ELECTRICITEIT agenda LINOLEUMkrommenie j. g. wassenaar, Jansweg 17 weerbericht thermomëterstand burgerlijke stand sport en spel postduiven. uit de omstreken santpoort. ijmuiden velsen zandvoort HAARLEM'S DAGBLAD DINSDAG 21 MEI 1929 HERINGA WUTHRICH - HAARLEM (Adv. Ing. Med, DINSDAG 21 ME? Groote of St. Bavokerk: Orgelbespeling 8.150.15 uur. Stadsschouwburg: Ledenconcert H. O. V. 8.15 uur. Schouwburg Jansweg: Revue „Holland in Vuur en Vlam". 8.15 uur. Broederkerk, Parklaan 34, Lezing Zuster J. Th. Kuyck over .,De Lichthoeve", 8 uur. Hotel Van Ouds het Raadhuis, Overveen: Openbare Vergadering Vrijz. Dem. Bond. Mr. A. M. Joekes: „De verkiezingen en de Vrij zinnig-democraten", 8 uur. Cinema Palace: „De Gebochelde" (Le Bos sul, 8 uur. Luxor-Theater: „De Vlucht uit de Hel' (Het Bagno); „De Grijze Duivel". 8 uur. Rembrandt-Theater; „Watt en 1/2 Watt in Kracht en Schoonheid". Tooneel; „Niotna, het vallende huis", 7 en 9.15 uur. Standaard Theater: Bioscoopvoorstelling. WOENSDAG 22 MEI Schouwburg Jansweg: Revue „Holland in Vuur en Vlam". 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen, 's middags 's avonds. Statenzaal Prinsenhof: Gemeenteraad 1.30 en zoo noodlg 8 uur. VERKEERSONGEVALLEN OP DE PINKSTERDAGEN. Te Haarlem. To Haarlem zijn de Pinksterdagen weer zonder verkeersongevallen v,an beteekenis verloopen. Dank zij de goede verkeersrege lingen door de politie getroffen. Alleen is Maandagmiddag 2 uur een auto die van de Gasthuisvest de Houlbrug opreed doordat de chauffeur de bocht niet goed nam, tegen een steenen paaltje aangereden. De voorruit van de auto brak, waardoor 2 in zittende dames licht verwond werden. Een hunner werd aan den neus getroffen. Voorts is Maandagmorgen op het Plein een auto op hol geslagen. Dit was een wagen waaraan iets haperde. De auto-hersteller, de heer T. stond naast den wagen te kijken om den toestand van den patiënt op te nemen. Onverwacht ging de auto aan het loopen, reed het trottoir op en vernielde van het perceel Baan 1 e?n fietsrek en een tocht scherm. Het bleef dus bij wat materieele schade. Zaterdagavond 91/4 uur is de heer J. ter H., wonende te Bentveld, toen hij op den Wagenweg reed, door een auto, die, vol gens de politie, met te groote snelheid den hoek van den Schouwtjeslaan nam, aange reden. Hij werd met een lichte hersenschud ding en een verwonding aan den linkerhand in het Dlaconessenhuis opgenomen. Zijn rijwiel v/as geheel vernield. Te Zandvoort. Zondagmorgen half zeven werd een be diende van den slager K. te Zandvoort, ge zeten op een motorrijwiel, op den Zand- voortsche laan aangereden door een auto, die zonder signalen te geven een zijweg inreed. Het motorrijtuig werd zeer beschadigd ter wijl de motorrijder een wonde aan een zijner beenen kreeg. Bij de politie is een en ander in onderzoek. Te Heemstede. Op cien Meerweg liep Zaterdag een 5-jarig jongetje bij het oversteken van den weg te gen een passeerende auto, met het gevolg, dat het werd aangereden. Door den bestuur der van de auto is de knaap naar de Maria- stlchtlng te Haarlem vervoerde waar bleek dat een beentje gebroken was. Van schuld van de zijde van den autobestuurder is aan de politie niet kunnen