Voor de vacantie t1lVEBSCNt#l5sS Arts M. Mauritz Afwezig WISKUNDE Kr. Verpleegster TE HUUR REMBRANDT DINSDAG 10 JULI 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 9 CRICKET De Testmatch. EERSTE DAG. De Engelsche aanvoerder R. E. S. Wyatt was zoo fortuinlijk, om wederom den toss te win nen van zijn AustralLschen collega. 'De Wor cester amateur Walters en Sutcliffe openden de innings op het bowlen van Wall en Mc. Cabe. De runs kwamen aanvankelijk met nor male snelheid van circa 60 runs per uur. doch nadat Woodfull den leftround bowler O'Reilly had aanegzet. wist deze het tempo der runget- ting aanmerkelijk te vertragen, Aan den an deren kant bowlde de lange Wall, ondanks de moordende hitte, zeer zuiver en snel, doch het perfecte wicket te Old Trafford was de grootste hulp der batsmen, totdat Walters op 68 een bal van O'Reilly keihard in de handen van den short-leg fielder Darling speelde. Daarna veranderde het aspect geheel. De Engelsche aanvoerder had aan twee ballen genoeg en werd met een prachtige legbreak van O'Reilly gebowld. Twee overs later onder ging Hammond (4) een zelfde lot, waardoor plotseling drie der allerbeste wickets voor slechts 72 runs down waren. Toen daarna Sutcliffe op 149 fraai door Chipperfield in de slips werd gevangen, zag het er voor het Engelsche elftal weinig hoop vol uit. Voor de zooveelste maal wist Pat Hendren en ditmaal in combinatie met Ley- land. de situatie te redden. Eerst 200 runs later zou het vijfde en laatste wicket van den dag vallen, doch alvorens dit geschiedde, hadden de batsmen zulk een prachtig all-round spel vertoond, dat het talrijke publiek door steeds krachtiger applaus aan zijn waardeering uiting gaf. Bij het bereiken van Hendren's century scheen aan het enthousiasme bijna geen eind te komen en toen dan ook om bij half zeven aan de kanslooze inning (132) van den Middlesex crack een einde kwam, stond het publiek als één man op om den populairen prof zijn hulde te brengen. Leyland en Ames batten daarna onverstoor baar verder, totdat te half zeven met het totaal op 355 de stumps werden opgeborgen. TWEEDE DAG. Gedurende den tweeden speeldag bleef het Engelsche batten overheerschen; Leyland vol tooide spoedig zijn tweede achtereenvolgenden century in Testcricket; ook Ames bracht door geforceerd cricket de Australische ploeg tot wanhoop. Tot overmaat van ramp verlieten Chipper field en Bradman het terrein tengevolge van een keelontsteking, hetgeen nu niet direct het zelfvertrouwen deed toenemen. Grimmett, doch vooral O'Reilly hielden echter dapper vol zonder evenwel spoedig succes te kunnen boe ken. Op 482 werd eindelijk het energieke werk van den Australischen aanval beloond toen Bromley als substitute voor Chipperfiled de eerste kans van Leyland dankbaar accepteer de. Tien-runs later werd-Ames door Ponsford eerste die daarmede Grimmett aan zijn eerste en eenigste wicket hielp. Hopwood maakte een slecht debuut door voor slechts twee runs het slachtoffer van OReilly te wor den, doch daarna was het weer uit. G. O. Allen en Verity maakten thans met den vermoeiden aanval korte metten, waardoor het totaal in ruim één uur van 510 op 627 werd gebracht, alvorens Wyatt te vier uur de innings voor 9 wickets sloot. Allen bleef met 61 en Verity met 60 not out. OReilly