Van der Lindens Melkbrood dat zoo lekker is Weet U het reeds? Da Costastraat 46 Telefoon 13522 WOENSDAG 25 APRIL 1934 HAARLEM' S DAGBLAD 7 TERAARDEBESTELLING A. C. VAN WEERINGEN. Hedenmiddag werd op de Algemeene Be graafplaats te Heemstede aan den schoot der aarde toevertrouwd het stoffelijk over schot van den heer A, C. van Wieringen, lid der directie van den Koffie- en Theehandel Rifcsema en Co., van de N.V. Im- en Export maatschappij „Amsterdam" en commissaris van de H. A. V.-Bank en Prov. Crediet- en Deposito-bank. Onder de belangstellenden werden opge merkt de heer W. A. Hoek, w.i., commis saris van de H.A.V.-Bank; de heer G. W. van Bergen Walraven, directeur van deze bank en van de Prov. Crediet- en Deposito- bank. De heer B. J. ter Brugge trad als eerste spreker naar voren. Namens de directie en commissarissen van de lm- en Export- Maatschappij „Amsterdam" vertolkte hij de gevoelens van achting, vriendschap en sym pathie, die zij steeds van den overledene, den oudsten directeur, hebben mogen ont vangen. „Hoe zullen en kunnen we het ons voorstellen", aldus spreker, „dat 'hij niet meer in onze vergaderingen tegenwoordig zal zijn en dat we nooit meer zijn hartelijke be groeting zullen mogen hooren. Niettegen staande de moeilijke tijden bezat hij een onverwoestbaar optimisme. Daardoor is het hem gelukt, den naam van deze maatschappij hoog te houden. Eerlijkheid, rechtschapen heid en goede trouw waren de beginselen, die hem in alles geleid hebben. Daarom is de naam van deze maatschappij in de han delswereld steeds met eere genoemd. Wij zullen u in onuitwischbare herinnering blij ven houden". Spreker eindigde zijn rede met een gevoelig pei'soonlijk woord. Namens het personeel der lm- en Export maatschappij dankte de heer Huberts den overledene voor den grooten steun en vriend schap, die het steeds van hem mocht on dervinden. Mevrouw KlazesBijlsma wees diep ont roerd op de goede hoedanigheden van den heer Van Wieringen, die in den waren zin des wooids een ogde mensch is geweest. De heer W. A. Hoek .bracht namens de directie en den Raad van commissarissen van de H.A.V.-Bank een eerbiedigen laat- sten groet aan den overledene, die van de oprichting af commissaris is geweest. Namens het bestuur van de Crediet- en Depositobank sprak de heer G. W. van Ber gen Walraven, die met den ovei'ledene meer dan dertig jaar had samengewerkt, waaruit een hechte vriendschap was voortgevloeid. „Zijn lichaam is van oris heengegaan", al dus eindigde hij, „maar zijn geest zal bij ons blijven voortleven". Toen de kist, die door tal van bloemen gedekt was, in de groeve was neergelaten, dankte de zoon voor de laatste eer, aan zijn vader bewezen. DE EMMABLOEM-COLLECTE. DE 35ste COLLECTE-DAG. Het is vandaag de 25ste collectedag ten bate van de tuberculosebestrijding in Haarlem en Omstreken. In gewone omstandigheden zou dit zeer zeker niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan, want deze vereeniging verdient zeer zeker den dank en de waardeering van allen, die weten hoe deze gevreesde ziekte nog steeds tallooze -slachtoffers maakt. Maar door het overlijden van de Koningin-Moeder heeft men besloten, aan dezen dag een zoo sober mogelijk karakter te geven. Daarom wordt er ditmaal geen muziek gemaakt en ook de Brandweer mannen zullen geen medewerking verleenen. Toch heeft het comité reden om dankbaar te zijn. De heer J. van Waard de admi nistrateur der vereeniging deelde ons mede, dat reeds te h.alf elf de 80.000 bloempjes, die ten verkoop voorradig waren, aan de meisjes en jongens, die zich daarvoor beschikbaar hadden gesteld, waren afgegeven. „Dat wil natuurlijk niet zeggen", aldus de heer Van Waard, „dat ze allemaal reeds verkocht zijn. Maar ik ben toch vol goeden moed, dat dit gebeuren zal. Onze 