HAARLEM'S DAGBLAD in goud, bij bevordering aan: p. C. Buttenaar, ambtenaar voor de Kin derwetten, te Amsterdam; in goud, aan: E. Looijen, evangelist te Blijham, gemeente tfedde; H. Freriks. huismeester in de strafgevan genis te Rotterdam; G. Bensen, inspecteur van politie bij de Oranje-Nassaumijnen, te Heerlen; in zilver aan: A. M. Gunst, Rijksveldwachter-brigadier- jnajoor te Deventer. r. van der Ley, Rijksveldwachter-briga dier-majoor, te Wouw; j, Groenewoud. Rijksveldwachter-briga- éier-majoor te Rotterdam; L. Britstra, Rijksveldwachter-brigadier- jnajoor, te Donkerbroek; C. de Korte, hoofdbewaarder bij het huis van bewaring te 's Gravenhage; D. Krol, werkmeester (hoevenaar) bij de Rijkswerkinrichtingen te Veenhuizen; J. G. Wijdeveld, Rijksklerk 1ste klasse ter griffie van het kantongerecht te Enschedé; S. van der Weide, Rijksklerk 1ste klasse, bureelchef bij den Raad van Beroep (O.) te 'c Gravenhage; 'sj. Heslinga, Rijksklerk 1ste klasse ten parkett-e bij het gerechtshof te Leeuwarden; K, Veen, concierge-bode bij de arrondisse mentsrechtbank te Winschoten; j j. a. Hazelaar, bode bij het gerechtshof te '5 Gravenhage; j, C. Leder, bode bij het Algemeen College van Toezicht, Bijstand en Advies voor het Rijkstucht- en Opvoedingswezen, te 's Gra venhage; H. van der Lugt, koster bij de Nederland- sc'ne Hervormde Kerk te Maasland; K. Rouw, koster bij de Gereformeerde Kerk 1e Hattem; mejuffrouw W. Bosman, onderwijzeres aan ce Zondagsschool „God zij met ons", te Wa- geningen. F. Schrotenboer, onderwijzer aan de Zon- daesschool te Kolderveen; M. Bodaan, bode bij de notarieele examen commissie te 's Gravenhage; A. H. Volckerick, bode bij het Departement van Justitie te 's Gravenhage. in brons aan: R, A. Groters, Rijksveldwachter-jachtop- zlener-brigadier-titulair te Otterlo (gemeen te Ede) L. Hamelink, Rijksveldwachter-brigadier, titulair te Vierlingsbeek. in goud aan: G. Kossen, hoofdverpleger bij het Rijks krankzinnigengesticht te Eindhoven: D. H. Beckerman, Rijkszuivervisiteur, dienstleider der ambtskring Rotterdam, te Rotterdam; J, Dorrenboom, kapelmeester van de „Rot- terdamsche Harmonie", te Rotterdam; J. G. Herbrink, rentmeester te Dalfsen; in zilver, bij bevordering, aan: A. van Dalen, opzichter over de landgoe deren van de familie van Dam van Heken dorp, te Brakel; H. van Bloemendaal, jachtopziener en on bezoldigd Rijksveldwachter te Zwartebroek (gemeente Barneveld). in zilver, aan: J, w. Hakstege, amanuensis bij de Land- bouwhoogeschool te Wageningen; 0 A. de Groot, amanuensis-concierge bij de Rijks Landbouwwinterschool te Utrecht; P. J. Croes, opzichter bij het licht- en wa terbedrijf der gemeente 's Hertogenbosch P. Blonk, brigadier-rechercheur van poli tie te 's Gravenhage; P. G. Meeuwisse, brigadier-hoofdbrand wacht der gemeente 's Gravenhage; H. Bosnia, hoofdagent van politie te Rot terdam; J. Davids, brigadier van politie te Amster dam; H. Demmink, brandmeester der gemeente Amsterdam; J. W. Kuyt, brandmeester der gemeente Amsterdam; H. J. c. van Velzen, hoofdklerk bij de po litie, te Amsterdam; J. van der Wiel, oud-gemeenteveldwachter te Kamerik; H. J. Keizer, voorwerker in dienst der ge meente Dalfsen; Jan Dekker, oud-bode bij het burgerlijk armbestuur te Assen; mej. G. J. C. de