Historische feesten te Heemskerk. VRIJDAG 30 MAART 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 8 HEEMSTEDE RAADSVERGADERING. Zijn eenige Heemsteedsche slooten gevaarlijk voor de openbare gezond heid? Rechten voor gebruik open baar gemeentewater verlaagd. Wed strijden in het Sportpark op Chr. Feesdagen. Vergadering van den Raad der gemeente op Donderdagavond, onder leiding van den burgemeester, Jhr. J. p. W. van Doom. Afwezig de heer Audretsch. Geschenk voor het gemeentebestuur. De voorzitter betuigt dank voor het door het Comité voor ontwikkeling en ontspanning van werkloozen aan het gemeentebestuur- aangeboden en in ons blad vermeld geschenk door werkloozen op de door het Comité ge- ganiseerde cursussen vervaardigd. De heer Jonckbloedt (R.K.) is het aangenaam dat het gemeentebestuuur het geschenk heeft willen aanvaarden. Het overlijden van de Koningin-Moeder. De voorzitter zegt, dat ook het ge meentebestuur van Heemstede diep getrof fen is door het overlijden van de Koningin- Moeder. Een brief van rouwbeklag is aan de Koningin gezonden. Spr. is overtuigd, dat dit de Instemming van den Raad heeft. Ingekomen stukken. Ingekomen is een adres van D. Binkhorst met het verzoek, alsnog over te willen gaan tot demping van de sloot, gelegen ten Zuiden van de Borneostraat. B. en W. stellen voor, het adres voor kennisgeving aan te nemen. De heer Rijkes (V. B.) zegt dat de mug gen en ratfcenplaag ter plaatse zeer erg is. Er moet binnen den kortst mogelijken tijd een oplossing gevonden worden. Gaat dit niet goedschiks, dan moeten B. en W. de zaak maar wat harder aanoakken. Het bestuur van Rijnland is volkomen met klachten op de hoogte. Wat is er nu sinds de vorige raads vergadering gebeurd? Er is wel iets gedaan, maar dit is onvoldoende. De sloot aan den Oostkant van de Java- laan wordt verontreinigd. Het onderzoek is bli'kbaar niet voldoende geweest, maar kan altijd nog geschieden. Spr. wil het artikel 154 A!g. Pol. verord. toepassen. Ratten en mug gen zijn schadelijk voor de openbare gezond- he:d. SDreker wil het adres niet voor kennis- gering aannemen maar wenscht een onder zoek. De heer Disselkoen (S.D.A.P.) vindt vriiheid al is in de vorige vergadering anders besloten met den heer Rükes op een meer afdoende oplossing aan te dringen De heer Jonckbloedt (R.K.) wil niet meer terugkomen op een vroeger genomen besluit. Wethouder Dr. Droo.g (R.K.) zegt dat B. en W. in de vorige vergadering toezegden, te doen wat ze konden doen! Spr. is niet tegen demping van de sloot. Aan alle eige naren is gevraaed daartoe mede t-e werken. Slechts één heeft zich daartoe bereid ver- verklaard. De sloot aan den Oost-kant van de Javalaan vindt spr. schoon. Het water is als een spiegel. Maar er kan in April worden onderzocht of er malarialarven in de sloot 2ijn. Zijn die er, dan zullen maatregelen worden genomen. Spr. is overtuigd dat de eigenaar van de vuilste sloot nu ook zal zorgen dat de sloot zal worden schoonge- houden. Demping van gemeentewege gaat niet. Wat de ratten betreft: de eigenaars kunnen rattenvallen plaatsen of een fox-terrier aan schaffen. De zaak houdt de aandacht van B. er. W. De heer R ij k e s (V.B.) spreekt hierover 2ijr. voldoening uit. De heer At te ma (C.H.) zegt dat de menschen geen afval meer in de sloot moe ten gooien. Dit lokt natuurlijk ratten. Rechten voor gebruik openbaar gemeentewater. B. en W. stellen voor. deze rechten te be palen op 25 cent per dag en f 2.50 per jaar. De heer Van een Heuvel (A.R.) lijkt de sprong van f 10 op f 2.50 wel heel groot. De heer Attema (C.H.) wil van de f 2.50 vijf gulden maken. De heer De Te 11 o .s.d.a.p.) is zeer