P. B HARTEL, PERFECT KOLEE Mevrouw! V. H. J. IROUPIN, H/URI.F.M Gr. Hstraai lo. 19, SCOTT'S Emulsion kinkhoest Kerk en School Advertentiën LAATSTE DAG 3°|0 Premieloten 3°|0 Polissen 3% Union-Loten Vleeschhouwer, niet op. O. ALDERS Jr. Burger-Hotel uit de Myn „Nord de Gilly", Steenhouwerij en Marmerwerken. aLch-tbaoiriiij trachtte- een heslist ant woord te ontwijken., toonde zich ge jaagd en ongedurig. Dit wiajs voor den inspecteur De Lange aanleiding Van Vaaien te arresteeren en mede Ce ne men naar het politiebureau, om hem daar wider .te hooren. Hem werd verzocht met eenige agen ten mede te gaan. Van Vaalen had daar eerst weinig lust in en gaf er de voorkeur aan, door een agent in bur- gerkleeding vergezeld te worden. Maar met die voorkeur werd begrijpelijker wijze geen rekening gehouden, waar op die verdachte naar het bureau werd gebracht. Hier draaide Van Vaalen met al zijn antwoorden* zoodat zonneklaar aan den dag kwam, dat Ihij bij het gebeurde was betrokken geweest. Van Vaalen van zijn kant ontkende hard nekkig alle schuld, maar polihe en justitie achtten termen genoeg aan wezig, om hean in de cel op te slui ten. - De aanhouding .van Van Vaalen en diens zich telkenmale tegenspre kende verklaringen waren de aanlei ding tot de arrestatie van Teunis van Ee. wiens naam door Van Vaalen her haaldelijk werd genoemd. Maamdagmiddag vroeg Van Vaalen in zijn cel den adjunct-inspecteur Itenohmek te spreken. .De politieambtenaar begaf zich daarop naar de cel, miaar waarschuw de tegelijkertijd eenige beambten, op dat dezen zouden hooren wat Van Vaalen tegen den heer Teimkinck zeg gen wilde, die reeds min of meer ver moedde, dat deze Verdachte aan het spreken zou slaan, omdat hij zich m de laatste uren onrustig had ge toornd. Dit vermoeden bleek juist te zijn. Van Vaalen vroeg eerst of zijn vrou-w aan het bureau was geweest, maar gaf blijken voor die vraag alléén den heer Tenckinok niet te hiebben gjeroe- pen. Deze, aldus deelde men mede, gaf den verdachte ten antwoord, dat dierns vrouw niet op liet bureau ver toefde, maar ried hem meteen met klem aan, nu maar alles op .te biech ten, wat hij op zijn hart had, want blijkbaar -wilde hij méér zeggen dan atl'leen te vragen naar zijn. vrouw. Van Vaalen draalde, was eerst niet genegen iets anders los te la.ten, maar bezweek voor den herhaalden aan drang ontkennen kon hij toch niet blijven doen. En toen kwam het h'oo- ge woord er uit „Ut ben een slecht menjseh geweest. In de- eenzaamheid van de cel was dien misdadiger merkbaar de gedach te door hét hoofd gegaan, dat men zijne vrouw .wellicht eveneens onder verdenking van medeplichtigheid kon hebben gevangen- genomen in de stilte, binnen de vier naakte muren, had de diepgevallene blijkbaar ge dacht aan zijn jonge kinderen, die, aan hun- lot overgelaten, tehuis zou den zijn, door /de afwezigheid vah de moeder zwaar boetend voor wat niet was hunne schuld. Och, wie zal het zeggen, wat daar an die cel is gedacht, door het hoofd gegaan, en bepeinsd wie het zeggen, waf den moorden aar in de uren van zijn eenzame afzondering voor oogen is gekomen, welke beelden hij heeft gezien van thans en van lang gele den Van Vaalen bekende, bakende zijn gehieele misdaad van begin tot het einde, wees Van Ee, Kors en Over- horst als zijn helpers en medeplichti gen aan, vei-telde de geheele toe dracht van de diep treurige zaak, die wij onzen lezers reed's in den breeae hebben medegedeeld. En, dankbaar zijn geweten te heb ben ontlast voor de menschen, keerde de man in zijn eed; teru f. Terstond werd'en door die politie maatregelen