Derde Lustrum der Haarlemsche Korfbalclub „A.D.V.E.ND.O." BILJARTEN. HONKBAL HENGELEN. KRACHTSPORT, ZEILEN. Z WEMMEN. (Aangenaam Door Vriendschap En Nuttig Door Oefening.) Het twaalftal van Advendo, dat Zondag 26 Januari kampioen van haar af deeling werd. Van links naar rechts de dames: L. Smink, N. Kort, R. Haan, M, Gonlag, D. Lodder en N. Lodder; de heeren: T. van den Berg", H. Deegenaar, P. Rus, G. Meijer, E. Deen, D. Philippo en W. van Lohuizen. Ter eere van het 15-jarig toestaan eijn de Advendo-feesten begonnen. De inzet w;as een voetbalwedstrijd tegen Kennemerland, die door Advendo met 3—0 geworden werd. Dat w,as dus een mooi succes. Bloemenhulde van Kennemerland volgde en na afloop was er een intiem, zeer gezellig samenzijn. Dien dag kwamen uit alle streken van het land tal van gelnkwenschen toinnen, een teeken, dat onze stadgenooten vele vrienden bezitten. Daarna hield Advendo een réunie voor leden en oud-leden. Deze avond had een zeer bijzonder karakter. We merkten onder de vele aanwezigen verschillende oud-leden op, die van elders gekomen waren om met hun oude cluto nog eens echt feest te vieren. Het was een historische avond, daar aan verschillende personen, die zich in den loop der tijden voor Advendo bijzonder verdien stelijk hadden gemaakt, het „Zilveren. Eere- kruis" werd uitgereikt. Namens de leden bood mej. N. Klok met een hartelijke toespraak aan het bestuur een fraaie „Advendo-vlag" met houder aan, ter wijl ettelijke telegrammen binnen kwamen o.a. van den H.K.B. namens, alle vreeenigin- gen! Concordia, D. E. D., leden en oud leden. De Zustervereen'iging „Haarlem" zond een .prachtig bloemstuk, hetgeen ten zeerste op prijs werd gesteld. en Zooals gezegd: de réunie is bijzonder ge slaagd. Op het programma staan o.a. nog: clufb- tochten, seriewedstrijden in twee of drie aL deelingen N.K.B. en H.K.B., terwijl de feesten besloten worden met een grooten feest avond. Wanneer we een blik in bet verleden wer pen. blijkt het dat Advendo drie verschillende perioden heeft meegemaakt. De eerste vijf jaren. De opkomst. Opgericht 17 Juli 1915 door mej. E. A. Dollekamp en de heeren J. W. v. Hezel en R. v. Vendeloo, telde de vereeniging 22 leden, speelde in de 3e klasse Noord en eindigde als no. 2. Het eerste optreden der Zwart-witten stenL de dus zeer hoopvol, Door een intens club- leven en serieuse oefening werden vele suc cessen behaald, vooral op seriewedstrijden was en is Advendo nog steeds een niet te onderschatten tegenpartij, hetgeen de ver schillende zilveren bekers, takken en medailles wel bewijzen. Ter eere van het 5-jarig bestaan boden de leden aan het bestuur een prachtige met zilver gemonteerde .mahoniehouden voor zittershamer aan. Seriewedstrijden, werden georganiseerd, welke schitterend slaagden. De tweede vijf jaren. Het glorie tijdperk. Advendo speelt nu in de eerste klasse C van den N.K.B. Veel is in de nu komende jaren tot stand gekomen, oa. eigen terrein, eigen clubhuis. Wie herinnert zich niet de officieele opening op 11 Juni 1922? Alles ge tuigde van een krachtig en opgewekt ver- eenigingsleven. Gezellige seriewedstrijden werden gehouden, met als hoofdschotel de wedstrijd Advendo tegen een zeer sterk Am- sterdamsch twaalftal; het resultaat was een eervolle 42 nederlaag. Het zoo begeerde ■eersteAclassescliap, af- deeling 1 A, werd behaald, na een hardnekkige race met Excelsior en Ready-Teoka, terwijl o.a. de ReadyTa'k gewonnen