UIT HET BUITENLAND De Ariërs. DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA ONZE DAGELlJKSCHE Radio-Procramma MAANDAG 6 AUGUSTUS 1934 HAARLEMS DAGBLAD 8 De verkiezing op 19 Augustus in Duitschland. Dr. Goeb- bels bereidt een groote campagne voor. Bulgarije hervat de diplomatieke betrekkingen met de Sovjet-Unie. Geen inmenging in elkaar's binnenlandsch-politieke aangelegenheden. Duitschland. Groote campagne voor de a.s. verkiezing. Dr. Goebbels is begonnen met de voorberei ding van de groote verkiezings-campagne, welke tusschen nu en 19 Augustus meer dan 4o millloen kiezers moet bewerken .Ja" te stemmen bij de volksstemming over de vraag „Keurt U de wet, waarbij Hitier Rijksleider wordt, goed?" Alle propaganda-middelen zullen worden uitgebuit, aldus Reuter. Duizenden S. A.-lieden Hitlerjongens en meisjes zullen strooibiljetten uitreiken, aanplakbiljetten opplakken en ver gaderingen organiseeren. Eiken dag zullen de partijcommissarissen redevoeringen houden in alle plaatsen, in zalen, stadions, in de parken, van auto's, spreekgestoelten enz. enz. Meer. dan 200.000 luidsprekers zullen over het ge- heele land worden geplaatst. In de komende weken zullen in alle bioscopen sprekende films worden gedraaid met een rede van dr. Goebbels. Op den dag van de stemming zullen alle niet-kiezers uit hun huizen worden ge trommeld en aangespoord worden hun stem uit te brengen. De mémoires van Roehm. Uit Weenen: Naar Reuter meent te weten, Sullén in den aanstaanden herfst ln Oosten rijk de mémoires verschijnen van den vroege- ren stafchef der Duitsche S. A., Roehm, die naar men weet op 1 Juli is doodgeschoten. Een vertrouwensagent van Roehm is op 't oogen- blik bezig, de mémoires te bewerken.. Bulgarije. Hervatting der diplomatieke betrekkingen met Rusland. Officieel is gisteren te Sofia een protocol gepubliceerd over het hersted van de diplo matieke betrekkingen tusschen de Sovjet-Unie en Bulgarije, dat op 23 Juli te Istanboel is onderteekend. Beide landen verplichten zich wederkeerig zich te onthouden van i nmenging, zoowel direct als indirect, in de binnenlandsch-poli tieke aangelegenheden. Speciaal wordt de actie en propaganda, als mede de bevordering daarvan, vermeld. De overeenkomst verbiedt aan beide partijen op hun gebied het bestaan van organisaties te dulden, die een gewapenden opstand tegen de regeering van het andere land ten doel hebben. Ook het oprichten en ondersteunen van der gelijke organisaties is verboden. Het transport van wapens en munitie en ander oorlogsmateriaal die een opstand in de hand zou kunnen werken, is eveneens ver boden. Van belang is tenslotte de bepaling dat beide partijen zich verplichten in hun liplomatieken dienst geen politieke emigranten te zullen ge bruiken. mijnen hebben slechts een verkorten werk- ïjd), op motief, dat hun levensstandaard on dragelijk laag was. Men verwachtte dat deze eischen zouden worden afgewezen, een staking zou dan worden afgekondigd, waardoor groote moeilijkheden zouden worden veroorzaakt voor de betrekkelijk zwakke Saar-politie. De voor de staking benoodigde gelden zou den door Duitschland worden gefourneerd. Nu de stakingsplannen uitgelekt zijn, acht men het waarschijnlijk, dat zij althans voor- loopig niet zullen worden uitgevoerd. Rusland. Vliegeskaders naar Rome en Parijs vertrokken. Uit MOSKOU Reuter i. Van hetvliegveld alhier zijn heden twee Russische eskaders ver trokken, het een naar Rome en het ander naar Parijs. Het eerste eskader stond onder bevel van den vroegeren chef van den generalen staf, Eidomann en het andere, dat naar Parijs ver trok, stond onder leiding van Unschlicht, den chef van de civiele luchtvaart. De vrouw van Holzweber gearresteerd. Duitsche vlag op het graf van haar man. Volgens een Reu ter telegram uit Weenen is een vervolging wegens hoogverraad ingesteld