UITVERKOOP LEO H. DE NIE &H. Hmtfi tS&tL/uurt. tyqftTuM &t &4t 4C*i Zp. qp&CJtpo/tz S/üiaACyuóteuS 4a«, &&UW*H. BINNENLAND. ZIJLSTRAAT KINADRUPPELS I STA TEN- GENERAAL. Nederland-België. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cis. per re*«L WEER EEN ADVOCAAT VOOR DE RECHTBANK. Oplichting in samenwerking met anderen. EEN VROUW TE LIMMEN VOOR ƒ1200 OPGELICHT. De arrondissement^ rechtbank te Amster dam. georesidieerd door Mr. J. Huysinga, maakte in haar zitting van Vrijdag een aan vang met de behandeling van de strafzaak tegen een Amsterdamsch advocaat, die onge veer een half jaar geleden wegens verschil lende hem ten laste gelegde misdrijven werd gearresteerd en opgesloten. Verdachte werd verdedigd door Mr. P. A. Kokosky. "Wat de voorgeschiedenis en de uitvoerige tegvaarding betreft vermelden wij het vol gende: Een advocaat stond in zakenrelatie met een koopman te Bussum en een koopman te Amsterdam. Zij brachten hem in connectie met een koopvrouw te Limmen, die zij op haar verzoek aan een crediethypotheek, die de juffrouw op haar woning waarop reeds hypotheek rustte wilde nemen, wilden helpen. De dorpstimmerman en aannemer F. Meyer werd ontboden om een 1 axatierapport op te maken. Hij deed dit en schatte het huis op acht duizend gulden. Op 17 April zou ten kantore van een nota ris te Amsterdam een notarieele volmacht zijn opgemaakt, waarbij aan den Amsterdam- schen koopman volmacht werd verleend om voor de juffrouw op te treden. Intusschen had de neef van de juffrouw een bezoek gebracht ten kantore van den advocaat die hem een valsch taxatierapport zou hebben doen schrijven, waarin werd ver klaard, dat het huis te Limmen op achttien duizend gulden werd getaxeerd. De neef zou vervolgens op aandringen van den advocaat het stuk valschelijk hebben ge teekend met. den naam F. Meyer. De advocaat aldus de dagvaarding dicteerde het stuk woord voor woord, terwijl hij er bij zei, dat hij niet te mooi moest schrijven en eenige taalfouten moest maken omdat het z.g.n. opgemaakt was door een handarbeider. Misleidend zou de advocaat den neef van de juffrouw hebben medegedeeld, dat het oorspronkelijke taxatïerapport niet in orde was én dat de Bussumsche koopman daarop vermoedelijk geen crediet zou willen verlee- nen, daarom moest een stuk worden opge maakt, dat het huis 18.000 waard was, het zou dan kunnen dienen om de hypotheek van den koopman los te krijgen. Voorts zou hij aan den neef een vergoeding voor zijn „werk" hebben beloofd. Op 20 April d.a.v. kwam de bewuste crediet hypotheek tot stand. Ten kantore van een notaris werd de acte verleden in het bijzijn van den advocaat, den Bussumschen koop man als geldgever en den Amsterdamschen koopman als „Gemachtigde" van de juffrouw. In deze acte werd het volgende opgeno men: „In aanmerking nemende, dat de juf frouw op heden aan den Bussumschen koop man schuldig is een bedrag van achtduizend acht honderd gulden, zulks wegens geleende gelden en verkochte en geleverde goederen, is de koopman bereid boven het ter leen ver strekte bedrag aan haar ter leen te verstrek ken een som van twaalfhonderd gulden, mits voor het geheele aan hem verschuldigde be drag, zakelijke zekerheid wordt verleend. De andere koopman als gemachtigde van de juffrouw optredende, ontving direct 600 en zou uiterlijk 1 