HERINGA&WUTHRICH RAADSVERGADERING WEERBERICHT THERMOMËTERSTAND BURGERLIJKE STAND AMSTERDAMSCHE BEURS HAARLEM'S DAGBLAD WOENSDAG 27 NOVEMBER 1929 PHILIPS' RADIOTOESTELLEN (Adv. Inc Med.) De kist met het stoffelijk overschot van Jhr. yan Styrum wordt uit het sterfhuis gedragen mr. W. F. C. C. Pij nadeer Hordijk, mr. P. Fuhri Snethlage, de heer E. H. Krelage. In het volgende rijtuig Regenten van de Strafgevangenis te Haarlem de heeren R. C. A. van Cranenburgh, jhr. O. van Lennep, jhr. C. J. A. Reigersman. J. H. Belgraver. Vervolgens directeuren van Teyler's Stich ting de heeren J. A. Fontein, mr. W. Cnoop Koopmans, J. C. Tadema. De politie had gezorgd voor een goede re geling van het verkeer, toen de lange stoet naar de begraafplaats trok. Op de begraafplaats. Op de Algemeene Begraafplaats aan de Kleverlaan hadden zich eveneens zeer velen verzameld, belangstellenden uit de burgerij, vertegenwoordigers van de corporaties, waar in de heer Van Styrum zitting had, ambts broeders en vrienden. Het gemeentebestuur was er vertegenwoor digd door den burgemeester, den heer C. Maarschalk, de heeren Mr. M. Slingenberg en Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, wethou ders cn Mr. Th. A. Wesstra, gemeentesecreta ris. Voorts merkten wij op: Jhr. Mr. Dr. A. Röell, Commissaris der Koningin in dit ge west en mevrouw; den burgemeester van Bloemendaal Jhr. A. Bas Backer en den se cretaris dier gemeente Mr. Dr. J. F. Veeren; den burgemeester van Heemstede, Jhr. J. P. W. van Doorn. De Haarlemsche Bankvereeniglng, waar van de heer Van Styrum commissaris ge weest is, was vertegenwoordigd door de direc teuren jhr. F. Tedirug van Berkhout Sr. en jhr. F. Teding van Berkhout Jr., den heer J. A. van Daalen en den heer N. Levenkamp, den onderdirecteur, den heer S. de Clecq en Mr. J. H. Thiel, Commissaris. Namens de Haarlemsche Brandverzekering Maatschappij en de Brandverzekering Maat schappij „Holland", waarvan de overledene eveneens commissaris was, was aanwezig de heer K. Lotsy. Voorts waren aanwezig: de heer H. M. van Bemmelen, Mr. P. E. Barbas, secretaris van den Armenraad: veel notarissen en advocaten (onder wie de waarnemende Deken der Orde Mr. A. H. J. Merens), Dr. W. E. Merens, de huisarts der familie Van Styrum: Jhr. O. van Lennep; de heer J. N. Hendrix en Mr. Harm Smeenge, leden der Eerste Kamer: Ds. H. E. Beker, Herv. predikant, Mr. J. H. Tel- ders, eerste voorzitter der Ned. Advocaten Vereeniging; de heer Herbert Cremer; de heeren P. H. Craandijk en de Bye Dolleman, directeuren der Haarl. Hypotheekbank, de heer Covs-yn, directeur der Strafgevangenis; Ds. F. C. Krafft,. predikant der Waalsche Kerk, de heeren K. Brants en J. H. Marcus, ouderlingen en B. F. Enschedé, H. Roessingh en Mr. L. J. van Toulon van der Koog, dia kenen dier Kerk. En verder was er een enorm aantal be langstellenden. Toen de beide kisten in de groeve waren gedaald, nam Mr. van Heyst, broeder van wijlen mevrouw van Styrum het woord om op verzoek van de familie eenige woorden te wijden aan de nagedachtenis der overlede nen. Spr. noemde het een troost voor de na gelaten betrekkingen, dat de beide echtge- noo.ten gelijktijdig zijn heengegaan; zeker zou den langstlevende het verlies te smarte lijk