genomen om 0verhoest in hechtenis te nemen, die kort daarna zwaar geboeid aan liet bureau werd gebracht. Van- Ee, Kors en 0 venhorst wiaren blijkbaar verrast door het .feit, dat de justitie de geheele geschiedenis bleek te weten, mua.r weiken. niet af van hun standpunt en bleven hardnekkig ont kennen. Van Vaalen deelde mede zijn aandeel in den buit in veiligheid te hebben gebracht bij zijn schocinmfoe- d'er in de Koekoekstraat te Utrecht en met dat doel Zaterdagmiddag naar Utrecht te zijn gegaan. Hij had het geld vooraf bijeenge bonden in een pakje, met papier om wikkeld, zoodat het van buiten zich door niets bijzonder onderscheidde. Hij overiiandigde het zijn schoon- moeder, met verzoek, dit pakje voor hem te willen bewaren. In het minst geen kwaad vermoedende, werd het door haar in ontvangst genomem Van Vaalen keerde 's avonds naar Zeist terug, waar later dn den avond in zijn bierhuis kwamen Van Ee, Kors en Overluorst. Het was daar toen zeer vol, zoodat de mannen in gezelschap van veijschiillende bezoekers bleven zitten praten, totdat te middernacht de herberg werd gesloten. Toen werd het tafeltje met de gramophoon weer van zijn plaats, naaist hét buffet, ver schoven, het luik omhoog getild en het inmiddels verstijfde lijk van den jon gen' Ie voorschijn gehaald in de met rookwalm geheel gevulde gelagkamer. Kors nam het op de schouders, en. ge volgd door die drie anderen, droeg hij het"lijk aan den achterkant het huis uit. om het, drwars door het veld, naar de Kerldiofsloot te brengen. Wat toen gebeurd is, weet men. Dinsdagavond werd liet der justitie bekend aan wie Teunis van Ee zijn aandeel van de f 1500 had toeven- trouwd. Het bleek, dat Van Ee Zater dag in Utrecht was geweest, om het geld tijdélijk aan iemand in hewaring te geven. Óp de Neude ontmoette Van Ee zijn zwager, bode Veenhof; Van Ee sprak hem aan en verzocht zijn zwa ger tijdelijk wat géld voor hem in ontvangst te willen nemen. Veenhof, die vah de zaak niets af wist, had daartegen natuurlijk niet het, minste bezwaar en stak ruim f 300, hem door Van Ee ter hand gesteld, bij zich Van Ee zou het over een dag of vier komen terughalen. Veenhof verscheen Dinsdagavond op uitnoodiging van de justitie voor den commissaris van politie, den heer Dammers, en werd later door den reehtc-r-commissaris, mr. Schepel, ge hoord. aan wien hij bovengenoemde bijzonderheden mededeelde. Het geld van Van Ee werd in beslag genomen. Waar Kous zijn aandeel heeft verbor gen, is nog niet beleend. Tevens is aan het licht gekomen, dat Van Ee Zaterdagmiddag een be zoek heeft gebracht aan den kopersla ger W. in de Bréedistraat te Utrecht, met wien Van Ee reedis jaren be vriend 'was. Aan W. heeft Van Ee de geheele moordzaak verteld, onder be dreiging, dat hij (W.) eveneens van kant zou worden gemaakt, indien hij ook maar het mdntete van de geschie denis aan eeni ander zou verteilen. Inmiddels moet worden verbeterd, dat het geld van Van Vaalen bij zijn familie in, de Koekoekstraat in beslag werd genomen. Van Vaalen heeft bet paikje Zaterdagmiddag daar gebracht., mét verzoek het tijdelijk voor hean te willen bewaren. Toen Maandagmor gen te Utrecht de moord, te Zeist gepleegd, békend was- geworden, ilcwa/rn bij de familie van V:an Vaalen de gedachte op, dlat het geheimzinni ge pakje, Zaterdags gebracht wellicht ieüs met den moord liiad uit te staan. Men maakte het pakje open, en vond er veel bainkbiljetton in de schrik sloeg de menisehen om het hart. Zij wilden 'liet gietLd niet langer in lirnis li-ebben, maar besloten het onmiddel lijk naar de politie te