De twee Weezen Stremmino ïerter. r r pron een Vegetariërs. Vernietiging Faillissement. Een zindelijk Meisje R. R. Keukenmeid Dienstbode, Burgermeisje, Huishoudster, Een nette Naaister Leerlingen H.H. Kappers. Gevraagd. Winkelhuis Te JUiiar: Huisje te Huur an Lux«-Artikelen of Ijzerwaren. Te Huur: TE HUUR Eon Miniatuur-Stoommachine Te Koop f 25 Xe Koop: Insluithaard TE KOOP Bij genoegzame deelneming Huishoud- en Industrieschool, Houtsnij-Cursus. ring ..Dijkgraaf heeft als penning-' meester van de Vrije Socialistengroep te Delft op een rare manier met het geld omgesprongen, wat men in het Hollandsch diefstal zou noemen." De beklaagde verzocht voorts aan de Rechtbank om in deze zaak ook de bewijzen van waarheid toe te laten, welke bewijzen de beklaagde, zooals deze zeide, in zijn bezit heeft. De beleedigde G. F. Dijkgraaf, in deze zaak als getuige gehoord, ver klaarde, dat de woorden in de dag vaarding ten laste gelegd, werkelijk geuit waren door den beklaagde. Voorts zeide Kloosterman, dat hij op dienzelfden avond aan Dijkgraaf een openbaar debat aangeboden had om zijn beschuldiging in het open baar te herhalen en te verdedigen. Dit debat was door Dijkgraaf niet aangenomen, omdat deze het niet noodzakelijk vond. daar Kloosterman hem vroeger een debat over deze zaak had geweigerd, waartoe hij hem in een courant uitgenoodigd had. Kloosterman verklaarde hierop, dat hem van de uitnoodiging niets be kend was geworden, anders zou hij deze zeker aangenomen hebben. K verzocht voorts aan de Recht bank voorlezing te doen van hetgeen Dijkgraaf verklaard heeft aan de Zaandamsche politie, waarin een be schuldiging voorkomt anders luidend dan in deze terechtzitting, om de wei nig betrouwbaarheid van den getuige Dijkgraaf uit te laten komen. Dit werd hem geweigerd, aangezien hij alleen terecht staat voor hetgeen hern in de dagvaarding ten laste is gelegd. De getuigen A. W. de Mooy, V. Hellema en Ph. Clink legden verkla ringen af. ongeveer gelijkluidend aan die van Dijkgraaf. Op de vraag van den President, of Kloosterman de bedoeling had gehad om Dijkgraaf te beleedigen. zeide de ze, dat hij slechts de bedoeling had gehad aan dt Katholieke arbeiders van Zaandam bekend te maken, wie een van hun leiders is. Hierbij merkte hij op. dat Dijkgraaf redacteur is ge worden van het blad ..Christelijke actie", een orgaan van den R. K. Volksbond, gericht tegen de socialis ten, en zoodoende een der leiders van deze partij is geworden. Volgens beklaagde staat hij niet als Kloosterman terecht, maar als socia list. Het is hier een zuivere partij strijd. Dijkgraaf is ex-socialist, staat ontzettend, scherp tegen ons, en geen middel is hem te gemeen om ons te bestrijden. Voorts las Kloosterman een brief voor van een zijner kameraden, waar in geschreven werd, dat Dijkgraaf aan zekeren Meines, medebestuurs lid van de Vrije Socialisten Groep te Delft, heeft gevraagd, of hij het goed vond. dat hij eenig geld uit de kas der Vereeniging nam, om te besteden voor de aanneming van zijn doch tertje. Een duidelijk bewijs van de waarheid van zijn beschuldiging. Hierna kwam het O. M. aan het woord. In zijn requisitoir deed de Subst. Officier van Justitie uitkomen, dat deze beleediging niet onder een voudige beleediging was te