1 Written van Oostveen &Co. m ipih J KÜita DAMRUBRIEK §8 lij jg§ li m ,v- m éM M ■bBb m mm H li H S Pf ff B 18 S R m t§ JSÊ m amBm m DE WIMBLEDON-WEDSTRIJDEN. DINSDAG 4 JULI 1933 HAARLEM'S DAGBLAD 7 T I P.H.Kade 169, Tel. 41070, Amsterdam (Adv. Ingez. Mei.) VOETBAL. FEESTAVOND D. E. S. De Arbeidersvoetbalvereeniging D.E.S. organiseert ter gelegenheir van haar één jarig bestaan een feestavond in het gebouw „Olympia" op Zaterdag 29 Juli en op Zondag 30 Juli een grooten sportdag op haar ter rein aan den Vergierdeweg. Tien vereenigin- gen uit Hilversum, Den Haag, Amsterdam enz., nemen daaraan deel. Zaterdag 15 Juli komt een Oostenrijksche club een bezoek aan Haarlem brengen. Zij zal van 24 uur een wedstrijd tegen D.E.S. spe len; van 46 komen de Oostenrijksche ath- leten en acrobaten tegen de Haarlemsché athletiekgroep aan de beurt. LAWNTENNIS. WIMBLEDON. Het mag gezegd worden. Timmer en mej. Rollin Couquerque weren zich kranig in het gemengd dubbelspel. Zij hebben nu weer de derde ronde overleefd, zij het met moeite, doch dit is geen wonder, daar de tegenpartij niet voor de poes was. Miss Ingram en de Zuid-Afrikaan Robbins werden verslagen met 7—5, 4—6, 6—2. Verder zijn er zeer belangrijke partijen ge speeld in het heeren-enkelspel dat thans tot de halve eindstrijden is gevorderd. Ziehier de uitslagen van Maandag: Vines sl. Menzel 6—2, 6—4, 3—6, 6—3; Crawford sl. Hughes 61, 61, 75; Satoh sl. Austin 7—5, 6—3, 2—6, 2—6; 6—2; Cochet sl. Stoefen 3—6, 6—1, 6—3, 6—1. Wel is Wimbledon internationaal. De laat ste acht waren twee Engelschen, twee Ame rikanen, een Franschman, een Japanner, een Australiër en een Tsjech, de laatste vier be- hooren tot vier naties. De Engelschen zijn, zooals zoo vaak tevoren, allen uit het enkel spel verdwenen en ten opzichte van Austin, die in 1932 den eindstrijd haalde, moet dit wel een bittere teleurstelling zijn voor het Engelsche publiek. Verder is nog te consta- teeren, dat Cochet dagelijks beter wordt, hoe wel hij niet meer geheel de toovenaar van vroeger is. Nu komen de partijen Vines Cochet en CrawfordSatoh. Dat zal me, in den waren zin des woords, een klap geven. Vele klappen zelfs. In het dames-enkel won Helen Moody van de Zwitsersche Mile Payot met 64, 61. Verdere vermeldenswaardige uitslagen zijn nog: Dames-dubbel HeeleyRound sl. Heurotin Rosambert 64, 64; WhittingstallNut- hall sl. Krahwinkel—Bowen 61, 64; God- freeMitchell sl. SigartScriven 75, 75. Heeren-dubbel AndrewsStedman sl. Rit chieHodges 75. 86, 64; Borotra Brugnon sl. BurwellJones 64, 26, 64, 6—4. Gemengd dubbel WhittingstallCoch'et sl. HarveyRitchie 64. 64; GodfreeKings- ley sl. RosambertBoussus 57, 60, 63; Round-Miki sl. HeurotinBernard 3—6, 86, 112; Heeley.Farquharson sl. JamesLee 9—7, 6—4. De vroolijke noot ontbreekt ook niet te Wimbledon. De Engelsche pers weet te mel den, dat Vines heeft verklaard, dat in zijn laatste, partij (en) zijn spel van de tribune af zal worden geleid door een „master mind". Dat beteekent dan. dat de Amerikaan Mercer Beasley oefenmeester van de Orange Club van New Jersey, die Vines van zijn zeer jonge jaren af geschoold heeft in het