UIT HET BUITENLAND Voor Zelf scheerders. HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent - voor Ragout WOENSDAG 24 OCTOBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 4 De nieuwe Joego-Slavische regeering gevormd. In Bulgarije wordt een uitgebreid onderzoek naar het terrorisme ingesteld. Reeds zes doodvonnissen uit gesproken. Oppositie in den Franschen Senaat tegen Doumergue's plannen. Joegoslavië. Het kabinet Oezoenowitsj gereed. Oezoenowitsj is naar Reuter m«dt, gereed- gekomen met de regeeringsvorming. In zijn kabinet is Jeftitsj minister van Buitenland- sche Zaken, generaal Zjiwkowitsj, minister van Oorlog en Marine, en Lazitsj minister van Binnenlandsche Zaken. De oud-premiers Ma- rinkowitsj en Sjrsjkitsj zijn minister zonder portefeuille. (Laatstgenoemde is een leidende figuur uit de Sloveensche partij, sinds eenigen tijd we gens zijn politieke actie geïnterneerd; deze straf is thans opgeheven.) Bulgarije. De strijd tegen de terroristen. Uit Sofia: Twee maanden geleden had de politieke staatspolitie een heele reeks Mace donische terroristen met Iwan Michailov aan het hoofd aangezegd, dat zij binnen twee weken het land moesten verlaten. Dit bevel was gegeven ter bescherming van de veilig heid van den staat. Op verzoek van de staats politie heeft thans het districtsgerechtshof van Sofia den Macedonischen leider Iwan Michailov en zes andere terroristen als mis dadigers ter dood veroordeeld. Ieder Bulgaarsch staatsburger, die een dei veroordeelden ontmoet, is verplicht hem bij politie aan te geven, of hem zelf te arres teeren. De IMRO-leider, Iwan Michailov, benevens eenige andere Omotatsji slagden er gelijk be kend is in, naar het buitenland te ontko men. De politie vermoedt intusschen, dat ver scheidene gezochtc-n nog in Bulgarije ver borgen zijn. Merkwaardigerwijze bevindt zich op de lijst van deze veroordeelden ook de moordenaar van Marseille Wlado Georgieff Tsjernositsj. Frankrijk. Oppositie in den Senaat tegen Doumergue's plannen. Reuter meldt uit Parijs d.d. 23 October: Het schijnt, dat de meerderheid van den Senaat vijandig staat tegenover het toeken nen aan het hoofd der regeering, of het hoofd van den staat, van het recht tot ontbinding der Kamer, waarin het plan-Doumergue voorziet. Dit is gebleken uit de bijeenkomst, welke hedenmiddag is gehouden door het da- gelijksch bestuur van de belangrijkste partij in den Senaat, de „gauche démocratique" wel ke met de radicaal-socialistische partij in de Kamer overeenkomt. Bij de bespreking van de kwestie der grondwetsherziening waren de radicale senatoren het eens over de noodza kelijkheid zich te verzetten tegen bepaalde punten van het program, dat Doumergue in zijn jongste radiorede heeft uiteengezet. Het bestuur besloot zich onverwijld met den voor zitter der radicaal-socialistische partij, Her- riot, in verbinding te stellen om hem mede te deelen, dat de Senatoren gekant zijn tegen het ontwerp inzake het ontbindingsrecht. Het bestuur hoopte, dat Herriot in dien zin bij Doumergue zijn invloed zal doen gelden. Daar Herriot zich niet te Parijs bevond, stelde het bestuur zich in verbinding met William Bertrand, den minister van Koopvaardij, en benoemde daarna een delegatie, die zich naar Doumergue begaf om dezen den toestand uit een te zetten. Doumergue stelde de journalisten van dit bezoek op de hoogte. „Ik deelde de delegatie mede", zeide hij, „dat mijn plannen gereed zijn en dat ik ze Zaterdagavond in mijn ra diorede zal kenbaar maken. Ik denk er niet aan. afstand ervan te doen, maar neem mij voor het erop aan te laten komen. Ik zal zoo noodig alle constitutioneele middelen gebrui ken om de