blijken. Te Hillegom. Op den eersten Pinksterdag reed een meisje op de fiets op de trambaan van Weerestein.Toen de tram van den tegenovcr- gestelden kant naderde wist zij rich niet meer te bergen en geraakte tusschen de tram en het hek van den tuin van villa Nova be kneld. Het ergste werd gevreesd, mair het on geval liep bijzonder goed af; Het meisje werd niet ernstig gewond. Nadat zij door een ge neesheer verbonden was, is zij per auto naar Zaandam, haar woonplaats, gebracht. Een van de auto's die op hetzelfde oogeh- blik naderden en moesten stoppen, kon niet vlug genoeg stilhouden; de wagen week uit naar op zij, en reed daar een ijzeren hek stuk. Ook een der wielen was gebroken. Tc IJmuidcn. Maandagmorgen is het S-jarlg zoontje van den heer W. in den Willemsbeekweg door een wiedrijder overreden. Het knaapje brak een dijbeen. Nadat dr .de Weerdt liet been had gespalkt, werd de jongen per ziekenauto naar het Anthonius Ziekenhuis te Velsen over gebracht. Tc naïfweg. Tweeden Pinksterdag is te Halfweg de 19- jarige A. v. B.. wonende te Amsterdam bij het oversteken van den weg tegen een auto ge reden. Zij bekwam daarbij een schouder fractuur en eenige minder ernst ige kwetsuren en is na voorloopig door dr. Melchior ver bonden te zijn, per ziekenauto naar het Wil- helmlna-Gasthuis te Amsterdam vervoerd. Haar rijwiel werd geheel vernield. De Roodc Kruis-colonnc actief. De Roode Kruis Transportcolonne uit Haarlem heeft beide Pinksterdagen weer de Eerste Hulpposten in de gemeente Heem stede betrokken op verzoek van den burge meester van die gemeente. Niettegenstaande het zeer druk was, behoefde slechts bij enkele kleine ongevallen hulp te worden geboden. Te Haarlemmermeer. Maandagavond reed de heer R. uit Oude torrijwiel, op de duozitting waarvan een da me was gezeten. Op een gegeven oogenblik moest hij uitwijken voor een passagiers- auto en een tweetal langs den weg staande wielrijdsters. Hij reed den auto mis doch botste zooda nig tegen de wielrijdsters op dat hij met mo tor en al over den kop sloeg. Ernstig aan het hoofd verwond en hevig bloedende werd hij in bewusteloozen toestand opgenomen en door de zorg van een dokter per brancard naar zijn woning gebracht. Het bewustzijn was hedenmorgen nog niet teruggekeerd. Ook werden onder geneeskundige behan deling gesteld de dame die op de duozitting was gezeten en een der wielrijdsters die beiden min of meer ernstige kwetsuren had den opgeloopen. Te Zwanenburg had een motorrijder, de heer S. uit Amsterdam het ongeluk met zijn motor over den kop te slaan. In bewusteloozen toestand werd hij opge nomen en per auto, die uit Amsterdam ont boden werd, naar een ziekenhuis aldaar overgebracht. Waarschijnlijk heeft hij een hersenschudding gekregen. Over zijn toe stand kan nog weinig worden gezegd. DE MOORD TE AMSTELVEEN. REEDS MAANDEN LANG VOOR BEREID. Het Hbld. verneemt nog over de arresta tie van de twee mannen P. en D., die bekend hebben, den moord te Amstelveen gepleegd te hebben: De mann enwerden ieder afzonderlijk ge hoord en verstrikten zich zóó in leugens en onderlinge tegenspraken, dat zij ten slotte door den mand vielen. Zij hebben maanden lang op de gelegenheid geloerd