Heringa Wuthrich - Haarlem Centrale Verwarming Trambotsing op het Stationsplein WEENSCtë BRIEF, BURGERLIJKE STAND CRICKET IN ENGELAND HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG 19 AUGUSTUS 1929 (Adv. Ing. Med.) Wij hopen Maandagmiddag 2 uur (dat is 6 uur 's morgens M.E.T.) Tokio te bereiken. TOKIO, 18 Aug. (N.T.A.) De Graf Zep- peling meldde om 12.10 M.E.T.Wij zijn ten Westen ven Sachalin op 48 gr. NJ3. TOKIO, 18 Aug. (Reuter) De Graf Zep pelin seinde als positie om 9 uur vanochtend 41 gr. 46 min. N.B. en 141 gr. 34 min. O.L. dat is nabij Shiriy azaki, de meest noordelij ke kaan van het grootste der Japansche eilanden. TOKIO, 19 Aug. (Reuter). Een draad loos station ontving om 20 uur mededeeling van de Graf Zeppelin dat zijn positie op dat oogenblik was 43 graden 20 min. N.B. en 140 gr. 21 min. O.L. nabij den Kamui-lichttoren in het Noorden van Japan. In het gezicht van Tokio. NEW YORK, 19 Aug. (Reuter). Om 3.50 uur hedenmorgen (Japansche tijd) was de „Graf Zeppelin" in het gezicht van Tokio. Boven Tokio. TOKIO, 19 Aug. (N.T.A.) Om 3.50 (Ja pansche tijd) of 7.50 uur hedenmorgen Mid del Europeesche tijd is de Graf Zeppelin bo ven het vliegveld van Kaslmaguara gezien. Om 4.35 uur Japansche tijd (8.35 M.E.T.) vloog de Zeppelin boven Tokio. TOKIO, 19 Aug. (N.T.A.) Hedenmorgen om 4.30 Middeleuropeesche tijd bevond de Graf Zeppelin zich boven Schiogama aan de Sandai-baai ongeveer 300 K.M. ten Noorden van Tokio. TOKIO, 19 Aug. (B.T.A.) De Japansche bladen komen van uur tot uur met extra bladen uit met berichten over de Zeppelin. Do daling zal door de radio verspreid wor den. In Tokio staan extra treinen gereed om personen naar het landingsterrein te bren gen. Volgens een draadloos bericht van Dr. Eckener is hij voornemens eerst tegen den avond in Tokio te landen. De landing te Tokio. Het enthousiasme van de onafzienbare groote menschenmenigte was onbeschrijfe lijk groot. Zelfs uit ver verwijderde dorpen en steden waren de menschen gekomen, om het schouwspel van de landing bij te wo- nen. Onder de toeschouwers bevonden zich op vallend veel arbeiders en voeren. De Duit- sche kolonies uit Tokio en Kobe waren bij na voltallig aanwezig. De begroeting door de Japansche autoriteiten waarbij een verte genwoordiger der regeering was buitenge woon hartelijk. Nadat passagiers en bemanning het lucht schip hadden verlaten wedden hun overeen komstig Japansch gebruik) geroosterde kas tanjes en wijn aangeboden. Hedenmiddag wordt Dr. Eckener door den Japanschen Keizer ontvangen. DE BEMANNING DER STOOMTRAWLERS. EEN TEKORT. In het orgaan van den Centralen Bond van Transportarbeiders wordt er de aandacht op gevestigd, dat er den laatsten tijd een tekort is aan personeel op de stoomtrawlers. Het blad schrijft hierover: Na het opheffen van de staking te Sche- venfngen is een groot aantal trawlvisschers het oude beroep weer gaan uitoefenen en zij hopen vooral in den slappen tijd van lage be sommingen te IJmuiden, ter haringvisscherij meer te kunnen verdienen. De recders te Scheveningen trachten intus- schen hun schepen te bemannen bieden daartoe fooien aan varfeerend van f40 tot f80. Dat dit stelsel tot allerlei ongewenschte toestanden aanleiding geeft, behoeft, geen nader betoog. Ook eenige reeders te IJmuiden zijn het fooienstelsel gaan toepassen. Natuur lijk, ook lipn schepen moeten varen, maar Indien zich hierbij voorvallen afspelen waar bij getracht wordt om menschen die hebben geteekend bij een andere maatschappij te be wegen, hun schip maar te laten liggen, waar bij de 7 dagen gagestraf