tennisspel, de spelwijze en tactiek van Vines door telepa thie zal regelen van een tribunezitplaats af. Deze hulp zou Vines vrijwel onverslaanbaar maken. Wij weten niet. of een dergelijke wel zeer nieuwe regeling indruischt tegen de tenniswetten. die enkelspel toch als spel tus- schen enkelingen moeten beschouwen, maar wel weten wij, dat wij meer gaan voelen voor een zege van Cochet na deze telepathische onthulling. LONDEN, 2 Juli. Het was Vrijdag en Zaterdag heel vol op Wimbledon. Niet alleen* waren de tribunes rondom het „centre court" en Court 1, 2 en 3 volgestampt, doch ook daarbuiten was het soms een geweldig gedrang. De eerste maal was dit voor de koningin, die zoowel Vrijdag als Zaterdag naar Wimbledon kwam, de tweede keer was dit toen een koningin op ander gebied weer van haar belangstelling blijk gaf. Het was de groote Suzanne, die door haar persoonlijkheid en door haar vroe ger zoo gracieus en levendig spel nog steeds in de herinnering blijft voortleven als de yorstinne van het tennisveld. Een Amerikaansche en Engelsche geplaatste speler uitgeschakeld. De Amerikaansche geplaatste speler Sutter, heeft in drie sets verloren van den Engel schen dubbelspeler Hughes. Het spel van Sutter, zoo eenvoudig van stijl en spelwijze werd door de goed afgewisselde topspin sla gen en gevaarlijk doorschietende slices on zuiver. De jonge Amerikaan raakte van streek. De luide aanmoedigingen van het Engelsche publiek, die de kans voor hun fa voriet voelden, waren zeer zeker ook van in vloed op Sutter, die er moedeloos onder werd en slechts zelden een applausje kreeg bij een prachtig schot, maar wel bijeen misser. De hoofdoorzaak van deze nederlaag was misschien wel de bal! Het spel van Sutter, dat niet louter op kracht gebaseerd is en op een anderen bal is afgestemd is daardoor zeer gevoelig. Het was tactisch heel goed ge zien van Hughes om juist niet dat spel te spelen, dat Sutter weer op streek zou hebben kunnen brengen. Stoefen neemt revanche. Stoefen bracht den weegschaal weer in evenwicht; hij nam wraak voor de nederlaag MOTORWIELRIJDEN KNOBELRIT MOTORCLUB „HAARLEM". Zondag werd door de M.C.H. een Knobelrit verreden waarvoor, ondanks slecht weer, zéér veel animo bestond. De deelnemers dobbelden de eerste maal in Haarlem, vervolgens moest men de plaats bezoeken welke het geworpen nummer droeg, daar weer dobbelen enz. tot in totaal 6 plaat sen bezocht waren, waarna naar Haarlem teruggekeerd kon worden. Voor elke plaats was een geheim aantal winstpunten vastgesteld. Reeds aan den start kwam er stemming in het geheel, daar de meeste deelnemers, tot groote hilariteit no. 2 of 3 gooiden, en dus gezamenlijk resp. naar Zandvoort of IJmuiden moesten. Na afloop van den rit bleken zij echter geen „hondenneus" gehad te hebben, daar voor deze plaatsen resp slechts 1 en 2 winst punten werden toegekend. Om 1 uur werd de uitslag bekend gemaakt en de prijzen uitgereikt en wel: le. Fr. P. van Rumpt, 2e J. Peetoom, 3e H. v. d. Meer en 4e P. Witteman. Hierna bleef men nog ge- ruimen tijd gezellig bijeen. HENGELEN A. V. C. Bovengenoemd college hield zijn eersten halfjaarlijksohen