DAGBLAD SPORTBLAD VAN HAARLEM'S tf *3^" 365? Verschijnt wekelijks Maandag 27 Augustus 1928 No. 13860 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Een autorace did geen wereldrecords zal opleveren maar ook geen doodelijke ongevallen. Te Berlijn gaat men een geweldig zwemstadion bouwen. De beide fotos hiers boveoi kunnen een indruk geven van dit grootsche project, dat elders in dit nummer onder Apropos nader beschreven wordt. Tilden, die nu tenslotte toch definitief als amateur-tennisser gediskwalifis ceerd is. Hoe het parkeerterrein van de Berlijnsche Avussrenbaan er uitzag bij de jongste motorraces. Het lijkt ons geen kleinigheid om hier je eigen machine terug te vinden. Het jongste portret van de Duitsche Olympische schermkampioene Helene Mayer. Piet van Kempen won op de Rijs: Wgksche baan de omniumrace van Blanchonnet en Frantz. De Duitsche kogelstooter Hirschfeld, die Zondag te Bochum met 16.04}'.: Meter een nieuw wereldrecord vestigde. Rechts: Hoe de Amerikaansche cowboy de paardensport beoefent. Nederland verloor van Australië in den dames tenniswedstrijd, maar mej. Bou- man redde de eer, door miss Akhurst te F. C. Kuypers, de bekende H. F. C.'er, zal, naar wij vernemen, in het a.s. seizoen niet meer in competitieswedstrijden De Haagsche politiesagent Noordeloos uitkomen. een verdiens elijk speer werper. Een der Haarlemsche deelnemers aan het nummer polsstokhoogspringen bg d« politie-wedstrgden op het Haarlemsterrein. De agent Th. Siemers van de Politie-Sportverceniging „Haarlem" gooit helaas de lat er af. De Amerikaansche zwemmer Kojac verbeterde te Weenen het wereldrecord 400 Meter rugzwemmen, door dezen af stand in 5 min. 43.2 sec. af te leggen. Capablanca die zegt, in een boek ta zullen bewijzen dat „zwart" in het schaakspel elke partij tot remise kan ma ken en dat er dus een grooter bord met meer velden moet komen en extra stukken. j

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 5