SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 24 October 1927 No. 13602 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks De Dultsche aviatrice Thea Rasche, die van plan was een oceaanvlucht te ondernemen heeft hier voorloopig van afgezien en vermaakt zich thans in Ame rika met onder bruggen door te vliegen en dergelijke waaghalzerijen. Het Zandvoort-elftal (van links naar rechts): De Zandvoortsche grensrechter, E. Koning, Schat, Beekhuis, V. v. dL Mije, Rinkel, A. Molenaar, E. Keur, W. v. d. Mtfe, J. Zwemmer, Kraayenoord, G. Paap. (De elfde man was niet aanwezig, toen het elftal gekiekt werd.) Nog een moment uit den hockeywedstrijd M. H. C.Victoria. De Fransche tennisser Cochet is bij een auto ongeluk op het nippertje aan den dood ontsnapt. De vermaarde veteraan schaker Dr. E. Lasker over wien elders in dit nummer sprake is. V. 1. n. r.: Wamsteker, de oud-A. S. C.'er, die gisteren voor het eerst voot' H. F. C. speelde, Nurmi. door den Amerikaan Pyle aangezocht om beroepss loop er te worden en die heeft geweigerd en Krom, weer als reserve voor het Neder' landsch Elftal gekozen. Miss Gleïtze heeft, door 101/2 urn- te zwemmen in het Kanaal bij een tem peratuur van 56 graden een -ongekend blijk van volharding gegeven. v. d. Meulen, gehand haafd als doelveraediger van het Nederlandsch elftal. Kea Bouman, de Neder- landsche tennisspeelster is na een succesvolle termistournée door de Vereenigde Staten in ons land teruggekeerd. Een fraaie kiek van den Duitschen kampioen speerwerper Molles. In Engeland is de vrouw tegenwoordig ook al jockey. Een viertal karwatsen", die met succes te New Market uitkwamen. <Een snapshot uit den hockey .wedstrijd M. H. C.— Victoria, door de Haarlemmers gewonnen. Een moment uit den wedstrijd ZandvoortHaarlem.

Haarlem's Dagblad | 1927 | | pagina 9