irinricming van luxe Automobielen EO. KIMMAN Go. N.V. Haarl. Rijwiel- en Automobiel Maatschappij Het Advertentiebureau van Haarlem's Dagblad (van iss3) Steno-Typisfe gevr. Piatsirijkster Gereedschapslijper Gevraagd Halfwas Officier Loopjongen KELLNER Heerenhuis Houtkant GELD TOE per dag, maand en Jaar tegen concurreerend tarief Raaks 1 Haarlem Telefoon No. 414 Groote Houtstraat 93 belast zich met de plaatsing van Advertentiën in de Nieuwe Rotterdamsche Courant, het Algemeen Handelsblad, De Telegraaf, Het Nieuws van den Dag, en verder in aüe dag-, week- en maandbladen in Binnen- en Buitenland Prijsopgaven worden gaarne verstrekt Telephoon No. 724 Op Car^adoersksntGort© Amsterdam. Kennis der moderne talen verelscht. Spoedige in diensttreding, fiink saiaris. Brieven onder No. 5618 aan hei bureau van dit blad. Bekwame Lingerie Werksters kunnen direct geplaatst worden bij W. K. WIERDA ZOON, 60 Groote Houtstraat Op de atdeeling verpakking van de Cacao- en Cho coladefabriek van Droste Co., kunnen nette Meisjes geplaatst worden. Zich aan te meiden bij de Hoofd juffrouw aan de fabriek, Harmenjansstraat 2. Bekwame en aankomende Strijksters en Reksters gevr. Stoomwasschcrij v.h. J. Peeperkorn Zn., Heemstede Bekwame per stuk Strijkster gevraagd, hoog loon Eerste Haarl. Stoomwasscherij, Kampcrsingel 58. MODES Gevr. een bekw. tweede Modiste en twee Apprêteuses. tegen hoog salaris. Br. No. 5634 bureau d. blad Voor dlreot gevraagd flinke DIENSTBODE voor kamerwerk. Goed loon. Duinlustparkweg 8, Santpoort Station Op een Machi e;abriek en Construc tie-werkplaats bij Haarlem kan ge- piaatst worden een bekwaam v nor het onderhoud der gereedschap pen van de Mechanische atdeeling en de Bankwerkerij. Brieven No. 662S Bureau van dit Blad. bij de Dropsfabriek „HET SPAARNE" NASSAU LAAN, een en NETTE JONGENS beneden de 16 jaar. Gevraagd een raett© Adres: Barteljoriss^raat 30. Tegen i Aug. a s. wordt gevraagd een NETTE KELLNER. Zij, die met de moderne talen op de hoogte zijn, en geen misbruik maken van sterken drank vervoegen zich (met getuigschriften) in per soon aan het Hótel Royal, Stationsplein. anderhalf breed te koop gevraagd. Hoeft niet vrij van huur te zijn, tus- ecnen 15 en 25 du zend gulden. Brieven ondsr No. 5609 bur. v.d.blad Staten Bijbel met platen en koperen beslag te koop aangeboden. Te bevragen Kleine Houtstraat 8c, twee maal belleH. TE KOOP 8500 Kilo Lithopone Sachtieben Roodzegei in zuivere belegen lijnolie gemalen, Ook in kleinere partijen. In bussen van pl.m. 60 Kilo, origineele verpakking, a 50 cent per kilo. Brieven onder No. 5665 bur. v. d. blad Tandem Rijwiel Dame voor, goed onderhouden en bekend merk te koop gevr, Brieven franco met prijsopgaaf No. 5627 bur. van dit blad In den jaren negentienhonderd en negentien, den 4en en 5en Juli, ten verzoeke van LOB BETJE PEEREBOOM, wonende te Marken, ten deze domicilie kiezende te Haarlem aan de Ge dempte Oude Gracht No. 60 ten kantore van Mr. H. M. Pelten- burg die door eischeresse als procureur wordt gesteld en als zoodanig voor haar zal occu- peeren. Heb ik Jacob Hollenberg, deur waarder bij de Arrondiseements- Rechtbank te Haarlem, wonende en kantoor houdende te Pur- merend aan de Julianastraat 216, Aan CORNELIS KES, laats1, gewoond hebbende te Marken, doch thans afwezig en zonder bekende woon plaats, mitsdien mijn exploit doende door aanplakking van een afschrift dezes en van na te melden stukken aan de hoofd deur van de vergaderplaats der Arrondissements-Rechtbank te Haarlem en aan bet huis dei- gemeente Marken terwijl gelijke afschriften door mij deurwaarder zijn overgegeven aan den E.A. Heer Officier van Justitie bij ge melde Rechtbank, door wien het origineel van dit exploit met „gezien" is geteokend, terwijl eindelijk dit exploit zal worden neplaatst in het Haarlem's Dag blad Beteekend 1. een extract der minuten be rustende