J.A.Traanberg Mr.W.T11. PahuddeMortanges B. E. C. Seignette en Vincent Loosjes. A. F. H. v. d. VAART, Een flinke Jongen TE HUUR Amsterdamsche Beurs ALIDA DE KONING DA6MfilSJE. Architect, Kinderhuissingel No. 54 DE KANDIDATUUR VAN BOMMEL Wedstrijd in het Schoontijden door Heeren om het Kampioenschap van Nederland. Verhuring bij Inschrijving. Leert Duitsch door een Duitscher Berlitz-School, 32 Lange Veerstr Schoonoord-Park - Baarn. Vertegenwoordiger voor Haarlem en Omstreken Gr. Houtstraat 71, daar zijn uniform uit en verklaarde niet meer te willen dienen. Toen hij 'daarop de kazerne in burgerkleedij wilde verlaten, probeerde de officier van de wacht hem tegen te houden. Maar hij sloeg dezen tegen den grond en dertien soldaten waren noodigom den gigant te boeien en naar de cel te sleepen. Daar wist hij zijn boeien te verbreken en een venster uit te slaan, maar het gelukte hem niet te ontvluchten. Duitsche Koloniën. Volgens een telegram van den gou verneur van Duitsch-Nieuwguinea is de factorij te Peterhafen op de Fran- sche eilanden die ten Noorden van het Duitsche eiland Nieuw-Pommeren zijn gelegen, door inboorlingen over vallen, waarbij de koopman Rein- hardt en de machinist Döll het leven hebben gelaten. De inboorlingen zijn onverwijld door een expeditie van de politie-troepen, die reeds te Her- Ibertshöhe terug is gekeerd, getuch tigd. Een bericht uit Engelsche bron be weert, dat er bij de overrompeling door de inboorlingen behalve de twee blanken twee Chineezen en tien goed gezinde inlanders gedood zijn, en dat de tuchtigingstroep bij haar wraak oefening 25 inboorlingen over de kling beeft gejaagd. Niet wel by 't Hoofd. Gisteren heeft in de City van Lon den een zonderlinge moordaanslag plaats gehad. Op een kantoor was een jklerk van zestien jaar, een stille eenigszins zonderlinge jongen, maar ijverig en bekwaam en daarom doör zijn patroon gewaardeerd en ruim be zoldigd. Zonder eenige aanleiding, zoover men weet, sloeg hij gisteren zijn patroon, die in zijn stoel zat, met een bijl in het achterhoofd en slinger de hem toen de bijl tegen het voor hoofd. Op het hulpgeroep kwamen an dere bedienden aansnellen, waarop de jongen vluchtte. Men had hem van ochtend nog niet weergevonden. De patroon ligt met twee diepe wonden in het hoofd in een gasthuis. Rare liefhebberij. Wegens een zeer eigenaardige re den stond de vorige week in Silezië een wegwerker terecht. Hij had on langs bij den ambtenaar van den bur gerlijken stand aangifte gedaan van de geboorte van een kleinzoon, het •kind zijner dochter. Daar deze onge huwd is, gaf de ambtenaar krachtens wettelijk voorschrift van deze aangif te kennis aan den kantonrechter, op- i dat deze in de voogdij kon voorzien. jToen kwam uit, dat de bevalling een j verdichtsel was en dat de aangever tot het doen opmaken van een valsche akte enkel was overgegaan, omdat hij zoo gaarnegrootvader wilde zijn! Hij werd strafrechterlijk vervolgd en jeen gevangenisstraf van een week te gen hem geëischt. De rechter legde ;hem een boete van 25 mark op. Gevaarlijk volk. Zondagnacht was Haenrade weer het tooneel van een dier door het heele land beruchte