PEEK CRUPPENBIJRCS. Een bezoek aan ostz© Magazijnen geeft de overtuiging, slat wij solide; kenrig af gewerkte ©n elegant gs&ssesiele geleeding werkoepen tegen werkelijk lage Prijzen. Uitsluitend eigen Fabrikaat. Speciale MdeeSingen Kleeding naar Hiaat Iste Etage. Bekwame Coupeurs. Prima Fournituren. Vervaardiging door iste Klasse Werk lieden op ©ig©n Meiier©. 1 Moge toch voor Amsterdam een Zui derstation wellicht minder waarde 'hebben, voor Haarlem en Heemstede (als 'in 't oorspronkelijke plan) is dit van groot belang voor den bloei van beide gemeenten. Iloe men in Heemstede over een lijn HoofddorpHeemstede (Glip?)— Vogelenzang denkt, is in de laatste gemeenteraadszitting gebleken en kan déze lijn voor Haarlem ook niet veel opleveren. Eene lijn Hoofddorp, Vijfhuizen, Haarlem, eindigend aan 't Abattoir, zal de lui uit de Meer erg uitlokken om liever naar Amsterdam te gaan voor bun inkoopen, liever dan daar aan den overkant van het Spaarne neergezet te worden en dan te zien hoe zij in stad komen; ik vrees daar door het bezoek aan Haarlem zeer zal afnemen en men dan om dit tégen te gaan voor Gemeente-rekening de brug over 't Z. B. Spaarne, zal moeten bou wen, die indertijd in gemeenschap met de H. IJ. S. M. voor Haarlem te kostbaar scheen. Op deze wijze kan Haarlem nog eens duchtig in den zak tasten ten behoeve der H. S. M,, evenals nu voor 't Noor derstation en heeft dan op den koop toe nog een zeer onpractische verbin ding, terwijl die gewichtige hooische- pen van den heer van Hasselt dan voor de Gemeente-brug zullen worden opgehouden. Ik hoop dat het te vormen comité zich als één man zal verzetten tegen iedere wijziging van zoo groot belang als blijkt nu te worden bedoeld en zich niet zal laten in slaap sussen met praatjes omtrent „goede klant" en, dergelijke. 12 Mei, 1902. V. L. Sport en Wedstrijden Wielrijdeii. De heer S. van Houten is lid van den A. N. W. B. geworden, die zoo langza merhand wel in zijn ledenboek een pa gina voor oud-ministers kan aanleggen meldt de Fiets. In het velodróme van het Pare des Princes zijn Zondag weder mooie wed strijden gehouden. In den internationa len wedstrijd over 1333 M. wist Elle- gaard wederom als eerste aan te komen in 2 min. 23 sec. met Rutt als tweede en Domain als derde. Daarna had een uur-wedstrijd plaats, waarin oolc P. Dickentmann mee reed, doch bij den 48sten KM. viel. Tim Lin ton en Elk es sloegen opnieuw alle re cords van Linton zelf. Tom Linton legde in het uur 71 KM. 660 M., Robl 70 KM. 330 M., Elkes 62 KM. 666 M„ en Taylor 57 KM. 333 M. Voetbal. PROMOTIE-WEDSTRIJD AJAX—VOL HARDING. Op eigen terrein spelende, wonnen de Leidenaars met drie tegen twee doelpun ten. De stand met de rust was twee te gen twee. Een strafschop aan Volharding toege kend, werd door Gerke in een punt om gezet. Cricket. De volgende vereenigingen zullen dit jaar in de N. C. B. meespelen: Rood en Wit (Haarlem); H. C. C. (Den Haag), A. C. C. (Amsterdam), Ajax (Leiden), Vic toria (Rotterdam) en Volharding (Am sterdam. De eerste wedstrijden worden op de beide Pinksterdagen gespeeld, en wel: Victoria—Rood en Wit te Rotterdam, A. C. C.Volharding te Amsterdam en 's- Grav. C. C. —Ajax in Den Haag. Rechtszaken. Revisie-De Jongh. We deelden gisteren reeds mede, dat de Hooge Raad het