I fpt Baby's Kou yicKs DINSDAG 6 NOVEMBER 1934 H A 'A R L E M'S DAGBLAD 7 Koningin aanvaardt beschermvrouwschappen. Naar we vernemen heeft de Koningin het beschermvrouwschap aanvaard van de ver- eeniging der Nederiandsche Padvinders, van welke vereeniging wijlen Prins Hendrik jaren lang beschermheer was. Ook heeft de Koningin het beschermvrouw schap aanvaard van het Amsterdamsche con servatorium, daarbij in de plaats treden van wijlen de koningin-moeder, onder wier be scherming het conservatorium sinds 1891 heeft gestaan. Klaas van Nek uit den strijd? Jan van Kempen weer in de baan. AMSTERDAM, 6 November (V. D.) Om trent den toestand van Van Nek die vannacht bij een val een vrij ernstige schouderwond kreeg, vernemen wij, dat 't nog niet vast staat of hij vandaag verder zal kunnen mee rijden, hoewel dit waarschijnlijk wel het ge val zal zijn. Van Kempen, die schaafwon den had opgeloopen, is weer in de baan ver schenen, hoewel hij een der armen zeer moei lijk kan bewegen. De Stodarts protesteeren. Onjuiste tijden in hun logboek? MELBOURNE, 6 Nov. (V.-A.) Gemeld wordt dat de Stodarts, die in de handicaprace slechts een kwartier achter Melrose werden gekla&sificeerd, een klacht hebben ingediend, dat sommige van de tijden ingeschreven in hun logboek, onjuist zijn. VERKIEZINGSOPTOCHT MET MACHINE GEWEERVUUR BESCHOTEN. NEW-YORK, 6 Nov. Aan den vooravond der Amerikaansche verkiezingen kwam het in het mijnwerkersdorp Kelayres diaht bij Haz leton in Pennsylvanië tot een bloedig inci dent. Uit een huis van twee verdiepingen werd plotseling op een verkiezingsoptocht der democratische partij geschoten met een machinegeweer. Veertien personen werden door de kogels getroffen en drie hunner wa ren op slag dood, terwijl naar verluidt nog eenigen tijdens het transport naar het zie kenhuis zouden zijn overleden. Onmiddellijk na het incident zijn troepen staatspolitie uit Hazleton naar Kelayres gezonden om de rust te handhaven. SPOORWEGONGELUK EISCHT EEN DOODE EEN DRIE GEWONDEN. BRUSSEL, 6 Nov. (Reuter). De trein van Calais naar Brussel is bij het binnenrij den van het station Ath (voc»bij Doornik) uit de rails geloopen. De locomotief viel om. Een stoker is gedood. De machinist en twee reizigers werden ge wond. STICHTERES DER P.E.N. CLUB OVERLEDEN. LONDEN. 6 Nov. (Reuter). De roman- schrenfster Catherine Dawsone Scott, dich teres en stichteres van de P.E.N.-club, is heden overleden. De overval op den Rijswijk- schenweg. Het N. H. Corr. Bureau meldt ons: De Haagsche rechtbank heeft den 30-ja- rigen monteur G. H. en den 27-jarigen elec- tricien J. A. O., die op 12 Mei j.l. den koop man E. J. H. F. Blancke in diens woning aan den Rijswijkschenweg hebben aangevallen en beroofd waarbij zij het slachtoffer zwaar lichamelijk letsel toebrachten, veroordeeld ieder tot 10 jaar gevangenisstraf. De officier van justitie, die terzake 12 jaar bad geëischt is van dit vonnis in hooger be roep gekomen, evenals de verdachte H. Het hof heeft heden met wijziging der gronden van het vonnis der rechtbank de zelfde straf opgelegd. Knoeierijen met rubber licenties. Te Batavia zijn knoeierijen ontdekt met