werd. Het ledental nam flink toe. Advendo speel de nu met drie twaalftallen in competitie verband, waarvan behalve het eerste ook Advendo II sterk op den voorgrond trad. Met afwisselend succes werd gespeeld, totdat heiaas juist bij hetbegin van het tweede lustrum, de zwart-witten degradeerden. Doch de komende jaren bewezen, dat er in de vereeniging voldoende levens- en veer kracht aanwezig was. Ook nu werden de gebruikelijke seriewed; strijden gehouden, welke wederom bijzonder goed slagden. Het derde tijdperk. Inzinking en weder opkomst. Na het verliezen van het eerste-klasse- Het zij zoo! schap ging het langzaam maar zeker berg afwaarts. Op eigen verzoek werd Adivendo (Overgangsklasser) ingedeeld bij de tweede klasse N.K.B., terwijl door opheffing van de overgangsklasse en samenvoeging met de tweede klasse, de zwart-witten in de derde klasse werden ingedeeld. Het eerste twaalftal, met het derde Lustrum in het gezicht, zette de tanden op elkaar en waarlijk, het kampioenschap werd ongesla* gen behaald. Wel werd in de komende zware promotiewedstrijden het tweede-klassesehap niet veroverd, doch, het verkregen resultaat stemt tot tevredenheid. Ook Advendo II liet zich niet onbetuigd en eindigde, na D.S.V., ongeslagen op de tweede plaats. Wel moesten de jeugdige zwart witten, die reeds twee maal achtereèn den zilveren Stads-Editie-toeker wonnen, dezen aan D.S.V. afstaan, doch wisten behalve andere prijzen, den zilveren K.V.K.V. korf te winnen. Advendo III, later ingedeeld, wist begrij pelijkerwijze nog niet veel succes te beha len. De Zwart-witten- speelden in den loop dei- jaren propaganda-wedstrijden in Drente, Groningen, Friesland, Zuid-Holland en Noord- Brabant. Advendo is altijd een vereeniging met pit en uithoudingsvermogen geweest, we denken hierbij aan den wedstrijd tegen A. W., toen een 30 achterstand met nog vijftien mi nuten speeltijd in een 53 overwinning ein digde. Een voorbeeld uit vele. Immers een wedstrijd is niet gewonnen of verloren, voor dat de scheidsrechter het einde fluit. Afwisselend beoefende Advendo de aühletiek Verscheidene athletiekdagen werden ge-. houden. Dezen zomer zal die sport weder flink beoefend worden, terwijl goede leiding' bij het trainen verzekerd is. Het ledental neemt voortdurend toe, even eens breidt het aantal donateurs(trices) zich flink uit, hetgeen doet vertrouwen, dat de komende jaren Advendo weer zal brengen op haar oude plaats, n.l. in de eerste klasse. Massakamp D. E. S.Vriendenkring. De wedstrijden tusschen bovengenoemde Haarlemsche Biljartvereeniging zijn in het clublokaal van „Vriendenkring", cafc „Cen tral Bar", met de volgende partij vervolgd: Al dadelijk kregen we een mooie partij te zien tusschen N. N. (D.E.S.) en A. Swart („Vriendenkring"). Beide spelers waren ex- goed ixx en hadden om beurten de leiding in handen. Op de 3de beurt scoort N. N. een fraaie 22. Na vijf beurten is de stand 18 om 21 voor Swart. Daarna loopt N.N. met vast spel weder uit, doch op dc 12e beui*t noteert Swart een goed gespeelde 24 en is de stand weder in zijn voordeel veranderd: 64 om 67. Het wordt een buitengewoon spannende strijd eix eeix genot om te zien. De D.E.S. speler laat zich echter van zijn goede zijde kijken en weet weder de leiding over te nemen, waarna hij die niet meer afstaat en de gastheer een oogenblik verslapt, maakt N. N. daar een dankbaar gebruik van om de de partij van 150 caramboles cadre op de 39ste beurt te beëindigen, tex-wijl Swart 125 noteert. Hoogste series 22 en 24. Vervolgens binden D. Dekker (D.E.S.) en G. Duits (Vriendenkring) den strijd aan, de laatste als invaller met handicap voor den „D.E.S."