SP3RT u SPELi 1 h n ma 'mm lol SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD [3D ra MAANDAG 29 JANUARI 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 5 aaaaaiaa u De dames van Rood Wit en Bloemendaal ontmoetten elkaar in vriend- schappelijken strijd. Rood Wit won en vergrootte daarmede nog haar kampioenskansen. Een moment uit den wedstrijd tufcschen Feijenoord en V. S. V. De Velsenaren vallen aan, v. d. Male is gepasseerd, maar de bal zal naast het doel gaan. De E. D. O.-spelers Goemaat en Perukel met een Velox-speler in acrobatischen stand. De Vereeniging „De Haarlemsch? Manége" hield Zaterdagmiddag onderlinge sprlngwedstrijden. Eerste prijs de heer Davidson (tweede van rechts i' No 2 de heer Dammers (derde van rechts) en No. 3 de heer Krelage (vierde van rechts). H. F. C.'s doelman v. d. Togt was bijzonder op dreef tegen Ajax. Men De Amsterdamsche schermprof Paoli (gezicht naar de camera) won ziet hem hier Mulders den bal afsnoepen, terwijl P. Jongeneel in Zondag het Nederlandsch sabelkampioenschap. Op degen en floret spanning toekijkt. werd hij reeds eerder kampioen. Een Amerikaan heeft een gecompliceerd droogzwemtoestel geconstrueerd, waardoor het na den leertijd mogelijk schijnt te zijn. bij den eersten sprong in het water onmiddellijk stijlvol weg te zwemmen. Koene heeft den bal hoog in het net getrapt en daarmede E. D. O.'s eerste doelpunt tegen Velox gescoord. De H.F.C.-middenvoor Koper, die Zondag driemaal scoorde tegen Ajax; een prestatie, die niet zoo velen lukt. Bij wintersport moet de natuur helpen en anders kan het noodig worden, zooals in Braunlage (Duitschland), om voor ski-spring- wedstrijden de sneeuw op sleden aan te voeren. Het wagenpark te Monte Carlo van de succesvolle deel nemers aan de Rallye, die de vorige week weder beëindigd werd. Deze jaarlijksche sterrit leidde ook ditmaal weder tot sommige zeer bijzondere verrichtingen. De Canadeesche ijshockeyers. Saskatoon Quakers, reeds gedoodverfd als wereldkampioenen, hebbe nte Berlijn met 3—1 van de IjlerÜner Scklittschuh Club verloren»

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9