Opzienbarende Ontdekking van een Scheikundige. Met groot succes DIT BOEK GRATIS. Belangrijke uitvinding op Electrisch gebied. De heer O. Overbeck, een bekend Engelsch scheikundige, die een groot deel van zijn leven aan wetenschappelijke onderzoekingen wijdde, heeft een instrument uitgevonden, dat een omwenteling beteekent voor het lij dende menschdom. 3 Dit is allerminst overdreven, want het levend bewijs hiervoor is de uitvinder zelf. Herwonnen gezondheid. Eenige jaren geleden was de heer Over beck totaal „op". Hij stond „met één been in het graf". Op het oogenblik is hij weer vol levenslust en energie. Hij interesseert zich weer voor alles, eet flink, hij heeft de spieren van een athleet en is onvermoeibaar. Dit alles dankt hij uitsluitend aan het electrische instrument, dat hij heeft uitge vonden en gepatenteerd en dat hij „Over- beck's Rejuvenator" heeft genoemd. Het geheim der jeugd. Enkele journalisten hebben den heer Over beck geïnterviewd en hij zeide o.a.: „De grondgedachte van mijn uitvinding is, dat de electrische energie het mensche- lijke leven beheerscht. De hersenen zijn de accumulatoren van het lichaam en als men langs kunstmatiger! weg electriciteit aan de hersenen kan toevoegen, wordt het elec trische evenwicht hersteld. „Mijn eerste ontdekking heb ik gedaan met behulp van een batterij uit een electri sche zaklantaarn en een stuk koperdraad. „Twee jaar lang heb ik zelf mijn toestel gebruikt en ik ben er een ander mensch door geworden. „Ik ben acht-en-zestig jaar, maar ik ge voel me als een man van dertig, niet alleen lichamelijk, maar ook geestelijk. Ik zie er uit als een jonge man en ik ben even krach tig. Mijn haar is weer even dik als vroeger cn het wordt weer bruin, terwijl het eerst spierwit was. Vier jaar geleden was mijn hart zoo zwak, dat ik, op raad van mijn dokter, mijn testament maakte. De hartkwaal is gene zen, evenals de nieraandoening, waaraan ik bijna mijn gefceele leven had geleden. Ook behoef ik geen bril meer te dragen." Verstoord electrisch evenwicht, de oorzaak van bijna alle ziekten. De onderzoekingen van den heer Over beck hebben aan het licht gebracht, dat alle ziekten haar oorzaak vinden in versto ring van het electrische evenwicht of in ge brek aan positieve of negatieve electriciteit. Een uitzondering maken alleen de ziekten, die door bacteriën worden verwekt. Als er dus met Overbeck's Rejuvenator kunstmatig electriciteit wordt toegevoerd, moeten ziek ten als Rheumatiek, Jicht Aderverkalking, Zenuwontsteking, Heup jicht en Spit gene zen en.dat gebeurt ook werkelijk. Gezondheid. Gezondheid is eigenlijk niets anders dan electrisch evenwicht en gezonde weefsels v/orden zelden of nooit door bacteriën aan getast. De zekerste manier om de aanvallen van bacteriën te weerstaan is te zorgen, dat het electrisch evenwicht gehandhaafd blijft. Dit bereikt men met Overbeck's Rejuve nator die ook een bijzonder gunstigen in- yloed op den levensduur heeft. Toevoer van electriciteit zonder prikkeling. Het is opmerkelijk, dat men bij toepassing van Overbeck's Rejuvenator niet de minste prikkeling bespeurt. De heer Overbeck ging van de gedachte uit, dat het nooit goed kan zijn, als een be handeling pijn veroorzaakt of als ze een on aangenaam gevoel verwekt. Als men eet, mag men ook geen onaan gename gewaarwordingen hebben; dat zou even verkeerd zijn. Het klinkt misschien vreemd, dat het lichaam electriciteit op neemt zonder prikkeling, maar het is een feit. Dat de stroom