revisieverzoek van W. M. de Jongh heeft afgewezen. De uitspraak van den Hoogen Raad in deze besliste tweëerlei. Niet ont vankelijk werd het verzoek verklaard ten aanzien van het eerste punt, nl., dat de knaap niet door de Jongh maar door Gerard Kets zou zijn gedood. De eenige daarvoor aangegeven omstan digheid is de verklaring van mr. Van Rossem, dat de veroordeelde hem dit had medegedeeld en kan niet opleve ren een bewijsmiddel in den zin van art. 377 Strafvord. Plet tweed© punt gold het verschil in maat- van de' voet stappen bij het lijk en die van schoe nen en voeten nu. Overwegende, dat bij liet Hof de rechter besliste, dat de maat der voetstappen overeenkwam met die der schoenen, die de Jongh erkend heeft gedragen te hebben op den dag, dat hij het feit pleegde, be sliste de Hooge Raad, dat dientenge volge de bewering, dat een schoenma ker jaren te voren schoenen maakte van grooter maat en dat de voeten na opneming in de gevangenis grooter bleken ook al ware een en ander door aangevoerde bewijsmiddelen ge staafd geen ernstigen twijfel aan de juistheid der uitspraak kan doen ontstaan, daar niet betwist is de over eenkomst tusschen de maat der voet stappen en der gedragen schoenen. Voor een vergissing der meting van de schoenen ter terechtzitting en in de instructie is geen redelijke grond. Daarom wier het verzoek op dit punt afgewezen. Yet-Talsching van postwissels. Een boekhouder uit Amsterdam, Duitse her van geboorte, die door na bootsing van stempels postwissels ver- valischte en zich daar ter stede onder scheiden)© bedlragen deed uitbetalen, tot op het kantoor in de v. d'. Bosch straat die vervalschjng werd bemerkt, en de man werd aangehouden, had zich Maandag voor de Plaagsche recht bank deswege te verantwoorden. De man had eerst ontkend, d'och toen hem door een inspecteur van 'politie te Amsterdam werd aangetoond, hoe de vervalsching had' plaats gevonden be kende hi bewerend1© door nood ge drongen tot de vervalsching gekomen te zijn. Plet O. M, vorderde twee ja ren gevangenisstraf De verdediger mr. Ed. Belinfante pleitte eenige verzachtende omstandig heden en vroeg oplegging van een lichtere straf. Uit de Arbeiders wereld BINNENLAND, Zooals bekend is, worden de stakers en uitgeslotenen door de firma Van Heek Co. niet meer als hare arbeiders er kend. Dientengevolge heeft ze de gebrui kelijke verklaring omtrent het loon, wel ke de wet vordert om op de kiezerslijst geplaatst te worden, voor de stakers en de tengevolge daarvan vóór 1 Februari uitgeslotenen geweigerd te geven, zoo dat B. en W. dezen niet op'de lijst ge bracht hebben. Twee der betrokken per sonen, een staker en een uitgeslotene, zijn daartegen in beroep gekomen bij bet college van B. en W\, op grond, dat door de werkstaking, en uitsluiting wel de dienstvervulling, maar niet de dienst betrekking heeft opgehouden. De be schikking van B. en W. was echter afwij zend; waarop door bedoelde arbeiders volgens de wet een verzoek bij den kan tonrechter is ingediend tot plaatsing op de lijst. Mocht ook deze afwijzend be schikken, dan gaan ze in hooger beroep bij den Hoogen Raad. Het betreft bier ongeveer 200 arbeiders-kiezers. Van eene andere zijde- verneemt bet ,,Hbld"., dat het einde der werkstaking deze week met zekerheid te wachten is. De uitgesloten