Mei 1931 nogmaals 600 krijgen voor zijn lastgeefster Tegelijk werd een hypotheek-acte opge maakt. op het huis van de juffrouw ten be dragen van 10.000. Het stuk, waarin dus werd verklaard, dat zij een oorspronkelijke schuld van 8800 aan den Bussummer had werd door haar lasthebber, den anderen koopman onderteekend, waarmede deze schuld die niet bestond werd erkend. Voor een bedrag van 600 aan contanten had de Bussumer dus een vordering van 10.000 op de juffrouw in handen gekregen. Beide kooplieden zouden hebben geweten, dat het taxatierapport valsch was. Zij zou den aldus hebben gehandeld om het boven vermelde valschelijk opgemaakte stuk als echt en onvervalscht te gebruiken of te doen gebruiken. Aan den advocaat werd mede plichtigheid, subsidiair uitlokking van deze strafbare handeling ten laste gelegd doordat hij den tekst van de acte had ontworpen, ge typt of doen typen. Voorts zou hij aan den kooplieden hebben medegedeeld, dat het slechts een provisioneele acte was en dat de goederenleverantie vermeld stond omdat een enkele geldleening niet mogelijk was. Ook zou de advocaat van den Amsterdam schen koopman ccn gedeelte hebben gekre gen van het geld. dat hij van den Bussum schen koopman had ontvangen om aan de juffrouw af te dragen. Tenslotte zou hij en kele stukken laken van den Amsterdammer hebben aangenomen, die het eigendom van de juffrouw waren en die de koopman zou verkoopen. Geheel los van deze zaak stond de advocaat bovendien nog terecht, verdacht van ver duistering van gelden in een faillissement waarbij hij als curator optrad. Als zoodanig was hij door de Arrondissements Rechtbank te Amsterdam benoemd op 2 Februari 1925. Aan deze zaken ging de behandeling voor af van de strafzaak tegen den Amsterdam schen koopman, verdacht van verduistering van gelden ten nadeele van de koopvrouw uit Limmen tot een bedrag van 1200. Hij had dit geld als crediethypotheek van den Bussumer ontvangen, doch niet aan de juf frouw afgedragen. Een deel had hij aan den advocaat eeveven, een deel zelf gehouden. Voorts had hij goederen van de iuffrouw', zoo als tafelkleeden. dekens etc. verkocht en het geld n'et aan haar afgedragen. Als verdedi ger van den koopman trad op mr. Schokking. De zitting opende met een incident. Toen de getuigen waren afgeroepen, bleek dat dc nc«f van de juffrouw in Duitschland vertoeft en niet komen wilde. De verdachte hield een uitvoerig relaas. Waarvan de hoofdinhoud was: „Ais de neef van de juffrouw niet komt getuigen, ben ik niet te spreken, ik sta er op, dat hij wordt gehoord". De rechtbank aldus verd. is abuis, als zij meent, dat het plan was om de koopvrouw te Limmen te benaderen. De bedoeling was om den Bussumer op te lichten, want dat, aldus verd. is een geboren misdadiger; hij is de grootste boef van Nederland. De acte, waarbij verklaard werd, dat de juffrouw 8800 schuld aan den anderen koop man had, had verd. mede onderteekend, doch hij had niet geweten wat er in stond. Van de eerste betaling bij den notaris ad 600 had verd. 520 in handen gekregen. De notaris had 80 als honorarium afgehouden. Van de 520 had hij 200 aan den advo caat afgedragen. Van de rest had hij een groot gedeelte aan de juffrouw gegeven om schulden tè betalen. Ook had hij in gezel schap van de juffrouw en haar neef heel wat geld verteerd