W ASTORIA DE BILT SOUPER-DANSANT £e$-P,u&iks Firma Anton de Rooij ZATERDAG 20 OCTOBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 2 liü_IL_ In de Taverne hel beroemde Hongaarsche orkest PALI MET ZIJN ZEVEN SOLISTEN. Inde Old Skotch BardebekendeWeenerRadio-zanger HANS GRüNHUT MET ZIJN ENSEMBLE IEDEREN AVOND VAN AF 9.30-1 UUR AM. AMSTERDAM (Adv. Ingez. Med.) 25-jarig bestaan Raad voor de Scheepvaart. Twee redevoeringen brengen het feu naar voren. Toen de voorzitter van den Raad voor de Scheepvaart Vrijdagmiddag de openbare zit ting had geopend, vroeg de inspecteur-gene raal, gep. vlce-admiraal C. Fock, het woord. Het was hem bekend, dat de Raad het 25-jarig bestaan van deze instelling onopgemerkt wenschte te laten voorbijgaan. Daarom wenschte spr. zich er toe te bepalen, met het betuigen van zijn belangstelling in deze mijl paal op de eerste openbare zitting, nadat het 25 jaar geleden is, dat de installatie van den Raad had plaats gehad. De Raad is, zooals spr. dit ziet, een instel ling, die door zijn uitspraken ertoe bijdraagt om een goede toepassing van de maatregelen, die de grootst mogelijke veiligheid voor de zeeschepen met hun opvarenden en hun lading moeten verzekeren, te bevorderen en tevens bij de verantwoordelijke personen in het zee- vaartbedrijf zoowel aan den wal als aan boord' het besef van de noodzakelijkheid dezer grootst mogelijke veiligheid levendig te hou den. Spr. hoopte dat de Raad op den ingeslagen weg zou voortgaan in goede samenwerking met den dienst der Scheepvaartinspectie tot bevordering van deze noodzakelijke veiligheid ter zee. De voorzitter Prof. B. J. Taverne verheugde er zich over dat van de zijde van den inspec teur-generaal de belangstelling in den Raad tot uitdrukking komt. Het is steeds een wensch geweest van spr. dat iemand van de Scheep vaartinspectie tegenwoordig is op de zittingen. Bijna steeds zijt gij zelf tegenwoordig. Ook dat verheugt spr. Voorts wijst spr. op de nauwe samenwer king, die er moet zijn met de scheepvaart inspectie om de wettelijke bepalingen kracht te geven. Daarom doet het spr. groot genoe gen dat die samenwerking er is en dat de in specteur-generaal steeds doet blijken van die belangstelling. CHR. GER. KERK HERDENKT DE AFSCHEIDING. De Chr. Oer. Kerk heeft in Tivoli te Utrecht de Afscheiding erdacht. Prof. P. J. M. de Bruin reikte een chèque ad f 14.500 over aan den preases der Syncde. Ds. H. A. Hilbers, van Gro ningen. Deze gave is bestemd voor de hulpbe hoevende Kerken. De leger- en vloofcpredikant Ds. Janssen deelde mede, dat prof. de Bruin benoemd was tot ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw. HET VROUWELIJK PERSONEEL BIJ N. Z. H. T. M. De directie van de N.Z.H.T.M. deelt ons nader mede, dat het de bedoeling is de vrouwelijke krachten, die eventueel bij de Maatschappij zullen worden aangesteld uit sluitend te gebruiken voor poetsdiensten, zoodat er geen conductrices zullen worden aangesteld. VROUWENGROEP VAN DEN VRIJHEIDS BOND. De Vrouwengroep der Liberale Staatspartij de Vrijheidsbond hield een ledenvergadering in de Nijverheid. De presidente, mevr. C. S. de Veer—Blok Wybrands opende de bijeenkomst en behandelde den beschrijvingsbrief van het hoofdbestuur der Vrouwengroep. Mej. L. C. A. van Eeghen hield een voor dracht over „de