Een vaar genot THEE Leverancier HAAS' beslist kiemvrije blanke Prima Porseleinen-Emaille Badkuipen met 18 kwaliteit Geysers. PH. J. 6. BÖiST, Markt, looi Jansstraat. Firma DE LOOR Lange Veerstraat 34 Geschi'derde Dienstbodenkasten in al!e malen. BRANDSMA. f 1- en f 1.30 p. 5 ons Noord-Zuidhollandsche Tramweg-Maatschappij. E. SASSEN Co. Effecten, Coupons, ProlongatiBn, Beleeningen, Deposito's. F. LOS, Dameskapper, In bemande, met FIRMA STCMPEL voorziene ftesschen van 5 en 10 liters a f 0.20 en f 0.25 p. liter. Waar niet verkrijgbaar wende men zich direct tot de Azijnfabriek firma J. A. HAAS ZOON, Spaarnwouderstr. 18, met naainopgaaf van uw leverancier CENTRALE WERKPLAATS. De li. LI. S. AL heeft aan- besteed do levering van ruwe bou ten aan de centrale werkplaats bij Haarlem en de wagenwerkplaats bij Amersfoort als. la. 167.050 st. iruwe 'bouten met moeren, 2a. 211.250 stuks idem; 1 b. 13.000 st. ruig-, pot-, treeplank-, veer- strop- en oogbouten en 50 liaken; 2b. 11.100 stuks idem. Ingekomen 2 biljetten. Laagste in schrijver Utrechtsckü schroefbouten- en moerenfabriek Heukelom Ver- weij, perc. 1 f 5.866.19, perc. 2, I 8.497.88 1/2. Uit de Omstreken OVERVEEN. Het ouweder. Hedenmorgen omstreeks kwart voor negenen ontlastte zich een hevig onwedcr boven onze gemeente. De bliksem sloeg in den schoorsteen de woning van den heer J. W. Faas Sr. en vernielde den schoorsteen een gedeelte dak. Op de algemeen© begraafplaats te Overveen werd boom vernield. HEEMSTEDE. Hedenmorgen vijf uur, vertrokken de leden van het R. K. Zangkoor met hunne dames van hier, om een uit stapje te gaan maken naar Arnhem. ZANDVOORT. VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD. De Raad vergaderde Maandag avond onder voorzitterschap van den heer BEECKMAN, burgemeester. Aan wezig alle leden. Ingekomen is o.a. een verzoek schrift van een aantal Zandvoort- sclie aannemers, die verzoeken om bij aanbestedingen zooveel mogelijk deze te gunnen aan inwoners van Zandvoort. De VOORZITTER merkt op, dat het z.i. in strijd is met de Gemeente wet, om op een dergelijk verzoek n te gaan. Een aanbesteding is publiek of is dat niet. Eén van beiden. Ter fine van prueadvies wordt het stuk in handen van B. en W. ge steld. In de eerstvolgende vergade ring zal de 7-fak opnieuw aan do orde worden gesteld. Na onderzoek der geloofsbrieven van een viertal herbenoemde raads leden adviseeit de daartoe aangewe zen commissie tot toelating. Aau de orde. komt een request van den heer lifaregt inzake de uitreiking van biljetten van de hondenbelas ting. B. en W. stellen voor, f 25.- als vergoeding voor dit werk te geven Zonder hoofdelijke stemming wordt aldus besloten. Aangenomen wordt, volgens het voorstel van B. en W., een regeling voor de betaling van schoolgeld voor leerlingen der Huishoud- en Indu StriöSChool. Voor de kinderen van oudere met een belastbaar inkomen tot en met f 401 zal het geheele school geld worden Ixitaald, voor die van ouders met een inkomen van 401 800 de lielft van 't schoolgeld ter wijl wanneer liet inkomen boven de 800 gaat, het schoolgeld voor reke ning der ouders komt. Z. h. st. wordt aldus besloten. Hei-vat wordt de in de vorige raadszitting verdaagde behandeling van een request der Kennemer Elec- triciteits Mij., die onder gewijzigde voorwaarden een concessie-verlen ging vraagt. B. en W. praeadvisee- ren om op het voorstel der K. E. M. in te gaan. De heer SLAGVELD vindt dat er, zu tariefswijziging wordt gebracht, niet langer een prijs van f 0.62 1/2 voor de badgasten moest worden berekend. Hij stelt voor 0.50 te bedingen of als dat niet gaat f 0.55, met