IVÖROL UIT HET BUITENLAND Reddingswerk in de Nelson-mijn geslaakt. De ltededatid$cUe> Engelsche Nieuwjaarsvoornemens. ZATERDAG 6 JANUARI 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 3 Verklaring van Sir John Simon voor zijn vertrek uit Italië. De „verscherpte alarmtoestand" in Spanje opgeheven. Weer een schandaal in België ontdekt. Italië. Vóór Simons vertrek uit Rome. Alvorens Rome te verlaten heeft Sir John Simon hedenmorgen de pers ontvangen om eenige mededeelïngen over den toestand te doen. Slechts wanneer de ontwapenings kwestie tot een bevredigende oplossing zou leiden, zou men andere problemen, zooals de herziening van den Volkenbond, gemakke lijker kunnen oplossen. Overigens waren er twee manieren om te hervormen. Men kon den bestaanden toestand versterken, doch men kon hem ook verzwakken. Voor Enge- i land kwam slechts het eerste in aanmerking. Verder zette Simon nogmaals het bekende Engelsche standpunt uiteen: bemiddeling tusschen de Fransche en de Duitsche opvat ting en voorstellen, die slechts zin hadden wanneer zij zoowel door Frankrijk als door Duitschland aanvaard konden worden. Sir John Simon verklaarde den indruk te hebben dat alle staatslieden van Europa zich bewust waren van den ernst van den toestand en eerlijk naar een oplossing streefden. België. Weer een schandaal aan het licht gekomen. Een nieuw schandaal is te Brussel aan het licht gekomen en heeft veel opzien gebaard, meldt V.D. Door de justitie werden gearresteerd de directeur van het Bureau tot het verleenen van Gratie, zekere Maurice de Vylder, een ambte naar zeker Gabriel van Egeren en de secre taris van het parket Alfred van Hekke. Zij worden er van verdacht geschenken te hebben aangenome n en zich te hebben laten beïn vloeden bij de uitoefening van hun ambt. De hoofdpersoon is een zekere Vereecken, een ge wezen aalmoezenier van het Belgische leger. Hij is eveneens gearresteerd. Deze laatste had in een café te Brussel een bijzonder kantoor ingericht voor het verleenen van hulp aan personen, welke een verzoek om gratie, een verzoek om vermindering van straf of anders- I zins, hadden ingediend. De eigenaresse van het café, zekere vrouw Moureau is eveneens ge arresteerd als verdacht medeplichtig te zijn. Alle vijf personen zijn heden ter beschikking- van het parket gesteld. Zuid-Amerika. FRANSCH VLIEGTUIG OVER DEN OCEAAN. IN 18 UUR, 17 MINUTEN. NATAL, 5 Jan. (V.D.) Het Fransche water vliegtuig „Croix du Sud" is gisteren te Natal in Brazilië aangekomen na een nachtvlucht over het zuidelijk gedeelte van den Atlanti- schen Oceaan. De vlucht stond onder leiding van De Bonnet, die vergezeld was van vier helpers. De afstand van St. Louis in Senegal, een afstand van 2010 mijl, werd zonder inci denten afgelegd in 18 uur 17 minuten. De „Eméraude" van Saigon gestart. SAIGON, 5 Jan. (V.D.) Frankrijk's nieuwe snel-vliegende drie-motorige verkeersvliegtuig „Eméraude". dat in 48 vlieguren van Parijs naar Indo-China vloog, is hedenmorgen uit Saigon gestart voor de terugreis naar Frank rijk. Aan boord bevinden zich, zooals gemeld, als passagiers de gouverneur-generaal van In do-China Pasquier en zijn ordonnance-officier. De 120 ingeslotenen als verloren beschouwd. Verontwaardiging bij de bevolking. BRUEX, 5 Januari (V. D.) Het reddingswerk op de Nelson-mijn is thans gestaakt. De 120 mijnwerkers die zich nog in de mijn bevin den kunnen als verloren worden beschouwd. Vanmorgen vroeg tegen vijf uur volgde in het Oostelijk gedeelte van de Nelson III een nieuwe ontploffing. Het besluit om het reddingswerk te staken PARIJS. 