brengen. Ditis geschiedhef pakje met inhoud wierd door de familie, uit Koekoekstraaf aan het hoofdbureau op de Ganzenmarkt aan den commLssaiis Dammers afge geven. He,t is duis niet bij d'e familie in be- slaig genomen. ONDER WATER. De landerijen op het eiland Marken staan door liet zeewater, dat ten ge volge van den harden wind over de' dijken kwam, onder -water, zoodat dé boeren genoodzaakt waren hun vee •te stallen. Molens of een waterma chine bezit Marken niet en dus kan die toestaand weer van langen duur zijn, daar het water eerst door dé drie spuisluisjes wegstroomt als de zee ver beneden -.gewoon peil staat. ONGELUKKEN. Dinsdagmiddag werd het zoontje van J. Kuyper te Oostzaan levenloos uit het water opgéhaald. 1 Dinsdagavond is een 5-jarig zoon tje van den assistent van den Hol- la-ndschen Spoorweg te Ba-rneveld, terwijl de .ouders afWezig waren, in de spoorsloot gevallen en jammerlijk/ verdronken. Men schrijft uit Do,etinchem d.d. 19 November Hedenavond 'had de heler E. uit1 's Heerembeaig alhier het ongeluk, toen hij op een in beweging zijnde tram wilde springen mis te stappen, met het treurige gevolg, dat hij viel en een eind werd meegesleept. Emsitl g oiewond en In bëwusteloo- zen toestand werd hij opgenomen en" na verbonden te zijn per rijtuig naar zijne woning vervoerd. Men meldt uit Bergen-op-Zoom, dd. 19 Nov. Hedenavond 8 nur. is door de stoom tram AntweipenBergen-op-Zoom Tholen, nabij het koffiehuis „dé Raaiherg" een tot nu toe onbekend persoon overreden, toen hij valt dat koffiehuis uit in de richting Bergen- op-Zoom ging. De geheele trein is hem over het lichaam gereden, zoo dat dit een v-ormlooze massa vormde, hij was onmiddellijk een lijk. Door het trampersoneel werd het lijk in den bagagewagen gelegd. De -commissaris van politie nam bij aan komst alhier het lijk over en vervoeg de het naar de algemeene begraaf plaats. De man was leurder van beroep, ongeveer 50 jaar, vod gelaat, blond grijs haar, bruine knevel. Te Barneveld is Dinsdagavond de laatste trein van Arnhem aan het station van den locaalspoorweg op eenige stilstaande wagens geloopen, waardoor een aanzienlijke schadie veroorzaakt werd. Het onaieluk is ontstaan door ver keerden DE BURGEMEESTER VAN ZIERIKZEE. Onze correspondent te Ziertkzee schijnt het slachtoffer te.zijn van ma chinatie, van personen,, die den bur gemeester van zijn plaats willen drin, gen, schrijft de Tel. Ons wordt ten minste Van een zij de, die het weten kan, verzocht, te melden, dat er geen sprake van is, dat de burgemeester van Zierikzeé ontslag heeft -aangevraagd. INGEZONDEN MEDEDEiELINGEN 30 Gent per regel. Kinkhoest wordt spoedig en afdoend verdreven door van lévertraan en hypophosphiten van kalk en soda, en de wangen van de kleintjes zullen spoedig de kleur van rozen terug krijgen. Dit welbeproefde geneesmiddel heeft de buitengewoon genezende en herstellende kracht in gevallen van te danken aan de fijne kwaliteit en zuiverheid van de bestanddeelen en aan het volmaakte SCOTT proces waardoor deze bereid zijn tot een weismakenden en verteer- mcr* van ..e baren room. Bij alle scoTT* proces, apothekers en drogisten. INGEZONDEN Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopie den inzender niet teruggegeven. Voor den inhoud.' dezer rubriek stelt de Redactie zich. niet aansprakelijk. Mijnheer de Redacteur Gaarne kwamen we nog even terug op het schrijven van de heeren J. v. Breemen Jz. en Ed. A .v. Bilderbeék. Redenen waarom dit nu eerst ge schiedt, zijn in de eerste plaats de drukke werkzaamheden met ons con cert en in de tweede plaats moesten