Vreeseiijk drama op de Noordzee. De aanslag op Dollfuss berecht. ALS 'N ROOS Vaseline Ch^Bjbrough De brug bij Zalfbomrnel geopend. Vlek s Hoesfbonbons DE KAMPEERDERS* MAANDAG 20 NOVEMBER 1933 HAARLEM'S DAGBLAD 4 Duitsch schip met 11 koppen omgeslagen. Slechts één opvarende gered. Ontzettende uren van vijf man in open boot. De een na den ander werd weggeslagen. Zondagmorgen" Is "te Rotterdam aangeko men het Duitsche stoomschip „Egeria", af komstig uit Dantzig. Aan boord bevonden zich de ernstige zieke eerste-machinist van het Duitsche Motor schip „Kreuzsee" en het stoffelijk overschot van den tweeden machinist van de Kreuz see". Dit schip is Vrijdagavond om 10 uur ter hoogte van Borkum gekapseisd en het kan als zeker worden aangenomen dat van de elf koppen tellende bemanning slechts de eerste machinist nog in leven is. De „Kreuzsee" bevond zich van Hamburg op weg naar Londen. Zaterdagochtend om vijf uur hoorde een matroos aan boord van de „Egeria" hulpge roep. Men zocht met de lampen en ontdekte toen op de zeer hooge stortzee zeer dicht bij het stoomschip een open boot met drie men- schen er in. Deze boot lag aan stuurboord, maar het was onmogelijk de boot langszij te komen, voordat deze aan bakboord was ge komen. Een uur lang werd er gemanoevreerd voor men het zoo ver had gekregen. Toen de reddingsboot langszij de Egeria lag greep een man de reeling van het stoomschip, waarna men hem aan boord kon trekken. De golven sloegen daarop het bootje weg. Na een half uur had men de boot weer langszij. De tweede stuurman sprong in de roeiboot en wist daar nog een man uit te halen, die over leden bleek. De derde man dien men aanvan kelijk in de boot had gezien en die ook al overleden moet zijn geweest, was er uit ge spoeld. De geredde is de eerste machinist van de Kreuzsee, Schwindt uit Bremerhaf en Het lijk dat men aan boord van de „Egeria" nam was van den tweeden machinist Kint uit Stadt Muenden. De eerste machinist kon vertellen, dat Vrijdagavond om tien urn' het motor schip gekapseisd is. Alles was in enkele mi nuten afgeloopen geweest. Hijzelf had op het moment van het omslaan "in kooi gele gen. Hij en nog 5 andere mannen wisten in de boot te springen en zij zijn daarmee op zee blijven ronddrijven totdat men 's morgens door de „Egeria" werd opgepikt. De vijf an dere mannen zijn intusschen om het leven gekomen en vier hunner zijn in de diepte verdwenen. Zes uren lang hebben de mannen in de open boot op zee rondgezwalkt. De boot was al spoedig vrijwel volgeloopen. zoodat men nog slechts op de tank bleef drijven. Het was buitengewoon koud en de zee was zeer hol. Voortdurend sloegen groote golven over de boot heen en de mannen moesten zich met alle macht aan de roeibanken vast houden. Eén voor één zijn zij bezweken, bewusteloos geraakt en dan met de overkomende golven weggeslagen. Alleen de eerste machinist, een buitenge woon sterke man heeft kans gezien den strijd vol te houden en alleen hij werd nog levend door de ..Egeria" aan boord genomen. Hij is ter verpleging opgenomen in het zie kenhuis aan den Coolsingel. Het stoffelijk overschot van den tweeden machinist is van boord van de „Egeria" gehaald en naar de begraafplaats „Crooswijk" gebracht. Er is nog niet bepaald of het stoffelijk overschot te Rotterdam zal worden begraven dan wel naar Duitschland zal worden overgebracht. Dertil tot vijf jaar kerkerstraf veroordeeld. De bondskanselier als getuige. Rudolf Dertil. Uit Weehen; Zaterdag is het proces behandeld tegen Rudolf Dertil die op 3 October jl. een aanslag heeft gepleegd