zgn. B-licenties welke voor inheemsche rub ber worden afgegeven op inlevering van oogstvergunning door de betrokken planters. Een tweetal dezer licenties, afgegeven voor 23 kilogram, zijn vervalscht tot een hoeveelheid van 6230 Kilogram, waardoor de waarde van f 4,60 (20 cent per Kilogram) opliep tot ruim f 1200. De zaak is in onderzoek. De gedupeerde in deze kwestie is een Chi- neesch rubberexporteur, die de licenties, welke endosseerbaar zijn, opkocht. De betref fende ambtenaar voor het afgeven van licen ties gaat vrij uit. Koopman stal f 1800. Een koopman uit Eindhoven is eenigen tijd geleden door de Bossche rechtbank veroor deeld tot vier jaar gevangenisstraf, omdat hij in den nacht van 22 op 23 December 1933 to Eindhoven te zamen met „Rooie Frits" had ingebroken in de N.V. Houthandel „De Rietvink". Uit de brandkast had hij f 1800 gestolen. Het tweetal had den buit verdeeld. Verdachte, die nog vijf en een half jaar moet uitzitten wegens andere inbraken, ontkende dit feit. •Het gerechtshof veroordeelde verdachte thans tot drie jaar gevangenisstraf. DE TRAGEDIE AAN DE LAAN VAN MEERDERVOORT. N H, Corr. Bureau bericht, dat de tandarts S.. die in verband met het drama aan de Laan van Meerdervoort te 's-Gravenhage ge arresteerd is, in den loop van den dag naar het huis van bewaring zal worden overge bracht. De Haagsche advocaat. Mr. Van Oven, zal als verdediger van S. optreden. Kinderdoodslag te Haarlem voor het Amsterdamsche Hof. Ontaarde moeder tot vijf jaar veroordeeld. AMSTERDAM, 6 Nov. Een 23-jarige ge huwde vrouw te Haarlem had in November j.l. haar tweejarig kind zoodanig mishandeld, dat de kleine weldra overleed. De rechtbank te Haarlem veroordeelde haar wegens doodslag op haar eigen kind tot zes jaar gevangenisstraf- Het hof veroordeelde haar in hooger beroep tot vijf jaar gevangenisstraf wegens doodslag. De procureur-generaal Ijad bevestiging van het vonnis gerequireerd. Feest te Oss! Het Bossche gerechtshof heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den arbeider P. G. O. uit Oss, die door de rechtbank te 's-Her- togenbosch was veroordeeld tot een gevange nisstraf van vier jaar, omdat hij in den nacht van 18 op 19 Juni j.l. te Oss opzettelijk P. van Buul met een mes heeft gestoken, waardoor deze bloedend verwond werd en levensge vaarlijk, zwaar lichamelijk letsel bekwam. Verdachte was 17 Juni uit de gevangenis ontslagen en had te Oss een groot feest ge organiseerd, waarbij Van Buul niet aanwezig wilde zijn. De marechaussee had den ver dachte in den nacht van de mishandeling ge arresteerd. De man kon zich van het geval wegens teveel alcoholgebruik niets meer her inneren. Het Hof veroordeelde verdachte tot vier jaar gevangenisstraf, met aftrek van het voor arrest. Volksonderwijs protesteert. Tegen de bezuiniging op het openbaar onderwijs. De vereeniging „Volksonderwijs" heeft in de Handelsbeurs te Utrecht haar algemeene jaarvergadering gehouden onder voorzitter schap van den heer N. Kr op veld. Deze hield een hartstochtelijk pleidooi voor de openbare school en sprak van verbittering, gewekt door de voortvarendheid van den minister van onderwijs, vooral door