brengen, maar dat hier het geval van smaad aanwezig was. Terzake van dit misdrijf vorderde het O. M. één week gevangenisstraf. Uit de Omstreken DENNEBROEK. De heeren G. Stam en B. \.d. Eist. den 29sten September j.l. door den heer Commissaris der Koningin be noemd tot zetters dezer gemeente, hebben verklaard de benoeming aan te nemen. Het hier Zondag gevonden gouden broche is verloren door A. de Graaf en aan liet meisje ter hand gesteld. De toestand van S. PI., ciie Maan dag j.l. op de Botermarkt door een wagen werd overreden, en daarbij belangrijke kneuzingen aan de borst bekwam, is vrij bevredigend. Donderdag 3 November a.s. zal op den Doelen te Haarlem des middags te half twee uur de inspectie worden gehouden over de manschappen dezer gemeente, die in 1904 tot de landweer zijn overgegaan. In 1903 had geen indeeling plaats. HEEMSTEDE. Woensdagavond werd alhier in het Kerkgebouw op Meer en Bosch eene algemeene bijeenkomst gehouden door de Nederlandsche Zending-Vereeni- ging, afdeeling Heemstede. HILLEGOM. Droef volksleven. Tijdens eene begrafenisplechtigheid Woensdagnamiddag op de algemeu: begraafplaats richtte een soort mars kramer zich tot con der aanwezigen met de vraag, of hij ook wist waar zijn echtgenoote mistte. Bedoelde vrouw is voor ongeveer eon jaar geleden in een hooiberg over leden en op dit kerkhof begraven. De man werd terecht gewezen. Dinsdagavond had in „Ons Huis" een gecombineerde vergadering van verschillende alhier bestaande verce- nigingen en coöperaties plaats, mot het doel een anti-kermisbeweging in het leven te roepen. Daar de meenin gen nogal uiteenliepen, werd er geen definitief besluit genomen. De volgende inaand zullen ze we der ei gaderen. met een doodvonnis voor ©en of meer der beklaagden, want de doodstraf bestaat In Italië evenmin meer als bij on9, gelijk den meesten onzer lezers trouwens wel bekend is. NAAR HUN POSTEN. De Porte heeft bericht ontvangen, dat de nieuwe Oostenrijksche, Hon- gaarsche en Russische officieren, be stemd voor de Macedonische gendar merie, voor het einde van deze maand op hun posten zullen aankomen. 4 personen stiervensedert zijn geen nieuwe ziektegevallen geconstateerd. Personen, die verdacht worden aan cholera te lijden, werden in observa tie genomen in Raetrinka, in het district Zaref, gouvernement Astra- han. in de stad Samara zijn twee ge vallen van cholera met doodelijken afloop geconstateerd. Vervolg Stadsnieuws Vergiftigingszaak. Naar wij vernemen, heeft zich in de vergiftigingszaak te Haarlemmer meer nu een getuige aangemeld, die gezien heeft dat de vrouw van den vergiftigde het. zakje arsenicum, door haar bij een drogist te Haarlem ge kocht, overgaf aan haar commensaal, die eveneens in arrest zit voor het feit, doch die tot nu toe alle mede daderschap heeft ontkend. („N. R. Ct.") Benoemd. De heer C. M. Bethe alhier is be noemd tot onderwijzer aan deWaalsch Hervormde Diaconieschool No. 1, Kloveniersburgwal No. 131, te Amster dam. Men wordt opmerkzaam gemaakt op een in dit nummer voor komende advertentie van de Huis houd- en Industrieschool. Het betreft een cursus tot het leeren onderhou den en behandelen van alle in een huishouding aanwezige voorwerpen (wrijven, poetsen, schuren enz. enz.) Voor haar die zich in korten