Man, organiste in het oudeliedengesticht der Ned. Hervormde ge meente te 's Gravenhage; J. F. Gottschalk, oud-secretaris der Oran- je-Vereeniging te Zaltbommel; H. J. van Berkum, boschwachter te Prin- cenhage; J, P. Happel, oud-bloemist bij de Rotter- damsche Diergaarde, te Rotterdam; J. Vijverber, te Bruinisse; J. van de Graaf, oud-voorman-landarbei der, te Poortvliet; In brons, aan: W. Hoppenbrouwers, gemeentebode, te Ois- terwjjk: J. G. Keizer, agent van politie 1ste klasse, 's Gravenhage; J. C. Moerland, agent van politie 2de klasse te Rotterdam B. Schmidt. A. J. van Gilst en P. C. Goed koop, bedieningsmanschappen van de vrij willige brandweer, te Rotterdam; P. Roodenburg, gemeenteveldwachter, te Barendrecht; W. Bakker, agent van politie te Amster dam; J- van der Kerk, gemeenteveldwachter, «Bergen (N.-H.); J. de Bruin, gemeenteveldwachter, te Ot- tersum; W. A. van Kampen, inspecteur van den Bond van Daadwerkelijke Dierenbescher ming, te 's Gravenhage. N. Scheurwater, landarbeider, te de Wer ken c.a.; L. Kamphuis, tuinbaas, te Voorst; A. Koetsier, oud-landarbeider te Zeven huizen, ,G. Boekschoten, tuinarbeider op de buiten- Pfeais ..Sperwershof" te 's Graveland. J- F. Cappendijk, landarbeider, te Honte- hïsse; P. de Dalie. landarbeider te Hontenisse: D. Wielemaker. tuinman op de plaats Moes te, te Koudekerke; C. Kaashoek, veldarbeider, te St. Annaland ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1929 M. van Duinen, jachtopziener, te Diepen veen; W. Zoutman, landarbeider, te Zuiderveen (gem. Winschoten); F. Rienks. landarbeider in dienst van den heer J. Bosch te Hallum; L. Reynders, tuinman op het kasteel Nieu- wenbrouck, te Beesel; in goud, aan: M. J. de Groot, bedrijfschef aan het phy- siologisch laboratorium der Rijksuniversiteit te Leiden; mejuffrouw M. Aarts, (zuster Modesta), bewaarschoolonderwijzeres te Engelen (NB.) mejuffrouw J. van Bemmelen (zuster Er- nesta), bewaarschoolonderwijzeres te Kerk- driel; in zilver, aan: H. Westbroek, amanuensis bij de geologie aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; J. Wolthuis, amanuensis aan de Rijksuni versiteit te Groningen; J. W. Reitsma. amanuensis bij het labora torium voor metallographie bij de Technische Hoogeschool te Delft; S. H. van der Kraats, custos bij het ge meentelijk archief en de Stedelijke Librije, te Gouda; G. A. Hoeren, oud-concierge der Rijksaca demie van Beeldende Kunsten te Amsterdam ln brons, aan: P. J. Vermond, portier bij het academisch ziekenhuis der Rijksuniversiteit te Leiden; B. J. van Bochove, bediende 1ste klasse aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; K. Lameris, tuinman aan de Rijksuniver siteit te Groningen; J. N. Haas, bediende bij het laboratorium voor ertskunde bij de Technische Hoogeschool te Delft; in goud, aan: N. Nanning, adjunct-commies der registra tie en domeinen, met den persoonlijken titel van commies, ten hypotheekkantore Appin- gedam; in zilver, bij bevordering, aan: A. van Dort, gewezen vaste-knecht bij het Departement van Financiën, te 's Graven hage; in zilver, aan: H. Verhoef, bode bij de Algemeene Reken kamer; J. H. Huntjens, bode bij het Departement van Financiën; P. Baardman, kommies-verificateur der directe belastingen, invoerrechten en accijn zen te