DANKBETUIGING. luchtscheepvaart te Chalais-Meudon. De motor zal door petroleum in bewe ging worden gebracht. Deze motor moet op zulk een merkwaardige wijze snelheid aan lichtheid) paren, dat de Fransche minister van marine een mo del voor torpedobooten besteld) heeft. Leger en Vloot. Door den minister van oorlog is oepaaldi, dat gedurende dit jaar bij eenige korpsen van het leger, ter ver vanging van de thans bestaande mo dellen. eene proef zal wordsen geno men met tricot-onderbroeken en borst rokken; d'eze proef zal een aanvang nemen, nadat de miliciens dier lichting 1902 onder de wapenen zullen zijn ge- .komen. Door den minister van oorlog is aan den inspecteur van den genees kundigen cLienst der landmacht, opge dragen voorstellen te doen, omtrent de wijze waarop proeven zouden kun nen genomen worden met speurhon den -ten dienste van den geneeskundi gen dienst in tijd van oorlog. In de maand Juli van dit jaar wor den te Utrecht gedurende een drietal achtereenvolgende dagen oefeningen gehouden met de ziekendragers der lichting 1902 van het regiment grena diers en jagers, van het 5e en 8e re giment infanterie. De minister van oorlog heeft bepaald dat bij de korpsen maatregelen zullen worden genomen, dat de witte klee- ding (werkkielen en broeken) door des kundigen zullen worden hersteld. Vervolg Stadsnieuws. De heer De Breuk zeide, dat men rekening moest houden met de prak tijk. 718 der bekroonden vragen geld prijzen; zonder geldprijzen zouden wij op de tentoonstellingen de nadee- lige gevolgen zien. Nadat de heer Voet er nog op ge wezen had, dat na de tentoonstelling op Bosch en Hoven alleen geldprijzen en niet de medailles, zijn aangeno men, trok de heer van Cruyningen zijn voorstel in. Daarna werd besloten in de volgen de vergadering eene plaatselijke commissie voor tuinbouw-oude-rzoek te benoemen. Bij de onderlinge tentoonstelling werden certificaten le en 2e klas toe gekend aan den heer J. J. van Cruy ningen. yoor zijne inzendingen serin gen en palmen, alsmede eene derde klasse en twee dankbetuigingen aan den heer Sturing voor zijne inzendirv- Azalea elegant! ssima. Vervolgens werd door den heer Sturing eene lezing gehouden over zijn Duitsche reis. Levendig schet ste spr. zijn bezoeken aan Rüdesheim Bingen, Frankfurt a.M., met zijn be roemden Palmgarten; Erfurt, Thai en, Tresenburg en Maagdenburg om daar na met lichtbeelden het een en ander te verduidelijken. naar de deur (B.) om den inbreker den pas al' te snijden. Deze, door het met kracht opendoen der deuren natuurlijk opmerkzaam gemaakt., snelde, op zelfbehpucL be dacht, en begrijpende dat zijn poging tot diefstal was verijdeld, eveneens door de deur der slaapkamer naar de gang. Toen, zich den uitgang ver sperd wanende, trok hij zijn revolver en loste een schot, dat gelukkig den zoon, die de deur dicht gooide, niet trof, zoodat de kogel iu den muur naast de deur terecht kwam. Nauwelijks was het schot gelost of de aangevallene opende weder de deur, toen nog eenmaal een schot werd gelost. Door het dichtslaan van de deur trof ook gelukkig deze kogel geen doel. En toen de jonge man voor de derde maal zijn deur opende, was de inbreker reeds dooi de gang gevlucht, en waarschijnlijk door den tuin en de poort, die in de PeuzelaaVsteeg uitkomt., ontkomen. de Amerikaansche in vrijheid' gestekt worden. In dit nummer zijn eenige verslagen opgenomen, die gisteren we gens plaatsgebrek hieven liggen. M a t i n e. Niettegenstaande 't on gunstige weder was de matin.eé, welke door Haarlemsch Muziekkorps „Or pheus", dir. de heer Joh. Schouten Jr., Zondag in het Brongebouw werd ge geven, zeer diruk bezocht. Een bewijs dus, dat de concerten van dit muziek korps op hoogen prijs worden gesteld, en voor velep een groote aantrekkelijk heid) bezitten. Ook Zondag heeft „Or pheus" weder vele muziekliefhebbers aan zich verplicht dooy de uitstekende vertolking van het fraaie programma. Niet minder eer voor het welslagen van deze matinee komt toe aan het be kende strijkkwartet Hay dn, dat mees terlijk zijn roam handhaafde. In 't kejrt het was voor de beminnaars der muziek een mooie middag. Wij vernemen dat den len Maart te dezer stede zal optreden die bekende Rotterdamsehe Onderwijzers- T o o-neelv er eeruigi ng. Deze vereeni- ging is in Haarlem geen onbekende; men. herinnere zich de opvoering van „Esmoreit" en „De Wiskunstenaars". Thans zuilen gespeeld worden „Een abel spel van Lanceloet van Denemar ken" (omstreeks 1300) en „De Zwet ser" van Pieter Langendijk (1712). Als inleider treedt op de lieer Dr. J. B. Schepers, Vakschool v cyo r kleerma kers. De tweede vergadering van kleermakerspatroons, die Maandags avond werd gehouden was ftalrijker bezocht. Algemeen erkenden de aanwe zige patroons, de noodzakelijkheid van eene vakschool voor kleermakers en op voorstel van den Voorzitter werd) besloten eene commissie van voorbe reiding ta benoemen. Gekozen werden daarin, die he eren: A. J. v. d. Steur; H." Ickelsheimejr; D. M'-ezerus, H. L. Jeroe en G. II. Linde man. Vermits uit de besprekingen was ge- blek sn dat alleen door ojiderlinge sa menwerking het beoogde doel kon wor den bereikt en eventueel op te richten vakschool, onder toezicht moest staan van vakmannen, kwam men overeen eene patroons vereenigiing tóe stichten. Deze werd staande de vergadering opgericht, en als voorloopig bestuur de bovengemelde commissie aangewe zen. Zooals bekend, was het initiatief uit gegaan van de K. v A. voor de confec tie- bedrijven alhier. B ij beschikking van Z. E. den Minister van Oorlog is aan de lotelin- gen der lichting 1902, H. A. J. Lütge en B. Cohen, op grond van art. 114 der Militiewet 1901, uitstel van eerste oefening verleend voor een jaar. Jubileum. Den Sen Februari a.s. hoopt de heer W. Koning, opzichter- machinist'bij de H. IJ. S. M. dm dag te herdenken, waarop hij v 'iór 50 jan n bi': genoemde maatschappij in dienst trad Kogel Kogel Gevonden voorwerpen; een ledereu muilkorf, een ledig i.o- tervaatje. een gouden mansvingerring, een loterijbriefje, vier damesparasols, een linnen zakje met eenig geld. een conducteurs-fluit. Een kist met de Jong's Ca cao, welke gisterenavond op de wal kant van liet Spaarne stond, is heden morgen leeg teruggevonden in de Gravinnesteeg. Tuinbouw. De afdeel in g Haar lem en Omstreken dier Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde vergaderde Maandag avond in de bovenzaal van Weten en Werken Bepaald werd, dat het wintercon gres hier ter stede zal worden gehou den op Donderdag 20 of 27 Februari in bet Brougebouw, waarover eene nadere beslissing zal komen. Het diner zal plaats hebben ini hotel Funckler of in Restaurant Brink- mann, ook nader te overwegen. Tot leden idler commissie van rege ling werden benoemd de heieren J. J. van Cruyningen, P. H. Teunis en Kik kert. Daarna kwam aan de orde het op geven van punten voor het congres. De heer van Cruyningen wenscht, dat voortaan op tentoonstellingen niet meer in plaats van medailles, geld zou mogen warden aangenomen. De Voorzitter meende, dat dit denk beeld geen ondersteuning