29.75 1975 075 1975 690 1650 490 U kunt nu gemakkelijk nog een mantel of Japon er bij nemen, onze November-prijzen stellen U hiertoe in staatl Zie slechts onder staande modesnufjes en vergelijkt onze prijzen eens! Nergens zult U zoo goed slagen! Wij zijn de baanbrekers voor betere confectie om dat wij aan de afwerking meer zorg besteden Bovendien is onze sorteering in modellen en modekleuren, uitgebreider dan waar ook! Profiteert dus van onze November-prijzen! Getailleerde Jongedamesman - tel van unifant- stof met Imitatie bontkraag en manchetten, met zijden rugvoering in alle moderne kleuren slechts Uni fantaisie Tailleur Mantel, met mooie casto- rette bontkraag met zijden rug- voering in de tinten bleu paton, verte russe, rubin, maron Uni fant. Tailleur Mantel m. groote Nutria col fron^e en manchetten. Geheel op zijde in de allerlaatste modekleuren kost dit snufje thans slechts Uni fant. Jonge Damesmantel met nieuwste Nutria castoré col fronfé en manchetten, vlug tailleurmodel met opzij klok- plooien. Geh. op zijde. Alle kleuren Aardig Huisja- ponnctje v. prima kwaliteit flanel- lette imprimé met vlotte popeline shawl en man chetten. In alle leuke dessins ver krijgbaar. Slechts 275 Wollen crêpe de chine Dames japon met aange- zetten klokrok en flatteuze zijden applique-stikkerij In bleu patou, maron, verte russe. rubin enz. Crêpe satin Im primé Damesja pon, nieuwste „Robe parapluie" met strakke taille, crêpe georgette shawl. In alle nieuwe kleuren, thans slechts ViLuiKonca f Een van dé laat ste modesnufjes is deze prima koordfluweelen Damesjapon. Dit aardige model kost bij ons als Novemberaanbie- ding in alle kl. Moderne Keper- fluweelen Dames japon met vluggen aangezetten klok rok en chabot- kraag met ruche, In moderne tinten als rubin, verte, bleu, maron, thans Duvetine Damesmantel met groote Nutria col capuchon en manchetten tug met tailleurplooien. Geheel op zijde gevoerd kost deze buitengewoon elegante mantel in bleu, verte russe, maron, rubin; Sportieve jeug dige damesmantel van uni fantaisie met imitatie bont kraag. In den rug ceintuur. In de moderne kleuren als bleu, verte,' maron, rubin enz.

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 14