Amsterdam; G. Sanderson, hoofdkommies der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Amsterdam P. J. de Blaeij, hoofdkommies der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Rotterdam; J. P. van Binsbergen, hoofdkommies der directe belastingen, invoerrechten en accijn zen te Heerlen; J. K. van der Meer, assistent der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Amsterdam; J. van Beveren, assistent der directe be lastingen, invoerrechten en accijnzen te Rot terdam; M. Koning, kommies 1ste klas der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Rotterdam; J. Korthuis, kommies 1ste klasse der di recte belastingen, invoerrechten en accijn zen te Amsterdam; D. Andriessen, adjunct-commies der direc te belastingen, invoerrechten en accijnzen te Roterdam, 2de kantoor; A. H. Teunissen, adjunct-commies der di recte belastingen, invoerrechten en accijnzen ten kantore Weert; J. Vlothuizen, adjunct-commies der regis tratie en domeinen, met den persoonlijken titel van commies ten hypotheekkantore Utrecht; L. Boom, adjunct-commies der registratie en domeinen, met den persoonlijken titel van commies ten kantore Alkmaar; J. W. van der Dennen, adjunct-commies der registratie en domeinen, met den per soonlijken titel van commies ter inspectie Eindhoven; H. de Borst A.zn., schipper van het do meinvaartuig voor Zuid-Holland, wonende te Dordrecht; in goud (met de zwaarden) aan: den oppertorpedomaker C. F. Lodewijks; den opzichter van fortificatiën der 1ste klasse L. A. Ouwerkerk, en den opperschipper 1ste klasse L. Koops, van het korps pontonniers en torpedist-en; in goud, aan: den loodschlpper 1ste klasse A. Kuiper; in zilver (met de zwaarden) aan: den opperschipper J. C. W. Bootsma; den adjudant-onderofficier-machinist T. Vermeulen: den oppervliegtuigmaker (H.) G. T. Kort beek; den timmerman-majoor L. Zwakman; den monteur-majoor E. Scheffer; den bottelier-majoor W. Bergsma; den sergeant-vliegtuigmaker (M.) A. Lan- geraar; den sergeant-vliegtuigmaker (M.) I. H. Theewis; den korporaal-vliegtuigmaker (M.) A. Wurtz; de adjudanten-onderofficier-adminlstra- teur: N. H. Otten, van de Normaal-schietschool; P. J. Ackermann, van het regiment jagers; M. van Ommeren, van het 21ste regiment infanterie, en W. J. Veldkamp, van de school voor reser ve-officieren der infanterie; den adjudant-onderofficier-instructeur I. M. Verhulst, van de schoolcampagnie van den motordienst; den sergeant-majoor-vlieger-instructeur J. Bakkenes, van de luchtvaartafdeeling: de adjudanten-onderofficier-administra teur: M. A. J. M. Boggia, van het militair ma gazijn van nachtleger en levensmiddelen te 's Gravenhage, en E. Nauta, van het 2de regiment huzaren; den adjudant-onderofficier-pikeur S. van Dijk, van de Rijschool; 1 de adjurV.nten-onderofflcier-administra- teur: C. Wattel, van het korps luchtdoel-artille rie, en A. W. Snelders, van het regiment kust-ar- tillerie, gedetacheerd bij het Departement van Defensie; den adjudant-onderofficier-instructeur: E. F. L. Verspoor, van het 8ste regiment veld-artillerie; den conducteur der artillerie 1ste klasse S. Berghuis; den adjudant-onderofficier der militaire administratie S. F. J. Rondel, werkzaam bij het. Departement van Defensie; den schrijver 1ste klasse