zou vinden. Velen krijgen door de geldprijzen hunne kosten er uit. De heer van Cruyningen, vond dait. toch niet eervol en zou toch gaarne zien, dat een medaille verplichtend werd. De heer E. Krelage zeide, dat juist, ook op de Internationale Tentoonstel ling, het geJd trekt, dat de leesten goed maakt. Op andere tentoonstellingen worden door verkoop der artikelen de kosten goed gemaakt, doch bij bloe- anejntento onstellingen geschiedt dit niet. Daarom vond spr. het niet on billijk en oneervol, om geld te nemen. Weten en Werken. De spre ker van gisterenavond', de bekende na tuurkundige Dr. L. Bleekrode, heeft zijn auditorium bezig gehouden met een boeiende voordracht over het me- taalaluminium, waarvan het belang in het licht gesteld werd), met het, oog o pdie hardheid en het gering soortelijk gewicht Van dit metaal. Spreker vond daarbij gelegenheid belangrijke mededieelingen te doen be treffende de vrijmaking van verschil lende metalen uit de ertsen eu ver telde hoe aluminium vrijgemaakt wordt, en waartoe het in de' practijk wordt, aangewend. Duidelijke en goed geslaagde proe ven waren een groote aantrekkelijk heid) van deze leerzame voordracht. De Arr. Rechtbank alhier deed lieden uitspraak in de zaak der Maatschappij Gardar contra W. Klein Aan de eischeres werd hare vordering ontzegd met harq verooiv deeling in de kosten op grond dat zij hare vordering niet heeft bewezen, dat de eischeres gehouden hare posi- ta van eisch zelfstandig te bewijzen tegenover gecL, waar deze zich beroept op vervanging der huurovereenkomst Van 1 Juli door eene latere van 15 Juli 1900; dat hiertoe in het geding is ge bracht een geregistreerd ongeteekend afschrift van een op 1 Juli 1900 tus- schen partijen door haar eischeres beweerd gesloten huurcontract, doch gedaagde heeft gezegd dat afschrift niet als met het origineel overeenko mende te willen erkennen; dat nu dat, stuk eerst na conclusie en dupliek in het geding is gebracht, gedaag de kon volstaan met bij pleidöoi zich over dit stuk uit te laten. dat, nu ged. dat afschrift niet er kend heeft als overeenkomende met bet origineel, de eischeres hare vor dering niet heeft bewezen en haar. daarom moet worden ontzegd. Bij vonnis van de Arrond. Rechtbank alhier van 28 Januari 1902 is opgeheven het faillissement van Adrianus van der Kolk, winkelier in kruidenierswaren te Beverwijk, welk faillissement was uitgesproken 14 Ja nuari jk I n het D i acon e~ssenhuis is in den aügelnopem nacht een wel bekend' straatfiguur overleden met najrnie Jansje Kragen*, die vrouw, die indeiuiidi,tioem zij uit hare woning op het GekM'ooze pad op straat werd gezet, eenige diagen op de vuil nisbelt huisde. Ledi kant Slaapkamer x Plaats waur inbreker zat; Eerste Kamer. Men seint ons uit den Haag: Bij de algemeene beschouwingen over de Staatsbegrooting vraagt d'e heer Gleichman hoe de regeering de christelijke beginselen in d'e wetgeving denkt toe te passen. De heer Van Vel- sen betuigt instemming met het re- geeringsprograrn. De heer Van de Bie- sen juicht de tariefherziening enbe strijdt uitvoerig de vrijhandelspolitiek. Nog een stornibericht. Door het stormweer van Zondag is van de duinen bij Scheveningen veel zand weggeslagen: ten zuiden van 't dorp naar schatting van 1 tot 1.5 M., en voorbij het Oranje Hotel van 2 tot 5 Meter. De helft, van de houten strandtrap voor het Oranje-Hotel en de beide bestrate afritten van den itraatweg voorbij genoemd Hotel naai' het strand zijn eveneens geheel weggespoeld. Door den storm is Scheveningen tij