Kou in het Hoofd VRIJDAG 2 NOVEMBER 1934 HAARLEM'S DAGBLAD 7 Ontvangsten Ned. Spoorwegen blijven dalen. Over eerste hall jaar vijf millioen minder. 'De definitieve ontvangsten in de maand Juli 1934 der Nederlandsche Spoorwegen (incl. die der .geëxploiteerde spoor- en tramwegen} waren als volgt: reizigers f 5.962.790, bagage f 172.369, brief- en pakketpost f 230.000, goe deren f 4.128.061, levende dieren en lijken f 47.580, diversen f 280.235, totaal f 10.822.336 (v. j. f 11.439.905). Totale ontvangsten van 1 Januari af f 66.034.115 (f 70.714.286). Gemid deld aantal K.M. in exploitatie van Januari af 8631 (3661). Dus ontvangst per dagkil. f 85.79 (f 91.11). Voor de crèche Haarlem. Noord. Opvoering der revue „Niet zo somber". Woensdagavond 7 November a.s. zal de revue „Niet zo somber"die met zooveel succes is opgevoerd ter gelegenheid van het jubileum der HJ3.S. A, een 'tweede opvoering beleven in den Stadsschouwburg. De opbrengst is voor de crèche Haarlem- Noord. De toegangsprijzen zijn laag gehou den. Wij bevelen daarom deze tweede opvoering gaarne aan. De revue werd gunstig beoordeeld er komen verschillende buitengewoon ge slaagde scènes in voor en er wordt aardig ge zongen en gedanst. Na afloop zal er gelegenheid zijn tot dan sen. „Herstel moet de geheele wereld ten goede komen." Roosevelt tot Raad van Intern. Handel. NEW-YORK, 2 Nov. (Reuter). President Roosevelt heeft een telegram gezonden aan den voorzitter van den raad van internationa len handel, waarin hij o.a. verklaart: Wij trachten den internationalen handel te her stellen op een wijze, die niet een aantal naties maar alle naties, niet slechts een groep van natie, doch de geheele wereld ten goede komt. Ten aanzien van den toestand van den goederenhandel verklaarde Roosevelt, dat de voornaamste oorzaken hiervan de beper kingen waren die men den gezonden goederen ruil in den weg stelde. Geval van gasverstikking te Amsterdam. 21-jarige jongeman het slachtoffer. AMSTELVEEN, 2 Nov. (V.D.) Heden nacht is de 21-jarige zoon van de familie van der Poel door gasverstikking om het leven gekomen. Toen vanmorgen de zoon niet naar beneden kwam en oök de slaapkamerdeur ge sloten bleef, sloeg men van buiten af een ruit van het slaapkamerraam in. Een gaswolk stroomde naar buiten en men vond tot groote ontsteltenis den jongen dood te bed liggen. Uit het onderzoek is gebleken dat het kraantje van de gashaard op de slaapkamer iets open stond. De hoofdkraan werd altijd des avonds voor het naar bed gaan gesloten en dit was ook nu gebeurd. Even later echter, toen de zoon naar boven was, is de hoofd kraan geopend om nog even water te warmen. De hoofdkraan is toen niet meer gesloten. De G. G. D. heeft hedenmorgen nog geprobeerd de levensgeesten weer op te wekken. Uiver verlaat vandaag Sydney 11 November vertrek uit Bandoeng naar Nederland. BATAVIA. 