kaswedstrijd in Heer Hugo- waard. De vangst was middelmatig. De prij zen werden als volgt gewonnen: P. H. van Woerkom, le prijs, tevens „Held van den Dag"; P. v. d. Smissen 3e prijs; B. Kooijmans 4e prijs J. v. d. Stade, 5e prijs J. Th. Jungen; 6, prijs D. Lieshout; 7e prijs H. v. d. Smis sen, De voorzitter reikte de prijzen met har telijke woorden uit. Op Zaterdagmiddag 33 Juli wordt een kaswedstrijid gehouden op baars. DE MORGENSTOND. Zondag hield het vischcollege De Morgen stond (H.N.) gevestigd bij den heer A. Fa bel aan de Lotterstraat, zijn eersten half- jaarlijkschen kaswedstrijd op witvisch te Heer Hugowaard. De prijzen werden gewon nen als volgt: le prijs H. v. d. Smissen met de grootste, tevens het bij-prijsje voor het laatste vischje; 2e prijs N. v. d. Eerf met de meeste. 80 stuks en ook een bij-prijsje voor het laatste vischje eerste 11/2 uur; 3e prijs A. v. d. Schaar met 28 stuks; 4e prijs P. Brou wer 18 stuks: 5e prijs A. Heijkoop 7 st., 6de prijs E. Voerhout 5 st. De prijzen werden na afloop door den voorzitter den heer A. Heijkoop, met een toe passelijk woord uitgereikt. WATERPOLO. DE ZIJL—„HAARLEM" (1—6). Maandagavond speelde „Haarlem" te Lei den, in de serie nederlaagwedstrijden van „De Zijl". Voor een groot aantal toeschou wers speelden eerst de reserve zeventallen van De Zijl en Haarlem, welke wedstrijd in een 11 gelijk spel eindigde. Onder leiding'van den heer B. Moolenaar gaan de beide eerste zeventallen te water. Direct na het uitzwemmen scoort Van Gel deren, na een snellen Haarlem-uitval. Zee man voegt hier al spoedig een tweeden goal aan toe. De Zijl komt slechts sporadisch op de Haarlem-helft, zoodat de strijd hoofdza kelijk tusschen de achterhoede van De Zijl en de voorhoede van Haarlem gaat. Van Hemsbergen scoort no. 3 onhoudbaar. Als bij een vrijen worp van De Zijl, Bannink onvoldoende bewaakt, benut een Leidenaar deze eenige kans, (13). Voor rust vergroot Haarlem den voorsprong nog met een vierden goal. In de tweede helft wordt het spel forscher. Nog tweemaal weten de Haax-lemmers het doel te vinden, nadat de Zijl-keeper menigen aanval onschadelijk heeft gemaakt. Met deze 61 overwinning heeft Haarlem voorloopig de grootste zege geboekt. Voor de competitie wordt a.s. Donderdag om 8 uur in het Noorderbad-bassin de eerste ontmoeting tusschen De Waterratten en Haarlem gespeeld. van zijn landgenoot door den Engelschen ge plaatsten speler Lee den weg tot „de laatste acht" af te snijden. Stoefen toonde zich in dezen wedstrijd niet slechts een sterk speler, maar hij zal zich on getwijfeld weten te voegen bij dat kleine groepje spelers, die ook strategisch sterk zijn. Met een achterstand van 75, 62 en een vinger die inwendig gekneusd was. leek de Amerikaansche jeugd uitgeschakeld. Al thans zij die slechts naar den uitslag keken vermoedden dit. Stoefen was ook in de eerste twee sets sterker in zijn slagen. Lee is een ijverig en nuttig speler, die voor eiken bal zwoegde en die de hoogopspringende service van den langen Amerikaan door gespannen concentratie wist terug te spelen. De twee volgende sets waren voor Stoefen met 75, in de