5 Jan. (Reuter). De veronderstel ling dat Staviski van Bayonne naar Zuid- Amerika onderweg zou zijn, schijnt te worden bevestigd. Door middel van de radio is aan de zich op zee bevindende schepen het bevel tot in hechtenisneming van Staviski geseind. Een avondblad oppert de mogelijkheid dat Staviski in spionnagedienst van een buiten- ïandsche mogendheid zou Rebben gestaan, waaruit zijn ontzaglijke invloed in diploma tieke en politieke kringen zou zijn verklaard, Zou dit juist zijn, dan zal men wel, zoo meent het blad, alle hoop op zijn arrestatie moeten opgeven PARIJS, 5 Jan. (V.D.) Bij het onderzoek van de boeken van de Crédit Municipal de Bayonne is gebleken, dat zeven of acht kost bare sieraden elk van een waarde van on geveer een half millioen francs, waarop de Crédit Municipal groote bedragen had ge leend, spoorloos zijn verdwenen. De gearres teerde directeur Tissier verklaarde, dat hij de sieraden den avond voor zijn arrestatie naar Stavisky naar Parijs had gestuurd. Een lid van den raad van beheer der ondernemin gen verklaarde tegen een verslaggever van de Petit Gironde, dat de raad van beheer nooit de geringste onregelmatigheid in de leiding van Tissier had geconstateerd. De verschllende onderzoeken ingesteld door een vertegenwoordiger van het ministerie van handel hadden integendeel altijd voortref felijke resultaten getoond. In welingelichte kringen verluidt, dat de rechter van instructie waarschijnlijk nog deze week opnieuw een aantal personen in staat van beschuldiging zal stellen. DE UITWIJZING VAN DIMITROF c.s. ALLEEN RUSLAND WIL HEM TOELATEN. BERLIJN, 5 Jan. (Reuter). Alleen de re geeringen van Cechoslovakije en de Sovjet- Unie hebben tot dusver de rijksregeering ant woord verstrekt op haar vraag, of zij bereid zijn de drie door het hooggerechtshof van Leipzig vrijgesproken Bulgaren toe te laten. De regeering te Praag heeft geantwoord, dat zij weigert de Bulgaren toe te laten. De Russische regeering heeft echter mede gedeeld volstrekt geen bezwaar tegen toelating der Bulgaren te hebben. Indien de Bulgaren naar Sovjet-Rusland ko men, zouden zij daarheen reizen of wel door Polen, waartoe een Poolsch visum noodig is, of direct per schip naar Leningrad, of per vliegtuig via Kowno. De Rijksregeering overweegt thans het aan bod der regeering te Moskou. Een product van de Pharm. Fabriek A. Mijnhardt - 2 Doos 20 ct. Tube 35 ct. Zéér groote tube 60 (Adv. Ingez. Med.) Verzuchtingen in de Times". (Speciale correspondentie.) Wapenstilstandsverdrag van den Gran Chaco loopt af. De volkenbondscommissie onder voorzitter schap van Alvarez del Vayo zet de onderhan delingen met het doel te komen tot pacificatie van den Chaco voort. De wapenstilstand tusschen de oorlogvoeren de landen is afgeloopen. Men sluit de mogelijkheid uit het wapen- stilstandsverdrag aangaande den Gran Chaco, 1 dat op 6 Januari te middernacht af lóópt, te verlengen. Spanje. Verscherpte alarmtoestand opgeheven. De ministerraad heeft besloten tot opheffing van den verscherpten alarmtoestand. In verband met de berichten inzake plan nen tot aaneensluiting der arbeidersorgani saties in een revoolutinnair front zal echter de eenvoudige alarmtoestand worden gehand haafd. Duitschland. Arrestaties van Katholieke geestelijken. Uit Stuttgart: De politieke politie heeft twee Katholieke geestelijken gearresteerd en overgebracht naar het concentratiekamp te Kuberg. 