mespartijen, waarvan het Zuiden nog al eens ge tuige is. Men heeft weer eens gevoch ten. Een Belg (Waal), werkzaam op Nivelstein in 't zandwerk, vader van drie kinderen, werd vermoedelijk door de gebroeders P. en een andere P., familie van eerstgenoemden, zoo deer lijk met een mes toegetakeld, dat men de hulp van een priester te Éijgelsho- ven moest inroepen, omdat men voor zijn leven vreesde, 's Morgens werd de gewonde naar het hospitaal te Aken getransporteerd. Men zegt, dat hij reeds overleden is. Een levensge- vaarlijken messteek moet hij in het onderlijf gekregen hebben, zoodat de darmen bloot kwamen. Ook zou hij nog in den rug gestoken ïijn. De drie vorengenoemden zijn door onze marechaussees reeds in verzeker de bewaring gesteld. De twee eersten werden onmiddellijk meegenomen, den laatste heeft men Dinsdagnamiddag gearresteerd. Nader wordt gemeld, dat de gewon de onder het vervoer naar Aken over leden is. Vervolg Stadsnieuws Bij het afdrukken van dit blad was de loterijlijst nog niet in ons bezit. een gevolg van ongenoegen, dat hij steeds met zijn chef had en waardoor hij geen promotie maakte. Door dit laatste had hij onaangenaamheden gekregen met zijn moeder en de ver dere familie en had hij zich tevens genoodzaakt gezien zijn meisje af te schrijven. Des morgens vroeg was hij reeds uit Amsterdam vertrokken, na eerst zijn viool voor f 4 te hebben beleend, voor welk geld hij zich een revolver met 5 patronen aanschafte. Dit gela den vuurwapen werd dan ook bij visi tatie op hem bevonden, alsmede een afscheidsbrief aan zijn moedei', waar in hij haar een laatst vaarwel toe- riep. Na eenig over en weer praten wist de politie-man den jongeling van zijn wanhopig voornemen af te brengen en ter meerdere zekerheid van het een of ander nam hij hem mede naar het Politie-bureau, om vandaar onder ge leide weder naar zijne moeder te wor- den teruggevoerd. Het slot dezer historie was, dat de •jongeling den politie-man hartelijkbe- dankte, omdat hij hem van een over ijlde daad had teruggehouden. Naar wij vernemen heeft de heer P. van Ooij, Voorzitter der j Mannenzangvereeniging „Cecilia", de ze functie neergelegd. Den 16den Februari a. s. hoopt de WelEerw. Heer W. C. Suid- geest, kapelaan der St. Jozefskerk in de Janstraat, den dag te herdenken, waarop hij vóór 12i jaar de H. Pries terwijding ontving. Thermometer. De thermometer teekende heden middag 2 uur 33'/» gr. F. dus 1'/* gr. dooi. Op 31 December j.l. waren hier ter stede gevestigd 44 geneeshee- ren, 6 tandheelkundigen17 apothe> kers en 13 vroedvrouwen. j Steuncomité, j Bij het Plaatselijk Steuncomité werd in de week van 30 Dec. 1903— 5 Jan. 1904 voor de uitgeslotenen oni- vangen Afgesloten wandelweg. De Voorzitter van de Vereeniging tot Verfraaiing, de heer J. Krol Hz., heeft per circulaire aan de leden van die Vereeniging meegedeeld, dat me vrouw Van der VlietBorski wegens zeer onbetamelijk gedrag van eenige leden van wie men zulks het minst had mogen venvachten, de aan de Vereeniging toegestane vergunning tot wandelen over Duinvliet (verleng de van de Schouwtjeslaan) heeft in getrokken. Sommige leden ontzagen zich zelfs niet, als zij te