J. PANDER, Haarle Mm MI-Léi. W. Vallenduuk Complete Meubeleerir Behangerij, Stoffeerdei Beddenmakerij. De Rente-Cassa, J. J. GÖPPINGER, Ufloi-r lacon Gr.Houtstraat 147 Brandverzekering- Maatschappij. Kruisstraat 9. Meubelmaker, Klein Heiligland 62 IJzeren Inrij en Afsluithekken, Draadafsluitingen geest de bekoorlijke» valleien van zijn geboortegrond!... Toch niet!... 't Is geen man, die laatste pogingen aan wendt om aan den dood te ontko men... maar de man, die zijn "ver schrikkelijk en plicht vervult, die zich vooraf ten doode heeft gewijd en die niet meer aan zich-zeïven denkt... Kijk, nu heeft hij den top van den mast bereikt. Een oogenblik blijft hij onbewegelijk. Het regent kogels om hem heen. maar hij let er niet op. Uitzijn kiel haalt hij een voorwerp te voorschijn, dat hij aansteekt... Wat is het?... een geteerd touw misschien? In elk geval begint dat voorwerp te vlammen. Met gelijkmatige, rustige beweging zwaait hij het licht heen en weder, zijn landgenooten seinend „Hierheen moet gij komen, hier be vindt zich de ingang, uw dood is hier zeker, maar hier moeten wij het vijandelijk smaldeel opsluiten, om meesters te worden van de zee." De beweging van het licht daarbo ven wordt krachtiger, breeder. Het verbrandt de hand van den man, wat doet het ertoe Onze kogels blij ven om hem heen hagelen, hij maalt er niet om!... Eindelijk, daar valt het licht in het water en de le vende kluwe volgt het. Zou een kogel hem hebben getroffen?... Niets meer op de oppervlakte der golven... Ze hebben haar prooi verzwolgen en haar eeuwigen loop heiwat... Lijst van b r e 11 en brief kaarten, verzonden van Haarlem, als onbestelbaar terugontvangen in de 2e helft van Juni 1904. BINNENLAND. Brieven 1. Gosschalk, Amersfoort2. G. Ila- verkost3. Mej. Konir- 4. A. Hore man; 5. J. Greve; 6. J. Hoeben; 7. Mevr. 1. Alekirv. Nochan, 8. Knab- be, allen Amsterdam9. K. Vlaming, Bloemenclaal10. Ds. Witteven, Er- nielo Veldwijk11. idem. 12. L Roy- aards 13. Mevr. Oosterbaan, beiden Den 14. P. van 'tGeijn; 15. Smid 16. Mevr. L. v. d. Aar17. 13. van T.uik 18. J. Smit; 19. Dekker, al len Haarlem 20. K. Lansing, Heem stede 21. T. van Niuigen, Hoogebij- berster? 22. G. L. Buddenberg, Nieu- werkerk 23. Mevr. D. BakkerTer Horst, Nijmegen 24. Mej. Aupers, Scheveningen25. Mej. J. Dijkstra, Sneek 26. J. Keur, Zandvoort; 27. Mej. A. Hissink, Zutphen28. Aut, Amsterdam (C.S.) voor L. Dosterha- gen, Haarlem. Briefkaarten 1. Wed. Evers2. P. Sikkelems, 3. A. de Gijzel, allen Amsterdam 4. A. Bosboom5. L. van Dissel, beiden Den Haag 6. V H. Loué7. W. Huisman 8. F. F. v. Baars: 9. Van Werp; 10. J. Hommes; 11. G. Wit, allen Haarlem 12. H. Duyn, Helder 13. Jan Gertis, Hilversum 14. Derk- sen, Rotterdam15. C. A. ten Bosch, Rotterdam 16. F. deRidder, Scheve- ningen. BUITENLAND Brieven 1. Rob. Böninger, Duisburg; 2. Dr. des Technikums, Gotha3. E. Bis schop, London; 4. O. Warren, 5. .T. Leves, 6. J. C. van Rossurn, allen London 7. J. H. London, Napels 8. G. A. de Korte, Ruhrort9. Mevrouw Wisboom. v. Giessendam, Sevilla 10. E. L. v. Rouveroy v. Nieuwaal, Sina- jan? E. Schoerr, Wiesbaden. Briefkaarten 1. C. Tollenaar, London2. Paking- ton, Londen: 