door den nieuwen werkgever wordt betaald, lijkt ons, dat een zeer te laken handelwijze, waartegen niet klemmend genoeg gewaarschuwd kan worden. Intusschen kan het huidige tekort aan ar beidskrachten nog andere oorzaken tenge volge hebben, n.l. dat meer en meer Zuïder- zeevisschers zullen trachten op de trawlers emplooi te vinden. Gedurende de haringteelt is dat geen be zwaar, anders wordt dit echter wanneer die zal zijn afgeloopen en als de Scheveningsche en Kafcwljksche visschers zullen trachten hun plaatsen op de trawlers weer in te nemen. Het geval is niet denkbeeldig, dat een groot aantal van hen er naast zullen komen te staan, doordat de plaatsen door de Zuider- zeevisschers zijn ingenomen. GEVOLG VAN EEN RUKWIND. JONGEN VAN EEN SPRINGPLANK OP EEN MUURTJE GEWAAID. Zaterdagmiddag stond een dertien-jarige jongen. A. N., Kolkstraat 27 rood, in de zweminrichting aan de Houtvaart op de springplank. Er kwam een rukwind, die zoo sterk was, dat de jongen van de plank af waaide. Ongelukkigerwijze kwam •hij niet fn het water, maar op een steenen muurtje te recht. Daarbij brak zijn rechteronderbeen. Door den Ongevallendienst is hij geholpen, om dan per auto naar het St. Elisabeths gasthuis vervoerd te worden. VREESELIJK ONGELUK TE ROTTERDAM. Haarlemsche familie met een auto te water EEN DER ACHT INZITTENDEN VERDRONKEN. Zondagmiddag 4 uur is op den Schieweg dicht bij Rotterdam een vreeselijk auto-onge luk gebeurd, dat een 58-iarig Haaremmer het leven heeft gekost, doch dat met betrek king tot de andere slachtoffers nog tamelijk goed is afgeloopen. Daardoor waren wij in staat van de slachtoffers zelf de gansche toe dracht van het ongeluk te vernemen. De auto was gehuurd door den heer A. J. Bos, wonende Barendscstraat no. 40, een koperslager, die op het oogenblik werkzaam is als stoker-machinist aan de Melkinrich ting „De Landbouw" in de Spaarnwouder- straat. En deze vertede ons van het ongeluk het volgende: „Wij waren om 2 uur uit Haarlem weg gegaan met een auto, die wij gehuurd had den van een garage hier ter stede. Het was een Durant voor zes personen. Wij gingen echter met zijn achten, wat naar mijn mee ning wel kon, omdat er niet zoo erg groote personen bij waren. De chauffeur was de verloofde van mijn dochter, Cliteur, wonend aan de Cruquius, een jongen van 18 jaar, die monteur is, maar ook heel goed chauffeurt. Naast hem zat mijn dochter, zijn verloofde en Toon, een van mijn zoons, die 19 is. Op de klapstoeltjes in den wagen zaten onze kostganger A. Zoeterman en ik. Zoeterman woonde reeds 17 jaar bij ons in, wij waren dan ook zeer aan hem gehecht en noemden hem nooit anders dan „Oome Arie". Hij was 58 jaar en vrijgezel, bleekersknecht bij de wasscherij Jansen aan de Amsterdamsóhe Vaart. Op de achterflank zaten dan nog mijn vrouw, mejuffrouw M. C. Bos-Spoor, mijn broer, P. J. Bos en mijn oudste zoon, Albert, die 22 is. Wij gingen naar Bolnes op IJssel- monde om den broer van onzen kostganger op te zoeken. De auto reed 30 K.M. Toen gebeurde het plotseling, diolit bij Rotterdam. Een schok sloeg mijn hoofd te gen den auto, onmiddelijk daarop lagen wij in het water, dat zich sloot boven ons hoofd. Ik bleef echter bij, drukte met mijn handen tegen iets, ik weet niet wat, later is het ge bleken een ruit te zijn geweest, en wrong mij er uit. Albert was intussschen met het hoofd door de zeildoeksche kap van de auto ge- stooten en kwam er ook uit. En ook de chauf feur en zijn verloofde waren spoedig vrij ter wijl mijn zoon Toon zich door een half open staand raampje gewrongen heeft. Cliteur