 5180 8235113081467817338 20343 223952118281113751470817366 20146 2249 6238 8-297 U3861471917366 20470 22716243 8309114331478317427 204S1 22945282S457 H5011475917429 a0482 2317 53038465115231480217508 20493 285553508475 H531148261760920611 2398 5367 8502116001-183817605 20519 241663818512116221485317UU8 20547 245S63S28524 H623148781766820557 24595422861111632148851767820563 2497 54848665116391489U1708120566 25145486866811660149001771220584 2549 55218679117141496717740 20655 2553 65418696117941497017759 20634 2605566'. 8097118071500717774 2 t73i' 2759 5683 8709 118081500917804 20824 27715607 8714118271503217816 20835 281056388725118581605017854 20841 2832 56408754119 131505117S69 20856 2837 66528783 U915 15097 1799220871 2862 57268S0S1194215121180002-1914 28635744881911968151851814920920 29435S02883911969162111817520922 2.675880834112022152-918(42 20932 2973 5973 8889120281625518289 20947 2997 5975 S878121501526918302 20938 3001597689371221715291 18321 3097 5996 8974122821632618360

Haarlem's Dagblad | 1901 | | pagina 3