970 verkoopsters en esta fetterijders zijn met loffelijken ijver in de weer om de voorbijgangers met een bloempje te tooien. En op tien plaatsen in onze stad, tot zelfs in de verste uithoeken, staan kraampjes, die zich ook in een druk bezoek mogen ver heugen. Vanmorgen zes uur waren al verkoop sters bij het station en in de Tempeliersstraat aanwezig, om aan de eerste reizigers ook al hadden die haast te verzoeken een bloempje te koopen". Toch zal deze kwart-eeuw liefdadigheids werk niet heelemaa'l onopgemerkt voorbij gaan. De dames Mevrouw C. HoogGulden- steeden Egeling en Mevrouw J. Bornwater Eldering, die ook al 25 jaar in dit comité gewerkt hebben, zorgden er voor, dat de me dewerksters en medewei'kers a.s. Vrijdagmid dag in het Rembrandt Theater, dat de di rectie welwillend beschikbaar heeft gesteld, van eeen mooie filmvoorstelling kunnen ge- hieten. De kosten daaiwan worden door de dames gedragen. Getracht zal worden de film „In memoi-iam Koningin-Moeder" van Poly goon te doen vertoonen. GEEN INBLIKKEN VAN VLEESCH MEER? VERMOEDELIJKE STOPZETTING IN DE ZOMERMAANDEN. Zeer waarschijnlijk zullen dezen zomer de afslachtingen van het rundvee, waarvan het vleesch in de bussen voor de werkloozen wordt verwerkt, worden stopgezet. Er is thans een voorraad van 13 a 14 millioen bussen, welke in de zomermaanden verder gedistribueerd zullen worden. Bij het intreden van den winter ver wacht men weer een toenemende vraag naar dit vleesch. DE EXILONA MET INSULL TE CASABLANCA. CASABLANCA (Marokko) 24 April (Reuter) De Exilona, aan boord waarvan Samuel Insull naar de Vereenigide Staten wordt over gebracht is hedennamiddag te Casablanca gearriveerd. De politie heeft allen, die niet aan boord te maken hebben, verboden de Exilona te betreden. Nog hedenavond zal de boot weer vertrekken. /Keer a/lót v*N/oe*UND£N\ (Auv. lngez. Med.) JUBILEUM TH. SPOOR. Heden herdenkt de hoofdagent-rechercheur Th. Spoor den dag, dat hij voor 25 jaar in dienst trad bij de politie en onafgebroken sindsdien in dienst is geweest. Door den heer Spee is de jubilaris namens de rechercheurs een fauteuil en een rooktafel aangeboden. De hoofdagenten hadden hern een lamp gëschonken en een groote mand bloemen. Ook de echtgenoote van den jubilaris kreeg bloemen. Verder kreeg hij een rookstel, een krantenbak en vele andere cadeaux. Hoofdinspecteur Woud, die met eenige in specteurs den jubilaris bezocht, heeft waar- deerende woorden tot hem gericht. Twee pul len werden hem aangeboden. Onder de schrif telijke bewijzen van belangstelling bevonden zich gelukwenschen van den commissaris van politie en een oud-president van de rechtbank. Ook de collega's uit Heemstede deden van hun belangstelling blijken. Het politie muziekkorps zal den jubilaris van daag aan zijn woning in de generaal de Wet straat een serenade brengen. ALG. VEREEN. VOOR BLOEM BOLLENCULTUUR. ADRES AAN DE REGEERING. De Algemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur, gevestigd te Haarlem, heeft een adres gezonden aan den Minister van Economische Zaken, waarin bezwaar wordt gemaakt tegexx het z.g.n. „raam" uit de handelsbeschikking van het bloembollensaneeringsplan, dat de hoeveelheid bloembollen, welke een kweeker per oppervlakte-eenheid ten behoeve of ter beschikking van den export mag afleveren, beperkt. In het seizoen 1933 is echter gebleken, dat deze voorschriften, welke betrekking hebben op het „raam" in alle opzichten hebben ge faald, waarom uitdrukkelijk wordt gewaar schuwd tegen handhaving voor het seizoen 1934 van deze voorschriften. LAFFE OVERVAL IN FRIESLAND OP ALLEEN-WONENDE WEDUWE. MENALDUM, 25 April Gisteravond om streeks 10 uur heeft ten huize van de ruim 65-jarige weduwe J. Vellinga, wonende aan den weg tusschen Berlikum en Ried een brutale