op den bondskanselier Dr. Dollfuss Voor dit proces heerschte groote belang stelling. Uitgebreide maatregelen waren ge- fen voor de veilligheid. Teder die het gerechts gebouw wilde betreden werd op wapens ge fouilleerd. Voorzitter van het gerecht was dr. Tursky en het O.M. werd vertegenwoordigd door dr. Cadecka. Als vertegenwoordiger had Dertil gekozen den Weenschen advocaat Dr. Walther Riehl. Na de gebruikelijke beëediging werd de identiteit van Dertil vastgesteld. Zooals be kend is heeft Dertil met een oud model re volver twee schoten gelost op Dollfuss in de voorhal van het parlementsgebouw waar door de bondskanselier licht werd gewond. Dertil diende tot Mei 1933 als korporaal bij de infanterie. Dertil geeft toe, dat hij de daad met voorbedachten rade heeft gepleegd en rekening te hebben gehouden met de moge lijkheid dat Dollfuss werd gedood, zonder dat evenwel de bedoeling om te dooden bij hem aanwezig was. Zijn bedoeling was de aandacht te vestigen óp dr. Günther die vol gens hem alleen in staat was aan den eco- nomischen dood van Oostenrijk een einde te maken. Ook heeft hij door deze schoten sym bolisch de huidige regeering willen treffen. In de aanklacht heet het dat deze bewering, dat de bedoeling tot dooden niet aanwezig was. ongeloofwaardig is. Van een oud soldaat als Dertil bekend met vuurwapens kan men aldus de aanklacht niet aannemen dat een schot op de borst op een halve meter afstand gelost niet doodelïjk is bedoeld. Bovendien zag hij in den huidigen leider van den staat een hinderpaal voor de in zijn oogen onovertroffen eigenschappen van zijn stiefvader Dr. Günther. De psychia ters zijn derhalve van meening dat de bedoe ling tot dooden wel degelijk aanwezig was. Dertil gehoord. Uit de nauwkeurige beschrijving, die be klaagde bij zijn verhoor van den aanslag gaf. blijkt, dat hij niet op den bondskanse lier is toegeloopen, daar deze reeds in zijn nabijheid was. Snel na elkaar heeft hij twee schoten gelost en daarbij op de borst van Dollfuss gericht. De president verlangt dan van beklaagde, dat hij zal toonen, op welke afstand van den bondskanselier hij heeft ge staan. Het blijkt, dat dit 2,5 meter is geweest. Beklaagde zeide verder, dat hij met geest drift lid van de Heimwehr was geworden en later ook met vreugde soldaat. Maar spoedig kreeg hij den indruk, dat het leger werd mis bruikt, om partijbelangen te beschermen. Op een rechtstreeksche vraag van den president antwoordt hij, dat hij aanhanger der Heim wehr was, maar eerst toen deze hun zending vojgens hem niet vervulden, kwam de ge dachte bij hem op, dat de nationaal-socialis- rfcen misschien in staat waren, het geheele systeem uit den weg te ruimen. Als partij had hij het nat.-socialisme van de hand ge wezen. Als de president den reden daarvan vraagt, zegt Dertil, dat de partij de Joden be strijdt en den „Anschluss" wenscht. Dit strookt niet met zijn overtuiging en derhalve was hij weer uit de partij getreden. De bondskanselier getuigt. Bij het verder verhoor werd bondskanse lier Dollfuss als getuige gehoord. Hij schetste den aanslag en gaf als afstand., waarop de schoten zijn gelost, 20 tot 30 c.M. op. De schoten~waren zoo snel op elkander ge volgd. dat hij de details niet kon waarnemen. Ik had, zeide hij. den indruk, dat ik geraakt was. Ik zal mij na het eerste schot wel in stinctief omgedraaid hebben. In ieder geval trof het. tweede schot mijn arm. Ik ging bij mijzelf na, of het 'mij zwart voor de oogen werd of dat zich andere symptomen voor deden, die zouden wijzen op inwendige ver wondingen. Daar