20 arrestanten, die volgens haar beschouwd I moeten worden als ..slachtoffers van geweten- looze verleiders" zijn tegelijkertijd uit het kamp van Kuberg ontslagen. Van bevoegde Wurtemburgsche zijde wordt medegedeeld, dat de politieke politie* inge- j volge de toenemende opwinding in eenige plaatsen over de politieke activiteit van j geestelijken na een zorgvuldig onderzoek van alle omstandigheden heeft moeten besluiten tot tegenmaatregelen. De gearresteerden zijn de pastoor van Metzingen. Dangerlmaier, en pastoor Thurm uit Waldheim. Over de actie der katholieke geestelijke wordt nog medegedeeld: Een andere geestelijke heeft van den kansel de nationaal socialistische beweging ge smaad. Nog een ander heeft op een avond, dat iedereen luisterde naar de redevoering van den kanselier, zijn Katholieke gezellen- vereeniging bijeengeroepen en aldus verhin- derd dat de gezellen naar de redevoering j luisterden. China. Aftocht van generaal Lin. De strijd in het Noorden van China ver plaatst zich vrij snel naar de bergachtige streek in het Zuiden gelegen. De troepen van den rebellen-generaal Lin Kwei-tang trekken naar V.D. uit Peking verneemt in Zuidelijke richting terug, achtervolgd door de regee- ringstroepen. Zij trokken de spoorlijn Peking- Tientsin over en vluchtten vervolgens over het Groote Kanaal in de richting van' de provincie Sjantoeng. Naar verluidt zouden zij voornemens zijn zich te verzamelen aan de grens van de provincie Sjantoeng. is genomen in overleg met de officieele commissie van onderzoek. Bij het doordringen in de mijn is men gisteravond opnieuw op twee brandhaarden gestuit. Tevergeefs trachtte men het vuur te blusschen, maar blijkbaar brandde de ge- heele kolenlaag. Het vuur breidde zich zoo snel uit dat men het werk tenslotte moest staken. In het Noordwestelijk gedeelte van de mijn ontwikkelden zich zooveel gassen, dat ook daar niet gewerkt kon worden. Men be sloot tenslotte de 50 M. van elkaar gelegen toegangen te sluiten en in den loop van den nacht werden stevige sluitmuren gemetseld. Men kan thans niets anders doen dan de mijn aan het haar lot overlaten. Opwinding onder de bevolking. DUX, 5 Januari (V. D.) De opwinding onder de mijnwerkersbevolking in Bohemen, die na het vreeselijk ongeluk in de Nelison-mijn reeds zeer groot was, is nog toegenomen nu het waarschijnlijk is, dat zelfs de lijken der slachtoffers vermoedelijk niet geborgen zul len kunnen worden. De mijnwerkersbevolking is van meening, dat het ongeluk in hoofd zaak te wijten is aan de bezuinigings- en ra tionalisatie-maatregelen die den laatsten tijd opnieuw in deze mijnen zijn toegepast. Te Dux zijn sterke afdeelingen gendarme rie geconcentreerd en in alle hotels zijn gendarmes ingekwartierd. De afzetting van de Nelsonmijn is in den loop van gisteren aanzienlijk versterkt. Men heeft nu ook de hoop, dat binnen af- zienbaren tijd de lijken der 125 ingesloten slachtoffers geborgen zullen kunnen worden, opgegeven. Het lian weken of maanden duren voordat de thans door de vannacht gebouwde muren ingesloten brand uitgedoofd zal zijn Betuiging van deelneming. PRAAG, 5 Januari (V. D.) De Duitsche ge zant te Praag dr. Koch heeft hedenmorgen een onderzoek gebracht aan het Ministerie van Buitenlandsche Zaken, teneinde de Tsjechoslowaaksche regeering de deelneming van de Duitsche Rijksregeering te betuigen met de noodlottige mijnramp bij Brux. DALIMIER EN DE AFFAIRE VAN BAYONNE. DE MINISTER ZEGT STAVISKY NIET TE KENNEN. PARIJS, 5 Jan. (Reuter). Naar Havas uit Bayonne meldt heeft de directeur van het „Crédit municipal" te Bayonne. Tissier, heden bij zijn verhoor zijn bedriegelijke machina ties bekend. Minister-president Chautemps heeft een langdurig onderhoud gehad met den minis ter van koloniën Dalimier, wiens naam in verband met het financieele schandaal is ge noemd. Chautemps verklaarde dat Dalimier hem de formeele verzekering heeft gegeven dat hij nimmer een ontmoeting met den inter nationalen zwendelaar Staviski heeft gehad en dat hij pas op den. dag, waarop de krach te Bayonne bekend werd, van diens bestaan heeft vernomen. Aftreden van Dalimier? Naar volgens V. D. in welingelichte krin gen verwacht wordt, zal de minister van ko loniën, Dalimier