overval plaats gehad. Onder voor wendsel werd getracht de weduwe die reeds te bed lag, naar buiten te lokken en toen dit niet gelukte, werd een keukenraam ingesla gen. Bij haar poging om de woning te ont vluchten, werd de weduwe door twee perso nen vastgegrepen en aan handen en voeten gebonden, terwijl haar een prop in den mond en een. deken over het hoofd werd gedaan. Ailes werd ,xn de woning overhoop gehaald en onder bedreiging met doodslag werd de we duwe gedwongen de plaats te zeggen waar zij haar geld had geborgen. Een bedrag van ruim 70 wordt vermist. Effecten en sieraden werden niet meegenomen. Nadat de indringers waren vertrokken heeft de weduwe zich los- gewrongen en twee passeerende wielrijders verzocht de politie te waarschuwen. Van de daders ontbreekt nóg elk spoor. HET éCHEC DER BANQUES DES COOPéRATIVES. PARIJS, 25 April (V. D.) De gestorte gel den bij de in moeilijkheden geraakte Banque des Coöpératives zouden volgens een meded.ee- ling van den minister, van Financiën 345 mil lioen francs bedragen. Van dit bedrag zou slechts een betrekkelijk k]ein gedeelte te red den zijn. In politieke kringen veiluidt-, dat het onderzoek zou hebben geleid tot ontdekking van een groot schandaal, waarbij vele parle mentariërs betrokken zouden zijn. Volgens het „Journal" zouden millioenen der gestor ie gel den hebben gediend tot de financiering van socialistische candidaturen bij den kamerver kiezingen van 1932. Andere bedragen zouden op aanbeveling van linksche politici in twijfelachtigs onder nemingen zijn gestoken. EEN FILM OVER DE STICHTING „BETHEL'. Vrijdag 27 April laat de Duitsche evang. ge meente in de Kerk van de Broedergemeente aan de Parklaan 34 een nieuwe film uit ae bekende stichting „Bethel" bij Rielefeld zien Een film die verleden jaar werd vertoond bracht in hoofdzaak tafereelen uit de ver schillende afdeelingen van de gestichten van Firedrich von Bodelschwingh. Deze nieuwe film behandelt het tegenwoordig zoo actueele probleem der erfelijkheidsleer, gedemonstreerd aan het leven van een gezin. Bij den uitgang zal een collecte worden ge houden, waarvan de opbrengst aan de instel lingen van Fr. v. Bodelschwingh in Bethel ten goede komt. WONING TE ZAANDAM UITGEBRAND. ZAANDAM, 25 April. Alhier is heden morgen door onbekende oorzaak brand uit gebroken in de woning van den vischhan- delaar J. B. SchoenKruyt aan de Fransche straat. Toen mevrouw Schoen even haar woning had verlaten, vond zij bij haar te rugkomst het huis in brand. Het woonhuis brandde tot den grond toe af. De belendende perceelen bekwamen veel waterschade. Ver zekering dekt de schade. DE TWENTSCHE BANK N.V. DIVIDEND 3 In het verslag over 1933 van de Twentscne Bank N.V., gevestigd te Amsterdam, zegt de directie, na een overzicht gegeven te hebben van den algemeenen economischen toestand in ons land, die nog weinig aanlei ding geeft voor een optimistische beoordee ling, o.m. het volgende: „Ofschoon de uitkomsten van ons bedrijf duidelijk den invloed toonen van het econo misch gebeuren in het achter ons liggende jaar, mogen wij toch over het geheel geno men van een bevredigende bedrijfswinst spre ken. Het inkrimpend bedrijfsleven weerspiegel de zich in een terugloopend debiteuren cijfer. Een paar maanden midden van het jaar uit gezonderd, bleef het particuliere disconto laag; belegging van korte middelen was daardoor weinig loonend. Wij zien dan ook een verderen teruggang, der meer constante winstbronnen, in vergelijking met 1932 voor de Provisierekening, bedragende f 100.000, voor de Renterekening ruim f 500.000. Daarentegen had de valutamarkt perioden van levendigen handel, waardoor de winst op Vreemde wissels en Arbitrage met ruim f 500.000 die van het vorige jaar kon over treffen. De valutamanipulaties in Amerika