tegen de vrouw van Holzweber, een van de moordenaars van Dollfuss, die Dinsdag te recht is gesteld. De vrouw had namelijk een Duitsche vlag gelegd op de kist van haar mans lijk. Het D.N.B. verneemt nog het volgende: Za terdag werd het stoffelijk overschot van Holz weber gecremeerd. Het crematorium was omsingeld door sterke politie-afdeelingen met machinegeweren. Slechts de naaste familie werd in het crema torium toegelaten. De vrouw van Holszweber wilde op de kist een gitaarlint leggen, dat nog afkomstig was uit den tijd vóór den nationaal-socialistischen strijd. De politie liet dit niet toe. De evangelische predikant kreeg een waar schuwing toen hij in de lijkrede zeide. dat Holzweber gestorven was voor zijn Duitsche ideaal. De overlijdensberichten waren door de auto riteiten gecensureerd. Zij mochten alleen ver melden dat Holzweber „plotseling overleden was". Oostenrijk, Een kerk ter nagedachtenis van Dollfuss. Uit Weenen, 5 Aug.: Heden is de eerste steen gelegd van het kerkje, dat ter nage dachtenis van Dollfuss wordt gebouwd op den top van de Hohe Wand in Neder-Oosten- rijk. Kardinaal-aartsbisschop Dr. Innitzer celebreerde een mis in de open lucht. Amerika. Aanslag op Roosevelt voor bereid? Reuter meldt uit Spokane: Nabij de spoor lijn waarover Zaterdagmorgen vroeg de trein zou passeeren, waarin president Roosevelt was gezet.cn, is een verzegelde zak gevonden waar in zich dynamiet en andere ontploffingsmid delen bevonden. De presidentieele trein pas seerde zonder ongevallen. In verband hiermede hebben de federale autoriteiten besloten uitgebreide voorzorgs maatregelen te nemen tegen een aanslag op den president. Gerucht inzake de vloot- conferentie tegengesproken. (De minister van buitenlandsche zaken. Cordell Huil heeft verklaard niets te weten van het gerucht dat de Vereenigde Staten een geheime overeenkomst zouden hebben gesloten met Engeland voor een gezamenlijke actie van de Amerikaansche en Britsche vloot in geval van het mislukken van de vloot- conferentie, welke het volgend jaar te Lon den wordt gehouden. Saargebied. LUGUBERE GEBEURTENISSEN IN EEN FRANSCHEN VUURTOREN. Het Reuterbureau verneemt uit Brest: De vuurtoren van Tevennec aan de storm achtige kust van Finisterre, zal binnenkort door den minister van openbare werken Flandin worden bezocht. Deze vuurtoren heeft een lugubere ge schiedenis. De eerste wachter van dezen vuurtoren werd krankzinnig, en zijn opvol ger verklaarde, dat hij geheimzinnige stem men hoorde, die hem zeiden, dat hij den post moest verlaten, hetgeen hij dan ook deed. De derde wachter werd daarop dood in zijn bed gevonden. Daarna werden een vader met zijn zoon te zamen op den toren geplaatst om het licht te bedienen, doch op zekeren nacht bemerkte de zoon. dat zijn vader zich de keel had doorgesneden met een scheer mes. Dit was nog niet het einde van de rampen, want tijdens een storm werd de muur van de huiskamer weggeslagen, juist op het oogen- blik. dat de vrouw van den wachter het le ven schonk aan een kind. De autoriteiten besloten toen den vuurto ren van Tevennec te automatiseeren en er geen wachter meer te plaatsen. Uitspraken van prof. Elliot Smith. Arische beschaving afkomstig van de Joden? De plechtigheden te Tannenberg op a.s. Dinsdag. Bijzetting van Hindenbarg's stoffelijk overschot in den veldheertoren. ERNSTIG MIJNONGELUK TE RESSAIX. Zaterdagmiddag heeft een gasontploffing plaats gehad in de mijnschacht Ste. Margerite te Ressaix. Zes mijnwerkers liepen ernstige brandwon den op en moesten in bedenkelijken toestand worden overgebracht naar het ziekenhuis van Jolimont. De middagploeg is niet afgedaald, daar men een oogenblik vresde, dat er brand in de schacht was ontstaan. Nader wordt gemeld: Een der slachtoffers van de mijngasontploffing te Ressaix is Zon dag aan de opgeloopen brandwonden over