Reclame-Week J. VOLLAERTS De Roode Winkel Hoek Zuiderstraat OITMF lOpCt ROOMBOTER KERKEN SCHOOL "VALET" SCHEEPSBERICHTEN KOLQNIëN De Rijwiel-Onderneming 11 Ged. Oude Gracht 11 S Sigarenmagazijnen P, J, F. Machielse OPHEFFINGS-LITVERKOOP o.69 o.55 o 98 o.25 o.75 0-98 o.65 Lamsvleesch is Boesmans 5 pond Vet f 1.75 BLIJFT JONG WESTERKAMP INPLAATS VAN KORTING HET BABYHUIS KONlHGSTR. 49(bjj Ve. wullt) Melkinrichting„DE LANDBOUW" FOTOHANDEL B. DE LEEUW ZIET DE ETALAGE ARRESTATIE VAN TWEE BEKENDE INDIVIDUEN Het persbureau Vaz Dias meldt ons trit Amsterdam van Donderdag: Hedennacht omstreeks drie uur. zijn twee bekende individuen uit donker Amsterdam, toen een hunner een bes zoeker van een nachthuis aan den O.Z. Voorburgwal 90 van diens portefeuille ontdeed en de andere er met den buit van door ging, op hecterdaad betrapt en aan de politie overgeleverd. De bestolene werd echter, vermoe» delijk door bevriende gasten, uit het nachthuis, getrapt en geslagen en ten» slotte hardhandig de trappen afgewerkt tengevolge waarvan hij bloedende ver» wondingen bekwam. Het slachtoffer was een Duitsche zeeman, die met drie zijner kameraden met hun vieren waren zij op een houtschip, dat thans in de houthaven Egt aan het zwieren gegaan. De vier zeelieden maakten een nach» telijke rijtoer en verzochten den koet» sier hun naar een nachthuis te bren» gen, een verzoek waaraan de „snorder" heel gaarne voldeed. Het .snoraertje" hield spoedig stil voor het bekende nachthuis op den OZ. Voorburgwal 90. waar de vier Duitschers als welkome gasten werden ontvangen. Onder het drinken van een glaasje bier kwamen de zeelieden in conver» satie met een tweetal als „heeren" uit» ziende personen. De vriendschap wel» kc het Duiische gezelschap met de bei» de „heeren" gesloten had, zou echter riet van duurzamen aard zijn. Immers kort na de kennismaking, toen één der Duitschers zijn portefeuille te voor» schijn had gehaald, om het zich daarin bevindend Duitsche bankpapier te wis» selen, werd een der heeren L. genaamd, zoogenaamd uit de aardigheid, hand» tastelijk. Dc zeeman merkte echter, dat deze handtastelijkheid ten doel had hem zijn portefeuille te ontfutselen, want inder» daad was na de handtastelijkheid zijn portefeuille verdwenen. S. had echter aan zijn vriend, den „heer" N. de portefeuille overgegeven die er vliegensvlug mee vandoor ging. De berooving, hoe sluw die ook be» dreven werd, bleek echter voor de drie andere Duitschers niet onopgemerkt te zijn gebleven. Een hunner, de marconist van het Duitsche houtschip, achtervolg» de X., die buiten gekomen, zich uit de voeten trachtte te maken. De marconist wist hem echter best te grijpen en liet hem niet eerder los, dan nadat hij hem aan twee politie» agenten kon overleveren, die hem ver» volgens naar het politiebureau St. Pie» tershal overbrachten. Intusschen moest de bestolene, die alleen in het nacht» huis was achtergebleven jok de twee andere kameraden namen nog even deel aan de achtervolging van N., het leelijk ontgelden. Van alle kanten stormde men op hem af met de meest ongure bedreigingen. Hij trachtte zich. zooveel mogelijk, te» gen de opdringenden te verzetten, maar hij kon niet verhinderen, dat men hem van de trappen op straat slingerde. Behalve