SPORTBLAD VAN HAARLEM'S DAGBLAD MAANDAG M MËÏ 1934 M A A R E E IVT S D A G B C A D 5 SPORTi. SPEL De 12 voets-jollen der seniores in den strijd tijdens de wedstrijden van de Haarlemsche Jachtclub. Het elftal van de Cricketclub Rood en Wit, dat het seizoen met een nederlaag- tegen H. C. C. 1 begonnen is. Van links naar rechts: P. Lammerts van Bueren, A. van Baasbank, T. Elias, J. Kruijt, J. van Eeghen, P. Hagenaar, A. van der Togt, H. Kruseman, J. van Baasbank, W. Kramer en B. Davidson. Burgemeester Jhr. Van Doorn knipte met eleganten zwier het lint door en daarmede was Zondag de wielerbaan in het Heemsteedsche Sportpark officiéél geopend. Ijshockeyspelers, gewend aan groote snelheid, kunnen in den zomer geen genoegen nemen met gewoon hockey. Schaatsen moeten dl- aan te pas komen, dus dan maar rolschaatsen. Crawford, de vermaarde Australische ten nisser. beschouwt met welgevallen het zilveren molentje, dat hij met zijn zege op Timmer verdiende. Het trotsche jacht „Endeavour", waarmede de Engelschen den vermaarden America Cup nu eindelijk hopen te veroveren. Engeland's beroemdste paard van het oogen- blik is „Colombo", die in twee jaar geen enkele malen is geslagen. Het dier is dezer dagen van eigenaar verwisseld voor ongeveer 120.000 gulden. Een stijve bries en een strakke lijn; een bollend zeil in den zonneschijn. De bekende Zwitser- sche wielrenner Emil Richli, die ook in den laatsten zes- daagschen wieler wedstrijd te Am sterdam meereed, is Zondag te Bern overleden als gevolg van een ernstigen val, dien hij op He melvaartsdag deed. De Belgische motorrenner Milhoux op den motor, waarmede hij het wereldsnelheidsrecord over 1 K.M. met vliegende start op 224.01 K.M. bracht. De winnaars en winnaressen van het tennistournooi van D. D. V. te Amsterdam, loope-n-sinds Zondag aHen met molentjes Het tennis-team van T. C. H.. dat gisteren van Spiegel verloor. Van links naar rechts; J. Th. S. Blom, Mevr. S. Kotte—Verster, E. Nielsen, Mej. M. W. de Jong en F. H. Reuvekamp Gille,

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 9