leden. De toestand van drie andere gewonden is zo ernstig dat men vreest, dat zij eveneens nog in den loop van den avond zullen bezwij ken. (Van onzen Londenschen correspondent) LONDEN, 1 Augustus Engelsche geleerden blijven elke gelegen heid aangrijpen om menschen, die prat gaan op zoogezegd Arische afkomst, bij te brengen, dat zij geen reden hebben er trotsch op te zijn. dat „Arische afkomst" zelf nonsens is en dat een primitieve, eigen Arische cultuur een idee waarvan een gansche natie thans bezeten is een begrip vertegenwoordigt dat thuishoort in het rijk der fabelen. In het land, waar professor Huxley, de vader van twee geniale geestelijke leiders van heden, reeds bijna een halve eeuw geleden den Ari- schen stamboom der verbeelding met gerecht vaardigde woede heeft geveld, kan men niet passief blijven tegenover de propaganda van staatslieden en schrijvers in Duitschland die met een virtuositeit, een nobeler zaak waar dig. de feiten der anthropologic verdoezelen en verdraaien. De gelegenheid om voor de zooveelste maal de Ariërs terug te wijzen naar hun bescheiden plaats in de ontwikkeling der menschheid is verschaft door het internationaal congres voor ras- en volkenkunde, dat juist in Londen bijeen is gekomen. Professor Elliot Smith, die op dit congres de besprekingen in de sectie voor anthropologic leidt, heeft in zijn ope ningsrede protest aangeteekend tegen het gebruik van het woord Arisch als equivalent voor niet-Joodsch. „Zij die er op uit zijn de moreele en verstandelijke eigenschappen dei- Ariërs in het licht te stellen", zeide hij, die gevoelig spreken van de primitieve Ari sche cultuur, moeten er aan worden herin nerd dat het meer dan twijfelachtig is of de Ariërs een primitieve cultuur uitvonden op andere wijze dan door te leenen van de Ba- byloniërs". Professor Smith verklaarde ver der, dat deze zoogenaamde primitieve Arische cultuur ontleend was aan Babylon en in wer kelijkheid voortkwam uit Semitische invloe den. Zal deze wijsheid doordringen tot het land, waar de zelfbewustheid van den Arischen geest zich op zoo treffende wijze uit en waar men zich zonder veel tusschenpoozen op de Arische borst slaat, niet ongelijk aan de wijze waarop de gorilla zulks doet in het donkerst Afrika? En zoo de wijsheid doordringt, zal het dan veel helpen? Het is niet de eerste maal dat de ledigheid en de valschheid van de Ari sche aanmatiging door mannen van het beste oordeel aan de kaak is gesteld. Maar tot he den heeft het geen schijn van bezinning kun nen brengen in de zuiverste Germaansche hersenen die moet men aannemen door ondoordringbare hersenpannen worden be schermd tegen zulke kwaadaardige invloeden. Professor Elliot Smith zal zeker kwaadaardig worden gevonden omdat hij het niet onder zich heeft geacht de Arische beschaving van huis uit te „besmetten" met Joodschen in vloed. A. K. VAN R. Zware overstroomingen in Perzië. Driehonderd personen verdronken. Uit Teheran: Te Firouzkouh, een plaatsje gelegen op den weg tusschen Teheran en Meshed, hebben groote overstroomingen plaats gehad, waarbij meer dan driehonderd personen om het leven zijn gekomen. Bovendien zijn talrijke kinderen verdron ken en is een groote hoeveelheid vee verlo ren gegaan. Een deel van de stad Taebris werd door het water weggeslagen. TV O O X W A G E NB R A NT) EISCHT ZEVEN DOODEN. Te Graus (Spanje) is brand uitgebroken in een woonwagen die deel uitmaakte van een rondtrekkend circus. Een vrouw en haar zes kinderen zijn in de vlammen omgekomen. Nieuwe wrijving tusschen Mandsjoekwo en Rusland. Het D.NB. bericht uit Berlijn: In overleg met de familie van rijkspresident von Hindenburg heeft de „Fiihrer" en rijks kanselier Hitier bepaald, dat de definitieve bijzetting van het stoffelijk overschot van den rijkspresident zal geschieden in den veldheer toren van het