delijk een curiositeit rijker geworden De welpomp aan het* artilleriepark bij het strand, vroeger in de duinen uitgegraven, stond door de voortdu rende afneming van het duin reeds aan den duinvoet. Zondag is nu ook het zand van de ondergrondsche bekisting wegge spoeld en staat de pomp nu aan het strand, teenzaam, hoogverheven., als een wonderlijk monument, wel wat op een verdwaalden lantaarnpaal ge lijkend. De slinger is slechts met een ladder te bereiken. Het geheel levert een allerzonderlingsten aanblik op. Moord te Tilbnrg. Onder het opschrift „bedenkelijke rechtspleging" protesteert prof. D. Si mons in het Paleis van Justitie tegen het ophouden en vertragen van de rechterlijke beslissing in zake het hoo- ger beroep van dien officier van justitie te Breda tegeu het vonnis van de rechtbank aldaar, waarbij de schilder Mutsaers is vrijgesproken van de aan klacht, tegen hem gericht ter zake van den geruchtmakenden en afschuwwek- kendien Tilburgschen moord. De hoog leeraar herinnert er aan, diat dit von nis den 28en Juni 1901 werd uitgespro ken; d'at de instructie „slechts een achttal maanden" had geduurd. En dat thans, zeven maanden na de uit spraak het ingestelde beroep nog al tijd, hangende is gebleven, wijl anders de intrekking aan den beklaagde zou zijn beteekend. Dus meer dan een half jaar hangt jsaris. gelasten (ai-tt, 193 en 213 j is. artt 239 en 273) buiten dat ter terecht zitting, kent de wet niet en in geen ge val rechtvaardigt zoodanig onderzoek, met welk doel ook geschied eene wijze van behandeling als thans tegenover den vrij gesprokene beklaagde Mut saers wordt gevolgd". De justitie schijnt het rechte spoor niet gemakkelijk te kunnen vinden. Doch daaronder mag de beklaagde, te gen wien de rechtbank te Breda het schuldbewijs niet geleverd acht, niet •langer lijden. Het wordt tijd dat hem zekerheid wordt verschaft. Acht het O- M. bij het hof het tot dusver verkre gen schuldbewijs zwak, het houde de beschuldiging niet langer vast, maar gelastte de intrekking van het hooger beroep. Meent het daarentegen de aanklacht te kunnen en te. moeten handhaven ,het brenge den beklaagde voor zijn rechters, opdat deze eindelijk en definitief over zijn lot beslissen. Wordt die beslissing een non-liquet, eene vrijspraak wegens onbewezen schuld, terwijl, wie weet, langduriger onderzoek het schuldbewijs zou heb ben kunnen brengen, de rechtszeker heid' zal er minder om lijden dan door eene procesvoering, welke, alle belan gen van den beklaagde voorbijziende, en met vertreding van de eischen der menschelijkheid, om mogelijk bereik bare resultaten de rechterlijke beslis sing steeds ophoudt en verdaagt. Gratie yoor Brierre. Ook de „Ligue des Droits de l'Hom- me", waarvan de Fransche senator Trarieux voorzitter is, heeft zich ge wend tot den president deer Fransche Republiek met het d'oel gratie te ver krijgen voor Brierre, den terdoodver- oordeelde inzake den vijfvoudigen kin dermoord te Corancez. In het verzoek schrift wordt de houding van den voor zitter van het Hof van Assises te Char- tres scherp gelaakt. Ontploffing by een begrafenis. In een sterfhuis te Limoges waren de vrienden van den overledene ver een igd, toen een ontploffing plaats had m dCn lijkstoet, die buiten wachtte. Een der aansprekers had een dyna- mietpatroon gevonden, die door on voorzichtigheid van denman ontplofte De man verloor een deel van zijn ge laat en 4 vingers. KERKNIEUWS. Kathedrale Kerk St. Bavo. Donderdagavond te 7 uur Lof, pre dicate en Rozenh. tot oefening van het