Prima Grasboter Grafmonumenten voorradig i^H. COMMUNIE!!! Bé3 Houtstraat 12, IXS.Sr V. H. fTROUPIN ij A. DE VOGEL, Pieter Kiesstraat 5. r Electrische JJMaalllijt&L Assurantiekantoor, Brokwerk. den de belendende gebouwen maai1 weinig schade. Voor den heer Dou- men is deze niet gering, maar zij wordt door verzekering gedekt. TOCH GOEDGEKEURD. Gedeputeerde Staten van Noord- Holland hebben het primitief-kohier der plaatselijke directe belasting naar het inkomen, dienst 1906 van Zaandam goedgekeurd, hoewel door de raadsleden Buijs en Van Heijnm- gen aan genoemd college was ver zocht die goedkeuring niet te verlee- nen. omdat het eindcijfer van het kohier meer dan 20.000 hooger is dan het op de begrooting uitgetrok ken bedrag. HEVIG ONWEDER. Uit Finsterwold meldt men Dinsdagnamiddag ontlastte zich een zeer kort doch hevig onweder boven ons dorp, waarbij zooveel ha gel viel, d'at de veldwegen met een flinke laag bedekt waven en tal van bloeiknoppen en jonge bladeren van de boomen sloegen. BEDROG. In de gemeente Achterkarspelen (Fr.) werden door een agent 70 ar beiders voor DuitschJand geworven. Toen ze er kwamen konden er maar 4 geplaatst worden. De anderen moesten weer huiswaarts keeren en waren hun reisgeld kwijt. Rechtszaken DE TANDHEELKUNDE. De kantonrechter te Rotterdam deed uitspraak in de zaak van J. Bohn en beslistte dat een tandheel kundige kunstbewerking door geen onbevoegde kan worden verricht, omdat daarvoor vereischt wordteen degelijke voorstudie en een langdu rige oefening; dat dit ook niet kan on der deskundige leiding omdat de ope rateur geheel zelfstandig moet op treden en zelfstandig werken, en niet op aanwijzing van een deskun dige kan afgegaan worden. Bekl. werd dus veroordeeld tot f 15 boete, subs. 3 dagen hechtenis. VRIJGESPROKEN. De 65-jarige boekhouder-procura tiehouder van wien, najdat hij zijn betrekking bij een wijnkoopersfirma verlaten had, bleek dat hij een post van f 33.03, door hem ontvangen, niet geboekt had, werd door de 4e Ka mer der Rechtbank te Amsterdam vrijgesproken van de hem ten laste gelegde verduistering. De eisch was 3 maanden gevangenisstraf. GRATIE. Naar men verneemt is door de Ko ningin gratie verleend aan de leden der boekdrukkersfirma te Nijmegen, die bij vonnis der Rechtbank veroor deeld waren tot 1 maand gevangenis straf in zake stempelen van vracht brieven. VRIJGESPROKEN. De 5e kamer der Rechtbank te Am sterdam deed uitspraak in de zaak van den machinist-leerling Petrus Smits en den hoofdconducteur Jarig Fred. Groenewold, beiden in dienst der H. IJ. S. M. en te Nijmegen woon achtig. die terecht gestaan hebben wegens het gevaar doen ontstaan voor bet verkeer door stoomvermogen, in den vroegen morgen van 20 Decem ber 1.1. onder Watergraafsmeer. Het O. M. had tegen ieder geëischt f 10 boete of .10 dagen hechtenis. De Rechtbank overwoog dat, daargelaten de vraag of in deze op de beklaagden schuld drukt, liet ten laste gelegde niet wettig en overtuigend bewezen is. De beklaagden werden daarom vrij gesproken. te krijgen. Hij wist zich zoo schran der en brutaal schoon te wasechen, dat het O. M. van hem verklaarde ,,Gij allen zult hier den indiruk ge kregen hebben, dat men niet licht weer een beklaagde, van zoo iets ernstigs beschuldigd, zal vinden, die zich met zoo groote kalmte, handig heid en stelligheid weet te verdedi gen, zoodai hij voor den ambtelijken verdediger met veel te zeggen over laat." Hennig had z>ch werkelijk buiten gewoon sluw uit de knel trachten ie redden. Tot de gezworenen hield hij een fraaie toespraak, waarin hij zeide ,,Ik ben de