-speler, Laatstgenoemde is er spoedig goed in en gaat bijna gelijy op met zijn sterkere tegen stander, die minder op dreef blijkt te zijn. Het wordt steeds duidelijker, dat de „D.E.S."- veteraan een gemakkelijke overwinning zal behalen. Als hij ten slotte de 40 en 35 handi cap vol heeft, ïxoteexrt zijn partner er 5. Hoogste series 5 en 6. Dc twee jonge krachten J. Vlug (D.E.S.) en De Wit (Vriendenkring) geven elkaar in de slotparttj niet veel toe en vertoonen mooi klein spel. Het wordt een nek aan nek i-ace. Dan maakt Vlug een goede 14, die door zijn partner onmiddellijk met 11 beantwoord wordt. Ten slotte weet dc gastheer op de 35ste beurt de 100 caramboles libre vol te maken. Hoogste series 14 en 11. De stand van den avond was „D.E.S." 319 caramboles, Vriendenkring" 276 caramboles. Blauw Wit II—Haarlem II (19—20) Haarlem II heeft het klaar weten te spe len om aan Blauw-Wit n de eerste twee punten te ontnemen. Deze wedstrijd, die meer spannend dan fraai was, werd op een slecht veld gespeeld. Een bal langs dexx grond geslagen, was moeilijk te stoppen. Het slaan der Blauw witters was beter dan dat der Haarlemmei-s, doch het veldwerk der laatsten was weel beter. De spanning nam vooral in' de laatste in nings toe. Na de 7e innings was de stand 1817. Haarlem moet aan slag en zorgt voor 3 punten. (1820 voor Haarlem). Daar na komt Blauw Wit aan slag. Ie en 2e man op 3 slag uit. De 3e geeft een slag in het binnenveld, doch door slecht aangooien komt deze op het derde honk. De volgende slag komt op het eerste honk, terwijl de derde lionkspe- ler thuis komt (1920). De hierna aan slag komende gaat weer op 3 slag uit, waardoor de overwinning voor Haarlem een feit ge worden was. De inningscijfers zijn: Blauw Wit II 06214321, totaal 19. Haarlem H 0323153 3, totaal 20 Haarlem IAjax B. Op het laatste moment kwam er bericht, dat deze wedstrijd werd uitgesteld. Haarlem II—H. H. C. Voor Woensdagavond zeven uur is bo vengenoemde wedstrijd vastgesteld op het gemeentelijk speelterrein aan de Kleverlaan. BaLo. Gedurende de vacantïe wordt de athle- tiekbeoefening op Vrijdagavond voortgezet. Met gymnastiek wordt weer begonnen op Dinsdag 26 Augustus. „De Morgenstond" te Heemstede. Het Vischcollege „De Morgenstond" te Heemstede hield Zondag een ouderlingen wedstrijd op baars in de Ringvaart tusschen Bennebroek en Hillegom. Er werd door vijf- ten leden aan dezen wedstrijd deelgenomen. In totaal werden 101 stuks gevangen. Er werd twee maal anderhalf uur gevischt, waarna in het lcutolokaal de uitslag werd bekend gemaakt. Deze was als volgt: 1. H. J. Kenselaar, 2. M. Spek, 3. C. War merdam. 4.J. Woudenberg, 5. J. v. Honscho- ten, 6. H. v. d. Braak, 7. P. v. d. Klaishorst, 8. G. Beerthuizen, 9. C. Laarman, 10. J. v. Si-aten, 11. H. Neeskens, 12. P. Spek, 13. P. Kramer, 14. C. B. v. d. Heuvel Jr. 15. J. v. Os. Des avonds had in een feestelijke bijeen komst de prijsuitreiking plaats in het club lokaal waarbij de Voorzitter iederen prijs winnaar met een toepasselijk woord zijn prijs overhandigde. Secretaris der Vereeniging is H. Neeskens, Molenwerfslaan 100, Heemstede. „Gevleugelde Vrienden" te Heemstede. Wedvlucht van Soignies (België), afstand 204 K.M. met jonge duiven (broed 