Ontwapeningsconferentie te Genève". Ofschoon deze, aldus spr., helaas tot geen resultaat geleid had, mocht zulks geen reden zijn. allen moed op te geven en zijn er toch nog lichtpunten aan te wijzen. Behalve de eigenlijke vredesactie zijn er nog twee groote organisaties, die voor den vrede wer ken en millioenen personen, zoowel mannen als vrouwen vertegenwoordigen. Het is op deze laatste organisaties dat spr. haar hoop geves tigd hield en waarin ook Henderson groot ver trouwen stelt. Vooral legde mej. v. Eeghen den nadruk op het gewichtige punt: den par ticulieren wapenhandel, dien zij als hoofd oorzaak noemde van alle mislukkingen der conferentie. Zij wees daarom op de wensche- lijkheid, in alle landen, ook in Nederland, een enquête in te stellen ten opzichte van die wapenfabricage met verplichte openbaar making. 4 Deze rede werd met groote aandacht gevolgd en enkele vragen werden door spr. beantwoord. VEREENIGING VOOR VREEMDELINGEN VERKEER. In de onlangs gehouden bestuursvergade ring van de Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer te Haarlem werd besloten, zich in ver binding te stellen met de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer te Heemstede, de Mid- denstandsvereenigingen te Haarlem en de af- deellng Haarlem van Horecaf, teneinde teza men plannen uit te werken in verband met de bloemenmanifestatie in het voorjaar van 1935 Als de winter komt! Nat. Bond van Barmhartigheid afd. Haarlem. In een kort geleden hier ter stede gehou den vergadering van vertegenwoordigers van verschillende Diaconieën, Kerkgenootschappen en Vereenigingen, opgeroepen door den Ar menraad. werden benoemd tot lid van een Comité: Mevrouw S. Cohen, Israël. Diaconie, C. Fortgens, Ned. Herv. Diaconie, P. J. van Kessel, St. Vineentius Vereeniging, Adjudant Geo Leih, Leger des Heils, Mevr. A. M. J. v. Marseüs-Hartsinck, Vereeniging Blokkenhuis, Jhr. Dr. J. C. Mollerus, Crisis-Comité Haarlem Zuster P. L. Schouten, Maatschappelijk Werk voor Zieken, Mevr. B. Meijer-v. Waveren, Lu- thersche Diaconie en C. Klaver, Centraal R,K. Armbestuur. Door den grooten nood en het steeds toene mende gebrek aan kleeding, schoeisel, dekens kachels enz. zal dit Comité trachten in dit stijgend gebrek zooveel mogelijk te voorzien door een massale inzameling op Zaterdag 3 November a.s. Hoewel bovengenoemde instel lingen steeds het mogelijke doen om bij werk- oiozen, behoeftigen en stille armen in 't meest noodige te voorzien, is gebrek aan middelen oorzaak, dat dit hulpbieden ten eenenmale on voldoende is. Vandaar deze massale actie op 3 November. Voorts wordt medewerking gevraagd van ieder, die in de gelegenheid is, te helpen bij deze actie. Van veler medewerking is het Co mité reeds verzekerd. Het correspondentie adres van den Bond is: Bond van Barmhartigheid, Vredenhofstraat 9, Haarlem. Telefoon 12699. ZILVEREN JUBILEUM N.V. CEMSTO. De Ohemische en Mechanische Stofbestrij- ding-s-Onderneming, steeds als „Cemsto" aangeduid, werd in 1909 te Amsterdam opge richt door de heeren A. G. Dake Sr. en A. G. Dake Jr., en hield zich oorspronkelijk alleen bezig met het schoonhouden van Amster- damsche schoolgebouwen. Spoedig kresg de onderneming er ook de Amsterdamsche ge meentekantoren bij en dit ging zoo voort, tot in 1921 Amsterdam een eigen Gemeentelijk