in een café. Al het voordeel dat ik heb gehad, zoo riep verd. uit, bestaat uit een paar nieuwe schoe nen van 6.90. Met betrekking tot de verduisterde goede ren verklaarde verd. dat de koopvrouw op raad van den advocaat een groote partij ma nufacturen op crediet had gekocht. Toen het op betaling aankwam, ontstonden er moei lijkheden. Verd. zou, beneden inkoopsprijs, een groot deel van de goederen van de hand doen. Hij verkocht voor 260 doch droeg het geld niet af. Deze verduistering bekende verdachte. De juffrouw uit Limmen, als ge tuige gehoord, verklaarde, dat zij in het ge heel slechts 105 van de hypotheekgelden had gekregen. Het blijkt meer en meer, dat de juffrouw van de verschillende transacties weinig of niets heeft begrepen, wel wist zij nog te ver klaren, dat de advocaat haar den raad had gegeven voor 40.000 a 60.000 in te koopen Ook zou deze gezegd hebben, dat, als de cre diethypotheek werd verleend 200 aan den Amsterdamschen koopman zou worden be taald. De Officier van Justie mr. Reflingh ver zocht hiervan acte. Dit geschiedde onder pro test van mr. Kokosky, verdediger van den advocaat, die deze handelwijze onbehoorlijk noemt. Naar aanleiding van het protest van mr. Kokosky, zeide de Officier mr. Reilingh, dat hij het protest zeer wel kon begrijpen, doch dat het helaas onmogelijk was gebleken om de zaken gevoegd te behandelen, hoewel zij zéér nauw ineengrijpen. Mr. Kokosky be tuigde zijn dank voor de ruiterlijke woorden van den Officier. Vervolgens werd de Bussumsche koopman gehoord, tegen wiens verklaringen verdach te protesteerde. De rechtbank besloot daarna de zaak te schorsen tot Woensdag. Hierna werd eerst nog de advocaat, die nog moet terechtstaan, als getuige a décharge ge hoord. De verdediger Mr. Schokking vroeg hem wanneer en waar get. met verd. en de beide dames had gesproken over het koopen van goederen op crediet. Getuige beriep zich op zijn ambtsgeheim als advocaat. Dc zaak van den advocaat. Na de pauze werd een aanvang gemaakt met de behandeling van de strafzaak tegen den advocaat wier medeplichtigheid, subs, uitlokking subs, doen plegen van valschheid in geschrifte en heling was ten laste gelegd Gevoegd met deze zaak werd de verduistering in het faillissement behandeld. Behalve Mr. F. A. Kokosky trad Mr. W. F. A. Reus als verdediger op. Mr. Kokosky pro testeerde er nog eens tegen, dat in de vorige zaak van verschillende getuigenverklaringen acte was genomen. PI. betreurde het, dat er verklaringen onder eede werden afgelegd, die uitsluitend de zaak tegen den advocaat be troffen. PI. was in de eerste zaak niet in de gelegenheid tegen aanvragen te stellen. PI. vond het jammer, dat de zaken niet gevoegd waren behandeld, hij hoopt, dat de rechtbank de in de eerste zaak afgelegde ver klaringen betreffende pl.'s cliënt buiten be schouwing zal laten. Na eenige korte getuigenverklaringen werd de zitting geschorst tot Maandag. DS. J. A. BEYERMAN f Te Amsterdam is in den nacht van Donder dag op Vrijdag in den ouderdom van 83 jaar overleden ds. J. A. Beyerman, de nestor der Remonstrantsche predikanten. Ds. Beyerman was achtereenvolgens predikant te Leiden, Groningen én Amsterdam. IJS BELEMMERT DE SCHEEP VAART REEDS. IN GRONINGEN DE VAART GEDEELTELIJK STIL GELEGD. Reeds thans begint de scheepvaart in Gro ningen