zijn twee laatste cir culaires over de opheffing der openbare scholen. Het jaarverslag over 1933 werd goed gekeurd. Tot lid van het hoofdbestuur werd gekozen ds. G. Wetsmijse en herkozen de heer Kropveld. Mr. J. W. Bos werd benoemd in de commissie van beroep, de heer Ter Scheg get in de filmcommissie en de heer Geerts in de financieele commissie. Nadat de heer J. van Dijke gesproken had over de wenscheïijkheid van een verlenging van den leerplichtigen leeftijd ten aanzien van het lager onderwijs, de heer J. R. Smit over de tegemoetkoming aan de bezwaren van Joodsche ouders bij het zenden van kinderen naar de openbare school en lang gediscus sieerd was over de wenscheïijkheid om Bijbel- sche geschiedenis te geven op de openbare scholen, kwam een motie in behandeling, waarin wordt uitgesproken, dat de door de ministerieele circulaire van 20 Juli 1933 van regeeringswege ingezette, door vele gemeent- besturen en Ged. Staten van onderscheidene provincies gevolgde wijze van vernietiging van het openbaar onderwijs in talrijke stre ken van ons land in strijd wordt geacht met geest en strekking van al. 4 van art. 195 van de Grondwet en een groot onrecht aan- jedaan aan alle voorstanders van de openbare school. Voorts stond hierin vermeld, dat de vergadering als haar oordeel uitspreekt, dat de offers terwille van de algemeene bezuini ging gevraagd en door het openbaar onder wijs reeds gebracht, thans op gelijken voet het bijzonder onderwijs dienen te worden op gelegd. Het hoofdbestuur wordt opgedragen in deze richting al datgene te doen, wat daaraan bevorderlijk kan zijn. Hierover werd lang gesproken, waarna zij tenslotte werd aangenomen met weglating van de alinea over de offers ook voor het bijzonder onder wijs. De heer Klaas de Vries hield nog een in leiding ter bespreking van de kwestie dei- zoogenaamd bijzondere neutrale school. Voorbeurs te Amsterdam. VERDER KOERSHERSTEL. Bij uiterst stillen handel kon het koersher- stel, dat gisteren tegen, het slot op de Amster damsche effectenbeurs was ingetreden, van morgen doorzetten. De lichte koerverbetering in Wallstreet, zoomede de verdere stijging van de bedrijvigheid in de staalindustrie en de geruststellende verklaringen van den Engel- schen Minister van Buitenlandsche Zaken be treffende de Saarkwestie deden hun invloed gelden. Aandeelen Koninklijke Petroleum lie pen ruim 1 pet. op. De Philips' aandeelen, die gisteren reeds aanmerkelijk boven het dien dag bereikte laagste niveau waren gesloten, konden zich op de slotkoersen van gisteren handhaven. AKU's en Unilevers trokken een fractie aan. In HVA's en Amsterdam Rub bers ging geen stuk om; de koersen waren slechts weinig veranderd. DeYungleening bleef op peil. Op de wisselmarkt opende vast, doch de koerswinst ging later weer verloren. en Fran- sche francs handhaafden zich op de koersen van gisteren. De Belga liep verder op! MARKTNIEUWS PURMEREND, 6 November 1934. Kaas. Aanvoer 33 stapels kleine, f 20 a f 22 per 50 K.G. Boter. Aanvoer 1059 K.G., prijs f 1,50 a f 1,55 per K.G. Vee. 525 runderen, waaronder zijn 310 vette en 30 stieren. 