Zomer Opruiming Prima Kleeding I DE BILT BELANGRIJK!! Groote Houtstraat 36 VRIJDAG 29 JUNI 1934 HAARLEM' S DAGBLA D 2 meldt: Hoogste barometerstand 772 m.M. te Valentia. Laagste barometerstand 747 m.M. te Weenen. en voorspelt: Zwakken tot matigen Noordelijken tot Oostelijken wind. Zwaar tot half bewolkt. Waarschijnlijk weinig of geen regen. Mogelijk later iets warmer. Uit het Buitenland WEINIG REGEN EN WARMER, De hooge clruk in het Zuid Westen breidde zich Noord Oostwaarts uit en sloot zich zelf via Scandinavië en de zee van Noorwegen bij de polaire hooge drukking aan. In het Zuid Oosten bleef de luchtdruk nog laag. Tenge volge van deze veranderingen in de drukver- deeling ruimde ten onzent de wind tot Noord West en Noord. De windkracht nam een wei nig toe. Er werd nog steeds vochtige lucht aange voerd; over de Britsche eilanden, ons land. België, Frankrijk en West-Duitschland is het koel weer met bijna overal zware bewolking of betrokken lucht. Daarentegen zijn in Oost- Duitschland, Polen en de Randstaten de tem peraturen zeer hoog. Op het grensgebied van koude en warme luchtmassa's vielen weer bui tengewoon zware regens. Karlsruhe had 47. Zurich 38, Frankfort 20 m,M.. terwijl Maastricht gisteren overdag nog 13 m.M. had. Over Finland en Scandinavië is het eveneens nog warm. Bij IJsland vertoont zich weer een ondiepe depressie. De vooruitzichten ten onzent wijzen op ruimen van den wind, waarschijnlijk met weinig of geen regen en afnemende be wolking. Barometer Vorige stand 760 m.M. Stand van heden 765 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van FA. KUIPERS EN ZN.. Opticiens Zijlstraat 97 Telefoon 12726 Thermometer den 29sten Juni 1934 Hqogste gisteren 69 gr. F. Laagste heden nacht 58 gr. F. Hoogste heden tot 12 uur 62 gr. F. DE BILT seint regen! In een „Redi"-pak blijft U droog. H «vater loopt e ef, de lucht kan er door. Overalls Manchesterpakken Werkbroeken jassen. (Adv. Ingez. Med.) BURGERLIJKE STAND HAARLEM. Ondertrouwd: 28 Juni: G. Buurland en M. P. Halff. J. A. Verhagen en C. E. Heijthek- ker. C. J. Boers en J. Backer. G. J. Joos- ten en P. Riegen. H. P. Hooghwinkel en A. Schermer. Getrouwd: 28 Juni: B. A. Ronde en H. M. v. Rooden. H. v. Eerde en A. F. Hamers. E. T. A. Hermans en, B E. M. Helsloot. J. B. Smir.k en J. C J. v. Huët. J. Möhringer en A. H. E. Spaltmann. W. P. Gimpel en H. Cobelens. J. Uittenboeaard en C. v. d. Ploeg. C. C. W. de Hart en M. O. Her mann. A. Boeree en P. F. C. Lonbar Petri. B. Visser en A. de Haan. A. ten Hooi en J. M C. v. Meurs. Bevallen: 27 Juni: J. P. Godefrooij-v. Dar telen', z. en d. B. R. Woudstra-Schouwstra, z. 26 M. G. Seffinga-Vermeulen. z. 27 C. E. Gras-Meijnte. z. H. Buiter-Siebert, d. 26 A. H. Treichel-Preuss. z. Overleden: 26 Juni: J. F. Brouwer, 67 j. Duinoordstraat. 27 E. J. J. Toeset-Kerstel, 43 j., Schermerstraat. FABRIEKSARBEIDERS TEGEN STEUN VERLAGING. De afdeeling Haarlem van de Nederlandsche Veereniging van Fabrieksarbeiders in huis houdelijke vergadering bijeen op 26 Juni, pro testeert tegen de voorgenomen verlaging der steunnormen door de regeering op 1 Juli en dringt er bij het hoofdbestuur op aan het buitengewone congres aan een actie tegen deze verslechteringen te wijden. Verder dringt zij er bij het hoofdbestuur op •an om bij het N.V.V. aan de orde te stellen een groote actie, desnoods een algemeene sta king te ontketenen tegen de maatregelen der regeering. DRIE DUIZEND ZANGERTJES IN DE BIOSCOOP. De kinderen die bij het jubileum van den burgemeester een zanghulde hebben gebracht op de Groote Markt, zijn gisterenmiddag op een bioscoopvoorstelling onthaald, waar de film van het jubileum werd vertoond. Zoowel in het Rembrandt Theater als in de Cinema waren twee voorstellingen, waar de heer P. J. M. van Tetering. de voorzitter van het huldigingscomité de kinderen heeft toege sproken. Ook mevrouw Maarschalk heeft namens den burgemeester van haar belangstelling doen blijken. 