ICreymborg-Coupe STADSNIEUWS Als U dit costuum GROOTE MARKT 1—7 DE WEG TOT HET HART HAARLEM'S DAGBLAD VRIJDAG 2 MEI 1930 INGEZONDEN MEDEDEELINGEN «I Cl.. p«r r»r»I. jf Jongenspakjes] Jubileum-prijzen 3.9° 9.9° 18.— 5.99 12.9° 21.— 8.7S 15.— tot 36— Matrozenpakjes 2.99 tot 28— fltecr den ÏOO verschillende dessins aanpast, dan wilt U het hebben ookl Want dan rieten dan voelt de kwaliteit van de Kreymborg- coupe. Wat een fijne snit rit er in die breede rolrevers en welk een valling in de vouwen van die pantalon, riet U wel: scherp als een mes, één strakke plooi van boven af tot onder op den voetl En de prijzen! Vergelijkt U die maar zelf, dan ruit ge dubbel tevreden rijn met zoo'n Kreymborg costuum Heeren-Costumes 11.99 19.90 26— 29— 36— 42— 45— 50— tot 85— Fijne Stoffen. Kreymborg-coups ARROND. RECHTBANK. Een analoog geval 's Middags behandelde de Rechtbank een schier analoge zaak als Donderdagmorgen. Maar niet zoo'n sprekend geval. Het betrof hier een brievenbesteller, die reeds negen jaar in dienst was, gestationneerd te Abbe- nes. Op dezelfde wijze als de vorige ver dachte had hij geld, dat hij op een giro-re kening moest storten, een bedrag van f 60, ten eigen bate aangewend. Hij had er ge deeltelijk een andere verduistering mee aan gezuiverd en naar hij zeide had hij het ook noodig gehad om versterkende middelen te koopen voor zijn vrouw, die ziek was. De directeur van het postkantoor Hoofd dorp echter, als getuige gehoord had den dat verdachte den boel royaal had willen in richten. In de negen jaar, dat deze beste"'er in dienst is, had de directeur geen klachten vernomen. En zoo populair Is hij te Abbenes, dat al daar een petitie heeft rondgegaan, die door zeer velen is geteekend, en waarin om cle mentie wordt verzocht „opdat hij niet uit zijn dienst ontslagen worde". Verdachte Is thans geschorst met behoud van tweederde van zijn salaris en hij heeft als schilder aanvul lend werk gevonden. De officier van justitie kon het niet eens zijn met de strekking van de aangehaalde zinsnede in de petitie. Dergelijke menschen hooren in geen geval bij de post thuis, meennde hij, en spreker zou het heel sterk vinden als verdachte, die bewezen heeft niet tegen de verleiding bestand te zijn, bij de post bleef. Een voorwaardelijke veroordeeling wilde de officier niet vragen, want het publiek zou gaan meenen, dat men den eersten keer er daarmee altijd wel af komt. Het instituut van de voorwaardelijke veroordeeling is een te mooie instelling om het te misbruiken. Wanneer de Rechtbank echter alvorens uit spraak te doen een reclasseeringsrapport wil aanvragen zal de officier er zich niet te gen verzetten. Mr. Paardekooper Overman eischte ver volgens vier maanden gevangenisstraf. De verdediger mr. L. Ali Cohen drong niet temin aan op een voorwaardelijke veroor deeling, welke in dit geval zeer zeker op haar plaats is, aangezien de maatschappij niet beveiligd behoeft te worden tegen dezen ver dachte, omdat zij, dit blijkt uit de petitie, genoeg vertrouwen in hem stelt om hem weer in haar midden op te nemen. Na dit pleidooi vrezocht het O. M. in elk geval om een reclasseeringsrapport. Uitspraak 15 Mei. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Terug te ontvangen bijt Mej. Hfnfelaar, Meerweg 17, een paar gele handschoenen. Relnders, Jan Miense, Molenaersplein 4, een enveloppe met inhoud. J. Krabbendam, Lom bokstraat 16, een portemonnaie met inhoud. J. Fontein, Binnenweg 84, een vulpotlood, J. Bakker, Duvenvoordestraat 23 Haarlem, een zilveren dameshorloge, Schoolderman, Ama ryllislaan 1, een pullover. T. Lieffring. Wfp- perplein 11, een schepnet. J. Visser, Java- laan 3, een rijwielbelastlngmerk In étuL J. M. van Bakel, Kastanjelaan 29, een leege portemonnaie. J. Meijer, Hendrik de Keyser- laan 3, een slobkous. N. van der Weg, Val kenburgerstraat 5, een gekleurde kindermuts. Bureau van politie, Raadhuisstraat, een kin dermanteltje. Terug te bekomen bij: Planting, Jacob v. Campenstraat 1, Heemstede, bril: Bureau v. Politie, Smedestraat, actetasch met inhoud, halsband met penning en zeil van autoband; Rozenhart, ZB. Spaarne 136, duif; Meerwa- ter, Zocherstraat 57, bril; Kruger, Barre- voetestraat 14, handschoen; Kennel Fauna: ruwharige foxterrier; Sprenger, Wilhelmfna- straat 15, kat, gebracht naar Kennel ï>una; De Greef, Bakenessergracht 104, kettinkje; Nachtegaal, Schotervecnstraat 5, idem: Paa- pe, Zornerkade 115, muts; De Jong, Obistraat 7, rijwielbelastingmerk; In 't Hout, Spaan- schevaartstraat 73, idem; Kok, Archipelstr. 39, idem; Muusse, Ruychaverstraat 26, idem; Wullems, Anjelferstraat 20, rozenkrans; van Beek, L. Heerenvest 102 rood, tasch met inhoud; Broertjes, Ted. van Berkhoutstr. 27, idem; Prins, Burgwal 55c, vulpenhouder. FEUILLETON Naar het Engelsch, door J. VAN DER SLUYS. 30) „Natuurlijk is het eerlijk, kindliefprotes teerde Anstice vriendelijk. „Je bent even min een indringster als ik ben. Alle men schen hier op het goed zullen zich verheu gen. dat Luke's eigen dochter voortaan nier meesteres zal zijn. Denis is een volkomen vreemde. Hij kan onmogelijk iets voor het landgoed voelen en bovendien zwemt hij nu al in het geld. Je hoeft er heelemaal niet over te tobben, dat je hem van iets berooft. En wat mijzelf betreft" zij sloeg haar arm om het verlegen, zenuwachtige meisje wat mij betreft, ik hield al van mijn nichtje, vóór ik wist dat 2e mijn nichtje was!" „O, had moeder dit nog maar kunnen be leven!" De woorden kwamen bijna onwille keurig over Hilary's lippen. „Het is zoo'n el lendig idee. dat zij zooveel moeite en zorgen heeft gehad en dat ikrijk ben!" „Probeer te bedenken hoe gelukkig ze zijn zou als ze wist. dat haar kind dc plaats heeft gekregen die het toekomt", wierp An stice tegen. Er kwam een zachte uitdrukking op Har ding's gezicht toen hij naar de beide vrouwen voor den haard keek. Maar na enkele se conden, wierp hij zijn gepeins van zich af en zei: „Er zijn een heeleboel dingen te bepraten pn hoewel ik mijn voogdij als geëindigd be- HET WERKTIJDENBESLUIT. EEN CONFERENTIE. Op Dinsdag 6 Mei zal de eerste conferen tie plaats vinden tusschen het bestuur van de Middenstandscentrale en de besturen der winkelbedienden-organisaties, teneinde over leg te plegen over de mogelijkheid om aan de winkelbedienden een vasten halven dag per week vrijaf te geven. De besturen der winkelbedienden-organi saties zullen op Vrijdag 2 Mei bijeen ko men, teneinde hun houding voor de enferen- tie nader vast te stellen. AFSCHEID H. VAN HUIZEN. Woensdag 30 April heeft de heer H. van Huizen den dienst der Nederlandsche Spoor wegen met pensioen verlaten. Gedurende 49 jaren is hij aan de Centrale Werkplaats te Haarlem werkzaam geweest. Als leerling in dienst der spoorwegen ge komen, doorliep hij de verschillende rangen als teekenaar. opzichter-teekenaar 3e, 2e en le klasse en was sedert 1919 als technisch- ambtenaar werkzaam op het teekenbureau. Een commissie, saamgesteld uit een 7-tal ambtenaren, had het initiatief genomen om den heer v. Huizen bij zijn vertrek een stof felijk blijk van aandenken aan te bieden. Door den heer J. H. Leijer, chef van het tee kenbureau, werd den scheidenden ambte naar een Encyclopaedie benevens een zilve ren potlood aangeboden. De cadeaux gingen vergezeld van een lijst, op artistieke wijze ontworpen en uitgevoerd door den heer H. Kaan, vermeldende de na men der deelnemers. Op hartelijke wijze