om in de woning van I-Ioogeveen hun slag te slaan, Pieterson heeft vier jaren geleden bij den veehouder gewerkt en had Douma er op at tent gemaakt, dat daar veel geld te halen was. Toen nu Donderdagmorgen Hoogeveen zch verwijderde en ook de bewoners van het aangrenzende huisje waren uitgegaan, zijn de boosdoeners het huisje binnen getreden. Zij prepen onmiddellijk vrouw Geerekink aan, die alleen was. De vrouw smeekte: Doe het toch niet! De onverlaten wierpen haar den lus, die Pieterson had meegebracht, om den hals, drukten haar handen voor haren mond, bonden het slachtoffer. Onder feilen tegenstand van de 64-jarige isi het misdrijf voltrokken. In alle haast zijn daarna de kasten door zocht, groot was hun teleurstelling toen de daders slechts een bedrag van zestig gulden vond enen een gouden horloge. Nadat de moord en de berooving gepleegd waren, heb ben e daders zich op hun fietsen in groote snelheid verwijderd. Pieterson heeft, thuis komende, zijn vrouw geld gegeven voor het huishouden, borg een bedrag in een geheim laad je, en stelde zijn echtgenoote vijfen twintig gulden ter hand om den rijwielrepa rateur en enkele andere kleine schulden te bètaen, de vrouw: wist van het gebeurde niets af doch „hield zich het hart vast," toen zij van de misdaad hoorde. Bij de te haren huize gehouden huiszoeking wees zij ae plaats aan, waar haar man eenig geld had verborgen. De opbrengst van den roof en van de beleening van het gouden horloge, hebben de mannen verdeeld. DE PRECARIO-VERORDENINGEN EENIGE WIJZIGINGEN. De rechtsgeleerde commissie heeft eenige wijzigingen voorgesteld in de door B. en W. bij de raad ingediende Precario-verorde- ning. Deze luide: le. Artikel 2. letter A sub a te lezen: „voor een dag of gedeelte van een dag, langer dan een uur f 0.10". 2e. Artikel 2, letter L te doen vervallen in verband met wijziging van artikel 238 der Gemeentewet. 3e. Ai-tikel 6 te lezen: Van deze heffing is vrijgesteld:' le. het gebruik van gemeentegrond enz, als in het ontwerp is aangegeven. het hebben van een vlaggestok of het uithangen van een vlag, mits niet dienende tot reclame. 3e het hebben van naamborden, mits deze naar het oordeel van Burgemeester en Wet houders niet dienen om reclame te maken voor de uitoefening van een beroep of be drijf. 4e. In artikel 7 te doen vervallen: in den voorlaatsten volzin de woorden „en opge slagen", alsmede den geheelen laatsten vol zin. 5e. In te lasschen na artikel 8 een nieuw artikel luidende: Artikel 9. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd in bijzondere gevallen op gronden van billijk heid ontheffing of vrijstelling van deze be lasting te verleenen, waarvan door hen on verwijld aan den Raad mededeeling moet worden gedaan. Wanneer de belasting ten onrechte of tot een te hoog bedrag is geheven, kunnen Bur gemeester en Wethouders bepalen, dat de te veel geheven belasting zal worden terug gegeven. De heer Peper stelt voor aan artikel 2 toe te voegen: „Voor een personenauto, per M2. voor een uur of gedeelte daarvan f 10". „Auto's van geneeskundigen en daarmee gelijk te stellen personen, vallen buiten deze laatste bepaling. DE ROOFMOORD TE BREDA. NOG GEEN SPOOR