Schoonmaakbedrijf oprichtte. Toen nam de Cemsto het onderhoud en schoonmaakwerk van particuliere bedrijven ter hand. Sinds dien ging het met de onderneming steeds crescendo. Zij groeide tot een modern, groot schoonmaakbedrijf en glazenwasscherij. Ook in andere plaatsen werden Cemstobedrijven opgericht: te Rotterdam, Delft, Haarlem. Den Haag, IJmuiden, Leiden. Utrecht en Hilver sum. Ook in andere plaatsen, waar geen Cemstobedrijf gevestigd was, werd toch vaak voor groote gebouwen-complexen de hulp van Cemsto ingeroepen. Het personeel bestaat nu uit 1600 personen. De frissche uniformen van het Cemsto-perso- neel zijn overal bekend en men weet ook, dat de onderneming gebruik maakt van de mo dernste middelen voor schoonmaak en stofbe- strijding. Ter gelegenheid van haar 25-jarig jubi leum heeft de firma een aardig geïllustreerd boekje uitgegeven, waarin de directie, thans bestaande uit de heeren G. Smit, directeur en G. Fartier en Breevoort, onderdirecteu ren. belooft ook in de toekomst het hooge peil. waarop de onderneming staat, te handhaven en zoo mogelijk, nog op te voeren. EEN FLATGEBOUW IN HET FREDERIKSPARK? Mr. J. de Vries, te Amsterdam, heeft zich tot den Haarlemschen Gemeenteraad gewend met een adres, waarin hij mededeelt, dat hij ge tracht heeft in eigendom te verkrijgen een perceel grond, groot ruim 1000 M2„ in het Frederikspark (waar nu de „drinkhal" staat) met de bedoeling hierop een flatgebouw te stichten, naar plannen van den architect A. V. Hartogh, alhier. Een verzoek aan en onderhandelingen met het gemeentebtstuur hebben geleid tot een afwijzende beschikking van B. en W. De heer De Vries brengt deze zaak onder de aandacht van den Raad en legt den nadruk op het feit, dat voor den bouw van bovenge noemde flat minstens 90 pet. werklieden uit de gemeente Haarlem zullen worden in dienst genomen, waardoor de gemeente Haarlem ettelijke duizenden guldens minder aan werk- loozensteun zal behoeven te betalen, Indien het plan wórdt verwezenlijkt. Requestrant vraagt den Raad daarom, voor zijn verzoek te willen stemmen. Mocht de prijs van f 10.000 die In de voor- lcopige calculatie is opgenomen om de renta biliteit te verzekeren, den Raad te laag voor komen, dan is adressant bereid, over den prijs te onderhandelen, mits de vraagprijs in geen geval 't bedrag van f 12,500 te boven gaat. te- j gen welken prijs Ir. Maas, directeur van Open bare Werken, het gemeentebestuur, ondanks bare Werken, het gemeentebestuur tot verkoop heeft geadviseerd, ondanks het feit, dat hij principieel tegen eiken verkoop is. meldt: Hoogste barometerstand 767.8 m.M. te München. Laagste baromoterstand: 735.5 m.M. te ïngö. en voorspelt: Meest matigen, Zuid-Westelijken wind, nevelig tot zwaarbewolkt, aanvankelijk kans op regen, zelfde temperatuur. Uit het Buitenland ZACHT WEER MET ZWARE BEWOLKING AF EN TOE REGEN. De hooge drukikng verplaatst zich meer en meer naar het vasteland en de depressie neemt meer N.O. richting, maar de hooge vochtigheid en de West. winden in de uit- loopers van de Noord, depressie brengen toch regenachtig weer over de omgeving van de Noordzee. Op de Britsche Eilanden valt op veel plaatsen regen bij matigen Z. W. wind, aan de Noorsche kust, waait de wind weer krachtig uit het Zuid-Westen. Zweden had tijdelijke opklaring met lichte