werd hierna door den chef der Centrale Werkplaats, den hoofd- ingeneur A. G. de Konlngh, de ingenieurs der werkplaats en alle ambtenaren van den heer v. Huizen afscheid genomen. JUBILEUM B. GRAS. Heden was het 25 jaar geleden dat de wijkknecht B. Gras in dienst trad bij de N.V. De Sierkan, alhier. Dit jubileum wordt binnen eenlge dagen gevierd, daar er heden geen gelegenheid voor was. JUBILEUM FIRMA J. A. LOMMELAARS. Heden vierde de firma J. A. Lommelaars in de Koningstraat haar 25-jarig jubileum. Namens het personeel werd aan de firma een bloemenhulde gebracht en ook bood het personeel aan de directie een in koper ge dreven herfnneringsbord aan. Hedenavond zal de pui van het gebouw op feestelijke wijze worden verlicht. „MERCURrUS". De afdeeUng Haarlem van boven genoem den bond was Dinsdagavond bijeen, hoofd zakelijk ter behandeling van den voorloopi- gen beschrijvingsbrief voor de in Mei te 's-Gravenhage te houden bondsvergadering. Onder de ingekomen stukken bevond zich een brief van een te dezer stede gevestigde coöperatie, houdende bericht, dat aan het geheele kantoorpersoneel verhooging van salaris was toegekend, hetgeen zeker zoo constateerde de voorzitter als resultaat mag worden beschouwd van door „Mercu- rius" gevoerde correspondentie, mede in ver band met ongetwijfeld gunstige bedrijfs-re- sultaten der coöperatie. Na behandeling van eenige Interne zaken en een opwekkend be toog van den voorzitter, strekkende om zoo veel mogelijk nieuwe leden voor de af deeling BOKSCLUB „GEORGE CARPENTIER". De Boksclub „George Carpentier" in het begin van dit jaar opgericht, oefent tegen woordig in het gebouw van Llch. Opvoeding aan de Badhuisstraat, des Donderdagsavonds dus niet meer in gebouw Olympla. De belang stelling voor deze nieuwe club blijft groeien. schouw, hoop ik toch dat ik je van dienst kan zijn; als het noodig is, Hilary." „Maar uw voogdij is heelemaal niet geëin digd", riep het meisje. „Ik heb nu nog meer dan vroeger uw raad een hulp noodig. En zij keerde zich met een beminnelijk glimlachje naar den advocaat „al zal meneer Brent mij natuurlijk met zijn adviezen terzijde staan, dan kan ik het toch nog niet zonder mijn voogd stellen." .Hilary en ik zullen u nog met heel wat moeten lastig vallen, Dr. Harding", mengde Anstice zich, in het gesprek. „Iaat u ons alstublieft niet in dc steek. Ik ben alleen bang, dat u ons zult aanraden om ergens an ders te gaan wonen omdat wij het u anders te lastig maken. Er kwam een dankbare uitdrukking in Harding's oogen hij sprak op vriendelijker toon dan Anstice van hem gewend was; er scheen een stuk van den ijzeren muur, die hij om zich heen gesmeed had, omver gevallen te zijn. „Ik wil alles doen wat lk kan om u van dienst te zijn", verklaarde hij. .Maar een dorpsdokter is tenslotte niet de meest ge schikte raadsman voor een vermogende jonge dame zooals Hilary nu is!" Iets van zijn oude cynisme kwam een «ogenblik in zijn stem, maar Anstice ant woordde snel: „Doet u nu alstublieft niet of u zichzelf voor een bekrompen dorpsdokter houdt, u weet heel goed. dat u dat niet bent! En Hi lary en ik zullen uw raad dikwijls genoeg noodig hebben." De dagen die volgden waren voor Hilary vol van nieuwe sensaties, nieuwe plichten, nieuwe verantwoordelijkheden; en het leek het jonge meisje dat in armoede was opge voed, dat het fortuin dat zij gcifc-fd had een voudig onuitputtelijk was. AMST. RIJTUIG-MAATSCHAPPIJ. EEN DUBBEL FEEST. Het was Donderdag voor het filiaal Haar lem van de Amst-erdamsche Rijtuig-Maat- schappij een dubbel feest. Toen werd name lijk het groote verbouwde perceel aan het Houtplein 21 opnieuw geopend en ook was het 25 jaar geleden, dat de heer W. Tempel man als leider van het Haarlemschc filiaa'. in dienst van bovengenoemde maatschappij trad. Het spreekt natuurlijk van zelf. dat deze twee belangrijke feiten niet onopge merkt konden voorbij gaan. 