13 paarden f 60 a f 130 per stuk. 139 vette kalveren f 0,30 a f 0,50 per K.G. 203 nuchtere dito, f 3 a f 20 per stuk. 229 vette varkens f 0,28 a f 0,33 per K.G. 45 magere dito, f 12 a f 18 per stuk. 163 biggen f6 a f 10 per stuk. 748-schapen f7 a f21 per stuk. Kuikens f0,40 a f 1,50 per stuk. 216 ganzen f 1,75 a f2,60 per stuk. Eieren kip-, per 100 stuks f5 a f5.50. Vette koeien, prijshoudend, f0.52 a f0,60 per K G. Gelden koeien, prijshoudend, f 90 a f 140 per stuk. Melkkoeien, prijshoudend, f 110 a f 190 per stuk. W VAPORub WERKT OP 2 MANIEREN TEGELIJK (Adv. Ingez. Med.) DAME AANGEREDEN Een dame uit Heemstede wilde Maandag middag op den Stationsweg bij het Jans viaduct den rijweg oversteken. Zij weifelde even voor een auto, die uit de richting van het viaduct kwam en die voor haar stopte Zij liep achteruit terug en werd aangereden door een bakfiets, die van den Jansw-eg kwam. De dame viel en brak vermoedelijk haar rechter arm. Door lden van den Ongevallendienst werd zij geholpen en toen per taxi naar het Diaconessenhuis vervoerd. Na daar behandeld te zijn, werd zij naar haar woning overge bracht. BAZAR WIJKGEBOUW LEEDSOHESTRAAT. Heden, Woensdag en Donderdag wordt in het wijkgebouw van de Ned. Herv. Gemeente aan de Leidschestraat een bazar gehouden ten bate van de Wijkverpleging van deze gemeente. We hebben er hedenmorgen een kijkje ge nomen en daarbij verrast door de groote ver scheidenheid van allerlei gebruiksvoorwer pen, die door belangstellenden welwillend ter beschikking gesteld waren. Gedeeltelijk vielen onder dezen ruimen voorraad artikelen die door de schenkers zelf gemaakt waren, o.a. baby-kleertjes, gebreide wollen goederen, kousen, kleedjes, enz. Voorts waren geschon ken allerlei comestibles en fruit, w.o. prach tige appelen en druiven en zelfs groente, het geen aan het geheel een buitengewoon sma- kelijken aanblik gaf. Tenslotte wijzen we nog op platen, poppen in kleederdracht, een heel poppenhuis. Eenige attracties verhoogen de gezelligheid. Speciaal noemen we het nieuwe Ui ver-spel, dat door zijn actualiteit wel in zal slaan. Een theetent en een oliebollenkxaam zijn mede aanwezig. Voor de loterij is een 60-tal fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Een aparte afdeeling is voor een museum van schilderijen ingericht. De bazar zal geopend zijn tot 10 uur :s avonds behalve Donderdag, wanneer het sluitingsuur op half elf is gesteld. Hedenmiddag half drie zou de bazar ge opend worden door Ds. Van Elden. „VOLKSONDERWIJS". In haar algemeene vergadering van 3 en 4 November te Utrecht werd door de vereeni ging Volksonderwijs tot lid der financieele commissie v.h. Hoofdbestuur gekozen de heer E. Geerts Wzn. alhier. VRIJZ. CHR. LYCEUM IN DEN HAAG. Na een wijdingsbijeenkomst voor de leer lingen, is in een bijeenkomst van de leden der Vereeniging „Vrijzinnig Chr. Lyceum" in de aula-gymnastiekzaal aan den Van Stolkweg 35 te 's Gravenhage het nieuwe gebouw van dit Lyceum officieel geopend. Namens den minister van Onderwijs. K. en W.. was aan wezig de rijksinspecteur dr.. Coops en namens den wethouder van Onderwijs de chef van de afdeeling Onderwijs dr. v. d. Berg. De voorzitter van het bestuur, W. F. ridder van Rappard, hield de openingsrede. SCHEEPVAARTBERICHTEN HOLLAND—AMERIKA LIJN. Nebraska, Rotterdam naar Vancouver 4 te Londen. Leerdam, Rotterdam naar New-York pass. 3 Lizard. Volendam 3 (v.m.) van New-York naar Rot terdam. Lochkatrine 1 van Vancouver naar Rotter dam Blommersdijk, New-Orleans naar Rotterd. 