tijd hiervan op de hoogte willen stellen is deze cursus zeer aanbevelenswaard. Een gevaarlijk persoon. Den volgenden beklaagde. A. Huis- kens, kleermaker, wonende te Aals meer, werd ten laste gelegd, dat hij op 6 September te Aalsmeer Antje van der Stelt opzettelijk met een scherp bijtend vocht heeft geworpen, en aan den hals gebrand. Voorts, dat hij de kleedingstukken van dit meisje en van Jan Krom heeft vernield en beschadigd, door die klee deren met een scherp bijtende vloei stof te bevochtigen. En ten derde, dat hij den veldwach. ter Wichmann, die hem wilde arres teer en, heeft geschopt tegen een der beenen, waardoor een ontvelling ont stond. De beklaagde ontkende het ten las te gelegde, doch de gehoorde getui gen bevestigden de in de dagvaar ding gestelde beschuldigingen. Het O. M. eischte wegens mishan deling en vernieling een gevangenis straf van 3 maanden. Uitspraken C. Koning, arbeider, C. Scliilpzanu, arbeider. E. Keur, stratenmaker, al len te Zandvoort, wederspannigheid ieder 10 dagen gev.straf. J. Kars, J. Vermeulen, A. Klaassen. de le winkelier, de 2e werkman, de 3e slager, allen te Haarlemmermeer, de le 14 dagen gev.straf, de 2de een maand gev.straf, de 3de twee dagen gev.straf, wegens mishandeling en wederspannigheid. P. van Borre en A. Jasperse, werk lieden te Velsen, wederspannigheid,, de le vijf dagen en de 2de zeven da gen gev.straf. H. Engelhart, fabrieksarbeider te Velsen. mishandeling. 14 dagen gev.- atraf. K. Kroonenberg, winkelier te Zaan- a dam. mishandeling, 25 boete of 10 - dagen hechtenis. J. Maas, bierhandelaar te Zaan dam. eenvoudige beleediging. drie gld. boete of 1 dag hechtenis. A. Veenings, petroleumventer te Haarlem, mishandeling, een maand gev.straf. H. W. van Buuren, panoramahou der zonder vaste woonplaats, mish. ambtenaar een week gev.straf. W. Akersloot, bierhuishouder te Haarlem, eenvoudige beleediging van een ambtenaar in functie, een week gev. straf. C. de Graaf, arbeider te Beverwijk, wederspannigheid en beleediging van een ambtenaar in functie, drie weken gev.straf. N. Bootman, huisvrouw van K. Schouten, zonder beroep, te Haarlem, eenvoudige beleediging van een amb tenaar in functie, 5 boete of 2 dagen hechtenis. J M. v. d. Weegh, zonder beroep te» Amsterdam, bedelarij, 12 dagen hechtenis. J. Wijkhuizen, groentenkoopman te Haarlem, eenvoudige beleediging van een ambtenaar in functie, 10 boete of 4 dagen hechtenis. A. Henneman, koster te Heemskerk, mishandeling, 10 boete of vier dagen hechtenis. SCHOTEN. Als zetters der directe belastingen alhier zijn benoemd W. v. Schie en J. J. Nelis. ZANDVOORT. j Omtrent het alhier gestrande vis- 1 schersvaartuig ,,E. H. 180" kunnen we nog melden, dat de botter ge- inaamd was ,,De» jonge Trijntje", 2 jaar oud en ongeveer 20 ton inhoud had. De schipper, tevens eigenaar, was genaamd Jochem Schenk Jacohs- zoon en de knecht T. Blok Beide personen zijn verongelukt. De schipper laat eene weduwe met één kind achter en zijn knecht eene we duwe met zes kinderen. De botter kwarn van Maassluis. Door den hevigen storm is het scheepje aan lager wal geraakt in de branding en daarna omgeslagen. Me t het afbrengen van den botter is men druk bezig, zoodat het schip niet ver loren zal zijn. I Tot onder-brandmeester bij snuit