hervormingen, o.a. de ontbinding, erdoor te krijgen. Ik zal de grondwet niet schenden, ik zal haar toepassen". DiiitscMand. Ex-communistisch Rijksdaglid veroordeeld. Dr. Theodor Neubauer, het vroegere commu nistische lid van den Rijksdag is na 2 jaar in een concentratiekamp te hebben doorgebracht, door een speciale rechtbank te Berlijn wegens vervalsching van oorkonden met het doel deze Bandieten plunderen een trein Zes passagiers gedood. In den nacht van Zondag op Maandag heb ben Chineesche bandieten een overval ge pleegd op den spoorweg TatoengouTsjoeng- Sjoe. Een personentrein werd door zes bandie ten beschoten en aangehouden en de passa giers leeggeplunderd. Zes passagiers werden door de bandieten gedood en negen passagiers ontvoerd. Van het station Dasjisjau heeft men troepen gezonden ter achtervolging van de roovers. VORSTEN TREKKEN NAAR LONDEN. Naar Reuter verneemt hebben bijna twintig vorstelijke personen uit het buitenland, onder wie een koning en eenige koninginnen, de uit- noodiging om aanwezig te zijn bij het huwelijk van den hertog van Kent, aanvaard. als echt en onvervalscht te gebruiken, tot 7 maanden gevangenisstraf veroordeeld en da delijk naar de gevangenis overgebracht. In Neubauer's woning was een valsche pas en op zijn persoon een vervalscht geboortebewijs ge vonden. (Nit.Ct.) Polen. De PoolschTsjecho- Slowaaksche vereeniging ontbonden. De Poolsch-Tsjecho-Slowaaksclie vereeni ging heeft besloten zichzelf te ontbinden, ge zien de onmogelijkheid om in de huidige at mosfeer van geprikkeldheid te werken aan de toenadering tusschen beide landen. De vereeniging zal haar werkzaamheden hervatten zoodra de voorwaarden daartoe weer gunstiger zullen zijn. Stratosfeervlucht van het echtpaar John Piccard. Hoogte van 16 K.M. bereikt. Omhulsel bij landing beschadigd. Uit Detroit wordt gemeld, dat John Piccard de broeder van professor Piccard, met zijn vrouw gistermorgen 6 uur 58 minuten, is op gestegen voor een tocht naar de stratosfeer. Bij de start van de stratosfeerballon ..As cension" waren ongeveer 40.000 menschen tegenwoordig o.w. zich ook Henry Ford be vond. De ballon steeg langzaam en verdween spoedig In de laaghangende wolken uit het gezicht. John Piccaard heeft een korte golf- zender bij zich teneinde met de buitenwereld in contact te blijven. Nader wordt gemeld: De ballon „Ascension", die om 0.18 Neder- Iandsche tijd met John Piccard en zijn vrouw was opgestegen voor een stratosfeer tocht, bevond z'ch 3.38 uur op een hoogte van ongeveer 1.250 M. boven de stad Norwalk in den staat Ohio. De ballon dreef in de rich ting van Pensylvanië. Mevrouw Piccard heeft een radiobericht uitgezonden, volgens hetwelk aan boord van den ballon alles wel is en deze in snelle vaart de stratosfeer nadert. Om 5 uur 40 bevond de ballon z'ch op een hoogte van ongeveer 3.600 Meter boven Cle veland 'Ohio). De ballon van Piccard werd voor zijn lan ding tegen half acht door een vliegtuig boven de omgeving van Akron in Ohio gezien.. De ballon was toen op een hoogte van ruim 12000 K.M. Reuter meldde gisteravond laat, dat de ballon van Piccard in de buurt van Cadiz in Ohio is neergekomen. Het omhulsel was ge scheurd, maar de inzittenden bleven onge deeld. en de instrumenten waren niet be schadigd. Men zou inderdaad de hoogte van 16 K.M. bereikt hebben. ZONDERLINGE OPLICHTERSTRUC VAN CANADEESCHEN BANDIET. Een vrouw, die een winkeltje had in Glacé Bay in Nieuw Schotland (Canada) is het slachtoffer geworden van een nieuwe oplich terstruc. Even voor sluitingstijd kwam een man de winkel binnenstormen met een rood masker voor, die haar toeschreeuwde: „Pas op, pas op, ik ben de duivel!" Voor de