dit niet het geval was. ging ik zelf naar de garderobe, waar ik mijn jas uitdeed. Ik zag, dat mijn hand vol bloed was. Ik bemerkte echter ook, dat gewichtige or ganen niet geraakt waren. Ik meende, dat het schot in de borst mij niet had doorboord. Toen men mij. even later verbond, viel de kogel uit mijn jas. Zoowel de president als de officier en de. verdediger richtten nog eenige vragen tot den Bondskanselier, vooral over den afstand waarop geschoten is. De verdediger deed op merken, dat de bondskanselier toch pas na het eerste schot zich van gevaar bewust was, dus niet in staat was den afstand te schatten Dr. Dollfuss antwoordde: ,.Ik heb bemerkt, dat zich vlak voor mij een hand bevond Het schot moet van zeer dichtbij zijn gelost; dat weet ik beslist." Gedurende het verhoor werd verdachte de vraag gesteld, waarom hij den militairen dienst had verlaten. Hij antwoordde, dat het hem onder de bestaande politieke verhou dingen onmogelijk was te. blijven dienen. Het verhoor over de betrekkingen tot zijn hel pers. en vooral tot zijn stiefvader dr. Günther leverde geen nieuwe bijzonderheden op. Dertil werd ten slotte veroordeeld wegens poging tot moord tot vijf jaar zware kerker straf; bovendien werd bepaald, dat hij op eiken derden October den dag waaróp hij den aanslag pleegde moet vasten en in het donker zitten. Heerlijk als men U zoo'n compliment kan maken. Laat Vaseline Chesebrough U helpen dat te bereiken. Vaseline Chesebrough is een oud en goed. toiletmiddel ^Blanke. huid- Zachte handen" (Adv. Ingez. Med.) AUTO MET BESCHONKENEN OP DE RAILS. D-TREIN AMSTERDAM—BERLIJN HEEFT EEN UUR VERTRAGING. De D-trein Amsterdam—Berlijn kwam Za terdagmorgen tiiet een uur vertraging te Berlijn aan. De reden hiervan was, dat vlak vóór Osnabrück op een overweg een auto op de rails stond. De trein reed in volle vaart tegen de auto aan, die natuurlijk geheel ver brijzeld werd. De beide personen, die in de auto zaten, werden eenige meters van den spoorwegrijk ongedeerd in een greppel ge vonden en gearresteerd. Zij waren volkomen dronken. BINNENLAND GEEN DUBBELE INKOMENS VOOR ECHTGENOOTEN. DEEL VAN ROTTERDAM'S GEHUWDE AMBTENARESSEN KRIJGT ONTSLAG. B. en W. van Rotterdam stellen den Raad voor gehuwde yrouvy-en, wier echtgenoot even eens in gémeente^lenst is, te ontslaan, echter met behoud van "wachtgeld. Van de 202 ge huwde ambtenaressen komen dientengevol- 30 voor ontslag iri. aanmerking. Tevens stellen B, en W. voor geen gehuwde vrouwen meer in gemeentedienst te nemen en de huwende vrouw daaruit te ontslaan. GEMEENTEN RAKEN IN MOEILIJKHEDEN. DOOR DE KORTINGEN VAN TWEE KANTEN. De Vereeniging van Nederlandsche Ge meenten heeft een adres aan de Tweede Ka mer gericht, waarin de moeilijkheden ge schetst worden van het ontwerp op de uit- keeringskorting en op de korting van uitkee- ring voor crisiswerkloosheidszorg, voor vele gemeenten. In het adres wordt o.a. gezegd, dat van de 605 gemeenten, waarvan adressante tot nu toe gegevens konden bekend werden. 61 ge meenten, met een tot dusverre sluitende be grooting, tengevolge van de maatregelen der Regeering tot vermindering van de fonds- uitkeering en van de rijksbijdrage in de werk loosheidsuitgaven voor 1934, in een noodlij dende positie zullen geraken. OUD-OPPERTORPEDIST TOT PARKWACH TER BENOEMD. Met ingang van 1 December heeft de Ko ningin benoemd tot adjudant parkwachter bij de intendance van het Koninklijk paleis en Domein het Loo den gepensioneerden opper- torpedist bij de Koninklijke Nederlandsche Marine M .Haakman. NIEUWE WEG AFSLUITDIJK—ZURIG