ter Griffie der Arron dissements-Rechtbank te Haar lem, houdend een request waarmede requirante zich tot die Rechtbank heeft gewend, zoomede de hierop deD 20sten Augustus 1918 gegeven be schikking 2. een vonnis, den 21sten Januari 1919 door de Arrondissements- Rechtbank ts Haarlem gew zen - tusschen requirante als eischeresse en gerequireerde als gedaagde 3. een vonnis, dèn 17den Juni 1919 door de Arrondissements- Rechtbank te Haarlem tus schen deze'fde partijen ge wezen Voort heb ik deurwaarder, exploit doende als boven, den gerequireerde Gedagvaard Om op Dinsdag den zevenden October negentienhonderd en negentien des voormiddags te 10 uur te verschijnen ter terecht zitting der Arrondissements- Rechtbank te Haarlem, gehouden wordende in het Paleis van Justitie aldaar. Ten einde aangezien gedaagde, echtge noot van eischeresse, in het jaar 1914 van Marken, alwaar hij toen woonachtig was, is vertrokken on als schepeling met het log- gerschip „Vlaardingen 40" ter vischvangst is uitgevaren naar de Noordzee aangezien bericht is ingeko- en, dat bedoeld schip den 27sten October 1914 in de Noord zee op een mijn is geloopen en vergaan, en sedert dien van het schip noch van de bemanning (en dus ook niet van gedaagde) eeniga tijding is ingekomen aangezien er al zoo sedert de laatste tijding van gedaagde meer dan 3 jaren zijn verloopen: aangezien eischeresse belang heeft dat er ten aanzien van ge daagde rechtsvermoeden van overlijden worde uitgesproken en aan eischeresse worde ver gund een ander huwelijk aan te gaan en zij verlof heeft gevraagd en bij de beteekende beschikking bekomen heeft om den gedaagde bij openbare dagvaarding op te roepen aangezien op de eerste dag vaarding noch gedaagde noch iemand van zijnentwege is ver schenen, waarop bij het ten deze sub 2 beteekend vonnis verlof is verleend tot het doen eener tweede oproeping welke diens volgens is uitgebracht zonder dat gedaagde of iemand van zijnentwege daarop is versche- aangezien vervolgens bij het sub 3 beteekend vonnis aan eischeresse verlof is verleend gedaagde bij een derde openbare dagvaarding op te roepen op de wijze als daarin nader omschre ven Mitsdien ten aangewezen dage in persoon of door iemand van zijnentwege van zijn aanwezen te doen blijken, bij gebreke waar van door elscherèsse, n&hetver- vullen der in deze voorgeschre ven formaliteiten, zal worden geconcludeerd dat bij vonnis worde verklaard dat er ten aan- zien van gedaagde sedert den 27sten October 1914 rechtsver moeden van overlijden bestaat en dat aan eischeresse worde vergund een ander huwelijk aan te gaan, met veroordeeling van gedaagde in de kosten van het geding. Gezien en afschrift overgenomen door ons Officier van Ju stitie te Haarlem. HOYER. J. HOLLENBERG, Deurw. Gratis geregistreerd te Pur merend, zeven Juli 1919, deel 44, folio 1.0, verso 6, een blad, een renvooi. Ontvangen voor recht Nihil. De Ontvanger SMITS. In den jare negentienhonderd en negentien, den den on öen Juli, ten verzoeke van ANNET.IE VISSER, wonende te Marken, ten deze domicilie kiezende te Haarlem aan de God. Oude Gracht No. 60 ten kantore van Mr. H. M. Peltenburg, die door eischeresse als procureur wordt gesteld en als zoodanig voor haar zal occupeeren, Heb ik Jacob Hollenberg, deur waarder bij de Arrondissements- Rechtbank te Haarlem, wonende en kantoorboudende te Pur- merend aan de Julianastraat 216, Aan: KLAAS KES, laatst gewoond hebbende te Marken, doch thans afwezig en zonder bekende woon plaats, mitsdien mijn exploit doende door aanplakking van een afschrift dezes en van na te melden stukken aan de hoofd deur van de vergaderplaats der Arrondissements-Rechtbank te Haarlem en aan bet huis der gemeente te Marken terwijl ge lijke afschriften door mij deur waarder zijn overgegeven aan den E. A. Heer Officier van Justitie bij gemelde Rechtbank door wien het origineel