GEVONDEN. Betreffende den roofmoord., welke Vrijdag te Breda gepleegd is, meldt de Tel. nog: De sectie op het lijk van de verslagene heeft door dr. Hulst uit Leiden plaats, ge had. Uit verschillende nadere sporen die thans aan den dag zijn gekomen, is wel aan te nemen, dat de misdaad door een beroeps misdadiger gepleegd is. Er zijn eenige ver- hcoren afgenomen. Van eenig positief resul- INGEZONDEN MEDEDEEI.INGEN a 60 Cts. per regel. IS HET BESTE LINOLEUM 8 200 c.M. BREED /3.80 P. METER, /2.60 P. EL naar waarnemingen verricht fn den mor gen van 21 Mei: Medegedeeld door het Kon, Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766.5 m.M. te Dan zig; laagste barometerstand 752.2 m.M. te Vestmanoer. Verwachting tot in den avond van 22 Mei Zwakke, veranderlijken wind, helder licht bewolkt, droog weer, wellicht nachtvorst, overdag iets warmer. tot eenige BAROMETERSTAND TE HAARLEM Vorige stand 767 m.M. Stand van heden 765 m.M. Neiging: Achteruit. Opgave van; Fa. A. FEDERMANN Opticien, Gr. Houtstraat 37, TeL 11059. 21 Mei. 63 F. 47 F. 63 F. Hoogste gisteren Laagste hedennacht Hoogste heden tot 12 uur Haarlem, 21 Mei 1929. Bevallen: 17 Mel: A. W. Piers—Galonska d. J. M. A. J. FranckenHuijsser d. J. v. d. MeulenHiel z. M. F. Vergunstv. Daele d, Overleden; 17 Mei: H. Kleian—v. d. Smit, Rijksstraatweg; J. F. H. X. Geeraets, 62 j„ Saenredamstraat; D. A. Biben, 52 j„ Spaar- nelaan; B. Dreef, 82 j., Schoterweg; H. C, Wolzak, 54 j„ Koudenhorn; J. Keur, 80 j., Hazepaterslaan. C. Lamme, 89 j., Grcpte Houtstraat. VEENBRAND IN DRENTE. OVER 100 H.A. BIJ KLAZINAVEEN. Zaterdagmiddag omstreeks 2 uur is bij de Ammoniakfabriek tusschen Klazinaveen en Emmererfscheiderveen een brand uitgebro ken, die door den krachtigen wind een grooten omvang aannam, dat de brandwee- ren van Emmen, Emmererfscheiderveen en Klazinaveen moesten uitrukken om hulp te verleenen. Het Hbld. vernam, dat men omstreeks middernacht het vuur juist meester was ge worden en dat geen vrees voor verdere uit breiding behoefde te bestaan. De N. R. C. meldt, dat de brand woedde over een uitgestrektheid van 100 H.A. waar op veel txxrf staat. Wij herinneren er aan dat het vorige Jaar op dezelfde plaats het vuur eveneens veel turf en veen in rook deed opgaan, en dat het hier, bij de Ammoniakfabi'iek een van de kritieke punten was. Vreemd geld en chèques Medegedeeld door do Nation. BankTereen. teHaarlen Koersen tot hedenmiddag 12 uur DINSDAG 21 MEI 1929 Biljetten Rerlfjn59 00 —59 20 Parijs 9 68 9 80 Bel ga 34 40 —34 90 New-York2 46 2.49 Londta12 05 —12.09 Chèques Berlijn ...777»...59.12 -59.21 Parijs 9.69 9.77 Brussel34.50 —34-60 Zilrich47.87 —47 95 Londen12 06 12.07^ Rome13.00 —13 07 Weenen34 87 —35.05 Madrid35.30 —35 50 New-York (Cable)2.48J^— 2.49}^ —66 35 —66.40 -66 52 7.40 Kopenhagen66 25 Oslo...66.25 Stockholm66 37 Praag7.32 JVetering op den Leimuiderdijk op zijn mo- taat is echter nog geen sprake. - P. - -I; DE SNEL VLIEGER Uitslag der wedvlucht Mons, afstand 220 .M. Los 8.45, Wind Zuid-West. Eerste duif 11—18—55; 22 29 38; laatste duif 11—29—12. J. de Vi-ies 1 9 19; A. Brunsting 2 45; P. J. van Daalen 3 32; A. Sweerts 4 20 28; J. J. Doeglas 5 6 33 43; H. Hölsken 7 11 