te spreken over het voorstel van B. en W. Heele kolonies kanovaarders komen vaak Heem stede binnenvallen. Dit zijn dikwijls „ge sjochten" menschen, die niet veel kunnen betalen.'Spr. zou f 0.10 willen berekenen voor menschen die even willen aanleggen om iets te gebruiken in Heemstede of er een kleine inkoop willen doen. Wethouder Van de Poll (C.H.) vindt dat de geipeente 't nu eerst eens moet probeeren met een kwartje. Het vorstel van B. en W. wordt z.lis. aan genomen. Commissie tot wering van schoolverzuim. Tot leden der Commissie tot wering van schoolverzuim worden de aftredenden be noemd, de heeren J. de Jong. Th. M Schel ling, D. Pronk. J. J. Uitendaal, J. P. A. Wieg man, W. Hultzer en D. J. van der Stam. Verkoop grond Dr. Abr. Kuyperstraat. B. en W. stellen voor. grond ter weers zijden van de Dr. Abr. Kuyperstraat aan „Eingen Woning'' te verkooperi voor f 11000 tezamen en de op het resteerende complex der gronden geprojecteerde gesloten bebou wing eenigszins te verruimen. De heer Rijkes (V.B.) vraagt waarom er nu in eens toestemming is gekomen, dien grond te verkoopen aan „Eigen Woning". Komen daar arbeiderswoningen en is daar behoefte aan in Heemstede. Vroeger verklaarden toch beide wethouders dat er voor arbeiderswoningbouw in Heem stede geen plaats was. De heer Dissel koe n (s.d.a.p.) zegt dat de woningen volkomen in het type zullen blijven als waarvoor deze grond bestemd is.' Er was dus voor B. en W. geen enkele aanleiding toestemming te weigeren. Spr. vraagt verder of, nu B. en W. de aan eengesloten bebouwing voor een deel hebben laten varen, toch voldoende grond voor aan een gesloten arbeiderswoningbouw overblijft. De heer Van der Erf (R.-K.) meent dat de vereeniging in quaestie nu het recht heeft arbeiderswoningen te bouwen, als zij daar toe de middelen heeft. Spr. wil de woningen toestaan maar niet de wijziging van het uit breidingsplan, die verderen bouw van arbei derswoningen onmogelijk zou maken. Het tweede deel van het voorstel zou spr. dus wil len aanhouden, tot bij de woningbouwver- eenigingen is geïnformeerd of nog verdere plannen bestaan voor arbeiderswoningbouw. De heer Van Unen (V. B.) vindt het een gelukkig verschijnsel, dat een vereeniging nu wil bouwen, zonder daarbij te steunen op Rijk en gemeente. Maar de wijziging van het uitbreidingsplan moet niet afhankelijk wor den gesteld van goed- of afkeuring door een vereeniging. Spr. kan zich daarom met het voorstel van B. en W. vereenigen. De heer Jonckbloedt (R.-K.) vraagt, of het veranderde plan niet eerst in den Raad had moeten komen. De heer Attema (C.-H) wil de betrokken vereeniging nu niet laten wachten tot een beslissing is genomen ten opzichte van an dere bouwvereenigingen. De heer Mee uwe noord (R.-K.) weet dat ook onderhandelingen zijn gevoerd met een andere vereeniging. Wethouder Jhr. Van dePoll (C.-H.) zegt dat de grond in quaestie is gekocht voor ar beiderswoningen. Spr. heeft besprekingen ge voerd met een andere vereeniging, maar het bestuur verklaarde hem, op het oogenblik niet over voldoende geldmiddelen te beschik ken. Toezeggingen aan een andere vereeni ging zijn dus niet gedaan. De heer R ij k e s (V, B.) is bevredigd, als er maar geen teveel aan arbeiderswoningen te Heemstede komt. De heer Disselkoen (S.D.A.P.) zegt, dat de Raad het eerste deel van het voorstel kon aannemen maar B. en W. moeten de zeker heid geven dat er ook nog minstens 40 ar beiderswoningen zullen gebouwd worden in gesloten bebouwing. De Voorzitter wijst er op, dat wijziging' van het uitbreidingsplan en het verkave lingsplan dezen avond niet de bedoeling is. Het gaat alleen maar om de vraag: wat denkt de Raad van de voorgenomen verandering? Het voorstel van B. en W. wordt aangeno men met de stem van den heer R ij k e s te gen. Rondvraag. De heer VanderErf (R.