5xgazfa' 7r>delian± begint morgen (Zaterdag) met de bekende als van ouds, dus: tegen zeer voordeelige prijzen (Adv. Ingez. Med.) DE MOTORDIENST NAAR LIMBURG. Door de Schoolcompagnie van den Motor- dienst zal van 2 tot 7 Juli a.s. een marsch- oefening worden gehouden naar Limburg waar het korps in de infanteriekazerne te Blerick zal worden gehuisvest. Uitgerukt zal worden met een aantal van ongerveer 75 motorvoertuigen. De marsch zal in den morgen van 2 Juli beginnen. In drie colonnes zal naar Venlo worden gemarcheerd, waar de ti'oep in den loop van den dag aankomt. Dinsdag en Woensdag d.a.v. zullen oefenin gen gehouden worden in het laden, vervoe ren en lossen van troepen, waaraan door het 2e en 17e Regiment Infanterie uit Venlo en het 13e Regiment Infanterie uit Maastricht zal worden deelgenomen. Gedurende deze oefeningen zullen door vliegtuigen van de Luchtvaartafdeeling verkenningen worden verricht en mogelijk schijnaanvallen worden gedaan. Op 5 Juli houdt de Motordienst van Venlo uit een marschoefening door heuvelachtia Zuid Limburg en terug. In drie afdeelingen zal langs verschillende wegen naar Valken burg worden gereden vanw-T V'' geheel in één colonne terugkeert naar Venlo. Op 6 Juli vertrekt het korps uit de tijde lijke verblijfplaats Venlo, marcheert door de Peel, om in de omgeving van Tilburg het 6e Regiment Infanterie in te laden en terug te vervoeren naar Breda. Van Breda gaat de Motordienst via 's Hertogenbosch terug naar Haarlem, waar de colonnes in den loop van den morgen van 7 Juli aankomen. DE RIJWIELDIEFSTALLEN. In de afgeloopen week zijn hier zeven rij wielen gestolen. VIJFTIG JAAR VROEDVROUW. Onder veel blijken van belangstelling her dachten Mevrouw De Graaf en Mej. A. H. J. Stelte, wonende Schagchelstraat 23, Donder dag den dag, dat zij hier vijftig jaar lang als vroedvrouw werkzaam waren. De dames ontvingen een groot aantal bloe men en fruitmanden, alsmede vele persoon lijke gelukwenschen, o.a. van Dr. J. van Ko nijnenburg, directeur van den Geneeskundi gen Dienst, die namens B. en W. zijn op wachting kwam maken. 's Avonds werd aan de jubilaressen door de Haarlemsche Politie Muziekvereemging een serenade gebracht, die natuurlijk zeer veel belangstelling trok. Het was voor de jubilee- rende dames een mooie dag. BOETES WEGENS SMAADSCHRIFT. BATAVIA, 28 Juni Aneta). De Raad van Justitie veroordeelde den em ployé van het dagblad „De Koerier", wegens smaadschrift, gepleegd in een dagblad-arti kel, tegen den waarnemend directeur van 's Lands Opvoedingsgesticht tot 75.— boete, subsidiair 10 dagen hechtenis, en den leider van het „Nieuws van den Dag voor Ned.- Indië", wegens mededaderschap aan smaad schrift, tot 100.boete, subsidiair 10 dagen hechtenis. UIT DE OMSTREKEN HEEMSTEDE RAADSVERGADERING Openbare vergadering van den gemeente raad van Heemstede op Donderdag 28 Juni, des avonds acht uur. Voorzitter: jhr. J. P. W. van Doorn, bur gemeester. Afwezig is de heer Rijkes, wegens onge steldheid. Ingekomen stukken. Ingekomen is een brief van den Centralen Bond van Transportarbeiders te Haarlem, waarbij verzocht wordt mede te deelen, in hoeverre de thans geldende arbeidsduur van de te wer kg es telden afwijkt van hetgeen bedoeld is bij de regeling, vastgesteld bij raadsbesluit van 21 November 1933, en indien in strijd met of tegen de bedoeling van dat besluit is gehandeld, te willen besluiten tot het invoeren van den oorspronkelijken werk tijd. De voorzitter stelt voor, dit adres voor kennisgeving aan te nemen, omdat de