werkelijk aanwezig is be wijst het overspringen van de vonk en het als magneten aan elkander kleven van de positieve en negatieve cylinders, wanneer die met elkander in aanraking komen. Men gevoelt dus niets van den toevoer van elec triciteit en dit bewijst onomstootelijk, dat het herstel van het electrisch evenwicht in het lichaam op volkomen natuurlijke wijze geschiedt. Bestellingen uit alle landen. Over de geheele wereld heeft de uitvin ding van den heer Overbeck enorme belang stelling gewekt en door de berichten in de Pers, niet alleen in het Britsche Rijk, maar ook in Amerika en tal van andere landen, kreeg de heer Overbeck stapels brieven en tallooze bestellingen op Rejuvenators. Op zeker oogenblik was er f 36.000 op zijn bank rekening gestort, alleen voor bestellingen, terwijl hij. er niets voor had gedaan om te trachten zijn toestel te verkoopen. Zoo werd deze Engelsche scheikundige, die rustig en teruggetrokken leefde, er als De heer Overbeck in 1921, toen zijn hart zoo zwak was, dat hij op aanraden van den dokter zijn testament maakte. 't ware toe gedwongen de fabricage van zijn Rejuvenator op groote schaal te bewerkstel ligen, opdat mannen en vrouwen over de ge heele wereld van zijn uitvinding zouden pro- fiteeren en, evenals hij zelf, herstel van jeugd en gezondheid zouden vinden. Binnen ieders bereik. De heer Overbeck heeft zijn plannen ver wezenlijkt en het aantal Rejuvenators, dat wordt gefabriceerd, is groot genoeg om aan de vraag te voldoen. De heer Overbeck heeft een prachtig geïllustreerd boek uitgegeven, waarin zijn methode duidelijk is beschreven en elke lezer van deze courant, die onder staande coupon invult en opzendt, ontvangt gratis een exemplaar van dit boek. Het oordeel der medici. 16 Febr. 1927. Het systeem van den heer Overbeck is iets nieuws op het gebied der Electro-therapie. Heti instrument veroorzaakt hoegenaamd De heer Overbeck in 1923, nadat hij gedu rende 4 maanden zijn Rejuvenator had gébruikt. geen prikkeling, daar de positieve en nega tieve stroomen gelijktijdig en niet om beur ten werken. Het- apparaat kan veilig door een leek gebruikt worden en wanneer de zeer eenvoudige instructies worden uitgevoerd, is het volkomen onschadelijk in het gebruik. Ik kan het in vol vertrouwen aanbevelen voor de behandeling van constitutioneele ziekten, zooals rheumatiek en jicht, die ont vankelijk zijn voor elect-ro-therapeutische behandeling, ook voor nerveuse storingen, sexueele zwakte en voor algemeene lichaams zwakte. (get.) arts, Dr. Med. Dr. Chem. 1 Juni 1927. Bij de electro-therapie hangt het succes voor een groot deel af van den aard van het gebruikte toestel. Het instrument van den heer Overbeck ls in overeenstemming met de laatste thera peutische theorieën, daar het ontworpen is om een doorloopenden stroom van lage po tentie op te wekken, die vrijwel geen prik keling veroorzaakt. Wanneer de zeer een voudige én duidelijke voorschriften die bij De heer Overbeck heden ten dage, op bijna 70-jarigen leeftijd. het apparaat zijn ingesloten, worden op gevolgd, kan men de behandeling zelf zonder eenig gevaar toepassen. In gevallen die elec trisch behandeld kunnen worden, heeft het uitstekende resultaten bereikt. (w.g.) ....arts. 2 Februari 1927. Overbeck's Rejuvenator is een belangrijke nieuwigheid op liet gebied der electrothera- pie. Dit apparaat is met zijn vele onderdee- len een volkomen veilig instrument om door is Overbeck's Rejuvenator in de volgende gevallen toegepast: Algem. zwakte. Asthma. Elaaszwakte. Bronchitis. Catarrh. Doofheid. Engelsche ziekte Haaruitval en -verkleuring. Hardlijvigheid. Heeschheid. Hoofdpijn. Indigestie. Ischias. Jicht. Kiespijn. Knobbels. Koliek. Kramp. Kropgezwel. Lichaamszwakte. Menstruatie- storing. Nachtmerries. Nerveuse gelaats vertrekking. Neurasthenie. Ongeregelde bloeddruk. Paraplegia. Rheumatiek. Rimpels. Slapeloosheid. Spit. Stotteren. Suizingen in het hoofd. Verval van krachten Winterhanden. Zenuwontsteking Zenuwuitputting. Zenuwzwakte. Zwaarlijvigheid. Zwakke oogen. Enz. Enz. een medische behandeling verschillende ziekten met electriciteit te genezen, wanneer de zeer eenvoudige voorschriften worden uit gevoerd. (w.g.) Dr. Med. 19 Februari 1927. Met groot genoegen heb ik uw merkwaar dig boek over ,,Een nieuwe electronische theo rie van het Leven" gelezen. Het zegt juist datgene, wat wij af jaren hebben willen zeg gen, doch waarvoor wij de juiste woorden niet hebben kunnen vinden. Uw boek moest door ieder gelezen worden. (w.g.). Arts. 26 December 1927. De Rejuvenator heeft goede resultaten be reikt in een geval van spieratrophie der bee- nen als gevolg van een zware ziekte. Persoon lijk heb ik het apparaat gebruikt tegen kaal hoofdigheid en langzamerhand is mijn haar inderdaad weer teruggekomen tot mijn groote vreugde en dankbaarheid. (w.g.)Arts. Ongevraagde attesten uit geheele wereld. de Rheumatiek, Zenuwontsteking, Haar Algeheele verjonging. Homeward, Wealdway, Caterham, Surrey, 1 Februari 1929. Aan den Heer O. Overbeck. Mijnheer. Op 13 November ontving ik uw Rejuvenator (verjongingsappaxaat). Sinds ik hem eiken dag gedurende 15 mi nuten heb gebruikt, ben ik een ander mensch geworden. Gedurende de 3 1/2 jaar, vooraf gaande aan het tijdstip, waarop ik begon uw apparaat te gebruiken, had ik altijd min of meer pijn in den rug, speciaal in de nier streek. Ik kon mijn haar niet opmaken door de pijn in mijn schouders de dok ters zeiden dat het rheumatiek en zenuw ontsteking was. In den zomer 1925 leed ik te Florence in hevigen graad aan typhus en in Juli 1926 onderging ik een zware darm-operatie, daar ik een ingewandszweer had. Mijn dokter en mijn chirurg adviseerden mij rust te ne men om weer op mijn verhaal te komen van de geleden pijnen. Weliswaar verminderden de pijnen sterk door de rust, doch ik moest constateeren, dat ik langzamerhand blijvend invalide werd. Toen geschiedde het wonder der wonde ren Nadat ik uw Rejuvenator gedurende tien weken had gebruikt, had ik practisch geen pijn meer. Ik krijg mijn oude energie terug en ondanks mijn 68 jaren, kan ik mijn huis houdelijke plichten waarnemen, me aan mijn genoegens wijden, wandelen, tuinieren en eiken dag 12 uur lang onafgebroken in touw blijven. Ik slaap goed (vroeger nooit), eet goed zonder last te hebben van indigestie en ik gevoel me in elk opzicht beter, opgeruim der en gelukkiger. Ik kan uw prachtig appa raat niet genoeg lof toezwaaien. Elke vrouw behoorde het te gebruiken, al was het alleen maar voor haar uiterlijk. Alle groeven en rimpels verdwijnen en de wangen krijgen een kleur. Het toestel is ook verwonderlijk goed voor het haar. Ofschoon ik dik grijs haar heb (ik ben er heel trotsch op en het is niet gebobbed), zie ik weer don ker haar groeien en het is prachtig glanzend en zacht na gebruik van uw Rejuvenator. Het is een ware verjongingskuur geweest. Ik heb aan al mijn kennissen van deze resultaten verteld en ik begrijp niet, waar om zij zich het apparaat niet onmiddellijk