paard voor het hek op de brug over de Houtvaart kwamen, op bevelenden toon, als zijnde lid der Vereeniging, den wachter te ge lasten het hek voor hen te openen. De namen heeft men niet willen me- dedeelen, het bestuur zou anders op de eerste algemeene vergadering heb ben voorgesteld, die leden van hun lidmaatschap te ontzetten. „Dubbel is het te betreuren", aldus gaat de cii'culaire voort, „dat de goed gezinde leden daaronder moeten lij den. Men klaagt over de straatjeugd, ge tuige haar meer dan schandelijk op treden dit jaar tegenover de Ameri- kaansche schildere en schilderessen, maar hoe moeten dan de zooeven aan gehaalde handelingen gekwalificeerd worden, die Mevr. van der Vliet, wij zijn overtuigd niet dan noode, tot dien maatregel hebben genoopt. Er zijn leden, die maar niet kun nen begrijpen, dat vergunning, evenals die van het wandelen op eenige buitenplaatsen, geenszins een recht doch een gunst is, die aan hen door de eigenaren wordt ver leend. Het bestuur dringt er daarom nog maals bij de leden op aan, dit niet uit het oog te verliezen, maar door hunne handelingen te toonen die gunst waardig te zijn." Deze opmerkingen zijn zoo waar, dat wij gemeend hebben daaraan nog meei'dere openbaarheid te moeten geven. Na Arbeid Kunst. Het Fanfax-ekorps „Na Arbeid Kunst" geeft Zaterdagavond eene uitvoering iri de Kleine Vereeniging met mede werking van een Specialiteitengezel schap onder directie van de heeren Zwartverver en Van der Lugt. Na afloop is er bal. broken, omdat de eigenaars ongene gen waren die te verhoogen of niet in staat da kosten te dragen. Op de monstering te Hoofddorp wa ren aanwezig 31 paarden van ander half jaar. Verkocht voor rekening van het buitenland 13, waarvan de prijzen wisselden van 110 tot 175 gulden. In den afgeloopen nacht is bij den landbouwer Op den Kelder, aan den Ringdijk te Haarlemmermeer, een schaap ontvreemd, van de huid ont daan, die men op het land heeft ach- tei'gelüten en geslacht medegenomen. De politie stelt onderzoek in. Nog eens de stoompont te Yelsen. Men schrijft aan de Tel. Prachtproeven, lieve menschen, van daag IJs van drie, vier vingers dik en toch ging het niet. Dadelijk toen het. monster van och tend van wal stak, raakte de ijsstuk- breker kapot, en om die te repareeren moest zelf de dorpssmid er aan te pas komen. Dat duurde maar tot 3 urn 's middags, en toen ging het er op los, hoor je. Maar och, och, dat ijs toch, dat ijs, dat je wel naar de Moo- kerhei zou wenschen, als je als Rijks ingenieur gedoemd bent een heelen dag bloot te staan aan de kwinksla gen van het publiek, kwinkslagen, die echte geeselslagen zijn, want het plattelandspubliek kan allerkoddigst uit de slof schieten. Luister maar Rijksdoodvreters, moet er nou nog meer geld worden weggegooidOf welWij zullen jelui komen helpen! Verbrandt het monster maar En toen de school uitging, klonk dadelijk het stoompontlied, expresselijk voor die dingen vervaardigd Stoompont, stoompont, stoompont [varen, Allen met dat monster mee Je komt er mee in Buitenhuizen, Of je gaat er mee naar zee. Nu, zoo erg is het niet meer, sedert de pont op een ketting loopt. Maar van de eene naar de