18 21 34 40; J. J. v. d. Meijden S 17; W. Petri 12 46; H. Roosdorp 10 25 26: P. A, Bosse 13; Dik 14 37; C. J. v. Tongeren 15 24 36; J. Petri 16 23 27; R. Slot 30; H. Fikkei-t 31 41 42 47; J. H. v. d. Broeke 35. Haarlemsche Postduivenborid. Wedvlucht van Mons. Losgelaten om 8.45 i E 1; A. Schuiten 1 10 67, J. Heesemans 2, J. de Vlies 3 43 92 98, Fehres 4 25 69 78, F. J. Neu- man 5, Brunsting 6, E. Koning 7, C. v. Meurs 8, A. Fikkert 9 12 35, J. Filippo 11 49, Schij venaar 13 20 47. Doeglas 14 36. van Daalen 15, Kors 16 26 42. Joh. v. d. Pol 17 89, Tim mermans 18, Broekhof 19. Wits 21 60, Sweerts 22 97, Heiloo 23, Kafcee 24, Gort 27, v. Bragt 28 75, v. d. Reep 29, B. v. d. Meer 30, J. Dors man 31 88, P. Boeree 32 33, Kok 34 52, Voor- ting 37 48, Hölsken 33 72 91 93, Tienstra 39 41, v. Huis 40 46, Vellinga 41, v. d. Meijde 44 85, van Zadel 45 65, A. A. Sernee 50, Mar tens 53 80. J. H. Hart 54 66, Gfmbrlère 55, Baars 56 84, Lansdorp 57, Griffioen 58 64, van Duijn 59, Koelemeijer 61 95, G. v. d. Lin den 62 63, V/. Klumper 68, Stappers 70, J. v. Leuven 71 W. Petrie 73, P. Bosse 74, P. Dik 76, Copini 77, v. Tongeren 79, v. d. Eijkhof 81. Radsma 82, J. J. Petrie 83, Krijgsman 86, C. Koning 87, L. v. Meurs 90, Willemse 94, Heinsbergen 96 W. Dorsman 99, van Mens 100. „ROOS EN BEEK" WORDT HERSTELLÏNGS OORD VOOR SPOORWEGPERSONEEL. Door de organisatie van gepensionneerde spoorwegambtenaren voor de stichting van een rusthuis is naar wij vernemen thans de villa „Roos en Beek" te Santpoort aan den Rijksstraatweg aangekocht om dit in te rich ten voor herstellingsoord en rusthuis. Het huis zal plaats kunnen bieden aan ongeveer dertig verpleegden. Men hoopt het echter mettertijd uit te kunnen breiden. ERNSTIG ONGEVAL Zaterdagmiddag waren eenige jongens in den Wijk aan Zeeëiweg op een platten vrachtwagen geklommen. De jongens be gonnen de onvoorzichtigheid, op den wagen te gaan stoen met 't gevolg, dat een van hen, de 6-jarige W. Leeuwis van den wagen viel, waarbij een der wielen over hem heen ging. In zorgwekkenden toestand werd het knaap je naar het Anthonius Ziekenhuis overge bracht, waar bleek, dat een een der nieren gescheurd was, wat een operatie noodzake lijk maakte. Ofschoon de geneeskundigen eerst den toestand zeer ernstig achtten, is deze thans veel verbeterd. BOSCHBRAND IN VELSERBEEK Op den tweeden Pinksterdag omstreeks half twee zagen eenige wandelaars, dat er een hevige rookwolk opsteeg uit een met laag eikenhout begroeid deel van Velser- beek. Zij spoedden zich naar de plaats en kwamen tot de ontdekking dat de beplanting reeds over een groote oppervlakte in brand stond. Van een bouwwerk 'aan den Baron van Tuyllweg haalden' zij eenige schoppen en begonnen daarmee zand op het vuur te werpen. Inmiddels was ook de parkwachter gearriveerd, die aan de politiepost Engel- mundusweg om assistentie verzocht. Het duurde niet lang of een vijftal politie-agen- ten, geholpen door een tiental burgers, was ijverig bezig om het vuur, dat zich met een groote snelheid over den grond had voortge plant en reeds het hoogere hout had bereikt, met zand te dooven, wat hen na ongeveer een uur hard werken gelukte. Over een op pervlakte