's Middags drie uur kwamen het volledige personeel en eenige gtnoodigden In de nieuwe showroom bijeen. De directeur der maat schappij, de heer H. Heybroek, wenschte den heer Tempelman geluk met zijn jubileum. „Het is voor mij een groot voorrecht", zei spreker, „om twee menschen. die 25 jaar lang met elkander hun best hebben gedaan voor onze maatschappij, te mogen fellciteeren in tegenwoordigheid van zulk een groot ge zelschap. Wat is er in die 25 jaar op het vervoergebied ontzettend veel veranderd; welk een groote evolutie heeft er plaats ge maakt. Een automobiel was toen zeldzaam. De paarden waren er bang voor. De functie van filiaal houder is niet gemakkelijk, want de klachten van het publiek worden altijd tot hem gericht. Dat was al in den tijd toen het vervoer nog per rijtuig plaats had en ook thans nog, nu de auto er voor in de plaats gekomen is. Als er een band springt, wordt dit aan den filiaalhouder verweten. Maar die moeilijke taak hebt gij uitstekend verricht. Gij hebt altijd de clientèle op een tactvolle wijze tevreden kunnen stellen en dat viel u gemakkelijk door uw ingeboren beschaving. Gij kent uw juiste plaats en weet hoe ge met het publiek moet omgaan. Dardoor hebt ge vele moeilijkheden voor de maatschappij opgelost. En de wijze, waarop ge met het personeel omgaat, dwingt even eens bewondering af. Op de juitse wijze wist gij de belangen van de maatschappij en van het personeel te behartigen. Voor deze toewijding danken wij u. Als een bewijs van die dankbaarheid biedt de maatschappij u deze enveloppe aan. En mij persoonlijk moge het vergund zijn, u als een herinnering aan dezen dag een gouden potlood met inscriptie te overhandigen". Na deze hartelijke woorden weerklonk een luid applaus. De heer Heybroek sprak vervolgens ook de echtgenoote van den jubilaris op waar deerende wijze toe en huldigde haar voor de voorbeeldige wijze, waarop zij haar man steeds terzijde gestaan en de maatschappij gesteund had. Hij overhandigde ook haar een geschenk. De heer Tempelman dankte geroerd voor de hem gebrachte hulde. Daarna werden de keurig Ingerichte show room, garages en magazijnen bezichtigd. Het filiaal Haarlem is nu geheel naar de elschen des tljds ingericht. Het bezit nu o.a. een garage met zeven brandvrije boxes en een groote gemeenschappelijke garage, waar in zelfs de grootste wagens gemakkelijk kun nen in- en uitrijden. Ook is er nog een stal met zestien fraaie paarden, die zich nog niet door het autoverkeer hebben laten ver dringen. In de garage voor de taxi's staat ook een zware takelwagen. Na de bezichtiging vah het groote gebouw werden versnaperingen gepresenteerd. Velen kwamen nog den heer Tempelman de hand drukken. Van het Haarlemsch per soneel ontving hij een pendule en van het Amsterdamsche een clubfauteuiL DANKBAARHEID VAN PRINSES JULIANA. Namens prinses Juliana is aan de rijks» rechercheurs, de heeren Odd Ink en Hooge- veen, die gedurende het vert>lljf der prinses te Katwijk belast waren met de zorg van hare veiligheid, een gouden horloge uitge. reikt. In de kasten der zakuurwerken was het naamcijfer der prinses, waarboven de koninklijke kroon gegraveerd. Eveneens namens prinses Juliana heeft de burgemeester van Katwijk mx. Sohokktng een zilveren met goud bewerkten sigaretten, koker, mede voorzien van het gekroonde naamcijfer der prinses, uitgereikt aan den inspecteur van politic, den heer Van den Wijngaart. in verband met de diensten door dien politieambtenaar bewezen gedurende het verblijf te Katwijk