zijn gevallen. Daarom kunnen nu ook de betrekkingen met' berusting het zware leed aanvaarden. Spr. prees de groote gaven van verstand en hart van zijn zwager en de liefdevolle trouw aan haar gezin van zijn zuster. Beiden waren nooit gelukkiger dan wanneer zij den familiekring om zich heen verzameld zagen. De gastvrij e, klassieke woning op de Nieu we Gracht is nu ontluisterd. Namens de treu rende kinderen bracht spr. den overledenen dank voor wat zij in hun welbesteed leven voor hun gezin zijn geweest. Persoonlijk dankte spr. voor de trouwe vriendschap en de liefde hem steeds bewezen. „Vrede zij uwe assche!" waren spr.'s laatste woorden. De oudste zoon, Jhr. F. W. van Styrum Jr., sprak woorden van dank. „In de eerste plaats aan Hem", aldus spr., „die het zoo heeft be schikt dat mijn ouders tegelijk zijn wegge nomen". In de tweede plaats dankte spr. zijn ouders die de jeugd der kinderen tot iets heerlijks hebben gemaakt. Hoe sterk daardoor de fa milieband is geworden, is in deze treurige dagen wel duidelijk gebleken. Namens de familie bracht spr. ten slotte dank aan Mr. van Heyst en verder voor de talrijke bewijzen van deelneming dezer da gen en nu ook bij deze teraardebestelling van zoo vele zijden ontvangen. Diep onder den indruk verlieten de talrijke aanwezigen daarna den doodenakker. Zeer groot was de belangstelling bij het vertrek van den stoet op de Nieuwe Gracht, Heden, Woensdagmiddag, werd de verga dering van den gemeenteraad ter behande ling van de gemeentebegrooting voortgezet. Aan de orde was het voorstel van den heer Koppen inzake de subsidie aan de Haarlem sche vereeniging voor tuberculosebestrijding. De heer Koppen wilde niet alleen een sub sidie geven per verpleegdag per patiënt, maar ook een minimum subsidie garandeeren. Wethouder Mr. Slingenberg verzocht den heer Koppen voor dit jaar de subsidie onveranderd te laten, om dan het volgend jaar, als een ervaring van een jaar is opge daan, öc quaestie opnieuw te bekijken. B. cn W. zijn overtuigd van de noodzakelijkheid van een goede bestrijding der t. b. c., die een volksziekte, is, en als er kans zou zijn, dat voor liet komende jaar minder aan bestrij ding gedaan zou worden, dan zullen B. en w. genegen zijn om met andere voorstellen te komen. De heer Kóppen drong toch op aan neming van zijn voorstel a3n. Het is voor de vereeniging van veel belang dat de subsidie der gemeente niet afhankelijk is van publieae bijdragen. De heer Klein, die het voorstel Koppen mede onderteekend had, was bereid het voor stel in tc trekken. De heer Joosten wilde een gedeelte der subsidie garandeeren. Hij wilde dc quaestie nog eens nader laten bekijken door de sub sidie-commissie uit den raad. De heer Adrian, die ook vlce-voorzitter der T.B.C.