had prachtig gebowld ruim 59 overs en 7 wickets voor 189 runs ver overd. Grimmett bowlde 1122 en Mc. Cabe 198; Wall 0131 in 36 overs werd niet naar verdienste beloond. Het antwoord der Australiërs was zeer posi tief. Wel verloor Ponsford, na slechts twaalf runs gescoord te hebben, zijn wicket, doch de jeugdige Brown, prachtig bijgestaan door Mc. Cabe, lieten zich door de zeer eenvoudige Engelsche bowlerij niet verslaan en bleven aan het einde van den tweeden dag resp. met 56 en 55 ongeslagen. De Australiërs staan thans voor de moeilijke taak om zich gedurende de volgende twee speeldagen staande te houden en te trachten, zooveel speeltijd in beslag te nemen, dat een draw geforceerd wordt. Veel zal afhangen van het wicket, dat aan het einde van den tweeden dag nog zeer be trouwbaar bleek en de lichamelijke gesteldheid van Bradman en Chipperfield. Zoolang de groote Don nog niet geslagen is, zijn er nog vele mogelijkheden, al kunnen wij een Engel sche nederlaag, theoretisch gesproken, als uit gesloten beschouwen. UMPIRE. CRICKET IN ENGELAND DE COUNTYWEDSTRIJDEN Northamptonshire's eerste over winning. Hammond's record score Sussex' leidende positie Yorkshire geslagen. De twee belangrijkste feiten van de county- wedstrijden van de afgeloopen week waren de prachtige overwinning van Jupp's ploeg over Warwickshire en de inningsnederlaag van Kent op het herboren Gloucestershire. De eèrste victorie van Northamptonshire was voor een groot deel te danken aan den allrounder Partridge, die in de tweede innings 56 not out scoorde en 9 Warwick batsmen voor 66 runs naar het Paviljoen deed terugkeeren. De totalen luiden: Northamptonshire 191 en 279; Warwickshire 227 en 184. Mag men deze onverwachte victorie van de tot de laatste plaats gedoemde county als een verdiende be looning beschouwen voor kranig volhouden, niettemin valt dit resultaat ons van het dit seizoen zoo succesvolle Warwickshire tegen. Ook haar tweede wedstrijd tegen Surrey bracht niet het gewenschte resultaat, aange zien de Londensche County met Sandham (67) en den amateur freehitter Brown (119) aan het hoofd in haar eerste innings 415 scoorde, waartegenover Warwick slechts 333 stelde. Na deze 750 runs hadden de batsmen blijk baar hun kruit verschoten, want Surrey was in de tweede innings all out voor 177 Na tuurlijk ontbrak er voldoende tijd om de on- voordeelige draw voor de club van Paynter te voorkomen. Het herboren Gloucester heeft kans gezien om in één week tijds eerst Kent met innings te slaan en laarna Yorkshire met 9 wickets te overwinnen. Inderdaad victories om even bij te blijven stilstaan. De Testcricketer Ham mond maakte 290 runs uit het geweldige to taal van 563, nadat eerst Kent dank zij Frank Woolley '124) met een totaal van 361 geopend had. Sinfield kreeg het in de tweede Kent- innings op zijn heupen, waardoor Kent voor 166 aan den kant werd gezet. De tweede 15 winstpunten werden behaald op een met zeer vele invallers spelend Yorkshire, dat slechts totalen van 247 en 190 bijeenbracht. Dat Gloucestershire op den verzwakten aanval der Tykes, waar Verity, Bowes en Mc. Caulev ont braken, er gemakkelijk in slagen zou, dit to taal te overschrijden, was aan geen twijfel onderhevig; 357 in de eerste en de benoodigde 82 runs voor één wicket in de tweede innings, maakten in 2!