SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD 5 MAANDAG 13 NOVEMBER 1933 HAARLEM'S DAGBLAD SP9RT lSPEL Een aanval van R. C. Stormvogels, die voor gestreept costuum H. op het doel van deze gelegenheid in waren gestoken. V. S. V.'s doelman v. d. Wint steekt de red dende hand uit in den strijd dien de Velse- naren te Schiedam van Hermes-D.V.S. wisten te winnen. De Amsterdamsche IJ-zwemster Fransje Hessel heeft zich met één slag (neen met vele snelle slagen) als een kracht van inter nationale klasse ontpopt. Zij verstoutte zich, zoowel op 200 als op 400 meter schoolslag Jenny Kastein op besliste wijze te slaan. De wielersport dringt overal door, tot zelfs op de paradijsachtige Zuldzee-eilanden. Wie weet of onder deze stevige knapen niet een toekomstige Pijnenburg of van Egmond schuil*, In het Londensche Wembly Stadion zal de grootste .worden gebouwd» overdekte sportareua ter wereld Een aardig „gesnapt" actiemoment van den roodbroek Huijsmans in den wedstrijd Haarlem—Feijenoord. Een decoratief plaatje van den aanvang van een parforce jacht op Reinaert den Vos in het Zuiden van Engeland Het Bestuur van de jubileerende Chr. Gym- nastiek-Vereenigirig „Kracht en Vriendschap in de bloemen. Van links naar rechts (zit tend): Mej. R. Weijers; C. B. Fakum, pen ningmeester; Mej. E. K. Lichtenberg, secre taresse; Joh. van Egmond, voorzitter; Mej. C. Burger, Staande: A. M. Sickman; B. G. Wouterlood; D. C. van Alewijk, directeur P. Heinsma en E. A. Weijers. Rozemeijer speelde gisteren zijn honderd sten K. N. V. B.-wed- strijd voor Kinheim. De New Yorksche millionair William Burdenheeft voor 35.000 dollar de duurste auto ter wereld laten bouwen. Het is slechts een two- seater maar hij kan er dan ook 285 K.M. per uur mee halen, hetgeen niet vrij is van over drijving. Dit is Don Raynaldo Gubbins, die beschouwd wordt als kansrijkste candidaat voor de a.s. presidentsverkiezing in Peru. Verder bezoekt hij thans Europa in zijn functie van leider van de Peruaansch-Chileensche voetbalploeg Een weird"* voorkomende mrnb'"*>t:a Een van de vele aanvallen van Haarlem, Dit is de Engelsche jockey Gordon Richards waarmede onze stadgenooten Zondag de zege die, zooals reeds eerder bericht. Fred Archers op Feijenoord wisten te bevechten. record van 246 overwinningen in één seizoen, heeft overtroffen.

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 5