Veertiguurgebed. m* U-U H IJ 1JnJdig' Zaterdag en Zondag blijft den vrijgesproken beklaagde een nieu- net sacrament ter aanbidding uit- De diefstal is dus geheel- mislukt, door het flinke optreden van dien jorigen man, die aver een groote mate van zelf bek eersching en moed be schikt. Hoe brutaal de inbreker te werk is gegaan, blijkt wel hieruit, dat hij be paald door een poort op de Oude Gracht en. daarna dioor overldimming der verschillende daken alsmede door het gebruik maken van een laddertje der firma Heijneman, zich toegang heeft verschaft tot den dakgoot v-an het bewuste perceel aan de Groote Houtstraat. Daarna heeft hij heel behendig een der ruiten aan de voor- zijdis ingesneden en is vervolgens van den zolder langs de trappen voorbij de verschillende slaapkamers, hier en daar lucifers opstekende om zich het terrein te verkennen, gegaan, waarna hij in de gang in het bene denhuis aankwam Daarna droeg de zaak zich toe zooals hierboven be schreven Natuurlijk heeft de politie reeds he denmorgen een ijverig onderzoek in gesteld. Het is te hopen, dat zij dezen misdadiger opspoort, opdat hij zijn welverdiende straf wegens inbraak en poging tot moord niet za] ontgaan. Zijn signalement is: middelmatige lengte ;ongeveer 32 jaar oud, blonde snor, en zwarte pet op het hoofd1. B u t a 1 e inbraak. Een hoogst brutaal stukje heeft ééu der leden van hot inbrekersgilde, dat sedert don laatsten tijd'Haarlem voor het terrein zijner werkzaamheden heeft uitgeko zen, in den afgeloopen nacht uitge haald Hot was omstreeks kwartier voor vieren ,toen de zoon van den horloge maker den heer P. Westendorp, in de Groote Houtstraat, die alleen bene den in hei slaapvertrek achter tien winkel (zie situatie-teekening) sliep, wakker werd door het blaffen van -:en hond. Tegelijkertijd' zag hij van uit zijn ledikant een schijnsel van licht in dtön winkel, waarschijnlijk doordat de inbreker in de gang een lucifer had alg o stoken. Daardoor werd zijn op lettendheid gaande gemaakt en be greep iiij weldra wat de zaak was. Een oogenbiik, en de inbreker trad zijn slaapkamer binnen, en ging in ge bukte houding in deze kamer zitten, waarna hij een lucifer aanstak, blijk baar om zich te orienteeren, en te p - gen door de twee glazen deuren toe gang te krijgen .tot den winkel. Blijk baar had' hij dus in donker die gang deur, die toegang geeft tot den win- kel, niet gezien. Toen de man, nog altijd gebogen in eenzetten di, een lucifer opstak, kon de jonge man, van uit zijn bed dien in breker geheel opnemen. Docli wat te doen? Een oogenbiik bedacht hij zich, maar nauwelijks was de lucifer afge brand en alles dus in pikdonker, of d'e flinke jonge man sprong uit zijn bed, opendie de porte-brïséè, waardoor hij in de twoede kamer kwam, en hol die Uit de Omstreken. Haarlemmermeer. Tot op heden verkeert men nog al tijd in het onzekere, omtrent het lijk van den ongelukkigen J. van Egmond, die op Nieuwjaarsavond in de Ring vaart van Haarlemmermeer is geloo- pe-n en verdronken. Het dreggen heeft geen resultaten gehad. Algemeen wint het gevoelen veld. dat het lijk hier of daar vastzit. Om uit de onzekerheid verlost te wor den, ware het werischelijk voor de weduwe en liare kinderen, d'at het ge vonden werd. Op de paardenmonstering te Hoofd dorp zijn aangevoerd 20 anderhalf- jarige paarden. Gekocht voor het buitenland 10. Prijzen van 1G0 tot 195 gulden. Delieer Muller. ambtenaar bij die polst ©n- tetegnapliie te Hoofddorp, is o-p 1 Februari overgeplaatst naar die afdjoeüimig tellegiraphie te Amster