aanschaffen. Ik denk, dat het misschien een geldquaestie is, ofschoon het nog goedkoop zou zijn als het tweemaal zooveel kostte, als men rekening houdt met het vele goeds, dat het iemand doet. Ik neem mijn toestel mede als ik uit de stad ga en het schijnt er best tegen te kunnen, dat de kruiers er mee sjou wen. Ik ben van meening, dat de Rejuvena tor een zegen voor de menschheid is. Hoogachtend, (w.g.) ELLEN WILDERMUTH. P.S. U kunt van dezen brief naar believen gebruik maken. E. W, Haar. No. 2/253. Het zal u aangenaam zijn te hooren dat ik vind dat uw Rejuvenator mij goed doet. Mijn haar, dat met handenvol uitviel, valt nu vrijwel niet meer uit en de stijfheid in mijn rug is veel minder, ook ben ik minder moe en werk veel gemakkelijker. Doofheid genezen. No. 2/258. Tot mijn genoegen kan ik u berichten dat ik mijn horloge weer kan hoo ren tikken, iets, dat ik vóór de kuur niet kon hooren. Verlamming. No. 2/259. Hierbij bericht ik u, dat er een verbetering in den gezondheidstoestand van mijn vrouw is ingetreden. Ze kan haar rech terarm nu eenigszins gebruiken, ze kan den arm bij den schouder bewegen en den on derarm bij den elleboog buigen, als ze den elleboog steunt Hiermee wil ik zeggen dat ze, liggende, den onderarm kan oplichten, als de elleboog op het bed steunt, ook is haar spraak voor 50 pet teruggekomen In aanmer king genomen, dat ik het apparaat slechts een maand heb, zijn de resultaten zeer be vredigend. Behandeling der oogen met de cylinders. Algemeen. No. 2/260. Ik kocht een Standaard appa raat en ik ben blij dat ik het gedaan heb. Mijn kennissen zeggen dat ik er uit zie als 60, maar ik ben 74. Sinds het gebruik van het instrument heb ik het oude zelfvertrou wen weer teruggekregen. Rheumatiek. No. 2/271. Ik heb uw machine zeer doel matig bevonden voor de genezing van rheu matiek en dergelijke kwalen. Asthma. Roydon Hall. Diss, Norfolk. 27 Mei 1928. No. 2/274. Geachte Heer. Ik heb de be handeling nu gedurende een week met prach tig resultaat toegepast. De asthma, waar ix het speciaal voor deed, is vrijwel verdwenen. De spier-rheumatiek in den linkerschouder is bijna over. Maar het besta van alles is, dat ik zooveel beter slaap. De laatste paar jaar werd ik steeds 's ochtends om 2 uur wakker door de asthma en bleef ik wakker tot 3 of 4 uur. De laatste 4 of 5 nachten ben ik heele- maal niet wakker geweest. En dit alles nadat ik slechts één week uw Rejuvenator heb ge bruikt. Ik zal u nooit genoeg kunnen bedanken. Met dank en hoogachting, (W.g.) HAROLD FRERE. Patiënt loopt! weer. No. 2/355. Ik heb uw Rejuvenator sedert October jl. gebruikt en het is mij een genoe gen u te melden, dat hij wonderen voor mij heeft verricht. Ik kan nu een flinken afstand loopen en ik gevoel me zooveel beter, terwijl de pijn uit mijn knieën geheel verdwenen is. Algemeene versterking. No. 2/357. Het Is mij een genoegen u te melden, dat ik mij reeds veel beter gevoel. Ik heb hem reeds 5 maal gebruikt en kan het verschil gevoelen. Zenuwpijn. No. 2/359. Ik kreeg na een behandeling van 3 dagen verlichting van pijn, de zenuwpijn van het gelaat verdween en de pijn verdween langzamerhand terwijl ik de cylinders op mijn gelaat toepaste. Zenuwontsteking en spit. No. 2/361. Ik heb er reeds veel nut van ge had, de zenuwontsteking en het- spit zijn be langrijk beter. Pijnlijke beenen. No. 2/366. Ik kan u tot mijn genoegen mel den, dat ik mij veel beter gevoel, de pijnen in mijn beenen en mijn voeten zijn niet half zoo erg en