11I SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD MAAND AG ÏS SEPTEMBER 1953 H A A' E E E M'S BSGBC A SP9RT l SPEL Aan d'oehoever vahan een snehelle vliet.zaten deze kleuters, deelneemsters aan den viscJiwedstrijci tusschen kinderen van leden der Hengelsportvereeniging „Hilversum".. Onze landsman Hugh an in actie tegen Ewbank, tijdens den tennislanden wedstrijd Nederig nd■Roip-ip In Engeland houdt men gaarne bijzondere sportkampen. Zoo organiseert men jaarlijks een hardloopwedstrijd voor de bekende Londensche mandendragers, die ook als evenwichtskunstenaars uitblinken. Het elftal van R. C. H. van links naar rechts (staande) Ruis. C Prevos!Kos, Van Thiei, A. Pxevost, Hanse. Knielend; Verkerk, Paape en Meijer. Zitttend: Haakes en Mar-tiry De grooie verrassing van act wcrcic.kampioen schap beroepstennissers was, dat Nüsslein .(rechts) in de finale enkelspel Tilden sloeg Het V. S. V.-elf tad ivm links naar rechts) staande: Sterk, Van der Lugt, Den Boer, U. de .Wolf, Kraak, Van der Wint, H. de Wolf, De Koning. Zittend: Van Zutfen, Hillekamp en Van der Griendt. Het elftal van Haar lem (van links naar rechts) staande; inval ler-keeper De Vries, Oldenburg, achter Ol denburg staat Kaan; Vreeken, Huijsmans, Kammeijer, Verwaal, De Winter,' Van den Berg, trainer Bolling- ton. Knielend: Schou ten, Van Polanen, De la Mar en Sohornagel. Het H. F. C.-elftal van links naar rechts staande; (grensrechter), R. Jongeneel, P. Jongeneel, Kruijer, Van der Meulen, Van Baasbank en Lamp. Zittend; Van Riemsdijk, Denijs, Koper, Dorsman en Chapon. Een moment uit den strijd R. C. H.D. F. C. dat duidelijk aantoont, dat ook de elegance door voetballers wordt nagestreefd. De Engelschman Lovelock (links) en de Ita liaan Beccali waren de beste 1500 Meter loo- pers op de Universiteitswereldkampioenschap pen te Turijn. Beccali won en vestigde dezea Zondag zelfs een nieuw wereldrecord op dien afstand De Amerikaansche dameshockeyploeg zal ook tegen onze vertegenwoordigsters komen spelen, maar zij zullen niet op dezelfde wijze het terrein betreden, als zij, blijkens deze. foto, te Berlijn deden. Dê Amerikaansche vlieger James We- dell heeft met een snelheid van 491.3 K.M. per uur gevlo gen en daarmede het wereldrecord voor landvliegtuigen verbeterd. Marcefl Berthel, bijna 50-jarig oud-wielerberoemdheid, slaagde er in, in een uur ruim 48 K.M. af te leggen in deze stroomlijn kooL

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 5