van 2000 a 2500 M.2 was de geheele beplanting echter door het vuur vernield. Doordat de brand spoedig ontdekt was en direct een flink aantal personen beschik baar was, kon een grootere uitbreiding wor den voox-komen. Indien het hooge hout in brand was geraakt zou wellicht een aan zienlijk deel van het park vernield zijn geworden. De brand is vermoedelijk ontstaan door het achteloos wegwerpen van het een of an der brandend vooiwerp. HET JUBILEUM VAN „CONCORDIA" Dat het 25-jarig Jubileum van het gebouw .Concordia" van de Papierfabriek met veel luister gevierd zal worden, blijkt uit de voorbereidende maatregelen, die thans ge troffen worden. Een legertje arbeiders is thans reeds bezig om de zaak in orde te brengen. De gevel van het gebouw zal met honderden electrische lampjes worden ver licht. Naar wij vernemen heeft de directie be sloten, ten einde alle arbeiders in de gele genheid te stellen feest te vieren, de fabriek Zaterdagavond 6 uur in plaats van des nachts 12 uur stop te zetten. VERKEERSONGEVAL In den nacht van Zaterdag op Zondag om streeks half vier, reed de heer V. wonende te Beverwijk met zijn auto op den Driehui- zerkerkweg in de richting Velsen. Juist na dat hij den Zeeweg was gepasseerd, kwam van de tegenovergestelde richting een auto, die volgens de verklaring van den heer V., -zag reed. Om een botsing te voorkomen moest de heer V. naar links uitwijken, en -ol gas geven. Door de snelheid kon hij zijn auto niet op den weg houden, met het ge volg dat deze in den voortuin van de woning van den heer W. reed, daarbij een hek en een ijzeren lantaarnpaal vernielende. De auto kwam in laag terras terecht en bekwam ernstige schade. De heer V. zelf bleef onge deerd. De andere auto reed door, alsof er niets gebeurd was. RIJWIELDIEF ACHTERHAALD. H. J. van Z. werkzaam bij de Papierfabriek had bij de politie van Velsen-Noord aangif te gedaan, dat zijn rijwiel van het terrein van de fabriek was gestolen.De politie zag in zekeren C. B., wonende te Wijk aan Duin den vermoedelijken dader, welk vermoeden 'aist bleek te zijn. B. had de gestolen fiets inmiddels reeds uit elkaar genomen en ver schillende onderdeden voor andere rijwie len gebruikt, terwijl hij het frame onder den vloer" had verborgen. De oplitie gelastte hem het rijwiel weer in elkaar te zetten. Na door den Commissaris van Politie te zijn ge hoord en nadat procesverbaal was opge maakt, werd hij weer op vrije voeten gesteld. EEN WAAGHALS. Een jonge man uit Amsterdam, meende Zondagmiddag, hoog opgevende van zijn zwemkunst en de door hem vei'worven medail les, dat hij zwemmende wel 't wrak van „de Salento" kon bezoeken en begaf zich, niette genstaande hij meermalen gewaarschuwd wérd,in zee. Na ongeveer 100 Meter in zee gezwommen te hebben keerde hij terug, doch waren niet een paar jongelui hem te hulp gekomen, dan was hij zeer zeker in de diepte verdwenen. Geheel uitgeput werd hij op het strand gebracht en onmiddellijk in een paar dekens gewikkeld en daarna vervoerd naar een strandtent. In den avond kon hij naar rijn woonplaats vertrekken. DUITSCH BEZOEK. Maandagmorgen arriveerden in „Groot Badhuis" een 100-tal Duitsche toeristen, die met ruime autobussen uit Dusseldorf kwamen om een bezoek te brengen aan onze bad plaats. In hotel „Groot Badhuis" werd gedineerd en daarna een wandeling langs het strand ge maakt. Om ruim 3 uur werd de terugreis aanvaard. COLLECTE T.B.C.