-vereeniging is, zei het gewenscht Ie vinden het subsidie-voorstel ongewijzigd -j laten Als de vereeniging niet in staat mocht zijn om allé patiënten uit te zenaen die daarvoor in te termen vallen, dan zal de vereeenlging zich zeker tot den raad wen den. Mr. Slingenberg vond het teleurstel lend. dat de heer Koppen na de toezegging van B. en W. zijn voorstel wilde handhaven. Daarop nam de heer Koppen zijn voorstel terug. i r (De zitting duurt voort.). DIEFSTAL VAN EEN VLIEG TUIG LONDEN, 27 Nov. (V.D.) Volgens een te legram uit Kansas City hebben daar twee mannen een particulier vliegtuig gestolen. De dieven belden te voren de directie van het vliegveld op en lieten het toestel gereed ma ken. Het gelukte hun zonder herkend te worden met het vliegtuig te vertrekken. DE ANNEXATIE. NOG EENIGE BEROEPEN. De processen voor Gedeputeerde Staten van overgenomen ambtenaren en werklie den die geen genoegen genomen hebben met dc beslissingen vah Haarlem zijn nog niet af- geloopen, hoewel de annexatie toch al meer dan 2 1/2 jaar achter ons ligt. Naar wij vernemen zullen Woensdag 4 De cember voor Ged. Staten de zaken behan deld worden van eenige werklieden, die bij dit college in beroep gekomen zijn. NEGEN NIEUWE ALASTRLMGEVALLEN. De afgeloopen weck, die van 17 tot en met 23 November, bracht te De nHaag negen nieuwe gevallen van alastrim, nagenoeg uit sluitend, op een niet ingeënt kind na, bij volwassen personen, die niet intijds waren gerevaccineerd. De gevallen behooren tot negen gezinnen, waaronder drie gezinnen, waar zich reeds eerder gevallen hadden voorgedaan. OHZE GROEMTLJEJS DIINSDAG DONDERDAj ZATERDAG I PROVINCIALE STATEN VAN NOORD-HOLLAND. TWEEDE GEWONE ZITTING. (Zitting van hedenmorgen). Hedenmorgen half elf werden de algemee ne beschouwingen over de provinciale be grooting voortgezet. De eerste van de twaalf sprekers, die nog in eerste instantie het woord moeten voe ren, is de heer Van der Wal. Hij bespreekt de arbeidsvoorwaarden voor de werken der provincie, die in eigen beheer worden uitge voerd. Die moeten ook worden nageleefd bij de in eigen beheer uitgevoerde werken, even goed als dit geschiedt bij de werken voor de provincie, die door aannemers worden uit gevoerd. Het antwoord, dat door Ged. Staten op klachten te dien opzichte gegeven is, heeft spreker niet bevredigd. Wat den wegenbouw betreft, vereenigt hij zich .geheel met de zienswijze van den heer Reinalda. Spreker vraagt nog eenige nadere inlichtingen. Hij bepleit ook spoed met de-.verbetering van den Kruisweg te Hoofddorp. De verbinding van Heemstede naar Utrecht moet beter ge maakt worden. Hij komt er tegen op, dat het 'werk van het dempen der Kruistocht als werkverschaffing is genoemd en- dat de ge meente Haarlemmermeer alleen een subsidie van de provincie kon krijgen, als de arbei ders geen hooger loon kregen dan 3 per dag. Spreker zegt, dat het hier productief werk betreft. Hij protesteert er tegen, dat Ged. Staten van de heerschende werkloos heid profiteeren, door zulke lage loonen te doen uitbetalen. Hij zal zich daar ten sterk ste tegen verzetten. De heer Kupers vraagt, waarom Ged. Staten ten behoeve van het P. E. N. voor on geveer een kwart millioen aan kabels in Duitschland heeft besteld. Die hadden even goed door een Nederlandsche firma geleverd kunnen worden. Hij meent, dat het Neder- landsch fabrikaat en de Nederlandsche in dustrie zoo sterk mogelijk bevorderd moe ten worden. De bevolking in ons land neemt elk jaar met 100.000 zielen toe. Dat-wil dus zeggen, dat telkens 20.000 arbeiders in ons land een-emplooi moeten vinden. De heer Stork heeft juist nu weer in uitzicht ge steld, dat dezer dagen wederom een groot aantal arbeiders ontslagen zal moeten wor