MAANDAG 28 AUGUSTUS 1933 HÏARCEM'S DÏGBCSD 5 Een der beste Duitsche sportvliegers Rein- hold Poss is tijdens de Duitsche Rondvlucht doodelijk verongelukt De Nederl. Reisvereenïging afd. Haarlem leverde de zeer dankbare gasten van de Haarl. Zeilvereeniging op een zeiltochtje. Het nieuwste sporiv.iegiing i.s c<_- Klemm met een motor van 5 PK die mi..der benzine gebruikt dan een kleine auto. Scherp runnen in den gelijk gespeelden wedstrijd V. R. A.—V. O. C. door de y. R. A.-spelers De Waal en Inglis Arkell. Te Londen hield men onlangs twee wedstrijden. In de eene zaten de vrouwen der deelnemers in de kinderwagens Helen Jacobs heeft het Amerikaanseh enkel spelkampioenschap gewonnen doordat Helen Moody in de derde set den strijd opgaf. De wielrenner van Hout werd gehuldigd na zijn kranige verbetering van het- uurrecord, dat op naam stond van den Zwitser Egg de andere da kinderen der deelnemers in zijspan wagens Aan wel ken vorm geeft u de voorkeur? Hoe athletische standen de Italiaan Rado ook aannam, hij moest in Timmer zijn meerdere erkennen. Taris, de snelle Fransche zwemmer op 1000 en 1500 Meter vooral, heeft zijn veelzijdigheid getoond door de Traversee de Paris over 8 H K.M. in rnooien tijd te winnen. lej. C. Kann won op het zwemfeest van P. C. de 100 meter en werd daarmede kampioene van den lering Haarlem. Als een pijl uit eeh boog hebben deze Amerlkaanst^ien zich gespoed naar de plaats, waar zij mti een pijl uit een boog de schijf moeten rakon. Van de zwemwedstrijden georganiseerd door de H. Z. V. De Delft Een jon" meiske verschijnt, uit een plotseling openbloeiende lelie cn biedt het bestuur vaa De Delft bloemen aan

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 5