WORDT AANBESTEED. Vrijdag 15 December zal de Rijkswaterstaat te Leeuwarden aanbesteden het aanleggen van het gedeelte van den Rijksweg Haarlem- Leeuwarden tusschen den afsluitdijk en Zu rig. Zooals men weet loopt hier thans nog een smal wegje onder langs den dijk. Oeververbinding van een kilometer lengte. Feest in drie provincies. Twee monumenten onthuld. Zaterdagmiddag twaalf uur is de brug voor gewoon verkeer over de Waal bij Zalt- bommel geopend. De brug met de schitterend gelegen toe gangswegen is 4 K.M. lang, de bouw duurde 3 jaar. De overbrugging van het zomerbed is een enkele doorgaande vakwerkbrug met een lengte van 380 meter. Zij is de grootste vak werkbrug op drie pijlers, die ons land kent. De overbrugging van de uiterwaarden wordt gevormd door vier vakwerkbruggen. die elk 120 meter lang zijn en elk op drie pijlers rus ten. De geheele lengte van de brug is bijna een kilometer. Hulde past den ontwerper van de brug, den hoofdingenieur van den Rijkswaterstaat en directeur van het Bruggenbureau ir. W. J. H. Harmsen, vooral ook daar de brug nog een half jaar voor den tijd gereed kwam. De brug is de grootste, die tot nog toe over onze rivieren werd gebouwd. Te Zaltbommel, te Waardenburg. aan de overzijde, te Kerkwijk en Hedél, overal wap perden de vlaggen, heerschte een feestelijke stemming. Onder de genoodigden waren de commis sarissen der Koningin in de provincies Utrecht. Gelderland en Noord-Brabant, de directeur-generaal en verschillend3 inge nieurs van den Rijkswaterstaat, leden van Gedeputeerde Staten, vele burgemeesters uit de omgeving en uit de Betuwe en de bestu ren der Kamers van Koophandel te Utrecht, Tiel, 's Hertogenbosch, Tilburg en Eind hoven: De begroetingsrede is uitgesproken door den burgemeester van Waardenburg, J. H. B. Baron van Nagell. Deze schetste de voordee- len van zulk een verbinding als tot stand is gekomen voor het platteland en hij herdacht hen, die bij den bouw het leven hebben ge laten. Dank sprak de burgemeester uit jegens den Rijkswaterstaat. De minister van Waterstaat, ir. J. A. Kalff heeft vervolgens de- tot standkoming van de brug geschetst en het oranje ilnt doorgeknipt dat de aanwezigen nog van de brug scheidde. Nadat men over de brug gewandeld was! is met een rede van den heer H. C. de Jongh te Ammerzoden, voorzitter van de Kamer van Koophandel te Tiel namens de vijf genoem de Kamers het monument aangeboden, dat zij aan de zuidzijde hebben doen oprichten. Het is een gedenkzuil bekleed met Betuwsch tegelmateriaal, dat het jaartal 1933 draagt en waarop de woorden voorkomen „Noord en Zuid verbonden". Het gedenkteeken is ont worpen door ir. A. J. van der Steur. Spr. schetste hoe het initiatief voor de brug van de vijf Kamers is uitgegaan, en. hoe het besluit tot den bouw een der laatste re- geeringsdaden was van wijlen, mr. H. v. d. Yegte, dien hij eerbiedig herdacht. De voorzitter noemde de brug ook een schitterende propaganda voor hét Nederland sche fabrikaat. Daarna heeft gesproken de commissaris der Koningin in Gelderland, mr. S. Baron van Heemstra, die zeide dat Gelderland op dit gebied een veeleischende provincie is. Nadat de minister het gedenkteeken ont huld had is het gezelschap ontvangen door het gemeentebestuur van 'Zaltbommel, en toegesproken door den burgemeester dei- stad, de heer N. F. Cambier van Nooten. Hij herdacht, dat er negen of tien eeuwen reeds een veer lag bij Zaltbommel en hoe de stad meeleefde met den bouw. Men spreekt er van ,onze brug". Vervolgens is nog een monumentale stee- nen bank onthuld, die