4 (v.m.) van Havana. Drechtdijk, Vancouver naar Rotterdam, via Liverpool 3 (1 v.m.) 1350 mijl Z.W. van Valen- tia. 8 te Liverpool verwacht. Lochgoil, Vancouver naar Rotterdam 4 te Londen. KON. HOLLANDSCHE LLOYD. Flandria, B.-Ayres naar Amsterdam, 5 (12 n.m.).) van Southampton. 6 (9 v.m.) te IJmuiden en ca. 1 n.m. te Amsterdam ver wacht. Waterland 4 van Amsterdam te Hamburg. Salland 4 van B.-Ayres te Amsterdam. Orania (uitr.) 4 v. Oporto. Maasland (untr.) 4 van Antwerpen en pass. Vlissir.gen. Zeelandia 3 van Amsterdam te B.-Ayres ROTTERDAMSCHE LLOYD. Baloeran (uitreis) p. 4 Kaap del Armi. Kertosono (uitreis) p. (6 v.m.) Finisterre Kota Gede (uitr.) 5 te Bombay. Kota Pinang (thuisreis) 5 (1 n.m.) v. Sa- bang. Siantar (uitreis) p. 2 Dakar. Blitar 3 van Batavia n. Rotterdam STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. Tanimbar (thuisreis) te Marseille. Johan van Oldenbarneveldt (uitreis) p. 3 Perim. Poeiau Bras (uitreis) p. 3 Dungeness. Salabangko (uitreis) 5 Nov. te Batavia BEVERWIJK DE NATIONALE WEDSTRIJDEN VAN D.O.K. Zondag zette onze plaatselijke krachtsport- vereeniging D.O.K. bovengenoemde wedstrij den voort. Aan het aantal bezoekers was het te merken dat D.O.K. zich steeds meer meer in de belangstelling van het publiek mag verheugen, zoodat er dan ook geen plaats onbezet was. Er werd uitstekende sport :e genieten gegeven. Onder de belangstel lenden waren o.m. burgemheester Scholtens van Beverwijk en vertegenwoordigers van de commissie voor Lich. Opvoeding. Ook de leden der transportcolonne van het Roode Kruis, waren weder aanwezig. Als kampioenrechters fungeerden leden van het hoofdbestuur van den Nederlandschen Krachtsportbond. Na een korte inleiding van den voorzitter van D.O.K. werd met werken begonnen. Er werd begonnen met de 1ste afdeeling Extra Vedergewicht. 2 deelnemers. Hiervan werd 1ste L. B. Tonnisse, H.K.V. Haarlem, 1 gewonnen op touché 0 strafpunten. lste afd. Vedergewicht 3 deelnemers. Hiervan was de uitslag: 1. H. Groeneveld, D.O.K. Beverwijk 1 partij gewonnen op touché en 1 op punten. 1 strafpunt. 2. H. Ox S.S.S. Amsterdam 2 gewonnen op punten 1 verloren op touché. 5 strafpun- In lichtgewicht waren 6 deelnemers, waar ten. van de uitslag luidde: 1. C. Groeneveld D.O.K. Beverwijk 4 partijen op touché gewonnen 0 strafpunten. 2. J. Born, Hercules IJmuiden, 1 verloren op touché en 2 gewonnen op touché 3 straf punten. 3. B. Bleeker Hercules Amsterdam 2 par tijen gewonnen op touché, 2 verl. op touché. 6 strafpunten. In de afd. Midden A-gewicht waren acht deelnemers; hiervan is de uitslag. 1. J. Massop Here. Amsterdam 1 touché over winning en 2 op punten, 2 strafpunten. 