_dag de victorie tot een feit. Met dit al is Gloucester een belangrijk stuk op de competitieladder geklommen, zonder noch tans eenigen invloed te krijgen op de leidende groep. Sussex scoorde weer lustig en zonder eenige moeite ruim 500 runs tegen Worcestershire, waarbij wij vooral de dubbele century van Cook (220) dienen te memoreeren Aangezien de beste batsman C. F. Walters bij Worcester ontbrak, hadden Tate c.s. weinig moeite om de county resp. voor 272 en 129 aan den kant te zetten. Mede door de nederlaag van York shire, gaat Sussex thans vrijwel onbedreigd aan het hoofd der ranglijst en stevent recht streeks op het kampioenschap aan. Hampshire en Leicestershire, twee vrijwel gelijkwaardige tegenstanders, speelden een draw, waarbij de punten voor een eerste in- ningsvoorsprong aan Leicestershire kwamen. De totalen luiden: Hampshire 315 en 2456; Leicestershire 408 (Armstrong 159). Ten slotte behaalde Essex een goede over winning met 87 runs op het steeds meer afta kelende Somerset. Het heeft in deze ontmoe ting aan groote spanning niet ontbroken, aangezien de eerste inningsvoorsprong van Essex, dank zij J Lee (745! in de 2e innings vrijwel teniet gedaan werd. Somerset kon het echter in de tweede innings ook niet bolwer ken en werd voor 169 runs aan den kant ge zet. De totalen luiden: Essex 342 en 139; Somer set 225 (F. Lee 78) en 169 (F. Lee 66). UMPIRE AUSTRALIë 423 VOOR 8. Maandagochtend, toen de derde dag van de derde testmatch begon, legden de Australiërs er flink het hout op en van 136 voor 1 werd het voor de lunch 283 voor 3 De Australische kansen om een draw te forceeren, niettegen staande de machige 627 voor 9 van Engeland waren aanmerkelijk gestegen. Maar in den middag ging het veel minder goed. Het wicket begon nu slechter te worden. Het scoren werd moeilijker, de batsmen werden voorzichtiger. Bradman faalde opnieuw, althans in het stre ven naar een hooge score. Hij zat voor 30 weer aan den kant Daarentegen sloeg McCabe, die in deze testmatches de hooge scores van Bradman heeft overgenomen, een bijzonder mooie century bij elkaar, namelijk 137. Wood full batte zeer lang en eentonig, maar kreeg 73 achter zijn naam, Darling bracht het tot 37, Oldfield tot 13, Grimmett ging voor 0. En het werd aan het eind van den dag 423 voor 8, met Chipperfield 7 en O'Reilly 1 not out. Het wordt nu wel zeer onwaarschijnlijk dat de Austra liërs er nog in zullen slagen de draw te halen en zelfs het vermijden van de follow on komt op een winderig hoekje te liggen. Om dit te bereiken moet de Australische innings min stens 477 runs worden en er zijn nog slechts twee wickets, niet de sterkste natuurlijk. H A SCHTF/TEN. CONCOURS TE ROTTERDAM. Zondag heeft de Zuid Hollandsche Bond van H. B. S. ter gelegenheid van haar 10-jarig be staan een groot concours gehouden op de ba nen bij café Hollandia en op de terreinen der Heineken's Bierbrouwerij aan den Crooswijk- schensingel te Rotterdam. De eerste ontmoe ting heeft plaats gehad tusschen deri Zuid Holl. Bond en den Ned. Bond van H. B S. door met een zestal een eerekamp te houden. Hiervoor was door den heer Loos een zilve ren wisselbeker beschikbaar gesteld, terwijl door den Ned. Bond van H. B. S. een 2e prijs was geschonken. Te vier uur werd deze eere