vorst in het binnenland. Ook in het N. van Frankrijk valt regen. Het verdere vasteland heeft hooge- druk-weer, met ochtendnevel en vrij zware- bewolking zonder regen. Een nieuwe depressie bij Ierland zal den stroom van vochtige en vrij warme lucht weer versterken, zoodat in het algemeen zacht weer met zware bwolking en af en toe regen te wachten is. Thermometer 20 October: Hoogste gisteren 59 F. Laagste heden nacht 51 F. Hoogste heden tot 10 uur 56 F. Barometer Hedenmorgen 10 uur 761 mM. Stand van gister 760 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: CAREL VAN HUIZEN, Opticien Kleine Houtstraat 13, Telefoon 14112 BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 20 October. Bevallen 16 October A. ter BruggeGornik, d.; 17 October: G. Stapel—Hopman, z.; M. W. KooienValentijn, d.; M. E. H. M. v. Eeden z.: A. M. WieringaHulshof, d.; J. C. Meijs— Nagel, z.; 18 October A. B. LeibbrandLievers, A. M. WierigaHulshof, d.; J. C. Meijs Merks, d.; M. BoumaMink, z.; G. M. v. d. GeestDanenberg. d.; 19 October: M. Hirs— Verhagen, z.: M. H. J. KloosPompe, d. Overleden 18 October: W. M., 2 d., d. v. J. J. Balm, Kamperlaan; 19 October: J. C. Hoen, 74 j., Kamperlaan. Houten en Cartonnen in alle maten. Speciale leg-puzzle: ,,Londen-Me!bourne race" naar originele K.L.M. foto. met DOUGLAS VLIEGTUIG bemanning en routekaart 300 stukjes 60 Cent Anegang 14, Tel. 11963, Haarlem. (Adv. Ingez. Med.) GELOOF EN WETENSCHAP. „Geloof en Wetenschap" houdt op Vrijdag avond 26 October in den Stadsschouwburg haar tweede bijeenkomst van seizoen 1934 1935. Dan zal worden opgevoerd door het Ver. Rott. Hofstad Tooneel „Willem Teil, tooneel- spel in 5 bedrijven (14 tafreelen) van Fried- rich von Schiller in de vertaling van Jan R. Th. Campert. Dit zal de première zijn voor Haarlem. KINDERKOOR OPGERICHT. Dezer dagen werd hier opgericht een kinder koor, onderafdeeling van Haarlem's Postaal Mannenkoor. Voordat de eerste repetitie be ginnen zou, richtte de voorzitter, de heer Petersen eenige waardeerende woorden tot den eere-voorzitter, den heer Pfaff, Directeur van het Postkantoor en mevr. Pfaff, die bei den tegenwoordig waren bij deze oprichting. Ook de dirigent, de heer P. M. Germes en de kinderen werden toegesproken. NUT EN SPORT. Nu het tentoonstellingsseizoen op komst is, hield bovengenoemde vereeniging in een der lokalen van Hof van Holland een tafelkeu ring voor de Sportkonijnenfokkers, aangeslo ten bij Nut en Sport. Als keurmeester fungeerde de heer J. H. de Jong uit Rotterdam, die lairg geen gemakke lijke taak had. Niet minder dan 63 konijnen waren aanwezig, waaronder zeer mooie exem plaren. Speciaal de jongeren fokkers kregen een woord van waardeering voor de mooie kwa liteit der dieren. Het oordeel van den keur meester was dan ook, dat de Haarlemse he fok kers geduchte concurrenten zullen blijken te zijn op de Nationale tentoonstellingen. HAARLEMSCIIE LUCHTVAARTCLUB Dezer dagen maakte de Haarlemsche Lucht vaartclub een, door het bestuur aangeboden, excursie naar de Luchtvaarttentoonstelling te Amsterdam. In twee gTOote touringcars werd naar Amsterdam gereden, waar gezamenlijk deze zeer interessante tentoonstelling werd bezichtigd. De talrijke deelnemers hebben zeer genoten van de leerzame excursie. Sommigen maakten ook een toertje met het