laatste set werd Lee afge maakt. De overige spelers in de laatste acht. Zaterdag bleek Vines de speler te zijn. die nog niet te benaderen is, behalve misschien door Crawford Cochet is niet meer de oude, we schreven het reeds. Met den Amerikaan Jones, die in Cambridge studeert, had hij groote moeite. Jones vertegenwoordigt het type van het Amerikaansche spel: de sterke service! En dat was practisch zijn eenige slag. Wat zal Cochet doen als hij ook nog een harde fore hand te verwerken krijgt? Onze gemengd dubbel. Timmer en mej. Rollin Couquerque ver tegenwoordigen ons land nog in het gemengd dubbelspel, door een goede overwinning on een Italiaansch—Engelsch paar. Maar in dit sterke tournooi zal hun geen lang leven meer beschoren zijn! H. A. C. V. RIEMSDIJK SCHAKEN. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Aan den wedstrijd om het kampioenschap van Nederland, welke van 1523 Julian, zal worden gehouden in het Nationaal Schaak gebouw, Van Speykstraat no. 1 te 's-Graven- hage, zullen de navolgende 10 Ncderlandsche schaakspelers deelnemen; Dr. M. Euwe, Am sterdam, titelhouder; P. L. J. Rassers (Bre da) Jhr. mr. J. H. O. van den Bosch ('s-Gra- venhage); H. W. Felderhof. (Zaandam); A. W. Humming (Leiden); P, F. v. Hoorn (Am sterdam i E. A. Mulder (Amsterdam); dr. A. G. Oiland (Driebergen): F. A. Spinhoven (Amsterdam) en mr. J. A. Wolthuis (Gro ningen). Vermoedelijk zal de derde en vierde ronde van dezen wedstrijd, op een nader te bepalen plaats, te Leiden worden gespeeld. De prijzen zijn 40. 30, 20 en 10 gulden. Bovendien hebben de 4 of 5 hoogst uitko menden het recht, mede te spelen in een klein meestertournooi met 3 of 4 buiten- landsche meesters, dat te 's-Gravenhage of Scheveningen zal worden gehouden. De aan vangsdatum zal nader bekend worden ge maakt. zoodra het bondsbestuur die heeft vastgesteld (vermoedelijk 27 of 29 Juli a.i.) De groote jaarlijksche zullen van 31 Juli 5 Augustus te Scheveningen plaats hebben. Dit rijke schaakprogramma houdt in hoofdzaak verband met de viering van het 60-jarig bestaan van den Nederlandschen Schaakbond. KAATSEN ZIJLSTRAPARTIJ TE AMSTERDAM De navolgende parturen namen aan den strijd deel: 1. Den Haag (W. v. d. Vegte, G. v. d. Meulen G. Sjoorda) 2. Haarlem (D. Goodijk, S. Broersma, N. Bpsma), 3. Amersfoort (H. Dijkstra, H. Steensma, J. Steensma). 4. Amsterdam (K. Roedema, S. Harkema, R. van Wijngaarden) 5. Bussum (O. Posthumus, R. Muller, J. Jan sen). 6. Zeist (J. L. de Graaf, J. Kleinschmit, H. van Loon) 7. Utrecht (J. Walinga, H. v. d. Ploeg, R. v.d. Sluis) 8. Hilversum (T. van Ruiten, M. Veenstra, G Struiksma) Haarlem moest dus beginnen tegen Den Haag, welke partij op een groote teleurstel ling is uitgeloopen. De Frisianen waren ge heel van slag en vooral Broersma faalde vol komen. hetgeen wij van dezen speler niet ge wend zijn. Goodijk sloeg goed op en ook Bosma had goede momenten, doch er is geen oogenblik sprake geweest van een behoorlijke combinatie. De overwinning van Den Haag is dan ook niet in gevaar geweest. In den stand 5-0 6-6 beëindigde de veteraan Sjoorda de partij met een bovenslag Schema: Den