hinder van het ijs te ondervinden. Voor zeilschepen is de vaart reeds zoo goed als geheel stil gelegd, terwijl er groote kans bestaat dat bij doorgaand vriezend weer Maandag vrijwel de geheele vaart zal zijn stilgelegd. De Lemmer- en Hunzebooten varen toch door, doch de Hunze ondervindt reeds belemmering. In de stad Groningen zijn eenige ijsbanen opengesteld, terwijl de andere, met het oog op de komende vrije dagen, nog gesloten zijn gehouden, doch heden zeer waarschijn lijk ook open zullen gaan. GEEN PRI.ÏSVERHOOGING VAN NEDER- LANDSCHE WOLLEN STOFFEN? In de te Amsterdam gehouden vergadering van winkeliers. Importeurs en handelsagen ten van dames- en kinderkleed ing had de heer C. H. Vogelzang uit Haarlem meege deeld, dat de binnenlandse he fabrikanten hun prijzen zullen gaan verhoogen. De Til- burgsche Vereeniging van Fabrikanten van Wollen Stoffen deelt in antwoord daarop mede, dat haar van prysverhoognvg. resp. plannen daarvoor niets bekend :s. De ver eeniging heeft zich tot den heer Vogelzang gewend met het verzoek om zijn. motiveering mee te declen. Wegens verplaatsing en ver bouwing nog slechts 10 dagen van alle soorten AARDEWERK t.o. het Stadhuis DE VICE-VOORZITTERS VAN DEN VRIJHEIDSBOND. Over de vermoedelijke benoeming van mr. W. C. Wendelaar, burgemeester van Alkmaar tot vice-voorzitter van den Vrijheidsbond, verneemt het Handelsblad nog. dat de hui dige vice-voorzitters mr. P. Rink en mr. P. Drooglever Fortuyn resp. wegens hoogen leeftijd en wegens drukke bezigheden wen- schen af te treden. ROTARLANS EN DE NEDERLANDSCH- BELGISCHE TOENADERING. De Nederlandsche Kamer van Koophandel in België heeft een enquête uitgeschreven over de mogelijkheid van nauwere economi sche samenwerking tusschen Nederland en België. Thans hebben de Rotary-clubs van België en Nederland, naar de Tel. meldt, in de enquête aanleiding gevonden om op 27 Februari te Rotterdam bijeen te komen en over het onderwerp te doen spreken door prof. dr. H. T. Colenbrancer van Nederlandsche zijde en door den Belgischen minister van Staat Albert Devèze van Belgischen kant. VRACHTAUTO ONDER SPOORBOOM DOOR GEGLEDEN. Te Enschedé is een vrachtauto door de gladheid van den weg tegen een afsluitboom van den gesloten overweg gereden, heeft de boom opgelicht en is onder den trein geko men. Den chauffeur werd een been afgere den. De vrachtauto werd voor het grootste deel vernield. Twee schooljongens, die ach ter op de auto zaten, wisten er nog af te springen. MASSA-ONTSLAG BIJ DEN ROTT. LLOYD. Bij den Rotterdamschen Lloyd is aan een vijftigtal stuurlieden en machinisten uit ver schillende rangen ontslag aangezegd. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN a 60 Cts. per regel. Dr H.NANNING'S EETLU5T-0PWEKKEND. ƒ1.30 pO.J SPORT EN SPEL VOETBAL. ONZE PORTRETTEN-GALERIJ. 96. J. W. KOENE. E. D. O. Van dezen jongen, heel bescheiden op tredenden linksbuiten kan E. D. O. nog veel pleizier beleven. Zooals onze lezers weten is het aantal goede linksbuitenspelers niet groot. Een vereeniging mag er zoo één dan ook wel goed vasthouden. Koene, die op 16 Juli 1910 in voormalig Schoten geboren werd, begon op 16-jarigen leeftijd te voetballen. Hij sloot zich meteen aan bij E. D. O. en >verd als linksbuiten in het negende elftal ge plaatst. Dit duurde ongeveer twee jaar. Toen