mijn algemeene gezondheidstoe stand is veel beter geworden. Verwonderlijke Resultaten. No. 2/367. De resultaten, die ik met den Rejuvenator heb bereikt, zijn verbazend. Gewrichtsrheumatiek. No. 2/368. Ik schrijf u nadat ik uw bat terij ongeveer 7 maanden lang heb gebruikt. Ik gevoel mij veel beter en het loopen valt mij gemakkelijker, terwijl ik zeer weinig pijn heb. Dit is wel verbazend na 11 jaar pijn en stijfheid door gewrichtsrheumatiek. Ik ben zeer dankbaar voor de groote verlichting, die mij het gebruik van uw batterij heeft gege ven. Ik houd van mijn batterij en ik zou haar voor niets ter wereld willen missen. Gezicht. No. 2/369. Ik heb uw Rejuvenator gedu rende twee maanden ongeveer 40 minuten 3 maal per dag gebruikt en ik kan u tot mijn genoegen melden, dat mijn gezicht veel scher per wordt en ik zal binnenkort in staat zijn op te houden met het dragen van een bril, nadat ik hem 45 jaar heb gedragen. Ik ben nu 54. U bij voorbaat dankend en u alle suc ces wenschend. Keel genezen. No. 2/389. Ik schrijf u om u te melden hoe blij ik ben met den Rejuvenator van hooge capaciteit, dien u mij zond, en dat ik mij een geheel ander mensch gevoel sedert ik hem begon te gebruiken. Twee maanden geleden ging ik met de bus naar Londen en toen ik ongeveer hal verwege den terugweg was. begon mijn keel pijn te doen en het werd snel erger en erger tot ik, toen ik thuis kwam, nog slechts met moeite kon slikken en een gevoel had alsof er groote brokken in mijn keel zaten. Zoo gauw mogelijk behandelde ik mijn keel met den Rejuvenator, volgens voorschrift (na tuurlijk na de kammen op hoofd en haar te hebben toegepast) en ging door tot het veel beter was en na een tweede behande ling was zij volkomen genezen. Was dat niet verbazend? En ik had er nooit meer last van. Ik schrijf u nu om u te vragen mij nog een instrument voor mijn dochter te zen den. Een Standaard-model, zooals het mijne met volledige instructies, tevens één van uw gele boeken. Wat mijzelf betreft, ik zou gaarne een speciaal draagbaar model heb ben, daar ik een reis van ongeveer veertien dagen ga maken, en als ik op reis ga. zou ik anders met de behandeling op moeten hou den. daar het instrument van hooge capa citeit, ofschoon het schitterend is. te zwaar is ohet mede te nemen, waarom ik het apparaat met de lage capaciteit wensch te hebben. Stem en Zenuwontsteking. 30, Grove Park Mansions, Chiswick, W. 4. 25 Juli 1928. No. 2/392. Mijnheer, Ik gevoel mij ge drongen u te schrijven om u er voor te dan ken, dat u mij met den Rejuvenator ken nis hebt laten maken. Mijn stem is door de behandeling veel verbeterd. Zij is nu voller en sterker dan vroeger en Ik kan alle werk doen zonder de minste vermoeienis te ge voelen. Ik heb er ook mijn zenuwontsteking mede genezen en mijn algemeene gezondheidstoe stand is veel verbeterd. Het is werkelijk een wonder-Instrument. Hoogachtend, (w.g.) GWLADYS DAVIES. (Tweede Sopraan). Alle lezers van dit blad, die hun jeugd en ge« i zondheid weer terug wenschen, ontvangen nainzendingvanondcr- staande coupon, gratis een rijk geïllustr. boek, met uitvoerige beschrij ving van den REJUVE- NATOR en talrijke attesten, die onweerlcg- baar de zegenrijke werking van dit appa raat vaststellen. Aan OVERBECK'S REJUVENATOR Van Leeuwenhoeksinget 24, DELFT Verzoeke gratis toezending van het boek met de beschrijving van den Rejuvenator. J J 1 Naam Adres_ Woonplaats (Duidelijk achrijvcn)

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 7