niettemin aftreden. Staviski toch naar Zuid-Amerika? DE OORZAAK VAN DE DOORBRAAK BIJ ORBEY. PARIJS, 5 Januari (V.D.) Een nauwkeu rig onderzoek naar de oorzaken van het on geluk bij Orbey heeft tot resultaat gehad, dat is komen vast te staan, dat het ongeluk is ge schied door het breken van een toevoerbuis van het Witte Meer naar het 128 M. lager ge legen Zwarte Meer, waar de electrische cen trale is gevestigd. Met een snelheid van 37,3 M. per sec. stroomde het water weg en kwam terecht tegen de muren der centrale. Het Noordelijk gedeelte van het gebouw, waar zich de arbeiders bevonden, werd geheel vernield. De negen verongelukten zijn nog niet gevon den, hoewel duikers urenlang naar hen heb ben gezocht. Terwijl men Vrijdagavond nog rekening hield met de mogelijkheid dat ook de stuwdam zou breken, acht men thans dit gevaar gewe ken. De dam heeft stand gehouden ondanks de uranlange ontzaglijke druk der water massa's. GOED NIEUWS. EEN GUNSTIGER ARBEIDSMARKT. Het D.N.B. meldt uit Genève: Uit de heden gepubliceerde werkloosheids statistiek van het Internationaal Arbeids bureau over het viei-de kwartaal van 1933 blijkt, dat de toestand op de internationale arbeidsmarkt verder verbeterd is. In 20 sta ten is een daling der werkloosheid te consta- teeren vergeleken met begin 1933. Daarbij wordt in de eerste plaats Duitschland ge noemd. Toegenomen is de werkloosheid in Noorwegen. Bulgarije, Nieuw-Zeeland. Pa lestina, Polen, Cechoslovakije en Zwitserland. DE UITBREIDING DER AMERIKAANSCHE VLOOT. HET DOOR ROOSEVELT GEVRAAGDE BEDRAG. WASHINGTON, 5 Januari. (Reuter). Het door Roosevelt voor den vlootbouw gevraag de bedrag van S 33.000.000 is niet alleen be stemd voor uieuwe schepen, maar ook voor de voltooiing dergenenen, die reeds op de hel ling staan. Deze schepen moeten niet worden verward met de 32 oorlogsbodems, te bouwen voor de som van 238,000.000 afkomstig uit het fonds voor openbare werken. Voor de uitbreiding van het effectief der marine van 79.700 tot 82,500 en de verhooging van het aantal mariniers van 15.000 tot 16.000 wordt 2,7 millioen gevraagd. Tegen de vermin dering der begrooting van de marinelucht vaart met 950.000 weegt ruimschoots op de toewijzing van S 7.000.000 uit het fonds voor openbare werken, welke de handhaving van het program van 1000 vliegtuigen mogelijk maakt. Het op de legerbegrooting gevraagde bedrag voor vliegtuigen is 10 millioen hooger dan dat op het budget van het loopende jaar. LONDEN, 1 Januari. De eerste dag van het nieuwe jaar begint in Londen met een mist zóó dik, dat ge niet zonder een gevoel van onaangenaamheid en weerzin in deze ondoordringbare grijze massa uitkijkt, waar in vaag brommend auto's en bussen voor zichtig rondscharrelen. En bij het lezen van het ochtendnieuws -doet ge het best dicht naar het haardvuur te kruipen en u voor te stellen, dat iemand terwille van de meer in tieme gezelligheid binnenshuis, dikke, witte wollen dekens voor de ramen heeft gehangen: anders voelt ge ook binnen nog een kille nat tigheid. tergend en naargeestig genoeg om de beste plannen voor het nieuwe jaar, juist kersversch gemaakt, in groot gevaar te bren gen.... Want het schijnt waar te zijn, dat het per centage van het menschdom dat op oude jaarsavond tot inkeer komt grooter is, dan op iederen anderen avond van het jaar. Al thans de „Times" had vanmorgen een aan merkelijk langere en interessantere rubriek „persoonlijke mededeelingen" dan doorgaans het geval is en ze droegen zeer kennelijk het stempel van „inkeer". Behalve de man. die ontroerend, in zijn rotsvast vertrouwen, vraagt in een enkele zin. wie bereid is dezen dag aan den Heer te wijden ronduit, op den man af zijn er velen, die aan het be gin van het nieuwe jaar