gaven den Hollandschen belegger aanleiding, om zich op groote schaal van dollarobligaties te ontdoen, hetgeen belangrijke omzetten in onze effecten-arbitrageafdeeling tengevolge had. Hoewel de resultaten van onze effectenaf- deeling f 400.000 achterbleven bij die over het voorafgaande jaar, mogen zij niet onbe vredigend worden genoemd, in aanmerking nemende dat in de winst over 1932 een be langrijk koersavans was begrepen. Aan onkosten en salarissen werd in het ver slagjaar bijna f 300.000 minder dan het voor afgaande jaar betaald. Stemt de bedrijfswinst tot tevredenheid, hiertegenover staat, dat de door de crisis omstandigheden te verwachten verliezen de instelling niet zijn bespaard. In den loop van het verslagjaar werkte de Tw. Bank mede tot de reorganisatie van het bedrijf van een harer grootste credietnemers door omzetting van een deel van de vorde ring der Tw. Bank in preferente aandee len en voorts door overneming van een deel van het effectenbezit dier vennootschap. Voor afschrijving op deze waarden, alsmede ter voorziening in een mogelijk verlies bij een groote credietnemende firma, welke hoofd zakelijk voor de Indische markten werkte, bestemden wij, aldus de directie, het saldo van de in onze boeken onder crediteuren voor komende bijzondere reserve. In overleg met den Raad van Commissaris sen werd een bedrag' van f 2.300.000 ten laste der winst- en verliesrekening' voor afschrij ving op resp. reserveering tegen debiteuren (f 1,915.500.en syndicaten en deelnemin gen (f 384.500.gebracht. Wij hebben gemeend in een tijd als deze waarin een taxatie der risico's meer dan ooit moeilijk is, met de hierboven vermelde voor zieningen niet te moeten volstaan, doch daar nevens tot uitdrukking te moeten brengen, dat wij naast aanwijsbare of waarschijnlijke verliezen nog posten met verhoogd risico zien, waartegen, in verband met een mogelijk ver dere ongunstige ontwikkeling van het be drijfsleven in ons land een reserve voor bij zondere risico's gewenscht is. Daarom hebben wij. in overleg met den Raad van Commis sarissen en onder voorbehoud van nadere goedkeuring door de algemeene vergadering, van ons statutaire Reservefonds een bedrag' van f 3,500.000.afgezonderd ter vorming- van een nieuwe bijzondere reserve, welke wederom onder crediteuren in de balans is opgenomen. Het- geplaatste kapitaal der vennootschap onderging in 1933 geen wijziging; omwisse ling, door volstorting, van aandeelen Serie B in aandeelen Serie A had slechts plaats tot een bedrag van nominaal f 18.000.—. Van het op 31 December 1933 uitstaande geplaatste kapitaal ad f 40.000.000.was een bedrag van f 39,550.000 gefourneerd in vol gestorte aandeelen Serie A en een bedrag van f 450.000 in aandeelen Serie B. waarop 10 pet. in contanten gestort-, terwijl voor de res- teerende 90 pet. overeenkomstig artikel 4 dei- statuten effecten zijn gedeponeerd. Het aantal houders van aandeelen op naam op 31 December 1933 bedroeg 3233." Voorts deelde de directie nog mede: Van het reservefonds onzer instelling', op de balans per 31 December 1932 voorkomende met f 15.000.000.— brachten wij, vooruitloo- pende op de goedkeuring der algemeene ver gadering een bedrag van f 3,500.000. over naar de bijzondere reserve, zoodat het op de balans per 31 December 1933 voorkomt met f 11,500.000.—. Wij merken op, dat wij in de jaren 1927 1929 ons statutaire Reservefonds in ronde cij fers onverplicht doteerden door: overboeking der Buitengewone Reserve ad f 1,800.000. overboeking uit het Reservefonds Credietver- eeniging, zijnde een speciale debiteurenreser ve f 2,900.000.extra stortingen in die ja ren f 800.000, totaal f 5.500.000. Door de afboeking van f 2,000.000.in ons vorige jaarverslag genoemd, alsmede door de hierboven genoemde overbrenging van een bedrag van f 3,500.000.