SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Kfjip hum s.I? Maandag 7 Mei 1928 No. 13767 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks Ji 4 Een moment uit den wedstrijd V. S. V.V. O. C.; voor het doel der Rotterdammers Tl Het kranige V. S. V. dat door een M V. O. C. 7„«.1»» eerste k'asseschao veroverde. Helen Wills, de sterkste amateurstennisspeelster ter wereld, komt ons Donderdag en volgende dagen te Den Haag laten zien wat zü kam Hobbs, de nu 45: jarige Engelsche cricket:ster, is het nog niet verleerd. Hij heeft het sei zoen alweer ge: opend met een century. Op alle Amerikaansche Universuei.cn worden selectiewedstrijden gehouden voor de athlctickploeg der Olympische Spelen. Bogoljubow wist nu Dr. Euwe er nog onder te louden met 5%4H, maar hoe lang zal dit nog duren. •- T - SV, Jl ■*- In Sovjet Rusland is veel vernield, maar de paardensport heeft zich kunnen hand: Dr Euwe verloor wel van Bogoljubow, haven, zooals deze foto van de jaarlijksche Moskousche dravers Derby laat zien. maar de uitslag van 5H4^6 houdt Steeds grootscher beloften in voor de toekomst van dezen genialen schaak meester. .07 Een vrouw ls natuurlijk altijd jong. maar Mrs. May Suttow Bundy, een vroegere kampioene, heeft vier volwassen ktnde- Smeet» maakto v. d. Meulen speel: ren, die allen tennisspelen. Moeder ech- Zondag Neder: de Zondag zijn 25e ter won dezer dagen het dames enkel- iand's eenige doel- „internationalen" spel in een zeer goed bezet Californisch punt tegen do en goed ook. tournament, Zwitior». René Lacoste werd te Bournemouth, evenals het vorig jaar, Engelsche ten niskampioen enkelspel. Een oogenblik vol spanning in den korfbalwedstrijd Haarlem—K. V. K. V. Met den bal aan het hart geklemd maakt deze Haarleimkorfballer zich op, de ~£andclijke korf te belagen. Links Van Lennep (non playing captain en reserve), rechts Timmer en rechts boven Diemer Kool, die naar Dublin zijn vertrokken om daar deze week de Ieren voor den Davis Cup te bestrijden. Nog een reikhalzend moment uit ■J. S. V.—V. O. C. Berlijn is niet onbesmet gebleven met de Engelsche windhondenrage. Tegen hrtove Drijzen kochten Duitscbers de hier afg-beelde en meer „renners" in

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 9