doorliep hij snel bijna alle elftallen, totdat hij in het derde belandde, waarin hij twee jaar vertoefde en steeds als linksbuiten. Daarna werd hij een poosje in het tweede geprobeerd. Maar hij voelde, dat de wedstrij den hem hier te zwaar vielen. Hij verzocht daarom, weer in het derde te mogen spelen. Li de zomermaanden speelde hij dikwijls in vriendschappelijke wedstrijden als invaller in het eerste mee. Hij was zeventien jaar, toen er een vacature in het eerste elftal kwam. Er moest een keuze gedaan worden tusschen Koene en W. Zandstra. Het pleit werd ten gunste van eerstgenoemde beslecht. Drie jaar geleden werd hij door ce Techni sche Commissie van den K.N.V.B. uitverkoren om met een Westelijk elftal, bestaande uit jonge spelers, tegen het Nederlandsch elftal te spelen. Die wedstrijd had te Rotterdam plaats. De Westelijken verloren weliswaar met 6—1, maar het- was toch voor Koene een hoogst aangename wedstrijd. Hij heeft ook eens een plaats in een Noord-Hollar.dsch elf tal gekregen. Wij kunnen uit de beste bron aan ED O. de verzekering geven, du'. Koene altijd plezierig in deze vereeniging speelt. TWEEDE KAMER. Steun aan Zufderzeevlsschers goedgekeurd. Hamer stukken afgedaan. Wanneer nieuwe Pachtwetten? Ook schadevergoeding aan Noordzeevlsschers. 12 Februari. Om te beginnen juister: om de week goed te eindigen heeft de Kamer twee dozijn hamerstukken afgedaan. Dat hield eigenlijk langer op, dan wel in overeenstem ming was met den naam „hamerstukken". Bij deze serie was het ontwerp tot goed keuring van het verdrag i. z. valsche mun- terij. Maar ook het ontwerp tot goedkeuring van het aangaan van een geldleening van 200 millioen. Voorts werden vele conclusies afgedaan. Meestal heel persoonlijke aangelegenliacwm. Waarover noch discussie, noch stemming noodig was. Toen de Kamer tegen den zin der regee ring een jaarweddeverhooging van twee sergeants-majoor had aangenomen, vroeg een grappenmaker, wie nu moest aftreden, de heer Ruijs of de heer Deckers? (De heer Ruys neemt immers beide ministeries waar) Vrijdag is vragendag. Dan mogen om kwart voor vieren. Kamer leden die iets dringends op het hart hebben zich in korte woorden tot de regeering wen den. Discussie is niet toegelaten dan. Van daag vroeg de heer Hiemstra of er kans was op een spoedige indiening van een nieuwe pachtwetgeving. Minister Ruys antwoordde, dat de regeering nog geen gelegenheid had gehad, zich daarover te beraden. En dat hij hij dus dit dan als antwoord op een tweede vraag ook geenerlei mededeeling kan doen over den eventueelen inhoud van de eventueele wetten. De Kamer heeft vandaag de Zuiderzeebe- grooting verder afgedaan. Alleen werd nog gesproken over het nieuwe Zuiderzeesteunbe- sluit. hetwelk een week geleden ongeveer is gepubliceerd. De Kamer was daarover wel tevreden. De heeren v. d. Bilt. Duymaer, Snoeck Henke- mans, Dr. Vos en Mevr. Bakker-Nort. be grepen de noodzaak van het vervangen als direct; beslissend orgaan in steun-aangele- genhc-den van de Generale Commissie door een Rijksdienst. De general commissie werd onder duidelijke instemming van den mi nister daarvoor een te log lichaam geacht. Wat niet beteekende, dat Mr. Reymer niet veel waardeering had voor die commissie. Maar een snelle en vlotte behandeling werd thans toch wel als hoofddoel