Haag: 8 8 8 8 8 8, Haarlem: 4 4 6 2 6 6. De partij tusschen 3 en 4 had evenmin iets te beteekenen tengevolge van zwak spel van Amersfoort, welk partuur slechts 22 punten behaalde. Zeist behaalde vervolgens een makkelijke overwinning op Bussum. Eindstand 5-0 6-4. De slotpartij van den eersten omloop tus schen Utrecht en Hilversum was ten volle het aanzien waard. Hilversum won tenslotte met 5—3 6—6 Op de tweede lijst komen dus voor de par turen 1—6 en 6—8 Amsterdam valt van het begin af geducht aan, zoodat Den Haag, welk partuur Bosma miste, geen schijn van kans kreeg. Harkema was wederom op zijn best en beëindigde de partij met een Herculesslag in den stand 5-0 64. De partij tusschen Zeist en Hilversum ver liep zeer spannend. Hilversum loopt aanvan kelijk uit tot 1 spel, waarna de Graaf door prima opslag het eerste bordje voor Zeist ver overt. Vervolgens weet Hilversum de 3 eer sten vol te maken, doch Zeist houdt vol en brengt den stand na 66 op 32. Jammer dat de Graaf geen voldoenden steun onder vindt van de perkspelers. Vooral van Loon blijkt nog niet aan het eerste klasse tempo te kunnen wennen. Desondanks weet Zeist den stand nog op 54 te brengen, waarna Melle Veenstra er op 62 een eind aan maakt door de kaarts te passeeren. De finale wordt dus gestreden tusschen Amsterdam en Hilversum. Direct is de span ning er in. Het eerste halve spel is op 6—6 voor Hilversum door een voorslag van Roede- ma. Opnieuw wijst de telegraaf 66, maar thans is het bordje voor Amsterdam. Hilver sum heeft vervolgens niet over geluk te kla gen. wanneer Roedema eerst op 66 en dan nog eens op 64 buiten slaat. Hilversum loopt hierdoor tot 41 uit. Een laatste krachtsinspanning van Amsterdam levert nog 1 spel op. maar Hilversum houdt tenslotte stand. Op 53 62 slaat Roedema voor de laatste maal buiten en heeft Hilversum ver diend gewonnen. Door een speciaal daartoe aangewezen com missie werd Veenstra tot koning uitgeroepen, waarna hem de Zijlstrabal werd omgehangen. De districtsvoorzitter van den Ned. Kaats- bond. de heer Boersma uit Utrecht; reikte de overige prijzen uit, waarbij hij de spelers op wekte a.s. Zondag in zoo groot mogelijken ge tale naar Haarlem te trekken, teneinde aldaar opnieuw hun krachten te meten. WANDELSPORT. DE WANDELTOERIST Zondag j.l. hield e H.W.S.V. ..De Wandel toerist" een trainingsmarsch van Haarlem naar Leiden en terug voor haar leden en wel speciaal voor hen. die dit jaar aan de vier- öaagsche zullen deelnemen. Allen volbrach ten de tocht. Tevens hield ze voor haar da mes leden een marsch van 35 K.M., die ook allen goed volbrachten. De leden P. v. d Ham en E. Dijkstra Jr. zullen dit jaar trachten den naam van hun vereeniging hoog te houden door deel te ne men aan de vierdaagsche te Nijmegen. DE VIERDAAGSCHE AFSTANDSMARSCHEN Men schrijft ons: Aan de Internationale vierdaagsche af- standsmarschen. welke dit jaar op 25. 26. 