en ik kunnen zwemmen, geholpen door menschen, die van den wal toegescho ten waren, waaronder een dame, haalden wij toen mijn broer en mijn vrouw uit den wagen, die in de Schie drie meter van den kant, geheel onder water lag. Een van mijn zoons heeft zijn moeder aan de haren er uit moeten trekken. Mijn kinderen, mijn broer en m'n vrouw werden op den kant gelegd, maar werden daar bewusteloos. Zij kwamen echter spoedig bij. Ik dacht, „nu zijn ze gelukkig allemaal gered", maar in eens schoot het mij te bin nen: „Ach, nu is Oome Arie er nog in". Inderdaad was onze kostganger nog in den auto. Hij werd er het laatst van allen uit gehaald. Er werd bij hem kunstmatige adem haling toegepast, maar het mocht niet meer baten. Het lijk is naar een ziekenhuis ver voerd en Zoeterman's broeder te Bolnes is van het ongeluk in kennis gesteld. „En wat ons zelf betreft", zei de heer Bos, mijn vrouw is er het ergste aan toe. Zij heeft schaafwonden en is geheel stijf. Ik zelf heb sneden in mijn kinkerhand, doordat ik een ruit heb ingeslagen. Het bloed stroomde er uit toen ik in het water lag. De kinderen en de chauffeur hebben ook een paar snijwon- den, hebben water binnen gekregen en zijn natuurlijk zeer overstuur. Maar niets dan lof hebben wij voor de menschen, die in de buurt woonden, zij hebben ons liefderijk droge kleeren, koffie en alle mogelijke andere hulp verschaft. In het politieposthuis aan den Schieweg hebben wij ons kunnen opknappen. Met den trein zijn wij te twaalf uur in Haarlem te ruggekeerd. De auto is later opgehaald en onderzocht. Het bleek, dat de stuurinrichting gebroken was. Verleden jaar had ik denzelfden auto ge huurd en toen heb ik ook met een panne, na melijk een gebroken cardan in Reeuwijk ge zeten. De auto is in beslag genomen. Van het ontstaan van het ongeluk herin nert de heer Bos zich niet veel meer.1 Het blijkt echter, dat de auto alvorens in het water terecht te komen, een wielrijder, die op den kant reed heeft aangereden, zoodat deze ook in het water viel. Dit had echter geen ernstige gevolgen, want de fietser kon eenige minuten later zelfs aan het reddings werk deelnemen. De politie heeft bij de po gingen tot redding van Zoeterman gebruik gemaakt van een motorboot, die in de Schie lag. VERKEERSONGEVAL TE HILVERSUM. MAN AANGEREDEN EN GEDOOD. Zondagmorgen te omstreeks 11 uur is op den Bussummergrindweg ter hoogte van het fietspad naar Crailoo de 48-jarige D. Lauwe- rens, wonende Iste Laurierdwarsstraat te Amsterdam door een auto gegrepen en ge dood. L. was per fiets op weg naar Amers foort waar hij zijn zoon. die aldaar in mi litairen dienst is dacht te bezoeken. Bij ge noemde kruising was hij afgestapt om bij een ijskar ijs te koopen. Toen hij weer naar zijn fiets wilde gaan, die hij aan den kant van den weg had geplaatst, lette hij niet op het verkeer en werd aangereden door den auto van den heer J. J. Bodde uit Hilversum. B. remde krachtig en poogde door over het voetpad te rijden een botsing te voorkomen. De auto raakte verschillende boomen en werd beschadigd. L. werd bewusteloos opgenomen, Dr. Frank uit Amsterdam verleende de eer ste hulp en gelastte overbrenging naar het ziekenhuis in Hilversum. Bij aankomst bleek L. reeds overleden. Geringe schade. DIEFSTAL UIT DE VESTIBULE Een bewoonster van de Paus Leostraat heeft aangifte gedaan, dat uit de vestibule van haar woning een portemonnaie met f7 ont vreemd is. Maandagmorgen tien over half elf. Het Stationsplein biedt een kalm aspect. Alleen de trams krioelen door elkaar en naast elkaar zooals altijd. En tenslotte