-K.) zegt, dat de R.-K. raadsfractie bezwaar maakt tegen wed strijden in het Sportpark op erkend Christe lijke feestdagen. Wethouder Jhr. V a n d e P o 11 (C.-H.) zegt dat art. 12 van het contract tusschen het Sportpark en de vereenigingen zegt dat er zooveel mogelijk naar gestreefd zal worden, geen wedstrijden te houden op len Kerst en op len Paaschdag, tenzij een der erkende bonden wedstrijden op die dagen heeft vast gesteld. Maar nu is jl. Zondag op verzoek van den burgemeester niet gespeeld in verband met het overlijden van de Koningin-Moeder. Daarom is die wedstrijd uitgesteld tot len Paaschdag. Een bepaald verbod betreffende het spelen op Zondag bestaat niet. B. en W. zijn R.C.H. dankbaar, dat deze club slechts een zeer spaarzaam gebruik maakt van haar recht, op Chr. feestdagen te spelen. In 't vervolg zal spr. met de opmerking van den heer Van der Erf rekening houden. Voeren van een rechtsgeding. De Raad besloot tot verweer in rechten te gen de N.V. Noord-Zuid Holl. Tramweg Mij. te Haarlem tot betaling van vergoeding we gens schade welke is ontstaan door een aan rijding op 20 October 1933 tusschen de tram en een aan de gemeente toebehooren.de auto mobielvuilnisauto voor welke schade, volgens een gesloten verzekeringsovereenkomst, aan sprakelijk is de NV Verzekeringsbank „Do Nieuwe Eerste Nederlandsche", te 's-Graven- hage. Hamerstukken. Zij nog vermeld, dat zonder hoofdelijke stemming In den loop der zitting werden aangenomen de in dit blad vermelde voor stellen betreffende: beheer van het reserve fonds. vergoedingen en voorschotten bijzon der onderwijs; wijziging der overeenkomst betreffende gaslevering aan Bennebroek; doortrekking van het hoofdstamriool in en het aanbrengen van een bitumen wegdek op de Heemsteedsche Dreef; verkoop grond van terreinen Valkenburg en Heemsteedsche Dreef: aankoop en verhuur van grond nabii en ten Oosten van de Heemsteedsche Dreef en aanleg van wegen ten. Oosten van de Heemsteedsche Dreef KAPEL NIEUW VREDENHOF. Heden, Vrijdagavond 8 uur is er dienst in de kapel Nieuw Vredenhof. Ds. Briët zal het H. Avondmaal bedienen LAATSTE BERICHTEN BLOEMENDAAL DIENSTBODE AANGEREDEN. In de Dorpsstraat te Bloemendaal heeft Dondei'dagavond een aanrijding plaats gehad, die te wijten is aan de onvoorzichtigheid van een dienstbode die midden in het dorp zonder op het verkeer acht te slaan met haar fiets den weg overstak en daardoor tegen een auto opreed, die uit tegenovergestelde richting kwam. Zij werd aan hoofd en beenen gewond. Na dat zij door een dokter was behandeld werd zij per ziekenauto van de fa. Mathot naar het St. Elisabethsgasthuis te Haarlem vervoerd. DRUKKERIJ „DE SPAARNESTAD". In de algemeene vergadering van aandeel houders der N.V. Drukkerij „De Spaarnestad" is besloten, het dividend over 1933 voor de preferente aandeelen te bepalen op 7 pet. en voor de gewone aandeelen op 10 pet. De winst over 1933, welke weinig van die van het vorig paar verschilde, werd voor een zeer belangrijk deel voor diverse reserveerin gen gebruikt. De heer J. W. A. Beynes werd tot commissaris herkozen. KEURING VOOR DEN DIENSTPLICHT Zittingsdagen te Haarlem. De Burgemeester van Haarlem heeft be kend gemaakt, dat de keuringsraad voor de ingeschrevenen voor den dienstplicht dezer gemeente zitting zal houden te Haarlem, in het gebouw „De Doelen", gelegen aan de Gast huisstraat no. 32 en wel op: Donderdag 26 April, Vrijdag 27 April, Za terdag 28 April, Dinsdag 1 Mei, Woensdag 2 Mei, Donderdag 3 Mei, Vrijdag 4 Mei, Zater dag' 5 Mei, Maandag 7 Mei, Dinsdag 8 Mei. Woensdag 9 Mei, Vrijdag 11 Mei, Zaterdag 12 Mei, Maandag 14 Mei, Dinsdag 15 Mei, Woensdag 16 Mei, Donderdag 17 Mei, Vrij dag 18 Mei. Op alle dagen, behalve op den laatsten dag, wordt zitting gehouden des voormiddags 9 1/2 en 10 3/4 uur en des namiddags 1 uur; en op den laatsten dag alleen des namiddags 1 1/2 uur. TELEFONISTES BIJ AARDBEVING BEZWIJMD. Storing der telefoonverbindingen het gevolg. BOEKAREST. 