arbeiders zijn bereid op alle punten toe te geven en wenschen slechts dat zoo min mogelijk slachtoffers zullen vallen, d. w. z. zoo min mogelijk werklieden niet opnieuw in dienst zullen worden genomen. Op het oogenblik stuit dit nog af op den tegenstand alleen van de dekenwevers. Zooals de zaken nu staan, is het waarschijnlijk dat voor een 20 k 30tal arbeiders geen plaats meer zal zijn. De Scheveningsche en Plaagsche grondwerkers hielden Zondag eene vergadering. Ondanks den aandrang van Amsterdamsche afgevaardigden om hef. werk te staken, werd besloten niet tot staking over te gaan, maar, in verband met het ondierhoud dat een deputatie uit deze arbeiders dezer da gen had met den burgemeester, af te wachten wat het college van B. en W. ten hunnen gunste zal doen, onder verklaring, dat zij volkomen vertrou wen stellen in het college van dage lij ksch bestuur. Ook vergaderdien de besturen van vakvereenigingen, om te beraadslagen over de mogelijkheid eener algemeene staking in de bouwvakken. De sta Kende metselaars, opperlieden en stu kadoors waren op die vergadering niet vertegenwoordigd. Besloten werd niet tot zulk een al gemeene staking over te, gaan en ook 'geen financieelen bijstand aan de werkstakenden te verleenen. Voorts werd besloten tot het zenden aan II. M. de Koningin, van een tele gram van deelneming in Haar ziekte en van gelukwensching met Haar klaarblijkelijk herstel. Nog meldt men uit 's Gravenhage: Het houtbewerkersgi 1de, onder pa tronaat van St. Joseph, onderaf dee ling van den Ned; R. K. Volksbond, afdeeling 's Gravenhage, onder de zin spreuk Geloof en Arbeid", beeft in zake de werkstaking de volgende mo tie van afkeuring aangenomen: ,,De gecombineerde bouwvakvereenigingen onderafdeeling van den Ned. R. K. Volksbond, afdeeling Den Haag, in vergadering bijeen, geboord die ver schillende besprekingen, omtrent de staking der opperlieden stukadoors en metselaars, keurt deze staking ten sterkste af als zijnde geheel ongemo tiveerd, en draagt, dien besturen der bovengenoemde vereenigingen op, middelen 1© beramen om deze staking zoo spoedig mogelijk te doen beëindi gen. Vervolg Stadsnieuws. Naar wij vernemen zullen, een achttal rijtuigschilders, in dlienst. aan die Center, Werkplaats dier H. S. M. voor eenigen tijd! wegens drukke werkzaamheden aan de rijtuigfabriok van. de firma Beijmes, naar aldaar overgeplaatst worden. In plaats van den weleerw. heer F. J. A. M. Wierdiéls is benoemd tot bestuurslid'en penningmeester van de Commissie voor het Bisschoppelijk Museum voor Kerkelijke Oudheid, Kunst en Geschiedenis de weleerw. heer H. A. Th. van Dam, secretaris van Z. D. II. den Bisschop van Haar lem. Gevonden voorwerpen, een koperen dlop van een sportwagen en een sleutel. Maandagavond o mist-reeks elf uur werd een koetsier welke met zijn vigelante door de Spaarnwouder- straat reed door eenige beschonken polderwerkers aangerand. Een van hen greep het paard terwijl een andier aanstalt© maakte in het ledige rijtuig, te klimmen. De koetsier, ook niet van gisteren, nam de zweep en, sloeg flink om zich heen zoodat de aanranders genood zaakt waren zich uit de voeten te ma ken. Hierna lag de koetsier de zweep er op om de reis te vervolgen. E. N. E. T. Wij ontvingen een exemplaar der zomerdienstregeling