moordenaar niet. Wan neer gij, gezworenen, de zaak goed overweegt zal geen uwer tot andere overtuiging komen dan dat er geen bewijzen tegen mij zijn. U zult moeten zeggende man Hennig is niet van den moord overtuigd. En daarom vraag ik. het oude rechts beginsel te laten geildenin dubio pro reo (Gelach onder het publiek.) Wanneer een zaak twijfelachtig is, 's het deze, van overtuiging van schuld 'S geen sprake. Ik heb alles beikend waaraan ik werkelijk schul dig ben. Ik heb de berooving be kend, maar het schot heb ik niet ge lost. Geloof mij dat een snelle dood beier voor mij zou zijn dan een tuchthuisstraf van vele jaren. Ik ben 31 jaar oud en wanneer ik er 15 jaar bij kreeg, zou ik 46 zijn. Dat staat ai gelijk met een doodvonnis. Ik heb den roof gepleegd, ik wil mij niet schoomvasschen en heb veel op mijn kerfstok. Om verzachtende om standigheden durf ik niet vragen. Maar wij leven in een christelijke eeuw en daarin mag men eenmensch de mogelijkheid njet benemen, nog een3 >n het leven terug te keeren. De voornaamste vraag betreffende mijn schuld moet daarom ontkennend be antwoord worden." De gezworenen beantwoordden die vraag nochtans na een beraadsla ging van drie kwartier bevestigend en het doodvonnis werd geveld. Daarna vermaande de voorzitter van het hof den beklaagde nog, zijn ge- weten door een volledige bekentenis te verlichten. Maar hij antwoordde weer op stelligen toon, dat hij aan den moord onschuldig was. sluiting in de electrische geleiding, een paniek waarbij éeu persoon werd gedood, 10 personen zwaar en andere licht gekwetst werden. AFSCHUWELIJKE MOORDEN. De correspondent van de Daily Mail seint uit Mogador, in Marokko, dat onder den winkel en op het erf van een inlandsch schoenlapper, Hadzj Mohammed Mesfewi geheeten, in Re- jad Zelton 36 vrouwenlijken ontdekt zijn. Hij moet zijne slachtoffers uit roofzucht vermoord hebben. De boos wicht zal Donderdag op een plein te Mogador gekruisigd worden. Die straf is sedert menschenheugenis in Marok ko niet meer toegepast. EEN BELANGRIJKE ONTDEKKING. Op de binnenplaats van een huis te Tiflis werd een put ontdekt. Op den bodem kwam een gang uit, die met een andere put in verbinding stond, die weer door middel van een ladder toegang gaf tot een onderaardsch ge welf. In dit gewelf nu vond men een drukkerij, verschillende werktuigen, ontplofbare stoffen en vijftien pond dynamiet. In verband met deze ont dekking zijn 23 menschen gevangen genomen. doelpunt ten 4de male uit een hoek schop. Als de scheidsrechter voor de twee de maal verlengt, weigert de C. A. P. door te spelen, daar men het met de tijdopname van den scheidsrechter niet eens is. Het publiek mengt zich in de zaak en beleedigt den scheidsrechter. Deze verklaart na lang beraad Roubaix als den winner. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN k 30 Cent per Regel. HENNIG VOOR ZIJN RECHTERS. De bef aamde Duitsche Rudolf Hen nig heeft Maandag, onder grooten toeloop van nieuwsgierigen, voor het Schwurgericht te Potsdam terecht gestaan. De akte van beschuldiging ïgde hem den moord en de beroo ving van den kofiehuisbediende Gier- noth, valschheid in een authentieke akte bij de beleening van diens spaarbankboekje diefstal van een rijwiel en poging tot moord op een gendarme bij zijne laatste inhechte nisneming ten lasten. Hennig ontkende aan den moord op Giernoth schuldig te zijn. Hij had hem met een kameraad van hem, ze keren ..Franz" en een derden onbe kende naar Glienicke meegetroond. Op een eenzamen weg luidden zij met hun drieën Giernoth zijn spaar bankboekje. dat hij als borgstelling