dam. Vervolg Nieuwstijdingen. De officieuze Boelgaria bericht dat do Amerikaansche gedelegeerden met het losgeld voor juffrouw Stone te Dsjoemaja zijn aangekomen. Een et maal na rja betaling van het. geld -'al we behandeling van zijn zaak boven het hoofd. „Gedurende al die maanden, blijft hij voortleven in een.e pijnlijke, kwellen de onzekerheid, onder het gewicht een-er zware, niet afgedane beschuldi ging. Zal de hoogere rechter, ten slot te geroepen over zijn lot te beslissen, de meening van den eersten rechter deelen, of hem schuldig achtend, de zwaarste straf over hem uitspreken? Het mag zijn dat bewustzijn van on schuld' den man met vertrouwen den tweeden oordeelsdag doet afwachten, toch blijft eene zoo langdurige, span nende onzekerheid, een kwelling, waar voor sterke zenuwen zouden kunnen bezwijken. Ik weet niet zegt de schrijver welke motieven onze rech terlijke autoriteiten bij dit alles lei den, maar ik weet en ik aarzel niet het uit volle overtuiging uit te ken dat recht en menschelijkhei zich daartegen moesten verzetten." Dan erkent de hooglearaar, dat ons thans geldend' wetboek een bepaling mist, welke tegen een voortdurende verschuiving van de behandeling in hooger beroep waarborgt, omdat bij de herziening van het Wetb. van Straf vordering het voorschrift van de diag- bepaling (der terechtzitting) werd' ver geten, maar toch acht hij die thans ge volgde wijze van behandeling weinig in overeenstemming met de bedtoeling der wet. „Reed! de voorgeschreven onmiddellijke benoeming van den rap porteur wijst daarop. Het hooger be roep is allereerst een rechtsmiddel, diat dient om den hoogeren rechter de juistheid' van de gegeven uitspraak te doen beoordeelen in het licht der bij de eerste behandeling ge bleken feiten. Nieuw licht kan worden ontstoken, nieuwe getuigen voorgebracht, nieuwe stukken over gelegd, maar niet wanneer voor dat nieuwe bewijsmateriaal een nieuw, omvangrijk vooronderzoek zou worden gevorderd. Dan plaatst men een nieu we, aan de wet onbekende phase van het geding tusschen de eerste en de ap- pèlbehandelmg. De beklaagde heeft recht, dat het onderzoek tegen hem niet in het onbepaalde worde voort gezet. De thans gevolgde methode maakt eene vrijspraak, waartegen een hooger beroep is ingesteld en hangen de blijft, tot 't gelukkig afgeschaft ont slag van de instantie van het vroege re recht. De beklaagde blijft onder de aanklacht, die elk oogenbiik weer te gen hem kan worden ingeroepen." Er is bericht dat het onderzoek in de zaak nog steeds voortduurt. „Zoo dit zich richt tegen den be klaagde, strekken moet om nieuw be wijsmateriaal tegen hem te verzame len, is het m. i. in strijd met de wet zegt de schrijver. Na de sluiting der instructie is de tijd voor het ge heime onderzoek ten einde en komt slechts een onderzoek ter terechtzit ting, contradictoir tegenover den be klaagde, te pas. Nieuwe information buiten den beklaagde om, door O. M., hulp-officieren van justitie, hoogere of lagere politieambtenaren genomen, ontsnappen aan de controle, welke de wet tijdens het eindonderzoek den be klaagde heeft verzekerd. Slechts de rechter kan, met aanduiding van het te onderzoeken onderwerp, dus bin nen bepaalde grenzen, een nieuw on derzoek, en dan door den rechter-coio- gesteld van 's morgens 7 uur tot 's a- vonds 8 uur. Donderdag en Vrijdag gelegenheid om te biechten van 6 tot 8 uur; Za terdag van 5 tot half 10 ure. Vrijdag en Zaterdag te half 8 Lof en Rozenh. In de week de H.H. Missen te 8. half 9 en half 10. Parochiekerk van den