be paling dat dit. na een zeker aantal Jaren f 0.50 wordt. De VOORZITTER wijst er op, dat de vaste Drijs voor inwoners van Zandvoort nu toch 0.25 wordt Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen met op één na alge- meene stemmen (de heer Slagveld stemt tegen). Dipbiüeritis ts Zandvoort. De VOORZITTER deelt thans me de, (na aangestipt te hebben dat het rapport van prof. Van Cal car inzake besmetting door diphterie-bacillen iu de gemeente Zandvoort ter inzage is gelegd) dat door het raadslid den heer Slagveld een vijftal vragen schril telijk bij B. en VV .zijn ingediend, betrekkelijk liet voorkomen van di phteritis in deze gemeente. De eerste dier vragen luidt: „Is het waar, dat 'hier veie gevallen van dichteritis zijn voorgekomen, die met opzet door hoeren doctoren zijn verzwegen?" De Voorzitter zegt er prijs op te stellen, deze zaak in oj?enbare ver gadering te behandelen, en vraagt daartoe de toestemming van den Raad, welke verleend wordt. Hierna beantwoordt spr. <le eerste vraag vii.ii den heer Slagveld met: „Neen.'' en voeat hieraan toe, dat het aan het college van B. en W. niet bekeud is dat i'eeren doctoren ïüfti opzet hier voorgekomen diphterle-gevallen hebben verzwegen. De lieer SLAGVELD vraagt of de Voorzitter dat onderzocht heeft. Is het niet waai-, dan begrijpt spr. niet dat men zich zulk geschrijf als in den laatsteu tijd in vele couranten is voorgekomen laat aanleunen. De VOORZITTER repliceert, dat hij zich met beantwoording van het geschrijf van anonymi in dagbladen 'niet wil in laten. Spr. meent, dat het ook op den duur toch onmogelijk is om in zoo'n wederzijdsch geschrijf gelijk te krijgen. De heer SLAGVELD verzekert dat het vertrouwen nu al zoozeer is ge schokt dat er jaa-en overheen zullen gaan vóór de Zandvoortsche autori teiten weer door de badgasten wor den vertrouwd (beweging). De VOORZITTER leest thans de vol- g'jiide vragen .des heeiien Slagveld voor. Opgemerkt wordt, dat na het ontkennende antwoord op de eerste vraag »eea beantwoording der vier volgende vrijwel overtollig Is, aan gezien die voortvloeien uit de eerste. In hoofdzaak komen ze hierop, neer, dat interpeilant vruugi of B. en W. de zaak geen govaar voor den naam van hun badplaats zouden achten en (als de eerste vraag met ja moet wor den beantwoord) of er geen gevaar voor de eigen kinderen bestaat als men niet eens weet, met welke kin deren ze in aanraking kunnen ko men. of (indien het eerstgenoemde gebeurd is) do betrokken ambtenaren moeten woeden gestraft, of getracht moet worden door Ik-pa aide maatre gelen het thans geschokte vertrouwen tc doen tcrugkeerom Wethouder ZWAAN herinnert er aan dat de Raad in haar vorige zit ting de reeds bij voorbaat door B. en W. ter bestrijding der ziekte gedane uitgaven heeft goedgbkourd, en tevre den was over do door dat collega te gen de diphtei-ie genomen maatre gelen. De VOORZITTER zegt te hopen, dat met de d'Ossiers welke hij te dezer zake bezit ook van hooger hand een onderzoek zal worden ingesteld. Spr. citeert uit een artikel van mr. P. Ti- demon in het Bloemendaolscii Weekblad, en merkt op, dat de deskundige leden der zondheidscommissio zich op hoogte hadden kunnen stellen dat het aantal gevallen te Zandvoort grocrter was dan "dat waar meente „recht op heeft". Spr. keurt het af dat Zandvoort geen vertegen woordiger in de commissie heeft. Wethouder ZWAAN en de heer v. PLAS deelen heiden mede dat dr. Varenkamp hun heeft medegedeeld dat het over een vraag (die aan hem zou gedaan zijn) in het bedoelde ar tikel vermelde onjuist is. De heer SLAGVELD verklaart dat aan hem door het hoofd der