commissie voor de Werkloosheidsbestrijding het raadsbesluit juist geïnterpreteerd acht. De heer Disselkoen (S.D.A.P.) is van oordeel, dat deze commissie niet het aange wezen lichaam is om uit te maken, hoe een raadsbesluit geïnterpreteerd moet worden. Spreker zal er verder over zwijgen omdat de zaak formeel juist behandeld is. Het adres wordt voor kennisgeving aange nomen. Ontslag mej. M. F. Hoepermans. Aan mej. M. F. Hoepermans wordt op haar verzoek met ingang van 23 Augustus a.s. eer vol ontslag verleend als onderwijzeres aan de Dreefschool. Zes banken van het Nut. Het departement Haarlem der Maatschap pij tot Nut van 't Algemeen biedt ter gele genheid van het 150-jarig bestaan dezer maatschappij aan de gemeente Heemstede zes houten banken aan. De Voorzitter zegt. dat B. en W. voor deze schenking zeer erkentelijk zijn. Hij stelt voor. de banken onder dank te aanvaarden. Spreker deelt mede. dat deze banken een goede plaats zullen krijgen, opdat men hier rustig van de schoone natuur kan genieten. (Applaus). De heer Diss eikoen <S.D.A.P.) geeft als zijn wensch te kennen, dat een paar ban ken geplaatst zullen worden aan de Javalaan en op het grasveld aan den linkerkant van de Molenlaan. De Voorzitter belooft aan dit verzoek aandacht te schenken. De banken worden-onder dank aanvaard. Pensioenverhaal en tijdelijke korting op salarissen. Aan de orde komt het voorstel van B. en W. betreffende pensioenverhaal en tijdelijke korting op de salarissen en loonen van het gemeentepersoneel. De heer Van U n e n (V.B.) verklaart te gen dit voorstel te zullen stemmen. Hij be grijpt niet, dat B. en W. met dit voorstel zijn gekomen. Hij meent dat ze een draai hebben genomen. Z.i. is de algemeene toestand nog allerminst verbeterd. Bovendien acht hij de loonen in Heemstede gunstig, vergeleken bij die in Haarlem. Amsterdam en Utrecht. In Heemstede worden zelfs de hoogste loonen in ons land betaald. Spreker meent, dat het Heemsteedsche gemeentepersoneel niet in een uitzonderingspositie geplaatst mag worden. Alle menschen moeten zich in deze tijden een offer getroosten. De heer Audretsch (Vrijz.) is van een tegenovergestelde meening. Hij juicht het toe. dat B. en W. met dit voorstel gekomen zijn. De heer De Tello (S.D.A.P.) verheugt er zich over. dat de heer Audretsch op de dwalingen zijns weegs is teruggekeerd. Tot den heer Van Unen zegt spreker, dat B. en W. geen draai hebben genomen, maar dat zij dit voorstel hebben ingediend als resultaat van de besprekingen tusschen werkgever en werknemer. Het stemt spreker tot blijdschap, dat men met den wethouder in het Georga niseerd Overleg tot overeenstemming is ge komen. De zaak is op een goede organisatori sche wijze tot oplossing gebracht. De heer Van den Heuvel (A.R.) merkt op dat het de bedoeling van de Regeering is, de loonen van het Rijk en van de gemeen ten zooveel mogelijk in overeenstemming te brengen. Daarom verklaart spreker zich tegen het voorstel van B. en W. Op een hoogst en kele uitzondering na zijn toch alle gemeente naren in inkomen achteruitgegaan. De heer Jonckbloedt (R.K.) verdedigt het standpunt van den heer Audretsch. De heer Van der Erf (R.-K.t verklaart zich vóór het voorstel van B. en W. Hij acht het een goede oplossing. Den heer Van Unen geeft hij in overweging, niet te veel naar an dere gemeenten te kijken. Wethouder Droog (R.K.) protesteert te gen de uitlating van den heer Van Unen, dat B. en W. een draai zouden hebben geno men. Dat is niet waar. Ook nu nog is spreker het principieel met den heer Van Unen eens, maar het ging hier om den datum van invoe ring. B. en W. meenden, dat het nog wel een poosje uitgesteld kon worden. Tot den heer Van den Heuvel zegt spreker, dat het niet de bedoeling van de Regeering is, de loonen te verlagen, maar om eenheid van het pensioen- verhaal te verkrijgen. Daartoe leest spreker een gedeelte uit de Handelingen der Tweede Kamer voor. Na een korte repliek wordt het voorstel van B. en W. aangenomen met 11 tegen 3 stemmen. Tegen stemden mevrouw Venhuizen en de heeren van Unen en Van den Heuvel. Hamerstukken. De volgende agendapunten worden zon der discussie goedgekeurd: Monumentenverordening. 