H. Joseph. Woensdag, eerste der 7 Woensdagen, ter eere van den H. Joseph, te 7 uur- het Lof. Donderdag- te 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacramenli. Zaterdag, te half 9 de H. Mis voor de bekeering der zondaars in de kapel van het Miraculeuse Mariabeeld. Te 6 uur het Lof van O. L. Vr. en van 5 tot 10 uur gelegenheid om te biechten. In deze week, de H. H. Missen en de Catechismus op de gewone uren. Parochiekerk van den H. Antonius van Padua. Woensdag te 7 uur Vergadering dei- Broederschap van den H. Kruisweg. Vrijdag te 8 uur gezongen II. Mis, en 's avonds te 7 uur het Lof. Parochiekerk van O. L. Vrouw. Woensdag te half 10 gezongen H. Mis voor een zilveren echtpaar. Iu deze week de H. II. Missen te 1/2; 8, 8 1/2 en 9 uur. a. s. Zondag, 2 Februari, voor de Hoogmis do wijding der kaarsen. (N. H. Ct.) Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen. 1933396478 9715123561527118." >3 3434336573 97261236Ü1629218855 173 3443 6618 9727 12374 1531018863 17434606626 9748124451531918899 327 3458 6675 977712459153461897S 3 434886731 9780124921648818981 337 35016770 97851260015617 190U0 38235616786 9833125831558219005 40336076889 9908126041563319049 424 3683 6907 9928126871564319056 437 3687 6923 9936 12780 15658 19057 44837537026 9966128761566319070 480 383270G0 9975 12S941567419101 5103861710310039129311571319137 54138817117 10* 8512946157791916C 6013887722310130130091583819188 684 38887306101 ö9130101587119257 7113905 733910164130631590519312 712 3910 738810168130871592619326 718 3962742210193130931596319346 738 4012742610227131061600819418 797 4027 74431* -241131131613219427 8254033747010263131211613-) 19456 866 4135750 10276131221617619483 8ö8 4186 751010289132181618919489 907 4180 751210319132421630019509 1004 4207 754610337132471630619523 1038 4223 7625 1 0348 13257 1631619542 1063 4229764910373132601634019554 11314268770310896132611635919574 1150 4275 77121042 132681639215-590 1207 4307774610538132781642019645 131243457774l"553l 3041643019692 1354 434677831056013 891644919702 136743707839lOdöO134191646419741 13724405784910655144331648119742 13754433785410694134681656419786 13794445786910706134741657419791 1414 4447 78861071713507165991981(5 146644697904107641352716650I983C 1512 4464 79101096135 -81669419851 15S14484 79291080013559167281986< 1680 4488 795310862136031(582819861 168245317979109 «8136231688719870 177) 4541804'-109341371216 ^9719911 183645508077 10936137271(592219923 1866 4690 80 "9110441381* 1699819936 1870474880991104713 331701819963 1895 4 7518113 11058138 '21705219995 1919 4864 8129110631391017055 z00l7 192)-4-93 81461108113915170642002'-' 1932492581731113513919171.1320076 1946 4938 820311195139451724120075 198849438231112061395" 1725020081 2065 4951825211226139651 286 20095 208349548297112331403017357 20159 2144 4972 8308112431403617414 20156 2185 1978833211264140421748620168 219151138351 11266140531750620179 2213 5122 8532112791410917514 20192 2245 5 29 «60611379141351753120229 226s 5137 86351138514198 1753420235 231151428647114<'114216175- 8 20246 234151468713114041422817602 20264 2348 5201872011423142' 2 17675 20290 2362 6273 8746114651429717689 20296 23715387 877011 921J 30117703 20309 24185464 8808114991436-S17716 20325 24 55524887s11514144201776420348 2526 55718897115231442217*37 20361' 2527 5586891311-^4314451 1786520370 5 455958937115 61446517971 *0372 2o93 5646 8978115681449018020 20388 2603 5692 8998116851449218029 20447 2688 5753 900111 9114493180 8 20435 26905764900911637145961*09120442 2693 