kamp begonnen, die met een mooi aantal pun ten door den H. H. Bond werd gewonnen. De uitslag is als volgt: Z. H. Bond: A. Goetzel Jo Steur W. v. Hattem J. Veraart F. Martens P. Reigersberg Ned. Bond: Chr. Smit G. A. Roosen D. de Lange F. v. d. Berg H. Klauwers Eeken v. Alphen De uitslag van den korpswedstrijd is als volgt: lste zestallen: Romeinen, Rotterdam Cland. Cir, A'dam Reineveld. Delft Fred. Hendrik, Delft V. Z. O. S.. Santpoort Willem Tel. Delft Batavieren, Rotterdam Germanen. Rotterdam 2de Zestallen: Romeinen, Rotterdam Cland. Cir, A'dam Fred. Hendrik. Delft Willem Tel. Delft 323 pnt. 297 pnt. 268 pnt 253 pnt. 252 pnt. 247 pnt 239 pnt. 222 pnt. 212 pnt. 205 pnt. 178 pnt. 166 pnt. Te zes uur werden door den voorzitter prijzen uitgereikt, waarna hij dank bracht aan allen die hadden medegewerkt om van dit concours een mooie propaganda voor de hand boogsport te maken. VOETBAL. HAARL. VOETBALBOND De wedstrijd Haarlem- Amsterdam. We herinneren er aan. dat a.s. Donderdag avond half acht op het R. C. H.-terrein ie Heemstede de eindstrijd van het Vierbonden- tournooi zal plaats hebben.Het gaat hier, zoo als men weet. tussdfcen het vertegenwoordi gend Haarlemsch en het Amsterdamsch elftal We weten natuurlijk wel, dat er in Juli eigen lijk niet meer over voetbal behoorde gesproken of geschreven te worden, want eind Augustus beginnen we nota-bene weer aan het nieuwe seizoen, maar dit jubileumtournooi dient toch uitgespeeld te worden. Het is daarom van de desbetreffende commissie goed gezien, om bovengenoemden wedstrijd in het late avond uur te laten spelen. Wanneer de wind uit de zelfde richting blijft waaien, als de laatste dagen het geval was, dan zal het verblijf, op het fraaie en ruime R C. H.-terrein zoowel ■oor spelers als kijkers tenslotte nog aange naam zijn. De elftallen zullen als volgt tegenover elkaar staan: HAARLEM: DoelMichel (V. S. V.). Achter: Krom (R. C. HU en Haak (Storm- ogels). Midden: R. Jongeneel (H. F. CU, De Ko ning (V. S. V) en Vreeken (Haarlem). Vóór: Nottrot (E. D OU, U. de Wolf (V. S. VU, Sterk (V. S. V.), Smit (Haarlem) en Paape (R. C. HU. AMSTERDAM. Doel: Oerlemans (Spartaan). Achter: Caldenhoven en Van Stokken (beiden D. W. SU. Midden: Munniks (V. V. AU. Wilders (Blauw Wit) en Hulsman (D. W. SU. Vóór: Van Neck 'A.F.CU, Slot (D.WJS.) Jonas 'O. V. V OU, Brandts (V. V. A.) en Roeg (D. E. CU. Zooals onze lezers zien. zijn er geen Ajax- spelers in dit elftal opgenomen. Wij vernemen, dat deze spelers niet beschikbaar waren, om dat de mogelijkheid bestaat, dat Ajax nog voor het spelen van een wedstrijd om het kam pioenschap van Nederland in aanmerking komt. namelijk als Willem n a.s. Zondag van K. F. C. zou winnen, want dan zijn er drie clubs, die met gelijk aantal punten eindieen en dat zijn dan Ajax, K. F. C. en Willem n. TRANSPORTARBEIDERS. Onder de werklooze leden van den Centra- Ien Bond van Transportarbeiders is hier ter stede een voetbalvereeniging opgericht onder den naam V. V. T. Het secretariaat is geves tigd Acaciastraat. 