—, is aan het extra ac cres van ons statutaire Reservefonds een spe ciale bestemming gegeven. Op 31 December j.l. waren in totaal ver huurd 20174 safeloketten. Het saldo van het zieken- en pensioenfonds bedragende op 31 Dec. 1932 f 6,354,099.38 vermeerderde in het afgeloopen jaar door bij dragen met f 427,660.66, door gekweekte rente met f 320.491,29; aan pensioen werd uitge keerd f 218.457,65 en aan ziekengelden f 27,162,65. Het fonds verminderde door af boeking van het nadeelig koersverschil op beleggingen met f 5.573,36. Het totaal bedrag van het zieken- en pen sioenfonds op 31 December 1933 is derhalve f 6.851,057,65. De winst- en verliesrekening wijst een sal do winst aan van f 1,485.506.06. Voorgesteld wordt f 196.932,06 op nieuwe rekening over te brengen. Na reserveering van een bedrag voor de te betalen dividend- en tantièmebelasting, komt bij verdeeling volgens de bepalingen der sta tuten ter dispositie van aandeelhouders f 1,187,850.waaruit een dividend kan wor den uitgekeerd van 3 pet. over het in contan ten gestorte kapitaal. CENTRALE BOND VAN TRANSPORT ARBEIDERS. De afdeeiing Haarlem van den Centralen Bond van Transportarbeider? houdt een al gemeene ledenvergadering op Donderdag avond 26 April in de bovenzaal van het Gem. Concertgebouw ZILVEREN JUBILEUM VAN DEN HEER E. VAN DE WALL. Heden, Woensdag, was het 25-jaar geleden dat de heer E. van de Wall. Rijksontvanger alhier, in 's Rijks dienst trad. De jubilaris mocht daarbij uit het geheeleland tallooze bewijzen van belangstelling ontvangen in den vorm van over de 100 brieven en telegrammen van gelukwensch en een zeer groot aantal bloemstukken, o.a. van den burgemeester van Oude Pekela, de wethouders en den gemeente secretaris van Winschoten, waar hij in 't be gin van zijn loopbaan werkzaam was; van oud-brievenbestellers, die hem 25 jaar geleden daar gekend hebben. Voorts waren er bloe men uit al zijn /yro.egere .standplaatsen, van d.ud-léeringgVi cn leerlingen van de cursussen van dén heer v. d. Wall voor opleiding voor vakexamens, van de deurwaarders, het kan toorpersoneel, het personeel van den actieven dienst. Een deputatie van inwoners van het Diaco niehuis kwam den jubilaris hedenmorgen ge lukwenschen en de Regenten van het Diaco niehuis zonden een bloemstuk gecombineerd met een fruitmand. Bijzonder genoegen deed het den jubilaris, dat zoovelen die hem in tientallen van jaren niet meer gezien of gesproken hadden, toch op dezen dag van hun belangstelling deden blijken. Hedenmiddag zou de heer Van de Wall re ceptie houden. RAADSVERGADERING. Heden, Woensdagmiddag, vergaderde de ge meenteraad van Haarlem. Voorzitter: de burgemeester de heer C. Maarschalk. Wethouder Mr. Slingenberg was bij de opening der zitting niet aanwezig. Wehouder Mr. Gerritsz ts.d.a.p.) wensch- te namens het college van het dagelijksch bestuur en den raad den voorzitter met zijn herstel geluk, Als wij zoo zei spreker uw glunder gezicht zien, zijn wij overtuigd dat u weer ver gevorderd zijt op den weg der beterschap, (appalus). De Voorzitter dankte voor deze har telijke woorden en de blijken van instem ming daarmee, Hij dankte tevens voor de belangstelling tijdens zijn ziekte ondervon den en zei weer verheugd te zijn te zitten in het midden van de dames en lieeren. Geschil tusschen gemeenten. B. en W. stellen voor de gerezen geschil len tusschen de gemeente Haarelm, Blce- mendaal en Zandvoort over den door Haar lem aan de beide laatste gemeenten bereken den gasprijs, te laten beslissen door arbi trage. De raad keurde dit goed. Het vervoer van slacht offers van ongelukken. In verband met het voorstel van B. en W. om in hun handen ter afdoening te stellen en adres van regenten van het St. Elisabeths Gasthuis om vrije