2. P. v. d. Werf, Wilh. Garde Rotterdam 3 overwinningen op touché, 1 gewonnen op punten en 1 verloren op punten 4 strafpun ten. 3. J. de Groot Achilles Wormerveer, 2 ge wonnen partijen op touché en 2 verloren op touché 6 strafpunten. Direct na afloop reikte de voorzitter van D.O.K. met een toepasselijk woord de prijzen uit. IJMUIDEN MARKTPRIJZEN. Tarbot per 50 K G. f 70—60 Griet per 50 K.G. f 28—14. Tongen per KG. f 1.25—0.75 Zetschol per 50 K.G. f 23—19 Kleine schol per 50 K.G. f 137 Bot per 50 K.G. f 7 Schar per 50 K.G. f 102 Tongschar per 50 K.G. f 25 Rog per 20 stuks f 1811 Vleet per stuk f 3.801.20 Kleine poon per 50 K.G. f 3.60—2.60 Groote schelvisch per 50 K.G. f 2219 Middelschelvisch per 50 K.G. f 1916 KL middelschelvisch p. 50 K.G. f 1611. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 103 Kabeljauw per 125 K.G. f 66—46 Groote gullen per 50 K.G. f 2118 Kleine gullen per 50 K.G. f 15—2.40 Makreel per 50 K.G. f 11—8 Heilbot per K.G. f 0.90—0.46 Leng per stuk f 2.500.65 Koolvisch per stuk f 0.88—0.25 Kleinmiddelhake per 50 K.G. f 4442 Kleine hake per 50 K.G. f 35. BESOMMINGEN. Trawlers: Protinus IJm. 85 285 manden f 1840. Isabel IJm. 14 105 manden f 2100. Azimuth IJm. 195 500 manden I" 3050. Oostzee IJm. 147 70 manden f 1840 Ancor IJm. 135 60 manden f 1300. Dirkje R.O. 53 640 manden f 2430. Alcmaria IJm. 23 500 manden f 1590. Eendracht IJm. 117 300 manden f 2120. Raaf IJm. 032 75 manden f 1640. Zeeleeuw IJm. 29 120 manden f 1900. Rotterdam IJm. 112 130 manden f 3690. Kotter: E 541 f 610. IJmuidensche stoomtrawler aangehouden. Verdacht van smokkelarij. Naar wij vernemen is dezer dagen in Bres- kens door het recherchevaartuig Albatros aan gehouden de stoomtrawler Nelly LJm. 68, dit toebehoort aan een combinatie hier te: plaatse. De Nelly was gekomen van Duinker weliswaar een kleine hoeveelheid, maar de aanhouding is ongetwijfeld mede een ge volg daarvan, dat de trawler reeds langer tijd bij de douane in een kwade reuk staat Vermoed wordt, dat een hoeveelheid drank bij de komst van de douane overboord is geworpei In Cadzand zijn althans blikken spiritus aan was vrijgemaakt uit de werkverschaffing, werd te Breskens verhoord. De trawler werd opgebracht naar Vlissingen. BLOEMENDAAL Comité „Nationaal Luchtvaartfonds". Eere-voor zit ter burgemeester Jhr. Mr. C. J. A. den Tex. Ook in de gemeente B'.oemenaaal is thans, onder eerevoorzitterschap van burgemeester jhr. mr. C. J. A. den Tex, een plaatselijk co mité opgericht met het doel om voor het Na tionaal Luchtvaartfonds gelden bijeen le za melen. Leden van dit comité zijn: E. P. Westerveld, voorzitter: Mr. P. J. Prin sen Geerligs, secr.-penningmeester, S. de Boer. H. J. Hymans, mr. F. J. D. Theyse, mej. Y. J. M. Steyns. dr. A. de Vletter, A. E. H. Ba ronesse van DedemZubli, mevr. N. M. Loo- man-Veth, mevr. F. Crone van Vloten, mevr. Kruimelvan Oord, H. Meinesz, mr, J. Bie- rens de Haan, W. Sieuwertsz van Reesema, J. M. Kakebeeke, Ir. F. J. J. Dootjes, jkvr. J. van Riemsdijk, mevr. M. de Clerq— van Hou ten, mevr. A. M. Bülirmann—le Gras, mevr. A. A. Koene Venema, mevr. O. E. van Marle— de Booy, mevr. J. H. van NieropGroenewe- gen. Het Comité stelt zich ten doel een tweetal propagandadagen te organiseeren. De eene zal plaats vinden op Zaterdag 1 December des avonds in het Clubgebouw