sohool den heer Schumacher is meegedeeld, dat kinderen dagenlang op liet on derzoek moesten wachten. De VOORZITTER heeft dat van het schoolhoofd niet vernomen. Als voorbeeld vun de onjuistheid van sommige berichten over den toe stand te Zandvoort haalt spr. een bericht aan in de Frankforten Zei- tung. hem door den heer Collot d'Escury ter hand gesteld. Dat be richt houdt in, dat te Zandvoort.... epidemische typhus heerscht! En er komt liier geen enkel geval van ty phus voor! Telegrafisch hebben B. en W. om onmiddellijke rectificatie van deze onjuiste mededeoling verzocht. De heer SLAGVELD betoogt thans, dat de ziekte ul van 1903 of 1904 af le Zandvoort voorkomt. Er is in dien tijd aan de maatregelen ter bestrij ding niet goed de hand gehouden, j. iidors was het zoover niet gekomen. Do VOORZITTER: Meneer Slag veld, daar weet u niets vaai. U is leek. En wanneer 't dan waai- zou zijn, dat het gemeentebestuur in zijn taak tekort was geschoten, dan heeft u dat als raadslid ook gedaan, door van 1903—1908 over do zaak te zwij gen. De heer SLAGVELD: De leden van den Raad blijven koud van de mede deel Lng van dergelijke gevallen! B. en W. hadden eerder moeten ingrij pen, dan was het zoover niet geko men. Dit is gekomen door lamlendig heid.! De VOORZITTER deelt mede, dat de heer Slagveld zijn eigen negen jarig dochtertje tegen den wil van den arts, als bucil Ion draagster uit het St. Elizabethsgasthuis te Haar lem naar huis heeft laten halen. Ten bewijze least sar. een brief der di rectie van het gasthuis voor. Geroep: „Dat is liet toppunt!" Do heer SLAGVELD antwoordt dat hij meende dat do administratie daar niet in orde was. Een stem: „Vondt u die daar ook al niet in orde?" De heer v. d. PLAS, tenslotte het woord vragend, verklaart reeds te voren van plan te zijn geweest een motie in te dienen, zonder dat hij wist wat pp deze zitting gebeuren zou. Nu doet het hem temeer genoe gen deze motie voor te stellen. Zij luidt woordelijk: De Raad der gemeente Zandvoort, kennisgenomen hebbende van de in verschillende bladen voorkomen de berichten inzake den gezond heidstoestand in deze gemeente, waarbij door sommige schrijvers gepoogd wordt een blaam te wer pen op het beleid van B. en W., alsof dat ooilego nalatig zou zijn geweest in het tijdig nemen van maatregelen, noodig ter verbete ring van den algemeenen gezond- 1 icids toestand spreekt over dat uogon zijn af keuring uit, verklaart de door B. en VV. genomen maatregelen goed te keuren; stelt ten volle vertrouwen in het beleid van genoemd collego ten opzichte van de bevordering van den algemeenen gezondheidstoe stand; en gaat over tot do orde van den dag. De VOORZITTER dunkt den heer v. d. Plas voor deze motie, die hem zeer veel genoegen doet. In stemming gebracht, wordt de motie aangenomen met op éen na (die van den lieer Sllagveld) algemeene stemmen. De behandeling van dit punt is thans geëindigd. Bij de rondvraag doen zich geen punten van bijzon der belang voor. en de Voorzitter sluit de openbare vergadering te 9 3/4 uur. IJ MUIDEN. DE BEROEMDE ZEESLANG. Do b&riohtgever van het Hbld. te Umuiden schrijft: In Amerikaansohe alsmede in vele Nederlandsche dagbladen Jeest men nog al eens dat schepen bij binnen komst rapporteeren do beroemde zee slang op den Noord-Atlautisclien Oceaan te hebben gezien. Kapitein J. Schmidt van het Ne der iandfiche tankstoomschip „Char- lois", dat hier Zaterdagavond van Philadelphia binnenkwam vertelde ons het volgende: Ook wij hadden de gelegenheid op de reis paar Noord-Amerika den 2Sen Juni van dit jaar op 46 gr. 20' Noorderbreedte en 34 gr. 1' Wester lengte