6e Wijziging verordening openbare scho len. Verordening retributiegeld.Verkoop grond Heemsteedsche Dreef. Aankoop en ruiling grond Heemsteedsche Dreef. Verhuur gedeelte kade langs de Ringvaart. Verkoop grond van terrein „Valkenburg". Voorschot aan de wc- ningbouwvereeniging „de Haemstede". Ver mindering van pacht rietland Molenwerfs- laan. Begrotingswijzigingen. yerkoop grond aan de Franz Schubertlaan. Doortrekking Iepenlaan, Jan van den Bergstraat en Esch- doornkade. NATIONAAL CRISIS-COMlTé Het Nationaal Crisis-Comité, afd. Heem stede, bericht ons: In de dezer dagen gehouden algemeene ver gadering bracht de secretaresse het jaarver slag uit, waarna besprekingen worden gevoerd over de moeilijkheden voor den komenden winter. De penningmeester gaf een overzicht van den stand der financiën. Evenals verleden jaar was de Fa. Th. L. Limperg te Amsterdam bereid gratis een ac countantsonderzoek naar den financieelen toestand van het Heemsteedsche Crisis-Comité in te stellen. Uit het desbetreffende rapport memoreert het Comité het navolgende: „De administratie is wederom ordelijk en overzichtelijk bijgehouden. Het volgende over zicht is eraan ontleend. Ontvangsten. Batig saldo p. 31 Dec. 1932 f 5709.13 Giften in eens 4072.60 Periodieke giften 6763.23 Diverse baten 853.35 Totaal f 17398.31 Uitgaven. Uitkeeringen in geld f 5120.65 üitkeenngen in natura 3413.80 Verplichte uitkeering aan het Nat. Crisis Comité te 's Gravenhage 1132.31 Rentel. Voorsch. f 3822.55 Af: Terugontv. 1329. 2493.55 Drukwerk en kantoorbe hoeften 217.14 12377.45 Batis saldo per 31 Dec. 1933 I 5020.8 Wij geven hierbij de volgende toelichtingen- De leden van het Comité hebben voor de door hen verrichte werkzaamheden geen ver goeding genoten. BOTSING TUSSCHEN TWEE VRACHTAUTO'S. Hedenmorgen kwart over zeven had op den Heerenweg, hoek Adriaan Pauwlaan een bot sing plaats tusschen een grooten veewagen, komende uit Purmerend waarmee een koe en acht schapen vervoerd werden naar de Leidsche veemarkt en een vrachtauto van de firma B. uit Haarlem. Toen de veewagen uit de richting Haarlem de Adriaan Pauwlaan wilde passeeren naderde de andere vracht auto, die uit deze laan den Heerenweg wilde oversteken. Doordat de bestuurder van laatst genoemde auto geen voorrang verleende en beide auto's waarschijnlijk met vrij groote snelheid reden, volgde een botsing. Door den schok maakte de veewagen een hal ven slag naar links en viel toen om, terwijl de andere auto tegën den lichtmast kwam, waardoor deze ontzet werd; ook een der lampen moest het ontgelden.. De chauffeur en een mede-inzittende van den veewagen kwamen er zonder noemenswaardige kwetsuren af; zij konden zichzelf uit de ca bine bevrijden. De koe verloor één der horens. De veewagen werd ernstig beschadigd en moest worden weggesleept. De andere auto kon, hoewel licht beschadigd, op eigen kracht vertrekken. De politie maakte van een en ander proces verbaal op. ZAND VOORT RAADSVERGADERING Donderdagavond half acht vergaderde de Raad dezer gemeente onder voorzitterschap van Burgemeester van Alphen. De voorzitter stelde -voor het schrijven van de heeren Siegers en Vader betreffende bad- kleeding, kampeervergunningen enz. naar B. en W. om prae-advies te verwijzen. De heer Siegers wenschte evenwel behandeling in