W. Hölzenspies, werkzaam bij het Departement van Defensie en den schrijver 1ste klasse W. F. Zekveld, werkzaam bij de Hoogere Krijgsschool; in zilver aan: den loodsschipper 2de klasse J. Spits; den 1 ste-gezagvoerder aan boord van het lichtschip Maas, T. Dekker; den kaartbijwerker J. J. Ragut, werkzaam bij het Departement van Defensie; den commandeur der scheepstuigers P. Wolters; Den commandeur der scheepmakers G. M. van der Plaat; den commandeur der bankwerkers P. C. Spuybroek; den schrijver 1ste klasse M. H. van Tilburg van het Departement van Defensie. den gepensiomieerd sergeant-schoenmaker W. Palman en den boden A. Vitters en H. Berg van, het Departement van Defensie; in brons (met de zwaarden) aan: de korporaals-vliegtuigmakers (M.) J. J. v. Tol en J. Sijmons; in brons, aan: den magazijnswerkman E. van der Veer; den scheepsbe schieter-schrijnwerker A, Tielrooy; den matroos bij het loodswezen J. Werk hoven; den Rijkswerkman P. H. Everaars, van het Staatsbedrijf der Artillerie-Inrichtingen; den Rijkswerkman magazijnsoppasserJ. Maart ense, van het gamizoens kleeding- en nachtlegermagazijn te Middelburg; den Rijkswerkman (magazijnknecht) J. Dobber, van het magazijn der artillerie te Amsterdam; den gepensionneerden Rijkswerkman J. F. ten Broek, eertijds van het magazijn der ar tillerie te Den Helder en de weduwe J. G. van Engelenhoven, geb. van den Ham, 1ste kookvrouw bij de School voor reserve-officieren der bereden artillerie; in zilver (met de zwaarden) aan den schrijver 1ste klasse L. E. Krom- jong, van de 2e divisie Koninklijke mare chaussee; in brons (met de zwaarden): aan den marechaussee te voet 1ste klasse H. Bek van de 1ste divisie Koninklijke mare chaussee; in goud aan: J. Polderman Jac.zn., te Wemeldinge, oud- sluismeester bij den Rijkswaterstaat; W. Smits, te Schellingwoude, sluismeester bij den Rijkswaterstaat; H. Jacobs te Zwolle, baas 1ste klasse bij de Nederlandsche Spoorwegen; C. van Dorssen, te de Bilt, 1ste observator bij het Koninklijk Nederlandsch Meteorolo gisch instituut; A. L. Wakkee, o. v. te Utrecht, telefoniste lste klasse; W. A. Revallier, te 's Gravenhage, opzichter bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; in zi'lver aan: K. Horden, te Meerkerk, oud-brugwachter bij den Rijkswaterstaat; P. Maas, te Schoonhoven, bakenmeester bij den Rijkswaterstaat; G. A. Truijen, te Weert, sluiswachter bij den Rijkswaterstaat; G. Kerkhof, te Erp, sluiswachter bij den. Rijkswaterstaat; IJ. Visser, te Nederhemert, brugwachter bij den Rijkswaterstaat; W. Numan te Den Oever, (Wieringen), ge zagvoerder 1ste kl. van het direotievaartuig Flevo; G. H. ivan Dijken te Groevesluis Z.Z. ge meente Appingedam, sluismeester Groeve- sluis Z.Z.; B. Jansen te Nijmegen, eerste ploegbaas bij de Nederlandsche Spoorwegen; J. C- van de Werken, te Amsterdam, hoofd- conducteur bij de Nederlandsche Spoorwe gen; J. H. Penders te Maastricht, machinist bij de Nederlandsche Spoorwegen; C. W- Tesink, te Arnhem, machinist bij de Nederlandsche Spoorwegen; M. Bergkamp te Zwolle, eerste seinhuis wachter bij de Nederlandsche Spoorwegen; W. de Vos, kapitein, daarna knecht bij de tram- en bargedienst „Vereeniging". J. Gerards, te Kerkrade. controleerend opzichter bij de Domaniale Mijn-Maatschap- pij; J. M. Moonen, te