vrouw van haar schrik was bekomen, had de ban diet haar de olielamp uit de hand gerukt en begon de inhoud van den winkel onderste boven te gooien. Toen hij het geldkistje gevonden had nam hij het onder zijn armen en holde de winkel uit, de arme vrouw in een soort staat van ver- dooving achterlatende. Toen ze zich bewust werd, wat er gebeurd was en naar de politie liep, was er van den dief niets meer te bekennen. WAARDIG LID VAN DE „BAER"ENFAMILIE... OAKLAND, 23 October (VJD.) Buddy Baer een broer van den wereldkampioen heeft de eer van de familie opgehouden door Maxie Brown, een bokser van plaatselijke be- teekenis in één ronde na 1 minuut 35 secon den k. o. te slaan. Baer sloeg Brown bijna al zijn voortanden uit. Eerst een weinig Purol inwrijven en daarna inzeepen; dan scheert men zich schoon, zacht en pijnloos. (Adv. Ingez. Med.) Mexico verbant de heiligen namen. Steden worden verdoopt. Het parlement van den staat Zacatecas be handelt thans een wetontwerp, waarin be paald wordt, dat de naar heiligen genoemde steden een anderen naam zullen krijgen. Als nieuwe, namen zullen de namen van be kende mannen uit de Mexicaansche geschie denis worden gebezigd. Uit Mexico City wordt gemeld: De aartsbisschop van Oaxaca heeft het mi nisterie van binnenlandsche zaken een pas gevraagd voor een reis naar Guatamala. OLIETANKSCHIP SEINT NOODSEINEN UIT. Het olietankschip „Doheny" heeft naar VD. uit San Francisco verneemt, S.O.S.-sei- nen uitgezonden. Door een vloedgolf is de brug overboord geslagen. Het schip heeft een bemanning van 40 koppen. Na de eerste S. O. S.-seinen is de draad- looze installatie van het schip buiten werking gesteld. Het s.s. „Olympia" dat ongeveer 700 mijl van het in nood verkeerende schip af was snelt te hulp. GANDHI UIT HET INDISCHE CONGRES. Besluit thans definitief. BOMBAY, 23 October (Reuter). Gandhi heeft thans definitief te kennen gegeven, dat hij zich uit het Congres zal terugtrek ken. Opiumsmokkelaars gearresteerd. Vermoedelijk is politie een complot op het spoor. In een pension te Amsterdam heeft de cen trale recherche twee opiumsmokkelaars, een Griek en een Nederlander, gearresteerd, die aan het onderhandelen waren over den ver koop van 24 K G. opium, welke nog in het be zit was van den Griek toen de politie een in val in het huis deed. De oüium werd in beslag genomen, waarna de verdachten naar het hoofdbureau van po litie werden gebracht. Het betreft hier vermoedelijk een complot smokkelaars van verdoovende middelen waar van waarschijnlijk nog meer leden zullen worden gearresteerd. Over tien jaar naar Mars. Men gaat in ons land raketten bouwen. Binnen korten tijd een proefvlucht. Sedert geruimen tijd worden besprekingen gevoerd ten einde te komen tot oprichting van een genootschap ter bestudeering van bet rakettenvraagstuk. Deze plannen hebben thans een vasten vorm gekregen: op 17 Octo ber jl. werd te Den Haag ten overstaan var notaris J. J. M. Braun door het studie-comit» ongericht de stichting Nederlandsche Raket- tenbouw. Hierbij is besloten in afwachting van eer algemeene vergadering, het studie-comité 'waarin verschillende aeronautische personer zitting hebben) als raad van beheer te hand haven. terwijl de heer G. Thoolen bereid werd gevonden het voorzitterschap van den raad van beheer op zich te nemen. Doel van de stichting is oa. het bestudeeren van de mo gelijkheid om in verbinding te komen met de nlaneten, daarbij gebruik makende deels van het rakettensysteem, dan wel met z.g. stra- tosfeerballons. Hierbij zal eveneens worden getracht in ruime mate steun te verleenen aan hen, die op dat gebied proefnemingen doen of daarbij lichamelijk letsel