minder ernstige verwondin» gen over het geheele lichaam, was hem een diepe hoofdwonde toegebracht. Zijn toestand is echter bevreoigend. De politie, die inmiddels ter plaatse met een sterke vertegenwoordiging was gekomen, slaagde er in L., den dader van de beroöving, te arresteeren. De beide heeren zijn door oe politie gehoord, maar ontkenden de poitefeuil» le aan den zeeman te hebben ontno» men. X. werd echter in het bezit van de portefeuille gevonden, waarin ver» schillende voor den zeeman waarde» volle papieren en eenig Duitsch geld waren opgeborgen, te-wijl positief door de drie Duitschers als de dader werd aangewezen. De beide verdachten zu"en ter be» schikking van de justitie worden ge» steld. ONDERZOEK NAAR HET ZIEKENFONDSWEZEN. De Hoofdinspectie van het Staatstoe» zicht op dc volksgezondheid heeft een circulaire gericht aan de Gezondheids» commissie tot het verkrijgen van ccn zoo volledig mogelijk onderzoek naar het ziekenfondswezen in Xderland. Verwezen wordt naar de van regee» ringswege beraamde plannen om te ko« men tot een doelmatige en economische regeling van de geneeskundige verzor» ging der bevolking door middel van ziekenfondsen. Een vrij volledig over» zicht is reeds verkregen van de thans bestaande ziekenfondsen en van het ge» deelte der bevolking, dat door middel van deze ziekenfondsen van geneeskun» dige hulp wordt voorzien. Het wordt echter van groote betee» kenis geacht, het onderzoek uit te brei» den en te verdiepen, omdat reeds nu te voorschijn is gekomen, dat in vele deelen van ons land nog groote lagen van de bevolking van ziekenfondshulp verstoken zijn en dat ten opzichte van andere deelen. waar deze hulp in groo» te mate geboden wordt niet de zeker» beid bestaat, dat dit op doelmatige en economische wijze geschiedt. DOOR EEN AUTO GEGREPEN EN GEDOOD. Donderdagmorgen is op den Leid» sehen straatweg onder Den Haag nabij de viaduct, een ernstig ongeluk gebeurd dat een man het leven heeft gekost. De man, wonende te Wassenaar, wil» de zich omstreeks S uur per fiets naar zijn werk in Den Haag begeven. Bij de viaduct werd hij door cn auto aange» reden en zwaar gewond. Hij kreeg een hersenschudding en een schedelbreuk. In zorgwekkenden toestand werd hij door den Gen. Geneesk. Dienst naar het Ziekenhuis gebracht. Tijdens het vervoer echter overleed de ongelukki» ge reeds. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van het ongeluk. Het slachtoffer is dc 32»jarige Rem» merswaal; hij laat een vrouw met 5 kinderen na. Nader wordt nog medegedeeld, dat het slachtoffer zeer hard gereden en bij de viaduct gekomen, niet voldoen» de opgelet heeft. De auto. waarmee de aanrijding is geschied, kwam uit de richting Den Haag en wilde den Zijde» weg opgaan. De chauffeur heeft vol» gens getuigenverklaringen voldoen» de signalen gegeven, welke de man echter niet opgemerkt schijnt te heb» ben. Hij reed door en botste tegen de auto aan. VRIJE UNIVERSITEIT. DE ZAAK-DR. GEELKERKEN. Te Rotterdam is heden de 46c alge» meene vergadering der Vereeniging voor Hooger Onderwijs op Gerefor» meerden Grondslag geopend met een rede van den heer H. Colijn. In deze rede besprak spr. onder meer het feit dat een drietal hoogleerarcn en een lector zich hebben