van de E- N. E. T. Het ontwerp; hiervoor werd gemaakt door den heer J. v. d. Berg, leeraar aan de school voor kunstnijverheid en het werd lithografisch uitgevoerd bij de firma Jacobson alhier. In frissche kleuren uitgevoerd met de domineerende figuren van den conducteur in zijn bekendl groen pak je met witte slobkousen, maakt dit een aardig effect. Bovenaan de wa pens van Haarlem, Zandvoort en Bloemendaal. De ontwerper zooiwei als de firma Jacobson alle eer voor deze smaakvol uitgevoerde diinestregeling. Stokken Tan den Gemeenteraad. Halteplaatsen E. N. E. T. De heer Modoo stelt voor in 't door B. en W. ontworpen besluit betreffen- d'e die halteplaatsen voor dieE. N. E. T. ,,1 Mei 1903" te vervangen door ,,we- deropzeggeris" en te1 laten vervallen „voor zoover zij rijden van of naar Zandvoort of Bloemendaal". ^Nieuwe motie in zake B e ij n e s. Door die heeren W. L. Schram Az., F. A. Bijvoet, A. C. Laan© en S. Roog iis in zake Beijnes de volgendie motie ingediend: De Raad, erkennendle dat d'e aan neming dter motie in zake de levering Van ©lectri.sche beweegkracht door die firma J. J. Beijnes, in de zitting van 8 Januari 1902 gegrond was op de kennisgeving der Jichtcommissie dato 21 November 1901; Overtuigd: dlat wèl d'oor dien heer J. J. F. Beij- nes lichtvaardige toezeggingen zijn ge daan; Overwegende: dat nadere mede deel ingen omtrent deze zaak aan het licht hebben ge bracht. dat die feiten in bedoelde ken nisgeving vermeld, niet geheel juist zijn; Trekt die motte van 8 Januari 1902 iin en gaat over tot de orde van den dag. W o n e n gemeenteambtenaren Naar aanleiding van het amend.- Spoor op de door B. en W. voorgestelde bepalingen betreffende het wonen van gemeente-ambtenaren, strekkende om te bepalen dat die ambtenaren ver plicht zullen zijn in de gemeente te wonen, wanneer hun salaris meer dan 300 bedraagt, dient de heer v. d, Kamp een schrijven in, waarin hij o. a. zegt: Wanneer dit amendement wordt aangenomen zullen onder de zooge naamde ltefhebberij-anibtenarenj wor den gerangschikt: 1 stads-aanplakker a f 100; 1 gemeen te-archivaris f 300; 1 adjunct-archivaris f 100; 1 noodhulp-brugwachter 100: 1 klokkenluider f 100; 1 klokkenist f 300; 1 assistent in bet rechtlijnig teekenen f 150; 1 assistent in h,et vakteekenen f 300; 1 kastelein Prinsenhof 150; 2 balk enter ediers a f 150; 1 b alken.tr e d er f 50; 1 bibliothecaris f 300; 1 hooiste- ker f 50; 2 Israëlitische gravenmakers 10; 2 torenwachters f 250; 4 vroed vrouwen 200, enz. enz. Wellicht zijn er nog meerdere; bij esnig nadenken zullen hoop ik nu de voorstellen van Burgemeester en Wet houders, en niet olie van den heer Spoor, worden aangenomen. Immers er komen verschillende per sonen op chit lijstje voor, wier diensten men op onverwachte o ogenblikken noo- diig heeft, en bet dan niet aangaat ze in andere gemeenten op te sporen. R.