No. 3 is door B. en W. benoemd !e [lieer A. Bakels en zulks in de plaats ivar. wijion den_heer C. Keur Tzn. Gemengd Nieuws JODENMISHANDELING IN RUSLAND. i De door de reservisten veroorzaakte Feestavond Stadhouder onlusten nemen op vele plaatsen een Willem III. ernstig karakter aan. De politie on- j Door de welwillende medewerking derdrukt ze in t geheel met, of te e,uf 1 laat. In Jekaterinoslaw werden in van ®n u i September 40 Joodsche families tot en adderen *s het gelukt de beschik- den bedelstaf gebracht en slechts een te verkrijgen over eenige com- georganiseerde zelfverdediging der positiën van Remigius Schrijver, Jo- joden, die zich met stokken en mes- han Schenk, Dirk Schol, Johan Adam sen gewapend hadden, gelukte het Reinken en Karei Hacquart, allen I aan de mishandelingen een einde te Hollandsche toonkunstenaars uit de maken. In het stadje Alexandrya wer- tweed6 hsm der We eeuw_ weikemu. Te water. Hedenmiddag 12 uur geraakte een knaap, spelende aan de Kampervest te water; door het schreeuwen zij ner makkers werd dit opgemerkt door een voorbijganger, die onmid dellijk gekleed te water sprong, en het genoegen mocht smaken, den reeds zinkenden knaap op het droge te brengen. Door een persoon is een jongen uit den Burgwal gered, die van een schuit in het water was gevallen. Gewond.* Hedenmorgen omstreeks zeven uur kreeg zekere Wildschut, werkzaam aan de Werkpl. van de H. IJ. S. M. een trap van een paard, staande voor de smederij van Swart in de Spaarn- wouderstraat, met het gevolg, dat zijn been ernstig bezeerd werd, en hij met moeite zich naar de Werkplaats kon begeven. Hersteld. De heer Charles de la Mar, die de zer dagen een ongeluk had met het vlam vatten van het beddegoed, ter wijl hij ongesteld te bed lag, heeft ons hedenochtend een bezoek bracht en deelde ons mede, dat hij Zondagavond optreden zal in het be roemde drama ,,de Twee Weezen", waarin hij de rol van Jacques Fro- chard zal vervullen. Gelukkig is dus het ongeval van niet zoo'n ernstigen aard geweest. den de joden op den Grooten Ver zoendag overvallentwee joodsche ziek, zoover ons bekend is, tot nu toe studenten zijn gestorven aan de ge- «immer werd opgevoerd, althans in volgen der hun toegebrachte wonden, de laatste eeuw niet. Van eenige verbittering wegens ver hoogde prijzen van levensmiddelen kon geen sprake zijn. Wij kunnen er bijvoegen dat eerst daags bij de firma Vincent Loosjes alhier, een brochure zal verschijnen over de muziektoestanden in Neder land onder Willem III van de hand HET PROCES - BONMARTINI. Dinsdagochtend om negen uur is van den heer Enschedé. voor de gezworenen te Turijn begon- n«n het proces tegen Tullio Murri en' Onfferirae-en levering Pio Naldi, beklaagd op den 28sten Opgedragen levering. Augustus 1902 te Bologna te hebben Door het Departement van Oorlog vermoord graaf Bonmartini in diens is aan den heer A. Resink te Haarlem woning in de Mazzini-straat aldaar; opgedragen de levering van 150 K.G. tegen Rosa Bonetti, als medeplichtige rond kroezenstaal en tegen gravin Theodelinda Bonmar- tinï, geb. Murri, en doctor Carlo Sec- Gevonden voorwerpen: chi wegens aansporing tot de mis-1 daad. Een duimstok en een timmermans- Er was een geweldig gedrang voor potlood. het gerechtsgebouw, zoodat de gen- j darmerie met moeite de toegangen i Ontvreemd. vrij maakte. Toen het hof gezeten was Tegen een 18-jarigen jongen is werd eerst Linda Bonmartini binnen- proces-verbaal opgemaakt, omdat hij vrouw met halr gitzwart haar mzelr.rl!