hebben be komen. Nog kan worden medegedeeld, dat de werk zaamheden voor het houden van een raket- tenvluclit zich reeds in een vergevorderd sta dium bevinden. Men hoopt nog dit jaar een proefrakettenvlucht te houden. De N. R. B. zal corporatief toetreden tot de diverse organisaties op luchtvaartgebied, als mede tot de e.v. Fortschritt, Slecht slot van jubileum viering. Gemeentesecretaris wegens verduistering in arrest. Gelden van Burgerlijk Armbestuur verduisterd. De gemeente-secretaris van Schaesberg de heer P. H. H. tevens secretaris van het Bur gerlijk Armbestuur aldaar is Dinsdag naar de strafgevangenis te Maastricht overgebracht in verband met een ontdekte fraude. P. H. H. had gelden van het burgerlijk armbestuur ten be drage van eenige duizenden guldens verduis terd. Hij was op zijn verzoek Maandagavond door den gemeenteraad ontslagen. Nader vernemen wij nog, dat P. H. H. de boekhouding van het Burgerlijk Armbestuur slordig had gevoerd en dat de controle alles te wenschen overliet. Ruim een jaar geleden werd reeds een tekort geconstateerd, doch toen wist H. het ontbrekende nog tijdig aan te zuiveren. Bij de aangeboden rekening over het jaar 1933 bleek bij accountantsonderzoek, dat wederom fraude was gepleegd. De ontbrekende gelden had H. te eigen bate aangewend. Hij ontkende echter fraude te hebben gepleegd, daar hij voornemens was geweest de gelden te gelegener tijd weer aan te vullen. Het onderzoek is nog in vollen gang. Een merkwaardige bijzonderheid is, dat P. H. H. nog slechts kort geleden met veel luister zijn 25-jarig ambtsjubileum heeft gevierd. De zaak van den levenden „doode". Geraffineerde poging verzekerings maatschappij op te lichten. Twee broers, jeugdige Amsterdammers zijn op 29 Juli j.l. door de Amsterdamsche Recht bank veroordeeld ieder tot een jaar en acht maanden gevangenisstraf met aftrek van twee maanden voorarrest, wegens poging tot oplichting van een verzekeringsmaat schappij. Zij hadden gepoogd, door middel van hun geheel ter goeder trouw zijnde vader, de N.V. Rotterdamsche Verzekerings-Sociëteiten R.V.S. te Rotterdam te bewegen tot afgifte van f 50.000. De jongste van de twee broers, die voor ge noemd bedrag verzekerd, was reed in den avond van 11 Juli 1933 in de omgeving van Sliedrecht in een door hem gehuurde auto opzettelijk in de Merwede. Hij zorgde ervoor zich in veiligheid te stellen; hij week uit naar Antwerpen Aanvankelijk meende ieder, dat de jongen verdronken was. Het bleek echter dat hij zich in blakenden welstand in Antwerpen bevond en zich in verbinding met zijn broer had gesteld. Samen hadden zij de comedie doorgespeeld en getracht de verzekeringspen ningen door den vader, die buiten het com plot stond te doen innen. Tenslotte werd het tweetal gearresteerd. De jongste berustte in zijn straf. De oudste kwam echter in beroep. De procureur-generaal meende, dat de eisch tegen verdachte juist was (een gevangenis straf van een jaar en acht maanden, met aftrek van twee maanden voorarrest en per sisteerde bij deze vordering. POLITIECOMMISSARIS VAN RECHTSVERVOLGING ONTSLAGEN. De Almelosche rechtbank heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen den com missaris van politie te Hengelo, den 43- jarigen J. C. D., tegen wien wegens valsch- heid in geschrifte en oplichting drie maan den gevangenisstraf gevorderd was. De recht bank ontsloeg hem van alle rechtsvervol ging. Uniformverbod overtreden of niet? Eenigen tijd geleden heeft de Kantonrech ter te Amsterdam, Mr. de Vries Fijens, twee vrouwen die in een optocht te Amsterdam op 8 October van het vorige jaar vlaggen hadden medegedragen en zich deswege hadden moe ten verantwoorden