van de Kennemer Golf en Country Club te Zandvoort (door het bestuur welwillend ter beschikking gesteldJ waar een zeer gevarieerd programma geboden zal worden. Er zullen o.a. interessante lucht vaart films vertoond worden en bekende vliegers zullen over hun jongste ervaringen vertellen. De opbrengst van dezen avond zal aan het Nationaal Luchtvaartfonds afgedra gen worden. De andere propagandadag is tzooals reeds gemeld werd) gesteld op 10 No vember" en wordt gehouden in het Kennemer Lyceum. Hier zuilen 's morgens luchtvaart films vertoond worden, 's Middags zal. door een escadrille militaire vliegers van Soester- berg en de komst van den heer Jacob Mees met zijn Auto Giro, luister aan dit feest bij gezet worden. Van de opbrengst van dezen dag komt de helft aan het Nationaal Lucht vaartfonds, de andere helft aan het Crisis comité ten goede. Het Comité twijfelt er niet aan of velen zul len deze gebeurtenissen willen bijwonen, om cp deze wijze bij te dragen tot stijving van de kas van het Nationaal LuchtvaartfondSr HEEMSTEDE GEVONDEN DIEREN EN VOORWERPEN Terug te ontvangen bij: A. J. Kolenbrander Lombokstraat 8. pet; Meersen, Heemsteedsche Dreef 128, postduif: Bureau van Politie. Raad huisstraat, boodschappen tasch en ceintuur met zilveren gesp; M. Kooren, Bankastraat, zweep; Havenstraat 36, handschoen; A. Paal, Wipperplein 19, paar handschoenen: C. Brou wer, Talmastraat 5. potlood: Broederhuis, Heerenweg, hond (D. H.); Heilig. Kerklaan 31. R.K. kerkboekje; Bur van politie. Raad huisstraat, paar repenpijpen; Koutstaat, Bin nenweg 157. zwarte bontkraag; G. v. d. Steen, Zandlaan 10. Hillegom, portemonnaie inh. rij wielbelas tingmerk; J. Otter. J. v. d. Berg straat 31, tamme kraai; Zandvoortschelaan 26, ceintuur; J. v. Dartelen, Koediefslaan 42, zilveren potloodhouder. AMSTERDAMSCHE BEURS DINSDAG 6 NOVEMBER 1934 OPGEGEVEN DOOR DE ROTTERDAMSCHE BANK VEREENIGING KANTOOR HAARLEM 1 30 2 30 Staatsl. Binl. 4 1/2 pCt. Nederl. 1917 4 pCt. ld. 1933 II 101% 4 1/2 pCt. Nederl. Indië 1930 II Staatsl. Buitenl. 5 1/2 pCt. Duitschl. «5? Cl 1 1980(Youngloen.) t pCt. Engeland 4 1/2 pCt. Frankr. Schatlc. 1932 Scheepv. Mijen. 4 H 281* Stoomv. MIJ. Ned. 294 Indnstr. Binnenl. Alg. K.zijde Unie.... 32 J* Va A. N. I .E. M. (Nat. v. Berkel's Patent Cert. Calvé Delft.... 42 222 Ned. Ind. Gas (Nat. Gem. Beb. Philips 2114 17 Indnstr. Buitenland. Anaconda Copper 6AÉ-6 H 9* Bethlehem Steel 15% 1 5 pCt. Cities per 19 66 Am. Glanzstoff (gew.) General Aviation 2-% 14% North Amer. Cy. Standard Brands 19& 194* Banken Binnenl. Koloniale Bank 29 Cert. Handel Mij. 364 554 Banken Buitenl. eutsuhe Reichsb. 47 t'etrol. Mij. Binl, Kon. Petroleum 1374 137 84 Petrol. Mij. Buitenl. 8 4 Cultuur Mijen. H. V. A 1464 146 62 N. I. S. U Vorstenlanden Mijnbouw Mijen, Alg. Exploratie 134 1684 6 Tabak Mijen. Dell Batavia Tabak 137—1364 115 60 121 Rubber Mijen. A'dam Rubber 864 865* Deli Bat. Rubber..,. 63 Ned. Ind. Rubber Koffie 84 Ver. Ind. Cult, Ondern. 65 Spoorwegen Buitenl. Comm. Wilwaukee 4% 5 pet. Adj. Milwaukee Missouri Kansas Texas 3% - 3% Union Pacific 61 Prolongatlekoers 1

Haarlem's Dagblad | 1934 | | pagina 11