3. P. Key, RouffaerLu- gona 4. F. Staartgaart, Amerika5 Wed. TT. v. d. Linde, Paris; 6. Ver voorn. Paris7. Mevr. Wisboom van Giessendam, Seville. Uit de Omstreken ZANDVOORT. Aangekomen badgasten: Ph. Jacobs, Amsterdam. Rozenobel- str. no. 25. Fam. Goossens, Haarlem, Villa Betsy, 2 pers. Mej. E. Westerfeit, idem,. G. J. Henke, Amsterdam, idem, 5 pers. D. S. Schoyer, idem, idem, 3 pers. Fam. Keres, idem, Pension Sein post, 4 pers. L. Gunther, Frankfort a,/M., idem, 5 pers. E. P. van Bommel, Amsterdam, •Cassa Cara, 5 pers.. J. "Wieringa, Groningen, Burgem. Engelbertstr. no. 13, 8 pers. A. Bakhuizen. Amsterdam, Koning- str. no. 6, 2 pers. J. Dubois, Brussel Jloógeweg, 92, 2 pers. Fam. Vreede, Amsterdam, idem, 5 pers. J. Lulofs, idem, Villa Littirol, 7 pers. J. C. Post, idem, Villa Catharina, 6 pers. Postma, Utrecht, Parkstraat no. 11. Visser, Amsterdam, idem, 6 pers. Mevr. v. d. Put, idem, idem. Oldenborch, idem. Villa Cira, 5 p. W. Egan, Frankfort a./M., Boule vard de Favange, 7 pers. M. J. de Haan, den Haag, Kleine Krocht 2. Mej. C. Smit, Amsterdam, idem. H. Aronowitz, idem, Swaluestr. 1, 8 pers. A. en B. Zeldenrust, idem, 2 pers. N. Cohen, Haarlem, Boulevard de Favange, 8 pers. J. Mulder, Amsterdam, Villa Fre- derika. B. J. Citroen, idem, Zeestraat, no. 12, 8 pers. Fam. Schendstok, idem, Villa Ro- sina, 6 pers. L. en C. de Clerck van Weel, Haar lem, Villa Maria Martina, 2 pers. Menko, Hengelo, Halterstr. no. 44, 4 pers. Mevr. Ubbens, Amsterdam, Villa Berthalda, 3 pers. I. Kokosky, idem, Hotel Beau Site. Mr. S. Tjaden Busmann, Hilver sum, Villa Beau Sejour, 2 pers. P. C. Lasonder, Hilversum, idem, 4 pers. G. Vlaanderen, idem, idem. J. C. Wafelbakker, Soest, idem. Van Overveldt, Haarlem, Hotel Gr. Badhuis. Bosch Reitz, Amsterdam, idem. Mej. Ellerman, Amsterdam, Kerk- str. no. 24. Mevr. van eGlder, Haarlem, Pak- veldstr. no. 28, 2 pers. Mr. Hakhord, Amsterdam, Villa Rustoord, 7 pers. W. Helms, idem, Villa Petronella Jacoba, 6 pers. Wed. Jansen, Haarlem, Villa Came lia, 6 pers. H. Levy, Amsterdam, Villa Maria, 5 pers. Fam. Menko, Hengelo, Halterstr. 110. 44, 4 pers. Wed. Meyer, Amsterdam, idem, no. 41 7 pers. Kinderen Posthumus Meyes, idem, Poststr. no. 11, 2 pers. Mej. Becker, idem, idem. Mej.è Fris, idem, idem. A. Schnitzler, idem. Villa Rina Ja coba, 8 pers. P. Sarton, Utrecht, Villa Kijkduin. Mevr. Ronte, Amsterdam, Haarlem-, merstr. no. 25, 3 pers. Ch. Greiniger, Parijs, Halterstr. no. 31 b. T. F. J. Harm, Amsterdam, Villa Bij duin, 7 pers. G. Bakker, Baarn, Rozennobelstr. no. 23, 4 pers. M. B. Wezelaar, Haarlem, Villa Theodorus, 5 pers. E. Cabos, Amsterdam, Hotel Gr. Badhuis, 2 pers. A. Alsberg. Keulen, Hotel d'Orange. Dr. J. N. Lehmkuhl, Rotterdam, idem. H. ter Kuile, Amsterdam, idem. H. Munch, Bremen, idem. P. Goedkoop, Haarlem, idem, 2 p. A. C. Wertheim, Amsterdam, idem, 7 pers. H. I. de Marez Oyens, idem, Grand Hotel, 2 pers. Fam. Hirzel, Zurich, idem, 3 pers. Sport en Wedstrijden Algem. Harddraverij-Vereeniging Ingeschreven paarden en gewichten voor de meeting te Bussum op Zon dag 10 Juli 1904.. Rennen. Tribun e-p r ij s. Wedren op de vlakke baan, voor paarden van 3 jaar en ouder. Handicap. Prijs 