aangesloten bij dc Geelkerkianen. De- vraag rees of die hoogleeraren en die lector nog wel ten volle het standpunt van art. 2 der sta» tuten der vereeniging aanvaardden. In verband daarmee, aldus spr., en mede naar aanleiding van bij directeu» ren ingekomen klachten over deze houding der vier docenten, hebben di» recteuren en curatoren het wenschelijk geoordeeld, met de betrokken hoog» leeraren en den lector een samenspre» king te hebben. Ofschoon deze samen» spreking vooralsnog niet tot algeheele overeenstemming heeft geleid, is bij die gelegenheid gebleken, dat bij de be» troLkenen geen afwijking viel te con» stateeren van de onder ons algemeen geldende Schriftopvatting. Beide colleges hebben dan ook uit dat onderhoud de overtuiging gekre» INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cent» per regel. U levert h et beste bewijs van zelfvertrou wen en zelfres pect, door U eiken morgen te scheren last of moeite het scheren paard gnat, zoodra U zich een igeschaft, bemerkt U daar Het de eenvoud zelve en het mesje ervan blijft altijd scherp. Veiligheidsscheermes Importeurs Ta- B. MEIN0EK3M* KN H.U6 gen, dat er geen aanleiding is te twij» felen of het in art. 2 der Statuten uit» gedrukte standpunt der vereeniging nog wel ten volle door deze docenten wordt aanvaard. Onder deze omstandigheden hebben directeuren en curatoren, hoe» wel den gang van zaken ten zeerste betreurende, gemeend, er zich toe te moeten bepalen de hoogleeraren en en lector te wijzen op de schadelijke ge» volgen, die hunne han4ehvijze voor de Universiteit zou kunnen hebben cn de hoop uit te spreken, dat zij alsnog hun» ne houding zouden herzien. Ik neem ook thans, aldus spr., niets terug van hetgeen door directeuren en curatoren in de hiervoor genoemde samenspreking is gezegd. De door de vier docenten aangenomen houding heeft onder ons volk verwarring ge» sticht. Ze heeft zeer velen en daaronder de warmste voorstanders van onze Uni» versiteit bedroefd, pijn gedaan: ze heeft belangstelling gedoofd/ En onze Uni» versiteit kan dat niet hebben. Ze heeft integendeel behoefte aan ongetemper» de warme belangstelling, aan het vuur eener brandende liefde. Zoo alleen kan ze blijven bestaan, zich uitbreiden en aan haar roeping beantwoorden. Wil de Universiteit hare eigenlijke roeping en taak kunnen vervullen, dan zal het zielecontact met ons volk ongerept moeten blijven- En zullen docenten óók moeten rekenen met den indruk, dien hunne persoonlijke han* dlingen op ons volk kunnen maken. AI zou hun onderwijs aan de strengste eischen op het stuk van beginsel be antwoorden, indien zij persoonlijk de sympathie van ons volk verbeuren, dan lijdt de Universiteit en de invloed, die van haar uitgaat, ernstige schade. Spr. heeft nu over dit punt. voor zoover de betrokken docenten betreft, gezegd, wat hij nuttig oordeelde in de ze vergadering te zeggen. Hij heeft nu ook nog iets op het hart voor de leden en begunstigers, voor de duizenden, die de Vereeniging steunen en de V. U. zoo warme waardecrïng toedragen- Hoe men verder ook over het ge» beurde moge denken, vast staat, "dat Directeuren en Curatoren overtuigd zijn, dat bij geen der vier docenten ge twijfeld mag worden aan de oprechts beid, dat zij het dn