™lelband haii ontvreemd, donkere oogen, zag er ziekelijk uit en j was oud geworden in de twee jaren, j Rijwiel gestolen, welke zij nu in voorloopige hechtenis Aangifte is gedaan bij de politie, heeft doorgebracht. Haar broeder Tul- dat een rijwiel is ontvreemd, dat even lio Murri, had al zijn forschheid be-- - - - voor een perceel aan de Ged. Oude De Oorlog in het Oosten DE SLAG TUSSCHEN MO EK DEN EN YENTAI. houden, maar hij was zeer bleek bij 't binnenkomen. Rosa Bonetti. de j g dienstmaagd der familie Murri en te-1 gelijk minnares van Tullio, heeft een begin van verlamming der beenen en moest worden binnengedragen. Dok ter Naldi lang, mager, blond meteen zwarten snor, heeft een air van groo- te zelfbewustheid, maar zijn collega Secchi, de vlam van gravin Bonmar- TOKIO, 13 October. Maarschalk tini, toen zij nog gewoon Lmda Murri Oyaina seinde gisteren, dat de opera- was, maar ook later, is zeer terneer- ties van het Japansche leger eengun- geslagen. Beschuldigden worden in stig verloop hebben, de bekende ijzeren kooi geplaatst. Na dat de president de gebruikelijke vra gen heeft gedaan wordt de jury ge vormd. Een der advocaten van Pio Naldi Vilu iU vuwwar begmt al aanstonds een bezwaar op ragevallen voorgekomen CHOLERA IN RUSLAND. PETERSBURG, 13 October. Offici eel. In het Transkaspische gebied zijn van 4 tot 10 October geen chole- - - - ragevallen voorgekomen; in Bakoe te werpen tegen de bevoegdheid van is de epidemie zwakker, van 4 tot 11 de rechtbank. Deze verwerpt de ex- October kwamen 80 gevallen voor, 53 ceptie na kort beraad, nadat d© offi- personen stierven, cier van justitie haar heeft bestreden. uit Jelissawespol worden van 5 Oc- Verder is er op den eersten zittings- j tober twee gevallen van cholera ge dag niets gebeurd. Maar er zal veel meld de zieken waren met den trein komen, want men denkt, dat het pro- uit Bakoe gekomen, ces maanden zal duren. Daartoe zal In Saratof kwamen van 4 tot 7 echter niet behooren een slotbedrijf October 5 nieuwe ziektegevallen voor; Laatste berichten. MOORD OP EEN TURKSCHEN CONSUL. NOWOROSSYSK, 13 Oct. De archi tect Karluiski, bij wiens woning het lijk van den Turkschen consul Hue- dai-Bey gevonden werd, heeft bekend den consul in opgewondenheid ge dood te hebben. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Koningin Regentes, van Batavia naar Amsterdam, ver trok 12 Oct. van Genua. Het stoomschip Koning Willem I, an Amsterdam naar Batavia, ver trok 12 Oct. van Suez. Het dubbelschroefstoomschip Rot terdam, van de N. A. S. M., vertrok 12 October van New-York naar Rot terdam. (Niet 11 Oct. als gemeld.) Het stoomschip Merapi arriveerde 12 October van Java te Rotterdam. Het stoomschip Prinses Sophie, van Amsterdam, naar Batavia, passeerde 12 Oct. Ouessant. Het stoomschip Prins Maurits ver trok 11 October van New-York naar West-Indië. Burgerlijke Stand Ondertrouwd13 Oct. J. H. v. Aalst en W. C. van den Hoff. A. Hokke- ling en A. Dams. GetrouwdP. W. J. Christiaans en J. Jansema. P. Risselada en G. J. Garrer. Bevallen10 Oct. S. v. Hemert- Gemsen d. 11 Oct. T. Kelderman Langerhuisen d. 12 Oct. T. J. Bud- denberg—Willemsen d. 13 Oct. A. H. VerzeilbergUitendaal z. H. A. aan de KerkWikke b. M. H. Schuitemaker—v. Engelen z. 12 Oct. P. v. d. PuttenBaks d. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken: Amsterdam, 10 October. J. K. Pad- ding, bouwondernemer, te Amster dam. Mr. H. M. Witsen, rechter-com- missaris. Utrecht, 5 October. J. J. H. Putman, bakker en winkelier te Amersfoort. Mr. W. M. H. Boers rechter-commis- saris. Arnhem, 6 October. A. Nink, sla ger te Arnhem. Rechter-commissaris Air C. W. A. baron van Haersolte. Assen, 11 October. H. G. Perk, win kelier te Weerdingermarke, gemeente Emmen. Air. E. Pelinck rechter-com- missaris. Zwolle, 10 October. B. van der Plas, handel drijvende in koloniale waren onder de firma Van der Plas en Co., te Elburg. Mr. W. II. Roijer rechter commissaris. Breda. 11 October. M. Krol, winke lier in manufacturen, te Dongen. Jhr. mr. R. Feith rechter-commissaris. Geëindigd: P. C. 's-Gravendijk, te UtrechtJ. G. A. van der Ven, manufacturier, voorheen wonende te BredaL. de Leijer, te 's-HertogenboschJ. M. de Jong, aannemer en timmerman teCa- pelle A. Akkermans, slager te Os. V ernietigd Het faillissement van Ch. Gilhuys, commies der posterijen, wonende te 's-Gravenhage. Stct. Angtföti&mgttM Bears door bemiddeling van de firma VAN VLOTEN DE VRIES Gister. Heden Wd. 12 Oct. M. 13 Oct. middenk. openings'*. Cert Intern. Landsjjndicaat Aand Koninkl. Petroleum489 490 Moeara EninillTUg 117S/4 Sumatra Palembang 62'/4 Cert Preferente Peruvian Corp 31*/i« 3H/f Om AtehisoD Topeka835/g 83"/16 Denver Rio Grande28ty§ 287/g Erie«2«/sj333/g K. C. Southern25 251/* Pref. do46®/s* 46s/a Cm Missouri Kansas Lex as 26"/g 278/4 New-York Ontario Western 358/g 35 Norfolk en Western71 70i/s öouthern Pacific5913/gj59 Southern Rails33'/g 33l/g Union Pacific105i5/i# 104 Wabash207/a Pref. do Om Steel Corporation19i5/8jl9i/4 Rock Island29i/8 29 !o pref. Mexican National21"/,g New OrleansÏO*/* 10i/8 40/0 Conv Union bonds105'/s»105i/4 Cm Car en Foundry248/8 24i/s Advertenliën. Getrouwd P. RISSELADA en G. J. GARRER. De Heer en MeVrouw Risselada Garrer betuigen mede namens weder- zijdsche ouders hunnen hartelijken dank voor de zeer vele bewijzen vaa belangstelling bij hun huwelijk on dervonden. Haarlem, 13 Oct. 1904. Bij vonnis van de Arrondissements Rechtbank te Haarlem, dd. 11 October 1904 is, na het daartegen gedaan ver zet, vernietigd het faillissement van FRANCISCUS JOHANNES ZANT- VOORT, behanger, wonende te Zand voort, welk faillissement was uitge sproken den 20en September 1904. De Curator Mr. H. MANGER CATS. BURGEMEESTER en WETHOU DERS van HAARLEM doen te weten, dat Het verkeer voor Rij- en Voertuigen op het gedeelte van de KLEVERLAAN, begrepen tusschen de brug over de DELFT en den meest Oostelijken zij weg naar de terreinen van de Eerste Kennemer Bouwmaatschappij zal zijn gestremd van 17 OCTOBER tot 5 NOV. ajs. Haarlem, 12 October 1904. Burgemeester en Wethouders voor noemd, BOREEL. De Secretaris, PIJNACKER. GEVRAAGD, niet onder 15 jaar. van 74 uur. Adres Tetterodestraat 14. Met Nov. wordt GEVRAAGD een nette die zelfstandig kan koken en werken, van goede getuige voorzien. Loon 