wegens overtreding van het uniformverbod, ontslagen van rechtsver volging. De ambtenaar het O.M. had tegen ieder f 5 boete geëischt. Dinsdag stonden beide vrouwen voor de rechtbank te Amsterdam in hooger beroep terecht. Zij bekenden de vlaggen gedragen te hebben. De officier van Justitie was van meening, dat wel sprake was van een uitdrukking van een staatkundig streven, en" eischte tegen ieder f 1 boete subs. 1 dag hechtenis. Mr. Mendels pleitte vrijspraak. (Adv. Ingez. Med.) ONZE DAGELIJKSCHE KINDER VER TELLING. „MARINA GROEN", DE NIEUWE KLEUR. Uit Londen, 22 Oct.: Prinses Marina heeft haar toestemming gegeven, dat de Britsche Kleurenraad, die officieel de verschillende kleuren registreert en namen geeft, een nieu we kleur groen ter gelegenheid van haar hu welijk met Prins George, voortaan aanduidt als „Marina-groen". De nieuwe kleur is onge veer zacht jade, met een toon van turquoise 'erin. Wassenaar Holland's Hollywood? Er zouden twee filmstudio's komen. De heer Loet C. Bamstijn zal, naar de Tel. verneemt, zeer waarschijnlijk te Wassenaar twee filmstudio's bouwen. De heer Barnstijn is dezer dagen uit Enge land teruggekeerd, waar hij zich op de hoogte heeft gesteld van de nieuwste technische aan winsten op filmtechnisch gebied. Het ligt in de bedoeling van de N.V. Barnstijns Filmpro ductie om niet alleen een vrij groot aantal films voor eigen gebruik in deze studio's te vervaardigen, maar ook deze in huur aan an dere ondernemingen af te staan. De voorbe reidingen verkeeren in een zoodanig stadium, dat een decisie spoedig te verwachten is. AIGEMEENE VERGADERING VRIJZ. DEM. BOND. De Vrijzinnig-Democratische Bond houdt op 24 en 25 November zijn algemeene verga dering in de Diergaarde te Rotterdam. Uit de beschrijvingsbrief blijkt, dat bij enkele candidaatstelling zijn benoemd ver klaard tot lid van het dagelijksch bestuur mr. L. G. va.n Dam te Haarlem en tot lid van het hoofdbestuur: de heer D. Veldhuis te Winschoten. Voorts zijn candidaat gesteld voor 't hoofdbestuur in de vacature-J. Tolsma de heeren E. Derks Hzn. te Meppel en mr. M. S. Kalma te Assen, en in de vacature- rar. J. Adriaanse, mevr. E. J. v. d. Broecke de Man te Aardenburg en de heer C. Ouwe hand te Vlissingen. „Rio de los Happos," zei de kapitein. „Niet waar, Rotterdam," zei Piet. De kapitein maakte een beweging van vruchten plukken, in kisten stoppen en wees toen naar den horizon. „Zoo, gaan we eerst appeltjes plukken en dan pas naar huis. Nou, ook goed," zei Piet en wreef eens over zijn maag. Verbazend, zoo'n honger als je van zoo'n wereldreis krijgt. Dat scheen de kapitein beter te begrijpen, hij nam hem mee naar het logies van de bemanning en liet den kok een bord dikke soep brengen. Maar toen de kok met het bord binnenkwam, liet hij het uit zijn handen vallen; de scherven vlogen in rond en de heerlijke soep liep over den vloer. DONDERDAG 25 OCTOBER 1934. HILVERSUM 301.5 M. AVRO. 8.00 Tijdsein AVRO-klok; 8.01 Gramo- foonmuziek; 9.00 Ochtendconcert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep; 10.00 Tijd sein AVRO-klok; 10.15 Morgenwijding; 10.15 Muziek te nabetrachting; 10.30 Voordracht door Rob. Geraerds, afgewisseld met gramo- foonimuziek; 12.00 Tijdsein AVRO-klok; 12.01 Lunchconcert door het Omroeporkest o.l.v. Nico Treep, met tusschenspel2.00 Piano recital door Mien Potharst; 2.30 Gramofoon- muziek; 3.00 Naaicursus door mevr. Ida de Leeuw van Rees; 3.45 Rustpoos voor het ver zorgen van den zender; 4.00 Halfuur voor zie ken en ouden van dagen, door mevr. Ant. van Dijk; 4.30 Gramofoonmuziek; 4.45 Radio-too- neel voor de jeugd; Studio-opvoering van „De scheepsjongens van Bontekoe"; 