2 Nov. (Aneta.) Het voorloo- pig program voor de retourvlucht van de Uiver luidt thans als volgt: 3 November zal de Uiver via Brisbane van Sydney vertrekken; de aankomst te Soera- baja is bepaald op 7 November. Te ongeveer acht uur zal op 8 November het vertrek van Soerabaja plaats vinden, waarna het vlieg tuig te circa 9 uur te Semarang arriveert. Hier zal de „Uiver" zich omstreeks één uur ophouden: vervolgens vertrekt men naar het militaire vliegveld Kalidjati waar men circa 11 uur arriveert, hier verblijft de Uiver circa 50 minuten, daarna gaat men door naar Ba tavia, waarmen circa half een denkt aan te ko men. Negen November vertrekt het vliegtuig om 9 uur in den morgen van Batavia naar Ban doeng waar men circa half tien arriveert. Op 10 November zal de Gouverneur-Gene raal de bemanning in audiëntie ontvangen. Den dag daarop, 11 November vertrekt het vliegtuig uit Bandoeng naar Holland. HAARL. KEGELBOND De Haarlemsche Kegelbond heeft weer wedstrijden georganiseerd op de Zondagen 11 en 18 November in het gebouw aan de Tem peliersstraat. Het gaat om het persoonlijk kampioenschap van den H. K. B. 1934. Ver der zijn er nog drietallen- en vrije-baan-wed- strijden. SMEDERIJ TE ROTTERDAM UITGEBRAND ROTTERÓAM, 2 Nov. (V.D.) Omstreeks half drie ontdekte de heer J. C. K., eigenaar van de in het benedengedeelte van het ge bouw gevestigde scheepssmederij, die op de 2e verdieping met zijn gezin in de slaapka mers vertoefde, dat er brand was ontstaan. Het vuur had reeds zoo'n grooten omvang aangenomen, dat de bewoners niet meer langs de trap naar beneden konden komen. De heer K. slaagde erin zich en de zijnen langs een touw uit het raam in veiligheid te brengen. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was zijn de smederij en de eerste verdieping ge heel uitgebrand. De oorzaak is onbekend. Ver zekering dekt schade. Na het Engelsch-Duitsche betalingsaccoord. LONDEN, 2 Nov. (V.D.) De regeling voor de rentebetaling op de Dawes- en Younglee- ning, vervat in de Duitsch-Engelsche betalings overeenkomst, die gisteren is geteekend, heeft de verwachtingen overtroffen. Op de Londensche beurs ontstond in beide waarden een levendige handel, waarbij de koersen ongeveer 10 pCt. verbeterden. De Youngleening opende op 48 3 4, vorigen keer 38 1/2. De Dawesleening op 611/2, vorigen keer 51. KINGSFORD SMITH HEEFT PECH HONOLOELOE, 2 Nov. (Reuter). Sir Charles Kmgsford Smith heeft het laatste deel van zijn oceaanvlucht van Honoloeloe Los Angeles gisteren 24 uur uitgesteld, aange zien hij kort voor den start een lek in de olietanks ontdekte, dat eerst gerepareerd moest worden. „CRISIS IN DE JAPANSCHE PARTIJ POLITIEK". TOKIO, 2 November (V.D.) De politieke leider van de Minseitho-partij ontkent alle Teruchten over ontbinding der partij. De partij zal met de Seiijkoe-partij samen werken een daardoor grooter invloed op de leiding van den staat krijgen. De pers be schouwt het aftreden van Wakassuki als een teeken van de crisis in de partijpolitiek van Japan. DUITSOHE BISSCHOPPEN HERVATTEN HUN ARBEID. MUENOHEN, 2 November (Reuter). Of ficieel wordt meegedeeld, dat de landsbis- schop Meiser met den landskerkenraad de ge wone werkzaamheden in het dienstgebouw Aloisstrasse 13. heden heeft hervat. Aangezien de door de huidige rijkskerk- regeering onder leiding van den inmiddels uit zijn ambt ontslagen dr. Jaeger uitge- varadigde verordeningen niet rechtsgeldig zijn, deden zich geen formeele moeilijkheden voor. Uit Stuttgart wordt gemeld, dat de aldaar teruggekeerde