den. De economische barometer is overal sterk dalende. Zoo is bijvoorbeeld het aan tal werkloozen in Engeland met 14.000 toe genomen De heer Wijnkoop: „Juist-; ondanks Mac Donald!" (Gelach). De heer Kupers betreurt het ook, dat verschillende machines voor het P. E. N., zoo als turbines, bij een firma in Newcastle be steld zijn. De heer Ketelaar: „Én die heeft men hier niet kunnen maken!" De heer Kupers: „Het gebeurt heel dik wijls, dat een buitenlandsche firma dan met een Nederlandsche samenwerkt De heer W ij n k oop: „En het eenige voor deel daarvan is, dat een paar Nederlandsche fabrikanten weer wat meer winst in hun zak steken!" De heer Kupers: ..Van den heer Wijn koop kan ik het begrijpen, dat hij deze zaak van een kleinen kant bekijkt, maar ik kom er tegen op, dat de heer Ketelaar een derge lijke interruptie geplaatst- heeft. Als een Ne derlandsche industrie gepasseerd wordt, dan gaat die industrie kwijnen en een kwijnende industrie kan geen behoorlijke loonen bete len". Uitvoerig bestrijdt spreker de ziens wijze van den heer Ketelaar ten aanzien van het Nederlandsch "fabrikaat-; hij hoopt dat-, wanneer er weer machines besteld moeten worden en dat zal spoedig gebeuren aan de Nederlandsche industrie de voorkeur zal worden gegeven. De heer W ij n k o o p 'bespreekt ook de laatste verkiezing van een lid der Ged. Sta ten. Hij bestrijd de zienswijzen, die daarover door de heeren Asscher en Polak zijn geuit. Het laat spreker volkomen koud, of de heer Verschure of de heer Asscher lid van Ged. Staten wordt; ze zijn geen van beiden democraat. Uitvoerig bestrijdt hij de politiek van de R.-K. Staatspartij. Die partij bestaat volgens hem voornamelijk uit arbeiders. Maar toch zien de kapitalisten in die partij kans, om de arbeiders „aan hun lijntje te houden" en ds zoogenaamde eenheid te bewaren. De leiders van deze partij zetten af en toe een jonge kracht, die een beetje uit den band springt, een poosje op zij zooals met Mr. Bomans gebeurd is om ze er later weer in té halen. Maar, vraagt spreker, wat is er toch in hemelsnaam van de democratie van Mr. Bomans terecht gekomen? De heer Wijn koop vraagt ook verlaging der tarieven van alle bedrijven. Hij bestrijdt den heer Kupers wat de bevordering van het Nederlandsch fabrikaat betreft. De heer Kupers bepleit in de eerste plaats een samenwerking van de buitenlandsche en Nederlandsche indus- trieelen. Daarvoor verdient hij zegt spre ker het eerelidmaatschap van de Christ.- Hist. Unie en den Vrijheidsbond. (Gelach). De heer Wijnkoop merkt op, dat de heer Kupers als voorzitter van het N/V.V. een gansch verkeerde zienswijze over de werk loosheid, over den strijd tegen het kapita lisme. over de rationalisatie en andere groote dingen. Sprekers bedoeling is niet, om het Nederlandsch fabrikaat op den achtergrond te schuiven; dat wil hij evenmin als die be vorderen. Maar het middel, door den heer Kupers aangeprezen, is alleen voor de in- dustrieelen aangenaam, (Tijdens de rede van den heer Wijnkoop heeft de voorzitter Jhr. Mr. Dr. A. Röell de zaal verlaten. Zijn plaats wordt door het lid van Ged. Staten Gerhard ingenomen.) De heer Wijnkoop meent, dat de werk loosheid door het middel van den heer Ku pers niet zal