-K. V oi l k s b o n d. Maandag avond had het gebouw St. Bavo de gewone 14daagsch© vergadering der afdeeling Haarlem van den R. K. Volksbond plaats onder voorzitter schap van den heer J. B. Guskus. De vergadering werd met gebed geopend, waarna de spreker van den avond, de heer Jac. P. van Term uit Rotterdam het woord verkreeg, die tot onderwerp van zijn rede had gekozen: ,,De Chris telijke Democratie." Spreker wees erop, hoe de Paus uit liefde tot het Volk de Encycliek Rerum Novarum schreef; toen hij zijn krach ten voelde minderen, schreef hij nog een encycliek voor den werkman. Ver volgens zette spr. het doel der ency cliek uiteen. De Rerum Novarum was er op gericht de dwaasheden van so cialisme en communisme togen te gaan, om daarna met vrucht de» so cialen arbeid aan te pakken. Over de laatst uitgevaardigde encycliek Gra- vez wilde spr. Sn hoofdzaak het woord voeren. Deze encycliek tracht de lief de en vrede weike onder de Katholie ken móet heerschen, te bewaren. Toen men in Katholieke kringen het niet eens was of men zich democraat of volksman zou noemen, besliste Paus Leo XIII, dat men zich Christelijk De mocraat zou noemen. De Paus wilde alle politiek verbannen uit den Volks bond. en deze alleen in aparte ver eenigingen behandelen. De naam van Christelijk-Deinocraat is een eerenaam. Helaas dragen alle, die dezen naam dragen, dien niet met eere. Verscheidenen gedragen zich tegen de Pauselijke voorschriften en zij zijn niet onderdanig aan de Bis schoppen. Deze partij stelt de poli tiek boven allen godsdienst en treedt op met een politiek program, hefgeen volgens den Paus niet geoorloofd is. Nog vel© nuttige lessen zijn uit die Encycliek te trekken. De Paus wijst er zelf op, dat velen de Rerum Novarum verkeerd hebben opgevat en derhalve dwaalbegrippen zijn ont staan, dat het geenszins zijne bedoe ling is, zooals sommigen meenden, de een boven den ander te bevoorrech ten, doch dat hij wil recht, zoowel voor den een als voor den ander. De Christelijke democratie moet bij de belangen der Volksklasse die der hoogere klassen niet voorbijzien. In stede van ons van de hoogere klassen af te wonden, moeten wij met hun samenwerken en hun steun ver zoeken. Zij toch kunnen zoowel fi- nanticel als moreel de lagere standen steunen, wordt in de ..Gravez" ge zegd. Daarom is de R. K. Volksbond zulk een goede organisatie, welke al len arm en irijk. in zich sluit Allen kunnen hier werkzaam zijn in het be lang van de maatschappij, zoowel de belangen der hoogere klassen, den mid denstand en der lagere klassen worden hierin behartigd'. En alien, d'ie van den Bond eene werkliedenorganisatie willen maken, roept sur. toe, leest eens na den encycliek,, Gravez", waarin op samenwerking van alle standen wordt aangedrongen. Het is een dure plicht van een ieder, mee te werken tot het welzijn des Volks. Daarnaar streeft de Volkshond: Deze organisatie streeft niet alleen ons maatschappelijk belang na, doch zorgt ook voor ons geestelijk welzijn. Met eene krachtige opwekking, om alle raadgevingen in dezen Pauselij ken encycliek gegeven, ter harte te nemen, 'in het belang van de Christe lijke Democratie eindigde spreker zijn luid toegejuichte rede. Vervolgens bracht de voorzitter aan dien spreker namens allen een woord van dank en deelde mede, dat in de eerstvolgende vergadering op 2 Juni a.s. een feestelijke bijeenkomst gevierd zal worden ter herdenking der Ency cliek Rerum Novarum. Tevens riep spr. nog een hartelijk vaarwel toe aan den naar Rotterdam vertrokken pries ter, d'en heer Wierdels. Vervolg Nieuwstijdingen. Tweede Kamer. Men seint ons uiit Den Haag: De Minister van Koloniën, uiting gevend aan zijn medelijden met de slachtoffers