voor een hem door Hennig aangebo den betrekking als kastelein bij zich had. afgenomen. Hennig en Franz waren daarna naar Berlijn gegaan, om het boekje te baleenen, terwijl de derde man had zich later bij hem ge- derde man had zich laterbij heim ge voegd, zeggende dat hij Giernoth in het bosch gebonden had achtergela ten. Hennig bekende dus aan d!e be rooving medeplichtig geweest te zijn maar weet de schuld aan den moord aan den onbekende. De gezworenen hebben aan dat labeltje geen geloof geslagen, maar Hennig aan den moord op Giernoth, diens berooving, diefstal van een rij wiel. valschheid in een authentieke akte en het toebrengen van lichame lijk letsel schuldig verklaard. We géns het eerste feit heeft het hof hem vervolgens ter dood. wegens de overige misdrijven tot 5 jaar tuchthuisstraf. 5 jaar verlies van burgerlijke rechten en plaatsing on der politietoezicht veroordeeld. Met de voltrekking van het dood vonnis vervallen de lichtere straffen natuurlijk van zelf. Er waren buitengewone maatrege len genomen om Hennig te bewaken. Hij werd zwaar geboeid binnenge bracht en drie forsche agenten zaten naast en achter hem in do recht zaal. Bij het verhoor bleek nog, dat Hennig, die nu 31 jaar oud is. se dert hij op zestienjarigen leeftijd het ouderlijke huis Wad verlaten, in het geheel 11 jaar en 7 maanden tucht huis- en gevangenisstraf i.ad moeten uitzitten. Dat Rudolf Hennig door het Schwurgericht te Potsdam ter dood veroordeeld is, heeft aan hem an ders niet gelegen. Hij heeft alles m 't werk gesteld, om een lichtere straf PERS-OVERZICHT DE BUITENHOF-CRISIS. Van betrouwbare zijde ontving Land en Volk" de volgende mededee- lingen. waaraan het blad, terwille van het „hoor en wederhoor" gaarne plaats verleent. ,Ter juiste beoordeeling van de houding van dr. Kuyper tegenover den heer Melvill van Lynden aldus onze zegsman diene in de eerste plaats, dat het opnemen van den mi nister Van Lynden in het kabinet- Kuyper eigenlijk nolens volens was geschied; feitelijk alleen om defrac- tie-Lohman in het gevlei te komen. Zelfs vrienden van den heer Van Lynden, die hem in vorige betrekkin- hadden geprezen, zijn geneigd toe te geven, dat hij voor buitenland- sche zaken niet de noodige geschikt heid bezat. Nu laat ik in het midden vanwaar dr. Kuyper da wetenschap had, dat de zaken niet goed gingen uit Brussel, Berlijn of Stockholm, maar een feit is, dat de positie van den minister van buiten!andsche za ken ten gevolge van door hem ge maakte fouten onhoudbaar is geble ken. Ondanks al het geschrijf en ge wrijf over deze aangelegenheid, is eigenlijk nooit in het openbaar be- handel d de cardinale fout die door den heer Van Lynden is gemaakt. Hij had, stellig zonder het gevaar ervan in te zien, wellicht zonder er zijn collega's over te raadplegen, toege stemd dat de Russische vloot van Madagascar via Neder!andsch-Indië naar de Japansche Zee zou varen. De kolenschepen van Rodjeswensky wa ren grootendeels naar Ned.-Indische havens gedirigeerd (Van Heutsz heeft met de kolenschepen te Batavia nog last genoeg gehad). Van buitenaf wend toen in den Haag op 't gevaar gewezen. Diplomatiek gesproken, wil dit zeggen, dat toen de scherpe Ja pansche nota kwam, waarover vroe ger sprake was. ..Zeer hooge invloeden kregen toen van den Tsaar gedaan, dat hij per soonlijk last gaf tot verandering van de reisroute zijner vloot. De Rus sen moesten toen langs Singapore stoomen, wat in hun nadeel was. „Het zal wed duidelijk zijn con cludeerde onze zegsman dat dien tengevolge de positie van den Minis ter van Buitenlandsche Zaken on