76. De bedoeling is, het komend seizoen in de werkloozencompetitie te spelen. HALFWEG-BEVERWIJK (1—1). De voetbalvereeniging Halfweg, noodiged Beverwijk uit om den openingswedstrijd te spelen op het nieuwe terrein. Het is een keurige inrichting met solide afrastering: een kleine tribune, doch een prima kleedhuis met aan- hoorigheden. Alles ziet er keurig uit. Verschillende vereenigingen uit Halfweg en omgeving gaven blijk van mede leven, door financieelen steun, waardoor Halfweg in staat was, haar doel te bereiken. Diverse bloemstukken werden onder harte lijke toespraken aangeboden, wat bijzonder veel tijd in beslag nam, zoodat de wedstrijd eerst te 5.45 kon beginnen. Rust kwam met 00 en het einde m 1—1. De twee maal 7 1/2 minuut verlenging bracht ook geen wijziging in den stand, zoo dat strafschoppen de beslissing moesten bren gen. Beverwijk benutte de meeste, zoodat zij in het bezit kwam van den uitgeloofden beker. WIELRIJDEN. DE TOUR DE FRANCE. Speicher wint de zesde etappe Uit Parijs: De zesde etappe van den Tour de France over den afstand van 207 K M., van Evian naar Aix-les-Bains, is gewonnen door den Franschen wereldkampioen Georges Speicher. Des morgens verschenen 52 renners aan den start. Het parcours leidde door de Fransche Alpen, wederom over hooge toppen, waarvan de Col des Arravis met 1498 Meter de hoogste was. De renners hadden het zwaar te verantwoorden door de enorme hitte en de stoffigheid van de wegen. Hoewel de bergen bijna steeds door kleine groepen of door de renners afzonderlijk wer den bestegen, vormde zich later een hoofdpe loton dat gesloten de finish bereikte. Speicher, wiens maag ernstig van streek was, zoodat hij groote moeite had om mee te komen, klopte in den eindspurt na een rit van 6 uur 45 min. 16 sec. den Franschman Lape bie. waarop volgden: Morelll, Dacaluwe, Caz- zulani, Vietto, R. Maes en Canardo. De ove rige renners van het peloton eindigden allen Getrouwd: Mr. G. J. TIMMERMANS LIEN C. M. NIEUWEN'HUIS die, mede namens wederxljdsche familie, hartelijk danken voor dr ele blijken van belangstelling. Haarlem. 10 Juli 1934 Adres na 1 Aug.: Crocusstraat 34. Park Deyleroord, Wassenaar HONKBAL D. E. V.—SWASTIKA 15—9. Swastika verscheen te laat, zoodat niet de volle twee uur kon worden uitgespeeld. Swastika is vijf innings aan slag geweest, maar had zeer weinig in te brengen. Reeds in de eerste beurt vielen Zwaan en Dijkhof op drie slag als slachthoffers van Lit. In de tweede beurt had Van Brussel groot succes. Klein. De Groot en Hoogveld kregen achter een drie slag. Pas in de vierde beurt kreeg Swastika meer kans. Van Brussel wierp nu eenige keeren vier wijd, er werd fouten gemaakt en een honkslag van Dijkhof hielp een paar spelers thuis. Nadat Van Brussel door Lit vervangen was, was de beurt spoedig afgeloopen. Ook in de vijfde beurt sneuvelden weer twee Swastika leden op drie slag. In totaal bezat Swastika negen runs. De Groot van Swastika noteerde als werper alleen in de eerste beurt succes met drieslag. In de tweede werd hij geducht geslagen en D.E.V meteen van fouten van Swastika profiteerde In de derde en vierde innings wierp H. v. d Ree. Veel succes had hij niet, ofschoon hij ook niet veel geslagen werd. Kleine slagen van D.E.V. en fouten van Swastika hielpen toch telkens D.E.V.'ers over de honken. Zoo won D.E.V. tenslotte met 189 en een slagbeurt. De cijfers der innings zijn: Swastika: 10 16 1= 9 D. E. V. 4 7 1 6 x 18 WATERPOLO. Nederland-België. Het Nedcrlandsch zevental samengesteld Uit Amsterdam Zondag as. heeft te Edam de landenwa- terpol (wedstrijd Ne derlandBelg ie plaats. Door de waterpolo - commis sie van den K.N.Z.B is voor dezen wed strijd het Neder- lar.dsch zevental als volgt samengesteld DoelVeenstra (Het IJ). AchterJ. van Oostrom Soede (Het A. J. Braam. IJ); A. J. Braam 'H.P.C.