de Vereenigingvoor Welvaart en Vreemdelingenverkeer in een plantsoentje heeft laten plaatsen en vanwaar men een goed uitzicht op de brug heeft. Het monument werd aan de gemeente overge dragen. De dag is besloten met een feestmaaltijd, aangeboden door de vijf genoemde Kamers van Koophandel, wiaar nog verschillende heeren het woord gevoerd hebben. Prachtige daad van burgerzin De heer A. F. Philips te Eindhoven, die te Zaltbommel geboren is, heeft de gemeente een verlichting van den St. Maartenstoren met zoeklichten aangeboden, waarvan hij bovendien de stroomverbruikskosten gedu rende duizend branduren per jaar en voor- loopig voor drie jaar voor zijn rekening neemt, alsmede de vernieuwing der lampen. Hij heeft een ingenieur opdracht gegeven, zoo spoedig mogelijk voor een en ander te zorgen. MR. P. TIDEMAN OVER OUD-BLOEMEN- DAAL. Vrijdag hield Mr. P. Tideman voor de buurtvereeniging Aerdenhout-Bentvelt een voordracht met lichtbeelden over Oud- Bloemendaal in restaurant Boekenrode. Het minder gunstige weer had geen in vloed gehad op het bezoek, want de groote zaal was geheel gevuld met belangstellenden. De voorzitter mr. Prinsen-Geerligs leidde den spreker in en wees er op dat het voor de Aerdenhouters wel interessant moet zijn, om vroegere toestanden te zien van den bo dem, waarop zij wonen. De heer Tideman vertelde nu van oude schrijvers, die het landschap hebben be schreven en liefgehad. Van den ouden heer Van Eden. wiens zoon Frederik ongetwij feld vele indrukken uit Aerdenhout in d-e kleine Johannes heeft verwerkt. Bij de gfoote collectie lantaarnplaatjes gaf de spr. interes sante toelichtingen en wierp allerlei histo rische vragen op, waai-bij hij gelegenheid had aardige anecdotes te plaatsen. Duidelijk liet hij uitkomen, hoe ook het huidige geslacht verplichtingen heeft ten opzichte van het natuurschoon en hoe vaak dit bedorven is en wordt. Oude dorpsplekjes, herbergen, kasteelen enz. passeerden de revue. De heer Prinsen Geerligs sprak een dank woord en verzocht de aanwezigen materiaal bijeen te brengen voor een archief van de omgeving en dit te zen-den aan het bestuur der buurtvereeniging. alles, wai u verwacht van een hoestbonbon medicinaal toebereid met ,bestanddeelen van ft A' 'öVvAPoftua IIICI *1*1. »i\ slechts 55cp.aoo5je\ (Adv. Ingez. Med.) ONZE DAGELIJKSCHE KINDER VER TELLING. RADIO-PROCRAMAM En toen men eindelijk den hooiberg kon verlaten, toen het vuur aan alle kanten gedoofd was, toen keek men eens naar de boerderij, 't Was een troosteloos gezicht. Het heele bovengedeelte was verwoest en beneden zag je alleen een paar kale muren en balken staan. De dorpelin gen stonden er met droevige gezichten naar te kijken en de burgemeester, die de huilende familie van dé boerderij zag zitten, ging er naar toe en probeerde hen zooveel mogelijk moed in te spreken. En toen iedereen langzaam was afgedropen, vond ook de burgemeester het tijd om op te stappen. „Kom, ga mee naar mijn huis, jullie hebben rust noodig," sprak het goede boertje en hij bracht de drie jongens in zijn auto en nadat hij zich overtuigd had, dat de fietsen goed in den stal opgeborgen, stonden, toen ging hij achter het stuur zitten en werd er met een reuze vaartje gereden. DINSDAG 21 NOVEMBER, HILVERSUM 296 M. 8.Avro. Gramofoonmuziek. 10.Mor genwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Ensemble Otto Hendriks. 11.Kook- en bakpraatje door mevr. R LoleeringHillde- brand. 11.30 Vervolg Concert. 12.30 Omroep orkest o.l.v. N. Treep. Afgewisseld door Gra mofoonmuiziek. 2.15 Rustpoos. -2.30 Omroep orkest 3.