op de ten toonstelling aanwezige lesvliegtuig. Te onge veer 12 uur des avonds was men weer in Haar lem teruggekeerd. R. K. GEMENGD TOONEEL THALIA" Het R. K. Haarlemsch Gemengd Tooneel Thalia" organiseert donateurs-avonden op Dinsdag 23 en Woensdag 24 October in den Schouwburg Jansweg. het programma meldt de opvoering van „Truusje Meyer", een vroo- lijk spel in drie bedrijven van Jan Grosveld en Leo Post. De plicht der natie. Met vertrouwen .doet het Comité van Actie uit het Natio .naai Comité voor den algeheelen af bouw van het Ne- .derlandsche ge- .bouw in de Citê Universitaire te Pa .rijs een beroep op de offervaardigheid .van het Nederland sche volk. Wij ge voelen. dat in de moeilijke tijdsom standigheden, wel- nr. r. rrrrrrr ke wi-> nu beleven' .rf- 4 tot het vragen van oorzitter van het natio- geldelijke bijdragen naai Comité, Oud-Gouv.- njej. lichtvaardig Generaal. mag worden over gegaan; ja, dat er zeer ernstige motieven moeten zijn, die dat vragen noodzakelijk ma ken. Welnu, wij staan voor een zaak, waarmede de eer van Nederland gemoeid is. zoodat het Nederlandsche volk verplicht is mede te wer ken. In de zoo uitgebreide Cité Universitaire te Parijs welke een terrein beslaat van ongeveer 50 H.A., en waarin men belangrijke gebouwen vindt van verschillende landen, waaronder de meeste Europeesche landen, Japan, China, de Vereenigde Staten van N.-Amerika. Canada en verder verschillende Zuid-Amerikaansche landen, staat ook een Nederlandsch gebouw, bestemd voor Nederlandsche studenten te Pa rijs en voor Nederlandsche geleerden, die te Parijs bijzondere studiën wenschen te maken Maar het gebouw is niet klaar en het moet worden afgewerkt, waarvoor nog f 400.000 noodig zijn. Nederland is verplicht dat gebouw af te werken, Nederland kan toch niet verklaren financieel niet bij machte te zijn zijn gebouw in de Cité Universitaire te voltooien. Het Nederlandsche volk zal echter, naar ik overtuigd ben, de middelen beschikbaar stel len. welke de algeheele afwerking van het ge bouw mogelijk zullen maken. De Nederland sche Regéering heeft verklaard bereid te zijn te bevorderen, dat uit de Staatskas f 200.000 beschikbaar zullen worden gesteld, mits van particuliere zijde de andere f 200.000 worden bijeengebracht. De Regeering is dus ook door drongen van den Nederlandschen plicht om te doen, wat nog gedaan moet worden, maar terecht eischt de Reseering ook de medewer king van de particulieren. Laat nu het volk in Nederland toonen, dat het wat over heeft voor de verwezenlijking van het goede doel, ten einde ons land zijn plaats ten volle te doen innemen in die schit terende internationale stichting, die voor de wetenschap van zooveel belang kan zijn. Komt dus op Nederlanders voor de eer en voor het wetenschappelijk belang van uw land: draagt bij, voor zoover gij daartoe in staat zijt. De wetenschappelijke kringen in ons land zijn in de plaatselijke comité's. die zijn op gericht, vertegenwoordigd en geven daardoor blijk van hun volle instemming met deze actie. Prinses Juliana als bruidsmeisje. Men meldt ons thans van officieele zijde dat Prinses Juliana als bruidsmeisje tegen woordig zal zijn bij het huwelijk van Prinses Marina van Griekenland met Prins George, Hertog van Kent, op 29 November e.k. Als bruidsmeisjes zullen aanwezig zijn