57809054116541402218137 20452 2712 5843 9107116691465818147 20493 2727585791301169614 -71 18158 2049 5 2737 58709133117 01167318266 20545 7635884 9141 11731146'- '51831720557 279459 391761174514 211832420559 293159129177117641472718 2920573 2987 5910 918211861 1480418433 20622 2995592192 711-721481818467206:8 3005 6004 926 '119141484718483 20667 3) >30 6032 9274 1196 1488318492 20680 3032 6054 929611960149301*504 2 )70f' 304060989453 1197814939185102076» 3043 0135 9465 1981 1495318542 2077f 305061029495120601499518'"<9620785 3059 6172952012092150181860620788 3081623295411209715063 -86 3 20794 3122624496 21221015 '831863720818 3124 62549617122151511818696 2 '837 3157 6265 9611v 3021516518700 2-' )S49 32126399962712316 151701873920854 83196473964*12 271 "2111875620866 3328 6417 9659123301522118764 20S94 368ste Staatsloterij. Trekking van 28 Jan. 1902. 5e Klasse, 10e Lijst. No. 5685 f 1000. No. 10407 en 11975 ieder f 400. No. 4901, 5330, 5755, 13724 en 18015 ieder f 200. No. 1964, 1973, 2338, 7184. 11852, 12291, 12426, 15112, 16589, 16773, 18156 19306 en 20915 ieder f 100. Prijken van- f 70. 12 3439 6666 10133 13471 16300 18848 155 3514 6908 10156 13558 16310 18853 353 3563 6945 10379 13599 16358 18955 383 3639 7035 10406 13636 16363 18974 436 3666 7101 10509 13646 16560 18995 516 3671 7394 10559 13832 16576 18086 891 3684 7436 10582 13966 16616 19292 903 3814 7444 10621 14201 16625 19470 915 3867 7555 10684 14388 16648 19480 1011 3946 7580 10817 14513 16746 19538 1083 4026 7594 11164 14535 16755 19709 1092 4040 7805 11202 14572 16868 19783 1093 4050 7809 11268 14650 16919 19796 1167 4283 7969 11361 14662 16989 20149 1180 4768 8044 11374 14674 17011 20223 1228 4791 8235 11450 14762 17038 20241 1247 4894 8321 11476 15011 17075 20347 1276 4903 8339 11525 15047 17172 20445 1563 5135 8340 11748 15132 17192 20512 1925 5319 8462 11929 15210 17193 20594 1962 5333 8494 12076 15233 17206 20631 2270 5380 8502 12102 15254 17214 20640 2494 5432 8580 12261 15371 17331 20650 2599 5686 8615 12468 15428 17798 20671 2626 5735 8695 12538 15476 17880 20705 2663 5S35 8806 12653 15546 18154 20722 2666 5847 8822 12656 15568 18234 20725 2852 6008 8844 12771 15597 18242 20757 2858 G013 9313 12840 15670 18344 20169 2871 6195 9473 12940 15718 18351 20910 3000 6196 9539 13031 15795 18198 20994 3087 6215 9562 13081 15709 18522 20998 3171 6261 9612 13110 15909 18641 3221 6310 9802 13162 15923 18653 3316 6335 9834 13215 1 5981 18669 3356 6352 9852 13276 16028 18689 3373 6423 13337 16042 18690 3417 6475 13344 16146 18750 Burgerlijke Stand. Bevallen: 26 Jan. A. v. d. Wate nenOut, z.; 27. G. van BeestVos, d'.; 28. A. Wi'lemse—Bos, d.; 27. A. M. BosKoppen, d.; 28. G. Koe ijBroekgaarder, z.; 27. J. M. Over'bcekSchijvemaar, d.; C. M. HeeselsKenkman., d. Overleden: 26. P. Vissen, 77 j., Ba- rendisestr.; 27. J. Kruger, 66 j., Ha- zepaiterslaan; 26. G. M. v. d. Valk, 8 m., di., Majuritesfar.; H. Wijkhui- zen. 67 j., Gr. Houtetr.; C. H. Bel, 2 m.. d1.. Korte Laken6t)r. Advertentiën. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Echtgenoote,zorg vol !e Moeder, Behuwd- en Grootmoeder THEODORA MARIA HULS HO FF, Geb. Buursink, in den ouderdom van ruim 63 jaar, W. HULS HOEF. J. W. Th. HULSHOFF. A. HULSHOFF—Slobbé. W. Th. HULSHOFF. Haarlem, 26 Januari '1902. Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij het over lijden van mijn eenigst Dochtertje, betuig ik hiermede mijnen harte- lijken dank. Mede namens de Familie, Dc Wed. DB1GNY—Hoooeboom.

Haarlem's Dagblad | 1902 | | pagina 3