bij kalm weder een oogen- 6chijnlijk monsterachtig dier kan 200 tot 300 meter lengte te kunnen Do staart sloeg het water eenige meters omhoog. De kop van het reu zenbeest, die teikens boven de opper vlakte van het water kwam gooide het water ver om zich heen. Tussclxen kop en staart waren twee kronkelingen te zien. Het geheel ge leek volkomen oi) de besohrij vingen van zeeslangen, die bij vorige gele genheden gezien waren en wij wa ren allen dus aan boord in do groot ste spanning. Onze koers was recht op liet wonder b&est toe en toen wij er ongeveer twintig meter van ver wijderd waren gaven wij met ons win cbester-ge wear eenige schoten die hot beest in het lichaam troffen liet bloed kleurde de zee hel rood. Hot reuzendier splitste zich in io- ren en Idaz» dealen zwommen heel aardig in eene colonne van vier weg. liet waren namelijk... vier wal- isschen achter elkander van welke e voorste nu en dan den kop boven i water goodie terwijl de achterste' wild met den staart zwiepte en ile middelsten rustig zwommen. De ge lijkenis alSOf zij één vise li vormden was zoo treffend dat wij in de eerste oog en blikken beduusd waren. Zouden er echter niet uieer rappor ten omtrent het zien van zeeslangen op etu dergelijk gezichtsbedrog ge baseerd zijn? Binnenland HOFBERICHTEN. Men schrijft uit Baarn: Ondanks de afmattende hitte was hel Zondagmiddag op Soestdijk ut tamelijk druk en verdrongen zich uur 's middags, het tijdstip, waarop de Prinses na haar middagslaapje gewoonlijk uitrijdt, vele hondérden in de omgeving van het Paleis. Een oogenblik vreesde men teleurgesteld te zullen worden, doordat van een rij toer in den. voortuin van het Pa leis met het oog op de warmte zou worden afgezien en in plaats daari van de minder heete en meer lom merrijke lanen van het park daar achter zouden worden gereden. Te gen 5 uur verscheen het ponywagen tje aan de hoofddeur van het Paleis en weldra stapten daarin II. M. de Koningin, H. M. de Koningin-Moeder en H. K. H. Prinses Juliana. Koningin mende de pony zelf, ter wijl een lakei per rijwiel het rijtuigje volgde. Dadelijk werd gereden in de richting van het hek langs den straatweg. Op 20 M. afstand werd halt gehouden en steeg de vorstelijke familie uit Aan de hand harer moe der wandelde de Prinses, tot vlak bij het hek en maakte toon een buigi'n>; voor het publiek, terwijl zij met haar zakdoekje wuifde. De enthousiaste menigte beantwoordde dezen groet der Prinses op de hartelijkste wijze. De wandeling werd nog even voort gezet en daarna de wandelrit in het ponywagentje vervolgd. Prins Hendrik, die des morgens een rijwieltochtje maakte, reed des middags per auto uit om een bezoek af te leggen te Renswoude. Te 9 uur "s avonds ve'rtrok Z. K. II. van af de halte Soestdijk via Utrecht naar Den Haag, waar de Prins tot Dinsdag avond zal verblijven. Hij gaat op de eendenjaebt onder Wassenaar. Koningin maakte des avonds met hare Moeder een rijtoer door de Baarnsche bosschen en door Baarn. De Prins vertoefde gisteren in de residentie ,om deel te nemen aan den eenden jacht onder W ONGELUKKEN. Zaterdagavond zou de 45-jarige Gamers een bad nemen in de Maas te Maastricht. Meeneude met diep water te doen te hebben, sprong hij met liet hoofd naar beneden de rivier in. Hij kwam op den nog geen meter diej^en bodem, die met steenen be dekt is. terecht en verwondde zich zoodanig aan 't hoofd, dat hij Zon dagmiddag 3 uur aan do gevolgen overleden is. G. is gehuwd en vader van 5 kinderen. Men meldt uit Baarn: Maandagmorgen werd te Soest de ar beider Lammert Muis in zijne wo ning door den bliksem getroffen en gedood. Op