oude of verkeerd begrepen liefdes een woord van berouw wil len doen toekomen. Ziehier een bescheiden keuze uit het harteleed, dat zij nameloos en met enkele woorden de krant prijs gaven: „Tout passe, l'Amitié reste" en erbij gevoegd: ..1 October 1923". Een tijdperk van lo jaren gaat open en sluit zich weer. „Geen kleur, geen muziek, geen schoonheid meer, Mar gery" zucht een jongeling en hoopt dat het nieuwe jaar hem zijn liefste weer in de armen zal voeren. En „Y. R. laat „V. R." weten dat, ..ofschoon het noodlot hem veel teleurstelling heeft gebracht, zij het leven bidt hem hier voor een waardevolle compensatie te geven en hoopt dat God's zegen dit jaar op" hem moge rusten". „Vriend van lang geleden, ik denk nog steeds aan je" bekent Marie, die de stilte der laatste dagen van het jaar niet langer alleen kon verdragenEn midden tusschen hen aller hartekreet slaakt een of ficier. wonende in Sussex, een niet minder harden kreet en vraagt of een opgewekte gezonde en charmante vrouw van ongeveer 30 jaren zijn huis niet tot het hare wil ma- Bij Hyde Park Corner passeeren de meesfe auto's in Londen. 113 voertuigen per minuut! Het verkeer in Londen (zooals overal) neemt hand over hand toe. Het verkeers- rapport van de politie, dat dezer dagen ver schenen is, toont aan, dat Hyde Park Corner het drukste punt van Londen is, meldt de News Chronicle. Op dat punt passeerden tusschen 8 uur 's morgens en 8 uur 's avonds op li Juli niet minder dan 81547 voertuigen van allerlei soort Dit is 12.846 meer dan in 1931 en 18.852 meer dan in 1927. De specificatie luidt: Luxe auto's 52.550 Bestelauto's 8.774 Bussen 8.500 Fietsen 7.870 Rijtuigen 1.282 Groote vrachtauto's 982 Motorfietsen 621 Tractoren 160 Handkarren 118 Het komt dus neer op gemiddeld 6.821 stuks per uur, of 113 per minuut. Na Hyde Park Corner volgt Trafalgar- Square met 64.735 voertuigen.. Dan komen in volgorde)Marble Arch, Piccadilly Circus, Edgware road, Piccadilly (bij St. James- street), Blackfriars Bridge, Grosvenon Gar dens, Oxford Circus, Shepherdis Bush Green. Strand (bij Wellington street) en Mansion House. Dit laatste punt met 35.784 voertuigen. In 1904, toen de eerste telling werd ge houden, stond Marble Arch bovenaan met 29.320, dan kwam Hyde Park Corner met 29.286 en Trafalgar Square met 27.768 voer tuigen. „NIET VERDER..." DE UITLATINGEN VAN LUITENANT ASJES. De Indische dagbladen houden zich bezig met de vergelijkingen tusschen de vluchten van den Pelikaan en den „Postjager" en al hetgeen er verband mee houdt. Verschillende bladen spreken den wensch uit, dat men over deze kwestie zal zwijgen en de Locomotief formuleert dit aldus: Laat ons de uitlating van Asjes toeschrijven aan zenuwspanning, die even natuurlijk als verklaarbaar is, en laat ook straks in Neder land, wanneer de belangen van de K1.M. en van de organisatoren van de vluchten van den „Postjager" onvereenigbaar blijken, iedere wanklank naar buiten vermeden wor den. Laat ons slechts den „Postjager" met hartelijke wenschen voor een snelle thuis reis vergezellen, opdat ook deze nationale prestatie wordt volbracht! ken. Hij heeft drie kinderen en geen perso neel Hoe heeft deze man veilig en wel de Kerstmis doorstaan, zonder zelf-vervaar- digde Kerstpuddingen en -cakes? Geen won der dat hij het nieuwe jaar begint met in deze leemte grondig te voorzien! Een ander vraagt gebruikte Chrlstmas- kaarten op te zenden voor een oudgediende, een bedlegerig oorlogsinvalide, en hij voegt er aan toe. dat ge daarmee een weldaad ver richt. In de vergetelheid te raken, moet wel drukkend zijn. als ge vreugde kunt vinden in de wenschen die vrienden aan vrienden zonden voor het komende jaar, in de wen schen die je eigen neus voorbijgingen Een nuchter