van de ramp op het eiland Martinique, deelde mede. dat een oor logschip uit Curacao daarheen gezon den was. om hulp te brengen. Hij vroeg machtiging voor utigaven bui ten die begrooting. Nadat de voorzit ter zich bij den minister had aangeslo ten, werd de machtiging zonder stem ming verleend. Daarna werd voort gezet de behandeling van het militair strafrecht. Pensioenfonds. Te Amsterdam is men doend© tot 't oprichten van een pensioen- en wedu- wenfonds voor bedienden van effec ten- en bankierskantoren. Dank zij den steun der chefs schijnt het tot stand te zullen komen. In een rond schrijven vraagt het comité (secreta ris J. H. Sjoerd de Vries, Kerkstraat 224) thans inlichtingen om het fonds op wetenschappelijken grondslag te stichten. De pogingen worden gesteund door de heeren jhr. mr. L. van Bevervoor- oen tot Oldeimeule, A. W. Boele van Hensbroek, Jules L. N. de Gij sela ar, D. W. PI. Patijn, mr. M. van Regte- ren Altena, en B. Tiefenthal. Brutaal. Een vrouw, die pas negen maanden gevangenisstraf had onder gaan en wegens diefstal weer voor de rechtbank te 's-Hage moest verschij nen, heeft getracht uit het rechtsge- bouw te ontsnappen. Aan den haar bewakenden veldwachter vroeg zij, of ze zich een oogenblik mocht verwijde ren Plet verzoek word toegestaan, de veldwachter posteerde ziich evenwel voor 't vertrek, waar de vouw zich be vond. Plotseling werd toen de deur ruw opengegooid en de veldwachter kreeg een hoeveelheid fiingetrapt glas in het gezicht. De vrouw poogde ter zelfder tijd te ontkomen, doch werd dadelijk weer gegrepen. Op z'n trouwdag. Voor eenige dagen stapte in Den Bosch een jongmensch in het huwe lijksbootje. In den namiddag liep hij een proces-verbaal op wegens... het spelen met en om centen op de open bare straat. Of die echtgenoot ook doodrongen is van den ernst des le vens, vraagt de Tijd. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Koningin Wilhelmina, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 11 Mei te Southampton. Het stoomschip Prinses Amalia, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 11 Mei van Genua. Het stoomschip Flores, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 10 Mei van Port Said. Het stoomschip Telamon, van Batavia, naar Amsterdam, vertrok 9 Mei van Pe- rim. Het stoomschip De Koek, van de Kon. Paketvaart-Mij. van Vlissingen naar Ba tavia, arriveerde 11 Mei te Port Said. Het dubbelschroefstooraschip Noor- dam, van de Holland—Amerika Lijn, arri veerde 10 Mei van Rotterdam te Newyork. Het dubbelschroefstoomschip Rijndam, van de HollandAmerika Lijn, van N.- York naar Rotterdam, passeerde 12 Mei, des voormiddags 8 uur 30 min., Lizard. Het stoomschip Besoeki, van Rotter dam naar Java, vertrok 12 Mei van Suez. Het stoomschip Ardjoeno, van Rotter dam naar Java, arriveerde 12 Mei te Batavia. Het stoomschip Sloterdïjk, van de Hol land.Amerika Lijn, van Rotterdam naar Newport News, passeerde 12 Mei des vm. 1 uur. Lizard. Het stoomschip Soembihg, van Rotter dam naar Java, vertrok 12 Mei van Pe- rïm. Het dubbelschroefstoomschip Goentoer, van Rotterdam naar Java, arriveerde 12 Mei te Marseille. Faillissementen. Uitgesproken: 9 Mei, PI. van dë Graaf, kruidenlier te Amsterdam, rechter-commissaris: mr, B. Simons. P. Willemsen, meubelmaker te Lei