verschillende plaatsen sloeg de bliksem in. Twee woningen brandden af. In de weide werden eenige koeien doodgeslagen. EEN SPOORWEGCONFERENTIE. Naar het Hbld. verneemt zal op 12 September e.k. eene bijeenkomst plaats vinden te 's-Gravenhoge van afgevaardigden dér Fransche, Belgi sche en Nederlandsche spoorwegen ter bespreking van het Nederlnndsch- Belgisch-Fransch personen en baga getarief. De afgevaardigden worden door hunne dames vergezeld. Nadat de zaken afgehandeld zijn, is een be zoek aan Sc he veilingen 'n uiiter aard welkome afwisseling. Uit de Arbeiderswereld BESCHERMING VAN DEN ARBEID. Door de heeren Schaper, Duys, Helsdingen, Hugenholtz, Ter Laan, Troelstra en Vliegen is een voorstel van wet ingediend, betreffende be scherming van den arbeid. In het stelsel van het ontwerp zijn in hoofdzaak de bedrijven verdeeld in dezulke, welke worden uitgeoefend in fabrieken en werkplaatsen, en de I bedrijven, waarvan dit niet het geval I brieken en werkplaatsen is te ver- j staan. In de eerste plaats de „open of besloten ruimten" en de electrisehe stations bedoeld in de geldende Ar- y eidswet en daarenboven zijn met J fabrieken en werkplaatsen gelijk ge- j steld kantoren, waar administratieve I arbeid wordt verricht, m zwengel- keeteu en vlasbraakhokken. Voor al le .arbeiders, die arbeid verrichten In dienst ©ener onderneming of daar- j mede gelijkgestelde instelling of in- richting, geldt de 10-urcndag, behalve 1 voor de zeer enkele categoriën, wel-1 kor .uitzonder,mg strikt onvermijde- lijk was. Voor alle arbeiders, die j werkzaam zijn in fabrieken en werk- plaatsen, wordt, van drie jaren af na de inwerkingtreding der wet, geleide lijk de 8-ureoidag ingevoerd, zoodat deze acht jaren na de inwerkingtre ding dór wet definitief zal zijn inge-j treden. Voor den landbouw en alle andere bedrijven, waar de arbeid niet in fa brieken en 'werknlaatseu geschiedt, wordt een overgang tot 8-urendag nog, als vastgelegd m de wet niet mogelijk geacht. Voor den arbeid in fabrieken en werk plaatsen wordt tevens terstond ingevoerd de .vrije Zaterdag (van 1 uur af) niet op dien dag een arbeids duur van 7 uren. Voor de fabrieken en werkplaatsen wordt dus de 5i- urige werkweek ingevoerd. Ook de 7-tirendag op Zaterdag zal op oudere bedrijven kunnen worden toegepast. In het ontwerp zijn in het alge meen, ten aanzien van den arbeids duur, mannon, vrouwen en jeugdige personen op ééne lijn gesteld. Met een arbeidsduur van 10 (rasp. 8) uren mag dit rationeel worden geoordeeld. Overigens wordt over- en nachtarbeid voor jeugdige personen 111 fabrieken en werkplaatsen, ntet toegelaten. Daar alleen voor fabrieken en werk plaatsen en voor de landbouwbedrij ven een verbod van nachtarbeid geldt, voor een enkel ander bedrijf, I zoo werd voor het koffiehuis- en ho-1 telbedrïjf een afzonderlijke bepaling ingevoegd. Aan den nachtarbeid wordt de voorwaarde verbonden, dat dezelfde arbeider slechts eene van de drie we ken dezen a'rbeid mag verrichten en dan slechts gedurende 8 uren buiten de rusturen. Bovendien wordt voor geschreven, dat in dag- en nacht (z.g. centinu) bedrijven, de achtureïidag wordt ingevoerd voor alle arbeiders, die om de veertien dagen aan den naehtarbe d deelnemen, zoodat daar voor het 3-ploegenstelsel zal moeten worden ingevoerd. De nacht is in de fabriek cti werkplaatsen gesteld op dc tijdruimte van 66, in dein land bouw van C5 (of van 64 voor het melken). Voor ande're, daar buiten vallende bedrijven, is eön speciale grens gesteld: voor sommige bedrij ven (bv. do zeeschipperij) is geen grens tc stellen. De invoering van den 10-urendag per etmaal, is