55.30 Kovacs Lajos en zijn orkest; 6.30 Sportpraatje door H. Hollander; 7.00 Kovacs Lajos en zijn or kest; 7.30 Engelsche les voor gevorderden door Fred Fry. 8.00 Tijdsein AVRO-klok; 8.01 Nieuwsberichten van Vaz Dias; 8.05 Gramo foonmuziek; 8.15 Concertgebouw, Amsterdam. Abonnementsconcert, door het Concertgebouw orkest o.l.v. Bruno Walter, met pauzevulling uit de studio; 10.30 Aansluiting Theater Carré, Amsterdam. Tweede gedeelte van de revue: „Dat zou je willen", door de N.V. Nationale Revue; 11.00 Nieuwsberichten van Vaz. Dias; 11.30 Gramofoonmuziek; 12.00 Tijdsein AVRO- klok en sluiting. HUIZEN 1875 M. KRO. 8.00 Morgenconcert; NCRV. 10.00 Gramofoonmuziek; 10.15 Mor gendienst door Ds. L. Holtrop; 10.45 Leger des Heils kwartiertje. KRO. 11.00 Gramofoonmuziek; 11.30 Gods dienstig halfuurtje door Pastoor L, H. Perquin 12.00 Politieberichten; 12.15 Het KRO-orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. NCRV. 2.00 Cursus fraaie handwerken door mej. G. Ablij; 3.00 Bespeling van het Studio orgel door G. Snijders; 3.45 Verzorging van den zender; 4.00 Bijbellezing door Ds. G. de Vries; 5.00 Cursus handenarbeid voor onze jeugd door H. J. Steinvoort: 5.30 Altviool recital door mej. Gert W. Berlage: 6.30 Spre ker dr. F. J. Krop; 7.00 Politieberichten: 7.15 Gramofoonmuziek of een greep uit het dage- lijksch gebeuren; 7.30 Weekoverzicht: „Wat er ot> de wereld gebeurt door Com. A. Craye; 8.00 Uitvoering van het Oratorium ..Samson" van G. F. Handel, door de Christelijke Oratorium- Vereeniging „Halleluja" te Baarn. directeur J. Wagenaar: 10.30 Vaz Dias; 10.40 Gramo foonmuziek; 11.45 Sluiting. LUXEMBURG 1304 M. 7.35 Oostenrijksche avond. Accordeonspel door Arsene Tenteling; 8.20 Concert door het omroeporkest o.l.v. Henri Pensis; 8.40 Geva rieerd Weensch concert door het omroep-or- kest o.l.v. Henri Pensis; 9.30 Symohoniecon- cert door het omroeporkest o.l.v. Henri Pen sis m.m.v. Isabella Schmitz, viool; 10.20 Dans muziek (gr. pl.) BRUSSEL 484 M. I.30 Populair concert o.l.v. Karei Walpot; 6.35 Gramofoonmuziek: 9.35 Pooulair concert o.l.v. Paul Douliez; 10.30 Gramofoonmuziek. BRUSSEL 322 M. 12.20 Omroeporkest o.l.v. Paul Gason; 5.20 Chopin-recital door mej. L. Bollekens: 8.20 Vocaal concert met instrumentale Intermezzi, m.m.v. koren en solisten van den kunstkring Edgar Tinei; 9.20 Verv. vocaal concert; 10.30 Gramofoonmuziek. KALUNDBORG 1261 M. II.20 A. Ber.dix Ensemble uit rest. Wivex; 2.00 Karen Hiorth zingt liederen; 7.30 Sym- nhonieconcert o.l.v. Prof. N. Malke; 10.05 Aage Juh. Thomsen's dansorkest. BERLIJN 357 M. 3.20 Het kleine omroeporkest o.l.v. Willy Steiner; 6.20 Bruno Maischofer speelt piano; 9.40 Het Zernickkwartet. HAMBURG 332 M. 6.20 Concert o.l.v. H. Doering; 10.20 Vroo- lijke muziek door het Nedersaksische svmpho- nie-orkest: 11.20 Omroeporkest o.l.v. Rio EJj- hardt. KEULEN 456 M. 4.35 Pianorecital door Otto Maler; 6 20 Con cert door het omroeptrio: 9.50 Populaire- en dansmuziek door het kleine orkest o.l.v. Leo Evsoldt. DROITWICH 1500 M. 12.10 Het Rutland Sciuare en New Victoria - orkest o.l.v. Norman Austin: 5.05 Orgel door Gilbert Mills: 8 20 Orgel doT G. D. Cun ningham: 9.05 BBC orkest o.l.v. Alfred Rey nolds (afd. C) speelt werken van Alfred Rav- nolds: 10.35 Het Boyd Noel kamerorkest; 10.35 Lou Preager en ziin orkest. POSTE PARISIEN 313 M. 7.50 Dansmuziek. PARIJS RADIO 1648 M. 8.20 Gramofoonmuziek: 12.50 Populair con cert o.l.v. Cictor Pascal: 8.20 Vocaal concert. MII-AAN 369 M. 4 30 Pooulalr concert: 8.05 Tristan und Isolde, onera van Wagner. ROME 421 M. 8.05 Concert; 9.20 Populaire- en dansmuziek

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 6