den. Rechter-commissaris: mr. A. E. Crookcwiit. Geëindigd: P. Kaslander Jz., landbouwer te Dirksland; K. Rijper, vischhandelaar te den Helder. Beurs. Overzicht Effectenhandel. Bijzondere belangstelling genoot deze week wederom de Amerik. Spoorweg- markt. Eene willige en een flauwe markt wisselden elkander vrij geregeld af, zoo dat voor de meeste soorten per saldo de verschillen van weinig beteekenis zijn. Eene uitzondering maakten de aandee- len Southern Railway en Kansas Gity Southern, die resp. 11/2 en 2 1/2 mon teerden. Vooral in het laatstgenoemd fonds waren de omzetten zeer uitgebreid en kwam men hier met bedragen ter markt, die door het buitenland werden opgenomen. In den algemeenen toestand van deze markt is niet veel verandering gekomen. De koersen zijn hoog, de economische toestanden in Amerika schijnen nog steeds uitstekend te zijn, doch er is geen bepaalde richting te constateeren. Men begint te beseffen, dat aan alles, ook aan Amerïkaansche voorspoed, een grens is gesteld, en dit geeft aanleiding tot eene onzekerheid, die al naar gelang van in komende berichten omtrent den oogst erg door pessimisme of optimisme tijde lijk wordt vervangen. De grondtoon van de markt blijft met dat al tamelijk vast. Van het overige gedeelte der effecten beurs valt te wijzen op een vaste stem ming voor Staatsfondsen, o.a. voor Bra zilië eene rijzing van ca. 2 1/2 voor Venezuela en nagenoeg onveranderde koersen voor onze Staatsfondsen, Por- tugeezen. Russen enz. Aandeelen Banque Auxiliaire de le Bourse, konden 10 vooruitgaan. Prolongatie 5—4 Marktnieuws. Haarlem 12 Mei, 1902. Aangevoerd werden: Aangevoerd), Verkocht Prijs. Aardap. 13 HL. 13 IIL. f 1,50—2.00 Spinazie 570 md 570 mnd. 0,500.70. Sla 160 md. 110 md. 2—7 ets. Bloemk. 300 st 300 st 1025 ets Wortelen 300 bos 300 bos 12—18 ets. Purmerend: 13 Mei 1902. Aangevoerd: 194 stapels kaas, 27— per 50 KG.; 2097 KG. boter, 1.05—/ 1.15 per KG.; Vee: 288 Runderen, vet vee 58— 72 ct. per KG.; 288 vette kalveren 60—80 ct. per KG.; 382 nuchtere kalveren 10— 24; 144 vette varkens 44—53 ct. per KG.; 142 magere idem 13—/ 32; 380 biggen 9 14; 4582 schapen en lammeren. Eieren 2.70—/ 3.15 per 100 stuks. Burgerlijke Stand. Bevallen: 11 ei. M. W. E. Moonén— Heere, 2 d. A. C. AdrianMeijster z. 12. A. H. Vogelzang—Piek, d. C. W. Kloos ter—Gardenier d. J. Revers—van Geile- kom. z. G. Metzelaar—Louwen z. 13. M. E. van den Berg—de Wilde d. B. C. van Zijp—Vermond, d. Overleden: 10 Mei. G. Blok, lGj., Raam- steeg. 13. J. A. de Jongh, 80 j.. Schoter singel. 12. M. Hangoor 4 j., 7... Boterstr. C. B. v. Zuijdam—Renaud 70 j., Jansweg. 3G9ste Staatsloterij. Trekking van 13 Mei. 5e Klasse, 2e Lijst. Nos. 11, 5770, ieder f400. Nos. 9706, 11400, 11556, 19171 ieder f 200. Nos. 759. 3255, 3270, 6353, 13569, 20346 ieder f 100. Prijzen van f 70. 