onze notulen doorgelezen worden. De heer v. Breemen zegt, daJt wij niet gesticht -waren over 't feit, dat hij copie mam van de partijen dea koperbegelaiding. Als dit feit niet ge pleegd was, zou hij dan niet, evienals de heer v. Bil derbeek, gezegd heb ben ,,I{k on tk en, dat ik uwe mu ziek gebruikt heb' De heer v. Breemen zegt, dat „Zanggenot" nooit het eigendoms recht van Holland's Glorie heeft be zeten. Dat hiebben wij ook nooit be weerd. De kwestie liep, zooals d'e heer v. Breemen zeer wel weet, over de orkestpartituur en partijen van de hand des heeren Muller, die sedert 5 Maart 1876 in ons bezit zijn. Als de heer v. Breemen alleen een .partituur had. gemaakt, door 4 zangstemmen, onder elkander te zetten, was dat dan zao'n moeilijk wenk geweest Trou wens, in 'f eerste bericht stond, dat hij die partdtuiir samengesteld had uit niet minder dan twaalf losse zang en orkestpartijen van de laatste dus acht. En deze muziek wil delheer v. Breemen huiten beschouwing la ten als' zijnde van gansch andere be werking Waarom gebruikte hij ze dan Wij schrijven dit niet uit ja lousie, of omdat we „Zang en Vriend, schap" zoo'n weirk niet gunnen. Maar had de vervaardiger van de nieuw ste copie onze toestemming niet kun nen vragen Dat was toch niet meer dan beleefd geweest. Of wias „Zang- geno't" daarvoor te min Andjere ver- eemi-gingem, ook „Zantg en Vriend schap", kunnen getuigen, dat wij onze muziek steeds bereidwillig in bruikleen gaven, en ze niet verhuren. Wat die beidé heeren schrijven, is niets anders1 dan een zwakke poging om een verzuim en een onbeleefdheid zoo niet meer goed te praten. Voorts zij den heer v. Breemen op gemerkt, dat het bestuur van „Zang- genot" uit 7 leden bestaat en niet uit een 2en secretaris alleen. Hoogachtend, Het Bestuur van' HAARLEM'S ZANGGBNOT. Schoten, 20 November 1907. Mijnheer de Redacteur Gaarne wieniscliten- .wij, dat U het onderstaande in uw veelgelezen blad 'zoudt willen plaatsen. Bij voorhaaf onze dank. Op hteit ingezonden stuk d.d. 17 No vember „Beschaafde arbeiders", wa ren wij mi/et van plan te antwoorden, aangleztien uit dit schrijven blijkt, dat de inzendier zonder grondig onder zoek dit iter plaatsing aan U op zond. Maar, nu het bestuur der afdéeling Haarlem van den Nederiandschen Stu- cadoorsbonid dit ook heeft gedaan, ge voelen- wij te moeten antwoorden. Had dit bestuurde zaak grondig on derzocht, dan zou het zich wiel ge wacht hebben, dit -stuk in uw veel gelezen blad ter plaatsing in te Stu ren. Dit .is ons eerste en laatste ant woord. Hoogachtend A. LOMAN. P. SCHMIDT. NBD. HERV. KERK. Beroepen te Marum (Gron.) de heer M. G. van Wijhe, cand. te Utrecht te Ter Heide de heer P. van den Toom, oand. te Oversöhie., GEREF. KERKEN. Beroepen te Heerjansdam ds. E. A. Groenewegen te Westmaas. ACADEMISCHE EXAMENS. Lelden. Bevorderd tot doctor in de rechtswetenschap de heer G. J. Lyciklama a Nijeholt, geboren te Rot terdam, op Stellingen. Utrecht. Keukel. voorker. ex. G. v. Montfrans. Grootste Geldloterij. ten laste der UNION BANK te 'e-GRAVENHAGE. Goedgekeurd bij Kon. Besluiten van 8 Dec. 1903 en 11 Oct. 1907. Maatsch. Kap. f 500.000 Hoofdprijs f 100 000 Trekking 25 Nov. a.s. volgens de e Sohoien, 20 November 1907. Mijnheer de Redacteur Beleefd verzoek ik U een weinig plaats in uw veelgelezen blad, ter plaatsing van het onderstaande. Bij voorbaat mijn dank. Naar -aanleiding van de beide inge zonden, .stukken, voorkomende in nw blad van Maandag en Dinsdag j.l„ het eerste ingezonden door den heer H„ liet tweede door de af deeling Haar lem van den Ned erl-an-dsehen