Tannenberg-monument, die als crypt zal worden ingericht. Uitgebreide maatregelen zijn te Tannenberg getroffen. Tribunes worden gebouwd, een spe ciaal telefoonkantoor ingericht, een zend- installatie gemonteerd en groote parkeerter reinen voor de te verwachten auto's aange legd. Op de trappen van het monument zullen 3500 eeregasten plaats nemen. In de ruimte in het monument is een kata falk opgericht, waarop de kist met het stoffe lijk overschot zal worden geplaatst. Achter de katafalk wordt een spreekgestoelte geplaatst, vanwaar Hitier zijn toespraak zal houden. De plechtigheid begint na het lossen van 101 sa luutschoten. Gedurende den geheelen dag der bijzetting zullen uit drie groote schalen offervuren op laaien. Het stoffelijk overschot van den generaal- veldmaarschalk is Zaterdagmorgen in de kist gelegd. Hierbij waren slechts de naaste fa milieleden aanwezig. De kist is reeds gesloten en staat in de werk kamer van den rijkspresident. Een wacht van officieren is naast de kist, die door een schat van bloemen is omgeven, opgesteld. Vlaggen halfstok te Parijs. De Fransche regeering heeft naar Reuter verneemt besloten op Dinsdag, 7 Augustus, den dag. waarop generaal-veldmaarschalk Von Hindenburg zal worden bijgezet, van alle open bare gebouwen in Frankrijk de vlag halfstok te laten hangen. De Fransche gezant te Ber lijn, Franqois Poncet, zal den president der Fransche republiek. Lebrun, bij de bijzettings plechtigheden, als buitengewoon gezant ver tegenwoordigen. Joodsche hulde voor Von Hindenburg. De „Jtidische Rundschau", het orgaan der Duitsche Joden brengt hulde aan de nage dachtenis van president Hindenburg en ver klaart o.a. „Wij Joden in het jaar 1934 mogen niet deelnemen aan het politieke leven en openbare zaken, doch op een oogenblik, dat de geheele Duitsche natie treurend om de baar van veldmaarschalk Von Hindenburg staat, is het onze plicht te zeggen wat wij, Joden, voelen Wij brengen onze eerbiedige hulde aan veld maarschalk Von Hindenburg, die het geperso nifieerde symbool van staatshoofd was. Hij heeft het geheele Duitsche volk boven alles liefgehad en hij kan tot voorbeeld strek ken aan alle burgers en alle landen." Hindenburg in de kerken herdacht BERLIJN. 5 Augustus (D.N.B.) In alle kerken hebben heden godsdienstoefeningen plaats gehad ter nagedachtenis aan president Hindenburg. De toeloop naar de Dom was zóó groot, dat de politie tot afzetting moest overgaan. Reeds een uur voor het begin van den dienst was de geheele kerk overvol. Onder de aanwezigen bevonden zich o.a. dr. Meisner. de rijksweerminister, generaal Blom berg. talrijke vertegenwoordigers van het leger en de marine en burgerlijke autoriteiten. Rijksbisschop Müller leidde den dienst. PREYSTADT, 5 Augustus (D.N.B.) In het plaatselijke kerkje, waar rijkspresident Von Hindenburg tijdens zijn verblijf op Neudeck geregeld de godsdienstoefeningen bijwoonde, heeft heden een rouwdienst plaatsgehad, welke geleid werd door den hofprediker Döhring uit Berlijn. Kolonel Oscar von Hindenburg, de zoon van den overleden president woonde met zijn echtgenoote den dienst bij. Ook het geheele huispersoneel van Neudeck was aanwezig. Gevolg van een ernstigen spoorwegaanslag. Een ernstig voorval, dat in verband met den huidigen poiitieken toestand in het Verre Oos ten. van invloed kan zijn op de verdere ont wikkeling, heeft zich Donderdag j.l. in de na bijheid van Charbin afgespeeld, meldt Unitc-d Press aan de Tel. Door tot nogtoe onopgehel derde oorzaak is een geheele munitietreïn ;n de lucht gevlogen, waarbij een groot aantal personen werd gedood. De ontploffing zou zijn ontstaan door de ontsteking van een bom tusschen twee met bommen volgeladen goederenwagens. De explosie had zulk een verschrikkelijke kracht, dat in de aarde een gat van niet min der dan zes meter diepte en vijftien