SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD Maandag 1 October 1928 No. 13889 Onder leiding van P. W. PEEREBOOM Verschijnt wekelijks Het elftal van V. S. V., dat D. F. C. in bedwang wist te houden. Staande v. 1. n. r.: Demmers, Horeman, v. d. Griendt, v. d. Wint, Koning, De Koning, Böbm, Heyerman, Wey (reserve), Geknield: Bruidschaar, v. d. Pieterman, Hillekamp. Broos, de Eindhovensche 100 Meters crack (links) en hordenlooper Kann (Haarlem) hebben beiden medegedeeld,dat zy niet meer in wcditrydcn zullen uitkomen. Een zwaar verlies voor onze vadcrlandsche athletick. H. S. Isbrücker, die gisteren zijn 40-jarig jubileum als bestuurslid van den Nedcr- landschen Cricket Bond vierde. v. d. Meulen en Van Haeren konden niettegenstaande keurig verdedigen, H. F. C.'s nederlaag tegen V. U. C. niet voorkomeiv Een geanimeerd moment uit den wedstrijd V. S. V.D. F. C. te Velsen gespeeld. v. d. Meulen en Wam steker, de eenige Haar lemmers gekozen voor de keurwedstryden te Rotterdam. De Engelschman Segrave hoopt met dit renmonster het wereldsnelheidsrecord weer te verbeteren. Thyssen (Stormvogels) in karakteristieke pose. Hoe een motorrenner-metszijspan een bocht in volle assistentie van zyn passagier. snelheid kan nemen Johnny Weissmuller (Imk*) en Arne Borg houders, volgens do laatste officiëele lijst van elk acht wereldzwcmrecords. (Zie Apropos). met Hoe de Berlijnsche Bereden Politie haar vaardigheid in de ruitersport demonstreert. Buitengewone belangstelling voor de vliegsport, beoefend door den Stormvogel Thyssen in den wedstrijd tegen R. C. H.

Haarlem's Dagblad | 1928 | | pagina 7