Koopt Nederlandsch Product PHILIPS RADIO Pepsodent Tandaanslag is gevaarlijk! Beziet tandaanslag eens door een microscoop. Dit vindt de geleerde, wanneer hij den tandaanslag analyseert "l Exemplaren van Lactobacillen, die thans door de tandheelkundige wetenschap aansprakelijk worden gesteld voor tandbederf. 2 Exemplaren van Pyogenes Strep- focofcxen. U hebt geen microscoop noodig om te zien of tanden zijn aangetast Met- het bloote oog ziet U het direct, want tandaanslag is zeer leelijk. Maar slechts de microscoop ziet het gevaar, Hoe de fraaiste tanden verwoest kunnen worden. Wanneer tandaanslag vergroot wordt, zult U vele levende bacteriën vinden; Lactobacillen. die tand bederf veroorzaken. Zij scheidetr'zuur af. dat glazuur oplost en tandbeen aantast. Lactobacillen komen in ongelooflijk grootc aantallen voor. Tandaanslag. van een enkele tand geschraapt, kan reeds millioencn levende organismen bevatten. De wetenschap kent slechts één manier om deze bacteriën te bestrijden, n.l. den tandaanslag, aller eerst tc verwijderen. Ondanks herhaaldelijk borstelen blijft tandaanslag toch vastzitten. Daarom hebben de Pepsodent laboratoria een nieuw materiaal vervaardigd. Het is geheel verschillend in samenstelling en in uitwerking van hetgeen in andere tandpasta's wordt gevonden. Sommige tandpasta's bevatten materiaal, dat het glazuur beschadigt. Het nieuwe materiaal van Pepsodent is tweemaal zoo zacht als dat in andere pasta's wordt aangetroffen. Toch is het zonder weerga voor het verwijderen van den tandaanslag. terwijl de tanden blinkend wit worden. Alleen Pepsodent bevat dit nieuwe materiaal! Denkt hieraan, wanneer U cenige luttele centen wilt be sparen, door goedkoopc tandpasta te koopen. De Tandpasta die den aanslag verwijdert. Groot tube f 0.75, dubbele tube f 1.25. 4046 Elke bezitter van een der ÏO hieronder genoemde oude Philipstoestellen kan dit bij iederen, aan deze campagne deelnemen- den, handelaar inruilen als korting op een 630A (voor geli jkstroomnetten 630C) of een 620 A met luidspreker 2123, de beroemde 4-krings „Super-Inductie" ontvangers, die dank zij maximum selectiviteit en groote gevoeligheid geheel aangepast zijn aan de huidige omroeptoestanden. BSBfe JA BHfli Er worden 10 toe- Eafli rÜÜ^ IR» B stellen 630 A resp. I Bj 630 C uitgeloofd voor HaAs H B yP) de 10 beste slagzinnen Bil Sfl bb H °f 2-regelige rijmpjes betrekking hebbende op PhilipSa.Super-Inductie" ontvangers, zulks ter beoor deeling van een jury. Ieder, die gebruikt maakt van het inruilaanbod, heeft het recht slagzinnen of rijmpjes in te zenden. Elke deelnemer aan dezen wedstrijd kan slechts voor één prijs in aanmerking komen WELKE KORTING ONTVANGT U? Een Philips 2511 toestel geeft recht op een korting van f 60.— Een Philips 2531 of 2533 geelt recht op een korting van f 55.— Een Philips 2634 geelt recht op een korting van f 55-— Een Philips 2534 of 2537 geelt recht op een korting van f 45-~ Een Philips 2514 of 2524 geelt recht opeen korting van f 40.— Een Philips 2501 of 2502 geelt recht op een korting van f 30.— (mits het zich in goeden staat bevindt en behoorlijk lunctionneert) 8 Cyl. FORD 2-deur Sedan, de wagen van wereldreputatie De afbeelding van de PHILIPS 630 A in deze advertentie ver toont een fout, welke voor een scherp opmerker te vinden is. Aan dengene, die een 630 A of een 630 C (resp. 620 A met luidspreker 2123) koopt, al dan niet met in ruil van een der bovengenoemde toestellen en die deze fout ontdekt, volledig aanwijst en tevens een goede verklaring kan geven hoe zij ontstaan is, loven wij een FORD-SEDAN TUDOR V-S als geschenk uit Bij meerdere goede inzendingen beslist het lot Deze Philips Radio-aanbiedingen gelden uilsluitend üan 15 MAART tot en met 30 APRIL a.s,

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 16