Stuca- d-oorisbonid, voel ilk mij verplicht U met het volgende in kennis te stellen. Daar ik aan dezelfde huizen in de Javastraat werkzaam ben, en de ge heele toedracht der aaak mij volko men bekend is, durf ik zonder eeni-g voorbehoud voor de waarheid van het volgende inbtaan. Dat dé h'eer H. schreef zonder eenig voorafgaand onderzoek, althans zon der dlat de feiten hem. gehéel bekend waren, is nu juist niet verstandig te noeaneoi, want ware dit wel het geval geweest, zijn ingezonden stuk zon m. i. het liicht niet gezien hebben. MaaT diaar, waar in het ingezonden stuk van- de- afdeeling Haarlem van den Nederiandschen "StucadooTsbondj sprake is van „dit is ons na geno-j men informatiën gebleken", kan dit i wel dienen' ten opzichte van.het al of niiet werken door stucado orsgezei len maar voor het overige ware het beter geweest ais het bestuur van den bo- vengen-oeinden bond eerst ter plaatse een onderzoek had .ingesteld. Wel licht ware het, bestuur dé noodzake lijkheid van zulk rustverstoren dan ook wel gebleken. Bovendien is het zoogenaamd kalk- blussohen op Zondag en in den nacht niets buitengewoons voor een s-tuca- d.oor, daiar diit bij zeer veel patroons de gewoonte is, althans wanneer men Zaterdags de kalk ontvangt. Begint men ze te bl/uJsschen, dan blijft men -er mee door gaan tot dit. werk is af- geloopen. Ten slotte zij nog gemeld, dat de bouwondernemer met het oog op brandgevaar of eenig ander nadeelig gevolg het wenschelijk a-cMte, dlat de kalk zoo spoedig mogelijk werd opge ruimd en dientengevolge met het ge drag van bedoelde patroons zeer was ingenomen Hopend in-déze kwestie eenig licht te hébben gébracht, verblijf ik, ach tend. W. SPOOR. 1/4© Loten flO, 1/I0e f4 en twintigste loten f2, voor alle klassen geldig. recht gevende op 1/20 der prijzen van f 100 en daarboven van de Staatsloterij Volgestorte polis f 10. Maandpoliesen tegen 10 stor tingen van f I elk per maand. Hoofdprijs f IO.OOO, Toorts prijzen a i 5000, f 3000. Geheele origineele Loten f I - Verkrijgbaar ten Kantore VSIOK BAAK Toussaintkade 19. Te Haarlem bij KOSTER's Sigaren-Magazijn Anegang 18. Alle mogelijke voordeelen zijn vereenigd in de 8% Union-Loten. Fin. Dagblad, 6 Nov. 1807. Wenscht u veel geld voor ge- gm dragen Dames- en Heerenklee- ding, oude Meubelen, Bedden enz., bet beste adres is bij S. KAN, Frankestraat 10. Te allen tijde aan huis te ontbieden zoowel binnen als buiten de stad. Aanbevelend S. KAN, Frankestraat 10, Haarlem. Stoomvaartberichten Het st. Sindoro, van Java naaf Rot terdam, passeerde 19 Nov. Point de Galle. Het st. Celebes, van Amsterdam'n. Batavia, arriveerde 20 Nov. te Pa- dang. Het st. Koning Willem II, van Am sterdam naar Batavia, vertrok 20 Nov. van Suez. Het st. Bali vertrok 20 Nov. van' Amsterdam naar Hamburg. Het st. Potsdam vertrok 20 No-V. v.- New-York naar Rotterdam. Het st. Goentoar, van Rotterdam' naar Java arriveerde 20 Nov. te Mar-1 seille. Het st. Amstelland arriveerde 20 Nov. te Rotterdam van Buenos-1 Ayres. slaat het RUND- en fijn vet KALFSVLEESCH B B. Vraagt Prijscourant der Vlesscklerering per maand. Smederij van HA&BDB1V, Kachels en Fornuizen, Grof- en Siersmeedwerk. Goedkoopst en soliedst adres roor H.H. Aannemers. Aanbevelend FRAUS HALSSTRAAT 30, hoek Kennemerstraat. Café „Hoogerhuis", VERWULFT. Logies met Ontbijt f 1.en f 0.75 per nacht. Beleefd aanbevelend. BI. HES. Het gevolg van verschillende omstandigheden, speciaal van wees, om hardop waarheid te zeggen, was, dat vroeger geheim bleef, dat- op belangrijke schaal op niet strafbare wijze wordt bedro gen, gerooid