verminderen. Alleen zal de klassestrijd gedesoriënteerd worden. Spreker vindt het treurig, dat men in deze provincie zoo slecht voor de eilanden zorgt. Het is vol gens hem plicht van de provincie, er voor te zorgen dat er een chirurg op de eilanden komt. (De zitting duurt voort). BILJARTEN. COMPETITIE NED. BILJARTBOND. Dinsdag behaalde „Haarlem Noord" de zege op „Vriendenkring" in bovengemelde compe titie klasse E. met vier overwinningen' tegen twee. Thans is de eerste ronde ten einde. Het resultaat is, dat „Haarlem Noord" uit vier ontmoetingen zes winstpunten heeft. „D.ES" vijf winstpunten en „Vriendenkring" één winstpunt. Daar het een dubbel rooster betreft, moet elk dezer clubs elkaar nog eens uit en thuis ontmoeten, dus voor elke vereeniging weder vier wedstrijden van zes partijen 100 caram boles libre. naar waarnemingen verricht in den morgen van 27 Nov. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste barometersand 768.8 m.M. te Tou louse; laagste barometerstand 738.7 m.M. te Thorshavn. Verwachting tot den avond van 28 Nov.: Zwakke tot matigen, later toenemende Z.- Westel. tot Zuidelijken wind, tijdelijk opkla rend, weinig of geen regen, aanvankelijk kouder. BAROMETERSTAND TE HAARLEM Stand van heden 759 m.M. Stand van gisteren 755 m.M. Neiging: Vooruitgang. Opgave van CAR EL VAN HUIZEN, Opticien, KI. Houtstraat 13, T«L 14112, Haarlem, 27 Nov. 1929. Hoogste gisteren 52 F. Laagste heden nacht 46 F. Hoogste heden tot 12 uur 48 F. Haarlem, 27 Nov. 1929. Bevallen: 23 Nov.: J. RoosRijbroek, 2 z.24 Nov. C. J. van KordelaarWiebes d. P. A. FengerPeters d. A. J. M. KamphausGer- ritse z. 26 Nov. A. M. van Dijk-v. Kampen d. H. v. d. KwaakKoehorst z. 24 Nov.: M. de KeizerTabbers z. 25 Nov.: A. Knoppei'sGeitenbeek d. Overleden: 24 Nov: J. Marinissen, 78 j., Joh. de Breukstraat; 26 Nov. J. van Rijk, 78 jaar, Vrouwehekstraat; J. J., 7 j., zoon van J. J. de Carpentier, Vooruitgangstraat; J., l d., zoon van J. Rorije, Gasthuisvest. VELSEN. GEMEENTESUBSIDIES. In verband met de ingekomen verzoeken om subsidies stellen B. en W. den Raad voor dienaangaande als volgt te besluiten: Te verleenen aan de Vereeniging tot be strijding der Tuberculose een subsidie van f 83.50; aan het Centraal Drankweercomité in de gemeente Velsen f 250, aan het Kruis- verbond te IJmuiden, vereeniging tot bestrij ding van het drankmisbruik en alcoholisme f 75; aan de afdeeling Velsen van het Cen traal Genootschap voor Kinderherstellings- en Vacanriekolonïes f 750, onder voorwaar den dat de aanwijzing der uit te zenden kinderen geschiedt dor den gemeentelijken geneeskundige; aan de Centrale Commissie voor uitzending van Nederlandsche kinderen f 400, onder dezelfde voorwaarden; aan de de afd. Velsen van „Het Witte Kruis" f 6300, verminderd met f 948 wegens opzegging der overeenkomst inzake een vierde wijkverpleeg ster; aan de R.K. Vereeniging van Kraam - en .Ziekenverpleging „Het Wit-Gele Kruis" te Beverwijk f 450; aan de Vereeniging „Het Wit-Gele Kruis f 900 (gevraagd was f 2-353), aan de Neutrale Ziekenhuisverpleging te IJmuiden 40 pet. van de te ontvangen par ticuliere contributie; aan de Vereeniging voor School- en Werktuinen en Boomplant- dagen 40 jet. der te ontvangen contributie tot een