meter breedte werd geslagen. Naar verluidt is door de Mandsjoerijsche autoriteiten de Sovjet-Russische assistent van den stationschef gearresteerd, daar gebleken zou zijn, dat hij medeplichtig aan de explosie is. Aan Mandsjoerijsche zijde heeft men den indruk, dat het hier een aanslag betreft. In welingelichte kringen is men de mee- ning toegedaan, dat in verband met den labie- len poiitieken toestand in het Verre Oosten, dit voorval buitengewoon verstrekkende ge volgen kan hebben. SA.I. NEEMT EEN MANIFEST TEGEN DEN- OORLOG AAN. BRUSSEL, 5 Augustus. (Reuter). Het bu reau van de Socialistische Arbeiders Inter nationale kwam heden te Brussel bijeen. De bijeenkomst stelde een manifest op ter herdenking van den 20sten verjaardag van het uitbreken van den wereldoorlog. In het manifest wordt- herinnerd aan der oorsprong van den wereldoorlog en verklaard dat op de drie groote Euroneesche rijken van 1914 de zware verantwoordelijkheid rust de zen oorlog ontketend te hebben. Slechts de meest verwoede strijd tegen de imperialisti sche en fascistische machten, aldus het ma nifest, kan Europa en de wereld van een nieuwen oorlog redden. ONEENIGIIEID BIJ DE FRANSCHE OUD-STRIJDERS PARIJS, 4 Augustus (Reuter). De giste ren gehouden bijeenkomst van de oud-front- strijdersbonden, waarin de regeering Dou- mergue een nieuwe termijn gesteld werd voor het intrekken van de voor de oud-strijders nadeelige maatregelen, had een vrij rumoerig verloop. Een deel van de deelnemers was over het verloop van de besprekingen niet tevre den en heeft een resolutie aangenomen, waar in strijd werd aangezegd aan de linksche richting in de oud-strijdersbonden. ITALIANEN DOOR BELGISCHE COMMUNISTEN MISHANDELD. BRUSSEL, 4 Aug. V. D.t Vanmiddag zijn drie Italianen, bestuursleden van een Ita- liaansche weldadigheidsvereeniging, die een aantal kinderen naar den trein hadden ge bracht, na het vertrek van dezen trein aan gevallen door een troep communisten, onder het geschreeuw van „Weg met het fascisme!" De Italianen werden zoo ernstig door hun aanvallers gewond, dat zij in het ziekenhuis moesten worden opgenomen. KINDER VER TELLING. Duitsche Front bereidde een massa-staking voor. Nadere berichten uit het Saargebied beves tigen, volgens V.D., ten volle, dat het Duitsche Front voorbereidende maatregelen had geno men voor een staking der mijnwerkers in het Saargebied, waarbij in totaal ruim 45000 ar beiders betrokken zouden zijn. Naar verluidt is nog verleden week Zondag een geheime bijeenkomst gehouden, waar de oprichter van het Duitsche Front. Röchling en de leider van de Nationaal-socialistische vakvereeniging, Kiefer, aanwezig waren. Op deze vergadering werden de stakingsplannen nogmaals besproken. De mijnwerkers zouden worden opgeroepen oom of wel een loonsver- liooging af te dwingen, dan wel een verhooging van het aantal werklieden (verscheidene „Doen," zei het laatste knoopje en dus liep hij gebukt door de gang en zag inderdaad twee mannen achter de stuurinrichting zitten. Wat een knoppen, stangen, stuur wielen, draden, instrumenten.... Hij keek zijn oogen uit, de handen stijf tegen de wanden gedrukt, want ze slin gerden soms gevaarlijk. Toen hij al dat moois eens rustig had bekeken, deed hij nog maar een stap verder en waagde zich vlak achter de mannen. Door het geraas van de motoren hadden ze geen van beiden Piet's nadering bemerkt en hij had er lang kunnen staan, als niet onverwacht.»