27 en 28 Juli te Nijmegen gehouden worden, hebben oa onze stadgenooten D van Kam pen en J. Willemse, leden der Haarlemsche Wandelaarsvereeniging, ingeschreven. Van Kampen loopt het parcours van 50 K.M. per dag, Willemse neemt voor de zesde maal deel aan het parcours van 55 K.M. per dag. 1 Juli jl. is de inschrijving gesloten met ruim 3000 deelnemers(sters). Dit aantal over treft dat van het vorige jaar, dat ongeveer 2200 bedroeg. Damredacteur: J. W. VAN DARTELEN Koediefslaan 42. hoek Van de Spiegellaan Heemstede. Alle correspondentie, deze rubriek be treffende, gelieve men te zenden naar bovenstaand adres. Voor onzen ladderwedstrijd geven wij hieronder ter oplossing der inzending onder het motto: Un vétéran frangais No. XV, ingezonden voor onzen Internationalen Pro- blemisten Wedstrijd. WEDBTRIJDPROBLEEM No. 1940. Motto: „Un vétéran francais" No. XV. Auteur: Wijlen Gaston Beudin Roquevaire. b. - du - Rhone. Eerste publicatie. ZWART Hl ip !L- n pÜ WIT Stand in cijfers: Zwart 9 schijven op: 1 2 3 5 6 16 29 37 en 39 en een dam op 23. Wit 13 schijven op; 9 13 14 17 19 21 22 26 27 28 38 45 en 50. Wit speelt en wint. Opgedragen aan de jury-leder, van den Internationalen Problemisten Wedstrijd. Voorts geven wij voor onzen ladderwed strijd nog ter oplossing de inzending onder het motto: „Un vétéran frangais" No. XVII, ingezonden voor onzen Internationalen Pro blemisten wedstrijd. WEDSTRIJDPROBLEEM No. 1941. Motto: „Un vétéran frangais" No. XV. Auteur: Wijlen Gaston Beudin Roquevahe. b. - du - Rhóne. Eerste publicatie. ZWART WIT Stand in cijfers: Zwart 14 schrijven op,: 4 5 7 12 15 17 18 19 21 22 23 28 32 en 38. Wit 13 schrijven op: 9 14 26 29 30 31 34 35 43 46 48 49 en 50. Wit speelt en wint. Oplossingen dezer beide vraagstukken wor den gaarne ingewacht tot uiterlijk Maandag avond 10 Juli a.s. bij den redacteur dezer rubriek. PRACTISCHE DAMlJESSEN. Het damspel is een spel van onbegrensde mogelijkheden. In de meest eenvoudige stan den liggen de fraaiste combinaties dikwijls voor het grijpenmits men de capa citeiten bezit ze te kunnen opsporen. Onderstaand voorbeeld is hiervan 't sprekende bewijs. PARTIJ-FRAGMENT No. 1942. ZWART Bs. BS W m B n e ■c in HH^^j s m jÜ 8 S ui B1 E §f fg Hf 8 8 H H Bi S '81 8! m Wil Stand in cijfers: Zwart 5 schijven op: 5 9 10 20 en 36 en een dam od 49. Wit 7 schijven op: 11 21 28 32 35 37 en 47. Zwart heeft als laatsten zet dam gehaald op 49. Wit speelt nu 21—16. Zwart is gedwongen tot 49:27. Nu volgt Wit 3731. Zwart gedwongen 27—13 (niet 27:18. wan' dan volgt 28—22 enz.» Wit 127, Zwart 27:18, Wit 7—2 en wint. OPLOSSINGEN. No. 1930 „Pion" No. V. Louis Coutelan. Alles. B. du Rhone. Wit: 30—25 Zwart28:37: 25—30 Zwart 14: 25: 4842 Zwart 37:48; 3631 Zwart 27:36; 4641 Zwart 36:47; 49—44 Zwart 47:33; 39:19 Zwart 48:30; 29—23 Zwart 48:20: 35.4 Zwart 13:24; 4:30 Zwart 25:34; 26:8 en wint. Opmerkingen der Jury: Ook kan begonnen worden met 2420 en 3024 en daarna 36—31 en 48—42. Het slaan 4:30 of 4:20 is geen variant doch een dual. Verknoeit zijn probleem door in den aan- vangstand aan Zwart volstrekt noodeloos twee schijven meer te geven (1 en 16). Dit is natuurlijk gemakkelijk te verhelpen; het bewi.jst echter welke foutieve opvattingen nog altijd heerschen, zelfs bij de beste pro blemisten schenken aan dit gedeelte der pro- blcemkunst zeer weinig aandacht I No. 1931. „Un vétéran frangais" No. V. Wijlen Gaston Beudin. Roquevaire. B. du Rhone. Wit 39—34. 