30 Maart (V.D.) Bij de aardbeving te Boekarest gisteravond rea geerde vooral de telefooncentrale sterk op de schok met het gevolg, dat een aantal telefo nistes bezwijmden en de telefoonverbindin gen eenigen tijd gestoord waren. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. INBRAAK IN DE HEILIGE TEMPELS VAN BENARES. LUCKNOW, 30 Maart. (Reuter)In Benares, de Heilige stad der Hindoes, hebben dieven ingebroken in verscheidene tempels. Vele waardevolle voorwerpen werden gestolen. PLANTAGE-DRAMA IN BIRMA. RANGOON. 30 Maart (Reuter). De bedrijfs leider H. Prosser van de Mastaban Rubber plantage in Zuid-Birma, is door een inland se hen koelie doodgestoken. De moordenaar bedreef daarna zelfmoord. MOSKOU DE VIERDE STAD DER WERELD? Meer dan 3 12 millioen inwoners. MOSKOU, 30 Maart (Reuter). De bevol king van Moskou verklaart dat hun stad thans op drie na de grootste stad ter wereld is. De jongste volkstelling heeft aangetoond, dat Moskou thans 3.662.000 inwoners heeft, hetgeen 250.000 zielen meer is dan acht maan den geleden. Marquette wordt geopend en Assumburg wordt jeugdherberg. Slot „Marquette" met het fraaie wandelpark, Maandag 21 Mei (Tweede Pinksterdag zal het bekende wandelpark van kasteel „Mar quette" te Heemskerk officieel voor het publiek worden opengesteld. Denzelfden dag zal het eveneens in Heemskerk gelegen slot „Assumburg" als jeugdherberg worden inge wijd. Het bestuur van de Vereeniging Voor Vreemdelingenverkeer ter plaatse heeft ge meend deze heugelijke feiten niet onopge merkt voorbij te moeten laten gaan. In samenwerking met de Nederlandsche Jeugd herberg Centrale te Amsterdam zullen beide plechtigheden worden gecombineerd. Deze dubbele opening zal worden gevierd met de opvoering van een luisterrijke historische ge beurtenis uit het verleden van Kennemer- land. Verschillende groepen vereenigingen en personen uit Kennemerland zullen mede werking verleenen o.m. uit Haarlem, Sant poort. Heemstede, Beverwijk. Heiloo en Eg- mond, terwijl ook Amsterdam met een groep vertegenwoordigd zal zijn. In totaal zullen niet minder dan duizend personen aan deze historische feesten deelnemen. De samenstelling van het eere-comité zal binnenkort worden bekend gemaakt en ver scheidene commissies zijn reeds geruimen tijd bezig de voorbereidende werkzaamheden te verrichten. Reeds nu blijkt groote belang stelling voor deze feesten te bestaan en men verwacht dan ook vele duizenden toe schouwers. Hoogstwaarschijnlijk zullen de Nederlandsche Spoorwegen dien dag extra treinen laten loopen. Dezer dagen is men reeds in het park van „Marquette" met de verschillende werk zaamheden, die geheel in werkverschaffing worden uitgevoerd, begonnen. Omtrent den opzet van de historische feesten nog het volgende: dat voor het publiek zal worden opengesteld. Men heeft een episode gekozen uit het be gin der 15e eeuw. De reden, waarom men aan dit tijdperk de voorkeur heeft gegeven, is, dat de persoon van Gravin Jacoba van Beieren legendarisch met het slot Assum burg" is verbonden. De volksoverlevering wil, dat zij daar gevangen Is geweest. Als een vaststaand feit wordt voorts aangeno men, dat de tweede gemaal