houdbaar werd. Hij moest weg, maar hij wilde niet. En toen er van alle kanten aandrang op hem werd uitgeoefend, is hij tot op het laatste oogenblik blijven gelooven aan intri ges tegen hem van de zijde van dr. Kuyper. Ik ben overtuigd, dat aan dr. Kuyper in deze aangelegenheid eerder lof toekomt voor zijn ingrijpen dan dat hem blaam moet treffen." „Land en Volk" zegt door de plaat sing van het bovenstaande de leer te huldigen dat men van twee kanten een zaak moet bezien. „Indien men in quaes ties als de Buitenhof-crisis niet, volmaakt onnoodig trouwens, het licht schuwde, dan kon veel, vol maakt overbodig geschrijf, menig on juist oordeel, zijn of worden voorko men." Gemengd Nieuws IN VRIJHEID GESTELD. Uit Brussel wordt bericht, dat Car lo Waddington, die. eenigen tijd ge leden, den secretaris van het Chileen- sche gezantschap te Brussel Balma- ceda dood schoot, tegen borgstelling in vrijheid is gesteld. EEN PANIEK. In den Olympia-schouwburg te Bar celona ontstond ten gevolge van kort- DE BEWONERS VAN HAARLEM VERLANGEN NIETS ANDERS. De tijd heeft de waarheid bewezen van het volgende en elke bewoner van Haarlem zal moeten toegeven dat een sterker bewijs van oprechtheid on mogelijk gegeven kan worden. De heer P. Azier, Wijde Appelaar- steeg 3b te Haarlem meldt ons Lan- jaren heb ik gesukkeld met een nierziekte, ik had hevige pijn in de lenden en rug en kon hierdoor niet meer rustig slapen, 's Morgens ge voelde ik me reeds vermoeid en altijd was ik afgemat en terneergeslagen. Het werken viel me zwaar want buk ken kon ik slechts met groote moeite en in de voeten had ik zware rheu- matiek. Ik had snijdende steken in de linkerzij en de urine was troebel en met een geelachtig zanderig bezink sel. Nadat ik drie dagen Uw pillen had gebruikt, gevoelde ik reeds een enorme verlichting en na slechts één enkel doosje te hebben geledigd was ik totaal van mijn ziekte genezen. Uit dankbaarheid zal ik gaarne Uw pil len aanbevelen aan een ieder die lijdt zooals ik voorheen. Ik ondergeteekende verklaar dat het bovenstaande waar is en machtig U het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. De bovenstaande verklaring zoo eenvoudig en oprecht bewijst ons het doeltreffende van Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Het is een zeker middel voor alle ongesteldheden der nieren en der blaas, evenals voor hunne eerste kenteekenen als pijn, stramheid en zwakte in den rug, opstopping, overvloedige urineloozmg, bezinksel der urine, rugpijn, veroorzaakt door een koude, aandrang van hloed in de nieren of blaas, ontsteking, water zucht. verlies van eiwitstoffen, on reinheden in het bloed enz. Vermijd dus de ziekte, terwijl gij direct bij de eerste verschijnselen de kiemen doodt, welke zich voordoen. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de heer Azier geh ad heeft. Zij zijn te Haarlem verkrijgbaar bij de heeren K. van Eden, Spaarne 38, J. J. Göppinger, Groote Houtstraat 147a, en J. van Gulik, Zijlstraat 98. Toezending geschiedt franco na ont vangst van postwissel 1.75 voor éen of f 10.voor zes doozen. WIELRIJDEN. De Hollandsche hardrijders hebben Maandag een goeden dag gehad. Guus Schilling won te Roanne (Loi re) het internationale nummer. Twee de was Dupré, derde Ellegaard, die beweerde, dat hij niet op zijn hardst had kunnen rijden, omdat de baan in de bochten nog vochtig was van den regen. Te Breslau versloeg Piet Dickent- mann op 30 en 50 kilometer Nat But ler en Rodenlöcher. Zijn tijd op 30 kilometer was 24 min. en op 50 kilo meter 41 min. 23 sec. En verder won Stor te Berlijn een