1930). In concours 67 duiven. Los 8 uur v.m. Eerstgetoonde duif om 10 uur 52 min. 57 sec. Snelheid 1167 M. Laatste prijswinner 10 uur 56 min. 59 sec. Snelheid 1133 M. 1 9 A. v. Zadel, 2 3 4 7 8 15 E. D. des Bou- vries, 5 A. Verdonischot Jr.. 6 P. de Jong. 10 W. Eekhof, 11 12 J. G v. d. Meer, 13 A. Evc- leens, 14 Gebr. Lareman. Medaille gewonnen door A. v. Zadel. Haarl. Krachtsportvereeniging „Haarlem". In verband met de in October te verwach ten 2e klasse kampioenschappen worstelen en gewichtheffen van Nederland, welke zullen worden georganiseerd door D.V.S. Culem- berg, wordt thans met zeer veel ambitie bij H.K.S.V. „Haarlem" vooral wat de worste laars betreft, getraind. Door twaalf athleten zal aan dezen wedstrijd worden deelgeno men en indien zij serieus in traning blijven, verwachten de instructeurs goede successen. De H.K.S.V. „Haarlem" houdt haar oefen avonden op Dinsdag en Vrijdag van 8 tot 10.30 uur in het gebouw „Olympia". Haarl. Jachtclub. DE ZEVENDE SERIEWEDSTRIJD. De uitslag van den Zaterdagmiddag ge- zeilden seriewedstrijd in 12-voetsjollen luidt: 1. Geisha, M. G. Brand 1, 16, 41. 2. Gipsy. Mej. v. Houten 1, 23, 10, 3. Ineke, Oorver 1, 28, 5. 4. H. J. c. 87, Micheels 1. 30, 22- Mej. Zondervan raakte aan den grond en gaf de strijd op. De uitslag der 16 M. klasse is: 1. Treub I. C. Bernard 1, 16, 0, 2. Treub IV, M. van Breemen 1, 16, 25. 3. Treub VI C- W. de Visser 1, 19, 10. Nationale damdag te 's-Gravenhage. Door het dagblad „Het Vaderland" werd voor het houdexx van een nationaal beker tour nooi in het voorjaar van 1930 een be langrijk bedrag beschikbaar gesteld voor den aankoop van een aantal waardevolle prijzen. Met de organisatie en leiding van dit tour- nooi werd belast de damredacteur van „Het Vaderland", de heer Geo. J. A. van Dam te Wassenaar. Ter gelegenheid van de finale organiseert thans „Het Vaderland" te 's-Gravenhage een nationalen damdag en wel op Zondag 10 Augustus in „De Galerij", Laan van Meerder-, voort aldaar. Dit lokaal is het clublokaal van het Resi dentie Damgenoofcschap en biedt plaats aan ruim 300 personen. Door den heer J. W. van Dartelen zal een simultaanséance gegeven worden voor niet-leden van damclubs. De toegang tot het wedstrijdlokaal is voor ieder gratis opengesteld. n- Ja maar BROEKMAN kleedt U toch beter G. A. BROEKMAN KLEERMAKER KLEINE HOUTWEG 5 TELEF. 12225 DE NEDERLANDSCHE ZWEMKAMPIOENSCHAPPEN TE GOUDA. H.V.G.B. vestigt eert nieuw record. (Van één onzer medewerkers) Eerste dag Het weer was wel bijzonder gunstig voor deze wedstrijden. Toch viel cle publieke belangstelling niet mede, toen Zaterdagmiddag werd begonnen met de 15U0 M. vrije slag heeren. In de eerste serie startten o.a. Braam en Van Hemsber- gen. In de tweede serie trok Liezenberg zwaar tegen Brandt uit Zutfen. •De Man mist te winnen, zonder noemens waardig veel tegenstand te ondervinden. Op 100 M. vóór de finish deed Braam nog een vinnige poging om Van Iiemsbergen te passeeren, doch de Haarlemmer sloeg bijtijds een spurt in en behield de derde plaats. Voor de wisselslag heeren ging Hegi (Zian) alleen over de baan. De 4 x 200 M. estafette was sensationeel. A. Z. was voor er bleef voor, doch toen Coe- reugie, als invaller, te water ging was de rol van A. Z. uitgespeeld, en won het Y, op den' voet gevolgd door Dolfijn. Het schoonspringen der dames leed onder de afwezigheid van mej. Klapwijk. Nu was mej. Hestex-man (Y) de eerste. In de 200 