SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 30 Mei |S27 No. 13477 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks De bestgeplaatsten in den wedstrijd om den Roomhuisbeker (H. S. C. „Excelsior"). V. I. n. r.: F. de Nijs (troostprijs), Scheffer, Michel, Makkely, Kipshagen, v. Dok, De Wit en Stouten. Een buitengewoon sierlijk modeljacht, gebouwd door den heer Adr. Kurvers, wordt op onze foto door den bouwer en zijn zoontje te water gelaten De Haarlemsche Zeilvereeniging opende op Hemelvaartsdag officieel het seizoen met een Admiraaltocht. Te Hilversum werd om den v. d. Wall Bake-bcker gegolfd. Ir. J. Kakebeekc (x) won uit 26 deelnemers. Links boven: De snelwandelaar Wesseling en „Charly CHaplin" hielden een origineelen wedstrijd naar Bennebroek en terug. Charly, op zijn eenwieler, won Rechtsboven. De Haarlemsche motorrenner Van Kooten, die te Alkmaar Zondag weer veel succes had, wordt na afloop gehuldigd. Rechts beneden: Hoe in Londen op het dak van een hotel golf gespeeld wordt. De Fransche Simone Thion de Ia Chaume behaalde het Engelschc dames golfkampioenschap. Een fraaie groep miniatuurjachten bij de wedstrijden van de vereeniging „Het Nieuwe Diep" te Amsterdam. /Het elftal van den Haarleroschen Voetbalbond dat Zondag in den eindstrijd om den Oudssbeker met 5—2 van De cricketploeg van R. C. H. V. I. n. r.: D. Tel, G. Blankensteïn, J. de Graaf C Scbeffcr H Kuvt N n Amsterdam verloor. H. de Jong, P. Dik, J. Nieman, J- Doet», W. Klein, 7 am»

Haarlem's Dagblad | 1927 | | pagina 9