600, waarvan 400 voor den eerste, 125 voor den tweede en 75. voor den derde. Aemilia, 63KG., eig. Jhr. C. de Pesters. Porcelain,- 63 KG., eig. W. Jochems. Springlight, 63 KG., eig. S. A. F. Baron Creutz. Logia, 62 KG., eig. Jhr. C. de Pes ters. Flower, 62 KG., eig. W. Jochems. Nebucadnesar, 62 KG., eig. S. A. F. Baron Creutz. Isaac II, 59 K.G., eig. H. F. Bult-' man Hzn. Consort, 58 K.G., eig. H. F. Bult man Hzn. Limpsfield Lassie, 57 KG., eig. S. A. F. Baron Creutz. Chiselhainpton, 55 KG., eig. H. F. Bultman Hzn. Milkyway II, 55 K.G., eig. H. F. Bultman Hzn. Stargazer, 54K.G., eig. R. Graaf van By landt. Lady of the Lake, 50 KG., S. A. F. Baron Creutz. W©egplaats-prij s. Wedren op de vlakke baan, voor Inlandsche paar den van 3 jaar en ouder. Handicap. Prijs 550, waarvan 350 voor den eerste, 125 voor den tweede en 75 voor den derde. Kempred, 69 K.G., eig. W. Jochems. Valerie, 68 KG., eig. S. A. F. Baron Creutz. Freule, 56 K.G.,-eig. Jhr. L. Boreel. Flonkel, 49 KG., eig. G. J. v. d. Vliet Tiger Lilly, 40 K.G., eig. W. Jochems Draven. T 0 t a 1 i s a 10 r-p r ij s. Harddrave rij 3e klasse. Handicap voor Nederl. paarden met geen beter record dan 1.55. Afstand 1600 Meter. Prijs 400, waarvan 250 voor den eerste, 100 voor den tweede en 50 voor den derde. Chilouez, 1770 M., eig. A. A. v. d. Berg. Tabori, 1750 M„ eig. .T. Spaans. Glen Abdullah, 1740 M„ eig. Stal Avanti. Bella, 1720 M., eig. J. Roodenburg. Mascotta, 1720 M„ eig. ,A- A. v. d. Berg. Gretchen, 1720 M., eig. S. Witte- veen. Marie IV, 1710 M„ eig. H. K. Glas Jzu. Johan de Wit, 1700 M., eig. Stal V. V. V. Graaf Jan, 1700 M„ eig. Tj. Witte- veen. Albertine, 1700 M., eig. P. Schön- rock. Ezel, 1690 M., eig. W. Jochems. Apollo, 1680 M., eig. A. de' Ridder. Prinses Wanda, 1670 M„ eig-, J. B. Lijnkamp. Firmant, 1670 M„ eig. II. Schaap. Majlck III, 1660 M„ eig. A. de Rid der. Prince de Neuville, 1660 M„ eig. H. K. Glas Jzn. Primadonna, 1660 M., eig. A. C. v. d. Akker. Gruno, 1630 M„ eig. H. K. Glas Jzn. Doortje, 1600 M., eig. Tj. Witteveen. Max M., 1600 M.» eig. J. A. Geersen. A mateur s-p r ij s. Handicap. Prijs 350, waarvan 200 voor den eerste, ƒ100 voor den tweede en 50 voor den derde of kunstvoorwerpen van gelijke waarde. Colombine, 2600 M., eig. Stal Avanti. Dobrina, 2600 M., eig. H. K. GlasJz. Quoesita, 2600 M„ eig. H. K. GlasJz. Eddallah, 2540 M„ eig. Stal" Opja. Ideaal, 2540 M., eig. J. A. Geersen. Prinses Charlotte, 2540 M„ eig. S. Witteveen. Fanfare, 2520 M., eig. J. A. Geersen. Caid, 2520 M., eig. Stal Minerva. Jonge Wilkes, 2500 M., eig. A. R. v. d. Hilt. My Love, 2500 M., eig. J. B. Lijn kamp. Morningstar, 24-80 M., eig. K. den Hartigh. Ussanna, 2400 M., eig. A. A. v. d. Berg. Miss Maggie, 2400 M„ eig. Tj. Wit teveen. Eindpaal-prij s. Harddraverij 2e klasse. Handicap. Afstand 3000 Meteï. Prijs ƒ500, waarvan ƒ350 voor den eerste, ƒ.100 voor den tweede en 50 voor den derde. Debutant, 3250 M„ eig. A. de Koning Cyclone, 3250 M„ eig. A. A. v. d. Berg. Continent, 3225 M. eig. H. Schaap. Caid, 3225 M-, eig. Stal Minerva. Jonge Wilkes, 3200 M„ eig. A. R. v. d. Hilt. Controleur, 3175 M., eig. II. K. Glas Jzn. Don Ju an, 3175 M„ eig. K. F. W. van