art. 2 onzer Statu ten uitgedrukte standpunt tcnvolle aan* vaarden. Het is verklaarbaar, dat er een oogen» blik ongerustheid ook daarover is ge» weest. Maar voor die ongerustheid be» staat naar onze meening gcem grond. Directeuren en curatoren hebben en zij waren daarbij gewis de tolk van de overgroote meerderheid onzer leden en begunstigers hunne teleurstelling over de houding der docenten uitge» sproken. Zij meenden, dat voor hunne handelwijze geen afdoende gronden aangevoerd werden, maar verder zijn zij niet gegaan en verder moet ook niet gegaan worden. Zuiver kerkistische strevingen poeten buiten onze deuren worden gehouden en van ketter jagerij moeten wij verre blijven. LUCHTVAARTNIEUWS. RONDVLUCHT OVER NEDERLAND. 2400 K.M. IN EEN DAG AFGELEGD. Men meldt aan het Haagsche Aneta» kantoor: Woensdag is de luitenant»vliegenier Eikerbout van het Marinevliegkamp dc Kooy begonnen een rondvlucht over Nederland tc maken, om aldus te trach ten per dag een zoo groot mogelijk traject af te leggen. Hervoor maakte hij gebruik van een onzer nieuwste en snelste militaire vliegtuigen, de Fok» ker C 5 met Lorrane Dietrich motor 450 P.K. 30 Juni vertrok luit. Eikerbout en als tweede piloot Veenstra om 's mor» gens kwart voor vier van het vlieg» kamp De Kooy cn keerde er zes uur later weer terug om een nieuwen voor» raad benzine in te nemen. Even later vertrok hij weer en 's avonds werd het vliegkamp De Kooy weer bereikt. In het geheel werden afgelegd 2400 K.M. in 15 uur. De bedoeling van deze rondvlucht was de volgende: In marinekringen had men het plan opgevat, de nieuwe door marine aangeschafte Dornier \Vall=vlieg booten het volgende jaar van Neder» land naar Indic over te vliegen. Door sommigen werd hiertegen bezwaar ge» maakt als zouden onze vliegers niet in staat zijn in één dag dc grootste etappe op den tocht van 1800 K.M. af te leg» gen. De schitterende prestatie van den vlieger Elkcrbout heeft hiermede ech» ter het tegendeel hewezen door op één dag zelfs 2400 K.M. af tc leggen. ZATERDAG 3 JDLI 8 50 v.m. Hamburg (392 JI.) Morgenom toep. 10.15 v.m. Amsterdam (I960 M Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias te Amster dam. 10.50 v.m. Davéntry (1600 M. 5 XX) Tijdsein en weerbericht. 11.20 v.m. Daventry (1600 M. 5 XX) Het Radiokwartet. 12 n.m. Hilversum (1050 M.) Politïebe. richten. 12.50 n.m. Parijs (1780 M. SFR) Concert Lucien Paris. 1.20 mm. 'Londen, Daventry (365 M. 2 LO en 1600 M. 5 XX) Tijdsein van Green wich. 3.20 n.m. Bem (435 M.) Concert door orkest. 3.50 n.m. Berlijn (505 M.) Concert. 4.05 n.m. Aberdeen (495 M. 2 BDj Muziek Glasgow (422 M. 6 SC) Concert. 4.30 n.m. Amsterdam (1950 M.> Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias. Hilversum (1050 M.) Vooravondconcert door het H. D. O. orkest. 4.3-5 n.m. Londen, Daventry. Concert. Dansmuziek. 5.05 n.m. Londen, Daventry. Solistencon cert. 5 20 n.m. Hamburg (392 M.) Concert. 6.20 -n.m. Londen, Davenirv. Dansmuziek Birmingham (479 31.) Bioscooporkest. 6-30 n.m. Hilversum. Cursus in Handels kennis en handelstechniek. 6.35 n.m. Glasgow (422 M.) Dansmuziek. 7.20 n.m. Londen, Daventry. Tijdsein van de Big Ben. Weerbericht. 7.30 n.m. Hilversum. Politieberichten. 