28—23, 17—11, 22—18, 27—22, 22:2 en wint. Zwart: Steeds gedwongen. Opmerkingen der jury; De auteur verklaart de aanvangspositie als volgt De witte dam speelde als laatsten zet van 6 naar 11 Zwart van 7 naar 12. Wanneer echter Wit inplaats van 611 met schijf 17 naar 11 had gespeeld, had Zwart zeker verloren. Het is typeerend dat de Fransche probic- misten— in tegenstelling met de Holland- sche zoo bijzonder weinig aandacht schenken aan de logica der aanvangspositie. ONZE LADDERWEDSTRIJD. Hieronder publiceeren wij den stand van onzen ladderwedstrijd (bijgewerkt t/m wed- strijdprobleem Nr. 1929). Deze luidt momen teel als volgt: Nr. Deelnemers Punten. 1. J. van Steenwijk. Sloterdijk 147 2. H. F. Antonisse. Santpoort 141 3. D. Kleen, Heemstede (1) 133 4. Jos. Weber. Haarlem 129 5. A. Smit. Haarlem 116 6. H. Berghuis. Haarlem 116 7. J. H. Hilders. Lisse 113 8. J. B. Sluiter Jr., Aerdenhout 109 9. F. van Marrelo. Haarlem 108 10. Nicolaas Knopper. Heemstede 100 11. Chr. Gerritsen. Bennebroek (1) 100 12. J. van Berkum. Haarlem (1) 93 13. W. Stroo. Haarlem (1) 91 14. H. Auvent. Haarlem 81 15. J. P. Exel Sr. Bloemendaal (1) 74 16. Joh. Knopper, Heemstede 71 17. J. Geijteman, Haarlem 71 18. S. van Duijn. Abbenes 70 19. A. v. d. Wiel, Velsen 68 20. J. P. Exel Jr., Haarlem (1) 66 21. KI. Munsterman. Santpoort 62 22. C. M. Beek. Haarlem (1) 60 23. H. v. d. Werff Jr.. Haarlem 54 24. P. A. NooiJ, Haarlem 46 25. Rudolf Antonisse. Haarlem 45 26. H. G. Andriessen. Haarlem 43 27. H. W. Germeraad. Haarlem 43 28. H. Bock. Haarlem (1) 34 29. H. Knopper, Heemstede 34 30. W. C. Groenings, Haarlem (1) 29 31. B. Henncke. Haarlem 28 32. J. Claus. Haarlem (1) 27 33. D. J. Terlnk, Heemstede 26 34. A. J. Luske. Haarlem 24 35. J. L. Veen, Heemstede 24 36. H. Greeuw. Haarlem 23 37. „Figaro". Haarlem 23 38. A. P. dc Zwart. Haarlem (12 jaar) 23 39. J. W Luiten Jr.. Haarlem 20 40. W. de Jong. Haarlem '10 jaar) 17 41. L. P. Hu ges. Haarlem (1> 17 42. C. Smit. Vijfhuizon 16 43. H. van Lunenburg Jr.. Haarlem 13 44.W. Jonkhof. Haarlem (1» 13 45. W. van Daalen. Haarlem 10 46. J. F. v. d. Woestijne, Heemstede 9 47. W. J. v. d. Voort. Nieuw-Vennep (1) 3 48. C. Rietman. Haarlem (1) 7 49. D. Boterbloem, Haarlem 7 50. Mej. A. Schreurs, Haarlem (1) 4 51. W. Blere Jr.. Haarlem 4 52. J. F. v. d. Mark Jr.. Haarlem 4 53. M. van Leeuwen, Haarlem 4 54. J. Gerritsen, Bennebroek 4 55. J. v. d. Vlugt. Haarlem (1) 4 56. J. J. Paap. Zandvoort 3 57. J. Siegerist. Haarlem 2 58. F. A. Berkomcier, Haarlem (1) 0 (1) Deze wonnen allen reeds eenmaal een prijs. BHJAPTFN OM DEN LOUW-BEKER. Maandagavond was het eerste vijftal van ..H-E.TE.IJ" (Amsterdam) bij de B.V. Haar lem op bezoek voor den strijd om bovenge noemde n beker. De uitslag luidde: „H.E.T.E. IJ." 377 car. B.V. „Haarlem" 651 sac. Woensdagavond a.s. zetten ce tweede vijftallen den strijd voort. „De laatste acht" in het heeren- en damesenkel spel bereikt. - Onze vertegenwoordigers hand haven zich in het gemengd-dubbelspel.

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 7