— Knipcursus door mevr. Ida de Leeuw van Rees. 4.Vioolrecital door prof. Stanislae Frydberg; a. d vleugel -mevr. S. LoopuitRoeper. 4.30 Radiokinderzang o.l.v. J. Hamel. 5.Halfuur voor kinderen. 5.30 VPRO. Bijbelvertellingen voor jongemenschen Rachel en Rachel. Spr. ds. B. J. Aris. 6. Avro. Omroeporkest o.l.v. N. Treep 7.— Causerie door dr. M. Th. Hillen: ..Waarvan stammen onze woorden? 7.15 Gramofoon muziek. 7.30 Engelsch voor gevorderden door Fred Fry. 8.Vaz Dits. 8.05 Kovacs Lajos en zijn orkest. 9.Avro. Radiotooneel. Caesar- en Cleopatra van G. B. Shaw. Vert. W. Volgt in leiding Kommer Kleyn. 10.Kovacs Lajos en zijn orkest afgew. door uitz. vanuit het RAl-gebouw. Ooggetuige verslag vande zesdaagsche door H. Hollander 1-1.Vaz Üias 11.10 Gramofoonmuziek. afgew. door oog getuige verslag van de zesdaagsche-dóór H. Hollander. 12.Sluiting. HUIZEN 18875 M. 3.KRO. Gramofoonmuziek 10.Gramo foonmuziek. 11.30 Godsd. halfuurtje door pastoor L. H. Perquin. 12.Politieberichten 12.15 KRO-Orkest o.l.v. Joh. Gerritsen. 2. Vrouwenuurtje. 3.Modecursus door mevr. H. Cuppens Geurs. 4.KRO-Boys o.l.v. P. Lustenhouwer. 6.K. W. C. Kloppenburg ,De R.K. Standsorganisatie voor den werk- nemenden middenstand". 6.1-5 De KRO-Boys 6.40 Esperantocursus door P. Heilker. 7. Politieberichten. 7.15 Moederschapszorg II. Dr. J. B. Deelen „Aanvallen op het moeder schap". De moderne tijd. 7.35 Gramofoon muziek. 7.45 VerbondskwartiertjeN.C.R.V. Onze zang- en muziekvereen. Chr. Zangver. Bennebro-ek o.l.v. H. J. Arisz. 9.— Ouderuurtje „Vroegrijpe kinderen", door A. J. Dre- wes. 9.30 Tamboers- en pijpercorps „Ju-bal" te Dordrecht o.l.v. C. H. Schotel. 10.30 Gra mofoonmuziek. 11.30 Sluiting. LUXEMBURG 1191 M. 7.50 Belgische avond. Concert voor piano en orkest. 8.40 orkestconcert. 9.20 Kamer muziek. 9.40 orkestconcert. 10.50 dansmuziek. BRUSSEL, 509 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 1.30 gramofoonmu ziek. 5.20 Concert door het Omroepsympho- nieorkest o.l.v. Jean Kumps. 6.5Ö gramo foonmuziek. 8.Populair concert door het Radio-orkest o.l.v. Karei Walpot. KALÜNDBORG, 1154 M. 11.20 Strijkorkest o.l.v. A. Bendix. 2.20 Omroeporkest o.l.v. Launy Gröndahl. 8.15 Mogens Hansens speelt viool. 8.30 Gramo foonmuziek. 9.25 Fransche avond. 10.115 dansmuziek. BERLIJN, 419 M. 7.35 Kamermuziek. 8.20 Omroeporkest. HAMBURG 372 M. 5.20 Gevarieerd programma. 7.30 Kleine Noragorkest o.l.v. Gerhard Maasz. 9.40 No- ragorkest o.l.v. Adolf Seeker. LANGENBERG 472 M. 11.20 Gramofoonmuziek. 12.55 een orkest van werkloozee musici o.l.v. Gustav Schu macher. 2.05 Kamermuziek. 3.20 Kamer muziek. 6.2-0 Omroeporkest o.l.v. Buschkötter 10.05 Gramofoonmuziek. DAVENTRY 1554. 12.20 Orgelconcert. 12.50 Gramofoonmuziek I.50 Midland Studio-orkest o.l.v. Frank Can- tell. 4.50 bariton. 7.40 Radio Militair orkest 9.40 B.B.C.-orkest o.l.v. Joseph Lewis. 10.35 dansmuziek. PARIJS EIFEL 1446 M. Programma van Parijs Radio. PARUS R. 1725 M. ,05 Gramofoonmuziek. 12.20 Gramofoon muziek. 7.50 Orgelmuziek. 8.20 Gramofoon muziek. 8.50 „Le Prophéte", opera van Meyer beer. MILAAN 331 M. 4.30 dansmuziek. 7.Gramofoonmuziek. 7.20 berichten en gramofoonmuziek. 7.50 operetteuitzending. ROME 441 M. 4.35 Populair concert. 7.35 Populair con cert. 7.50 „Tristan und Isolde", opera van Richard Wagner. WEENEN 517 M. 6.20 Omroeporkest o.l.v. Joseph Holzer. 9.30 Karl Hauptkapel. WARSCHAU 1411 3VL 7.20 Omroeporkest. 9.20 Dansmuziek. BEROMÜNSTEL 460 M. 6.40 Gramofoonmuziek. 7.40 Populair con cert. 8.30 Vocaal concert.

Haarlem's Dagblad | 1933 | | pagina 4