Luyken. Morningstar, 3175 'M., eig. K. den Hartigh, Avenir, 3175 M., eig. B. H. v. Mun ster. Yum-Yum, 3125 M., eig. J. Lijnkamp Elsje, 3100 M., eig. J. Roodenburg. Bella, 3050 M., eig. J. Roodenburg. Ca meizon, 3000 M„ eig. J. G. de Boer Paddock-prij s. Recordharddra verij le klasse. Prijs ƒ700, waarvan ƒ400 voor den eerste, ƒ200 voor den tweede en ƒ100 voor den derde. Moquette, 2740 M., eig. Stal Unitas. Robert See-Steele, 2740 M., eig. Joh. de Mol. Abdul Ameer, 2720 M., eig. J. W. Schuijl. Troubadour, 2720 M., eig. W. A. Ockhorst. Uranie, 2700 M., eig. B. II. van Mun ster. Waschfrau, 2700 M„ eig. H. K. Glas Jzn. Nettie Bruen, 2640 M., eig. J-oh. v. d. Bergh. Ténëbreux, 2640 M., eig. W. Jochems Ducaat, 2600 M., eig. A. R. v. d. Hilt. Goudmijn, 2600 M., eig. A. H. v. Wickevoort Crommelin. Dops, 2600 M-, eig. Stal Avanti. Uckfield, 2600 M., eig. S. Witteveen. Cyclone, 2600 M„ eig. A. A. v. d. Berg. Aérwtontlën. Hoerongracht179. (geb. Associatie-C ansa) Amsterdam. Rentevergoeding roor gelden Déposito. Met 1 dag opzegging 1'/, pCt. (bedragen tot f5000. direct te ontvangen.) Met 10 dag. opzegging Voor 1 *aand fixe 2 maanden fixe 3 1 jaar fixe (tot een bedrag van ƒ5000) 8 pCt. Prolongatie-conditie (tot be perkte bedragen) Pct* onder den Prolongatiekoers. 2 pCt. 2 pCt. 21/» pCt. Labouchere Oyens Co's Bank Bijkantoor HAARLEM, Gr. Markt No. 1 met 1 dag 10 dagen 1 maand 3 maanden jt 6 maanden opzegging 2'/, 2',. 3 3' - 3' Uw ledige A J 1 tnl ik 4 50 cents. Tandpoeders eza Pasta's, Mond- Waters, Tandenscliniers etc.!! ca ÊMB 9*mON KAO-Dfi-COLOGNBII ersproetenzaI< Vraagt mijn onverbeterlijk Haarwater PITYRODOL, voorkomt Haaruitval, Schilfer ea bevordert den groei. Rente-Vergoeding Spaarkasboekjes 3 Kantoor, zoowel voor ontvangst als terugbetaling, dagelijks geopend van 9tot l1/, uur. DE HAARLEMSCHE OPGERICHT in 1846. Kantoor te Haarlem: verzekert tegen vaste en billijke premiën alle Onroerende en Roe rende Goederen binnen het Ko ninkrijk der Nederlanden tegen schade, ontstaan door brand, door bet inslaan van den bliksem en het ontploffen van gas, ook al heeft dit inslaan of dit ontploffen geen brand tengevolge gehad. Goedkoopste en geriefelijkste reisgelegenhi van Haarlem naar HEEMSTEDE BENNEBROEK HILLEGOM, LEIDEN. SASSENHEIM, OEGSTGEEST of LEIDEN Couponboekjes verkrijgbaar goederenagenten, geven voor veel besparing. Ie fcl. 2e k 15 Cents 12'L 20 17 7, 30 25 gesteld bij korte afstam] Firma TH. M. BLOM, Jnnsweg 13—15, Haarlem. Fabrlek vaiï IJzei*wepken Eerste NedeHandsohe Difaadwlechterij GOEDKOOPST ADRES VOOR VOOR JACHTEN, BUITENPLAATSEN, BOOMGAAR DEN, VOLIèRES, FAZANTEN, KIPPENHOKKEN enz. enz. Verplaatsbare Sanitaire Kennelinrichtingen. Solide Afsluithekken a f 1.70 per Meter. VRAAGT 8. V. P. TERDER PRIJZEN. van mijn broeder vroeg de souffleur zenuwachtig. Als ik op di© vraag bevestigend antwoord, zal je natuurlijk je nicht en haar verloofde er van onderrich ten. antwoordde Jahn. Toch niet, ik kan zwijgen als 't zijn moet. En dat moet-je ook, als het heele onderzoek niet op niets zal uitdraai en. Van een overtuigend bewijs is nog geen sprakeja, ik dacht aan de papieren, die je broer moet hebben bezeten, maar bouw