maximum van f 1000 en voor zoover zulks met het oog op den bouw daar ter plaatse mogelijk is het- gratis gebruik van een door B. en W. aan te wijzen gedeelte van het terrein der gemeente aan den Zeeweg; aan de Vereeniging voor Nijverheidsonderwijs in Kennemerland voor de dagschool f 27.874.20 en voor de avondschool f 2760.90; aan ae Vereeniging „Openbare Leeszaal en Biblio theek" f 3250.39; aan het Departement IJmuiden van de Mij. tot Nut van 't Alge meen f 100; aan de Vereeniging „Kinder vreugd" te Velsen f 600 (gevraagd was f 961.62)aan de Vereeniging „IJmuiden's Bloei" 40 pet. der ontvangen contributie tot een maximum van f 500. Het College stelt voor het verzoek van de Vereeniging tot bevordering van voorlich ting bij Beroepskeuze om een subsidie van f 500, af te wijzen. Eveneens stellen B. en W. voor niet over te gaan tot het verleenen van het gevraagde subsidie groot f 960 aan de Vereeniging voor Zwakzinnigen in de gemeen te Velsen. In verband met den bouw eener nieuwe school voor buitengewoon lager on derwijs, waarbij ook de nazorg onder de ogen zal worden gezien, achten B. en W. het niet gewenscht, deze vereeniging reeds thans te subsidieeren. HEEMSTEDE BOOMPLANTDAG IN DE BORNEO- STRAAT. In de Borneostraat te Heemstede zijn van morgen door schoolkinderen uit de hoogste klassen van verschillende scholen boomen geplant. Burgemeester Jhr. J. P. W. van Doorn plantte den eersten boom. CHR.-HIST. JONGEREN ORGANISATIE. Voor de groep Haarlem van de Christ.- Historische Jongeren O: ganisat-ie spreekt Vrijdagavond in het Wijkgebouw der Noor- derkerk mr. dr. J. Schokking over „De be te eken is van onze constitutie. DE SCHIPBREUK VAN DE MOLESEY. LONDEN,.26 Nov. (Reuter). Dc acht per sonen van het stoomschip Molesey, die ver dronken zijn, werden, naar door een der schipbreukelingen wordt medegedeeld, door hooge golven van het clek afgespoeld en verdronken. Vijftien andere opvarenden ontsnapten ternauwernood aan den dood door zich vast t-e klampen aan wrakstukken en zij dreven aldus naar land. VRIJKAARTEN VOOR EEN VOETBALWEDSTRIJD. VOOR 5000 SCHOOLJONGENS. AMSTERDAM, 26 Nov. (V.D-) Teneinde een groot aantal schooljongens in de gelegen heid te stellen om den voetbalwedstrijd tus- schen het Nederlandsch elftal en een Weste lijk team, die morgenmiddag in het Olym pisch Stadion alhier plaats vindt bij te wo nen heeft men 4 a 5000 plaatsen gratis ter beschikking gesteld. WOENSDAG 27 NOVEMBER 1929 JPGEGEYEN DOOR DE ROTTERD. BANKVEREENIGING KANTOOR HAARLEM Staat«leeningea 4HpCt.Nederl. 1917 5pCt NederL 1919 Scheepvaart Oude Vaart Scheepvaart Unie- Oude Boot Stoomvaart Nederl. Marine Pref lnduttrieSn Alg. K.zijde-Unie— Margarine Unie Van Berkel's Patent Calvé Gem. Bezit Philips Aniem Ford Ind. Ond. Buiten). Anaconda copper- United States Steel Bethlehem Steel... Fokker. U.S. Leather Bank Kol. Bank Indische Bank Cert Handel Mij...- Petroleum Koninkl. Petroleuro Perlak Continental Oil Shell Union Geld Cultuur M(j. H.V.A Java Cultuur......... Poerworedjo CultuurMij.Vorstenl Mijnbouw Algem. Exploratie- Boeton Tabak Deli Mij Senembah Deli Batavia Oostkust Rubber Vico - Deli Bat. Rubber— Intercont. Rubber- Amsterdam Rubbei Amerika Wabash Comm. Milwaukee Pref. idem S9^ 101A« «K 82 183 24tf 125 344 210 147 469 156.K 1659* 19 10M 220H 159 165 307 1727/s 25H 240/s 3 H 578-579 408H 73V4 15 IK 175 155 351 402 376 98K 1C6 116 42 227/s 40 124H-126H 344-247 147—148 468-471 345 88K 3 gl - 87 153K 5K 191K- 192K 22?i-227/8 452e STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 27 Nov, le Klasse. 