Spekholzerheide, boven- grondsch opzichter bij 'de mijn „Willem- Sophia" L- J. Wijnen, te Kerkrade. magazijnmeester bij de Domaniale Mijn-Maatschappij; A. J. Körver. te Kerkrade. houwer bij de Domaniale Mijn-Maatschappij; R. Kremer te Groningen, assistent lste kl. bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; B. Paul te Utrecht, assistent lste klasse bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; J. P. L. Sijen, te Maastricht, assistent lste klasse bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; P. Stomphorst te Utrecht, hoofdbesteller bij den postdienst; A. Elings, te Nijmegen, hoofdbesteller bij den postdienst; G. Bogaard te Amsterdam, hoofdbesteller bij den postdienst; J. H. van Tour, te 's Gravenhage, hoofd - besteller bij den postdienst, eerste-hoofd be steller ten postkantore aidaar; W. van Dalsen, te Almelo, conducteur lste klasse aan het spoorwegpostkantoor no. 3; H. Couwenberg te Lieshout, kantoorhouder bij het Staatsbedrijf der Posterijen en Tele grafie en Telefonie;* A. J. Hoeben. te Lonneker, kantoorhouder bij het Staatsbedrijf der Posterijen. Telegrafie en Telefonie; A. Kooyman. te Lexmond. kantoorhouder bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; In brons aan: A. van den Hoven, te Vianen, scheepstim merman-monteur bij den Rijkswaterstaat; J. van Ham, te Maarssen, sluiswachter bij den Rijkswaterstaat; J- H. Knoben, te Elsloo, kantonnier bij de rivieren; R. Bos te Nieuwediep (gemeente Den Hel der), kantonnier bij de kanalen; B. Adema, te Holwierde (gemeente Bierum) wegwerker bij den provincialen waterstaat van Groningen; F. Verhagen te St. Oedenrode, wegwerker bij den Provinvialen Waterstaac van Noord- Brabant A. van der Burcht, te St. Oedenrode. weg werker bij den Provincialen Waterstaat van Noord-Brabant A. den Hartog te Schalkwijk, dijkopzichter en dijkwerker bij het hoogheemraadschap van den Lekdijk Bovendams; J. W. J. Konings, te Doetinchem, locaal - treinconduoteur bij de Nederlandsche Spoor wegen K. Mazereeuw te Schagen, blokwachter bij de Nederlandsche Spoorwegen: P. A. Kloppers te Tilburg, schilder le klasse bij de Nederlandsche Spoorwegen; W. F. Lesterhuis, te Amsterdam, bankwer ker bij de Nederlandsche Spoorwegen; J. Muller, te Den Helder, stoker looomotie- venloods bij de Nederlandsche Spoorwegen; A. Gelens te Tilburg, draaier bij de Neder landsche Spoorwegen; H. J. Abbink, te Wamsveld, besteller bij de N.V. Stoomtram Maatschappij „de Graaf schap"; E. J. Park, te Rotterdam, staüonskruler G. J. Beijer, te Zwolle, kantoorknecht bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; H. Berends te 's Gravenhage, kantoor knecht bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; J. Chapon te Amsterdam, kantoorknecht bij het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie; L. van der Hoeven te Drimmelen, besteller bij den Post-, Telegraaf en Telefoondienst; Th. Th. W. Beelen, te Weert, bestelier bij den Post-, Telegraaf en Telegoonddenst J. H. Vrancken te Bunde, besteller bij den Post-, Telegraaf- en Telefoondienst; J. van der Vet, te 's Gravenhage. besteller bij den Post-, Telegraaf- en Telefoondienst; C. van Brink, te Wageningen, besteller bij den Post-, Telegraaf- en Telefoondienst; Th. Tiebie, te Krommenie