wedstrijd op 30 kilometer in 28 min. 47 sec. Te Parijs werd een uurwedstrijd met motorgangmaking gewonnen door Darragon, met 76 kilometer 525 Me ter. Financieele berichten uitmuntend geneesmiddel, gemakke lijk en zindelijk, tegen piju, spit, steek In de zijde, bronchitis, zennirpijnen en keelpijn. Verkrijgb. bij alle Apothe kers en Drogisten k f0.75. Sport en Wedstrijden AUTOMOBIELEN. De Circuit Européen. De chauffeurs, die deelnemen aan den Circuit, kunnen verzekerd zijn van een enthousiaste ontvangst in Oostenrijk. De Gemeenteraad van Praag besloot op voorstel van den heer dr. Stanislas Prachensky, hun een officieel© ont vangst te bereiden en men heeft een som van 400 kronen bestemd voor den aankoop van een prijs. DE OLYMPISCHE SPELEN. De uitslag van het schieten uit de vrije hand over driehonderd meter in ploegen was1. Zwitserland, 2. Noor wegen, 3. Frankrijk, 4. Griekenland. Het totale aantal punten van Zwitser land was 4596. Wereldkampioen werd voor het standschieten de Noor Skattebe, ter wijl de Zwitser Staheli het kampioen schap voor geknield schieten be haalde. VOETBAL. Do Racing club de Roubaix behaal de Zondag voor de vierde maal het kampioenschap van Frankrijk. Het was de 5e keer, dat zij in de finale daarvoor uitkwam, ditmaal met den C. A. P. als tegenpartij. Parijs doelpuntte hei eerst na ver loop van 6 minuten. Kort daarna maakt Roubaix gelijk. Het einde komt met 11 en de speeltijd moet worden verlengd. In de eerste verlenging doelpunt Roubaix opnieuw, spoedig gevolgd door het derde punt De Parijzenaars zijn nu geheel ontmoedigd. Roubaix N. V. ZEEVISSCHERIJ MIJ. „NE DERLAND" TE IJ MUIDEN. In de ll.l. Zaterdag te Amsterdam gehouden j aarlij ksche algemeene ver gadering werd door de directie „De Maatschappij tot beheer van steam- trawlers en andere visschersvaartui- gen" verslag uitgebracht over hot af- goloopen boekjaar de balans en winst en verliesrekening werd met algemee ne stemmen goedgekeurd, en het. divi dend bepaald op 5 STEAMTRAWLER MAATSCHAPPIJ „HEEMSKERK" TE IJMUIDEN. In de 1.1. Zaterdag te Amsterdam gehouden j aarlij ksche algemeene ver gadering. werd door de directie „De Maatschappij tot beheer van steam- traWlers en andere visschersvaartui- gen" verslag uitgebracht over 'het af- geloopen boekjaar, de balans en winst- en verliesrekening werd met aJ- gemeene stemmen goedgekeurd en het dividend bepaald, op 41/2 STEAMTRAWLER MAATSCHAPPIJ „BARENDSZ" TE IJMUIDEN. In de 1.1. Zaterdag te Amsterdam gehouden j aart ij ksche algemeene ver gadering, werd door die darOctie „Do Maatschappij tot beheer van steam- trawlers en andere visschersvaartui- gen" verslag uitgebracht over liet af- geloopen boekjaar, de balans en winst- en verliesrekening werd met al gemeene stemmen goedgekeurd en het dividend bepaald op 41/2 SPOORWEGONTVANGSTEN. Mij. tot Etxpl. van Staatsspoorwe gen. Januari 1906: f 2.108.822 tegen 2.010.298; per dagkm. 39.71 tegen 40.30. Warschau-Weenen Spwg. Maart 1906 (voorloopig) Rbl. 1.817.655 tegen Rbl. 1.651.539. Sedert 1 Januari Rbl. 4.921.365 tegen Bbl. 4.234.237. (Ted.) Stoomvaartberichten DE NIEUWE RUSSISCHE LEENING Naar uit Parijs aan de Frankf. Zeit. bericht wordt, hebben houders van fr. 700 millioen schatkistbiljetten van hun voorkeursrecht gebruik ge maakt. In het geheel is te Parijs voor 25 milliard franc ingeschreven, waarvan 84 milliard bij de Banque de Paris, 7£ milliard bij het Crédit Lyonnais en 3f milliard' elk bij het Comptoir d'Escompte en de Société Générale. Bij de inschrijvingskantoren te Weenen werd volgens de „N. Fr. Pr." totaal ingeschreven voor een