andere zijde kwam je vandaag pas in een half uur, en dan moest je nog een aanloopje of drie nemen, om vlak aan de aanlegplaats te komen, want zelfs de luttele ijsschotsen beletten het dadelijk daar aanleggen. Zoo nu en dan lag het gevaarte een 10 a 15 minuten stil, midden in het kanaal, zeker ter vergemakkelijking van de scheepvaart. Heere, heere als er eens eexi win ter kwam zooals in 1890, wat zou er dan gebeux-en. Tot nu toe zijn geen vaarproeven genomen. Als ze daartoe overgaan, moeten ze beslist den minister te gast vragen. Ook vandaag waren bij de z.g. proefneming de ingenieurs Kloos, Feith en Wort man. Ook de heer Tack, havenmeester te IJmuiden, mocht het genoegen sma ken van de partij te zijn. Of hij daax-op zoo gebrand was, is een tweede quaestie. Zijn wij goed ingelicht, dan zal morgen een coxnedie worden gehou den door een paar wagens van de stoomtram op de pont te brengen. Co- medie want aan den anderen kant kunnen zij er niet eens af. Dat die wagens er op kunnen, weet iedereen wel, mits, wel te verstaan, alles voor af in gereedheid is gebracht. Uit de Omstreken HEEMSTEDE. Aan de Leidschevaart onder deze gemeente zal een rijtuig-remise ge bouwd worden voor de Eleetrische Spoorweg-Maatschappij BENNEBROEK. Naar wij vernemen, zal de Chi'iste- lijke Zangvereeniging „Bemiebroek" te Bemxebroek, dix-ecteur de heer J. van Snippenberg, Maandag 18 Janu ari a.s. haar 5de jaarfeest vieren in 't gebouw „Rehobóth" te Benne- broek. Den 12en Januari zal hier een hu moristische Nutslezing worden gehou den voor de Nutsleden en introdu- cées. j Van den heer A. H. te H i Van den heer J. de V. tè H. f 2 ~n f 2.50 j Opbrengst collecte Dienstboden vereeniging 10.47 Opbrengst Bus H. A. S. f 0.13 Opbrengst Inteekenbiljëtten 26. I Opbrengst Propagandablaadjesf 4.25 Opbrengst van verkochte bons f 44.824 Saldo vorige week f 5.96^ Totaal ontvangsten De uitgaven bedroegen s 96.14 f 95.40 Saldo op 1 Januax-i 1904 0.74 Een wanhopig voornemen. Enkele dagen geleden ontmoette de Gemeente-veldwachter van Bloemen- daal, A. M. Smits, die in politiek was, in den Aerdenhout een persoon, die hem den weg naar Zandvoort vroeg. Daar de handelingen van dezen naar schatting 20-jarigen jongeling hem zenuwachtig en vi-eemd voorkwamen, onderwierp hij hem, na zich als poli tie-man bekend te hebben gemaakt, aan eexx scherp verhoor. Hortend en stootend vertelde het jongemensch, Ch. P. geheeten, afkomstig uit Am sterdam, nu, dat hij van plan was zich van het leven te berooven, BEVERWIJK. Tot onderwijzeres aan de R. C. Meis jesschool is benoemd mej. C. M. Omloo, uit Amsterdam. Het aandeel te leveren manschap pen van deze gemeente voor de Nat. Militie, lichting 1904, bedraagt 17, waarvan 12 voor volledige en 5 voor verkorte oefening. Den heer J. L. van Marle. fortopzich ter 1ste klasse alhier, is de zilveren medaille voor 24-jarigen trouwen dienst uitgereikt. ZANDVOORT. Het onderwijs in de Fransche taal zal alhier met deze maand een aan vang nemen voor kindex-en, die reeds vroeger onderwijs in het Fransch genoten hadden. Voor kinderen, die voor het eerst Fransch zullen gaan leeren, zal het onderwijs aanvangen met Mei