landsbisschop Wurm de kerk- regeering heeft gemeld, dat hij in zijn ambts gebouw is teruggekeerd en evenals de leden van den hoogen kerkeraad zijn werkzaam heden heeft hervat. De doodslag in Middelburg. Verdachte krijgt 5 jaar. De rechtbank te Middelburg veroordeelde heden een 51-jarigen caféhouder 'te Middel burg thans in voorarrest, tot 5 jaar gevange nisstraf wegens doodslag. De eisch was 15 jaar gevangenisstraf. Verdachte had terecht gestaan voor het feit, dat hij op 27 Mei van dit jaar zijn vroegere huishoudster met een mes eenige steken had toegebracht, tengevolge waarvan het slachtoffer is overleden. VOETBAL. OM DEN K.N.VB.-BEKER. Voor de derde ronde van den K.N.V.B.-beker zijn o.a. de volgende wedstrijden vastgesteld op 18 November. BeverwijkXerxes. A.D.O.Bloemendaal. D.O.S.Kinheim. E.D.O.Hilversum. RipperdaA.P.G.S. V.U.C.—v.s.v. R.C.H.—H.F.C. StormvogelsR.F.C. KennemersO.D.S. HaarlemS.V.V. HillegomB.EU. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. v. Bijl, President Steijnstraat 96, beurs m.i. Bureau van politie, Smedestraat, idem. C. Jas, Paul Krugerstraat 30 rd, hond. P. Redeker, Papentorenvest 60 idem. J. Veen, Ged. Vol dersgracht 45, handschoen. Kennel Haerlem, hond. Konings, Uit den Boschstraat 9, hand schoen. Westra, v. Egmondstraat 12, halsband. Zonneveld, Amsterdamsche vaart 126, lasch- apparaat. N. Janssen, Ged. Raamgracht 37rd., portemonnaie m.i. B. v. Putten, L. Annastraat 34, idem. Aadlingg, KI. Heiligland 65 rd., por- tierkruk v. auto. Brockmeyer, Busken Huet- straat 1, portemonnaie m.i. Bureau van Po litie, Smedestraat, rozenkrans, v. d. Plicht, Cremerplein 14. rijwielbelastingplaatje. Lau- akker, Elzenplein 12, paar regenpijpen. Nu- poort. Elzenplein 26, idem. Steenberg, Pega- susstraat 34, rijwielbelastingplaatje. Gijsel, Dubbele Buurt 76, sleutel. Van Kempen, Korte Zijlweg 10, sleutels. J. J. Kloos, Schoterweg 94rd., armbandhor loge. C. Bitter, Verspronckweg 116, bril. v. Steijnen, Brouwersstraat 62. boek. C. v. Gelove, Scheeperstraat 6, beenstukken. Jansen, Am sterdamsche vaart 38, schooletui. v. Leeuwen, Graaf Willemstraat 25, handschoen. De Jong, Obistraat 35, idem. J. D. v. d. Veen, idem. v. Zaanen, Sterreboschstraat 66, insigne. Bra- kel, Spaanschevaartstraat 29, jas. A. Cassee, Godfried v. Bouillonstraat 25. idem. J. Cassee, Godfried v. Bouillonstraat 25, mantel. Bie- mond, Oranjestraat 99, kindermuts. Bureau v. Politie. Smedestraat, nummerplaat auto. J. Stevenhaagen, Nijlstraat 23, oorbel. D. Safe- rijnse, Athjehstraat 24, portemonnaie m.i. v. Brussel, Spaarnwouderstraat 80. dames- parapluie. v. Meel, Schreveliusstraat 43. R.K. gedenkpenning. W. Boudewijn, Timorstraat 72, portemonnaie m.i. B. Groen, Parklaan 23, rij wielbelastingplaatje. N. v. Egmornd, Minne- hassastraat 53. rozenkrans. C. Kok. Graaf Willemstraat 41. stoplicht. N.V. Ramakers en v. Berkum, Koudenhorn 54, zeil. Voorbeurs te Amsterdam. De stemming op de ochtend-beurs was prijs houdend, bij uiterst kleine omzetten. De stemming in Wallstreet was gisteren onge animeerd, maar aan den anderen kant ging een gunstige invloed uit van een rede van Cordeil Huil. Daarnaast werd de markt ge steund door het bericht uit