van dit exploit met „gezien" is getee- kend, terwijl eindelijk dit exploit zal worden geplaatst in het Haarlem's Dagblad, Beteekend: L een extract der minuten berustende ter Griffie der Arrondissements-Recütbank te Haarlem, houdende een request waarmede requirante zich tot die Rechtbank heeft gewend, zoomede de hierop den 20sten Augustus 1918 ge geven beschikking; 2. een vonnis den 21sten Jan. 1919 door de Arrondissements- Rechtbank te Haarlem tus schen requirante als eische resse en gerequreerdo als ge daagde gewezen; een vonnis den 17den Juni 1919 door de Arrondissements- Rechtbank te Haarlem tus schen dezelfde partijen ge wezen Voorts heb ik deurwaarder, exploit doende als boveD, den gerequireerde Gedagvaard Om op Dinsdag den zevenden Octobor negentienhonderd en egentien des voormiddags te lt) uur te verschijnen ter terecht zitting der Arrondissements- Rechtbank te Haarlem, gehouden ordende in het Paleis van Jus titie in de Jpnsstraat, aldaar. Ten elude: aangezien gedaagde, echtgenoot van eischeresse, in het jaar 1914 van Marken, alwaar üij toen woonachtig was, ia vertrokken en als schepeling met het log- gerschip „Vlaardingen 40" ter vischvangst is uitgevaren naar de Noordzee; aangezien bericht isingekomen dat bedoeld schip den 27sten October 1914 in de Noordzee op een mijn is geloopen en vergaau sedert dien van het schip noch van de bemanning (en dus ook niet van gedaagde) eenige tijding is ingekomen; aangezien alzoo sedert de laat ste tijding meer dan 8 jaren zijn verloopen; aangezien eischeresse belang heeft dat er ten aanzien van uie rechtsvermoeden van overlijden worde uitgesproken en aan eischeresse worde ver gund een ander huwelijk aan te gaan en zij verlof heeft gevraagd en bij de beteekende beschikking bekomen heeft om den gedaagde bij openbare eagvaarding op te roepen;» aangezien op de eerste dag vaarding noch gedaagde nocb iemand van zijnentwege is ver schenen, waarop bij het ten deze sub 2 beteekende Yonnis ver lof is verleend tot het doen eener tweede oproeping welke diens volgens is uitgebracht zonder dat gedaagde of iemand van zijnentwege daarop is versche en aangezien vervolgens het bij sub 8 beteekend vonnis aau eischeresse verlof is verleend ge daagde bij een derde openbare dagvaarding op te roepen op de ijze als daarin nader omschre ven; Mitsdien ten aangewezen dage in persoon of door iemand van zijnentwege van zijn aanwezen te doen blijken, bij gebreke waarvan door eischeresse, na het vervullen der in deze voor schreven formaliteiten, zal wor den geconcludeerd dat bij vonnis worde verklaard dat er ten aan- zieu van gedaagde sedert den 27sten October 1914 rechtsver moeden van overlijden bestaat en dat aan eischeresse worde vergund een ander huwelijk aan te gaan, met veroordeeling van gedaagde in de kosten van het geding. Gezien en afsohrift overgenomen door ons Officier van Ju stitie te Haarlem. HOYER. Gratis geregistreerd te Pur- merend, zeven Juli 1900 negen tien, deel 44, folio 160, verso 6, een blad, geen renvooi. Ontvan gen voor recht Nihil. De Ontvanger SMITS. VERHUISD Mejuffrouw G TERBACH, Verloskundige, van Ged. Oude Gracht 116 rood naar ZIJL STRAAT 46 rood hoek Bartel jorisstraat. Telefoon 998. PRIfcSA ZWARE TURF UIT HALFWEG biedt ik aan f 16 duizend kluiten, 50 cent per Mand. Ligplaats Amsterdamsche- vaart. Woonplaats: Gast huisstraat No. 4 geven we niet, maar wei zijn onze prijzen uiterst laaggesteld Drukkerij VIJLBRIEF BllderdUkstr. ig Tel. 3175 Park DUIN DAAL Opleidingsschool voor H. B. S., LYCEUM en GYMNASEUSVL ALLE leerlingen slaagden wederom voor de toelatingsexamens der Middelbare scholen. Sshoolgeld f75.per jaar Gelegenheid tot overblijven onder toezicht van het onderw. personeel. Inlichtingen omtrent lidmaatschap bij het hoofd der school, den Heer S. A. WILSON, Kleverlaan 35, Bioemendaal.

Haarlem's Dagblad | 1919 | | pagina 4