199 32-46 6484 9536 12035 15383 17898 351 3436 G577 9562 1225315652 17938 937 3513 6610 9591 12421 15725 18022 100637516732 97601219015805 18121 1028 3964 6985 979612574 15880 18184 1300 3973 7018 9850 12588 1G0G118208 13314060 7019 9852 12862 16157 18210 1575 4090 7115 9967 1301916233 18216 1653 4654 7180 9880 13023 16304 18368 1718 4675 753210045 13175 16378 18370 1767 4773 7556 10097 13252 16433 18401 1816 4973 7639 10140 134711652318402 19745050 7718 10143 13486 16541 185L7 2007 50707992 101611353116589 18534 202451238035 10352186561668218619 2057 51418079 10661 13G58 16753 19117 2353 5240815110715 13838 1G989 19226 2469 531L 8504 11054 13900 17009 19652 24995333867211158 13947 17065 19987 2514 5499 8703 11337 13983 17318 20025 27175652875011355 14343 17458 20109 2753 5654 90G311457 14383 17572 20107 2760 5708 906311481 14427 17603 20368 2779 5893 9375 11591 14436 17G08 20890 2932 6177 937911605 14598 17616 20962 2967 6248 9479 11704 14850 17860 20964 3150 6417 949611713 15306 17884 Op onderstaande nummers zijn geen prijzen gevallen. 13399 70051007913340 1556018456 14 3400 702610115 13347 156321«466 113 31337187 10170133541567118518 124 3608 721310233133661570118627 129 3697 72321024213367 1574418644 2323716 74651 243134231577418648 24537827482 102511343- 15777 18681 254 3875 751610269134321579218723 2833911752010281134601584518759 3213956762910322135581588518812 3^2398276101033513>751596718861 430 4000 76 -910365137001599318909 475 4007 77961036113720 1602618914 494 4048 782210368 13741 lik 5118901 584417078241040913771 1608218993 666 4179789810412 13777 1611319000 667 4194 790110510 137861632019024 7274 03795110906 13802 1634819030 77543107967 10954138041638619187 799 4344 8019 10965139061644219206 8054373803410976139491645719292 828 4389 806311016 139501650819362 8314502 8084110251395616518 19437 847 4525 81' 8 1103611' 19 1658919444 8524537 819811038140891667419514 8964582820111125 14105 1669419545 954 4636 82281126414108 1674919578 970 4650 82661133114131 1677819579 11924651 83461135014237 1681819630 1205 4680 8425 11407 143991683519690 1215 4731851911594144021684819692 1235 4808 854011642144281696519704 1290 4843 «6001167814487 1705019739 1298 4862866211786145251707819744 1313 4876 868211819 14567 1714319775 1342488886931182214611 1715419859 1365 4929 880311866146381715619892 13935O94 885711884 1467317160 19910 1415 52008868 1188814697 17. 04 19935 14225256894411887 1472417256 20157 1447 5320 8957118921472917302 20194 145053258967119031475217325 20275 1194 5346902311907147661739620307 1716 5353 903311968 1419217458 20386 1719 54229050119781479917474 20397 17 25 5453 9099120171483517526 20411 1757 5475 9119120421485817587 20486 1880 5527 91261215014864 17599 20534 1907 56519163 121801489317607 20541 1948 565492571219514*2817*12 20561 19«9 5692928312227 149471762 .20637 2136 58019295122371503117672 20638 21415830929612340150461771020688 21815861932512366150511774620737 2190 58809393124661508917747 20806 2195 5926 95791249815110 17768 20910 2217 5980962512 041512617782 209*3 22455999973112526151531780120990 2264 6027 9777125341518417805 20994 2304 6030984712551518 17886 2: 6160869923126 61519617 55 2390 6121 992612617 1526118001 2489 6185 993912690153081«013 2016 G 18 998512730153L-18'>20 20556224 12736103361 030 2651 6236 12770 15347 18232 2729 6301 1280815364182:5 2833 6307 128961537218309 2964 6463 129771540018311 29976650 129981540618 ri9 3051 6676 1808010417 18351 3061 6709 131901544018352 3076 6754 131981544618365 3110 68 2 132401504218396 3360 6858 132491554318406 Adrertentiën. Hoogveld - Zandvoort, vraagt terstond eene nette KIN DERJUFFROUW. Zich te ver voegen in persoon. Reiskosten worden niet vergoed.

Haarlem's Dagblad | 1902 | | pagina 3