daar nu nog maar geen al t.o groote hoop op. U heeft immers de lijst nog Ben-je er van overtuigd, dat de papieren, die op deze lijst staan op- geteekend, zich werkelijk in 't bezit van je broer hebben bevonden? Ik kan er niet aan twijfelen en dat zal u ook niet doen. Als het j mocht gelukken cendeelvandltgrootel vermogen to redden Vooral geen buitensporige ver wachtingen koesteren! waarschuwde Jahn, terwijl hij opstond. De teleur-! stellingen, die daarop volgen, zijn in j den regel zeer bitter. Dus druk den jongen lieer maar goed op 't hart, dati hij uitkijkt. Hoe nauwkeuriger ik, word ingelicht, des te beter voor ons allen. En zoodra je iets bijzonders hebt gehoord, dan kom-je bij me, op-1 dat het juiste oogenblik niet verzuimd worde. 1 Hij knikte Dacher nog eens toe en vertrok. De oude souffleur liep nog lang op en neer en timmerde aan de luchtkasteelen, die een gering tochtje in het volgend oogenblik weder zou omver blazen. ZEVEN EN TWINTIGSTE HOOFDSTUK. De echtgenoote van den president had eerder den wensch van August ingewilligd dan men kon verwachten, maar daarbij ook niet verzwegen, dat zij er vast op rekende, het jonge echtpaar naar Italië te mogen verge zellen. Helena wilde deze hoop dadelijk door een besliste weigering bestrij den. maar beur beminde verzocht haar bedaard te blijven en de dingen hunnen loop te laten hij zou er wel voor zorgen op het juiste oogenblik. een spaak in ,'twiel van zijn schoon moeder te steken. De president had in den beginne wel eenige bezwaren geopperd, maar ook hij legde zich er dra bij neer, toen hij hoorde, dat zijne vrouw met alles genoegen nam. Derhalve had August zijn wil zon der bijzondere moeite doorgezet.maar desniettemin bleef hij toch gejaagd en opgewondenhij scheen zich niet erg op zijn gemak te gevoelen en maakte nu reeds met koortsige haast alle toebereidselen tot de afreize en van tijd tot tijd ontsnapten hem uit drukkingen, die deden vermoeden, dat hij nooit weder naar zijn geboorte plaats zou terugkeeren. Zoo waren er verscheidene dagen verloopen. toen August op zekeren morgen zich zijn vriendschapsplich ten tegenover barones Von Felsing herinnerde. Hij had haar, sedert hare terug komst van de reis, niet weer gezien en ofschoon het hem tegen de borst stuitte dit bezoek af te leggen, moes ten toch de vormen der wellevend heid in acht genomen worden. Hij vond in het huis van den ba ron een ongewoon rumoer in plaats van de kalme rust. Er was volk in alle kamers. Men betastte met bree- de, lompe handen de sierlijke rrteube- len men beproefde de veerkracht van de springveeren kussens. Alles werd ten onderstboven gekeerd en fluiste rend hoorde men min vleiende op merkingen over de bewoners, of ook veroorloofde men zich op ruwen, lui den toon, onbeschaamde uitdrukkin gen, omtrent den baron en diens echt genoote. August vroeg naar den baron, maar niemand gaf hem antwoord, en hij wilde zich reeds weder verwijderen, toen hij in de gang plotseling tegen over den gezochte stond. Baron Von Felsing hield de hand, die August hem toestak, vast. trok hem snel in zijn rookkabinet en sloot de deur achter zich dicht. Wat zeg je daarvan vroeg hij vroolijk. Ik ben in mijn eigen huis niet meer veilig voor de onbeschaamd heid van eenige enghartige zielen, die niet langer geduld willen hebben. Misschien kan men het den men- schen zoo kwalijk niet nemen, ant woordde August droogjes, het komt er maar op aan, hoe lang ge hun ge duld reeds op den proef hebt gesteld. De baron keek hem verbaasd aan; toen gleed er een trek van verlegen heid vluchtig over zijn gelaat. 