besteller bij den 'Post-, Telegraaf- en Telefoondienst; H. van Lenning, te Boutange, besteller bij den Post-, Telegraaf- en Telefoondienst; P. M. J. Schrauwers, te Amsterdam, bestel Ier bij den Post-, Telegraaf- en Telefoon dienst; in goud aan: A. J. van Berkom, boekhouder bij de firma Laurijssen te Breda; mej. T. H. C. C. Knottereus, verpleegster in het Ned. Herv. Diaconessenhuis te Arn hem; f mej. B. Vleesch, verpleegster in het Ned. Herv. Diaconessenhuis te Arnhem; mej. D. Natte—Hoogland, gemeente-verlos kundige te Eermelo; T. Meijer, procuratiehouder bij de Naaml. Vennootschap G. H. Bührmann's Papier- groothandel te 's Gravenhage; C. Schenk, wonende te Hillegersberg, voor heen chef der afdeeling „Passage 3de klasse" bij de Nederlandsch-Amerikaansche Stoom vaart Maatschappij „Holland—Amerika Lijn" te Rotterdam; B. Th. P. Abels, hoofdkassier bij de Naaml. Vennootschap Maatschappij tot- Exploitatie van Grand Hotel Coomans te Rotterdam; H. K. Kuyk, employé bij de firma Scheur leer en Zonen te 's Gravenhage; H. F. Poelman, bureauchef bij de firma Mi- randolle Voute en Co., te Amsterdam; G. W. Kromhout van der Meer, procuratie houder bij de firma Christiaan Janssen en Co. te Enschedé; in zilver aan; A. Franken voorzitter van de Vereeniging „de Vrijheid", te Bergen op Zoom; Th. A. van Well, meesterknecht, bij de Naamlooze Vennootschap Margarinefabriek v.h. Nederveen en Co., te 's-Hertogenbosch H. Elands, magazijnmeester bij de firma C. N. van der Veer, te 's-Hertogenbosch; H. Verschuren, meesterknecht bij de Naam looze Vennootschap van der Putt en de Vlam's Sigarenfabrieken, te Eindhoven; P. Berkvens. baas van de expeditiekamer bij de Naamlooze Vennootschap Vereenlgde Tabaksindustrieën Mignot en de Block, te Eindhoven; mej. J. L. Ekstijn huishoudster bij den heer W. Mulder, te Grave; F. G. L. Versteegn, meesterknecht bij den heer L. P. H. Kamerbeek, voorheen firma H. J. J. Grevink. te Nijmegen; J. Th. van Sommeren, hoofdmachinist - bankwerker bij de Naamlooze Vennootschap Vereenigde Ceramiek-, Steen- en Pannenfa- brieken v. h. Derlcks en Geldens, te Druten; G. J. Lobeek, spoelersbaas bij de Naamlooze Vennootschap Bontweverij „de Batavier", te Winterswijk; mej. A. van Eyk, hulshoudster bij de fa milie van Rappard, te 's-Gravenhage; J. van Oijen, bedrijfsleider bij den heer A. M. Biermasz. te 's-Gravenhage; G. J. Gelauff, meesterknecht bij de firma L. Franses en Zoon, te 's-Gravenhage; J. van den Ende Lzn.. procuratiehouder bij de firma Laurillard, te Rotterdam: L. van den Broek, draaier bij de Rotter- damsche Droogdok maatschappij te Rotter dam. oud-bestuurslid van de afdeeling Delfs- haven van het Nederlandsch Werkliedenver bond „Patrimonium"; P. L. C. van Klnts. voorheen kassier bij de firma Johs. de Kuyper cn Zoon, te Rotterdam (bij bevordering): C. H. van Dongen, voorheen controleur voor den buitendienst bij de Algemeene Levens verzekeringsbank te Rotterdam; M. J. Mennes, magazijnmeester bij de Naamlooze Vennootschap Van der Kolf en Molijn's fabriek van brons- en koperwerken, te Rotterdam; F. J. Lans, baas-schoenmaker bij het Gere formeerd Burgerweeshuis te Rotterdam; F. Schellenberg, hoofdbaas bij de firma Mac Farlane en Co., te Rotterdam. A. P. Foudraine, wonende te Rotterdam, chef van de