-BESTRÏJDING. De collecte geoi'ganiseerd door het be stuur van „Onderling Hulpbetoon" ter be strijding van de kosten verbonden aan de uitzending van t.b.c.-patiënten naar sanato ria. werd op den. tweeden Pinksterdag gehou den en bracht in totaal op f 683, 46 1/2. DE Y.A.R.A. Het bestuur der afdeeling Zandvoort van dé V.A.R.A. heeft in haar ledenvergadering be sloten Voor haar leden of die het wenschen te worden een bouwcursus te geven voor het verbouwen of geheel nieuw bouwen van ra dio-toestellen, welke cursus na het seizoen gehouden zal worden. Tevens is gelegenheid om aan de spaarkas deel te nemen voor het aankoopen van onderdeelen. In de maand Juli zal de „Studio" van de V.A.R.A. te Hilversum worden bezocht. Zij die aan den bouwcursus en aan de spaarkas gil len deelnemen, kunnen zich aanmelden bij de heeren D. v. Dijk, P. Keur en L Eijgen- stein. 450sfe STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 21 Mei 1929.. 5e Klasse 5e Lijst. Hooge orilzen: 12528 2000.—. 9465 17208 18253 1000—. 3449 19341 400— 1778 5246 16227 18123 18510 'f200. 4933 5111 6238 9259 151S3 16319 18945 19416 en 19470 ƒ100.—. Prijzen van 70. 139 183 253 391 442 668 871 967 1245 1477 1492 1765 1951 2105 2154 2245 2260 2277 2326 2569 2612 2S20 2956 3175 3212 3233 3245 3259 3296 3369 3633 3731 3741 3773 3831 3914 3956 3968 4021 4242 4344 4419 4462 4501 4561 4692 4813 4854 4S96 5016 5025 5243 5352 5590 5673 5772 58SI 6018 6042 6048 6065 6091 6093 6145 6241 6270 6411 6427 6501 6511 6526 6675 66S2 6729 6SS6 6915 6978 7078 7122 7233 7249 7321 7344 7394 7549 7556 7613 7617 7635 7638 7658 7816 S102 8120 8136 8204 8231 8263 8388 8407 8542 8626 8658 8663 8750 8764 8776 8917 9112 9162 9174 9191 9303 9305 9326 9362 9649 9809 9S15 9946 9966 10023 10178 10230 10318 10436 10492 10495 10537 10744 10749 10825 10966 10972 11201 11245 11312 11540 11553 11693 11741 11763 11933 119SL 12234 12559 12762 12S87 12900 12916 13014 13032 13183 13394 13544 13581 13S08 13816 13S37 13892 14078 14098 14168 142S0' 14294 14347 14526 ,14530 14659 14787 14816 14?R4 14894 14920 149S3 15024 15064 15209 15239 15710' 1.5846 15880 15894' 15909 16059 16078- lfitf$o. 16231 16261 16291 163J1 16445 16496 1668Ö 16837 169SS 17041 17057 17134 17150 17156 17160 17257 17271 17290 17332 17450 17602 17608 17619 17675 17735 17927 1S01S 18043 18118 I'S 144 1S163 1S173 18287 1 8461 18493 1S532 1S534 1S53S 1S552 18619 18674 18097 18817 18872 18878 18922 19067 19142 19176 19179 191SS 19199 19554 19565 19519 19S97 20114 20140 20149 20181 20250 20265 202S3 20330 20426 2042S 2CMS4 20657 20686 £0794 20833 20S63 20939 544 57 307 550 NIETENt SS 137 ÏS8 191 332 345 370 403 411 759 77S 786 5S3 597 643 1025 1134 1300 1508 1748 1940 2045 2263 2659 2986 3201 3511 3837 41-12 4354 4635 4920 5335 5336 5675 5807 5991 6172 6521 6695 6814 .6986 7276 7475 7646 7901 8085 8224 8424 8637 1042 1159 1329 1545 1780 1952 2051 2273 2720 3019 3339 3526 3S71 4157 4361 4656 4960 5369 5699 5847 6016 