van de prinses. JUBILEUM. Op 4 Mei zal het schoenenmagazijn van de firma L. Faber en Zoon, Kleine Hout straat 10 40 jaar bestaan, waarvan 30 jaar hier ter stede. „Ik kan natuurlijk nog geen kwart van het inkomen, waarop ik volgens meneer Brent recht heb, uitgeven", zei zij op een morgen, nadat ze een onderhoud gehad had met den advocaat, „maar ik ben in staat om een heeleboel te doen voor menschen die hulp noodig hebben. Ik wou dat geluk een artikel was, dat voor geld te kóóp is: dan zou lk een grooten koffer vol koopen voor de arme juffrouw Drivers." „Het zou misschien beter zijn als je ze een nieuw hart kon bezorgen en een opgewek ter kijk op alles", antwoordde Anstice lachend. „Dan zou ik een heeleboel willen doen voor de pachters", ging Hilary voort. „Sommige huisjes zijn er zoo vervallen uit en de men schen zijn zoo armoedig. Meneer Brent houdt lange preeken over zuinig beheer, maar ik geloof niet dat het verkwistend is om arme menschen te helpen. En wat moet ik met zoo vrceseüjk veel geld voor mij zelf doen?" „Je moet Je kleeden en je moet je leven in richten als eigenares van een groote bezit ting", zei Anstice op luchtigen toon. „En ik hoop dat je eens zult trouwen en dan moet Je Granley Hall later in goede condities aan je zoons en d<*ïhters nalaten." Er kwam een blos op Hilary's gezicht. „Dat hoop ik. O! dat hoop ik", zei ze zacht, „en ik begrijp natuurlijk dat het landgoed ver standig moet worden beheerd, maar meneer Brent moet niet denken, dat ik daarom arme menschen niet zal helpen. Er ls zooveel te doen! Denkt u alleen maar eens aan de arme juffrouwen Drivers! Kon ik maar Iets van de bitterheid uit hun leven wegnemen, iets van hun wrok tegen hun lot. Ik 20u ze zoo graag aan 't verstand willen brengen, dat er niet alleen narigheid in de wereld is." „Als ze, jouw maar lang genoeg kennen, dan zullen wel gaan begrijpen, dat er in het IN VRIJHEID GESTELD. NA EEN PSYCHIATRISCH ONDERZOEK In Januari van dit jaar heeft voor de Haarlemsche Rechtbank terechtgestaan Ch- A. B., oud-lid van den Gemeenteraad van Sphoten, en oud-burgemeester der Belgische gemeente Zwijndrecht. B. stond terecht wegens oplichting van den drogist L. te Zandvoort, dien hij had mede gedeeld, dat hy contact had met den Roe- meenschen Gezant, dat hij spoedig naar den Balkan zou gaan in dienst van de Roemeen- sche regeering en dat hij voor Roemenië het Utrechtsch Dagblad gekocht had. De Officier van Justitie eischte ter terecht zitting een gevangenisstraf van twee jaar. De verdediger, Mr. L. G. van Dam, verzocht een onderzoek naar de geestvermogens van verdachte. De Rechtbank heeft dit verzoek van den verdediger Ingewilligd en een psy chiatrisch onderzoek bevolen. De deskundigen Dr. J. Scholtens, eerste ge neesheer der bijzondere strafgevangenis te Scheveningen en Dr R. A. Moes te Santpoort hebben op 21 April een deskundigen rapport ingeleverd. B. ls daarop LI. Dinsdag in vrijheid gesteld. leven nog iets anders dan bitterheid ls", riep Anstice impulsief. jy draagt de zonne schijn met je mee. overal waat Je gaat," „Ik krijg zooveel liefde en geluk" ant woordde Hilary eenvoudig. „Zooveel dat lk er anderen wel iets van moet meegeven." „Zooveel liefde en geluk", de woorden klonken in Anstice's geest na. „Zooveel liefde en geluk!" En toch was het meisje, dat deze woorden met zooveel overtuiging sprak, in armoede opgevoed, ln een somber Londen's pension en tot voor een paar maanden gela den had zij zelfs niet geweten wat het woord luxe beteekende. „Juffrouw Drivers heeft me gevraagd om zoo gauw mogelijk op Heidezlcht terug te komen", ging Hilary voort. „Ze vond dat ik tante Marion's bezittingen moest komen ha len. omdat zy in Engeland