- tevens aanvoerder) en C. van Aelst (HZ en P.CU. Vóór: J. van Daatselaar (U.Z.CU; G. Kamp (Dolfijn) en J. Reekers 'H.Z. en P.CU Reserves: E. G. Ir.genluyff <H.Z. en P.CU en Hzinga (Leidsche Zwem Club). op de negende plaats. Dit is de derde etap- penoverwinnlng van Speicher. De beste bergbestijger was de Belgische toerist Verwaecke, die de premie won vóór Molinar. Magne en Morelll. Daarop volgden de overigen der twaalf man sterke hoofdgroep. Charles Pelissier. die bij de Col des Arravis tien minuten achterstand had. gaf ontmoe digd op. evenals de beide Belgische renners Schepers en Hardiquest, die door vallen ern stige wonden hadden opgeloopen. De Dult- scher Buse viel bij het afdalen ernstig en bijna op hetzelfde moment kreeg Stapel banden- poch. Beiden moesten de noofdgroepen los laten. De uitslag was: 1 Speicher 6 uur 45 min. 16 sec. 2. Lapebic. 3 Morelll teerste der indivi- dueelen'Acht renners op de negende plaats. Het algemeen klassement luidt titans: 1 Magne in 42 uur 56 mlr. 29 sec.: 2 Martano 43 u. 4 min. 26 sec.; 3 Louviot 43 u. 9 min. 24 sec. 4 Lapébie 43 u. 9 min. 48 sec. 5. Geyer 43 uur 10 min. 22 sec.; 6 Canardo 43 u. 15 min. 49 seconden. Het landenklassement luidt: Frankrijk 129 u. 15 min. 41 sec.. Duitschiand 130 u. 5 min. 1 sec.; Italië 130 u. 15 min. 37 sec.: de gemengde ploeg Zwitserland-Span je 130 u. 40 min. 0 sec. België 130 uur 41 min. 48 sec. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze geliefde Echtgenoote. Moe der, Behuwd- en Groot moeder, Mevrouw Geertruida Bel gob. Hendriks© in den leeftijd van 56 Jaar. Haarlem. 9 Juli 1934 Alberding Thynvstraat 36 Haarlem: J. BEL. Kinderen en Kleinkinderen De teraardobestolling zal plaats hobben op Vrijdag 13 Juli 1934 ten 12 uur op do Algemeeno Begraaf plaats Ingang Klevorlaan. Vertrek van het Dlacones- senhuis 10.45 uur. Op verzoek van de over ledene geen bloemen Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden van onze innig geliefde Vrouw, Moeder. Behuwd-, Groot moeder én Zustor OATHARINA ROL-SI/OT betuigen wij, uitsluitend langs ;n weg, onzen hartelljkcn dank. Namens allen, C. ROL Potgieterstraat 49 Zomercostuums Stoomen VLUGGE AFLEVERING Goedkoop is duurkoop I electr. rijwiellamp SjglM 6 50 7.50 10.- \_W Waarde voor uw geld Verlangt beslist dit merkt Praktijk: Dr. v. d. Belt, v. Beers, v. Eist. Floor, Tervoorn (tot 25 Juli), v. Walsem Bijwerken van leerlingen H. B. S.. Gymn. of M. T. S. in de wis- en natuurkundevalcken door ervaren 1 eeraar M.O. (Drs. wis- en na tuurkunde), die reeds velen met succes bijgewerkt heeft. l'rivé- les 1.50 per uur. Br. no. 501 bur. van dit blad Beschaafd meiije gevraagd per 1 Augustus, voor lichte kantoorwerkzaamheden: tevens bereid om bij het ver pakken te helpen. Loon 4 p. wk. Br. no. 502 bur. van dit blad Gevraagd een flink DAGMEISJE tot 5 uur. Ka8tanje«traat 42, H.N, Tegen 1 Sept. of eerder een flinke DIENSTBODE gevraagd. Mevr. CATS, Lakcnkoo- persstraat 16. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in den ouder dom van 69 jaar. onze Innig geliefde Echtgenoot, Vader. Behuwd- en Grootvader Jhr. Mr. DAVID ELIZA VAN LENNEP, Kamerheer i. b. d. van H. M. de Koningin, Oud-Burgemeester van Heemstede. Oud-lid van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland, enz. Heemstede. L VAN LENNEP—BACKER. Amsterdam. F. J. E. VAN LENNEP. Driebergen, S. W. P. BICKER—VAN LENNEP. P. H. BICKER en kind. Heemstede. A. C. VAN LENNEP. H. VAN LENNEP. Aerdenhout, J. P. A. VAN LENNEP. C. C. E. VAN LENNEP—VAN TIENHOVEN. Heemstede, L TH. VAN LENNEP. „Kennemerduln", 9 Juli 1934. De begrafenis is bepaald op Vrijdag 13 Juli. des middags 12 uur. op de Algemeene Begraafplaats te Heemstede. Op uitdrukkelijk verlangen van den overledene geen bloemen en geen toespraken. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Algemeene en volstrekt eenige kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze Broe der en Behuwd-brooder Jhr. Mr. David Eliza ▼an Lennep Kamerheer i. b. iL van li. M. dc Koningin. Bi! th oven, Juiiunalaan S: H.J.W.L. VAN LENNEP- Barones VAN HARDKNBROEK Baarn: E. H. VAN LENNEP— S1LLEM Heemst ode: S. VAN LENNEP A. E. VAN LENNEP— VAN DER WYCK Heemstede, 9 Juli 1934 gevraagd voor begin October. Br. no. 505 bur. van dit blad NET MEISJE gevraagd voor de huishouding, van 87 uur. Zelfst. kunn. wer ken. Aanm. Hczcmans, Hout plein 4. Direct gevraagd nette LOOPJONGEN ongev. IC J. GEBR. v. BIESSEX. Bloemend.weg 261, Overvecn Filiaalhouder Voor een spoedig te openen koffie- en theewinkel filiaalhou der (a) gevr. Verdachte, bekend heid met winkelbedrijf en etalee- borgstelling 750.Br. on der opgaaf van Godsd., vcrl. sal. no. 503 bur. van dit blad Als U een Kookstel zoekt dan moet V ook eens vaar onze sorteering kijken. Behalve de origineele Primus hebben wij ook andere merken, zoowel voor petroleum als voor spiritus en benzine gebruik. Mooie sorteering onderdeden van Primus kookstellen. Aluminium kampeer-artikelen. van 1854 OUDE GRACHT 30 evr. omtrok Haarlem voor 2 dames in rustige omgeving een voudig DEG. PENSION oor 10 a 14 dagen. Gelegenheid tot bulten zitten. Br. met prljs- opg. no. 504 bur. van dit blad GEVONDEN Zaterdag 7 Juli voor het Ronde Huis" een portemonnale m. inh.. door vrachtrijder verloren. Te gen gemaakto onkosten terug te bekomen „RONDE HUIS" einde Zeeweg. TE HUUR gerieflijk goed onderhouden HUIS MET TUIN zeer mooi gelegon aan do lopen- laan, Klnhclmpark, Bloemendaal, (Lage belastingen). Aanv, 1 Aug. a.s. Huurprijs 660.p. Jaar. Inl. Wonlngbur. Nlephaus en Blanaert, Eralmi es a. tel. 102G9. moot burgerwoonhuis in do gelastraat. Huurprijs 6.75 per week. Inl. Atjchslraat 93. GOEDKOOP WONEN Te koop van eigenaar op goeden stand Kleverpark. Boven- en Be nedenhuis. Bovenhuis verhuurd tot 1 Mei 1936. Benedenhuis kan ontruimd worden. Br. no. 49S bur. van dit blad brengt vanaf a.a. Vrijdag: Te Zandvoort BILLIJK TE HUUR GEVRAAGD. v. Aug. zitkamer, 4 slaapkamers en vrije keuken. Br. no. 499 bur. van dit blad Baden, Geysers •n complets Badkamers. In onze toonzalen vindt U alles op 't gebied van badkamerlnstalla- ties. Groote verschei denheid von modellen en prijzen. Vrij entree. Plaatsing door den installateur. TOONZAAL Houtplein 19 Hoorlom (L W. van Boifen'i Woninginrichting)

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 3