7.45 n.m. Idem. Koereen van het Pere bureau Vaz Dias te Amsterdam. Daventry. Pianoconcert. 8.10 n.m. Hilversum. Uitzendavond van de Ver. van Arb. Radio-Amateurs. S.20 n.m. Londen, Daventry. Concert. Radio-revue. Brussel, (486 31.) Concert. Glasgow (422 ,M.) 5 ISO) Concert. 8.50 n.m. Parijs (J750 31.) Concert. 'Köcnigwusiei'.hau; (1300 M.) Concert, uit gezonden van Berlijn. 9.20 n.m. Hamburg (392 M.) (Concert. 10 n.m. Hilversum (1050 M.) Nieuwsbe richten van 'het Persbureau Vaz Dias. 10.50 n.m. Londen, Daventry. Dainsmu ziek. Algenib 30'6 v. Hamburg naar Am-ster dam. Algorab 30-6 v. Montevideo, Buenos Ayres maaT Rotterdam. Amsterdam 28 6 v. Mejilkmes n. Callao. Batjan, 1/7 v. Rotterdam naar Kaapstad. Bnrgerdijk 30 6 v. Tampico. Rotterdam naar New Orleans. Batoe 30,6 v. Medan maar Tandjong Paindan. Cardiganshire 29'6 r. Cristobal, Rotter dam naar Paeinokust. Drech'.dijk 29'6 te Los Angeles v. Rot terdam. Delfland 30/6 te Hamburg v. Brazilië 3. v. Amsterdam. Eemland p. 1/7 Vltssingen, Amsterdam naar Antwerpen. Eemdijk 28/6 te Tacoma v. Rotterdam. Garoet 1/7 te Sydney N. Z. W. v. Rot terdam. Hoogkerk 30/6 te Port Soedain, Rotter dam maai Bombay Johan de W'itt '1'7 te Genua. Amsterdam naar Batavia. Java 30/6 te Medain v. Batavia. Madioen 29/6 te Singapore, Batavia n. Rotterdam. Maasdam 1/7 te Antwerpen, Rotterdam naar New Orleans. Nickerie 30/6 te New York x. West-Indië Xessi&n E7/6 v.m. te Philadelphia v. Rot terdam. Orania p. 1/7 Dumgeness, Amsterdam m. Buenos Ayres. Oostkerk 30'6 v. Bremen naar Hamburg. Stuyvesant, 30/6 te Bremen v. Amsterdam Salland p. 29/6 Teneriffe, Rotterdam n. Buenos Ayres. Sumatra 1/7 v. Amsterdam naar Batavia. Tabanan p. 30/6 Suez, Rotterdam naar Batavia. Ulysses 28.6 v. Curacao naar Santa Maria. Veendam, 30/6 n.m. 8.30 u. v. Boulogne, Rotterdam naar New.York. Vulcanus 28'6 v. Kingston J. m. Port de Prince. Waaldijk p. 30 '6 Ouessant, Z. Amerika naar Rotterdam. Alkmaar, 1/7 te Hamburg v. Rotterdam. Amersfoort 1/7 te Amsterdam v. Antwer pen. Bosohdijk, 1/7 n.m. te Rotterdam v. Bal timore. Billitom, p. -1/7 Vlissirngen, Beira naar Antwerpen en Rotterdam. Bovenkerk, 1/7 te Port Said, Rotterdam naar Britscli Imdië. Commewyne, 1'7 y. Havre, WesteLndië m. Amsterdam. Flandria 2/7 n.m. t« Southampton ver wacht, Buenos Ayres maar Amsterdam. Ganyimedes 1/7 v. Amsterdam maar West Imdië. Kangean p. 1/7 Gibraltar, Amsterdam n. Batavia. Laertes, 1/7 te Suez, Batavia naar Am. sterdam. Orarnia 1/7 v. Southampton, Amsterdam naaT Buenos Ayres. Patria 1,7 te Southampton, Rotterdam n. Java. Palembamg, 1'7 v. Havre, Java naar Rot terdam. Roepat, 30/6 v. Hamburg maar Bremen. Simaloer, p. 1/7 Vlissingen, Antwerpen naar Rotterdam. Springfontein 1/7 v. Port Natal n. East Londen. Speelman", p. 1/7 Dungeness, Rotterdam naar Batavia.. Waaldijk 2/7 n.m. te Rotterdam. DE AARDBEVING IN SUMATRA. NOG STEEDS EEN PANIEK- STEMMING HEERSCHENDE. DE MILITAIREN VERRICHTEN SCHITTEREND WERK. BANDOENG, 1 Juli (Aneta). Aan het Lag-erbestuur wordt uit Padang» Pandjang geseind, dat het hospitaal en d« kampementen vrijwel intact zijn gebleven. De woningen van de officie» ren en die van de onderofficieern zijn onbewoonbaar. Dc 1ste luiteant der in* fanterie E. J. Donk, is lichtgewond. De onderofficier Kist