100 en goed verval. Adres aan het Bur. van dit blad, onder No. 6599. Een flinke DIENSTBODE gerrasgd, om dadelijk in dienst te treden. Adres Spaarne 36. Direct of Nov. GEVRAAGD als Meid alleen, eene flinke goed kunnende koken en werken. Zijlweg 22 B. Er biedt zich aan tegen Nov. een 18 jaren, P. G., voor dag en nacht, voor huiselijke bezigheden en hulp bij kinderen. Br. No. 6596, bur. v. d. BI. Een NET MEISJE R. K., 28 jaar, zag zich gaarne geplaatst als goed bekend met koken. Brieven onder No. 6603 Bur. v. d. BI. vraagt beleefd NAAIHUIZEN, ook be kend met het Costuumvak. Brieven onder No. 6602 Bur. v. d.Bl. Een Costuumnaaister VRAAGT nog eenige nette AdresEendrachtsstraat 5. Iemand, al eenigszins op de hoogte met VIOOL, wenschte gaarne verder Onderricht en tevens THEORIE. Br. met prijsopgave onder lett. O. Muziekh. J. G. BLOM, Spekstraat2. Gevraagd: een 2e BEDIENDE, tegen hoog salaris. Brieven, No. 6597, bur. v. d. Blad. Er biedt zicb aan een net jongmensch voor Magazijn- of Pakhuiswerk, goed kunnende rekenen en schrijven. Ook genegen voor Bloe mist- en tuinwerk. Brieven onder No. 6587 Bur. v. d. Blad. GEVRAAGD zoo spoedig mogelijk een Schoemnakersknecht of Halfwas, bij J. J. v. HAZEBBOEK, Z. B. Spaarne 64. een AGENT voor Haarlem's Dag blad" te Hillegom. Adres in persoon aan het Bureau van dit Blad. TE HUUR GEVRAAGD een in het centrum der stad. Br. fr. onder No. 6601 Bur. v. d. BI. voor een klein gezin een NET BOVENHUIS in de Zuiderstraat, voorzien van Waterleiding, enz. Huur prijs ƒ2 per week. Adres Gierstraat 6 voor een paar eenige menschen. ƒ1.50 per week. Adres G. L. ZANTVOORT, Lang© Annestraat 33. TER OVERNAME GEVRAAGD een Zaak in Geheimhouding verzekerd. Brieven fr. No. 6600 Bur. v. d. BI. een BENEDENHUIS, v. a. gem. voori. Nieuwe Kruisstraat No. 18 zwart. Te bevragen Houtmarkt No. 45. een nette, VRIJE WONING, voorzien van gas- en waterleiding, met flinken Tuin, nabij den Hout. Huurprijs plm. 18 gld. Te bevr. Lange Veerstraat 21. met Ketel van ongeveer 1/8 paard©- kracht te koop aangeboden. Adres Bur. van dit Blad. een nette BROODBAKKERSWAGEN met opschrift van de Haarl. Brood- en Meelfabriek. Adres te vernemen aan het Bureau van dit Blad. Prachtige VULKACHEL te koop, slechts 2 maanden gebruikt. Te bevragenBureau dezer Cou rant, Gr. Houtstr. 55. een gelakte VIERKANTE KACHEL, één winter gestookt Te zien Leidschevaart (Remise) No. 133 D. TER OVERNAME gevraagd: een Merk „Jaarsma". Br., No, 6598, bur. v. d. Blad. EEN VIERKANTE KACHEL, goed onderhouden. AdresOranjeboomstraat 124. Soc. „VereenigiEg", Zondag 16 Oet. "04 Tooneslgezelschap CHARLES DE LA MAR Beroemd drama in 8 bedrijven, Jacques Frochard, Ch. DE LA MAR. Eerste Rang ƒ0.50; 2e Rang ƒ0,30. CURSUS in pract. en theor. Hui»- houdkunde. PI. min. 18 lessen vaa 2k uur. Prijs 25. Aangifte Vrijdag en Maandag vaa 2 4 uur. SCHNEEVOOGTSTRAAT.); Begin der cursus in HOUTSNIJDEN en BRANDSCHILDEREN 1 NOV. a. s. Mej. A. IJZERDRAAT. Inlichtingen te bekomen Kamperlaan 8. Raamvest 47gelegenheid tot VEG. MAALTIJDENook aan huis te be komen. Ref. aanw. BEKWAME DRAAIERS van eerste kracht GEVRAAGD aan de Haarlemsche AUTOMOBIEL- en MOTOR-RIJWIELFABRIEK Wagenweg Aanbiedingen van 's morgens 7 tot s'avonds 8 uur.

Haarlem's Dagblad | 1904 | | pagina 3