Eisgant Gos.iune met zijden ceintuur, kimono rug, tunique-rok, alle mo derne kleuren cotelé 21" Tunique-costume in Kam- garen, Twill, Cotelé, Gaba- dinc met of zonder zijden voering, Kimono of inge zette mouw, vanaf 55. JÏ3 9 I050 I27» 36 —26s' Èpart Cosiums in prima Gabadine. Alle moderne kleuren. Elegante pasvorm 22" Hoog moderne Govept Coat Faietot Raglan-model, uitstekend passend, niet of zonder ceintuur. Dit model vanaf 650—15" Covert Coat Paletots, 80, 90, 100 en 110 c.M. lang, met Raglan- of ingezette mouw, reeds vanaf 2" 4" 5" 6" 7's—15" OoBd'fflsp zijn slaaf niet gelijk met ondinalr goed Ie sepkoopen. Eoedkeep zijn be'sekent goede kwaliteiten vaor lage grijzen aan Ie kleden. Een ieder, die tegenwoordig met het „courante confectievafc'* eenigszins op de hoogte is ja men kan gerust zeggen een teder, die bij dit vak om welke reden ook belang heeft weet dat onze firma wat PRIJS WAARDIGHEID betreft van geene zijde ook sleclxta bij benadering bereikt wordt. Dit komt doordat wij in onze specialiteiten den grootsten omzet ter wereld hebben wij dientengevolge van alles wat extra voor- deelig aan de markt komt de voorkeur gen'eien en dat wij ons met al ons kunnen al ons kapitaal al onze energie uit sluitend op één artikel „courante confectie" toeleggen. Tracht men elders door alleen het ordinairste goed te étalceren (Het in werkelijkheid niet medekunnen zou anders te opvallend zijn) den schijn van goedkoop te verwekken Wif NIET onze eorteering en onze etalages zijn veei te groot oin slechts zulk een klein gedeelte ten toon te stellen. Ook eene andere methode om schijnbaar goedkoop ie zijn, welke daarin bestaat enkele stuks goedkoop te etafeeren of bekende goederen voor ecnen lageren prijs cn minder bekende duurder te verkoopen, wordt door ons niet toegepast. Wij verkoopen alle goederen met dezelfde lage winstberekenintf, zoodat een ieder steeds de volle waarde voor zijn geld krijgt. Wie onbevooroordeeïdvergelijktzalsteeds vinden, dat onzcrationeele wijze van zaken doen, den kooper de grootste vcordeelen waarborgt. Naar aanleiding van ons nieuw te openen magazijn te Essen, vatte dan ook, onlangs een buitenlandsch vakblad zijne bcoordeeling over onze prijswaardigheid samen in de woorden Het pabüek staat verbaasd. en De man van liet vak begrijpt het niet. Chique Costume niet zijden shawl en cein tuur gegarneerd met de zelfde stof, in marine bleu en beige 16" Blousemodel passende zijden kraag en ceintuur, in blauw, bleu cn beige voorradig «75 buitengewoon goede pas vorm. Zeer goede kwaliteit. Alle moderne kleuren 14" 15 25 Zulke blouse-costumes in Cotelé, Gabadine, Kamgaren, met zijden ceintuur of van dezelfde stof gemaakt, vanaf 675 3 950 1075 12S0 14242S Gladde costumes met shawl of revers, met of zonder ceintuur, rijk gegarneerd ol eenvoudig gehouden. Ge garandeerd goede kwalitei ten vanaf gsl I02S j2S0 14=i 16" -29.- CsuBFfEaafPaieiGf Zwarts Pitefot zeer gezocht jeugdig model met of zonder Raglan-mouw. In alle kwaliteiten, prijzen en lengten voorradig, vanaf |75_ Amsterdam, lileuwendijh mw] Amsterdam,Leidscliestraaf 39. -13 25 Moderne zwarte halflange mantels 90120 c.M. lang, onderom rijk gegarneerd in Eoiienne, Laken, Moiré, Corcscrew. Geweldige sorteering vanaf 9"-32.-

Haarlem's Dagblad | 1914 | | pagina 8