machinekamer der firma L. Vol- ker Azn., te Sliedrecht; J. W. van Solingen bankwerkersbaas bij de Naamlooze Vennootschap L. Smit en Zoon's Scheeps- en werktuigbouw, te Kin derdijk gem. Nieuw-Lekkerland; P. van Wijngaarden, voorheen baas in de afdeeling bankwerkcrij cn draaierij van J. en K. Smit's Scheepswerven, te Krimpen aan de Lek; A. J. Moolenaar voorheen chef van de ge- mengkamer bij de N.V. Glasfabriek „Leer dam", voorheen Jeekel Mijnssen en Co., te Leerdam (bij bevordering); mej. E. van der Zee. huishoudster bij den heer H. C. Schmitt. te Woerden; mej. A. van der Steen, huishoudster bij de familie Z. van der Mey. te Leiden: J. van Leeuwen, fabrieksbaas op de steen fabriek van den heer H. P. Koning, voorheen J. Sprey Lz., te Zwammerdam; H. F. van de Keuken, concierge en ama nuensis bij de koepokinrichting, te Amster dam; B. A. M. Lambregts. letterzetter van het Nederlandsch Tijdschrift voor GeneosKunde bij de Naamlooze Vennootschap Amsterdam- sche Boek- en Steendrukkerij, voorheen El- lerman Harms en Co.. te Amsterdam; H. C. van der Velden Sr.. te Amsterdam, agent van de Naamlooze Vennootschap Le vensverzekeringmaatschappij „Utrecht": J. Herling. kuipersbaas bij de Naamlooze Vennootschap Bierbrouwerij en Azijnmakerlj „De Gekroonde Valk", voorheen Va^ Vollen hoven en Co., te Amsterdam; J. Hoogeveen. pakhuisbaas bij de Naamloo ze Vennootschap Blaauwhoedenveem-Vries- seveern. te Amsterdam (bij bevordering!; W. N. Willemse. pakhuisbaas bij de Naam looze Vennootschap Blaauwhoedenveem- Vriesseveem. te Amsterdam (bij bevordering), mej. M. J. van Ballegoijen, juffrouw van gezelschap bij mej. H. Teixeira de Mattos, te Amsterdam; P. Mulder te Nieuwer-Amstel, opzichter bij de Naamlooze Vennootschap Nederlandsche Springstoffenfabrieken, gevestigd te Amster dam; F. J. Besteman, chef-machinist aan de Coöperatieve Zuivelfabriek „Aurora" te Op meer; H. Kop Pzn., werfbaas b|j de Naamlooze Vennootschap Houthandel, voorheen William Pont, te Zaandam; mej. A. T. Bakker, huishoudster bij de fa milie D. J. van Santen, te Breukclen-Nijen- rode; D. Meester, te Amersfoort, bestuurslid van de afdeeling Amersfoort van het Neder landsch Werkliedenverbond „Patrimonium"; A. Brouwer, in dienst van mevrouw de doüarière jhr. J. Steengracht v. Oostkapelle, geb. gravin Schimmelpenninck, tc de Bilt (Utrecht) B. J. Peeterse, te Utrecht penningmeester van de afdeeling Utrecht van het Neder landsch Werkliedenverbond „Patrimonium"; W. Boonstra, meesterknecht bij mej. de wed. W. Th. Zandstra. te Sneek; P. Ritskes, wonende te Gaastmcer. gemeen te Wijmbritseradeel, opzichter bU de firma W. en A. Visser Zonen, te Heeg; mej. T. van Schepen, huishoudster bij den heer D. Hesselink, te St. Anna Parochie, ge meente Het. Bilt: P. van der Meulen chef van de plakkamer bij de Naamlooze Vennootschap Sigarenfa briek Justus van Maurik te Kampen; G. Brinkhuis, concierge van het Volkskof fiehuis „De Volksvriend", te Enschedé; J. H. Möller, hoofdbaas in de spinnfrlj bij de firma van Heek en Co., te Enschedé; H. J. Ponsteen. wonende te Hellendoom, kantoorbediende bij de Koninklijke Stoom weverij. te Nljverdal: F. E. Bosch, wonende te Hellendoom, touw- baas bij de Koninklijke Stoomweverij, te Nlj verdal; H. Meijerink, baas in de spinnerij Boom