van Jacoba van Beieren op het eeuwenoude Huldtooneel te Noorddorp onder Heemskerk in 1418 als Heer van Kennemerland gehuldigd is. De voornaamste gebeurtenissen voor de historische feesten zijn, dat op den eenvou- digen groenen grasheuvel, 'i Huldtooneel, Hertog Jan van Brabant zal worden gehul digd. Het hoogtepunt zal worden gevormd door het taf reel, dat de edelen van Holland hun heer op het schild heffen en deze rond gedragen om den heuvel den eed van trouw zweert aan het gewest Kennemerland. Na deze plechtigheid wordt een histori- schen stoet gevormd, welke zich opmaakt om een bezoek te brengen aan het hooge huis te Heemskerk, in later eeuwen „Marquette" genaamd. Daar zal de opening van het schoone wandelpark plaats vinden. Na de plechtigheid op „Marquette" zal de histori sche stoet een bezoek brengen aan het slot .Assumburg". De inwijding van het oude slot Assumburg tot zijn nieuwe bestemming van jeugdherberg vindt alierwege instemming. De jeugd, die nieuw leven brengt in deze historische om geving zal haar dank uiten en eenige hon derden meisjes en jongens (trekkers) zul len voor een samenspel het ruime voorplein innemen. De historische stoet zal zooveel mogelijk worden voorzien van costumes, wapens en attributen uit den tijd der Middeleeuwen. Vermeld zij nog, dat het Huldtooneel ge legen is aan den Rijksstraatweg Haarlem Alkmaar, even ten Noorden van Heemskerk. Het Huldtooneel stamt uit den ouden Ger manen tijd en op deze plek zijn de Graven als Heeren van Kennemerland gehuldigd. WATERPOLO. DE WATERRATTEN—NEREUS. (6—4). Deze spannende en zeer goed gespeelde wedstrijd diende als oefening voor de a.s. zo mercompetitie en als zoodanig mag hij als zeer geslaagd beschouwd worden. De rust ging in met gelijken stand. nl. 33. Na de rust pakte D. W. R. de zaken nog wat beter aan en met succes, want de Waterratten be haalden een verdiende 6—4-overwinning. D. W. R. I speelt Donderdag 5 April een wedstrijd tegen H. P. C. I. HAAR KNIEëN WEIGERDEN Gevolg van verwaarloosde rheumatiek. Verlichting na een lijden van 14 jaar. Hier volgt een brief die bewijst, dat zelfs een lang verwaarloosde rheumatiek voor het juiste middel zal wijken. „Ongeveer 12 tot 14 jaar lang heb ik nu aan rheumatiek geleden en dom genoeg nooit ernstig geprobeerd het kwijt te raken. De soort rheumatiek die ik had, ontnam mij het gebruik van handen en knieën. Nu en dan konden mijn knieën eensklaps weigeren, zoodat ik neerviel als geen stoel of tafel in mijn nabijheid was. Eindelijk besloot ik dan Kruschen Salts eens te probeeren ik nam een ernstige proef en nu voel ik me een ander wezen. Ik kan nauwelijks zelf geloo- ven, dat ik zoo korten tijd geleden nog met een stok rondstrompelde." Mevr. M. L. P. Rheumatiek wordt veroorzaakt door onvol doende werking der inwendige organen; een toestand waarvan de lijder zich zelden bewust is. Maar het wordt een ongemerkte ophooping van afvalproducten en een daarmee gepaard gaande vorming van stoffen, die schadelijk zijn voor den geheelen gezondheidstoestand. En deze stoffen ondermijnen het geheele ge stel. Kruschen Salts is het natuurlijke recept tot het behoud van een inwendige zuiverheid. De zes zouten in Kruschen sporen nieren en ingewanden aan tot gemakkelijke, geregel de werking. U wordt dus inwendig vrijgehou den van alle onzuiverheden, welke, indien zij zich kunnen ophoopen, ongetwijfeld het peil uwer gezondheid zullen verlagen. De „kleine, dagelijksche dosis" Kruschen voorkomt dit. Want de zes verschillende zouten in Kru schen verhoogen de werking der afvoerorga- nen, verschaffen U nieuwen levenslust. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 en f 1,60 per flacon omzetbelasting inbegre pen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flesch, zoo wel als op de bui ten ver pakking de naam Rowntree Handels Maatschappij Amsterdam voorkomt. (Adv. Tngez. Med.) NIEUWE VOLMACHTEN VOOR ROOSEVELT. Inzake sluiting van tariefover eenkomsten. WASHINGTON, 30 Maart. Het Huis van afgevaardigden heeft gisteren de nieuwe ta- riefwet aangenomen met 272 tegen 111 stem men. De wet houdt een machtiging voor pre sident Roosevelt in om gedurende drie jaar zelfstandig tariefovereenkomsten met andere landen aan te gaan, van welke bevoegdheid Roosevelt gebruik wil trachten te maken om voordeelige afzetovereenkomsten voor het surplus aan Amerikaansche landbouwproduc ten te sluiten.. De Senaat nam met 46 tegen 39 stemmen de vrij drastische katoencontrolewet aan, waardoor de beperking en vermindering van den oogst verplicht kan worden gesteld. De katoenoogst voor het jaar 19341935 wordt er door beperkt tot 10 millioen balen. DE RIJWIELDIEFSTALLEN. De rijwieldiefstallen in Haarlem schijnen, minder te worden. In de laatste veertien da gen werden er slechts zeven gestolen. DE ONBETROUWBARE AUTO'S. De motorbrigade der Haarlemsche politie maakte proces-verbaal op tegen M. uit Haar lemmermeer, die Donderdag in de Fontein laan reed met een personen auto, waarvan de voet- en handrem defect waren. De auto is voor reparatie naar een garage gebracht. Slot Assumburg dat Tweeden Pinksterdag als jeugdherberg zal worden ingewijd. VOETBAL DE SCHOOLWEDSTRIJDEN. De wedstrijden werden Donderdag voortge zet. Er kwamen nu ook al enkele elftallen uit hoogere afdeelingen in het veld. Het weer hield zich goed, maar het was met den fris- schen Noord-Ooster voor de toeschouwers toch niet ideaal. De spelers hebben er na tuurlijk minder last van. Er is weer met groot enthousiasme gestre den. In afd. E. waren de wedstrijden O.L.S. 4- O. L. C. 39 en Willem de ZwijgerschoolO. L. S. 7 het spannendst. Ongetwijfeld zullen de verliezers van deze twee wedstrijden het in de verliezers af deeling nog een heel eind brengen, want ze behooren stellig tot de beste elftallen. In afd. D. werden, evenals vorig jaar, hoo ge uitslagen genoteerd. In afdeeling C een hooge score en een gelijk spel, terwijl in afd. B het le elftal van het U.L.O. B ook al met een half dozijn goals be gon. De uitslagen waren als volgt: Afd. B (le ronde): H. B. S. A 3—U. L. O. B I 0—8 In deze afdeeling heeft Ambachtschool I zich teruggetrokken. De wedstrijd Chr. Lyceum 2Ambachts school I gaat dus Zaterdagmorgen niet door. Afd. C. (le ronde). 2e H. B. S. B 4—UX.O. 2 0—7 H. B. S. A 4—2e H. B. S. B 2 2—2 H. B. S. A 4 wint met strafschoppen. Afd. D. (le ronde) H.B.S. A 8—2e H.B.6. B 6 0—8 le Centrale School 32e Centrale School 2 7—1 le Centrale School 2—2e H.B.S. B 7 11—1 Afd. E. (le ronde, voortzetting). O. L. S. 11—O.L.S. 46 1—5 O. L. S. 4—OX.S. 39 2—3 O. L. S. 37—O. L. S. 14 5—1 RijksleerschoolO.L.S. 36 30 O. L. S. 19—O.L.S. 23 4—2 Noordei/chool II— O.L.S. 16 1—5 NassauschoolO. L. S. 5 03 Dr. A. KuyperschoolO.L.S. 32 04 O. L. S. 242e Doopsgezinde school 01 Willem de ZwijgerschoolO. L. S. 7 12 MarnixschoolO.L.S. 33 10—0 OM DEN H.V.B.-BEKER. Voor bovengenoemden beker wordt op Zon dag 1 April (le Paaschdag) gespeeld de wed strijd) Schoten IZeemeeuwen I. Deze wedstrijd, die eerst was vastgesteld op 2 April, begint te 2 uur op het Schoten terrein. Zeemeeuwen heeft de volgende op stelling: Joh. Schaap H. Koning, W. Keur, Joh. Poots, Eug. de Muinck, P. Silvius, A. C. Molyenaar. Th. de Muinck, W. Terol, Jb. de Muinck, Jac. Franssen.

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 14