Londen, dat de onderhandelingen tusschen de Nederland sche en Engelsche gedelegeerden in het In tern. Rubbercomité voortduren, zoodat men hoopt, dat spoedig overeenstemming zal wor den verkregen aangaande het restrictie-per centage. Amsterdam Rubbers liepen ruim 1 pet. op. Aandeelen Koninklijken waren zoo goed als onveranderd, evenals Philips, Uni levers, Aku's en H.VJ^.'s. De Youngleening was vast in navolging van Londen, waar de over eenkomst met Duitschland tot een aanzien lijke koersstijging leidde. Op de wisselmarkt daalde 't tot 7,36 1 2 na opening op 7.37 1 2. De dollar was goed prijshoudend, evenals goudwissels. okend water Smelt in kokend water en adem de dampen in DE VERDAMPENDE ZALF 1 (Adv. Ingez. Med.) IJMUIDEN MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1.20. Tongen per K.G. f 1.65120. Kleine schol per 50 K.G. f 28—13. Schar per 50 K.G. f 18. Vleet per stuk f 1.90. Groote schelvisch per 50 K.G. f 29—27. Middelschelvisch per 50 K.G. f 2724. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 189. Groote gullen per 50 K.G. f 20.50. Kleine gullen per 50 K.G. f 187.75. Wijting per 50 K.G. f 8.504.50. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 26 f 20. Versche haring per 50 K.G. f 3.902.70. Trawler: Betje, R.O. 16, 220 manden 3350. Loggers (versche haring) SCH. 107 520.— SCH. 263 550.— Waarom Up de Wolf naar „Brederode" ging. Vriendschap boven roem. In het laatste nummer van Brederode- Nieuws, het clubblaadje van de R. C. Brede rode te Santpoort vertelt het bestuur het een een ander over de reden waarom Up de Wolf zich van V. S. V. naar Brederode heeft laten overschrijven. „Wat heeft den heer de Wolf bewogen, zal men vragen, om van den K.N.V.B. naar een in de 3e klas H.V.B. spelende vereeniging over te gaan?" vraagt het bestuur. De verklaring hiervan is zeer eenvoudig. In de Terburgstraat, het centrum van Brede rode woont de verloofde van den heer de Wolf, terwijl bovendien zijn a.s. zwager in Brederode speelt. Verder heeft hij zich door zijn training alle spelers tot zijn vrienden we ten te maken. Hij stelde vriendschap boven roem. Is het daarom te verwonderen, aldus het bestuur, dat zijn sympathie naar Brede rode uitging? Uit eigener beweging heeft hij bedankt voor V. S. V. en daarmede alle roem prijs gegeven, doch hij is door zijn sportieve geste niet minder populair geworden. Zij. die den heer de Wolf in IJmuiden geestdriftig toejuichten, zullen zich nu naar Brederode spoeden. Aan zijn succesvolle loopbaan als voetballer is dan ook volstrekt geen einde ge komen. En wanneer wij zijn overgang toetsen aan het standpunt van enkele spelers, die liever niet in het 3e elftal willen spelen, dan zullen zij door het sportieve voorbeeld van Up de Wolf ongetwijfeld tot inkeer komen. VELSEN De Papierfabriek. Een nieuwe loonsverlaging? Woensdag 7 November zal een ledenver gadering worden gehouden door de afd. Vel- sen der Ned: Vereeniging van Fabrieksarbei ders, waar verslag zal worden uitgebracht over de door de hoofdbesturen der organi satie met de directie te Amsterdam gehouden besprekingen inzake verlaging der loonen en premies. ZANDVOORT Voor betere verbinding met Haarlem. Comité Trein 