6182 6573 6712 6847 :41 9030 9261 9617 9902 10125 10468 10698 10995 11263 11635 11787 12070 12235 12346 12644 13001 13105 13324 13634 13967 14279 14602 14817 15010 1529-1 15616 15692 16397 16627 16909 17111 17238 17.393 17638 17S54 18115 1S272 1S717 19035 19233 19413 19726 19985 20190 .20566 1053 1241 1331 162S 1824 1977 2066 2291 2732 3048 3366 3564 3SS4 4198 4375 4672 4975 5407 5702 5S48 6049 6197 6597 6759 6S49 7068 7330 7492 7733 7955 SI 12 8268 8445 8705 8S59 9110 9391 9654 9934 1994 2011 2106 2133 4220 4225 4389 4414 7300 74S3 7689 7909 8107 8251 8431 8692 8S48 90SÖ 9285 9623 9922 10201 10216 10509 10560 310716 107S0 11022 11025 Ï12S1 11321 11648 11667 11S61 11862 12085 12090 12263 12276 17459 12518 12767 12778 13015 13021 13129 13172 13384 13416 13637 13672 13987 14024 14316 1-ÜS3 14635 14664 14824 14S62 15019 15101 15318 15323 15632 15729 15977 16029 16417 .16449 16649 16672 16932 16943 17122 17169 17266 1726S 17401 17405 17681 17714 17S70 17SS1 18146 1S165 18273 1S334 1S768 187S6 19047 19049 1923S 19246 194-18 19557 19732 19755 20001 20007 20220 20247 20619 20636 5422 5705 5861 6103 6315 6629 67ÓS 6860 7076 7373 7499 7756 7965 8119 82S0 8469 8716 8S81 9151 9434 9690 5452 5713 5S76 6120 6317 6Ó43 6784 6865 7107 7384 7504 7757 79S6 8143 S2S5 8503 8737 8S89 9172 9437 9710 695 937 1117 1277 1381 1685 1901 2032 2227 2477 2879 3167 3423 3758 4075 4227 4452 4830 5050 5471 5717 5912 6142 6353 6653 6737 6920 7117 7435 7521 7759 8017 SI 64 S3 77 8523 8791 S927 9211 9497 9739 11044 11356 11700 11893 12101 12280 12532 12797 13023 13176 13464 1371L 14104 143S1 146S5 14370 15145 15367 15766 16261 16517 16746 16952 17170 172S3 17423 17728 17897 1S172 I834S 1SS53 19053 19275 19575 19791 20058 20252 20732 10006 10010 10271 10333 1061t 10634 10S11 10S33 11087 11139 11407 11422 11751 11765 11901 11904 12118 12134 122S2 12335 12570 12593 12802 12S54 13037 13012 1324.3 13256 13492 13523 13749 13906 14187 141S3 14467 14503 14706 14750 14915 14928 1516.6 152-13 153S7 15392 15771 15S02 16265 16253 16574 16600 16767 167S7 169SÏ 16992 17173 17183 1729S 7306 17453 17468 17738 17763 17947 1S006 1S211 18231 18-138 18450 1S903 18962 19119 19125 19291 19326 19617 19632 19806 19852 20101 20138 20314 20405 '20742 20S3S 1120 1278 1465 1693 1925 2036 2246 2478 2901 3170 3447 3795 4078 4345 4509 4831 5052 5489 5718 5961 6166 6364 6663 6796 6937 7239 7447 7531 7S28 8032 S17i 83S2 8534 S756 S936 9225 9542 9S01 970 1127 12S3 1502. 2492 2971' 3172 3463, 3S13 4115 4350 4628 4914 5219 5504 5743,' 5985' 6171 6481 66SS 6798 6963 7240 7451 7642 7349 8037 S190 8393 S538 SS37 S9SS- 9253 9606 9S60i 10029 10087 10373 10444' 10651 1066S 10917 109S7 11190 11199 11455 11593 11730 11784 11995 12027 121S5 12233 12605 12613 128S0 12917; 13060 13076 13263 13275 13556 13583. 13933 13945j 14220 14232, 14525 14564 14755 14S13 14959 14990 15254 15263| 15499 15554 15S1S 15S87; 16302 16369 16603 16620 16557 16859 17075 17082 17205 17225 77331 17371 174SS 17572 17774 17821 1S030 18036 18232 18266 18451 18530 19001 19024 19148 19204 19363 19406 19653 19716 19871 19SS0 20151 20169 20492 20548 20S70 2090£

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2