a.s. Tot predikant bij de Ned. Herv. Gemeente alhier is beroepeix ds. Pos thumus Meyjes te Dubbeldam. HAARLEMMERMEER. Het Polderbestuur van Haarlemmer meer houdt eene opruiming onder de gebouwen die te laag staan, op den Rinedijk van Haarlemmermeer. Sec tie §.S. Binnen kox-ten tiid zijn daar 2 ge bouwen op last van het bestuur afge- Burgerlijke Stand Ondertrouwd6 Jan. P.J. Bettink C. J. Werner. -J. J. B. KanA. G. Deen. G. GroeneveltM. G. van Nunen. J. ZwartJ. Heeren. Getrouwd 6 Jan. J. de VriesH. Ruijzenaars. P. van der Pol—E. Vaal. A. J. ZiegelerH. Pleijte. Bevallen Dec. 29. L. HurkmansBente, z. Jan. 5. M. C. van der Aar—Kooien, z. C. Haverink—Flissaard, d. J. H. Snij dersRoosen, z. 6. A. M. v. Man- sumv. Lennep, d. A. E. ter Wal Kleinhout, d. P. Bleeker—Vos, d. N. LansRijnsdorp. z. Overleden i 4 Jan. A. J. Adelaar Scheerlings 61 j. W. Heerenstr. H. ter PoortenHenk 77 j. KI. Houtstr. 5 Jan. P. J. Sonnemaixs, 67 j. M. v. Heemskerckstr. P. J. Boerrigter 53 j. Saenredamstr. H. Frederik j. Hagestr. A. C. F. Trousset 39 j. Spaarnw.str. 6 Jan. J. Munster man 18 j. Ilazepatex'slaan. Telegrammen DE TOESTAND IN HET OOSTEN. LONDEN'. 6 Jan. Uit Tokio wordt aan de Standard" gemeld, dat de officieuse bladen de breuk met Rus land als een natuurlijke zaak beschou wen. De toebereidselen voor den strijd te Wladiwostok worden krachtig voort gezet. DE RAMP TE CHICAGO. NEW-YORK, 6 Jan. Uit het getui- genvex'hoor naar aanleiding van den schouwburgbrand te Chicago is ge bleken, dat kort voor den jongsten brand reeds een brand op het tooneel was uitgebroken, en dat toexx reeds bleek, dat het asbestgordijn vastzat, en niet behoorlijk werkte. Faillissementen. Door de Rechtbank te Amsterdam zijn failliet verklaard H. Hulsman, van beroep algemeen secx'etaris-penningmeester van het Al gemeen Nederlandsch Begrafenis fonds, wonende te Amsterdam, Fagei- straat 42. Rechter-commissaris mr. R. L. Scholten. L. W. Vollers, wonende te Amster dam, Ferdinand Bolstraat 28. Rech ter-commissaris mr. R. L. Scholten. A. J. M. van Roov. assuradeur te 's-Gravenhage. Rechter-commissaris mr. A. E. Croockewit. 31 December J. W. Schus, slijter in gedistilleerd te Amsterdam. Rechter commissaris mr. A. Fentener van Vlis- singen. - Firma H. Treu Co. (H. Treu), handeldrijvende in mode-artikelen te Leeuwarden. Rechter-commissaris mr. D. Z. van Duyl. De boedel van wijlen J. S. J. Waartman, grossier in mode-artike len te Leeuwarden, lid der firma H. Ti-eu Co. Rechter-commissaris als boven. H. Bootsma, commissionair in kaas, vroeger te Heerenveen, thans in gijzeling te Leeuwarden. Rechter commissaris nxr. J. A. Hingst. Gerehabiliteerd de heer Gasse van der Werff, kantoorbediende te Am sterdam en mej. F. H. de Looze, wed. J. C. Bal Cz., te Zierikzee, als eenige vennooten der firma C. Bal en Zn., kassiei-s exi commissionairs in effec ten, te Zierikzee, bij vonnis van 11 April 1899 failliet verklaard. Opgeheven de faillissementen van S. S. van Praag, schijvenschuurder, te Amsterdam, en J. Th. II. van der Lugt, decoratieschilder te Amsterdam, wegens gebrek aan actief. Geëindigd de faillissementen van wijlen S. J. Grim, te SchotenW. J. F. Poolen, koopman