5 s Op de laatstgehouden vergadering van de vereeniging tot bevordering van een betere treinverbinding met Zandvoort (Comité Trein 8.08) is besloten een nieuwe actie te beginnen om een betere verbinding tot stand te brengen tusschen Zandvoort en Haarlem. Het bestuur stelt zich voor deze actie kracht bij te zetten door: het aanschaffen van eenige autobussen welke op nader vast te stellen tijden, bijv. elk kwartier of half uur, van Zandvoort naar Haarlem zullen rijden en uitsluitend toegan kelijk zijn voor leden van bovengenoemde ver eenlging op vertoon hunner lidmaatschap- kaart, voorzien van een foto van het betref fende lid. Door de zeer lage contributie is het dus practisch voor ieder mogelijk van deze bussen gebruik te maken. De bussen zullen vertrekken van het Stationsplein of het Tram plein en rijden tot het Stationsplein, voor het station N.S. te Haarlem. Het vervoermiddel zal worden geëxploi teerd op ongeveer dezelfde wijze als zulks thans geschiedt in Zwanenburg bij Halfweg, alwaar ook een autobusdienst voor een al daar opgerichte vereeniging in het leven is geroepen en die zeer goed aan de gestelde ver wachtingen blijkt te voldoen. Het bestuur is er van overtuigd, dat deze betere verbinding de volle instemming bij haar leden zal verwerven, een verbinding die niet anders dan onze badplaats in het alge meen en de inwoners in het bijzonder ten goede kan komen. PETITIONNEMENT. Door het N. V. V. is thans de actie voor ver betering van den toestand waarin de werkloo zen verkeeren daadwerkelijk ingezet. Huis aan huis worden strooibiljetten bezorgd, waar op den daarop volgenden dag huisbezoek voigt en het petitionnement ter teekening wordt aangeboden. HEEMSTEDE JUBILEUM IN HUIZE ST. BAVO. Donderdag herdacht mej. P. Zuelen den dag, waarop zij vóór 25 jaar in Huize „St. Bavo" kwam. Bij haar komst in Huize ,,St. Bavo" was de inrichting alleen een tehuis voor ouden van dagen en enkele pensionnare.s. Toen had zij met een meer beperkt aantal zusters de zorg voor alle inwoners. Later, toen er meer pensionnaires kwamen, kreeg zij meer haar werkkring bij die inwo ners der stichting. Pietje Zuelen is door haar opgewekt humeur bij iedereen bemind. Geen wonder dat deze dag voor de jubila- resse tot een onvergetelijken dag is gemaakt. Des morgens na de H. Mis werd zij door de meisjes met een toepasselijk feestlied in de fraai versierde meisjeszaal ontvangen. In den loop van den dag kwam het meeren- deel der inwoners van het huis haar felici- teeren en overstelpte haar met talrijk vele cadeautjes. Van de heeren regenten van het huis kreeg zij een enveloppe met inhoud. SANTPOORT TOONEELAVOND „SANTPOORTS BLOEI". In ons verslag over dezen avond stond ver meld, dat de heer Van Beem de propaganda commissie, bestaande uit de heeren Bremer kamp en Van Beem dank zei. Dit moet zijn: bestaande uit de heeren Bremerkamp en Martens". HET PROGRAMMA VAN R.C. BREDERODE. A.s. Zondag wordt gespeeld: Brederode 1Kennemers 8 Brederode 3Kennemers 9 12 uur. 10 uur. BLOEMENDAAL Brandbommen en mosterdgas in 't Jeugdhuis Luchtbeschermingsdienst voor Bloemendaal wordt georganiseerd. Op uitnoodiging van den commandant van den Luchtbeschermingsdienst