loopen ze ook op elkaar. Maar niet dan na een angstwekkend gekraak en doffe slagen, die de rust van het Stationsplein op eens in de hevigste emotie doen verkeeren. Agenten komen uit het posthuis, publiek komt van alle kanten tegelijk aanhollen, taxi-chauffeurs komen eens kijken, de at tentie van witkielen is levendig. Ze zijn vast op elkaar geloopen, de wagens A 39 en A 49 van de N.Z.H. Dat kwam zoo: De A 39 kwam van Over- veen, had gerangeerd en wilde naar zijn standplaats, onder het gele bord. Daarvoor moest de A 39 een overloopspoor passeeren, dat een ander overloopspoor kruist. En op dat tweede overloopspoor ging Juiit de A 49 van lijn 4 rijden om naar de Ledschevaart te gaan. Er bestaat hier geen vo-rschrift omtrent voorrang, beide bestuur- des dachten dus, dat zij gaan konden, met 'ngevolg, dat u hierboven treffend afgebeeld zi-t. Maar zooals te zien is, is er niet één ruit stik, en al was dat nog het geval, passagiers w.ren er toch niet in de wagens, en de be- siiurders zijn onverlet gebleven. Zelfs is de mterieele schade gering. Morgen rijden de wagens weer. De vertraging was evenmin root, omdat onmiddellijk van de remise een xtra-wagen aankwam. Alleen was er voor en groote schare nieuwsgierigen aan het op- uimingswerk veel interessants te zien. De directeur der N.Z.H. de heer ir. J. W. Burgersdijk en de chef van exploitatie, mr. D. A. E. Immink, waren aanwezig, evenals de chef van den uitvoerenden dienst, de heer V. M. Gieske. De gelukfcngende zuigeling. Een vonding te, Warschau, die den vinder schatten Jbrengl (Van onzejcorrespondenty Warschau, 14 Augusts. Heel Warschau spreekt op het oogen^k over de bijzonder romantische geschied ds van een vondeling, welke den lieden, dieiet kind bij zich in huis opnamen, in den w;en zin des woords rijk heeft gemaakt. Eenigen tijd geleden vond een politie-^nt Zgura geheeten, toen hij van zijn licht dienst huiswaarts keerde, een in luiex in gepakt kind dat ongeveer drie maande oud moest zijn. op -een tottoir liggen. Ai dit kind, een meisje, was een briefje vastgpeld, waarop het volgende te lezen stond: Jit xs een gelukskind. Wie het bij zich ojeemt, zal daar nooit spijt van hebben". Ddgent, die zelf geen kinderen had, nam h kind mee naar huis, waar zijn vrouw he dade lijk onder de wol stopte en goed or het arme wicht zorgde. Den zelfden dag n.' kwam er een kruier, die een gesloten couve'hracht, in hetwelk zich vijfhonderd zloty Vonden. Eiker* maand opnieuw ontvingen c politie agent en zijn vrouw dit zelfde bedS en de man liet het kind in de kerk doopefn adop teerde het. Op den avond van di zelfden dag kwam er alweer een brief, en -t: daar in bevond zich nu een chequé vi twintig duizend zloty. Het echtpaar wageheel in de war.' Man en vrouw staken hoofden bijeen en spraken lang en ernsti?iet elkaar. Het gevolg van deze besprekii jyas, dat de agent naar zijn superieuren estapte en dezen de geheele geschiedenis'ertelde en ook de chèque liet zien. Het n. wel zijn, dat men hier te doen had m de een of andere politieke samenzwering* Men telefoneerde naar de bank, die t geld moest uitbetalen, en kreeg ten ant^rd, dat de chèque volkomen gedekt wassen spoorde den kruier op, die de eerste -aal het geld had gebracht, doch deze wi niets anders te vertellen, dan dat hij deprief van een elegant gekleeden jongen rf«or naa ge- klDe zaak werd nóg geheimeer, toen het echtpaar wederom een brief kreeg met vijf tigduizend zloty, met de mededeeling, dat het nog een zelfde bedrag zou ontvangen, wanneer de agent ergens buiten een huisje met wat grond zou koopen, om