ernstig. Volgens een telegram van de Pos» terijen. Telegrafie en Telefonic»d3enst is men nog niet begonnen met het op* ruimen van liet puin van het postkan* t-oor.De koelies moeten eerst naar doo den. Een detachement genie onder* bevel van den kapitein A. Treffers is naar de Westkust vertrokken, om noodlo* gies in orde te maken, waartoe de Lombok^burakken van het vliegveld Soekamiskin zijn medegenomen. Een aantal gewonden wordt te Padang* Pand'jamg behandeld. Er zijn er 30 licht en 20 ernstig gewonden; de zwaar gewonde-n worden naar Padang gezon* den. Het hospitaal te Fort»de»Kock wordt vrijgemaakt voor gewonden van Bapiitoe'h, wellc gebied nog niet is afgezocht. De doktoren veronderstellen, dat er meer dooden dan zwaar gewonden zijn. omdat de snelheid van de instor* ting der huizen dermate was, dat red* ding van de binnenshuis vertoevenden vrijwel onmogelijk was. Er zijn 51 doo» den onder de puinhoopen vandaan ge» haald. Vermoed wordt, dat nog velen daar* onder liggen. De militairen verrichten schitterend werk. Voortdurend zijn zij bezig met opruimen; geklaagd wordt, dat de bevolking geen hand uitsteekt. Nog steeds paniekstemming. Nog steeds heerscht er een paniek* stemming. Verschrikkelijke tooneelen speelden zioh af, in de Chineesche en inlandsche wijken bij de instorting van de stad. Het donderend geraas duurde enkele seoonden. De geheele handels* wijk is verdwenen. Te Soengaiboeloc is alles van steen verwoest. Er zijn daar 17 dooden en 8 gewonden. Kota Ba roe heeft weinig geleden Pass ar Rebe leed weinig. Ver* derop in de richting van Padang Pand* jang lig alles in puin. Te Penjalangin zijn 10 dooden en 8 gewonden, te Pa* oinjawan zijn 42 dooden- en vele ge» wonden, van andere afdeelingen is nog geen bericht. De ass.*residcnt van Pa» darng Pandjang heeft met de grootste moeilijkheden te kampen, doch doet mooi werk. Padang Pandijang is een puinhoop, welke alle beschrijving tart. In Solok. PADANG, 1 Juli (Aneta). In de af» deeling Solok zijn tot dusver 33 dooden en drie zwaargewonden. De pas sar* loodsen zijn vrijwel vernield. De Sumatrabode opende een inschrffc ving tot steun verleening aan de ge* teisterde gebieden. Hulpverleening is ten zeerste noo» dig. Naar Aneta verneemt. zijn het Ophirgebied en Loeboeksikaping niet geteisterd. Wat het Moearalaboesche betreft, daarover zijn tot dusver nog geen berichten ontvangen. en overweeg eens of dit ook niet op U van toepassing is Het is volstrekt niet onwaar, zelfs niet over dreven, wanneer ik beweer dat veel menschen die over hun voeten klagen op niet goed pas sende schoenen loopen. Is 't geen verkeerde Zuinigheid aan Uw schoeisel zoo weinig aandacht te wijden Ten einde raad gaat men naar een dokter of voetkundige. Weet U echter wel dat zulks kan voorkomen worden en U veel ongemak, geld en tijd bespaart, wanneer U goed passend schoeisel draagt. tit koopt U dan niet Uw schoenwerk onder YfaarOni deskundige voorlichting? Het is toch ook ons belang U goed voor te lichten en U goed passend schoeisel te verkoopen. Wij hebben een jarenlange ondervinding en kunnen U dus goed en betrouwbaar bedienen. „Wie Vollaerts' schoenen koopt en draagt „Wordt door geen voetpijn meer geplaagd. „Wie Vollaerts' schoenen koopt en kent „Wordt door niets ander6 meer verwend. ANEGANG No. 12. O levert le klas Engelsche Rijwielen voor f 85.