Prinses Juliana, Prinses Irena van Grieken land, Prinses Catharina van Griekenland, Grootvorstin Kyra van Rusland, Prinses Elisabeth van York, Prinses Eugenie van Griekenland, Lady Iris Mountbatten en Lady Mary Cambridge. De bruid, Prinses Marina, is een klein dochter van de oudste zuster van wijlen Prins Hendrik, die gehuwd was met Groot vorst Wladimir van Rusland. Paleis-raadhuiskwestie weer op de proppen. Rapport van commissie van onderzoek zal spoedig verschijnen. Zooals men weet is sedert eenige jaren een commissie, onder voorzitterschap van dr. F. M. Wibaut, bezig te onderzoeken of het Paleis op den Dam te Amsterdam eventueel geschikt gemaakt zou kunnen worden voor enkele stad huisdiensten. Een sub-commissie hield zich bezig met de technische zijde van de kwestie en was voornemens de fundamenten van het gebouw aan een deskundig onderzoek te doen onderwerpen, waarvoor een belangrijk crediet bij het gemeentebestuur was aangevraagd. Thans verneemt de Tel., dat de commissie tot overeenstemming is gekomen en dat haar rapport spoedig zal worden uitgebracht. DUITSCH INBREKER GEARRESTEERD. Te Beerta is een uit een concentratiekamp ontsnapte Duitscher gepakt, die in Oost-Gro- ningen tal van inbraken heeft gepleegd. Hij heeft terstond een bekentenis afgelegd. Bij onderzoek bleek hij in zijn Heimat nog vier jaar gevangenisstraf wegens inbraken te goed te hebben. Graanhandelaren knoeiden om steun te krijgen. Crisismaatregelen voor eigen voordeel misbruikt. Enkele maanden geleden hebben zich in verschillende plaatsen in Oost Groningen ernstige knoeierijen voorgedaan bij de dena tureering van graan. Door de Nederl. Graan- centrale te Den Haag erkende graanhandela ren hadden zich niet ontzien om zelf, of door hun personeel de ambtenaren van de Graan- centrale om den tuin te leiden door als deze in de pakhuizen kwamen om graan te dena- tureeren, bij de zakken, waaruit graan ge stort was dat gedenatureerd was, ledige zak ken te voegen, waardoor de indruk werd ge wekt. als waren deze ook met rogge gevuld geweest. De Centrale betaalde uit naar rato van het aantal getelde leege zakken en zoo werd zij dus op ernstige wijze benadeeld. Voor de Rechtbank te Groningen hebben zich thans drie graanhandelaren te verant woorden gehad wegens dit ernstig delict. Tegen een van hen werd zes maanden ge vangenisstraf geëischt, tegen de beide an deren f 1000 boete, subs. 2 maanden gevan genisstraf. Uit het getuigenverhoor bleek dat een controleur steekpenningen had aange nomen, Ongeval op de Lauwerszee. Haarlemsch ambtenaar van den topografischen dienst verdronken. Donderdag is op de Lauwerszee een ernstig ongeluk gebeurd. De heer R. A. M. van deir Aardweg, ambtenaar van den topografischen dienst, wonend te Haarlem, verrichtte daar peilingen. Ook Donderdag was hij daartoe uitgevaren met een helper G. Bottema uit Zoutkamp. Ter wijl de helper bij de motorboot bij een der slikdammen was, zag hij plotseling dat de platte boot, waarmede de heer v. d. Aardweg in een der vaargeulen roeide, omsloeg B. kon niet voldoende zwemmen om den drenkeling te kunnen naderen. Hij ging daarop direct naar den wal en liet te Vierhuizen telefonisch Oostmahorn waarschuwen. De „Insulinde" was echter uitgevaren en daarom ging de motor- vlet van het recherchevaartuig in zee. Ook