in sigaren te Amsterdam E. Putters, koopman in manufacturen te RotterdamE. J. Cammelbeeck, koopman in sigaren te RotterdamJ. P. Meyer, in grutters waren (firma J. P. Meyer Co.), te Rotterdam, alle wegens het verbin dend worden der eenige uitdeelings- lijst. gevraagd voor Loopwerk. nPatisserie Suisse® W. J. van WILLIGEN BURG te Bloemendaal. Een bekwaam Metselaar, biedt zijn diensten aan bij H. H. Aannemers of Particulieren. Br. onder no. 6043, bureau v. d. blad. TE HUUR op zeer netten stand een net WINKELHUIS, (hoekhuis), gesohikt voor alle affaires. Te be« vragenDrappenierstraat No. 17. in de Tempelierstraat aan het Houtplein, een nieuw gebouwd huis, vier kamers, alcoof, keuken, kelder, tuin en grooten zolder. Prijs f 6.per week. Adres Tempelierstraat 24 zwart. IJSCLUB voor Haarlem en Omstreken. Marktnieuws Haarlem, 6 Jan. 1903. Op de heden alhier gehouden vee markt waren aangevoerd 2 koeien, f 180f 210 1 pink f 90 32 nuchtere kalveren f 8—f 13 19 schapen f 21f 25. l>e (Spotvogel lis het Ifumorls- jtlscli Weekblad gniet Illustraties, Idat wij gratis I zenden aan onze 1G eabon ne er den Idle per week ÏO Cents betalen. door bemiddeling van de tinna VAN VLOTEN DE VRIE8 Gister. Heden. Di. 5 Jan. Wd. 6 JaB- middenk. openingak. Cert Intern. Landsijndicaat Aand Koninkl. Petroleum 484 Moeara Enün 90»/, Sumatra Palembang 61 Cert Preferente Peruvian Corp lSB/ie 187/1S x.i.»m67U/s2 67 207/u 20S/g 28 281/s 18*5/3.181/, 33*/4 331/2 171/b 17 211/ï 571/, 477/u 471/g 201/s 201/g 78 781/, 19 1215/alU/t 23 221/, 9>/, ~S*ïï 94«/i# Cm Atchison Topeka Denver Rio Grande Erie K. C. Southern pref do. Cm Missouri Kansas Texas New York Ontario Western Norfolk en Western Southern Pacific 8outhern Rails Union Pacific Wabash prei Cm Steel Corporation Rock Island Mexican National n New Orleans 4°/o Conv Union bonds Aand. Ned. Indische mijnbouw Gew Shell Trading Advertentlën. Laatste Berichten BEVEILIGING VAN HAVEN ARBEIDERS. Door den minister is benoemd een commissie van voorlichting bij het ontwerpen van wettelijke voorschrif ten, ter beveiliging van arbeiders, werkzaam bij het laden en lossen van schepen. Er zijn zeven leden, vier werklie den R. de Haan uit Amsterdam, J. Kat uit Zaandam, en Jac. Molendijk en D. Visser uit Rotterdam, en drie leden van patroonszijde H.C.Haacke, expert der assuradeursvereeniging, die voorzitter is. P. J. v. Borsselen, vroeger inspecteur der Amsterdam- sche Vereeniging van werkgevers op scheepvaartgebied, en P. T. Thomson te Rotterdam. („Het Volk".) Heden overleed in de Maria Stichting na een langdurig lijden, onze dierbare Moeder, Behuwd-, Groot- ec Overgroot moeder, Mejuffrouw weduwe van JOHANNES VAN ZANDVOORD, na voor zien te zijn van de H.H. Sa cramenten der Stervenden, in den ouderdom van ruim 85 jaar. Uit aller naam, H. KOOIJ, Hagestr. 