deze vergadering, waarna de Raad met 94 stem men het voorstel van den voorzitter aannam. Zonder hoofdelijke stemming wordt besloten ten behoeve van de bewoners van het tenten kamp een 7-tal W.C.'s en 1 urinoir bij te bouwen. Salarieering gemeente-personeel. De voorstellen betreffende de herziening van de salarieering van het gemeentepersoneel en van de politie worden op voorstel van den voorzitter in combinatie behandeld. De heer E1 f f e r s stelt voor het voorstel van B. en W. aan te houden en verzocht B. en W. in de volgende vergadering te komen met een geargumenteerd advies over het rapport van de Commissie ad hoe. Door den heer Koning wordt dit voorstel ondersteund. De voorzitter kan zich vereenigen met dit voorstel, indien het bedoelde voorstel be handeld wordt in een volgende vergadering, die ongeveer over 14 dagen gehouden zal worden. Aldus wordt besloten. Rondvraag. De heer Druif vraagt met welk recht wet houder Siegers de bezoekers van het Zuider- bad lastig valt, omdat er per ongeluk een knoopje van hun badpak los is, of omdat zij te dicht bij elkaar zitten. De heer Siegers antwoordt, dat de direc teur van het Zuiderbad weliswaar de aangewe zen man is om zoonoodig aanmerkingen te maken, maar dat hij zich als wethouder ver plicht gevoelt er de betrokken bezoekers op te wijzen als hij toevallig ziet, dat de kleeding niet is volgens de voorschriften. De heer van R ij n b e r k wil weten of de door de heeren Siegers en Vader voorgestelde wijziging van de verordening betreffende klee ding. zonnebaden en kampeeren. wel wettelijk in te voeren is, gedurende den tijd dat de con tracten met de verschillende inrichtingen nog loopen. De voorzitter wil met beantwoording van deze vraag liever wachten tot het betref fende schrijven door den Raad is behandeld. WATERPOLO. DE HAM—DE WATERRATTEN. (1—4). De Waterratten gaan met het volgende zevental te water: C. M. v. d. Broek. J. Kollerie, S. de Vries. A. H. de Bruyn, F. Veenstra, N. de Vries, Th. v. Koningsbrugge De Waterraten zijn het eerst bij den bal; meteen volgt een aanval op het doel der gastheeren, die op niets uitloopt. De Ham speelt vurig; de achterhoede van de Waterratten krijgt handen vol werk. Toch komen de Waterratten steeds weer voor het doel van de thuisclubeindelijk weet Kollerie aan de Waterratten de leiding te geven (0—1). Wanneer S. de Vries zijn man niet kan houden, krijgt v. d. Broek van dichtbij het nakijken (11). Onmiddellijk na de rust vallen de Water ratten goed aan. Als S. de Vries een vrijen worp krijgt te nemen, plaatst hij goed njar De Bruyn, die met een hard schot aan de Waterratten de leiding geeft (12). Even later heeft Kollerie succes na goed samenspel met de Vries en Van Koningsbrug ge (1—3). Onmiddellijk na het uitzwemmen wordt de bal bij de Vries geplaatst, die met een mooi schot den voorsprong vergroot (14). De Waterratten blijven nu steeds aanvallen, doch er wordt niet meer gescoord. H. V. G. B—NEREUS (4—3). H. V. G. B. haalt de nbal en onderneemt direct eenige vinnige aanvallen op het doel der Zaankanters. Doelman Stam kan met moeite eenige harde schoten van Bouwer stoppen. Bij H.V.G.B. is vooral Drijver uiterst actief; al. spoedig verschaft hij zijn club de leiding. Een volgend oogenblik wordt hij vast gehouden. Uit den toegestanen vrijen worp weet Van Ommeren den stand op 20 te brengen. Na dit doelpunt doet Nereus eenige tegen aanvallen. die niet van gevaar ontbloot zijn. Boereee moet zwichten voor een schot van Engel (21). Drijver verhoogt met een buitengewoon hard schot de score voor de thuisclub (31). Ook in de tweede helft is H.V.G.B. aanvan kelijk in de meerderheid. Uit een vrijen worp brengt Van Ommeren den stand op 4—1. Dit is het keerpunt in den