bedrag von kr. 440.615.000 waarvan 77.182.000 z.g. „Sperrstücke". Daarvan kwamen in bij de Creditanstalt resp. 124.462.000 en kr. 26.179.000bij de Banltverein resp. kr. kr. 69.979.000 en kr. 10.474.000 bij de Bodencreditanstalt resp. kr. 63.000.000 en kr. 12.000.000; bij de Landerbank kr. 49.030.000 en kr. 4.514.000bij de Anglobank kr. *89.00 en kr. 4.384.000; bij de Es- comptegesellschaft en de Böhmische Eskomptebank resp. kr. 31.120.000 en kr. 4.831.000 en bij de Ungarische All- gemeine Kreditbank respect, kr. 25.000.000 en kr. 2.880.000. Maandag is te Londen de toewij zing bekend geworden op de nieuwe Russische leening. De kleine inschrij vingen zullen ten volle worden toe gewezen terwijl op de groote in- schi'ijvingen 80 zal worden toege wezen. NATIONAAL SCHEEPSVERBAND. Onder presidium van Mr. H. Goe man Borgesius had Maandag de al gemeene vergadering van aandeel houders plaats. Het verslag, bene vens balans en winst- en verliesreke ning werden goedgekeurd en besloten, na algeheele afschrijvingen van op richtingskosten en meubilair en bij voeging van ƒ6700 aan het reserve fonds aan aandeelhouders uit te kee ren 5 en ƒ1.66 per opriehtersbe- wijs. De heeren Jos. Thors en Jhr. F. F. von Mühlen, als commissarissen aan de beurt van aftreden, werden als zoodanig herkozen. Zijden Siuiertule, 4 el breed, voor slechts 50 cents per el. Wit on Ivoir (licht crème) Libertylint 20 c.M. breed, voor slechts 35 c. p. el Prachtige Parelspeldjes 3 cent p. stuk. Wit en Ivoir gepliceerde Mouwentule met 1 en 2 lintjes bewerkt, 15 c.p. el, Takjes Oranjebloesem en Slnierkransen van af 121/, ct. per stuk. Zijden Patist, 2 el breed, voor Aan- neem-Gostumes, gewone prijs f 1.25 p. el, nu voor slechts 75 c. p. el. Zijden Laizes (Kantstoffen) van af f 1 p. el. Zijden Kanten in verschillende breed ten, van af 30 cent per el. Zijden Rnschjes van af ÏO cent per el. Prachtige witte Balajeuses 12l/2 c. p. el. Zijden Entredenx in wit en ivoir voor slechts Tf, cent per el. Parelkettings en -Snoeren vanaf 10 ct. Al deze Goederen zijn tot zoolang de voorraad strekt voor deze schandelijke Spotprijzen te dezer stede ALLEEN verkrijgbaar in Ooedkoopen Mode-Bazar van HAARLEM naar: le kl. HEEMSTEDE15 Cents BENN«BROEK20 HILLEGOM, LISSE, SASSENHÏÏIM, OEGST- GEEST of LEIDEN30 2e kl. 12 Va Cenfal 171/» 25 Couponboekjes verkrijgbaar gesteld bij de Goederenagentes geven voor korte afstanden veel besparing. Mieuwe Gracht 48, Haarlem orer de Xnlaateris-Sazsrne, TELEFOON 564 Rijke Collectie Uitgebreide Sorteering Nieuwste Genres Billijke prijzen Nette afwerking. 70 Gent per half Kilo, - BIJ - Telefoon 1014 (eringa Telefoon 555 Leveren I üthrich Licht en Kracht instal laties. Het st. Goentoer. van Rottendam na-ar Java, vertrok 1 Mei van Sou thampton. Het st. Ardjoeno, van Rotterdam' naar Java, vertrok 2 Me» van Port Said. Het st. Siödoro, vam Java naar Rotterdam, vertrok 2 Mei van Ba- tatviia. Het st. Koningin Regentes arri veerde 2 Mei van Batavia te Am sterdam. Het st. Ceram arriveerde 2 Mei van Amsterdam te Sabang. Het st. Gc-dé. van Java naar Rot terdam, vertrok 2 Mei van Perdm. te Overveen. Leveren Ü2ET tb x» door grondboringen en ontijzeveia het op de eenvoudigste wijze. ftlgemeen Ti C. NIEPHAÜS, Nassanlaan 27r°°d- BRAND- SPIEGELGLAS- - TRANSPORT-, (ZEE- RIVIER. en LAND-) CASCO- ONGELUKKEN- LEVEN8- "W ATERLEIDINGS- SCHADE- INBRAAK- POST- WASCH- BORG- NERING- KRUGSDIENST- BAGAGE- RXTWTSL- HAGEL- PENSIOEN- öen Solide en flinke AGENTEN gevraagd. De Stoomdrukkerij „LOCKERS COSTER" levert alle soorten

Haarlem's Dagblad | 1906 | | pagina 6