in Bloemendaal den heer P. Langendonk, kwam Donderdag avond een groot aantal ingezetenen in het Jeugdheld bijeen. Doel der bijeenkomst was te komen tot de oprichting van een vereeni ging, beoogende het treffen van voorberei dende maatregelen ter bescherming van de inwoners tegen de gevolgen van mogelijke luchtaanvallen. De burgemeester van Bloemendaal, Jhr. Mr. den Tex hield een korte inleiding. Spr. zei voor een onaangename taak te staan. n.l. om een onaangename zaak te bepleiten. Het rijk heeft de taak van de luchtbescherming eenvoudig afgewenteld op de gemeenteen. Die hebben rekening te houden met de mogelijk heid van een chemlschen oorlog en met aan vallen uit de lucht. Eenv .troost" voor Bloemendaal is echter, dat deze gemeente niet bepaald het doel zal zijn van aanvallen uit de luchtIn dat opzicht verkeeren onze buren, de groote steden in minder gunstige conditie. Echter is 't niet onmogelijk, dat de spoorlijn het slachtoffer zullen worden van bombarde menten en dan zou met name het Juliana- kwartier er 't slechtst aan toe zijn. 't Komt er dus op aan, de slachtoffers te hulp te ko men. Kon nu de gemeente maar, evenals het Rijk gebiedend optreden! Dat kan zij echter niet. Daarom zal zij zich moeten bedienen van vrijwilligers. Op hen deed spr. een beroep. Hierna hield Dr. A. P. J. Hoogeveen, schei kundige aan het laboratorium van het Staats bedrijf der artillerie-inrichtingen een voor dracht over „Chemische oorlog en luchbe- scherming". Uitvoerig schetste spr. de wer king van verschillende gassen en chemische producten, hoe ze op de tegenpartij werden en worden afgestuurd: welke maatregelen genomen kunnen worden om de schadelijke werking daarvan af te wenden (verschillende soorten van gasmaskers en gaskleeding)wel ke soorten van bommen we kunnen verwach ten (brandbommen en gasbommen) en wat er gedaan kan worden, om de verwoestingen die deze artikelen kunnen aanrichten, zoo veel mogelijk te beperken, 't Was een trieste behandeling en 't was opmerkelijk, hoe dood gewoon alles besproken werd en opgevat tevens! Na afloop dezer voordrachten, die door een groot aantal lantaarnplaatjes nog ver griezelijkt werden, ging men over tot het doel van den avond. De vereeniging werd opge richt; de volgende vereenigingen zegden haar steun toe: Bloemendaal's Bloei, Buurtbelang Aerdenhout-Bentveld. E.H.B.O. van de Bloe- mendaalsche Reddingsbrigade, de Bloemen daalsche Gymnastiekvereeniging, de Bloe mendaalsche Vrijwillige Brandweer, en verder de hoofden van de Gemeentelijke Waterlei ding, van den Gem. Reinigingsdienst en van het P.E.N. Uit hun midden zal een bestuur worden gekozen. FEESTAVOND PADVINDERS IN HET KENNEMER LYCEUM. De Ned. Padvindersver. „De Grijze Driehoek", Groep IV Haarlem, geeft een feestavond in het Kennemer Lyceum op Zaterdag 10 No vember. Allerlei vermakelijkheden zullen den bezoe kers aangeboden wórden, als grabbelton, rad van avontuur, enz. GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN. Terug te bekomen bijJ. v. d. Haatert, Zijl- weg 278b Haarlem, een wit haakwerk; van Nolte. Prins Hendriklaan 110 Overveen. een portemonnaie met inhoud: G. Pasman. Wikke laan 16 Bentveld, Aerdenhout, een rijwielbe