M. vrije slag zagen we Kemper tegen Brink en De Haas. De Axnsterdam- mer trok dat het een lust was, en bleef 10 sec. vóór den Groninger. De 5 x 50 M. vrije slag estafette dames was zonder strijd voor de Rotterdamsche Dames- zwemclub, doch in het I-Ieerennummer lever de H. Z. P. C. een vinnigen strijd tegen het Y, dat met handslag won. Daarmede waren de wedstrijden van den eersten dag geëindigd. Tweede dag. Prompt op tijd werd begonnen met de 400 M. vrije slag dames, waarin alleen mej. D. Iliesken (A.D.Z.) startte. Zij zwom rustig en behaalde het kampioenschap in den weinig fraaien tijd van 6.40.6. De 400 M. vrije slag heeren werd verzwom- men in twee sei-ies. Helaas startten De Man en De Haas niet in dezelfde serie. De Man, Van Hemsbergen en Kemper be streden nu elkaar. De Utrechtenaar liep dra iets uit op Van Hemsbergen, Kemper gaf na 100 M. op. De Haarlemmer slaagde er niet in om den afstand te verkleineix, integendeel De Man vergrootte zijn voorsprong nog iets, om in 5.36.8 te winnen. De tweede serie, gevoinxd door van Voorst (A.Z.) en De Haas (Zian), was voor den Ha- genaai-, die elke 100 M. een tweetal seconden beneden de tusschen tij den van De Man keer de, om tenslotte den wedstrijd in 5.34.8 te winnen. Van Voorst bleek nog sneller dan Van Hemsbergen te zijn geweest. De 200 M. schoolslag voor dames, in één serie verzwommen, werd een zege voor N. de Vries, Internos, Amsterdam. De 20o M. schoolslag voor heeren bracht Vrugt D.W.R. tegen Korpershoek. Vrugt heeft dezen wedstrijd aan Korpershoek niet ca deau gedaan. De Haarlemmer bleef den Rot terdammer baan op baan bedreigen, om tenslotte met geringen achterstand te verlie zen. De 3 x 50 M. wisselslag was voor R. D. Z. I welke zonder T.Klapwijk was. Internos moest het zonder N. de Vries stellen, hetgeen ook voor deze ploeg dus een handicap beteeken- de. De eerste serie der wisselslag-estafette heeren was een fraaie race tusschen Zian, H. V. G. B. en H. Z. P. O'. De Haarlemmers hadden het erg benauwd door den achterstand van Van der Meer Jr. op de rugbaan. Kooij bracht H. V. G. B. ech ter met de leiders, H. Z. P. C. gelijk en Schouw wist, door het slaan van spurtjes zijn tegenstanders te bedwingen, en daar mede eindigend in den zeer fraaien tijd van I.42.2, hetgeen een nieuw Nederlai\dsch re cord beteekeixt. Een bijzondere goede presta tie van de Haarlemsche club op deze zware zweinbaan. Haarlem, in de tweede serie, was minder gelukkig en maakte ditmaal een slechten tijd. De deelneming aan de 100 M. vrije slag voor dames was treurig. Slechts mej. Smits van Internos verscheen aan den start. Deze haastte zich in het geheel niet en maakte dientengevolge een zeer slechten tijd. Fraaier was de 100 M. vrije slag heeren. In de eerste serie zwommen Ingenhuyff, Van Essen, Maurenbrecker en Dijkema. De Groninger vooral zwom een keurigen stijl, doch zijn tempo is te laag, waardoor Van Essen met korter slag den kop kon hou den. Ook in de tweede serie ontspon zich tus schen De Haag en Delwel een vinnige strijd in de eerste 50 M. Na het keerpunt bleek het tempo voor Delwel te hoog. De Haas won onbedreigd. Bij het vergelijken der tijden bleek Van Essen het 1/5 sec. korter te hebben gedaan; hij behaalde dus het kampioenschap. Het schoonspringen was van dc bekende krachten over het algemeen goed. Enkele Rotterdamsche nieuwe gezichten waren erg onzeker. Stotijn was, vooral in de afwerking der vrije sprongen, subliem. Menig