3e Liist. hooge Priizen: 15-155 5000. 20876 2000. *3f 664 6S46 1560. v. <>v-& 16614 20977 1000. S035 17641 ƒ400. 12149 200. 2012 4600 4973 S433 13415, I50S4 100. Prijzen van 20. 1 2 S5 172 178 215 227 324 i 343 366 464 466 4S4 500 531 649 1 733 745 760 S95 945 10S6 1091 1130 1213 1287 13S5 1411 1541 1SPO 1S04 1S69 1890 1938 1945 19S3 2194 2224 2229 2351 2374 2376 2522 2628 26S6 2726 2765 2S36 3016 3097 3332 3349 3377 3392 3396 3501 3557 3567 3569 364S 3651 3656 3697 3731 3S1S 3S20 3S6S 3934 4047 4069 4072 4090 4127 4312 4313 4316 4343 4379 43S7 4429 4599 4617 4639 46S5 46S8 469S 4778 4787 47SS 4792 4904 4928 5043 5136 5178 5260 5261 5271 5320 5327 5335 5356 5394 5411 5435 5461 5471 5521 5539 5561 5577 5647 5678 5731 5764 57S0 5891 5901 5921 5969 5996 6030 6098 6135 6143 6147 6148 6149 61S9 6193 6197 6219 6251 6263 6277- 6391 6392 6400 6411 6460 6462 6478 6539 6651 665S 66S2 6690 6713 6729 6814 6896 6977 7109 7156 7164 7222 7259 72S8 7360 7405 7422 74S! 7504 7558 7585 7611 7622 7632 7634 7706 7726 7772 7S04 7S17 7S25 7843 7885 7942 7962 7972 S027 -8121 8123 8136 8140 81,50 8174 8193 8215 S309 8376 8419 8463 8495 8659 8740 874S 8759 S762 8797 8809 8874 8905 8954 8959 8968 8973 -9069 9086 9093 9150 9243 9604 9620 9639 9659 9705 9726 9747 9S9S 9941 995S 1002S 10030 10033 10056 10065 10090 16101 10156 10211 10320 10401 10-121 10495 10527 10544 10560 10593 10677 10791 10S9S 10946 nolo U04I 11056 11102 11133 11156 11224 11226j 11356 11412 11421 114-iS 11472 11565 11550 11650' 11699 U7I1 1174T 11754 11799 11536 11S76 11901 12073 12152 12329 1236S 12501 12514 12571 12677' 12706 12709 12722 12S36 12563 12953 13003 15226 13289 13346 13391 13532 13537 13553 13568 13615 13670 13673 136-S1 13718 13740 13751 13777 13S15 13836 138-15 13854 13909 13925 13933 14053 14129 14194 14295. 14335.14339 14,419 14433 14479 14527 14609 14615 14660 14662 146S6 14693 14730 14752 14796 14797 14841 14905 14917 14959 1499S 15012 15016 15048 15060 15128 15143 15256 15306 15382 15388 15423 15425 154S3 15512 15595 15597 15658 15674 15714 15SSI 16009 16091 16097 16174 16189. 16256 16299 16314 16379 16382 16383 16397 16467 16491 16514 16539 16581. 16666 16707 16722 1673l' 167S5 16S02 16830 17069 170S 1 17126 17160 17170 171S4 17203 17276 17305 17362 17419 17426 17428 17523 17590 17599 17610 17615 17653 17662 1770 17S76 I7SS9 17990 17992 17996 18009 18033 16045 18049 1S050 18055 1S058 1S061 18158 18286 18339 1S374 18380 18403 15411 1S426 18453 18485 1848S 1S495 IS553 18565 18585 18601 1S6I3 18625 18681 18758 18766 18774 13844 1S865 I8SS6 1S933 1S95S 18965 19074 10077 19111 19140 19203 19214 19230 19261 1926-4 192S8 19413 10431 19450 19694 19699 19767 197S3 I9S32 19826 19S43 19873 19934 19953 20O07 20130 20135 2019S 20212 20250 20343 2045S 20518 20520- 20569 20597 20601 10615 20ÓS5 2070S 20717 2072T. 20777 20764 207S6 20S50 20356 20948 209S2

Haarlem's Dagblad | 1929 | | pagina 2