zakenman vraagt overbodige gebitten op. Er schijnen menschen te zijn, die alleen gedurende den tijd van kerst cakes en kalkoenen gebitten noodig hebben, en het zal op deze lieden zijn dat deze za kenman een beroep doet, een zeer persoon lijk beroep in deze persoonlijke rubriek vermoedelijk met de bedoeling om de aldus verkregen gebitten met eenige winst van de hand te doen aan die lieden die meenen dat er in het komende jaar heel wat te kauwen valt. dat een stevig gebit vereischt. Aan die lieden, die van plan zijn de tanden geducht op elkaar te zetten, zooals in dezelfde rubriek een jongeman, die zichzelf beschrijft als geestelijk en lichamelijk actief en die voor minstens 6 a 12 maanden een bezigheid zoekt, die „zijn ondernemingsgeest bevredigt en zijn lust tot avontuurEen jongeman, die blijkbaar op oudejaarsavond de tanden alreeds geducht op elkaar had gezet. Hopen we. dat er iets te bijten valt Dat zijn de aangrijpende dingen, die ge tegenkomt in een rubriek in de „Times", die ge leest als de eerste dag van het Nieuwe Jaar. dien ge van plan waart energiek door te brengen, begint met een dikke, dikke mist. Een mist die het verkeer voetje voor voetje doet kruipen, die alle geluid 'dempt, die u met den rug naar het raam doet zitten, volhardend in de illusie dat iemand dikke, witte, wollen dekens voor de ramen heeft gehangen en de schemerlamp heeft aange stoken. om het binnen zoo intiem en gezel lig mogelijk te maken Want zoodi'a je aan de atmosfeer buiten dénkt, beginnen alle ter eere^ van het nieuwe jaar op elkaar gezette tanden, iets zeer weinig heroïsch en het nieuwe jaar onwaardigs te doen: te klap peren namelijkvr g VROUWEN IN VERWACHTING en jonge moeders bezorgt het natuurlijke „Franz-Josef" bitterwater een geregelde maag- en darm werking. Door Medici ten zeerste aanbevolen. (Adv. Ingez. Med.) ACENDA Heden: ZATERDAG 6 JANUARI Rembrandt Theater: „Fra Diavolo". Op het tooneel: Trio Sphinx, Novelty Egyptien. 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace: „Extaze". Op het tooneel: 3 Broad- cast-Boys. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: .My Lips Betray" (De 200 P.K. van Zijne Majesteit). 2.30 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZONDAG 7 JANUARI Gem. Concertzaal: Namiddagconcert van de H. O. V. Soliste Ré Koster, (zang) 2.30 u. Stadsschouwburg: Ned. Indisch Tooneel: De 4 Müllers. 8.15 uur. Ver. van Spiritisten „Wetenschap en Reli gie". Wijdingsmorgen in het Remonstranten huis. 10.30 uur. Rozekruisers Genootschap Bakenessergr. 13. De heer J. Leene over de cosmische stra ling. 10.30 uur. Lange Veerstraat 16: De Soefi-Boodschap. 11 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds, MAANDAG 8 JANUARI Gem. Concertzaal: Concert voor het Cen traal comité voor werkloozen, m. m. v. het Gem. Koor Polyhymnia, H. O. V„ Helene Cals (sopraan) Willem Hespe (koorleider) Mari- nus Adam (orkestleider). 8 uur. Stadsschouwburg: Ned. Indisch Tooneel:' De 4 Müllers. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen. ROOSTER VAN APOTHEKEN. (Samengesteld door den Inspecteur der Volksgezondheid.) Voor de apotheken die toestemming ge vraagd hebben om 's avonds, "s nachts en Zondags te sluiten, is door den Inspecteur der Volksgezondheid een sluitingsrooster op gemaakt. Van Zaterdag 6 Januari des avonds 8 uur tot en met Vrijdag 12 Januari zijn de vol gende apotheken op Zondag 's avonds na 8 uur en 's nachts geopend. J. DIenske. Firma Duijm en Keur, Keizer straat 6. Tel. 10378. L. Schoorl, Frans Hals Apotheek. Frans Halsplein 1. Tel. 11180 P. Kruysse. Firma Begemann en Sneltjes, Kruisweg 30. Tel. 10043. W. P. Woutersen, Apotheker, Koninginne weg 3, Tel. 12038.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 5