** Bretonsch dorp in de asch gelegd. Brandweer zonder water. PARIJS, 5 Aug. (Reuter). Het dorpje L'Aie en Crossac in Bretagne is door een geweldi gen brand geheel vernield. De brandweer kon het vuur niet meester worden, daar er ter plaatse geen water was. Vier personen zijn bij het blusschingswerk gewond. Een groot deel van het veen en de graan- en hooi-opslagplaatsen zijn een prooi der vlammen geworden. De brand zou ontstaan zijn door een schoorsteenbrand, welke het strooien dak van het huis aantastte. NUMMER VAN STREICHER'S HETZBLAD IN BESLAG GENOMEN. NEURENBERG, 5 Aug. (D.NP.i Het pas ver schenen nummer van het weekblad „Der Stür- mer", dat geleid wordt door Julius Streicher, is door de politie in beslag genomen wegens beleediging van een buitenlandsch staatshoofd. Het blad werd tevens voor den tijd van 14 dagen verboden. Catastrofale ontploffing in Japan. 26 dooden, zeven zwaar gewonden. TOKIO, 5 Aug. (V.D.) Bij een ontploffing bij uitbreidingswerkzaamheden aan de elec- trische centrale van Hiroshima zijn Zaterdag middag 26 arbeiders gedood en zeven ernstig gewond. Driehonderd dynamietpatronen. die noodig waren om rotsen, die voor het bouw werk verwijderd moesten worden, te laten springen, zijn vermoedelijk tengevolge van de hitte, ontbrand. I DINSDAG 7 AUGUSTUS HILVERSUM 1875 M. A.V.R.O. 8.— Tijdsein A.V.R.O. Klok. 8.01 Morgenmuziek. 10.Tijdsein. A.V.RO-Klok. 10.01 Morgenweiding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Causerie door C. Hoering: „Iets over het verwijderen van vlekken". 10.50 Gramofoon muziek. 11.Orgelconcert door Frans Hasse laar met medewerking van Riek Broekman, alt. 12.— Tijdsein A. V. R. O.-Klok. 12.01 Lunch concert door de „Minstreels", met tusschen- spel van gramofoonmuziek. 2 15 Gramofoon muziek. 2.30 Pianorecital door Dirk van der Stan. 3.Het Omroeporkest onder leiding van Nico Treep. 4.Onderbreking van het pro gramma en overschakeling naar den versterk ten zender „Radio Kootwijk". 4.15 Gramofoon muziek. 4.30 Radio-Kinder-Koorzang onder leiding van Jacob Hamel. 5.Verhalen voor kleinere kinderen door mevr. Ant. van Dijk. 5.30 „Palermo", Cabaret-Daning Scheveningen Het Water Schacht-orkest. Zang door Franco Dualtieri. 6.Ensemble Henk Stuurop met zijn vroolijke Kameraden Arys Swart en Rie- nus de Boer. 6.30 RVU. Joh. W. Schotman: „De boeken van Paerl Buck". 7.Avro. Fest- spielhaus te Bayreuth. Uitzending van het tweede bedrijf van Wagner's „Siegfried". 8.05 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.10 Maria Roland, jodel en haar instrumentaal Kwartet. Zang door de Utrechtsclie Mannenzangvereeniging „Aurora", o.l.v. Hugo Post. 9.30 Het Omroep orkest o.l.v. Nico Treep, met medewerking van Andries Roodenburg. 10.05 Gramofoon- platen. 10.20 Het Omroeporkest in een po pulair programma. 11.Nieuwsberichten Vaz Dias. 11.10 .Palais de Danse" te Schevenin gen. Louis Simmonds en zijn orkest. Salvador Pizarro en zijn ensemble. 12.Tijdsein Avro-klok en sluiting. HUIZEN 301.5 M. 8.KRO. Morgenconcert. 10.— Gramofoon muziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken 11.— Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pastoor L. H. Perquin. 12.— Politieberichten. 12.15 Beli Saközi en zijn Hon- agarsch Orkest van Budapest. 1.45 Verzorging zender. 2.Vrouwenuunje. 3.Opening van het ziekentridium in de Sacramentskerk te Breda. Plechtig lof met processie en zegening der zieken. Door het knapen- en mannenkoor wordt o.l.v. den organist-directeur gezongen. 4.Het Trio „Cachet". 5.30 Gramofoonmuziek 5-Het Trio „Cachet". 5.30 Gramofoonmuziek 6.C. F. J. Verbeek: De Almitento. de daad van den middenstand6.15 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 7.Politieberichten 7.15 Voordracht. 7.45 Middenstandskwartiertje 8.De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 8.30 Vaz Dias. 8.35 Gramofoonmuziek. 8.45 De K.R.O.-Boys. 9.15 Voordracht door Tine Medema. 9.30 Gramofoonmuziek. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Gramofoonmuziek. 11.— Gramo foonmuziek. 12. Sluiting. BEROMiiNSTER 1345 M. 6.20 Gramofoonmuziek. 7.21 Idem. 8.20 Om roeporkest. 9.20 Derde acte van Siegfried. Pro* gramma Müchen uit het Festspielhaus. -1

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 10