geen andere fa milie heeft. Ik ben er eigeniyk wel erg haas tig vandaan gegaan. Kunt u my een paar dagen missen?" „Maar kindje, Je bent immers Je eigen baas. Als meneer Brent je niet voor zakelij ke aangelegenheden noodig heeft, is er geen enkele reden waarom Je niet zou gaan. Maar we moeten nog wel over onze wederzijdsche plannen praten." „Dat ls gauw genoeg gebeurd." Hilary, die tegenover Anstice op de sofa had gezeten, stond plotseling op en liet zich naast me vrouw Derfleld's stoel op haar knieën vallen. „Ik zal u wel eens gauw vertellen wat onze plannen zijn. Wij blijven bij elkaar; net zoo lang tot u genoeg van mij krygt en u helpt mij met het moeliykc nieuwe leven: tenminste als u het hier niet te vervelend vindt." .Jou lief kind!" Anstice trok het meisje naar zich toe en kuste haar opgeheven ge zicht. „Ik wil alles doen wat Jij prettig vindt cn cr is geen reden waarom wij onzen tijd NUTS-SPAARBANK TE HAARLEM. Vergeiykend overzicht over April 1930-1929. Aantal behandelde posten 17318 (v.J. 15867), Aantal Inlagen 12330 (v.J. 11873). Aantal terugbetalingen 4988 (v.J. 3994). Ingelegd f 600.940.90 (v.j. f 454.684.09). Terugbetaald f 650.630.66 (v.J, f 580.058.60). Minder Ingelegd f 49689.76 (v.j. minder f 125.374.51). Aantal nieuwe boekjes 281 (v. J. 269). Aantal afbetaalde boekjes 148 (v.j. 130). Spaarbusjcs op 30 April 1930 in omloop 3016. Geledigd in April 1930: 289 busjes met to taal f 5420 80. Aantal kluisloketten verhuurd op 30 April 1930; 232. ASSISTENT DOOK KOELIES LICHT GEWOND. De ..Deli Courant" meldt, dat twee Soen- daneesohe koelies van de rubber-onderne ming 8ilinda, van de te Zürlch gevestigde tabaksmaatschappij TJinta Radja gelegen in de afdeeling Deli Serdan, gouvernement Oostkust van Sumatra den assistent dier onderneming Van Someren Greve met een parang en een piso blatti hebben aangeval» len, waarbij de assistent licht werd gewond. De daders en een Javaan, die dc andere koelies ophitste, zijn gearresteerd. niet tusschen het landgoed en mijn flat in de stad zouden verdoelen.. Neen, ik vind het hier heelemaal niet vervelend. Het is toch myn oude tehuis en het neemt eigenlijk een groote plaats in myn hart in - het is al leen de laatste Jaren zoo leeg geweest op het huls. En het ziet er zoo smakeloos en zoo ir.- faam-ouderwetsch uit maar dat veran dert nu allemaal, voegde zij er vroolijk aan toe „en als je my erby noodig hebt „Of ik u noodig heb!" Hilary liet haar tan te niet uitspreken. „Natuurlijk heb ik u noo dig. Wat zou lk alleen in vredesnaam moe ten beginnen? En lk heb zoo vreesclljk veel te leeren ze pauzeerde even „in mijn nieuwe positie." En daarop aan het gesprek een andere wending gevend, ging zo voort: „Als u er geen bezwaar tegen hebt, dacht lk om twee nachten by Juffrouw Dunbar te blijven logeeren. Dan kan lk van daaruit naar Heidezlcht gaan om tante Marlon's be zittingen bij elkaar te pakken en ik moet ook nog een of tweemaal poseeren voor meneer Dunbar." .Meneer Dunbar zal zich moeten wennen aan het denkbeeld, dat Je nu een persoon van be tec ken Ls bent", zei Anstice met een glim lachje. „Hy kan nu niet meer verlangen dat Je maar zoo dlkwyis voor hem zit als hy wiL Je bent nu Juffrouw Framley van Grantley Hall, een Jongedame die ontzien behoort te worden!" zy streelde llefkoozend Hilary's haar. „Een persoon die ontzien moet worden ik?" Hilary lachte. ..Ik was van plan de Dun- bars niets te vertellenvervolgde zij op ernstiger toon. ..Voorloopig tenminste niet. Laten zij mij als de Hilary beschouwen als die ae altyd gekend hebben", (Wordt vervolgd). INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cu. per regeL

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 9