DONDERDAG 3 MEI 1928 Fotopagina Haarlem's Dagblad ALS HAREN OP EEN BORSTEL. Een kijkje in een luciferfabriek. De machine, die een millioen lucifers tegelijk een ,,kop" geeft. De Noordpier te IJmuiden wordt op het oogenbllk gedeel telijk weggesloopt, met het oog op de nieuwe uitmonding van het Noordzeekanaal. In allen eenvoud is gisteren het stoffelijk overschot va ergr Callier, bisschop van Haarlem, van het Bisschoppelijk paleis overgebracht naar de St. Bavo. In c-ngelanc is het „coaching"' seizoen weer geopend Er werd een rit gemaakt met de oude Berkeley coach van Hyde Park naar Burford J3ririar De koets bij het passeeren van de Hammersmith Bridge. Onze Nederlandsche a:htmeter de ,,Hollandi3" deelnemer aan het roer, naast hem, Maarten de Wit, in het wit de Vries Lentsch achter dezen aan de Olympische zeilwedstrijden De heer Van Hoolwerfi daarvoor, Doedes, terwijl de scheepsbouwmeester Gerard nog net even zichtbaar is. SHAKE HANDS. Deze jonge dame. wist bij een bezoek aan een dierentuin, ren beer zoo te verleiden met een stukje vleesch. dat zij dergelijke kunstjes met „bruintje" kon uithalen, zooals hierboven afgebeeld. Het vijf en twintig Jarig bestaan van „Do Ruyterschool" te Vlissingen is nan boord van het mailschip „Mecklen burg" gevierd. Bij de feestelijkheden waren aanwezig, v. I.: C. A. van Wooldcren, burg. van Vlissingen, jhr. mr. J. W. Quarlcs van Ufford, inspecteur gen. De Groot, prins Hendrik, jhr. Feith en de heer Brandts, dir. Pakotvaort. Lonaen's Burgervader, Sir Charles Batho, op de locomo tief van de z.g. „Flying Scotsman", den trein, die een non-stop verbinding tusschen Londen en Edinburgh {ca. 392 mijl) onderhoudt. De derde Nederlandsche torpedojagor „Piet Hein" is gisteren voor een proefvaart op de Noordzee vertrokken. „De Ruyterschool" te Vlisssingen bestaat '.hans een kwart eeuw. De verschillende feestelijkheden zijn aan boord van het mailschip „Mecklenburg" gehouden. Een der feestnummers. De kleinste trein ter wereld in tegenstelling met de treintje, dat op Dungeness (Kent) rijdt, en waar- yan de wagons een maximum aan comfort bieden. „Flying Scotsman" Is Pigmy Pullman een Het Amerik. moederschip „Lexington" voor vliegtuigen, in het dok

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 5