wedstrijd. Bij H.V.G.B. gaat men zeer nonchalant spelen, zich veilig voelend met dezen grooten voor sprong, waarvan Nereus dankbaar profiteert. A. v. d. Toorn lost een schot, dat via den paal achter Boeree verdwijnt (42). Engel maakt dan nog een doelpunt, dat zeker te houden was geweest. De Zaankanters zetten er nu alles op om nog gelijk te maken, maar de stand blijft 43. II. V. G. B. 2—IJ 3 (1—2). Over het geheel genomen is H.V.G.B. meer in den aanval dan het IJ, doch men weet de meerderheid in het veld niet in goals uit te drukken. Engers geeft den gasten met een goed schot de leiding, doch Hilarius scoort onmiddellijk hierop tegen. In de tweede helft is het wederom Engers, die doelpunt. Hierop weet Glatz in het H. V. G. B.-doel een strafworp te keeren. De IJ- doelman voorkomt door goed werk den gelijk maker. DE ZIJL 2—HAARLEM 2 -(2—2), Direct na den ingooi treedt Haarlem aanvallend op; de middenvoor Van Helsdingen veroorzaakt gevaarlijke momenten, doch zijn afwerken geeft blijk van nog te weinig routine zoodat de Zijl-achterhoede geen bijzonder zwaar werk te verrichten heeft. Wanneer één der Zijl-voorspelers even vrijkomt, pas seert hij Suerhoff met een onhoudbaar schot (1—0). Direct na de hervatting krijgt Van Hems- bergen Jr. na goed combineeren den bal toe gespeeld; hij brengt de partijen op gelijken voet (1—1). Weer volgen eenige gevaarlijke aanvallen op het Leidsche doel, doch het is De Zijl, die de leiding weet te heroveren. Wanneer Van Hemsbergen Jr. dan even later het water wordt uitgestuurd wegens opstellen binnen de twee-meter-lijn, is het toch Haar lem, dat het klaar weet te spelen met zes tegen zeven man spelend, weer gelijk te maken door een fraai doelpunt van Bakker (22). Geen der partijen weet het doel meer te vin den. De stand in deze afdeeling is nu gewor den: gesp. gew. gel. verl. v.—t. pt. H. P. C. 4 4 3 0 1 9—7 6 Haarlem 2 3 1 1 1 5—5 3 De Zijl 2 3 111 6—6 3 D, W. R. 2 4 1 0 3 5—7 2 LAWNTENNIS WIMBLEDON (OVERVEEN). De wedstrijden van het Wimbledon-tourno^i vorderen goed, zoodat reeds eenige teekening in de verschillende nummers komt. Heden zullen in alle afdeelingen de kwartfinales be reikt of reeds gedeeltelijk gespeeld worden. De uitslagen van Donderdag luiden: Heerenenkelspel B. Drijber slaat Koster 6—0, 61 Beijnes slaat v. d. Lee 63, 62. Blaisse slaat Smit 61, 62. Kermer slaat Erdman 61, 1—6, 63. G. van Löben Seis slaat Verwaal 6—8, 7—5 6-4. Damesenkelspel B. Mej. v. d. Stadt slaat mej. de Roos 6—2, 6—0. Mej. All ar d slaat mej. Dieters 6—8, 6—1, 6—3. Gemengd dubbelspel B. Mevr. Melse en van Stederen slaan mej. Van Löben Seis en G. van Löben Seis 6—3, 64. Mej. de Bock en Bitter, slaan mej. v. d. Haar en de Crauw 64, 61. Mevr. Frekenhorst en Miedema slaan mej. Allard en Steger 64 61. Mevr. Kamerbeek en v. d. Klashorst slaan mej. de Roos en de Roos 63, 97. Heerendubbelspel B. Eijsvogel en Elhorst slaan Erdman en v d. Ploeg 60, 6—2. De Regt en Sprengers slaan Erdman en v. d de la Porte 64, 62. Cassee en Beaumont slaan v. d. Linde en Miedema 62, 97. Damesdubbelspel B. Mevr. Kramer en mevr. v. d. Klashorst slaan Jkvr. van Randwijck en mevr. van Marle de Booy 6—2, 6—8. 6—4. Mej. Terwey en mej. de Vletter slaan mevr. Kramer en mevr. v. d. Klashorst 6—4 6—2 Mevr. Kuhn en mej. v. d. Haar slaan mei. Terwey en mej. de Vletter 6—1, 4—6, 6—3 Heerendubbelspel A. Kermer en Dingemans slaan Strauch en Eysvogel 61. 64. Heerenenkelspel A. Beijnes slaat Poederbach 62, 60. Drijber slaat Veroen 6—3, 61. Strauch slaat Eysvogel 6—4. 3—6, 8—6 Hoeke slaat Koster 60, 7—5. Damesdubbelspel A. Mej. Uitenhage de Mist en mej. Hulshof slaan mevr. Elhorst en frï. van Riemsdijk 3—6 64, 63, v

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 2