genoemd. Algemeen werd gevraagd om een milde en soepele toejpssing van wet en besluit, een vraag, welke de minister ook toestemmend beantwoordde. Even algemeen klonk het ver zoek, om een beroepsinstantie mevr. Bak ker-Nort pleitte daarvoor met vuur tegen gewraakte uitspraken van den nieuwen Rijksdienst. Ook hier was de bewindsman niet afwijzend. Hij zal, wanneer er bezwaar den zijn tegen een bepaalde uitspraak, het advies inwinnen van de Generale Commis sie voor hij zijn eindoordeel geven zou. Ge noeg invloed zou dan toebedeeld blijven aan de plaatselijke commissies. De heer Heemskerk die, dat bleek dui delijk, allerminst ingenomen was met de rede van Dr. Colijn over de verdere inpol dering van de Zuiderzee had veel bezwa ren. Hij noemde de uitkeeringen wegens waardevermindering bepaald schriel. Wanneer, zoo zei Mr. Heemskerk, volgens het besluit gedurende 20 jaren 5 pcu wordt uitgekeerd, dan ontvangt men, gekapitali seerd minder dan zijn waardevermindering. Minister Reymer zal deze klacht over schrielheid ernstig onderzoeken. Bij het. uit voeren van het k. B. zal de nieuwe Rijks dienst een groote mate van vrijheid hebben, al heeft de dienst dan ook enkele richtlijnen meegekregen. De minister zal ook rekening houden met de nadeelen welke de afsluitdijk zal toe brengen aan Noordzeevisschers voor wie de afdamming nadeel brengt door vermindering van den vischstand: botjes, scholletjes en tongetjes brengen Immers zoo voerde Mr. Heemskerk zijn hoorders de kinderkamer der vlsch binnen hun prille jeugd, ter aan sterking, door in de Zuiderzee. De begrooting werd aanvaard. Dinsdag wordt slag geleverd over ontwerp 178, het kortingwetje, ook wel scheurwetje genaamd. INTIMUS. De 45ste wedstrijd. Dl ons vorig nummer heeft men reeds kunnen lezen, dat de wedstrijd Nederland— België morgen onder alle omstandigheden doorgaat. Aangezien niemand minder dan de directeur van het Stadion ons dit mede gedeeld heeft, moeten we dit wel aannemen. En we nemen het ook aan, omdat wij ons niet kunnen herinneren, dat een internatio nale voetbalwedstrijd wegens slechte weers gesteldheid werd uitgesteld. Wel gaat onze herinnering terug naar wedstrijden, die on der zulke omstandigheden gespeeld werden, dat er van goed spel absoluut geen sprake kon zijn. Voor de toeschouwers was het al even min een genoegen als voor de spelers. Odijk, de nieuwe doelverdedlger. Van der Male, dc reservekeeper Morgen gaan we dus weer naar het Stadion, om daar den 45 sten wedstrijd tusschen de vertegenwoordigers van Nederland en België te aanschouwen. Weliswaar Is dit een zooge naamde „extra" wedstrijd, maar aan de be langstelling doet dit niets af. In hetzelfde onderhoud deelde „Jan Berg" ons mede, dat het Stadion weer geheel uitverkocht is. Gelukkig behoeven we nog lang niet „met onze handen in het haar" (voor zoover we dat tenminste nog hebben!) te zitten, want „we" hebben nog reserves genoeg. Daar heb ben we Odijk, de eenvoudige jongen uit Hoek- van-Holland, een hoogst verdienstelijk kee per, even moedig als vlug en .behendig. Men kan er van op aan, dat hij morgen zijn uiter ste best zal doen, om te dachten, de toe schouwers Van der Moulen te doen vergeten. We hebben er veel vertrouwen in. En dat hebben we ook in Van den Broek, den P.S.V.