hier vol doende. W ut betreft den kinderarbeid is Wat betreft den kinderarbeid .s men; lot den leeftijd van 14 jaren. Een j leerplicht tot het 14e jaar behoort! hierbij, doch bij het ontbreken daar-j van kan daaromtrent bóer geen voor- siel worden gedaan. Binnenkort zal eeb wetsvoorstel; olgen, de strekking hebbende, de leerplichtwet in dezer voege te her zien. Ten aanz.en van de landbouw bedrijven kan ee'n absoluut verbod, van wat men zou kunnen noemen k n- derarbeid, slechts gelden ten aanzien is een bad in huis met gasverwarmer. Compleet f 24.50. Zesr ooncurreeronde prijzen. TELEFOON 24©. tegenover de Firma VROOM DREESMANN VOORHEEN BOTERMARKT 46 Grootste keuze in ZIET ETALAGE. AMSTERDAM. Hoofdsoorten GEDEPONEERD 85 cants p. 5 ons O ECTARESSEN CE S. Prijs per flsschje f 0.25. Voor het bereiden van heerlijke zomerdran- ken, limonades, likeuren, voor puddingen, Ijs enz. is niets beter dan dez9 essences. ALOM VERKRIJGBAAR. GEACHTE DAMES I Wilt U lang, mooi, vol en glanzend haar bezitten? Het eenige wat veel van eene onderneming buiten het ge- resultaat geeft, is de aii de ouders of voogden, waar toe het kind behoort, en bij wie het In ieder gezn verricht het kind beneden 14 jaar wel eens eenige luchte hulp, die geen wetgever kan en zou mogen verbieden. Eigenlijken ger egelden landarbeid of arbe d AMERIKAANSOHE HOOFDMA8SAQE i- en boschbouw, of in de veehou derij zal het kind, volgens het ont- erp, niet mogen verrichten. Lichte hulp wel. Wat lichte hulp is. daarom trent zal z.ch spoedig eon jurispru dentie vormen. Het spreekt van zelf, dat die hulp alleen mag worden ver richt voor het gezin waartoe 't kind, hetzij als eigen, hetzij als aangeno men kind, behoort. In bouw en redactie is grootendeels waar afwijking niet gewenschl, of. wegens de veel ruimere strekking van dit ontwerp geboden was, de Arbeids wet van 1889 en liet oritwerp-Arbeids- wet van 1911 gevolgd. Het bevordert den Haargroei en houdt het uitvallen tegen. Vele bewijzen hiervan hebben wij reeds door ondervinding verkregen. Ons beleefd aanbevelend, hoogachtend, Gez. SCHORNAGEL, Coiffeuse's. in Telef. 634. Leeghwaterstraat 19, Haarlem. Marktnieuws Op de Maandag alhier gehouden Botermarkt waren aangevoerd en verkocht: Boter 40 KG., f 1.50—f 1.60. Biggen 20 stuks, f 8—f 13. Schrammen 4stuks, f 13f 18. N. kalveren 12 stuks, f 11f 16. GROENTENMARKT. 31 Juli 1911. Aardappelen. Aangevoerd 120 HL., «■kocht 100 HL. 2—3.50. Appelen. Aangevoerd 34 HL., ver kocht 30 HL. 15. Peren. Aangevoerd 72 HL., verkocht 50 llL. 15. Bloemkool. Aangevoerd en verkocht 2000 stuks 0.03-0.08 Roodekool. Aangevoerd en verkocht 500 stuks 1 0.05—0.08. Wittekool. Aangevoerd en verkocht 200 stuks 0.030.05. Savooiekool. Aangevoerd en ver kocht 700 stuks I 0.02—0.03. Snijhoonen Aangevoerd en verkocht 500 manden 1.10—1.50. Heerenboonen. Aangevoerd en ver kocht 1000 mnd- f 0.90—1.50. Wortelen. Aangevoerd en verkocht Lijn Haarlem-Alkmaar. Goedkoope gelegenheid tot het vervoeren van bestel- en vrachtgoederen van Haarlem naar Schoten, Santpoort, Velsen (IJmuiden), Beverwijk, Noorddorp (Heemskerk), Castrioum, Lfmmen, Heiloo, Alkmaar (en omliggende gemeenten) en omgekeerd. Behandeling van remboursementzendingen. Aanvragen van waggons voor goederen of vee tijdig te richten aan het kantoor te Velsen en aan de goederenagenten Bestelkantoor te Haarlem Kennemerplein. Omschreven wordt, wat onder fa- 3000 bossen f 0.040.06. PARKLAAN 14 B - HAARLEM. TELEFOON No. 2061. Telegr.-adrss i SASCO. Kantoor geopend van G4 uur. Warmoesstraat 26 - Telefoon 883. SPECIALITEIT IN HAARWERKEN.

Haarlem's Dagblad | 1911 | | pagina 6