— met 5 jaar garantie op zeer gemakkelijke betalingsconditiën zonder vooruitbetaling Gratis verzekering tegen diefstal 30 Bij het in gebruik nemen van onze NIEUWE MAGAZIJNEN EN KANTOOR ZUSTERSTRAAT 84-36 TE S-GRAVENHAGE waar thans onze Opslagplaatsen van Sigaren, Sigaretten, Tabak, Pijpen, als- 135 mede Ruwe Tabak, gevestigd zijn, besloten wij een ongekende Reclame-Week ie organiseeren voor H.H. Rookers. Bij aankoop van f 1.— aan Sigaren, 5 Sigaren van ons succesmerk „Chronica" cadeau. Bij aankoop van f2.50 aan Sigaren ontvangt men EEN KISTJE SIGAREN CADEAU TER WAARDE VANf 1.50 Voor H.H. Pijprookers hebben wij een speciale Reclame-Aanb. 1 ons Machielse Reclame-Baai of Portorico-f o.40 1 ons Radio-Tabak (ons speciaal merk, alleen bij ons verkrijgbaar)f 0.40 1 Morell Mackenzie Gezondheidspijp (oudste en beste systeem), nieuwste modellen. f 1.25 Waarde tezamen f 2.05 Bovenst, waarde van f 2.05 geven wij U deze week voor f 1 Bovenstaande aanbiedingen gelden v. den tijd van één week DOET EEN KEUZE UIT ONDERSTAANDE MERKEN: Chronica 6 cent een kwaliteits sigaar zacht en geurig 10 ets. sigaar. Nu: 6 cent 50 stuks a f 2.75 Z.H.V. een ouderwetsche Vorstenlanden Sigaar thans 6 cent50 stuks a f 2.80 Z.H.V. prima Sumatra Zandblad. fijne melange slechts 8 cent50 stuks a f 3.75 Jubileum No. 3 prima Sigaar (Cederverpakking) 6 cent50 stuks a f 2.80 La Sultana donkere krachtige Borneo 6 cent 50 stuks a f 2.75 Verder bevelen wij aan Senator, Distinguida (Elegant) alle merken het beste op 10 ets. gebied kosten slechts 8 cent. Distinguida Excellent een prima 10 ets. thans 7 cent. Don Ramiro en la Julliette Havana Melanges verkoopen wij thans voor 10 ets. alle met de bekende reducties per 25 en 50 stuks Voor de aanbiedingen en Cadeaux ziet onze Etalages Gr. Houtslr. 58 te Haarlem Tel. 13240, Gen, Cronjéstr. 56zw. Schoten. Filialen te Dan Haag SOKKEN PR. MACCO mod. dessins van 0.65 0. 39 FIL D'ECOSSE geh. versterkt van 1.25 FIL D'ECOSSE no geh. versterkt van 1.50 U O ZIJDE versterkt van 0.91 ZIJDE prima van 1.45 KATOEN Reclame KOUSEN FIL D'ECOSSE m. naad van 1.25 FIL D'ECOSSE prima van 1.65 MACCO zeer fijn v. 1.10 Speciaal adres voor het fijnste Ged. Oude Gracht 44 Hoek Zuiderstraat Telefoon 12171. Cadeau Cadeau Bij elke 2 pond Lappen voor 1 gulden: Vi pond Lappen CADEAU magere lappen 60 c. 5 o. Stukjes zonder been 90 ct. 5 ons- Het nieuwe haarkleurmiddel NEVER OLD kleurt grijs haar Blond, Bruin of Zwart. Het laat niet af, p. flacon f 1.50 GROOTE HOUTSTRAAT 41 HAARLEM 5 NOUVEAUTE'S GEVEN WIJ OP AL OHZE GOEDEREN is altijd het lekkerste als ze versch is. Landbouw-Roomboter is de fijnste. ALTIJD verpakt in cartons van een half en een heel pond en ALTIJD versch. Ofschoon de Roomboter van de uitmunt in kwaliteit en verpakking, kost ze toch niet meer dan gewone Roomboter. U koopt ze te Haarlem in zeventig Landbouw-winkels ALTIJD VERPAKT, nooit zonder ver- pakking. 3() L. VLAMINGSTRAAT 3 (2E HUIS VANAF DE BARREVOETESTR.) Zaferdag 3 .Juli beglntdegpoots halfjaar jsjlsscne opruiming van I o tof» o ra o o c a I eS Heden, kwaliteit gegarandeerd. Spc koopjwi

Haarlem's Dagblad | 1926 | | pagina 10