- speler, die Adam vervangt. De Belgische rechtsbinnen Voorhoof kan wegens een blessure niet meespelen.Zijn plaats wordt ingenomen door Noeth. (Club Mechelen) In ons nummer van Vrijdag heeft onze medewerker Groothof f reeds vele bij zonderheden over dezen wedstrijd gegeven. Wc kunnen dus met eenige mededeelingen volstaan. De tot dusver behaalde resultaten zijn als volgt: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.t. Nederland België 44 44 49 97—81 39 81—97 De Hollanders hebben dus nog altijd een mooien voorsprong. Als het morgen een beetje wil meeloopen. dan scoren zij mis schien wel den honderdsten goal. Wanneer het toevallig „ons kanon" Lagendaal is. die dit fortuintje heeft, dan zullen de toeschou wers zich ongetwijfeld met hun toejuichin gen niet onbetuigd laten. De elftallen zullen als volgt tegenover el kaar staan: Nederland: Odijk. Van Run, Lelieveld. Paauwe, Anderiessen, Van Heel, Wels, Van den Broek, Lagendaal. Mol, Van Nellen. België Van den Eynde, Van Beeck, Capelle, Noeth, Versyp, Declercq, Hellemans, Simons, Hooydonckx, Nouwens, Van den Berghe. Scheidsrechter is de Engelschman Rous. Ook nu zu .en we, evenals eenige weken geleden bij Frankrijk—Nederland, geen draadloos verslag van dezen wedstrijd pu- bllceeren, omdat het aantal personen, cue radio bezitten, steeds grooter wordt. Wel zul len we natuurlijk zoo spoedig mogelijk na afloop den uitslag alsmede dc namen der Hollandsche spelers, die eventueel een doel punt gemaakt hebben, bekend maken. Het Competitieprogramma. In verband met den wedstrijd Nederland— België staat de competitie bijna geheel stil. Dc paar wedstrijden, die aanvankelijk nog op het programma gezet waren. o.a. H.B.S.— Stormvogels en D.F.C.V.S.V., zijn ter elfder ure óók uitgesteld. De eerste en tweede klas sen van beide Westelijke afdeelingen staan geheel stil. Alleen In afdeellng IV zijn eenige eerste klasse wedstrijden vastgesteld. KORFBAL. KAMPIOENSWEDSTRIJDEN. Aan de wedstrijden om het kampioenschap van Haarlem nemen deel: Advendo 1. Ani mo 1, Haarlem 1 en 2, S.V. cn Zilver meeuwen 1. Na loting zijn de volgende ontmoetingen vastgesteld. Advendo 1—Haarlem 1. Haarlem 2—Advsxi- do 1, Animo 1—Advendo 1. Zilvermeeuwen 1 Advendo 1. Advendo 1—S.V. 1. Haarlem 1— Haarlem 2. Animo l—Haarlem 1. Zilver meeuwen lHaarlem 1, Haarlem 1—S.V. 1, Haarlem 2—Animo 1. Haarlem 2—Zilver meeuwen 1, S.V. 1—Haarlem 2, Animo 1— Zilvermeeuwen l, S.V. 1Animo 1, S.V. I Zilvermeeuwen 1. HOCKEY OVERZICHT. Als het weer het toelaat Is het Zondag de laatste competitiedag, althans voor de Eer ste klasse. Bloemendaal besluit het seizoen met een thuiswedstrijd tegen H.D.M. Van veel belang is de wedstrijd niet. maar een goede oefening voor dc vijf Internationals wel. Vermoedelijk zal H.D.M. winnen. M.H.C. trekt naar Waalsdorp om tegen H.O.C. te strijden. Een mocle oefening voor de komende degradatiewedstrijden tegen •t Gooi. In de Tweede klasse de strijd Amersfoort Bloemendaal 2. Een moeilijke wedstrijd, die door de kampioenen Bloemendaal 2 niet zoo gemakkelijk zal worden gewonnen. De Derde trjjd Gm het kampioenschap tusschen H.B.S. 2 en Bloemendaal 3. Strawberries is door de ne derlaag van Zondag J.l. uitgeschakeld. H.B.S. 2 heeft een thuiswedstrijd tegen A.M.V.J. Tenslotte heeft M.H.C. 3 een moeilijken strijd tegen Amsterdam 4.

Haarlem's Dagblad | 1932 | | pagina 15