daar met zijn vrouw en het stiefkind heen te trekken. Inderdaad kwam al weldra deze beloofde zending opdagen en Zgura nam nu zijn ont slag bij de politie en wilde met vrouw en kind de stad verlaten. Intusschen hadden echter verschillende ijverige kranten- reporters, die van het geval gehoord hadden, niet stil gezeten en vóór dat de drie Warschau nog konden verlaten, hadden zij al een en ander weten te ontdekken. Het kind zou uit de allerhoogste kringen van Polen stammen. De moeder van het vondelingetje zou de dochter van een zeer hooggeplaatst politicus zijn, die na de omwenteling van 1926 uit het politieke leven was verdwenen. Zijn dochter had een liaison gehad met een student, die maar arm was, en haar vader had haar ver boden met dezen jongen in het huwelijk te treden. De student ging naar het buiten land, hij had altijd een goede stem gehad en hij had ook lessen genomen. Hij ont wikkelde zijn zangkunst verder en hij werd binnen zeer korten tijd een van de allerbe roemdste operazangers van de wereld. Hij reist veel en verdient schatten. Ten gevolge van verschillende omstandigheden konden hij en de jonge dame toch niet met elkaar in het huwelijk treden. De jonge dame verliet kortgeleden Warschau en nauwelijks was zij weer terug of het kind werd op de straat gevonden. Toen dit alles nu bekend was geworden, kreeg Zgura wederom een groote som gelds en tevens kwam iemand hem' uit naam van de familie van de moeder van het kind zeg gen, dat het gewenscht zou zijn, dat hij met zijn vrouw en het geadopteerde meisje voor eenigen tijd naar het buitenland zou gaan. Het echtpaar Zgura heeft een lot uit duizenden getrokken. Het kind is werkelijk een gelukskind voor hen geworden! VERKEERSONG^KKEN. Te Beverwijk. Zondagmiddag pl.m. 6 auto met matige snelt> dooir de Bree straat. Bij de Begijnest^ temde de be stuurder omdat ïemancP^ denautoden weg overstak. Vermoede door cie ia val het asphalt maakfie auto rechtsom keert en reed door de j°nsk™et %kfr<Tv dat de beide voorwielr°raKen. ieaere v. werd door de onverwa^ beweging van den auto aangereden en O'den weS geslingerd. G°eluakkteWeek dat -een ontvel ling aan de knie wajgekomem Door de zorgen derJllue rs ae auto WCS gehaald. GARAGE JIET J AUTO'S VERBRA.ND. PATtTTB 11 AugV D.) In de Fransche badplaats'ChataiC ln de Rochelle brak genacht -en brand uit, waardoor een au garage met 130 autos en drie autobussen Prooi Ier vlammen wer den. Drie meisj. var <;en feestje naar nuis keerden, o>ekten int vuur. De bewa ker was ineeslal en werl gewekt door het Sploflen van r benzinetank. Slechts met moeite kon hPCh m ^«heid brengen Angezien zich de onrnddeUUke nabijheid van de garageen grooe benzlne-opslag- plaats bevindnioest eai eveneens in de nabijheid gelfh hotel U allerijl ontruimd worden, VERKEERSONGELUKKEN. Te Heemstede. Heden, Maandagmorgen, ging op den hoek van de Heemsteedsche Dreef en de Oost- zanerlaan een jongetje dat op het tottoir liep, plotseling op den rijweg loopen en kwam daardoor vlak vóór een vrachtauto van den vrachtrijder Hulsebosch te Bloemen- daal. Om het jongetje niet aan te rijden moest de bestuurder van den auto het trot toir op en gedeeltelijk den tuin van een on bewoond perceel aldaar inrijden. De haag van den tuin werd beschadigd en de auto kreeg twee lekke banden doordat hij met volle vaart tegen het trottoir opreed. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. VAN DE TRAM GEVALLEN Zaterdagmiddag is in de Vijzelstraat bij de Keizersgracht een bejaarde vrouw van het voorbalcon van een motorwagen van lijn 4 gevallen. Zij bleef bewusteloos liggen en is door den Gem. Geneesk. Dienst naar een ziekenhuis gebracht. Zaterdagavond laat was zij nog niet bij kennisè Haar identiteit is ook nog niet vastgesteld. IJMUIDEN. DE RANJA-FABRIKANT POLAK OVER LEDEN. Met de vlag half stok kwam heden, Maan dagmorgen te IJmuiden binnen het stoom schip „Gelria" van de Kon. Holl. Lloyd, welk stoomschip een reis had gemaakt met toe risten. Aan boord bevond zich het lijk van den heer Polak uit Groningen, den bekenden Ranje-fabrikant, die in de Middellandsche Zee was overleden. HAARLEM Ondertrouwd: 17 Augustus, P. A. v. Loon en E. A. Haasbeek. Bevallen: 15 Augustus, G. A. v. d. Heyde Jonges, d.; 16 Augustus, L. A. Dijkstra—Um- mels, d.; 16 Augustus, M. A. L. Neuber— Spietczack, d. Overleden: 16 Augustus, W. Erdtsieck, 63 j.< Velserstraat; 16 Augustus, M. F. A. Stevens, 68 j., A. L. Dyserinckstraat; 16 Augustus, J. Stroosma, 55 j., Hazepaterslaan. EEN VELDDAG Zondag 8 September zullen de afdeelingen Haarlem en Haarlem Noord van de Ned. ver- eeniging tot afschaffing van alcoholhouden de dranken een velddag houden in de dui nen der Amsterdamsche waterleidine. 10 uur 's morgens vertrekken de deelnemers van het Wilsonsplein. De nek aan nek race om de bovenste plaats in de Engelsche cricketcompetitie duurt onverminderd voort. Nottinghamshire, Gloucestershire, Lancashire en Yorkshire hebben allen nog een serieuze kans, terwijl Kent en zelfs Sussex theoretisch den begeer den titel kunnen behalen. Intusschen heeft de ploeg van A. W. Carr haar positie in de afgeloopen week aanzienlijk versterkt door in slechts twee speeldagen Warwickshire met innings en 68 runs te kloppen. De eerste innings van Notts (311; Walker 133 n.o.) werd met slechts 71 beantwoord. Larwood was afwezig, doch Staples (5—34) en de fastbowler Voce (421) vergoedden dit ge mis volkomen. Ook de tweede Warwickshire innings bleef ondanks een goede innings van Bates (73) beneden de verwachting, zoodat het totaal sloot op 173. In een bijzonder spannenden strijd wist Sussex met slechts één run van Gloucester shire te winnen, waardoor de club van Hammond de eerste plaats tijdelijk aan Notts moest afstaan. Sussex scoorde in de eerste innings 263 (Goddard 685), waarna Gloucester met 214 antwoordde. Parker bowlde daarna op een moeilijk batti'ngwicket uitnemend (7 .49) e_, wist de Sussexverdediging voor slechts 116 uit te gooien. Aanvankelijk leek het er op, alsof de benoodigde 166 runs voor de overwinning gemakkelijk zouden worden ge maakt, althans Dipper maakte een prachti ge 69. Sussex ging evenwel steeds beter fiel den; zelfs toen er nog twee runs noodig wa ren en de tegenpartij twee wickets in han den had, gaven zij den" moed niet op. Parker ging na een gewaagden run run out, terwijl de laatste man .prachtig gevangen werd en Sussex dus met één enkelen run overwon! De derde gegadigde voor het kampioen schap, Yorkshire, kon het tegen Derbyshire niet verder brengen dan een draw, waax-bij de vijf punten aan de Tykes kwamen. York shire scoorde 287 en 269; Derby 226 en 121-2. Een zeer merkwaardige prestatie leverde de Leieesterbowler Geary, door in den wed strijd tegen Glamorgan alle 10 wickets te nemen voor slechts 18 runs. De strijd was reeds in twee dagen beslist, daar ook Lei- cester niet met het bat overweg kon en zeer lage totalen werden gemaakt. Zoo bracht Glamorgan het tot 160 en 68; Leicestershire tot 102 en 141. De laatste county won dus met 15 runs. Ook Middlesex kwam in twee dagen klaar tegen Essex en won met 4 wickets. Middle sex 197 (Hendren 89) en 1234; Essex 