applaus viel hem ten deel. Voor de 100 M. rug dames verscheen slechts één zwemster aan den start, n.l. mej. Kort- hof van Internos. Ook deze tijd was niet fraai. In dezelfde kamp voor heeren bleef A. v. d. Meer Jr. afwezig. Een nieuwe kracht, n.l. v. d. Heesen (De Otter, Hilversum) zou zijn kunnen toonen. Hij bleek over een soepele crawl te beschikken, waardoor hij De Haas de eerste 50 M. glad bijhield. Nadien schoten zijn krachten iets te kort; De Haas wist uit te loopen om één lengte te winnen. Twee ploegen startten slechts voor de 4 x 100 M. vrije slag estafette, n.l Internos en R. D. Z. Niettegenstaande de Rotterdamsche dames niet hun snelste ploeg te water kon den brengen, wonnen'zij met grooten voor sprong. De heerenestafette ging tusschen H. Z. P. C, en Het Y. De Amsterdammers namen spoedig een kleinen vooi-sprong, die in de derde baan tot een viertal meters was opgevoerd. In de laatste baan hield Ingenhuyff het vrij goed' tegen Van Essen; het verschil werd dan ook niet veel grooter. De tijden waren overigens niet bijster goed. Tot besluit der wedstrijden speelde het Nederlandsche jeugd-zevental tegen een combinatie van spelers, op de kampioen schappen aanwezig. Bij deze ploeg speelde o.a. Braam (H.P.C.) mede. De jeugd zwom uitstekend, en daar de te- genpartij het niet al te zwaar opvatte, kon den zij met 21 winnen. De tijden van den eersten dag zijn: 1500 M. vrije slag heeren:' 1. Dc Man, U. Z. C., 23.17.8 2. Van Hemsbergen, Haarlem 23.25.4 3. Braam. H. P. C„ 23.36.2 300 M. Wisselslag heeren: 1. G. Hegi, Zian 5.4.2 4 x 200 M. vrije slag heeren: 1. Het Y, 11.23.4 2. Dolfijn, 11.23.8 3. H. Z. en P. C. 11.39.6 Schoonspringen Dames: 1. C. E. Hesterman, het Y, 65.78 p. 2. M. Suth. Royaards, H. D. Z. 59.58 p. 200 M. vrije slag Heeren:, 1. De Haas, Zian, 2.33.4 2. Brink, Dolfijn, 2.36.4. 3. Kemper, Z. C. G., 2.46.2 5 x 50 M. vrije slag est. dames: 1. R. D. Z. 3.4.2 Idem heeren: 1. H. Z. P. C. 2.31.2 2. Het Y, 2.31.6 3. G. Z. C. 2.55,8 De tijden van den tweeden dag zijn: 400 M. vrije slag dames: 1. D. Hüsken, A. D. Z. 6.40.6 400 M. idem heei-en: 1. De Haas, Ziaix 5.34.8 2. De Man, U. Z. C. 5.36.3 3. v. Voorst, A. Z., 5.51.2 200 M. schoolslag dames-; 1. P. F. de Vries, Internos, 3.22.4 2. J. H. Huybers, hét Y, 3.24.8 3. J. Kastein, H. D. Z. 3.27.4 200 M. idem heeren: 1. Koi-pershoek, R. Z. C. 3.5.6 2. Vrug', D.W.R 3.6.8 3. Hegi, Zian, 3.18.2 3 x 50 M. est. wisselslag dames: 1. R. D. Z. I 1.55.4. 2. Internos 1.59.4 3. R. D. Z. II 2.7.2 3 x 50 M. est. wisselslag heeren: 1. H.V.G.B. (v. d. Meer Jr., Kooij, Schouw)] 1.42.2 nieuw Nederlandsch record (oud re cord 1.42.6). 2. H. Z. P. C. 1.43.6 3. Het Y, 1.44 4 100 M. vrije slag dames: 1. E. Smits, Internos 1.25,2 100 M. idem heeren: 1. H. v. Essen, Het Y, 1.6.0 2. De Haas, Zian 1.6.2. 3. Ingenhuyff H.Z.P.C., 1.6.6 Schoonspringen Heeren: 1. Stotijn, I-I. Z. P. C. 138.52 p. 2. Lotgering. Het Y, 124.86 p. 3. Gompers, het Y, 104.28 p. 100 M. rugslag dames: 1. J. Korthoff, Internos 1.30.6 100 M. idem heeren: 1. De Haas, Zian, 1.18 2. v. d. Heesen, Otter, 1.20.8 3. G Voogd, Y, 1.28.8 4 x 100 M. vrije slag est. dames 1. R. D. Z. 5.37.2 2. Internos 5.59 4 x 100 M. idem heeren: 1. Het Y 4.42.0 2. H. Z. P. C. 4.47.0 JeugdzeventalRest v. Nederland 2—1. De Hendrik v. Essen-beker werd met 40 o. gewonnen door het Y, en de Turmac-bekêr met 26 p. door R. D. Z.

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 12