ziekenhuiskeuze te bevor- dern bij het vervoeren van door ongelukken getroffen personen. De heer Peper (communist) en Wolzak (A.R.) vroegen over dit adres praedvies van B. en W. aan den raad. De heer Roo denburg (C. H.) beloofde dit namens B. en W. Muntmeters. De heeren Keer wolf (S.D.A.P.) en. Pe per (communist) bespraken de beslissing van het gemeentebestuur, dat muntmeters alleen (uitzonderingen daargelaten) toege staan zullen worden aan bewoners van hui zen met een huurwaarde van ten hoogste 7 gulden. De heer Peper vond de grens op f 8 te stllen voor gewone huizen en f 12 voor winkelhuizen. De heer Roodenburg, wethouder, (C.H.) zei dat deze maatregel genomen is na advies dei- commissie. Als de huurprijzen onbillij'k ge legen zijn. zullen B. en W. afwijking bevor deren. B. en W, zullen daaraan bekendheid geven. De heer Peper bleef den maatregel onge- wenscht achten. (De zitting duurt .voort).. INFORM ATIEKOERSEN. (Medegedeeld door de Rott. Bank Ver.) Londen 7.55 3/47.56 3 4. Berlijn 58.82—58.87 Parijs 9.75 1 2—9.75 3/4. Brussel 34.53—34.57. Zurich 47.84—47.87. Rome 12.55—12.60. New-York 1.46 7 8—1.47 1 8. VOORBEURS TE AMSTERDAM. ONVERANDERDE STEMMING In de stemming op de Amsterdamsche ef fectenbeurs was hedenmorgen geen verande ring gekomen. Trouwens, er was weinig aan leiding voor. De stemming in Wallstreet en op de Amerikaansche goederenmarkt was gisteren weer in hooge mate ongeanimeerd en het kwartaalverslag der United States Steel wees wederom een verlies aan, zij het ook, dat het kleiner was dan in het overeenkom stig tijdvak van verleden jaar. Dit wijst wel duidelijk uit, dat de New Deal nog niet de oplossing van alle moeilijkheden beteekent. Daarbij komt, dat de flauwe tendenz voor Koninklijke Olie als gevolg van de ongunsti ge dividendgeruchten aanhield. De handel in dit fonds was vanmorgen weer vrij leven dig en de koers fluctueerde scherp.'De eer ste koers lag lyj pCt. beneden het vorig' slot, waarna zij nog eens 212 pCt. afbrokkelde om tenslotte gedeeltelijk te herstellen. Philips kwamen beneden 230, Unilever verloren 1 pCt., H. V. A. waren 4 pCt. lager, Aku en Amster dam Rubbers boden weerstand, de Young- leening was flauw en 1 pCt. in reacti". Op de wisselmarkt kon de dollar om reeds gisteren gememoreerde redenen, verder her stellen, waarbij het pond zich aansloot. De handel was kalm, evenals in goudvaluta's, welke goea prijshoudend waren. AMSTERDAMSCHE BEURS WOENSDAG 25 APRIL 1933 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANKVEREENIGING KANTOOR HAARLEM 1 30 2.30 Slaatsl. Binl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. id. 1933 II 4 1/2 pCt. Nederl. Indië 1930 II Staatsl. BuitcnI. 5 1/2 pCt. Duitsclil. 19 30 Youngleen. 37 H 4 pCt. Engeland - 4 1/2 pCt. Frankr. Schatk, 1932 Seheepv. Mijen. 7 37 Stoomv. Mij. Ned. 39 Industr. Binnenl. Alg. K.ztjde Unie.... 43 }k A. N. I .E. M. (Nat v. Berkei's Patent Cert Calvé Delft 156 Ned. Ind. Gas (Nat - Gem. Bez. Philips 228 230W 75Vs Industr. Buitenland. Anaconda Copper 10 - Bethlehem Steel 25% 25JI9 2 2V8 5 pCt. Cities per 1966 Am. Glanzstoff (gew.) Genera] Aviation 4 North Amer. Cy. ll*i Standard Brands 57/s 307/8 Banken Binnen!. Koloniale Bank 48 Cert. Handel Mij. 44H 56 Banken Buitenl. Deutsche Reichsb. 73 •trol. Mij. Binl. Kon, Petroleum 116^j 145*4 101H Petrol. Mij. Buiten]. m-% 57/e Cultuur Mijen. H. V. A 165 N. I. S. U Vorstenlanden Mijnbouw Mijen. Alg. Exploratie 131 200 149 Tabak Mijen. Dell Batavia Tabak 129 124h 141M Rubber Mijen. A'dam Rubber >5*4 106' Deli Bat. Rubber Ned. Ind, Rubber Koffie Ver. Ind, Cult. Ondern. Spoorwegen Buitenl. 40H Comm. Milwaukee 5 pet. Adj. Milwaukee 10% Missouri Kansas Texas TVs Union Pacific 67M r'rolongatIekoers 2

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 13