152 en 165. J. Hobbs (134) was in hoofdzaak verantwoordelijk voor de groote victorie, die Surrey op den hekkensluiter Somerset be haalde. De Surrey-totalen 321 en 140 bleken 161 runs hoo'ger dan die van Somerset 184 en 116 (P. G. H. Fender 4—55). Voor den laatsten Toetswedstrijd, die Za terdag op de Oval tegen de Zuid-Afrikaners zal plaats vinden, is slechts één wijziging in de Engelsche ploeg gebracht. Maurice Tate, de beroemde Sussex-bowler, is nog steeds geblesseerd; hij wordt vervangen door Gea ry, den succesvollen bowler van Leicester shire. UMPIRE. 451e STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 19 Augustus 1929. 3e Klasse le Lilst. Hoogo prijzen: 16631 ƒ25.000.—. 3384 5000.—. 2502 2000.—. 1290 3979 6790 SS83 ƒ1000.—; - 11237 20385 ƒ400.—. 4277 15641 ƒ200.—. 1173 6565 6743 18923 100.-4. Prijzen van 45. 24 50 157 244 300 310 345 353 362 467 508 512 597 657 730 737 S35 948 998 1031 1061 1070 1246 1257 1268 1292 1295 1315 1320 1361 1379 1387 1439 1446 1474 1481 1521 1566 1577 1601 1607 1611 1625 1S04 1821 1823 1835 1857 1892 1906 1907 1929 1999 2054 2070 2072 2139 2214 2226 2247 2317 2326 2343 2364 23S4 2386 2413 2436 2473 2476 2534 2536 2539 2619 2717 2827 2S38 2SS7 2986 2994 3045 3054 3121 3141 3336 3354 33S1 3435 3461 347Ö 3515 3524 3605 3609 3636 3685 3713 3736 3741 3744 3777 3858 390S 3923 3946 3991 4071 4109 4240 4292 4327 43S4 4387 4395 4398 4489 4497 4508 4511 4581 4638 4760 4822 4841 4878 4927 4934 4955 4958 50 05 5057 5077 5166 5216 5277 5331 5355 5360 5506 5756 5825 5848 5856 5929 5939 5962 5964 5968 6094 6125 6159 6299 6513 6530 6598 6701 6722 6753 6807 6823 6S30 6913 7062 7073 7097 7147 7208 7270 7330 7358 7377 7392 7418 7403 754S 7569 7572 7609 7616 7658 7660 7720 7794 7817 7820 7875 7934 7949 7996 8006 S034 8070 S07S 8093 S101 8129 8189 8192 8221 8290 8513 8322 8377 S447 8474 8520 8560 S6SS S709 S7SS 8S47 8901 8994 9009 9192 9215 9227 9293 9304 9345 9403 9469 9478 9484 9492 9513 9561 9573 9622 9646 9660 9663 9678 9716 9717 9746 9854 9960 1004S 10160 10201 10202 10261 102S0 10302 10322 10332 10342 10353 10370 10404 10406 10419 10440 10466 10501 10514 10614 10634 10759 10777 10S51 10857 10S67 10S72 10912 10934 10961 11000 11009 11013 11046 11077 11117 IJ 120 11176 1123S 11340 11414 1143S 11503 11577 11622 11763 11847 11855 11862 US84 11898 11913 11967 11991 11999 12040 12105 12139 12I7S 12234 12340 12344 12374 12376 12390 12433 12456 12546 12594 12679 126S1 12766 12794 12797 12864 129SI 13034 13082 13205 13281 13321 13504 13518 13548 13643 13656 13667 13681 136S9 13S27 13S32 13844 13852 '13871 13S82 13903 13907 13915 13942 13943 14017 14042 1404S 14078 14087 14088 14137 14185 14246 14272 14294 14312 14352 14423 14435 14484 14496 14528 14587 14593 14620 14783 14937 14995 15007 15098 15131 15145 15242 15256 15309 15433 15466 15483 15507 15643 15657 156S3 15790 15S66 15943 16023 16027 16036 16052 16092 J61S7 16299 16394 16515 16545 16547 16573 16574 16692 16694 1672S 16S54 16S62 16S81 16975 17036 17092 17136 17177 171S1 17220 17254 17298 17300 17346 17352 17369 17381 173S6 17467 17475 17521 17560 17595 17607 17654 17748 17766 17784 17860 17902 17911 17913 17920 17927 17939 17964 17991 18026 1S030 1S052 1S056 1S104 1S196 1S466 1S552 18636 1S728 18848 18S62 1SSS1 18890 1S922 1S931 18954 18960 190S6 19120 19230 19280 192S9 19302 19330 19397 19415 19431 19451 19588 19630 19743 19770 19801 19816 I9S53 19921 19990 20064 20095 20105 20214 20257 20377 20433 20460 20586 206S2 20711 20721 20847 20915 20990 4

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2