kamp der firma Ter Horst en Co.. te Rijssen; G- van Loevezijn, meesterknecht, chef over de werkplaatsen der firma H. en W. ter Brugge, te Almelo; J. Peper, baas bij de firma J. ten Bos, te Almelo; E. J. Tankink, baas bij de Naamlooze Ven nootschap H. Hedeman Jr.'s Textielfabrieken te Almelo; T. van den Brink, in dienst van Jhr. mr. R. A. P. Sandberg tot Essenb'urg, te Diepen veen; H. A. J. van Gaaien, chef-machinist bij de Naamlooze Vennootschap Boekeloschc Stoom- bleekerij, te Boekelo. gemeente Lonneker; G. Robers, wonende te Lonneker, touwbaas bij de firma Gebrs. van Heek te Enschedé; G. Hagenouw. meesterknecht bij de Naam looze Vennootschap Bouwmaterialenhandel J. Ph. Broekschmldt en Co.. te Groningen; J. Bresters, chef-magazijnbediende bij de Naamlooze Vennootschap Erven P. Noord hof f's Uitgeverszaak, te Groningen: E. J. H. Jeurissen. meesterknecht bU de firma FinkenLommen, te Roermond; P. Hessels, ploegbaas bij de Maastrlchtsche Zinkwit-Maatschappij. te Eysden; mej. J. Zuydijk, opzichteres in de meisjes- afdeeling der Koninklijke Nederlandsche Pa pierfabriek, te Maastricht; I. A. C. Vreugdenburg, opzichter bij de Ko ninklijke Nederlandsche Papierfabriek, to Maastricht; in brons, aan: mejuffrouw A. H. Snel, arbeidster bij de Naamlooze Vennootschap Prinzen en van Glabbeek. te Helmond; P. J. Duymellnck, arbeider bij de Naam looze Vennootschap Prinzen van Glabbeek te Helmond; A. H. Duymelinck stoker bij de Naamlooze Vennootschap Prinzen en van Glabbeek, te Helmond; C. A. Denkers, sigarenmaker bij de Naam looze Vennootschap Van der Putt en de Vlam's Sigarenfabrieken, te Eindhoven; mejuffrouw L. Renders, slgarenmaakster bij de Naamlooze Vennootschap Vereenlgde Tabaksindustrieën Mignot en de Block, te Eindhoven; M. Driedonks arbeider bij de Naamlooze Vennootschap Houtindustrie „Picus", te Eind hoven; P. Hertogs arbeider bij de Naamlooze Ven nootschap Houtindustrie „Picus", te Eind hoven; mejuffrouw G. Verstraaten. meid-huis houdster bij den heer G. H. Franssen, te Cuvk c.a.; F. J. van der Eist. tabaksorteerder bij de Naamlooze Vennootschap Hollandschc Maat schappij tot Exploitatie van Sigarenfabrie ken, te 's-Hertogenbosch; mejuffrouw W. van Noort. dienstbode bij de familie Marcussc. te Halsteren; mej. A. Tenkink. dienstbode bij douairière jhr. P. S. van Beyma thoe Kingma te Apel doorn; Ph. J. Daams, drukker bij de Naamlooze Vennootschap Karei F. Misset, Arnhem; J. Phiellx, opticien in dienst van den heer B. Holsboer to Arnhem, W. van Leth, arbeider bij de „Batava" Margarine Works Ltd., te Nijmegen; mejuffrouw M. Jansen dienstbode bij den heer L. F. H. van Swelm. te Nijmegen; H. Visscher. wijnkoopersknecht bij de fir ma Roos en Hütschler te Nijmegen; A. J. Stokkers, wever bij de Naamlooze Vennootschap Katoen- en Linnenweverij, voorheen A. J. ten Hoopen en Zoon. te Neede; G- H. Ruwhof. wever bij de Naamlooze Vennootschap Katoen- en Linnenweverij, voorheen A. J. ten Hoopen en Zoon. te Neede; W. Lam, arbeider op de steenfabriek van den heer J. Albardn. te Buurmalsen; G. K. Rot mans. timmerman in dienst van den heer w. J. Streek te Winterswijk; J. W. te Hofstee, wever bij de Naamlooze Vennootschap Bontweverij „de Batavier" t3 Winterswijk;

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 7