De Kinderpagina van 2? T. 6?° 12! 8" 12! AMSTERDAM ROTTERDAM GRONINGEN LEEUWARDEN SN AAR LEM LEIDEN UTRECHT AR. N Ii EM ENSCHEDE DORDRECHT NIJMEGEN EINDHOVEN Voor den leestijd van 2 tot 6 jaar Wim en het Gansje. Wim „Gansje, ga naar huis: 'k Heb den vos gezien En die stoute Rein Bijt je dood misschien.** Gansje „Foei, Wim wat een schrik! 'k Krijg haast kippevel Nu, ik g3 maar gauw; Dag, hoor! Dank je wel!" Mooi, wollen Ba- byjasje met lm. bontkraag en manchet. Leuk zakje, rug met Keilernaad. In snoezige tinten, voor 2'/i Jaar Schattig Klnder- manteltje v. zij den Pluche, ge heel gevoerd. In fraaie tinten als Bleu.Rose,Beige voor den leeftijd van V/2 J. slechts 50 Leuk model Babyjurkje van zutver wollen Crêpe, mooi gesmockt cn gegarn.' m. zijden stiksel ook op zakje. In echt-kin- qq derlijke tinten, v. F leeft. 2 J. slechts Met kleine stijging per maal De Stofzuiger op vier beenen! Jullie bent stellig wel eens in „Artis" geweest, den grooten dierentuin in Amsterdam, of anders in Rotterdam of Den Haag. En als wc jullie nu vroe gen, wat je er het mooiste of meest eigenaardige gevonden hadt. dan zouden jullie wellicht allemaal een ander dier opnoe men. Maar jullie raadt nooit waarom kleine Piet, vijf jaar oud, den olifant nu juist het meest belangwekkende in den dierentuin vond. Daarom zullen we het maar verklappen: hij vond den olifant het aller grappigst, omdat die zoo handig centen cn pinda's met zijn slurf? neen!volgens klei ne Piet met ziinstof zuiger opzoog! Vier eigenwijze Kuikentjes. Vier eigenwijze kuikentjes Die wilden, als papa, Eens heel parmantig kraaien [gaan Wel ja, wel jal Hun kopje staken ze in de [lucht Maar wat geluid o wee! Op kraaien leek het niemendal - Wel nee, wel neel Daar kwam een wijze haas (voorbij, Die lachte: „Ha, ha ha!. Wacht, tot jelui wat ouder [bent Wel ja, wel ja!" Keurig Tweed- Babyjasje. Ra- glan-model. In leuke linten en dessins, geheel m.flanel gevoerd ook m. ceintuur rondom. Voor 2 J. vanaf slechts Moeders! November-Aanbieding bij C A beteekent altijd, dat de bekende, toch reeds zoo lage C A prijzen ook voor goede en moderne Kinderklee- ding nog eens extra zijn verlaagd 1 Door deze ongeëvenaard-fage C A prijzen en door de enorme keuze onzer rijk-geschakeerde collecties zult ook U Uw Kinderen thans allen gemakke lijk kunnen kleeden, zooals U dat graag wenscht! Voor den leeftijd van 6 tot 12 jaar Leuk, blauw Ra- tlné Jongensjek- kertje.moolekrul geheel gevoerd en gegarneerd met ankerknoo pen. Voor den leeftijd v. 2 Jaar vanaf slechts 90 2!° 1' Met kiclnc stijging per maat Aardige Flanel len Schooljurk, leuke ruit, m. zij den strikje en ceintuur rondom. Rokje met diepe plooien. Div. tin ten, v. 6 J. slechts Keurige Velvet Kinderjurk met zijden kraagje In drie tinten en aardlg-aangezet klokrokje. In A- cajou. Bleu enz. 6 jaar slechts 25 95* Met kleine stijging per maat. Warm Winter jasje van blauw Ratlné, geheel geboord en ge voerd en ook m. goud-tres op kraag en mouw. Voor leeft. 6 jaar vanaf slechts Degelijke Fan tasie Jongens- Ulster v. mooie Velours en orlg. Eng. stoffen, ge heel gevoerd en met breede be legsels-, v. leeftijd 8 J. vanaf slechts 75 9" 5! Met kleine stijging per maat. Aparte Fancy Kindermantel m. Im. bontkraag en moderne man chet. Rug met diepe plooien en leukeknoopgarn. In dlv. tinten en dessins v. 6 j_ar Prima Velours Fantasie Mantel tje m. grooten E- Jarré - bontkraag en manchetgarn. Vlug zakje en ceintuur rondom. Aparte rug. Voor leeft 8 J. slechts 75 3" 6.' Met kielne stijging per maat. Even Lachen. Moeder, mag ik die appel hebben, die in de kast ligt? Ja, lieverd! O, wat ben ik blij, dat U ja zegt! Heb je dan zoo'n honger? Neen, Moeder, maar ik heb hem al opgegeten! Jan schreef in een opstel: Toen sloeg de klok vijf mi nuten over tien. „Hoe kan dat nu", vroeg de juffrouw. „Wel die klok liep 5 minuten achter 1" „Waarom huil je, ventje?" „Hij heeft m'n boterham in de modder gegooid!" „Met opzet?" „Nee, met koek!" Vreemdeling: „Is het meer op deze plaats erg diep?" Boer: „Dat geloof ik niet, hoor; als de lui hier zwemmen, steekt hun hoofd bover water uit!" Voor Jongelui van 12 jaar FJalieuse Tweed Mantel, geheel op zijde, m. groo ten Ejarré-bont- kraagen keurige ruggarneerlng. In de nieuwste tinten en dessins voor den leeftijd v. 17 jaar slechts Moderne Fanta- slestof Jongeda mes Mantel met grooten lm. bont kraag en man chet. Rug met aardige teeke nlng v. nervüres. In de nieuwste dessins v. 13 Jaar 13." 8 75 Aparte Chiffon Corde Jongeda mesjurk m. piqué overkraagje, leu ke knoopgarn.en ceintuur rondom Rok met breede plooien. In dlv. tinten v. 13 Jaar Beeldige Avond- Jurk van zuiver zijden Crêpe de Chlne.geheel af gebiesd en met keurig smock- werk en zijde- bróderle. Apart plooirokje. V.l 2 J. 50 Weet je de overeenkomst tusschcn een astronoom (ster renkundige) en een gastronoom (lekkerbek)? Wel, beiden komen hard aan- loopen, als men roept „Kome ten!" („kom eten!"). Te klein voor twee Personen. Toen Frederik de Grootd eens in zijn werkkamer bezig was eenige papieren te door bladeren, zag een der heeren van zijn gevolg 's konings gou den snuifdoos op tafel staan en kon de verzoeking geen weer stand bieden, er heimelijk een snuifje uit te nemen. De koning echter zag het in een der spie gels, die in 't vertrek aanwezig waren. Hij nam de snuifdoos op en vroeg den hoveling, of zè hem nog al aanstond. „Ja, Sire", zei de ander, niet weinig verlegen. „Welnu", zei Frederik, „neem ze dan en beschouw ze als uw eigendom; ze is te klein voos ons beiden." Nieuwe Lumber Suit (plus four met Jekker) van Eng. Tweeds en 00k In Peau de Pêche (m. korte broek. Voor den leeftijd v. 13 Jaar vanaf slechts Aparte Jonge- heeren - Ulster v. zuiver wollen Velours en Eng. Fancies, dubbel gestikt en met aange weven rug Voor leeft. 16 J. vanaf slechts 50 Met kleine stijging per maat Ons Dierenhoekje.

Haarlem's Dagblad | 1930 | | pagina 8