en gestolen en dat reusachtige kapitalen verloren gaan door domheid en gebrek aan tact en zakenkennis van verschillende onbekwame geldbeheerders, Het blad „TflENIS", uitgave Rechtskundig Bureau FRANS SCHAAP Jr., Den Haag, heeft sedert ongeveer tien jaren over der gelijke daden geschreven en daartegen gewaarschuwd en zal daar- medebiyven voortgaan. Het blad „THEffllS" brengt voortdurend gevaarlijke toestanden op floantieel en rechtskundig gebied aan het licht. Menigeen heeft zich door voortdurende lezing van „THEMIS" kunnen bevoordeelen of zioh voor schade kunnen behoeden. In het Zaterdagavond verschenen en in volgende nummers „THESIIS" komen uitvoerige beschouwingen voor omtrent het bankiers- es bassiersbedrijf in Nederland. Kooplieden en fabrikanten, die crediet genieten van bankiers en kassiers, gelieven speciaal „THEMI8" voortdnrend te lezen, evenals aandeelhouders in flaancieele instellingen en zfl, die gewoon zjjn, hun geld k deposito te plaatsen. De strekking van „TflEMIS" is onder meer aan te toonen, dat men zaken mag doen op financieel gebied alleen met die bankiers en kassiers, die kapitaalkrachtig zjjn en bewezen hebben, de ver- eischte groote bekwaamheden te bezitten. „THEH1S" verschijnt tweemaal per weeken kost per jaaraicht galden, dos per nnmmer by jaarabonnement ongeveer 7i/a cent. Los nummer f0.50. Nieuwe abonnés ontvangen de belangrijke nummers van de laatste twee maanden kosteloos. Abonnementen voor korter t^jd dan een jaar worden niet aangenomen. Voor Centrale Verwarming is geen beter stoken dan met de beroemde Deze zijn goedkooper in het gebruik dan Gietcokes en tasten veel ininder het ijzer aan. Alleen te verkrijgen bij Ch HOOTNQ ZOON, Handelaars in alle soorten Brandstotfen. HAARLEM, AMSTERDAM, BL0EMENDAAL, Nieuwegracht 36. Singel 1921. Weg 217 h. Telefoon 230, Telefoon 1676. Telefoon 937. Vraagt Prijsopgave s.v.p. Qeen nieten. 30/^ TIJDGEESTLOTEN. Uitgifte N. V. „DE TIJDGEEST." Goedgek. bij Koninkl. Besluit van 20 Maart 1907. 21000 loten, 2de Serie, geldig voor alle klassen,waar bij 10502 prijzen Trekking volgens aanwijzing der 386e NBD. STAATSLOTERIJ. Hoofdprijs: Honderd Duizend Qnlden in Contanten.) verder vele prijzen van f 10000, f4000, f3000, f2500, f 1500, f1000, enz. Eigen geld blijft eigen geld. Op elke flOO inleg wordt p.m. f85 terugbetaald. De Tfjle eigendommen der Mij. waarborgen de prompte uitbetaling der prijzen 1/10 LOT 13. Vraagt volledig trekkingsplan. 1/20 LOT 11.50 Klassikaal f 0.60 Klassikaal f 0.30 Verkrjjgb. a/h. Hoofdkantoor: Znidblaak 32, ROTTERDAM, en te Haar lem in Pet Sigarendepöt van de HH. GEBHARD ZALM, Zijlstr. 81 J. WILDSCHUT, Scboterweg 46 en J. P. v. NIEUWENHOVEN, Kruisweg 43. Toezending naar buiten na ontvangst bedrag plus 5 ct. voor porto «ebr. TALLENTGOSD, Spaarndiam leveren frainco (hfuifi Haar lem en Bloemen/daal PUIKE WIN TERAARDAPPELEN, Zeeuwsch e Jam men, Bonte en Blauwe 2.70, Blanke f2.50 pen H.L. Dclftsche Knrkwarenfabriek, Delft Capsulen en Flesschbnlak. Vraagt monster en Prijscourant. Vertegenwoordiger voor Haarlem en Omstreken J. D. WEIJEBB, Koningstraat [8. Nieuwe Gracht 48, bij de Infanterie-Kazerne Grootste Keuze Grafmonumenten Steeds Voorradig Schoorsteenmantels. MARMERBLADEN voor Toonbanken, Uit- stalkaaten, Waschtafels, Meubelbladen enz. enz. wit of gekleurd. Verstrekt gaarne prijsop gave aan H. H. Aan nemers op aanvrage. Reparation aan Schoor steenmantels, Pendules, Coupes en alle Marmer sieraden worden netjes in orde gemaakt. O O O O O O O O NIEUWE GRACHT 48. TEFEPHOON No. 564

Haarlem's Dagblad | 1907 | | pagina 6