het rijksbetonningsvaartuig en verschillende gar- nalenbooten gingen uit, doch kwamen alle on verrichter zake terug. Vrijdagmiddag is het lijk van den heer v. d. Aardweg 1000 M. uit de kust op het wad ge vonden. Naar de burgemeester van Ulrum aan de pers mededeelde, heeft de heer v. d. Aardweg vermoedelijk bij het omslaan van de vlet ver wondingen bekomen, waardoor hij bewuste loos is geraakt. Hierdoor was hij dus ook niet in staat zich zelf zwemmende te redden. De heer v. d. Aardweg was 25 jaar oud, gehuwd en vader van 1 kind. De begrafenis heeft Maandag 12 uur te Heemstede plaats. Havik weer thuis. Het Indië-vliegtuig de Havik, dat op den thuisreis bij de landing te Athene een licht motordefect bleek te hebben, is Vrijdagavond te ruim half tien op Schiphol geland. Het was Vrijdagmorgen zeer vroeg van Athene ver trokken. MARECHAUSSEE MET DEN DOOD BEDREIGD. Voor de Rechtbank te 's-Hertogenbosch stond terecht de koopman G. J. v. L. uit Eind hoven terzake dat hij op 16 Augustus den marechaussée W. Muis aldaar met doodslag heeft bedreigd door met zijn auto op hem in te rijden, nadat die duidelijke stopteekens had gegeven. De beambte wist op zij te sprin gen. Het O. M. eischte 1 jaar gevangenisstraf. 200 GR. SPELING Een vrachtauto uit de Haarlemmermeer bleek bij onderzoek door de Haarlemsche mo torbrigade een speling in de stuurinrichting van200 gr. te vertoonen! De linkervoor- band was bovendien versleten. De wagen is in beslag genomen. Tegen den bestuurder is proces-verbaal opgemaakt. TOONEELVEREENIGING „HERMAN! HEIJERMANS". De tooneelvereeniging „Herman Heijermans" heeft wegens de kosten, verbonden aan een uitvoering moeten besluiten, voorloopig geen werkloozenuitvoeringen te geven. WIELRIJDEN. De Derde AmsterdamscKe Zesdaagsche, De 14 koppels definitief gevormd, Ook de laatste drie koppels voor den derden Amsterdamschen Zesdaagsche zijn thans ge vormd, n.l. Slaats—Jan van Kempen, Bras- penninx—Norman Hill en Van der Wulp Visser. Het veld is dus definitief als volgt sa mengesteld: Pijnenburg—Wals (Nederland)Guimbre- tiere—Broccardo (Frankrijk), Schön—Hürtgen (Duitschland), Alb. Buysse—Deneef (België), Bresclani—Prieto (Italië-Spanje), Slaats— Jan van Kempen (Nederland), Braspenninx Hill (Nederland-Amerika), Van HoutVan Nek (Nederland), De Wolff—Van der Heyden (Nederland), Gebrs. Vroomen (Nederland), Matena—Heslinga (Nederland), Jazet— Mersoh (Nederland-Luxemburg), Van der Wulp—Visser (Nederland), Bogaert—Pelle- naars (Nederland). VOETBAL". HET PROGRAMMA VOOR DE TWEEDE-KLASSERS. AFDEELING I. Tweede klasse A 11' November A. F. C.—D. O. S. O. V. V. O.Alcmaria Victrix HerculesO. S. V. HilversumKinheim B. F. C.Blauw-Wit 25 November Alcmaria VictrixA. F, C. O. S. V.—O. V. V. O. KinheiimHercules Blauw-WitHilversum B. F. C.—D. O. S. 2 December D. O. S.Alcmaria Victrix A. F. C.—O. S. V. O. V. V. O.Kinheim Hercu lesBlauw - W it HilversumB. F. C. Tweede klasse B 11 November ZeeburgiaWest-Frisia T. O. G.'t Gooi W. F. C.—Z. V. V. Bloemen d aalSpartaan Velox—E. D. O. 25 November 't GooiZeeburgia Z. V. V.—T. O. G. SpartaanW. F. C. E. D. O.Bloemendaal V eloxWest-Frisia 2 December West-Frisa't Gooi ZeeburgiaZ. V. V. T. O. G.—Spartaan W. F. C.—E. D. O BI oemendaalVelox j.^porfcfer.1

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 2