't Is waar, ik vergat, dat ik ook. uw geduld op de proef heb gesteld, zeide hij ironisch, het spijt mij wer kelijk, maar... Kom, denk als 'tu belieft niet meer aan die kleinigheid. Wat moe ten die lui hier? De baron nam een sigaar, stak haar aan, blies eenige rookwolkjes in de lucht en haalde de schouders op. Kan u dat niet raden antwoord de hij. De meubelon zullen verkocht worden. Vandaag? Neen, morgenmaar die lui willen eerst het boeltje eens zien om de waarde er van te kunnen bepa len. En dat ik dat alles rustig moet aanzien... ik begrijp onze wetgeving niet!... Waar vind ik een vriend, die tot huln bereid zou zijn Zou u mij de reddende hand bieden Het spijt mij... Zie je wel Die drie woordjes zullen alle andere vrienden mij doen hooren, Geen wantrouwen houdt mij te gen om uwen wensch tegemoet te ko men, vervolgde August kalm, mijn financiëelq. omstandigheden zijn nog niet geregeld... Het is voldoende, als gij tegen over mijn schuldeischers borg wilt zijn. Daartoe kan ik mij niet ver binden... Ik wist het wel vooruitspotte baron Von Felsing. Natuurlijk blijf ik hier niet; mijn koffers zijn ge pakt, morgen ga ik er van door, En hoe verdraagt uwe echtge noote den slag? De baron trok de wenkbrauwen omhoog en zag den ondervrager strak aan. Hebt ge haar vanmorgen niet gesproken? vroeg hij. Neen, ik wilde haar mijn op wachting maken, maar ik zag nie mand, die mij kon aandienen. En ik dacht, toen ik u ontmoet te, dat bij haar vandaan kwaamt. Hertha wil weer naar 't tooneel Misschien is 't het eenigste, wat haar nog overblijft. Bah L laat ze mij vertrouwen Het is onverantwoordelijk van haar, dat zij in de ure des gevaars haren echtgenoot wil verlaten. Wat kan zij bij dit besluit winnen Succes zal ze niet hebbenmet haar zwakke middelen kan ze... Neem me niet kwalijk, stem is nog altijd, zeer fraai" zij niet goed genoeg voor het too dan zal ze toch in een concertza toehoorders verrukken. In de concertzaal Hm, zeg-je zoo iets Maar wat dun van de gril, dat zij mij niet wil staan haar te vergezellen Daarvoor zil zij hare ret hebben. Redenen? tntwoordde de b terwijl hij driftig van zijn stoe sprong. Na tuur iijk heeft zij redi maar zij wil ze liet noemen, mat zal er wel 'achter komen! riep li gaf een slag op de tafel. Ik geloof, dat ge u onm boos maakt, za August. Mij vreemdt het besbit uwer echtgen om tot de planlen terug te lce volstrekt niet at als zij daarbi gezelschap afwijst, dan zal het zijn, omdat... Ik raad, vat ge wilt zes viel de baron hou met klimn drift in de rede. Wees zoo g< spreek eens mei mijn vrouw schien gelukt hé u. haar wan wen tegen mij veg to nemen. Ii geval volg ik hau-zij is vols niet gerechtigd, icheiding van n eisehen. (Wordt vervolg

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 6