34. Haarlem, 5 Januari 1904, Eenige en algemeene ken nisgeving. Tevens betuigen wij hier mede onzen hartelyken dank aan de Eerw. Zusters van het Maria-Gesticht, voor de lief derijke verzorging en ver pleging van onze Moeder tij dens haar 2-jarig verblijf daar ter plaatse. Mevrouw VISSER, Kleine Hout weg 31a, vraagt een Dagmeisje van 's morgens 9 tot 's middags 4 uur. Zich aan te melden 's avonds na 8uur. Haarlemsche Schouwburg -Maatschappij. Telefoon 579. VRIJDAG 8 JANUARI 1904. Jubileum Schnlze, Aanvang 8 uur precies. Balcon, Stalles en 1ste Loge uitverkocht, 2de Loge f 1,25, Gaan derij f 0.50. Het publiek wordt beleefd ver zocht voor acht uur zich van plaats te voorzien. Om aan veler aanvraag te vol doen zal er een tweede Voorstel ling van de Candidatuur van Bommel plaats hebben op DON DERDAG 14 JANUARI a.s Gewone pryzen. Abonnementen hebben op deze Voorstelling toegang. Nationale Wedstrijden in het Schoonrijdeu door Amateurs. Zaterdag 9 Januari 1904. A. Wedstryd ln het Schoonryden door Paren. Aanvang 101/, uur. B. Wedstrijd in het Schoonryden door Dames om het Kam- pioonsohap van Nader- land Aanvang 's nam. 2 uur. Zondag 10 Januari 1904. Aanvang 'snam. 2 uur De Nederi. Schaatseorijdersbond looft uit als E EREPRIJS voor de beide Kampioenschappen in elke afdeeling één groote Go aden Medaille. Bovendien looft de IJsclub voor H. en O. voor beide Kampioen schappen als Prijzen uit Kunst voorwerpen; voor den Wedstrijd in het Schoonrijden voor Paren looft de IJsclub v. H. en O. uit 2 Verg. Zilveren, 2 Zilveren en 2 Bronzen Medailles. Inschrijvingen tot deelname kun nen geschieden tot Vrijdag 8 Jan. vóór 12 uur 's middags bij den Secretaris. Het Bestuur. van eenige perceelen WEILAND, om in te steken voor BLOEMBOL LENLAND, met inbegrip van het aangrenzende water, kadastraa groot 4 hectaren, 90 area, 10 cen tiaren, gelegen te Heemstede aan den Haagschen straatweg en den Kadijk tegenover »'t Huis te Man- padta. In drie afzonderlijke per ceelen of in massa. Huurtijd 10 jaar. Kerstmis 1903 tot Kerstmis 1913, met recht voor den huurder op 5 optiejaren. De conditiën liggen ter lezing ten kantore van Mr. C. J. BOER LAGE, Notaris te Heemstede, al waar de inschrijvingsbiljetten kun nen worden ingeleverd tot 20 Januari 1904. op het Terrein „de Phoenix" op Vrijdag 8 Januari des middags 12 nar zal deurwaar der M. J. WANING aldaar a con tant verkoopenRamen, deuren, kozijnen, balken, vloer- enzolder- deelen, schotwerk, brandhout, enz. enz. alsmede een flinke partijdak pannen en steenen. BOUWGROND voor villa's, ook groote of kleine villa's op teekening te koop, zandgrond, 3 minuten van het centrum van Baarn, billijke prijzen, gemakkelijke betalingseonditiea. Gezonde ligging, prachtige bosschen, lage belasting^ sleohts pl. m. inkomsten, 20 opcenten personeel. Goede scholen; H. B. S. en Gymnasium te Amersfoort 10 minuten sporen. Ook enkele ZEER BILLIJKE ACHTERTER- REINEN voor bloemisten of iurichtingen die veel raimte behoeven* Adres villa »SAN REMO", Prins Hendriklaan, BAARN. Ondergeteekenden bevelen bij de aan staande verkiezingen voor den Gemeenteraad ten zeerste aan: Namens 62 kiezers. De Commissie van Uitvoering: Mr. A. A. VAN DER MERSCH. Mr. A. W. THÖNE. Mr. B. BARON MACKAY. VAN JMBrand- en Inbraak- SS M vnije, gepantserde f Brandkasten, J i Kluisdeuren, Hekken, 1 M Safe deposit rWT Inrichtingen. alwaar modellen te zien en inlichtingen gratis ver krijgbaar zijn.

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 3