Iastingmerk: kantoor Nachtveiligheidsdienst Raaks Haarlem, een pakje inhoudende gordij nen en paarse sokken enz.; J. Roozen, Zijlweg 137 Haarlem, een vulpenhouder; J. v. Eerden, Kleverlaan 1 Bloemendaal. een rozenkrans; C. v d. Berg, Kleverparkweg 152 Haarlem, een heeren-armbandhorloge; P. v. Marken. Zuider Stationsweg 31 Bloemendaal, een zilveren vul potlood; G. Zwarteveen, Lage Duin en Daal- scheweg 15 Bloemendaal, een kleine zwarte portemonnaie; Pompstation Lage Duin en Daalscheweg 25 Bloemendaal, een gummi taschje met inhoud: Schoorl. Alb. Thijmlaan 39 Bloemendaal. een gouden broche; C. Plevier. Middentuindorplaan 14 Haarlem, een heeren handschoen: van Dijk, Kleverlaan 8 Bloemen daal. een gouden ringetje; A. Meeuwenoord, Dompvloedslaan 27 Overveen, een zilveren vul potlood; G. W. Hameka. van Stolberglaan 21 Aerdenhout, een broche; Schmidt. Aerden- houtsduinweg 2 Aerdenhout, een bruine hond; Akersloot, Zandvoortschelaan 160 Heemstede, een damesrijwiel; P Rutte. Bloemendaalsche- weg 59 Bloemendaal. een zilveren kettinkje en een portemonnaie met inhoud; Postkantoor Overveen, een lederen handschoen; aan het bureau van politie te Overveen. een huissleu tel: een rozenkrans; een handschoen; een ceintuur; een huissleutel; een rozenkrans; een ceintuur. BLOEMENDAAL IN DE 1ste RIJKS SALARISKLASSE? De rijksambtenaren in de gemeente Bloe mendaal hebben een verzoekschrift gezon den aan den minister, om bij de herclassi ficatie Bloeendaal in de eerste klasse te plaatsen vor de salarisregeling. In 1929 heeft het gemeentebestuur reeds pogingen aangewend om tot hetzelfde doel te geraken, die evenwel mislukt zijn. Adressanten hopen nu op een gunstiger resultaat, omdat na 1929 door allerlei om standigheden Bloemendaal niet langer een belasting-oase is en ook daar de belastingen aanmerkelijk gestegen zijn en waarschijn lijk nog hooger zullen worden. AMSTERDAMSCHE BEURS VRIJDAG 2 NOVEMBER 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANKVEREENIGING KANTOOR HAARLEM StaatsL Binl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. ld. 1933 II 4 1/2 pCt. Nederl. Iiidïë 1930 11 Staatsl. Buitenl. 5 1/2 pCt. Duitschl. 11»3o Voungloen.) 23^ H 1 pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schatk. 1932 Schcepv. Mijen, 3«i Stoomv, Mij. Ned. 30 Indnstr. Binnen!. Alg. K zijde Unie... 33s/s A. N. I .E. M. (Nat v. Berkei's Patent Cert. Calvé Delft... 43H Nederl Ford Ned. Ind. Gas (Nat Gem. Beb. Philips 216 72H Industr. Buitenland. Anaconda Copper 6k - 21 Bethlehem Steel 15% 5 pCt. Cities per 1966 Am. Glanzstoff (gew.) General Aviation 2Ve North Amer. Cy. Standard Brands Banken BinnenL Koloniale Bank 32 Cert. Handel Mij. 59 Banken Buitenl. 'tutsehe Reichsb. 47 i'etrol. Mij. Binl. Kon. Petroleum 141K - Petrol. Mij. Buitenl. 4 Cultuur Mijen, H. V. A 152H 68 N. I. S. U 62 Vorstenlanden Mijnbouw Mijen. Alg. Exploratie 135 173* Tabak Mijen. Deli Batavia Tabak 143* 117 125* Rubber MUen. A'dam Rubber 88* Dell Bat. Rubber.,.. 66 Koffie Ver. Ind. Cult. Ned. Ind. Rubber Ondern. Spoorwegen Buitenl. 31* Comm Wilwaukee 5 pet. Adj. Milwaukee 3% Missouri Kansas Texas Prolongatlekoers

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 13